Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Momente jenante;;) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Momente jenante;;) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Momente jenante;;)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Dadaa <3
Genin
Genin
Dadaa <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe undeva^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 341
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde.:)

Momente jenante;;) Empty
MesajSubiect: Momente jenante;;)   Momente jenante;;) I_icon19Mar 25 Oct 2011, 22:02

Deci ma gandeam sa facem un pic haz de necaz si sa ne povestim cateva intamplari mai jenante ;;)

O sa incep eu:">

Deci... eram intr`o zi la scoala la ora de sport si eu nu puteam sa fac sport si stateam pe scari. In curte era un baiat de care imi place si la un moment dat a vrut sa se joace baschet si si-a dat sapca jos si dupa un minut il vad langa mine. Eu toata rosie si cu fluturi si chestii il aud dintr`o data: Imi ti te rog frumos sapca? La care eu ma intorc catre el : Da.
Si vreau sa spun ca eram si mai rosie ca inainte cand l`am auzit : Nu vorbeam cu tine da` mersi:)) Si cand m`am uitat in spate am vazut ca era o fata de la el din clasa pe scari.

Ehh... mai am dar va las si pe voi sa spuneti.
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Momente jenante;;) Empty
MesajSubiect: Re: Momente jenante;;)   Momente jenante;;) I_icon19Joi 27 Oct 2011, 11:02

Practic, Dada ai fost rea si mie nu mi`ai povestit...:))
Cum sa zic, deci super aiurea...:))
Eram odata odata la cu niste amice la plimbare. Noi mergeam cand de 'colo ne intalnisem cu niste prieteni[erau baieti >:)] si alaturi de ei mai aveau inca un baiat cam de 16 ani,nu`mi amintesc, si am intrat in vorba cu ei. De baiatul acela nou, pot sa zic ca mi s`au cam aprisn calcaiele:)). Am mers in parc si ne`am asezat eu langa, Rares, caci asa il chema, si restul cum au nimerit. Ne`am cunoscut noi acolo cu totii, blah blah blah...Mihaela imi face semn sa ne dau mai incolo ca sa incapa si ea. Eu eram in capatul din dreapta. Fara sa`mi dau seama imi prinsesem blugii de un cui in partea stanga... sau asa ceva caci bancile au fost inlocuite. Se ridica Marius si incepe el sa ne povesteasca acolo ceva..:)) Cand sa plecam eu ramasesem un minut sa privesc la telefon. Raresc ma striga din urma: DElia hai azi lasa telefonul! Eu de colo: Vin acuma! Insa vad ca blugii erau agatati si nu ma puteam ridica. Se intoarece Raresc spre mine si ma tot grabeste si eu ii zic sa mai astepta caci mi`am prins pantalonii intr`un cui nenorocit. El furios ma ia de mana si deodata se aude un sunet....Pam-Pam-Pam! Erau pantalonii mei! =)) Se rupsesera de sus de la gaica unde bagi cureaua, pana la genunchi.
Vai ,domne ce aiurea m`am simtit, ca am mers acasa repede sa ma schimb. Pana si mama a ras de mine cand m`a vazaut!! =)))
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Dadaa <3
Genin
Genin
Dadaa <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe undeva^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 341
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde.:)

Momente jenante;;) Empty
MesajSubiect: Re: Momente jenante;;)   Momente jenante;;) I_icon19Joi 27 Oct 2011, 17:25

Vaiiii anormal`o:))))

Numa cu baietii ni se intampla lucruri jenante?:-w

Si eu credeam ca mie mi se intampla multe de genul:))
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Momente jenante;;) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Momente jenante;;) Empty
MesajSubiect: Re: Momente jenante;;)   Momente jenante;;) I_icon19Joi 27 Oct 2011, 19:03

Poi momentul meu cel mai jenant a fost la sport =]]

Cred ca l-am mai zis dar nu ma sinchisesc sa il repet. So, eram in cls. a 6-a la sport, cu dirigu, sa sarim la capra. Sare unu, sare al doilea, sare al treilea si eu ,,Hai sa e usor''. Striga profu la mine:

-Leano este randul tau! =]]

Ma pregatesc sa sar, umflata in pene ca o sa reusesc si o sa iau si nota 10 si 1, 2, 3, BUF! M-am lovit de capra cand am sarit la fund si nu am mai putut sa ma misc =]], toti radeau de mine iar eu ma frecam la fund ca ma doare ;]] pana si profu a ras de mine. A doua oara am cazut cu tot cu capra =]]]]]]]]
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Momente jenante;;) Empty
MesajSubiect: Re: Momente jenante;;)   Momente jenante;;) I_icon19Joi 27 Oct 2011, 20:33

