Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19Lun 28 Noi 2011, 20:36

Stau in camera mea si privesc cum soarele rasare usor.
Dar mai intai de toate , sa ma prezint: numele meu e Sasuke Uchiha, sunt un pusti rasfatat, cu multi bani care isi poate permite orice. Pot obtine orice fata vreau eu.
Casa mea, o vila impunatoare din centrul orasului, apartinea unui om important de afaceri unul dintre cei mai importanti oameni din Tokyo.
Of la naiba ! Dar unde mi.e capul . Astazi incepe scoala si eu nu sunt gata. Alooo! Cineva sa ma ajute.
Strig menajera care vine in graba cu hainele mele, m-ie prea lene sa le caut eu. O camasa neagra, din satin , mulata pe corpul meu perfect lucrat, pot spune ca la 16 ani arat chiar bine, niste jeansi negri si nelipsiti mei tenisi negri cu stelute verzi alcatuiau tinuta mea. Desigur, toate hainele mele erau de firma, de la cele mai fitoase case de moda din Paris, facute pe comanda. Dupa ce ma imbrac, ma dau cu parfumul meu preferat , Paco Rabanne, un parfum ce innebunea orice fata.
Imi iau cheile de pe masa si cobora rapid scarile de la etajul trei unde stau eu, pana la etajul unu.
Dezactivez alarma si ma urc in masina mea rapida ca un fulger, un Sirius Lotec argintiu, care ma costase nu mai mult, nu mai putin de 200.000 de mii de euro . Putin!
Cu vreo 200km/h gonesc catre scoala. Imi parchez masina in parcarea scolii, plina de masini de fite.
Se pare ca acesti pusti bogati nu aveau alta treaba decat sa consume bani parintilor.
Ma indrept catre clasa usor. In clasa, gasca mea era acolo inaintea mea desigur.
Grupul din care faceam parte era format din : Naruto, blondul care se imbata la toate petrecerile si pleca acasa cu cel putin trei fete, Neji- cel mai serios dintre noi fiind cel care stia sa iubeasca o fata cu adevarat, si sa le farmece cu sarmul lui, insa la fel de usor le schimba de pe o zi pe alta. Prietena lui se numea Karin , care era defapt un accesoriu pentru el pe care il folosea atunci cand se plictisea. Gaara, era unul dintre cei mai afemeiati baieti pe care ii cunosc, prietena lui fiind cea mai usuratica fata din scoala si anume Ino . Fratele sau se numea Sasori, care era un baiat la locul lui , nu era afemeiat si iubea o singura fata pe nume Deida( varianta feminina a lui Deidera, mult mai imbunatatita), aceasta era o blonda voluptoasa, putin cam baietoasa care se lua la cearta , adica paruia orice fata se dadea la "vulpita ei"
Insa Sasori nu avea parinti bogati, ci era capul unei grupari mafiote importante din Tokyo.
Se pare ca eu eram singurul care nu avea o prietena .
-Hey Sasuke , spuse Sasori , astaseara totii sunteti invitati la Depozit, clubul de noapte a lui Sasori, deoarece e ziua blondinei mele, spuse Sasori in timp ce Deida statea la el in brate si se rosise toata.
Orele au trecut foarte usor astazi. Era aproape ora 20:00. Trebuia sa merg la ziua lui DeiDei cum ii spunem noi, asa ca m-am gandit sa o sun pe Ino si sa o pun sa gaseasca cel mai scump si ma i frumos colier si sa mi-l aduca , stiam ca se pricepe in materie de bijuterii.
Seara, ajuns la club, am vazut Ferrariul F430 a lui Sasori parcat, semn ca era acolo.
Urc sus in biroul lui Sasori, sa ii inmanez cadoul lui Deidei, dar se pare ca cei doi isi incepusera "treaba" asa ca i-am dat cadoul fetei, aceasta m-a pupat amical pe obraz si a inchis usa, cu cheia ca sa nu ii deranjeze nimei cel putin o ora.
Tortul o sa fie adus la 00:00 asa ca era destul timp.
Ma uit prin club, nici urma de prietenii mei. Pe ringul de dans , fetele organizasera o surpriza baietilor.
Pe ring erau trei bari, "instrumetele" fetelor.
Gaara statea la o masa si astepta sa inceapa melodia .
Apoi se aude melodia pe care fetele incep sa se dezlantuie.
Se pare ca aparuse o fata noua, deoarece nu o mai vazusem pana atunci. Ea dansa la bara din mijloc , iar celelate doua langa ea.
Aoleu si mama mea!!! Ce miscari are tipa!!!!Toti baieti saliveaza deja.Karin si Ino privesc invidioase cum nou-venita le fura showul.
Dupa ce se termina melodia, fata vine catre masa mea , se aseaza jos .Ma priveste din cap pana in picioare si ma intreaba:
-Spune-mi cum te cheama. As vrea sa ne cunoastem. Vreau sa scap de idiotii astia carea se tin dupa fundul meu, spuse fata care era putin ametita, luase ceva la bord.
-Pai, numele meu e Sasuke. Si numele tau care e domnisoara?/
-Ma numesc Sakura.Nu vrei sa dansam?
-Ok, spun eu tras de fata pe ringul de dans.
Fata incepe sa danseze pe melodia "Olimpiada- B.u.g mafia", si incepe sa danseze lasciv pe mine.
Eram deja in extaz dar totusi o consideram una din celelate usuratice.
Fata era superba , recunosc, avea forme de invidiat, un par roz bombon si ochii verzi ca si lichidul acela interzis numit "Absinth".
Insa cum era prea frumos ca toate sa mearga bine, idiotul de Gaara, beat manga, vine si o saruta apasat pe buze pe fata. Ino deja ia foc. Vine catre fata si isi infinge mainile in parul ei .
Lupta incepe si cele doua se paruiesc pana cand intervine Sasori, care urmarise intreaga scena.
-Fetelo, de cate ori v-am spus sa nu va mai certati?
-Ea a inceput, tipa Ino cu vocea ei pitigaiata.
-Dar ce ? e vina mea ca idiotul tau de iubit saliveaza dupa mine?
-Calmati-va amandoua!!striga Sasori vizibil iritat.
O sa va spun unchiului Minato si atunci o sa fiti pedepsite o luna.
-Inceteaza, spuse Ino , ne faci de ras!!!
-Sunteti surorii si comportati-va ca atare. Stiiti bine ca tatal vostru v-a lasat in grija mea.
"Surori"?De unde si pana unde? Fata cea noua e sora lui Ino?
-Si pe tine Sakura nu vreau sa te mai vad beata!!!spuse Sasori impunator.
-Dar Ino ........
-Stii bine ca ei nu am ce sa ii fac , dar tu, tu esti o fata cuminte. M-ai dezamagit ,Sakura.
Sasuke, du-o te rog pe Sakura la mine acasa, te rog, maine nu vreau sa intarzie la scoala.
O iau pe fata in brate si o scot afara din club, o urc in masina si mergem catre casa lui Sasori.
Pe drum incerc sa port o conversatie cu ea.
-Spune-mi Sakura, de ce esti asa suparata?
-Parintii mei au divortat si imi e foarte dor de mama. De ce? De ce eu?
-Imi pare rau. Se pare ca am ajuns, Sakura.
Eu cobor si ii deschid usa fetei. Ii pun sacoul meu pe umeri si o sarut usor pe frunte si ii urez noapte buna.Fata imi multumeste si imi ureaza noapte buna,grabindu-se sa intre in casa.
In aceea seara nu am mai putut sa dorm. Gandul meu zbura la rozalia cu ochii de smarald. Oare simteam ceva pentru o fata?Eu, insensibillul fara sentimente, chiar puteam sa am sentimente pentru o fata?




