Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love with my teacher Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love with my teacher Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Love with my teacher

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Kado Rina-chan
Genin
Genin
Kado Rina-chan

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva prin univers
Nr. mesaje Nr. mesaje : 132
Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Ala-Bala-Porto-Cala

Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19Lun 14 Noi 2011, 21:26

Acesta este primul meu fiic si sper ca a iesit destul de bine,deci fara alte intreruperi va urez lectura placuta happy2 :




Capitolul 1 Noul profesor


Stateam tolanita pe bancuta mea din lemn de stejar,cu fata pe o carte de matamatica si cu ambele maini in jurul sau,da,mare parte dintre ati crede ca am stat prea mult sa invat sau ca sunt o tcilara pentru care doar invatatul este distractie,am ghicit?sper ca da,dar adevarul este ca eu nu sunt asa si sincera sa fiu eu acum incerc sa dorm deoarece ''scumpami,, surioara Karin,o roscata cu ochii sangerii de vreo 19 anisiori in care mia facut frumuselumi caputi rozaliu calendar la propiu aseara trantind de vreo 100 de ori usa ca iubitusu Seijutu un tip cu parul alb spre gri si ochii mov nui raspunde,destept baiatu,in locul lui nici eu nu ias raspunde nesuferitei de sorumea,da cu toate astea ma uitat sa ma prezint,dar eu una nu mai pot de somn,ca eu desteapta cum sant din fire am mers aseara la club NOA si am stat pana pe la 3 dimineata si la 6:30 incepem noi orele,si a mai fost si incidentul cu scumpa mea surioara care va ajunge cheala,va jur....Bufff...sunt trezita din frumosul meu somnulet pufos de catalogul picat in capsorul meu nevinovat,era insusi doamna mea de matematica doamna Tunade,o blnda cu parul mai mereu prins in doua cdite la spate,cu ochii capruii si sani cat 2 mingi de basket,ofofof,urasc matematica,cine e desteptul care a mai inventato vere?pana la urama la ce ne va folosi vreodata matematica daca ne angajam de exemplu...na secretare,ok poate ne trebuie putin,imi ridic lenes frumosul capsor de pe banca si ii arunc profei o privire plictisita,de genu,,lasa-ma sa te las'' si reusind sa o infurii si mai rau,ehh,iau inca un 4,putin imi pasa,defapt sincera sa fiu cea mai mare nota la metematica a mea este 5 si cea mai mica 1,ete mor eu de scoala lor.
O vad pe profa furioasa indreptanduse spre catedra ,asezanduse si urland cu toata vocea ei pitigaiata:
-Haruno!caietu de teme la mine!a spus blonda incruntanduse si aruncandumi sageti otrvitoare din ochii ei ciocolati
Mi sa facut pofta de ceva dulce,mai de graba de ciocolata,frate mi-e foame dar mai sunt 2 ore pana la pranz deci trebuie sa rezist,iau lenes caietul din ghiozdanul meu rozaliu cu negru de la puma si il duc ''dragei''numai nu scumpei mele profesoare aruncanduil in fata.
-Am zis caietul de teme nu un caiet gol golut!s-a rastit blonda la mine
-Nu mi-am facut tema,mai de graba temele,vre-o problema?spun eu pe un ton lenes enervando si mai rau pe profa
-Treci la tabla!!a urlat profa de cred ca se auzea si pe luna
Ok mamaita,nu te enerva asa ca trec am gandit ,ca naveam chef de cearta ca daca aveam o organizam de mult,incep a scrie cu bucata de creta alba ca neaa pe tabla neagra ca abisul intunecat unde se pierde oricine,mai exact fraierul de la tabla,hey,stai asa eu sunt la tabla,ma fac sigura fraiera?ok am luato razna,termin de scris ce imi dicteaza profa si imi pun mainile pe talie privind pe fereastra
