Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
I love you with all my heart ♥ Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
I love you with all my heart ♥ Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 I love you with all my heart ♥

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

I love you with all my heart ♥ Empty
MesajSubiect: I love you with all my heart ♥   I love you with all my heart ♥ I_icon19Sam 22 Oct 2011, 14:25

Din prima clipa cand te-am vazut am simtit ceva special . Nu stiam ce dar inima mea incetul cu incetul incepuse sa se indragosteasca de tine . Prietenia a luat amploare in vietile noastre dar mai presus de asta a fost dragostea . Inimi nu i poti porunci , a se indragosteste fara sa te intrebe pe tine . Zambetul tau dulce ca o capsuna ma fermecat ...Ochi tai verzi m-au sedus . Ai fost un baiatul care ma fermecat din prima clipa !

Inca imi amintesc cu drag cand mi-ai scris primul biletel in care spuneai ca ma iubesti... Cand te uitat cu dulce duiosie la mine in ore...Cand nu imi adresai cuvantul...

Dar privirile vorbeau pentru noi ... Daca as putea da timpul inapoi nu as schimba nimic ...

As alege sa ma indragostesc iar si iar de tine ..Sa retraim clipe frumoase impreuna si sa ne spunem un dulce ''Te iubesc ! '' . Sa rad intotdeauna de glumele tale si sa ma inrosesc cand imi spui ca sunt draguta...

Sa nu uiti niciodata !

Te iubesc si te voi iubi mereu Cosmin !! in love
Sus In jos
Ŧ Mia KaulitzZ Ŧ
Genin
Genin
Ŧ Mia KaulitzZ Ŧ

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ~`In Naruto World ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 73
Puncte : 85
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Nebunăă`;x

I love you with all my heart ♥ Empty
MesajSubiect: Re: I love you with all my heart ♥   I love you with all my heart ♥ I_icon19Sam 22 Oct 2011, 14:57

~`Aww [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
~`Mamii, ai scris niste lucruri atat de frumoase [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
~`Deci pur si simplu ador ce ai scris [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
~`Fetita ta te iubeste mult [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
~`Ja Ne [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

I love you with all my heart ♥ Empty
MesajSubiect: Re: I love you with all my heart ♥   I love you with all my heart ♥ I_icon19Sam 22 Oct 2011, 21:45

La naiba, afurisitule Cosmin ne`ai luat locul, mama ta !!

Firar..Acuma nepoata fii antena tre sa ne faca si noua o dedicatie acuma!

Firar, frumoase versurile , asa ca tine, insa trebuia sa ni le dedici noua:)))! Glumesc!

Te iubeste eu!! :X:X:X:X:X:X:X
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

I love you with all my heart ♥ Empty
MesajSubiect: Re: I love you with all my heart ♥   I love you with all my heart ♥ I_icon19Sam 05 Ian 2013, 14:04

Ce drăguț puppy eyes
Ce norocos a fost Cosmin pe atunci să-i spună o fată frumoasă așa ceva well? awesome right?
Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

I love you with all my heart ♥ Empty
MesajSubiect: Re: I love you with all my heart ♥   I love you with all my heart ♥ I_icon19Mar 05 Feb 2013, 15:11

Cât de frumos! in love Norocos băiat! happy
Sus In jos
Caroline Anderson
Genin
Genin
Caroline Anderson

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Targoviste
acebook acebook : Alexandra Irina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 152
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Music, TV, shopping, outputs with friends....
Stare de spirit Stare de spirit : Bored, but always with a smile!

I love you with all my heart ♥ Empty
MesajSubiect: Re: I love you with all my heart ♥   I love you with all my heart ♥ I_icon19Mier 06 Feb 2013, 09:35

Ce frumii! Cata dragostee! kiss
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
I love you with all my heart ♥ J5fdba
Sex : feminin Varsta : 108
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

I love you with all my heart ♥ Empty
MesajSubiect: Re: I love you with all my heart ♥   I love you with all my heart ♥ I_icon19Vin 08 Feb 2013, 22:18

Bună ! Sunt foarte frumoase sentimentele descrise de tine, însă, nu ştiu chiar dacă acele sentimente le-ai simţit tu la vârsta de doisprezece ani. Mă pot îndoi. :) În rest, se vede că a trecut mai bine de un an de la postarea topicului, a fost plăcut să văd, din nou, cât de mult ai evoluat în timp. Frumos :) Mai vreau să-ţi spun faptul că, şi eu am avut tangenţe cu un anumit băiat numit Cosmin, s-a terminat prost în cazul meu şi regret ce s-a întâmplat atunci, chiar dacă totul a fost doar o copilărie. Mult succes în continuare ! a hug
Sus In jos
Continut sponsorizat




I love you with all my heart ♥ Empty
MesajSubiect: Re: I love you with all my heart ♥   I love you with all my heart ♥ I_icon19

Sus In jos
 

I love you with all my heart ♥

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Mesaje de dragoste-