imi paree rau ca am cam grabit actiunea,insa am vrut sa scriu mai mult deoarece nu prea am timp...deh...scoala asta idioata nervi! nervi! ........ biciuitor .....urasc scoala.........in fine astept commurile voastre....va pwp a hug a hug kiss kiss


Ultima editare efectuata de catre candygirl in Lun 28 Noi 2011, 23:24, editata de 2 ori
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: Re: BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19Lun 28 Noi 2011, 21:01

dap ! Hi!! hi! Pai.. Frumos rau!! Imi place ideea ta!! Desi nu e chiar originala, imi place!! Binenteles ca tu o poti dezvolta altfel. in love in love
Insa tot ce ai spus in acest capitol putea fi scris in vreo trei. Ai grabit actiunea, nu ai descris suficient si de aceea ti-au iesit putine randuri. hmm...?!
Apoi.. Parca Deidara este blond. Tu in text ai spus ca DeiDei e "rozalie". Adica asa a spus Sasori. Ma rog.. O sa ma lamuresc pe urma. think
Cam repede se indragosteste Sasuke asta pentru un baiat de bani fata fitos si indiferent.. Hmm.. lough
Si Ino si Sakura sunt surori?! Taree!! Ma intreb cine o sa iasa cu par cand s-or lua la bataie.. lough
Astept next cat mai repede, scumpa si daca te-a deranjat ca am cam criticat, scuza-ma. good
Te-am huguit si pupacit!! a hug kiss ByE!! dap !


love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Ayumi Uchiha
Academy Student
Academy Student
Ayumi Uchiha

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita!

love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: Re: BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19Lun 28 Noi 2011, 21:21

YEEEEY!!! FIC NOU! love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 544217
E SUPER IMI PLACE IDEEA. love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 384738 SI SASUKE E CAM RASFATAT... love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 994253
ADU NEXT SA VAD CE O SA SE INTAMPLE SI AS VREA CA PE VIITOR SA NU MAI GRABESTI ACTIUNEA ATAT DE MULT. SPER CA NU TE-AM SUPARAT. love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 301723 TE-AM PUPACIT! love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 208323

