Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste neasteptata Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste neasteptata Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste neasteptata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste neasteptata Empty
MesajSubiect: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata I_icon19Sam 19 Noi 2011, 20:33

Capitolul I:Privirile lor se intalnesc pentru prima oara



O dimineata care parea una asa de obisnuita avea sa schimbe radical viata unei fete de 19 ani care nu era chiar una asa de usoara.Sakura era o fata frumoasa foc,cu un par lung roz si catifelat ca cea mai fina matase,cu ochi verzi ca cel mai pretios smarald din lume,cu pielea alba dar cu o rasata trantafirie in obraji.
Azi incepea un nou an de scoala...Sakura era increzatoare si spera ca acest an sa fie unul bun care sa ii aduca numai bucuri nu ca in anii trecuti.Sakura nu a avut o viata foarte usoara:mama ei fiind alcoolica a parasite pe aceasta cand ea avea 3 ani,tatal ei era un afemeiat care a parasite cand cand Sakura avea 7 ani si nimeni nu a mai auzit nimic de ei de cand au plecat.Dupa ce paritnii ei au plecat cine stie unde Sakura a ramas in grija matusii sale Myu impreuna cu fratele ei mai mare Ken....Dar cand sakura avea 15 ani matusa ei a murit din cauza cancerului pe care il avea la inima,Sakura ramanand in grija lui Ken care era atat de obsedat de iubita lui incat a violato pe aceasta intr-o noapte ,iar cand a venit politia sa il aresteze acesta pentru a scapa de ei a luat cutitul din bucatarie si o ameninta pe Sakura cu el.Ken a dus-o pe sakura in camera sa si aceasta cum tipa in toate felurile pentru a fi auzita si ajutata,dar Ken ia zis sa faca liniste altfel o fa incurca rau de tot,dar ea nu la ascultat si a inceut sa strige din nou.Ken enervate la culme a sfasiat tricoul Sakurei frand sa ii faca si ei cea ce a facut si cu iubita lui.Din fericire politia a spart usa la timp pt.a o salva.Ken ajungand astfel la inchisoare.
In fine sa ne intoarcem la ale moastre.....
Azi curtea scolii era plina de copii care erau mai mult sau mai putin incantati ca azi incep din nou cursurile.
Sakura cum intra in curte se indrepta spre cea mai buna prietena a ei Hinata.
-Ce faci Hinata?...intreba Sakura...
-Bine rozalio...tu ce faci?...saspunse Hinata
-Bine...ma bucur enorm de mult ca a inceput noul an si putem sta din nou impreuna.
Hinata zimbind,o impratisa pe Sakura si ii zise ca si ea simte la fel....... .Insa bucuria lor s-au defapt a Sakurei a fost intrerupta de un baiat care tocmai a intrat pe poarta.Era un aiat inalt,cu parul negru su cu ochii abisali ca de onix.... .El se indrepta spre cele doua fete dar nu din cauza Sakurei ci mai degraba a Hinatei...aceasta cum la vazut a sarit in bratele sale si la sarutat........
Sakura si Sasuke caci as ail chema pe brunetul cu ochii de onix nu se puteau suporta inca de cand se stiu...din ce motiv nici ei nu stiu.