-Pai ce faci?nu rezolvi?a intrebat blonda fiind foarte rosie la fata,creed ca de nervi
-Nu stiu!spun eu pe un ton lenes si batjocoritor
Profa se facea din ce in ce mai rosie la fata pana intr-un final cand cade inconstienta pe parchetul din lemn de ciresi din sala de clasa
-Ce faceti dobitocilor?!Hai chemati ambulanta!urlu eu la scumpi mei colegi
Toti ies din banci si cred ca au sunat toti de p data,oau chiar atat de draga le e scumpa profa de mate?
Dupa vreo 10 minute ajunge si ambulanta la noi la scoala,venind doi medici in sala de clasa ridicando pe blonda de pe podea si asezando pe targa,ei avem restul orei libera deci imi pot recupera somnul,yey,ma reintorc la scumpa mea bancuta scrisa pe fiecare coltisor de mine,opera mea de arta,aaaa....ce fraiera pot fii,am uitat sa ma prezint!Deci numele meu este Sakura Haruno,am varsta nebunatica de 19 ani si daca intrebati,da,inca sunt virgina chiar daca dupa comportamentul meu nu prea par,eii asta e viata,daca nu va place dati-o vere in judecata,ma ro,am parul de o culoare rozalie ca florile de ciresi si ochii verzi ca merele crude,acum purtam pe mine o pereche de blugi negri mulati pe picior si un tricou gri care imi scoptea formele in evidenta cu un decolteu destul de generos,ok,am vorbit prea mult acum e timpul pentru:nani..ZZzzzzz.....
....................DUPA O ORA...........................
Buff...ma trezesc pe jos ,pe podeaua din lemn de cires impinsa de Temari,cea mai buna prietena a mea,o blonda hiperactiva cu ochii negri ca taciunele care daca isi pune ceva in gand nimeni nu o putea opri pana nu termina lucrul repectiv
-Sakura,a venit dirigintele,hopa-sus,imi urla blonda
Dirigintele?of sa nu imi spui ca a gasit deja un inlocuitor,of scoala asta e mai rea decat inchisoarea!
Ma asez in bancuta mea confortabila si il vad pe dirigintele nostru Kakashi Hatache,un barbat bine facut cu parul gri si ochii negri,iar fata lui era mai mereu acoperita de o masca albastra,era urmat de un barbat bine facut care parea de vreo 25 de ani,brunet cu ochii de onix si pielea alba ca laptele,daca ma intrebati pe mine arata destul de bine arrrr...
-Copii,acesta este Sasuke Uchiha,el o va inlocii pe doamna Tunade,spune dirigintele parasind clasa si lasandul pe noul prof sa se acomodeze,incepe sa rasfoiasca catalogu,se opreste si spune:
-Haruno,adumi caietul de teme,te rog,spune noul prof calm,mdeah...se vede ca nu ma cunoaste
Iau din nou caietelul meu gol golut din ghiozdan si il duc profului parca aruncaduil in cap
-Am spus caietul de teme nu un caiet nou-nout!spune profu cu un zambet ironic pe fata
-Nu mi-am facut tema,vre-o problema?spun eu cu acelas ton batjocoritor ca mai devrreme
-Nici una,4,la loc!
Ia-u caietul furioasa din mana profului si il arunc pe undeva prin clasa,apoi ies pe usa,mergand pe lungul coridor la scolii spre baie,odata ajunsa acolo trantesc usa cu putere deranjand toate orele,dar mai ales ora scumpului meu nou prof.
Ma dau cu putin apa rece pe fata pentru a ma trezi putin deoarece eram inca adormita de la micul meu pui de somnic,imi ridic capul privinduma in oglinda,se pare ca eram rosie la fata,dar oare de ce?nu m-am enervat asa de rau si nici febra nu am,sa fie oare....nu,nu aberez,Dingggg,se aude enervantul clopotel salvator care anunta sfarsitul orelor,stai asa urmeaza ora care ma face sa simpt ca traiesc,acolo unde este mica mea lume perfecta si nimeni si nimic nu o poate distruge:ora de dans......