PS: ANUNTA-MA SI PE MINE CAND PUI NEXT! love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 962758
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: Re: BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19Lun 28 Noi 2011, 22:38

Ce`mi place ideea ta ! in love

Pune nextul cat mai repede domnisoara. biciuitor

Te pup kiss


    love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: Re: BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19Lun 28 Noi 2011, 22:47

foarte frumos primul capitol
dragut , nice
anunta-ma si pe mine cand pui nextu bafta


love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? S6he8w
love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Npi5xg
love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 2myt0zq




love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? R0b9k0
Sus In jos
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: CAP 2...........La un pas de moarte..   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19Mier 30 Noi 2011, 18:41

Dimineata incepe ca o oricare alta dimineata, plictisitoare ca de obicei pentru mine. Ah! La naiba! Soarele asta enevant nu ma lasa sa dorm! Si nici scoala!
Ma trezesc mult mai lenes ca de obicei. Ma indrept catre baie, mai sa adorm sub dus, care in loc sa ma trezeasca , mai mult ma adormea.
Ies din baie,ma imbrac rapid si cobor la micul dejun. Se pare ca servitoarele deja facusera micul dejun. Parintii mei nici macar nu erau acasa. Nu imi mai e foame, nici nu vreau sa ma mai intorc acasa. Se pare ca nimanui nu ii pasa de mine. Parintii mei se gandesc doar la compania lor idioata, pe care se pare ca vor sa mi-o lase mie. No way! Nici nu ma gandesc.
In fine, ies grabit afara , ma urc in masina si dau muzica la maxim. Ma tot gandesc la faza de aseara. Oare atunci cand a spus "scoala" , Sasori se referea la scoala noastra.
Se pare ca am sa aflu destul de curand deoarece deja am ajuns la scoala. Wow! Ceva e ciudat aici.
In parcarea scolii zaresc un Bugatti Veyron roz bombon. Pe el sunt desenate flori de cires.
Oare e posbil asa ceva? E legal?
Se pare ca am avut dreptate.......Draga noastra Sakura o sa invete la scoala noastra. Ha ha ha! Pe cine pacalesc eu aici.? Prin a invata , copiii astia rasfatati inteleg faptul ca scoala inseamna orice altceva, in afara de a invata.
Pana la urma cobor din masina. Simt privirile admirative ale fetelor cum sunt atintite asupra mea. DA! Asta e adevarul . Sunt vinovat recunosc. Oare e legal ca un baiat sa arate asa de bine?! Pai se pare ca da.........Oricum , pot spune, cu mana pe inima ca nicio fata din scoala asta nu mi-a scapat.

...::FLASH Back::..

,,-Sasuke, tocmai acum? Nu poti pleca acum! E randul meu.Stii macar cat am asteptat ?
-Sunt numarul 12 in seara asta . Nu poti sa mai rezisti macar o ora?
-Imi pare rau scumpo, insa trebuie sa plec urgent. Stii, o sa ma revansez fata de tine, spun eu facand o fata de catelus nevinovat.


Se pare ca a trebuit sa le dau fetelor cate un numar pentru a le putea reziste. Cum doamne as putea sa rezist la 11 fete si mai vine si a 12-a . Ce sunt eu? Masina de facut nebunii????


...::End Flashback ::....


Intru in clasa calm, gandindu-ma ca asta o sa fie la fel ca si celelalte. Insa nu a fost asa.
Ma indrept catre banca mea si raman putin uimit. Sakura statea in banca mea de fapt pe banca mea discutand cu Gaara si zambindu-i cu subinteles baiatului.
-Ce mama nai....
-Sasuke, ce ma bucur ca ai ajuns . Stii de zi incolo o sa fim cologi de banca. Sasori s-a gandit sa stau cu tine, deoarece asa as fi in siguranta, departe de toti "colegi" mei scumpi care nu imi dau pace. Doar stii ca Sasori are incredere in tine.
-Cum spui tu , spun eu nepasator, insa astazi era asa de sexy imbracata incat nu m-am putut abtine sa o admir. O doamne ce forme are!!Trebuie sa o am!!!
Fata se uita ciudat la mine deoarece incepusem deja sa ma holbez la ea.
Ziua de azi a fost foarte plictisitoare. Orele erau interminabile.
Dja sosise ora plecarii. Singurul care mai ramasese in scoala eram eu si cativa drogati ce isi faceau vecul in toaleta baietilor, uneori in cea a fetelor, incercand sa profite de unele fete.
Observ ca Sakura plecase deje. Pacat! As fi vrut sa o conduc acasa. Insa gandurile imi sunt intrerupte de un tipat care venea din baia fetelor. Se pare ca unu dintre fete ramaese acolo. Ma indrept rapid spre locul acela si vad niste tipi ce vor sa violeze o fata.
Ma uit mai bine si o vad pe Sakura cu un ac infipt in mana.
Ma indrept catre ei le trag o pereche de pumni si o iau pe Sakura in brate indreptandu-ma catre masina.
O urc in dreapta si gonesc ca un nebun catre cel mai apropiat spital.
Intru ca o vijelie in spital si chem un doctor . Incep sa tip ca un nebun. Pana la urma vin niste doctori, o pun pe targa si intra cu ea intr-o sala de urgenta.
Ingrijorat il sun pe Sasori care vine val-vartej la spital. Ma intreaba de starea fetei dupa care dau nestiutor din umeri.
Dupa aproape 3 ore din asteptare, doctorul iese din sala cu o fata de ne baga in sperieti.
-Baieti, am o veste proasta pentru voi. Imi pare rau dar nu am putut face nimic.
Sakura e .............