-Doanne,de ce nu va luati o camera?....zise Sakura
-Dar tu ce ai patit fatuca de esti asa de ciufuta in dimineata asta?.....intreba Sasuke
-Nu sunt cifuta,numai ca ai aparut tu si ai stricat toata ziua...raspunse rozalia
-Nu va mai certati asa...zise Hinata incercand sa ii impace putin
-Iubito....zise Sasuke.......de cate ori am spus sa nu mai vorpesti cu asta?
-Asta are si ea un nume daca vrei sa sti...raspunse Sakura asa de nervoasa.
-Gata,gata iubitule nu te supara.Sakura ne vedem mai incolo zise Hinata.
-Nu cred ca vei avea timp dulceata...mai tarziu vom fi foarte ocupati su nu vei putea...si atunci Sasuke schita un zambet pervers catre Hinata si o saruta...
Dupa cateva minute se suna asta spre bucuria Sakurei si cei 3 se despartira.
In pauza de pranz Hinata si Sasuke s-au dus in parc...
GANDURILE LUI SASUKE:
...Doamne cat de bine arata Hinata impracata cu fusta asta mini alba si tricoul mov cu decolteul asa de mare incat se pot vedea bine sanii asa de mari si rotunzi..................
Cred ca asosit tipul sa o fac sa fie amea..........si zambetul ala pervers....si vru sa ii dea tricoul jos.Atunci Hinata sa desprins din mainile sale si il privea mirata
GANDURILE HINATEI:
Doamne ,c-c-ce vre-vrea sa faca....De ce i sa schimpat starea de spirit asa dintr-o data......
-Ce vre-vre....ce vrei sa faci Ssss-Sas-Sasuke?
-Pai vreu sa te iubesc asa cum nu am iubit pe nimeni
-C-c-cum?.....intreba Hinata care era mirata dar si ingrozita la gandul ca secretul ei ar pute iesi la iveala
-Da Hinata,iubita mea ce ai auzit....vreau sa te iubesc cum nu am iubit pe nimeni niciodata...........Stiu ca prima oara poate sa para groaznic,dar jur,ca nu va fi asa
-De fapt Sasuke nu ar fi prima oara.....
-Cum adica? Intreba Sasuke atat de mirat
-Pai inainte de a te cunoaste pe tn.a-a-am m-m-ma-ma-i avut si alte relati de acest gen.
-Cum adica?Cu cine?.....Sasuke era atat de socat,atat de nedumerit incat nu stia ce sa faca.
-Cu diferiti baieti.....dar jur ca decand sunt cu tn. nu am mai facut asa ceva
Sasuke maniat de cele auzite ia zis Hinatei ca relatia lor a luat sfarsit.
S-au intors aman2 la sc. pe drumuri diferite.Cand Sakura a vazuto pe Hinata plangand langa vestiar.
-Hinata esti bine?Ai patit ceva ce ai?Tia facut ceva nenorocitul ala de Sasuke?.......
-Lasa-ma in pace.Nu vreu sa vad pe nimeni,Dar mai ales pe tine.
-Hinata pt.Dumnezeu ce ai?
-Am spus ca nu vreu sa vb cu tine...lasa-ma in pace....In clipa urmatoare Hinata o loveste pe Sakura care mitatasi cu durere in suflet o loveste inapoi.......si au continuat sa se bata pana a aparut brunetul,iar Hinata a fugit...Sasuke sa dus la Sakura.
-Ma fata ce ai de te ei de Hinata?
-Nu eu am inceput...si oricum nu e treaba ta,asa ca pleaca su nu te baga........
-Nu e treaba mea zici,nu.......Atunci Sasuke a prinso de mana si a traso langa el..privirile lor s-au intalnit intr-un fel neobijnuit pt.ei.......in acel moment brunetul a cuprinso de talie cu ambele brate si............