Eu patisem odata..tot asa cu capra..Eram in clasa a7a si faceam concursc cu baietii si fetele care sare cel mai sus..O tot ridicam noi acolo si saream, si am ramas singura fata. Nervoasa am pus s`o sa o ridice la masim=)))) nu stiu sigur cat aveam de sarit. Am reusit sa sar...dar bang... am ramas cracanata ca naiba pe capra aia suspentata =))))!!
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Dadaa <3
Genin
Genin
Dadaa <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe undeva^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 341
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde.:)

Momente jenante;;) Empty
MesajSubiect: Re: Momente jenante;;)   Momente jenante;;) I_icon19Joi 27 Oct 2011, 20:53

Eu nici macar nu am sarit capra aia nenorocitadecat de doua ori:)))

Cand era ridicata mai sus n`aveam eu sanse sa sar pentru ca sunt mica la inaltime si in fine:)))

Ce sa zic am mai patit momente mai jenante asa:-s

Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Momente jenante;;) Empty
MesajSubiect: Re: Momente jenante;;)   Momente jenante;;) I_icon19Dum 27 Noi 2011, 18:43

Hai sa imi zic si eu "confesiunea": [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Deci la ora de mate un coleg iese la tabla sa rezolve o problema la geometrie. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Pana aici totul "bine si frumos", dar detaliul cel mai important este ca acel coleg este si prietenul meu cel mai bun si ne tachinam in fiecare secunda din zi. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Era luni si se spalse pe par si nu stiu cum Dumnezul Dumnezeilor mei a dormit de avea o creasta in cap (are parul destul de mare si nu se da cu gel sau ceva de genul). [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Profa nu mai putea de ras (e suuuper de treaba) si la intrebat ce si-a facut la par. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Clasa nu mai putea, iar eu ma tineam de burta de atata ras. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Acesta ne-a zis ca nici lui nu-i place si facu o mutra de-ti venea sa-l smotocsti tot. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Se facuse o liniste de se auzea si musca, dar bineinteles ca ma trezesc eu sa zic in gura mare ca daca nu-i place sa se tunda chel. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] In acel moment toata clasa era pe jos de ras (chiar si profa), iar eu stateam cu capul pe banca rusinata si intr-un fel "speriata" de "pedeapsa" pe care o sa mi-o aplice in pauza (credeti-ma, e "diabolic"[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]). [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
...si veni si pauza...iar eu pe coridor fugeam ca scapata de la nebuni de "frica" unui gadilat de o sa-l tin minte toata viata! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Clasa mea era iesita toata pe hol si privea spectacolul! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cam atat...Ce viata am si eu! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
♣White♣Chocolate♣
Genin
Genin
♣White♣Chocolate♣

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 52
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita, nebuna

Momente jenante;;) Empty
MesajSubiect: Re: Momente jenante;;)   Momente jenante;;) I_icon19Lun 28 Noi 2011, 20:06

Am patit eu si mai rele.
Urma ora de sport .Primisem seara un treining nou si nu am avut timp sa-l probez.L-am bagat in geanta si am plecat dimineata fara sa iau si micul dejun fiindca eram in intarziere.Ma trezesc eu inainte de ora ca era cu doua marimi mai mare.Ce naiba sa fac acu?Am adunat de pe la toti din alte clase care aveau agrafe si dai cu modificatu pantalonilor.Termin eu intr-un sfarsit si mai erau 10 minute din pauza .Merg tantosa la baie si gand mai uit in oglinda mai sa cad pe jos.Costumul era pe un maro roscat si era lalai de parca ziceai ca-s asistenta din filmele americane.Imi desprind parul si cand sa bag peria el ...mai scoate-o daca poti.Mi-am jurat ca o strang de gat pe soramea .Se trezise in noaptea aia si mi-a umplut parul de pasta de dinti .O las balta si cu pieptanatul.Aveam o clama si il prind in sus.Perfect...aratam exact ca o asistenta plus ca aveam tenisi albi.Cum dau sa intru in clasa sare colegu meu de banca si incepe sa strige asistenta dupa mine.Nu va mai spun ca mai aveam un pic si explodam de nervi.Merg la penar si iau pixul cu mine de creion.Scot mina tare in afara si incep sa-l alerg intrebandu-l daca nu vrea o injectie.Si cum parca n-ar fi fost de-ajuns am cazut peste un timp blond cu ochi albastri care ma place.Stiu ca pare superb dar mie imi provoaca greata.Nu este deloc frumos ci gras sii enervant.Continui iar sa-l alerg pe colegul meu si tipul dupa mine strigand in gura mare daca nu vreau sa fiu prietena lui.Ma opresc si el se izbeste in mine si isi prinde nasturele in parul meu.Mi-a smuls o suvita intreaga.Ce lovitura la bucurie i-am dat cand a inceput iar sa strige.Ajung in sfarsit la ora si puff nimeresc in sala gresita.Intarziasem 5 minute si cand am ajuns profa ma asalteaza spunandu-mi sa merg la concurs de sah.De atunci porecla mea tot asistenta a ramas.De Haloweenul viitor iau costumul ala ,imi pun pasta de dinti si fixativ in cap si fac pe asistenta moarta huh?
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Momente jenante;;) Asss10Momente jenante;;) J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Momente jenante;;) Empty
MesajSubiect: Re: Momente jenante;;)   Momente jenante;;) I_icon19Lun 28 Noi 2011, 20:53