Ultima editare efectuata de catre candygirl in Mier 30 Noi 2011, 23:44, editata de 2 ori
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: Re: BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19Mier 30 Noi 2011, 19:58

kboom CE???? huh? Ce naiba e???? huh? DE ce ai terminat chiar aici??!! crying Ooff!! nervi! Ce se intampla???!!!! :><:
Revenind.. Imi place extreeem de mult capitolul!!!! in love Bravo!!!! huh? Imi place!!! good job
Astept next si te-am huguit si pupacit!! a hug kiss ByE!! hi!

P.S.: Imi place masina Sakurei!! in love


love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Vαмpιяє σƒ ℓσνє
Academy Student
Academy Student
Vαмpιяє σƒ ℓσνє

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : The darkest corner of hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 47
Puncte : 48
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : . мυzιc . dαηcє .
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;D]

love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: Re: BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19Mier 30 Noi 2011, 20:08

ce ???ce ie??? ce i sa intamplat lu saku??
sa numi zici ca moara ca ma sinucid love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 23826 love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 947835 glm
nextu repede repejor plizz love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 301723 love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 735877 love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 836813


Afara e pustiu
S peste tot ninge
Dar numa la noi
Stelele se ating
Afara este frig s inorat
Iar copii stau numai sub brad.
Se uita pe geamul inghetat
Sa-l priveasca pe mos craciun sub brad.
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: Re: BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19Mier 30 Noi 2011, 20:27

Haide maii asta e rautatee nervi!

Ce e?! :o3

Pune nextul cat mai repede :-w

Te pup kiss


    love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: ............La un pas de moarte....cap 3   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19Joi 01 Dec 2011, 00:14

-Sakura e in coma, se pare ca nu o sa se trezeasca in urmatoarele doua luni.Imi pare rau insa nu pot face nimic. Insa asta nu e tot. Sakura ar putea ramane in coma toata viata. Cred ca ar trebui sa veniti sa o vizitati, deoarece ea aude tot si puteti comunica cu ea pentru a o incuraja.
Pe fata lui Sasori se citea dezamagirea. Era dezamagit de el insusi deoarece nu isi dusese la capat intreaga misiune.
-Tatal lor o sa fie dezamagit de mine! O sa creada ca nu am avut grija de ele. La naiba, e doar vina mea.
-Calmeaza-te frate, spun eu. Nu e vina ta. Macar bine ca am ajuns la timp si nu i sa intamplat nimic.
Stiam ca Sasori nu o sa lase lucrurile asa si ca o sa ii omaore cu sange rece pe cei care ii facusera asta "surorii" lui mai mici.
-Sasuke, am vorbit cu doctorul si m-ia spus ca exista o sansa ca Sakura sa se trezeasca peste aproape doua saptamani daca o trimit la o clinica in Venetia.
-Te pot ajuta, daca ai nevoie de ajutor.Casa mea e la dispozitia ta. Daca vrei.Ino si Gaara se pot muta la mine, asa ii voi putea supraveghea.
-Iti multumesc Sasuke.
Plec ingandurat din spital si ma indrept spre casa lui Sasori, pentru a-i lua pe cei doi la mine acasa. Perfect!Oare de ce m-am oferit ? O sa trebuiasca sa ii suport pe cei doi cum tipa si urla ca nebunii,facnd stiti voi ce.
Dupa o saptamana de cand cei doi sunt la mine, simt ca cedez psihic. Inteleg, o data pe seara, 2-3 ore, dar nu toata noaptea.
Cand credeam ca , chiar nu mai rezist , Ino mi-a facut o surpriza, Gaara nefiind acasa.
Stateam in camera mea, cand Ino, moarta de beata,intra la mine in camera, pe jumatate dezbracata.
-Ce vrei , Ino?
-Sasuke....hac.....vreau sa iti ................hac...........spun......ceva. Sunt indragostita de tine.
O urasc pe Sakura. Oare cum i-a facut pe toti baietii sa se indragosteasca de ea?
-Calmeaza-te Ino, vreau sa iti spun ca unui baiat nu trebuie sa ii spui din prima ca il placi sau sa te lasi din prima. Nu trebuie sa iesi cu el doar pentru ca ti se pare tare, sau sa i te daruiesti fara sa il iubesti. Nu conteaza doar atractia fizica.
-Iti multumesc, Sasuke!!!!spuse blonda plangand.
Si asa mi-am petrecut intreaga noapte ascultand-o pe Ino plangand, si povestind despre toate dezamagirile ei de la gradinita pana la 18 ani. Are un suflet bun, insa faptulca nu a avut o mama langa ea a facut-o sa o ia pe cai laturalnice.
A doua zi, ma trezesc si aud un fel de muzica placuta dar in acelasi timp vocea lui Ino.
Cobor la parter si ovad pe Ino dansand prin bucatarie, cu muzica la maxim, facandu-mi micul dejun. Ma apropi de ea,o iau in brate pe la spate , o sarut parinteste pe frunte si incepem sa ne infruptam amandoi din micul "dezastru" destul de delicios pregatit de ea.
Fata imi spune ca a trimis menajerele acasa deoarece astzi va gati ea. Se pare ca astazi se intoarce Sakura. Incepusem sa ii simt lipsa. Primesc un mesaj de la Sasori in care ne spune ca e la aeroport si ca are o surpriza pentru noi.....Oare ce putea fi?