sper ca va placut....si....scuze daca e prea scurt sau sunt greseli de scriere....aaa si va rog sa fiti cat de critici puteti voi la comentari sa spuneti tot ce va placut dar si tot ce nu va plavut fara ezitare.... thank you

P.S.voi posta in cap.in fiecare saptamana pt.ca sunt f.ocupata cu sc.si nu prea am timp kiss happy2 in love
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste neasteptata Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata I_icon19Sam 26 Noi 2011, 10:34

Capitolul II:,,De la ura,...la iubire,...nu este decat un pas



-Nu e treaba mea zici,nu... Atunci Sasuke a prinso de mana si a traso langa el...privirile lor s-au intalnit intr-un fel neobijnuit pt.ei... in acel moment brunetul a cuprinso de talie cu ambele brate si...
In clipa urmatoare brunetul cu ochii ca de onix a sarutat-o pe rozalia noastra,care la inceput nu a raspuns sarutului si incerca din toata forta ei sa se elibereze din bratele lui Sasuke. Care dupa aprox.30 de secunde s-a lasat purtada de acel sarut,pe care ea acum il considera cel mai frumos lucru din viata ei,dase nu stia de ce.
Dupa ce brunetul a terminat cu saruturile a luat-o pe Sakura in brate si a dus-o intr-o camera a ingrijitorului unde a incercat s-o desbrace de maieu,o sasuta de la gat in jos,iar cand baiatul a vrut sa isi deschida prohapul Sakura sa trezit din starea de visare in are se afla si dandui o palma,sa ridicat sa inbracat cu maieul care ia fost dat jos si luat-o la fuga pe coridoare.In clipa aceea brunetul a inceput sa simta o apasare foarte puternica in sufletul sau,de ce nici el nu stia,el credea ca o sa ii faca placere sa se distreza cu rozalia aceea,dar dintr-un motiv anume nu se simtea asa.
Brunetul a plecat dupa Sakura si ajungand-o din urma a prinso de mana si a inceput sa isi ceara scuze.
-Saura...Sacura!Stai te rog sa iti explic ce sa intamplat.
-Sa imi cxplici?Ce sa imi explici...faptul ca ai vrut sa iti bati joc de mine si dupa aia sa te lauzi la toti cu fapta ta si sa ma umilesti si mai mult ca pana acum?Spune....am dreptate nu...
-Nu Sakura...nu este asa...eu...
-Nu mai minti sigur ca asa este.Il intrerupse Sakura...
Din cauza ta nu mai am nici un prieten si nimeni nu mai vrea sa vb.cu mine.Le-ai spus la toti ca daca vor sa stea cu tine nu mai au voie sa vb.cu mine si singura care a ramas,sau mai bine zis care ramasese a fost Hinata care acuma nici ea nu mai vrea sa aiba deaface cu mine .
-Sakura.....zise Sasuke pe un ton atat de trist si plin de ramuscari...
Crede-ma ca nu am vrut sa iti fac toate astea.......nu stiu de ce am facut cea ce am facut...numai ca.....si nici nu apuca sa termine ca avea de zis ca iar a fost intrerupt de rozalie..
-Numai ca ce........ca nimic.......acum ai de gand sa mergi si sa dai sfoara in tara ce sa intamplat..........
-Nu ce nu intelegi cand iti spun ca nu am de gand sa merg sa povestesc ce sa ntamplar inainte.....
-Si de ce nu marog eu nu vei pov.........
-Credema ca nu stiu de ce........a fost intrerupta de Sasuke
Pur si simplu nu stiu.........crede-ma ca nu stiu.
In clipa acea privirile lor s-au intalnit in acelasi fel ca acum cateva minute....Sasuke a luat-o din nou in brate pe Sakura numai ca de asta data a fost o imbratisare...nu stiu cum sa spun...a fost ca imbratisarea unui frate sa spun asa mai pe inteles.
GANDURILE ROZALIEI:
De ce?de ce face asta...nu inteleg...dar dintr-eu anumit motiv ma simt bine in bratele lui...parca nu as vrea sa ma lase vreo data ...Doamne,dar de ce spun astfele de lucruri,de ce gandesc asa,doar nu ma indragostesc de le...nu?Adica de la ura la iubire nu e decat un pas,dar nu se poate intampla asa ceva...oare de ce dintre toti baietii din lume tocmai de el trebuie sa ma indragostesc...daca al stie el ce simt eu acuma pt.el...oare si el simte la fel ca mine?nu nu are cum asa ceva nu se va intampla niciodata...
GANDURILE BRUNETULUI:
De ce?de ce fac eu una ca asta...nu imi dau seama...dar nu stiu de ce dar imi place sa o tin in felul asta in brate,simt ca vreau sa o protejez,si sa nu o mai vad ca plange niciodata...nu pot sa cred asa ceva,cred ca tocmai m-am indragostit asa cum nu am mai facuto in viata mea pana acum...oare stie ce simt pt.ea acum... oare si ea simte la fel...nu,nu ea nu are cum sa simta la fel,doar ea e atat de frumoasa blanda,gingasa si inocenta,iar eu...eu sunt atat de,atat de rau,fara inima sau scrupule,nu ma interesat ce va simti acest inger trimis pe pamant pt.a aduce bucurie in viata oamenilor pt.ca asta este Sakura...nu,ea nu ma poate iubii,dar ce nu as da sa poata...
Dupa cateva minute Sakura se elibereaza din bratele lui Sasuke si incepe sa fuga din nou.
Sasuke este in urma ei si nu are de gand sa o lase sa-i scape vrea cu ori ce pret sa-i spuna Saukurei ce simte pentru ea.
Cand rozalia a ajuns acasa s-a oprit la cativa metri incremenita,in fata casei sale era parcata o masina dcapotabila de un rosu aprins...atunci fata a inteles a cui era masina,dar nu vroia sa creada,asa ca s-a dus in casa si atunci la vazut,la vazut pe....


scz daca e prea scurt sau daca sunt greseli de scriere numa ca nu am timp sa il corecrectez acum.....plyz lasati comm.sincere si spuneti cea ce nu va convine thank you