Sper sa va placa,si vreau niste critici dure,multumesc anticipat thank you
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Re: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19Lun 14 Noi 2011, 21:41

Grozav!! E grozava ideea!
Imi place la nebunie.
Ador atitudinea Sakurei.
Imi plac la nebunie ficurile cu bad girls si bad boys.
Sunt deacord cu Sakura cand e vorba de scoala. Si totusi imi place si atitudinea lui Sasuke.
Offf sunt foarte nerabdatoare, vreau nextul! Imi place la nebunie ficul si ideea.
Totusi imi cam pare rau pentru sacara Tsunade lough ! Dar asta e, matematica e o ora foarte plictisitoare.
Sper sa aduci nextul repede pentru ca eu una mooooor de nerabdare!!!
Spor la scris si la idei noi draguto !! Te pupacesc kiss a hug ! Bafta in continuare!
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Love with my teacher J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Re: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19Lun 14 Noi 2011, 22:11

Buna vreau sa te intreb ceva te-ai inspirat din ficul I hate maths. I love my teacher?
Ficul asta m-i se pare ca amai fost copit doar ca mai rau si ficul a fost inchis. Nu spun ca l-ai copiat.
Ai foarte multe greseli de tastare. Ar trebui sa mai astepti sa mai ai cateva capitole si sa faci o cere criticilor. Mie sau altor useri care nu fac parte din grupul criticilor ne este interzis sa criticam.
Daca faci cererea va fi respinsa.
Ficul imi place si nu vreau sa te vad descurajeata si sa renunti, primul fic este incepu tul si rareori la primul fic sunt experti.
M-as bucura daca mai anunta cand postezi urmatorul capitol.
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Re: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19Lun 14 Noi 2011, 22:22

dap ! Hi, my darling!! hi! So.. hmm...?! O critica dura zici.. Pai nu sunt eu critic insa pot sa-ti dau cateva sfaturi, daca nu te deranjeza. In primul rand greselile de tastare au fost prezente pe tot parcursul textului si asta a facut citirea mai greoaie. Apoi.. Cand incepi o noua propozitie scrie cu majuscula deoarece nu imi pot da seama unde se termina si unde incepe. Greseli gramaticle am vazut insa nu stau sa le enumar pe toate si semnele de punctuatie nu sunt deloc bine puse. Puncte nu am vazut, deoarece virgulele le tineau locul. Din cauza acestui lucru propozitiile au devenit imense si deseori si-au pierdut sensul. Te-as ruga de asemenea sa lasi spatiu dupa semnele de punctuatie. Astfel textul va fi lizibil si nu ma voi mai chinui sa ma chiorasc dupa fiecare propozitie. Descrierea.. Nu stiu daca pot numi descriere ceea ce ai in text, ci as numi-o naratiune. Sau ceva.. Te-as sfatui sa descrii mai mult si sa treci peste expresiile de genul:"Dati-o vere" Chiar daca personajul tau e rebel nu inseamna ca trebuie sa prezinte un limbaj nu tocmai corect garamatical. Desi suna bine pentru cineva care este obisnuit cu astfel de replici,ca mine, nu toata lumea care iti citeste ficul va fi de acord cu acestea. Ideea este originala si chiar imi place mult!! in love Aici te felicit. good job Corecteaza-ti te rog capitolul inainte de a-l pune. down Cam atat cred.. Mai ai ceva de lucrat, mai ales la aspect si corectitudine. Astept nextul cat mai repede si te-am huguit si pupacit!! a hug kiss ByE!! dap !

P.S.: Daca te-a deranjat mica mea critica te rog sa-mi spui si data viitoare nu o voi mai face.
Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Re: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19Mar 15 Noi 2011, 10:56

interesant capitol , astept si pe urmatorul



Teo;) te-a pupacit:*
Sus In jos
Dadaa <3
Genin
Genin
Dadaa <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe undeva^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 341
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde.:)

Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Re: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19Mar 15 Noi 2011, 14:34

Maii deci mie imi place foarte mult:P


Pai ce sa`ti spun... iti spun doar ca astept cu nerabdare nextul care sper sa vina cat mai repede:)

Te`am pupat! :*

Sus In jos
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Re: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19Mar 15 Noi 2011, 23:51

Bună dear. dap !
Legat de fic-ul tău, ce să spun.. Deocamdată mi se pare drăguţ, ideea în sine e drăguţă şi titlul are legătură cu conţinutul, pe de altă parte mai e şi foarte sugestiv şi atrage cititorii. Nice, n-am ce spune. heh

Un lucru ar fi de reproşat momentan: nu mai grăbi aşa mult acţiunea. În rest, e doar primul capitol şi nu am nimic de spus, d-apoi să-mi mai fac şi o părere. Nu-ţi fă probleme că v-a trece un memebru al consiliului de critică şi pe aici. :)
În fond, ce să mai spun, abia aştept să văd cum dezvolţi ideea. happy