E necorectat asa ca....... happy2 ........sper ca v-a placut desii e putin plictisitor dar promit ca cel de maine va fi interesant...........pa va pwp si astept comuri ca daca nu biciuitor ................. dance2 dance2 hi! hi! kiss kiss a hug
Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: Re: BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19Joi 01 Dec 2011, 16:41

foarte frumos acest fic:x
astept next-ul:*


Teo ;) te-a pupacit:*kiss*
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: Re: BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19Joi 01 Dec 2011, 17:16

huh? Pfiuuu.. Am crezut ca se va intampla ceva mai rau cu Sakura.. ingrijorat
Oricum, frumos capitol!! in love Imi place, place, place!! good job Astept next cat mai repede, cu cat mai multa actiune interesanta!! heh
Te-am huguit si pupacit!! a hug kiss ByE!! dap !


love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: Re: BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19Joi 01 Dec 2011, 17:24

Cee surpriza?! nervi!

Pune nextul cat mai repede te rog :o3

Te pup kiss


    love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: Re: BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19Joi 22 Dec 2011, 22:05

"Oare cine putea fi?"
Ma grabesc catre aeroport, intrebandu-ma ce surpriza era, desi banuiam ce putea fi......
Ajuns la aeroport, il vad pe Sasori cu un ditamai geamantan roz in mana, parintii mei alaturi de el.......Ce ? Geamantan roz? Nu!!!!!!!!
Din spatele lui se iveste o fata cu parul albastrui, ochii de un mov albicios si cu un corp de invidiat. Fusta scurta doar de o palma, decolteul adanc, tocuri de 15 cm ii evidentiau corpul.
Machiata strident, si cu o voce pitigaiata spune:
-Sasuke, iubitel!!!!!!Ce dor mi-a fost de tine!
Fata se numea Hinata si era fosta mea prietena.
-Si mie mi-a fost dor de tine , spun eu zambind fals. Imi indrept privirea cu greu catre parintii mei, deoarece bruneta ma sufoca cu imbratisarea ei, si ii privesc nedumerit.
-Ce-i cu voi aici? ii intreb eu.
-Sasuke, scumpule, doar nu credeai ca o sa lipsim de la ziua ta. Am lasat afacerile balta si am venit sa iti organizam o petrecere fastuoasa, si acesta e un bun prilej sa petrecem timp impreuna.
Iii privesc oarecum plictisit, tot ce auzeam era doar bla bla bla, petrecere, bla bla bla, si apoi ma indrept spre masina, urmat indeaproape de bruneta care mergea ca o pitipoanca .
Se aseaza pe locul din fata si incepe sa vorbeasca fara oprire, eu dau muzica mai taresi nu o bag in seama. Drumul spre casa a fost asa de lung incat credeam ca nu se mai termina, la fel ca si fata asta, care vorbeste necontenit, de parca m-ar interesa ce marca de chiloti poarta ea(scuzati expresia).
Ajung acasa si bruneta o ia inaintea mea. Iau gemantanu si urc scarile. Deodata aud ceva.
-Afara, t******a mica ce esti!!! Asta e camera mea!!!
Oh , nu ! Am uitat ca fosta ei camera era acum a Sakurei. Sakura o privea uimita, tinandu-se de prosopul prea scurt ca sa ii acopere formele, tocmai iesise din baie............Ah in ce ipostaze mi-o imaginez.........
-Hinata , inceteaza, spun eu. Tu vei sta in camera mea. Asta e ultimul meu cuvant!
Bruneta iese bosumflata din camera, eu ramanand singur cu Sakura in camera.
-Sakura , imi pare rau....
-Stii, cred ca ar fi mai bine sa plec.
-Sakura, Sasori v-a lasat in grija mea si nu va pot lasa sa plecati nici pe tine nici pe Ino, care apropo unde e?
Dar iarasi nu apuc sa termin ca aud tipete. Ma indrept rapid spre baie, caci de acolo veneau tipetele.
-Dispari, siliconato, papusa de plastic!!!!!E randul meu sa fac dus!
-Cum mi-ai spus!!!!!Oh, nu , acum chiar ai incurcat-o , fetito!
Ino sare pe Hinata, paruind-o fara mila. Hai , Ino, imi spun eu in mintea mea, si nu ma bag in cearta lor. Amuzat de situatie, o vad pe Sakura cum se baga intre fete sa le desparta, dar prosopul ii cade aproape la jumatate, insa eu, ca un (iertati-ma nu stiu ce vorbesc), ma intorc cu spatele, ca un "gentleman"ce eram.
Cearta se sfarseste cu niste injuraturi care rasuna pe hol, iar eu le conduc pe surori in camera, avand grija sa nu se mai intample nimic.
Ma opresc in camera Sakurei si o privesc cum doarme. Doamne, fata asta arata ca un inger.Oare de unde a cazut?
Insa somnul ma fura usor si pe mine.............
Un sunet tipator rasuna in camera. Soarele imi intra in ochii, lumina orbitoare se revarsa in camera iar eu am o durere ingrozitoare de spate.E deja dimineata? Oare unde sunt?
Ma uit in jurul meu si vad o fata familiara, si atat de placuta..........Era....