Dragoste neasteptata 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Dragoste neasteptata 1038902d4n6wjrauv
Dragoste neasteptata 1185528_382197825239589_1994385887_n
Dragoste neasteptata 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Dragoste neasteptata 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Dragoste neasteptata Asss10Dragoste neasteptata J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Dragoste neasteptata Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata I_icon19Dum 27 Noi 2011, 15:33

Aaa, am si eu o intrebare..
De ce este acest fic aici? Adica cred ca este un fic, deoarece vad ca ai deja doua capitole..
Tu l-ai deschis aici? Sau l-a mutat altcineva?
Oricum, rog un moderator sa il mute la categoria de care tine si anume FanFicuri in desfasurare ---> FanFicuri Sasuke&Sakura..
Deci vedeti ce faceti cu acest fic..
choco^^


Dragoste neasteptata Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste neasteptata Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata I_icon19Dum 27 Noi 2011, 18:31

da ♪ choco ♪ este un fic.......si cred ca l-a mutat cineva aici sau poate nu si l-am pus eu aici,sunt noua pe aici si inca mai am de invatat asa ca i-ti multumesc mult daca ai vorbii cu un moderator sa il mute........multumesc din suflet thank you


Ultima editare efectuata de catre AlinaElena in Sam 03 Dec 2011, 15:03, editata de 1 ori
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Dragoste neasteptata J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Dragoste neasteptata Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata I_icon19Joi 01 Dec 2011, 17:28

Un Admin v-a trebui sa mute acest fic unde ii este locul.^^


Dragoste neasteptata 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste neasteptata Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata I_icon19Joi 01 Dec 2011, 19:18

Capitolul III: Trecutul se intoarce, iar odata cu el viata tuturor se schimpa partea I



Cand rozalia a ajuns acasa s-a oprit la cativa metri incremenita,in fata casei sale era parcata o masina dcapotabila de un rosu aprins... atunci fata a inteles a cui era masina,dar nu vroia sa creada,asa ca s-a dus in casa si atunci la vazut,la vazut pe.... nimeni altul decat pe Ken fratele sau mai mare care ar fi trebuit sa fie inchis pe viata.
Aceasta speriata de moarteisi vace curasi si il intreaba cun de este aici acuma.

-M-au eliberat pentru buna purtare.
-Da,dar.....
-Sau ce nu te bucuri sa iti vezi fratele dup atati ani?si in clipa urmatoare ii apare un zampet pervers pe fata si o lumina ca de aurolac pe fata si o prinde pe Saura de mana si trandind-o de perete cu o asa forta incat fata nu mai putea sa se tina nici pe picioare.
-Spune surioara chiar nu te bucuri ca m-am intors.Crede-am ca te vei bucura.
-Ken lasa-ma in pace... ii spune fata cu lacrimi in ochi.
-Cum sa te las printeso, din cauza ta am stat atatia ani inchis si acum ve plati foarte scumo pt. cea ce mi-ai facut.

Si vrand sa o sarute se apropie de ea incet,dar in acel moment intra pe usa Sasuke si ii trace un pumn lui Ken pe care acesta il va tine minte toata vita lui. Ken nu se lasa mai prejos si ii trace la randul lui una zdravana brunetului .Intre ce i doi baieti se isca o adevarata bataie, Sasuke iesind invingatr bineinteles. Ken pleaca dar nu inainde de ai zice rozaliei ca se va intoarce dupa ea.
Sakura era terminata nu mai stia ce sa faca,se temea ca Ken ar putea sa ii faca ceva groaznic. Fata a inceput sa planga atat de tre incat cine o auzea putea sa bage mana in foc ca fata e pe cale sa isi dea si sufletul acolo.

Sasue a luat-o in brate, iar dupa ce a mai linistit-o a rugat-o sa ii spune cine era baiatul acela si ce voia.
Fata a inceput sa ii spuna tot baiatului, iar Sasuke i-a promis Sakurei ca o va apare de fratele ei si ca nu va lasa pe nimeni sa ii faca rau de aici inainte.Saura i-a zis lui Sasuke ca atata timp cat se afla in oras erau in pericol amandoi pt. ca fata stia ca fratele sau va dori sa se razbune si pe brunet si isi facea griji pt. el.
Ea stia ca Ken era foarte puternic si Sasue nu l-ar fi putut bate adaua oara.
Insa Sasueke vrand sa o protejese pe Sakura i-a propus sa plece impreuna din oras. Brunetul avea o cabana la munte unde puteau sa stea linistit cel putin pana se calma Ken.