Spor la scris şi să ne aduci next-ul repede!
Sus In jos
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Re: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19Mier 16 Noi 2011, 12:01

Singurul lucru care imi vine in minte acum este:super! huh?
Iti ador fiicul,ideea insasi este foarte interesanta si ador comportamentul sakurei,sincera sa fiu nici eu nu suport matematica

Hai repede cu nextu,andra te pupaceste kiss
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Love with my teacher J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Re: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19Mier 16 Noi 2011, 17:09

Ficul asta defineste ceea ce urasc eu cel mai mult
matematica
next next next next next si


te pupacesc daca-l dai dar te rog anuntama


please please
Sus In jos
Vαмpιяє σƒ ℓσνє
Academy Student
Academy Student
Vαмpιяє σƒ ℓσνє

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : The darkest corner of hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 47
Puncte : 48
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : . мυzιc . dαηcє .
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;D]

Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Re: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19Joi 17 Noi 2011, 15:56

Imi place f mult mai ales ca urasc MATEMATICA Love with my teacher 277621 Love with my teacher 621493
Sti ce vreau eu de la tn acuma??
NEXTU ,cat mai repede Love with my teacher 208323 Love with my teacher 836813
Pupici Love with my teacher 208323 Love with my teacher 208323 Love with my teacher 208323 bye'z Love with my teacher 127686
Sus In jos
ToxyCandy
Genin
Genin
ToxyCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Candy Town
Nr. mesaje Nr. mesaje : 134
Puncte : 192
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : drawing/music/pc/dansuri/bascket/ eat & sleep <333
Stare de spirit Stare de spirit : Good :3

Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Re: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19Joi 17 Noi 2011, 17:14

Hey , NiNi! happy2
Imi place foarte molt fic-ul tha-u:D :><:
M'ai ales atitudinea Sakurei
Abia astept sa vad ce se v'a intampla in continuare hmm...?!
Next FASTTT!!! dap !
Cya
Sus In jos
Kado Rina-chan
Genin
Genin
Kado Rina-chan

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva prin univers
Nr. mesaje Nr. mesaje : 132
Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Ala-Bala-Porto-Cala

Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Re: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19Mier 23 Noi 2011, 20:31

Hii alls,am adus nextu,scuzati intarzierea dar am avut niste probleme cu netu dar am sosit sper sa va placa:

Capitolul 2 Pervers afurisit!