In primul rand, imi pare rau ca am intarziat cu nextul, dar nu am avut timp................Sper ca v-a placut acest capitol si promit sa pun nextul o data la doua zile , daca am timp.
Astept criticile voastre si in functie de ele o sa pun nextul..........pa, ca pupacesc dulce pe toti................si tin sa precizez ca acest next este dedicat lui >Mady<, cristinica. ela, alinaelena, MikaDo, Elly. si multi alti care imi citesc ficul...........

Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: Re: BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19Joi 22 Dec 2011, 23:45

buna
am venit si eu pe aici..la un an cu sanatate...
sa vad capitolele toate
si sa spun adica tip
vreau next chir si foarte mic


love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: Re: BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19Vin 23 Dec 2011, 01:25

Pai am trecut si eu pe aici inainte sa ies..kiss

Scumpa mea, foarte frumos capitolul in love

Vai ce gentelman e Sasuke..lough

Abai astept urmatorul capitol in love

Craciun fericit..in love


    love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: Re: BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19Vin 23 Dec 2011, 07:20

Buna, buna
Deci ti-am vazut fic-ul si u ma pot abtine sa nu comentez, chiar daca sunt in criza de timp.
Ideea nu mi se pare deloc originala. Sasuke e bogat, e un afemeat, multe fete in jurul lui si etc. Poate reusesti de aici in colo sa evoluezi ideea astfel incat sa devina originala. Descriere, nici nu mai vorbim. Lipseste, eu una nu am vazut-o deloc. Actiunea e grabita, foarte rau, pentru ca nu ai descriere. Ma refer la sentimente, nu haine, camere sau mai stiu eu ce. Dialogul, e mult si sec. Incerca sa-l mai reduci.
Exagerezi fosrte mult cu semnele de punctuatie. Nu crezi ca ajunge un singur "!" in loc de "!!!!", la fel si cu semnul intrebarii. In fic am vazut si multe puncte de suspensie. Inceraca sa le reduci, arata urat.
Acum iarta-mi nesimtirea dar cum sa intre Sakura in coma de la un? E penibil, iarta-ma ca-ti spun. Cum mai, de la un ac infipt in mana sa ajungi in coma?
Ar mai fi multe de zis dar ma grabesc.
Intentia mea nu a fost sa te supar sau/si sa te enervez. Doar ti-am aratat unde ai gresit si unde mai ai de lucrat, intr-un mod mai rautacios, scuze.
Spor la scris si la idei! ^.^


love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: Re: BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19Vin 23 Dec 2011, 09:04

buna , foarte frumos nextul ,
mersi ca m-ai anuntat,
astept nextul cu ardoare,
te-as mai ruga sa ma anunti si pe mine de continuare


bafta si pupici dulci


love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? S6he8w
love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Npi5xg
love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 2myt0zq




love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? R0b9k0
Sus In jos
Vαмpιяє σƒ ℓσνє
Academy Student
Academy Student
Vαмpιяє σƒ ℓσνє

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : The darkest corner of hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 47
Puncte : 48
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : . мυzιc . dαηcє .
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;D]

love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: Re: BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19Vin 23 Dec 2011, 10:15

Ceaw love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 127686
sorry ca nu am mai trecut pe aici ce rea sunt love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 359687 love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 359687
ai pus niste capitole super s eoh numa acuma leam citit love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 947835
ehh asta este daca nu am avut timp cu scoala asta amarata love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 169309
tot ce mai am de spus este ca vr NEXTU repede love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 836813
pupici love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 208323 love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 962758 love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 208323 love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 962758 bye'z love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 127686 love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 127686