Sakura a acceptat propunerea si a doua zi dis-de-dimineata au plecat la drum.
Dupa 5 ore de drum cu masina au ajuns la cabana familiei lui Sasuke.
Era o cabana mare, cu o terasa din lemn de stejar, cu 5 camere in fiecare aflanduse cate o baie,o sufragerie care ocupa aproape tot parteru, in care se afla: o canapea din piele neagra nu o patura rosie ajesata frumos pe ea si cate 4 perne, doua ajezate intr-un colt al canapelei si alte doua in celalalt colt, doua fotolii din piele neagra ca si canapeaua pe fiecare aflanduse cate o penrna rosie ca si patura de pe canapea, un covor mare alb intins pe podeaua din lemn de pin, pe pereti se aflau niste lampi care luminau incaperea, peretele din spatele sufrageriei era facut sin sticla prin care puteai vedea muntii cu zapada in varf tot timpul anului.
In seara aceea dupe ce Sakura a despachetat s-a dus sa se plimpe pin imprejurmi. Deodata dintre tufisuri de aud niste pasi. Fata era asa de speriata incat a incremenit pe loc, dar din fericire nu era decat Sasuke, care vazand ce fata a facut rozalia a inceput sa chicoteasca.

Cei doi au inceput sa vorbeasca despre diverse chiesti, iar la un momentdat rozalia il indreaba pe brunet de ce o ajuta si mai ales ce se va intampla cu Hinata cand va afla ca au plecat amandoi, dar ce se va intampla cu scoala si cu restul,
-Nu i-ti face griji de scoala am aranjat eu totul, acum amandoi suntem transferati la scoala din satul acela din apropiere.
Raspunse brunetul la una din intrebarile fetei.
-Cat despre Hinata i-am explicat intreaga poveste si nu s-a suparat. A inteles situatia, plus ca noi suntem despartiti.
-Ceeee? Cand v-ati despartit. Intreaba mirata Sakura
-A pai,cu putin timp inainte de acel incident din debara.

La auzul acestor cuvinte Saura a inceput sa planga asa ca Sasuke a luato in btate si i-a spus cat de rau ii pare si ca poate sta linistita ca nu va povesti la nimeni cele intamplate.
-Sasuke multumesc ca nu spui al nimeni ce sa intamplat si mai ales i-ti multumesc ca ma ajuti in momentele astea grele. Multumesc pentr-u tot. Si Sasuke totusi de ce vrei sa ma ajuti atat de mult si de ce ai facut toate astea?
-Sakura uite cum sta treaba. In primul rand ma simt dator fata de tine si macar atat sa fac pentru tine pt. a alina putin durerea pe care ti-am pricinuit-o, iar in al 2-lea rand si cel mai important este ca te-am ajutat pt. ca mi-am dat seama ca in tot acest timp eu.............

Sper ca v-a placut astept comentari bune sau rele nu conteaza...voi doar cimenta-ti atat va rog.
Si va mai rog sa imi spuneti daca are am cat de cat talent la scris ficuri si merita sa scriu in continuare sau daca trebuie sa ma oprest aici.........va PwP dulce de tot kiss kiss kiss




Dragoste neasteptata 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Dragoste neasteptata 1038902d4n6wjrauv
Dragoste neasteptata 1185528_382197825239589_1994385887_n
Dragoste neasteptata 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Dragoste neasteptata 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Dragoste neasteptata J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Dragoste neasteptata Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata I_icon19Joi 01 Dec 2011, 19:28

Draga mea, mai bine te-ai opri din postat capitolele pana cand iti este mutat ficul inapoi in categoria corespunzatoare...


Dragoste neasteptata Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste neasteptata Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata I_icon19Joi 01 Dec 2011, 19:41

ok.......cred ca ai dreptate...asa voi face
multumesc din suflet pentru sfat
kiss in love a hug


Dragoste neasteptata 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Dragoste neasteptata 1038902d4n6wjrauv
Dragoste neasteptata 1185528_382197825239589_1994385887_n
Dragoste neasteptata 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Dragoste neasteptata 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Continut sponsorizat




Dragoste neasteptata Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neasteptata   Dragoste neasteptata I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste neasteptata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-