=)))))))))))))))))))))))))))))
Deci la mine a fost cam asa.. Bine ca de fapt am fost noi, nu doar eu.. In fine.. Deci.. Stateam eu in clasa si vorbeam cu colega mea de banca si la un moment dat o fata de la clasa vecina intra si cauta pe cineva caruia avea sa-i spuna ceva. Si incep ele sa vorbeasca, dar dupa doua minute zbang! Se trantise usa. Incearca baietii - erau vreo cinci atunci in clasa - sa o deschida, nu reusesc, bat cu pumnii cu picioarele, nimic. Dupa asta a urmat un moment de liniste. Dupa incep aia de afara sa rada. Di astia din clasa iar bat cu pumnii in usa, dar au reust sa o deschida putin. Cei care erau afara ne-au povestiti dupa si a fosc cam asa.. Zece baieti de la clasa vecina tineau usa, in timp ce ceilalti impingeau dulapul in usa noastra. Si am stat asa toata pauza. Cand s-a sunat au impins asa de tare dulapul la o parte ca au scos din perete cutia de sigurante. Vine unu si ii da un pumn si o fixeaza si cica: Gata.. :)))


A doua zi am descoperit ca atunci cand baietii reusisera sa deschida usa au facut o gaura in dulap, deoarece spatele e facut din PFL din ala subtire si de rupe usor.. :))) Macar am reusit sa mascam si inca n-a aflat diriga XD :))))
Sus In jos
† LoRy †
Genin
Genin
† LoRy †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღ In hell ღ
Nr. mesaje Nr. mesaje : 426
Puncte : 476
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Să'l plimb pe Cerber
Stare de spirit Stare de spirit : Sadică ψ

Momente jenante;;) Empty
MesajSubiect: Re: Momente jenante;;)   Momente jenante;;) I_icon19Dum 19 Aug 2012, 00:29

LOL...OMG! cât de tare,deci faza cu(,) capra a fost penală...aș fi vrut și eu ceva,de genul,dar am avut și mai rău :(((...
De ex...intru eu în clasă liniștită,mă împiedic de pragul ușii și cad jos... Pe cineva mai exact,stau 5 secune și mă uit să văd cine era,ete na era chiar băiatul de care-mi plăcea.Din clasă încep să se audă râsete,iar eu mă fac roșie ca racul.Vreau să mă ridic,dar nu mă lasă,mă prinde de talie și mă ține un pic... Pe ușă intră diriga și nu ne vede,DHOAMNE ,baba a căzut peste noi...MOMENT JENANT de fapt cel mai jenant... Ne-a făcut și Bogdan poză =)))...A pus-o pe facebook,iar băiatul peste care am căzut a comentat ceva de genul "DE CEEE? De ce a apărut și baba? A stricat totul"
asta a fost acum 3,4 luni și de atunci Ovi(băiatul ăla) îmi face ochii dulci...bine în concuzie"îți mulțumesc pragule"
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Momente jenante;;) Asss10Momente jenante;;) J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Momente jenante;;) Empty
MesajSubiect: Re: Momente jenante;;)   Momente jenante;;) I_icon19Dum 03 Noi 2013, 19:06

Of Doamne am si eu una.
mergeam cu un vecin(Marius) la pana la ors (noi fiind la tara in vacanta) , el avand deva permisul. Il plac de cand aveam 6 ani =)) Stateam cu castile in urechi si ma uitam pe geam visand cu ochii deschisi la mine si la el, cum ne sarutam si tot felul de fantezi. Deodata pune mana pe mine si ma intreaba ceva. eu tresar si fara sa vrea supn "Te iubesc Marius"
Nu mai staim ce sa fac, eram amandoi rosii ca macul =))) am schimbat repede subiectul=))) De atunci se poarta altfec cu mine, cred ca acum stie sigur ca il plac si nah =))) cred ca ma place si el =))) 
Faza e ca mam facut deras rau de tot =)))
Sus In jos
Continut sponsorizat




Momente jenante;;) Empty
MesajSubiect: Re: Momente jenante;;)   Momente jenante;;) I_icon19

Sus In jos
 

Momente jenante;;)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Divertisment. Colțul vesel :: Alte materiale pentru amuzament-