Afara e pustiu
S peste tot ninge
Dar numa la noi
Stelele se ating
Afara este frig s inorat
Iar copii stau numai sub brad.
Se uita pe geamul inghetat
Sa-l priveasca pe mos craciun sub brad.
Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: Re: BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19Vin 23 Dec 2011, 12:23

Buna, scumpo:X: Cum e un fic nou, evident trebuia sa fie si Crissu` aici.
Tot ce pot spune pana acum e ca imi place. Nu prea ai desciere sentimentala si asta e de regretat pentru ca ideea e foarte draguta.

Pssst, iti spun eu cum se face- povesteste mai detaliat cum se simte Sasuke cand o vede pe rozalie, mai baga niste comparatii, abereaza in nestire si descrierea sentimentala e gata. happy2 ike

Asta e un sfat de milioane, crede-ma... L-am primit si eu acum cateva saptamani de la profa de romana, bineee... ea nu vorbea de Sasu&Saku, dar intelegi tu.

Crissu` te pupacheshte duuulce:*:kisskiss

Hai cu nextul, baby!!love



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: Re: BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19Vin 23 Dec 2011, 16:40

: Imi pare rau ca nu am trecut mai devreme pe aici!
Deci imi place mult si astept next!! dance2 dance2


love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 436617804_640
Beauiful but cold.
Sus In jos
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: Re: BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19Vin 23 Dec 2011, 18:10

ca sa se intelega mai bine........bella, acul ala provenea de la o seringa cu droguri, pacat ca nu am precizat.........deci, nu cred ca sunt persoane care nu lesina prima data cand li se administreaza droguri.........oricum, nu m-am suparat si multumesc de sfaturi............




CRACIUN FERICIT TUTUROR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ultima editare efectuata de catre ~BoNdaReL~ in Dum 25 Dec 2011, 12:12, editata de 1 ori
Sus In jos
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: Re: BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19Sam 24 Dec 2011, 22:15

Deci, tin sa precizez ca apar scene mai fierbinti.......aviz copiilor sub 12 ani..... lough am incercat sa pun si cateva scene amuzante, sper ca mi-au iesit...... dap !
So, fara alte introduceri, lectura placuta