Insfarsit,cat am asteptat sa inceapa,insfarsit a sosit ora de dans,ador sa dansez si alteori sa cant si sa compun cantece in engleza si spaniola,spaniola este limba mea preferata pacat ca nu se practica la scoala,lege de 2 lei,cine a mai inventato vere,ma rog,asta-i viata na-i ce-i face am dreptate?normal ca am dreptate.
Nici nu imi dau seama cand ajung la bestiarul fetelor,repede mai zboiara timpul,astef intru in bestiar si imi deschid dulapiorul auriu lundumi cele necesare pentru ora de dans si ma apuc de imbracat:
Mi-am luat pe mine o pereche de egari negri,mulati pe picior,care imi scoteau picoarele lungi si supple in evidenta si in care ma miscam liber,apoi imi iau un tricou mov pe care scria:,,GIRL FROM PARADISE’’
Care imi scotea sani mari si perfecti in evidenta cu un mic decolteu ca nam chef sa ma mai fluiere baieti,din nou,nu ii pot suporta pe perversi astia de doi lei,credetima vorbesc di experienta,multi au incercat sa ma cucereasca uni chiar au incercat sa ma violeze ,odihneasca-se in pace!
De ce spun asta?deoarece acum sunt fie inca in coma la spital sau in cer primind un sut de la Dumnezeu direct in iad.
Multi dintre voi ati crede ca am exagerat,dar asta meritau,nimeni nu se pune cu mine,ma rog cu mine si Temari,noi doua suntem cele mai rele fete din scoala,ce din scoala din oras,restul fetelor sunt….fie panarame,fie extreme de rusinoase sau tupeiste,deci nu a fost greu sa ocupam locul de batausele orasului….aolo! in 2 minute incepe ora si eu nici nu m-am incaltat!
Imi iau repede in picioare o pereche de tenisi de la prada,ador firma asta,ma rog,gata cu povestitu trebuie sa ajung la ora,ca nu am chef sa fac flotari,da stiu ca vam lasat in ceata,cum sa fac flotari daca eu merg la ora de dans,ei bine profesoara noastra de dans Shizune nu suporta sa intarziem la orele de dans,chiar daca sunt cea mai buna dansatoare din scoala si pe mine ma pus o data sa fac vreo 35 de flotari,vaide pielea mea daca intarzii,deci sa ma grabesc,incep sa alerg ca ticnita pe coridoarel pusti ale scoli,si cand trec pe langa baie,ce sa vezi,se auzeu gemete vere,bai astai prea de tot ,am auzit eu ca avem un hormon ridicat da nici chiar asa,deschid incet usa pentru nu a scuate vreun sunet care sa ma dea de gol,incercand sa ii ochesc din priviri pe cei doi indragostiti,fara rusine..
Ma uit prin toata baia si nu observ pe nimeni,probabil mau auzit si sa-u ascuns,of trebuie sa ajung la antrenament,deci la drum,spunand asta ies din baia fetelor si alerg din nou pe coridoare dand de Temari care ma astepta,ce prietena am,acest gand facanduma sa chicotes.
O apuc pe blonda de mana si o trag in sala de sport sau mica mea lume perfecta,cum ii spun eu.
Cand intru imi cade fata cand il vad pe prof de sport sezand lenes pe o bancuta de lemn,numele lui este Shikamaru Nara,are vreo 25 de ani,si e un lenes incurabil,cum mama naibi a devenit asta prof de sport nu voi intelege niciodata,vere mai bine plec de aici decat sa fac ora de sport cu asta,asa ca am luato la picior pana am iesit din sala de spoort,se pare ca astazi nu mai intru in lumea mea perfecta si roz,ma intreb daca cei doi indragostiti mai sunt inca in cuibusorul lor,adica in baie,da stiu multi mi-ar spune:nu iti baga nasul unde nu iti fierbe oala,habarn nu aveti de cate ori am auzita dar nici o data nu o voi lua in considerare,lasati-ma vere in pace ,sa traiesc cum imi place!
Habarn nu am cand am ajuns in fata usi baii iar se auzeau gemete...bai iti bati joc de mine,astia inca nu au terminat!
De data asta ma hotarasc sa trantesc usa astfel sa le intrerup jocul si sa aflu cine mama naibi sunt tampiti astia cu creiiere din prezervative!
Trantes cu putere usa si imi cade fata cand ii vad pe nou prof de mate si pe sorume in sutien si lenjerie....atunci nu mama mai putut abtine si am urlat:
-Pervers cu balon intre picioare,te dai la eleve ai?la sorumea mai exact,ce to-i face!!!am urlat cat ma tineau plamani,ei incepe distractia....

sper sa va placa,scuzati greselile ,le voi corecta eu,va pup kiss
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Re: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19Mier 23 Noi 2011, 20:45

dap ! Hi!! hi! Foarte tareee!! huh? Place la mine perversul de Sasuke!! good job Astept next cat mai repede ca sunt eeeextreeem de curioasa!! huh? Te-am pupat!! in love ByE!! dap !
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Re: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19Mier 23 Noi 2011, 21:07

place place place!!!1 in love Astept nextul urgent!
Imi place forte tare ...desi ai cateva greseli de tastare happy2
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Re: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19Mier 23 Noi 2011, 21:45

deci prea grozav huh?
imi par rau dar nu mai pot zice ceva pentru ca maine am teza la romana si am mult de invatat nervi!
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Love with my teacher J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Re: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19Mier 23 Noi 2011, 22:18

wow , este wow
foarte frumos ficul
este original chiar daca la inceput am avut cateva dubii
te rog anunta-ma cand pui nextul , please please
si bafta good job
Sus In jos
Cassis
Genin
Genin
Cassis

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ♥♥♥Inauntrul subconstientului tau♥♥♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 280
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Ascult muzica in majoritatea timpului...
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy dar nu prea♥♥♥♥♥♥

Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Re: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19Mier 23 Noi 2011, 22:21

Este super tare!!!!!
Morr daca nu pui NEXT-UL mai repede!!!
Te superi daca te rog sa ma anunti cand il pui?
Sus In jos
Dadaa <3
Genin
Genin
Dadaa <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe undeva^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 341
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde.:)

Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Re: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19Sam 26 Noi 2011, 16:06

Doamne aiurita mai sunt. :))

Am citit nextul da` am uitat sa`ti las un comm.:*

Deci imi place foarte mult ficul. >:D<

Pai nu prea mai am ce sa`ti zic, astept nextul. :)

Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Re: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19Sam 26 Noi 2011, 16:27

Foarte frumos si original ficul ! happy2
Imi place foarte mult ideea, pune nextul cat mai repede. a hug
Te pup kiss
Sus In jos
Ayumi Uchiha
Academy Student
Academy Student
Ayumi Uchiha

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita!

Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Re: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19Dum 27 Noi 2011, 14:15

Vai ce prof de mate! yeah Si eu vreau! huh? Dar din pacate fac materia asta pe care o urasc chiar cu diriginta mea. take this!
Ma rog, abia astept sa vad cum moare Sasuke in chinuri groaznice!
Si de cand e Shikamaru prof de sport? wtf Ala abia sta in picioare de lenes ce e! lough
Deci mai mult nu am ce zice, decat..........
NEXT!!!!!!!!!!!
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Love with my teacher J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Re: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19Dum 27 Noi 2011, 14:57

Cat poate sa imi placa acest fic <33
Ai tu niste greseli vizibile si ti'ar trebui o critica dar ideea este frumoasa ;x
Hai cu next!
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Re: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19Dum 27 Noi 2011, 16:21

oki scumpa...deci scrii frumos si imi place ca incerci numai ca ideea nu este originala si pot spune ca primul capitol ma dus direct cu gandul la un alt fic numit ''i hate maths, i love my teacher'' numai ca tu ai scos scenele +16 care erau il cel ce lam citat eu mai sus si ai schimbat personajele pentru ca ficul respectiv nu avea nici in clin nici in maneca cu sasuke si sakura...nu spun ca lai plagiat....doamne fereste....si sper sa fie doar imaginatia mea tampita....dar daca nu e asa oprestete acum sau specifica ca nu e al tau in totalitate sic a teai inspirat de altundeva
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Re: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19Dum 27 Noi 2011, 16:46

BAI,E SUPER FICUL.
STIU CA ACUM AM AJUNS SA COMENTEZ DAR NU IMI MERGEA TASTATURA(BA NU ERA LENEA ASTA)
DAR E SUPER SI ASTEPT NEXT-UL REPEDE
TE ROG TE IMPLOR.
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Re: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19Dum 27 Noi 2011, 16:52

Fic nou! Love with my teacher 384738 Imi place ideea. Ce e drept am mai intalnit-o, dar...ficul ala e inchis de mult timp. Sper sa-ti continui ficul, pentru ca chiar vreau sa vad ce se intampla mai departe. Love with my teacher 301723

Bun, acum in legatura cu capitolele: Descriere nu ai...ceea ce nu e bine. Ar trebui sa inveti sa descrii mai mult sentimentele, trairile personajului. Ca de exemplu: Ai fi putut sa descri mai mult ce a simtit Sakura atunci cand l-a vazut pe Sasuke.

Aspectul tau e varza, la fel si limbajul. Nu ar trebui sa folosesti cuvintele "vere", sau "frate" in capitolele tale. Trebuie folosit un limbaj adecvat si sa nu fie prea grosolan. Estetica, ei bine...aici nu prea am ce comenta. Greseli de tastare, ai o gramada.

Cu toate astea. Mie imi place extrem de mult ideea, si de abea astept sa vad ce se intampla mai departe. Love with my teacher 623735 Asa ca pune-te pe tastat si baga next! Love with my teacher 440486

P.S. Trimite-mi si mie un pm cand aduci next-ul please! Love with my teacher 78717

Byeee :X
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Love with my teacher J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Re: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19Vin 30 Dec 2011, 17:10

Acest fic este plagiat. A mai fost plagiat odata si a venit autoarea cu dovada ca i apartine. So, merge direct la ficuri blocate ^^
Sus In jos
Continut sponsorizat




Love with my teacher Empty
MesajSubiect: Re: Love with my teacher   Love with my teacher I_icon19

Sus In jos
 

Love with my teacher

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-