Era Sakura. Dar cum ajunsesem aici? Se pare ca aseara am adormit langa patul ei. Oh doamne e superba atunci cand doarme. Trasturile ei fine se contopesc usor cu linia fetei,buzele ei carnoase, ca o piersica rascoapta, contureaza un fel de zambet. Pleoapele , cu gene lungi si arcuite ii acopera cele doua picaturi de soare verzuliu. Arata ca un inger.Unul care a cazut din Rai.
As vrea sa o ajut, sa ii consolez cumva suferinta. A trecut prin atatea. Nu pot lasa o fiinta asa de firava si delicata precum o frunza in bataa vantului sa sufere din cauza unor oameni cruzii.
Insa sirul gandurilor mele e intrerupt de vantul ce rasufla obosit prin ferestra camerei, dandu-i la o parte suvitele fetei de pe fata.
O las sa doarma si inchid fereastra, pasind tiptil. Ma duc in camera mea si imi fac un dus revigorant dupa care cocor la micul dejun.
Dar ce imi e dat sa vad? Draga mea fosta iubita gateste. Si sper ca nu e pentru mine, pentru ca nu am de gand sa mor asa de curand.
-Sasuke, scumpule, am gatit ceva pentru tine!!!! Uite, mancarea ta preferata, sendvis cu de toate. Adica cu tot ce am gasit in frigider: ketchup, mustar, sos de cirese, ton, unt de araghide, cateva capsuni, ca sa fie si mai dulce si la final toping de maioneza amestecata cu otet. orice pentru tine.
Oh doamne, ce am facut sa merit asta? Chiar ma urasti?
Acum intelegeti de ce am zis ca speram ca nu e pentru mine. Dar totusi cineva acolo sus are mila de mine si o trimite pe Ino jos.
-Wow, ce e asta? Mancare pentru soricei sau resturi pentru tine?Ti-e cumva foame, cutzu-cutzu? spune blonda, in timp ce radea cu pofta.
-Asculta aici, papusa gonflabila, daca mai comentezi ceva zbori imediat.
-Deci nu ti-a ajuns boxul de aseara? Lasa ca iti arat eu tie, pitipoanca cu extrem de multe operatii pe creierul ala mic cu un singur neuron. Intervenit de high : d***** sa te cante, o sa vezi acum de ce sunt in stare.
Si asa incepe isteria generala. Firele de par rupte zboara prin aer, albastre desigur, ca daca erau ale lui Ino , fata asta nu mai traia pe fata pamantului, era vaporizata; o farfurie trece exact pe langa capul meu, mai sa la loveasca, paharele zboara prin bucatarie mai ceva ca avioanele cu reactie. Desigur ca nu o sa intervin , doar o data la 1000 de ani privesc un show de milioane ca asta, si nu zilnic o vad pe Ino in actiune. Nu intervin si urc sus, la ingersul meu pufos.
Simt nevoia sa o protejez mai mult ca niciodata. Simt ceva special pentru fata asta.
Poate ea e fata cea cautata. Cea predestinata mie.
Cand eram mic, bunica mi-a spus ca o fata , cu o floare de lotus pe spate, un semn ce o va deosebi, va fi aleasa mea doarece si eu aveam pe spate o lalea neagra. Atunci nu i-am dat crezare, dar acum incepsa ma gandesc la faptul ca poate fi adevarat.
Urc in camera la ea, dar ea era in baie, isi rasfata corpul divin , ca al unei zeite, cu spuma usoara si delicata ce o "chinuia", ducand-o pe culmile dulci ale durerii.
Imi dau camasa jos si restul hainelor, dar nu raman gol complet, nu vroiam sa o sperii, vroiam doar sa vad daca are acel semn sau nu.
Deschid usa usor si fata statea pe spate cu ochii inchisi, rasfatandu-si simturile.
Bag mana usor in cada si incep sa o mangai usor pe spate iar fata scoate un icnet de placere.
Intru in cada usor , aflandu-ma in spatele ei, cu picioarele intinse pe langam ale ei.
Se pare ca era intr-un fel de transa. Mirosul de cocos, vanilie si scortisoara ma imbiau si pe mine si imi ametea simturile, gadilandu-mi narile cu parfumul lor dulce , suav la fel ca cel al micei mele nimfe.
Parul rozaliu se imprastia prin apa, fata se lasa dezmierdata in bratele mele, iar eu ii sautam gatul cu sarutari dulci si umede , facand-o pe fata sa isi arcuiasca spatele. Se intoarce catre mine, imi cuprinde obrajii cu mainile ei fine, calduroase si ma saruta dulce si apasat, buzele ei le mangaie pe ale mele, limba ei se joaca usor cu a mea, lasand o dara de foc fierbinte pe buzele mele. Fata ma mangaie pe gat, in timp ce eu imi plimbam mainile pe corpul ei.
Ma ridic usor in genunchi, ridicandu-se si ea , apoi o ridic sus de tot, lipind-o de perete, fata tresarind usor la contactul cu peretele.
Acum puteam sa ii stapanaesc corpul si era doar a mea, mainile mele se plimbau in voie pe corpul rozaliei, mangaindu-i coapsele ei moi si dulci. O ridic in brate, iar ea isi incolaceste picioarele in jurul taliei mele. Iesim din baie imbratisati, fara sa rupem sarutul si o asez pe pat.v
Intervenit de High : fragment sters! Sa nu mai vad asemenea lucru.
Dupa o noapte furtunoasa,adormim imbratisati, dragostea care ne lega era prea mare pentru a putea fi inteleasa. Sakura se cuibareste la pieptul meu, iar eu o cuprind cu bratele mele potectoare, adormind usor si plutind catre lumea viselor, lumea mea
si a Sakurei.



Sper ca v-a placut si scuzati-mi lipsa de inspiratie dar promit ca o sa incerc sa ma perfectionez
Bye..... hi!

oops! am uitata sa precizez ceva foarte important deoarece am vazut ca una dintre cititoare a inteles gresit......fosta prietena a lui Sasuke se numea Hinata, nu Karin..... lough


Ultima editare efectuata de catre ~BoNdaReL~ in Dum 25 Dec 2011, 12:11, editata de 1 ori
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: Re: BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19Sam 24 Dec 2011, 22:30

Deci, eu niciodata nu vad fic-urile frumoase lough
E superb, cei doi sunt superbi love
Ce bine imi pare ca o bate Ino >:)
Spor la scris, astept next-ul kiss
Te rog sa ma anunti cand il pui in love


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: Re: BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19Sam 24 Dec 2011, 23:19

lough buna , buna, hi!


am trecut si eu pe aici , dap !
este foarte misto , sunt foarte bucuroasa ca ino o bate pe karin , dance2
la un moment dat sper sa-i rupa tot parul din cap si sa o lase fara un ochi , ar fi clovnul perfect , defapt karin mereu a fost , este si va fi un clovn indiferent de circumstante lough lough lough
mersy ca m-ai anuntat , scumpy , dap ! happy2
astept cu nerabdare continuarea , huh?
te rog sa ma anunti si pe mine , happy


bafta la commuri si pupici kiss good job


love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? S6he8w
love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Npi5xg
love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? 2myt0zq




love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? R0b9k0
Sus In jos
Continut sponsorizat




love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? Empty
MesajSubiect: Re: BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????   love - BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE?????? I_icon19

Sus In jos
 

BAIETII DE BANII GATA....MONEY OR LOVE??????

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-