Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
My life is you - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
My life is you - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 My life is you

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19Mier 21 Dec 2011, 20:04

foarte tare draga huh?
dar am vazut foarte multe greseli de tastare happy2
multumesc pentru ca mai anuntat in love
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19Mar 27 Dec 2011, 20:06

CAPITOLUL 8:

Sakura:

Asa cum a zis Gaara ma va ingheta, da sa nu credeti ca ma va pune intr-un frigider, nu nu asta inseamna sa va explic cum se face: Gaara, Temari si Tsunade-sama fac o bila mare din ceakra eu intru in ea, apoi bila intra la 5000m in pamant acolo mi se vindeca ranile. Am disparut de langa Sasuke , acum sar din copac indreptanduma spre ''casa noastra'' adica sediul echipei mele . Ajung acolo , bila era deja gata intru si in cateva secunde vad negru in fata ochilor.

Sasuke:

O urasc, o urasc nu o suport. Pentru asta nu o voi ierta niciodata. Nu, nu e ea de vina eu sunt un prost sunt prost ca o astept, oricum il va distruge pe asta si va aparea alceva si altceva si noi nu vom fi niciodata fericiti. Sunt jalnic stau pe pat , si astept ce astept? Nimic. Asta sunt eu un nimic in ochii ei nu ma iubeste asa cum zice. Daca mar iubi nu ar pleca. Dar gandurile imi sunt intrerupte de usa de la balcon are se deschide.

-O urasti nu? Atunci vino cu mine si te vei razbuna. zice un barbat inalt, cu par negru pana la umar, cu ochii verzi de sarpe, imbracat cu pantaloni gri, o bluza neagra iar pe deasupra un fel de rochie crem(nu stiu cum se numeste). Continua: -Sunt Orochimaru si te voi ajuta, de altfel eu o urasc la fel de mult si vad in tine un potential luptator.

Am ramas uimit dar fara sa mai stau pe ganduri am acceptat iar acest Orochimaru mia zis sa imi fac bagajul penru ca maine dimineata plecam. Imi zice asta apoi dispare intr-un nor de fum.
Intru in baie si ma gandesc cat de mult ma voi schimba in aceasta ''vacanta'' , cat de mult o voi uimi pe Sakura, va regreta ca sia batut joc de mine . Ies din dus si imi fac bagajul, ma pun in pat si visez o lume perfecta o visez pe ea..moarta. Nu asta nu e perfect ea trebuie sa fie vie , vreau sa sufere.
Dimineata vine rapid , razele soarelui ma trezesc, imi fac siesta , ma imbrac si ma trezesc fata in fata cu tipul ala . Ma intreaba daca sunt gata eu dau din cap afirmativsi in cateva momente suntem intr-o peste fara curent. Imi arata o usa si imi zice ca acolo va fi camera mea pentru o veme.
Intr-u, in acea camera se afla un par , o noptiera si o lumanare. Ce luxoasa casa, am de toate, ce isi mai poate dori omul?
A trecut o saptamana de cand sunt aici si stiu tot ce stie Orochimaru, plus ma ajutat sa dezvolt sharinganul care , din cate mia spus il are doar clanul meu. Orochimaru ma anunta ca atazi ne vom intanli cu Sakura abia astept.
Intra in camera mea apoi disparem intr-un nor de fum noi doi impreuna cu ,,prietena'' noastra Karin eu stau in spatele lui Orochimaru, el vorbeste cu..cu Sakura nu o vad dar ii recunosc voce, si nici ea nu ma vede.

-Ce faci sarpe? Ai iesit in sfarsit din gaura ta de monstru? Acum te-ai facut curaj?
-Sti ceva? Nici nu o sa ma enervez , pentru ca am o surpriza care te va da pe spate. Iti mai aduci aminte de dragutul tau Sasuke ?
-Ce iai facut nenorocitule?
-El? Nimic , tu multe si de asta te voi omora. zic eu iesind din spatele lui Orochimaru.

Aceasta ramane inlemnita , avea o fata de zici ca a vazut o fantoma

-S.s...s..sasuke!?
-Ei ce ti-am zis eu? Nu te-a dat pe spate surpriza? Hahaha incepe el sa rada rautacios
-Vei regreta Orochimaru.

Spunand asta ochii i se rosesc, parul ei odata roz se innegreste , ii cresc colti ? Asta e ciudat, unghile ii cresc si se intreapta spre Orochimaru, Karin se pune in fata lui iar in momentul doi este sfasiata de unghile Sakurei . A..a omorato imediat.
Nu se opreste si se indreapta spe Orochimaru care era acum la 30 de metri in spate. Eu sunt acum la 5 metri de Orochimatu, cand Sakura ma vede se opreste si imi spune sa ma dau la o parte pentru ca nu vrea sa ma raneasca. Ce dragt nu vrea sa ma raneasca . Of , cred ca a facut-o deja.
-Daca esti puternica omoarama! Cand aude asta doua lacrimi rosi cad din ochii ei .Apoi spune mai degraba tipa printre lacrimi:
-Imi pare rau Sasuke , eu...eu te iubesc dar din moment ce tu nu ma iubesti te voi omora.
Ce? Eu nu o iubesc? Cum vine asta?Ea isi bate joc de mine! O vad alergand spre mine cu lacrimi in ochii, eu raman nemiscat stateam pe loc si imi asteptam moartea , dintr-o data....



My life is you - Pagina 3 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.


Ultima editare efectuata de catre Niki~Piki~Riki in Vin 24 Feb 2012, 19:25, editata de 1 ori
Sus In jos
Be Unicorn.
Genin
Genin
Be Unicorn.

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Japonia
acebook acebook : Nekko
Nr. mesaje Nr. mesaje : 366
Puncte : 467
Reputatie Reputatie : 17

My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19Mar 27 Dec 2011, 21:02

Dintr-o data ... CE !!! Vrei sa ma disperi ?? My life is you - Pagina 3 359687 My life is you - Pagina 3 359687 My life is you - Pagina 3 359687 My life is you - Pagina 3 359687 !!!! My life is you - Pagina 3 359687 My life is you - Pagina 3 359687 Chem politia !!! My life is you - Pagina 3 68543
Astept nextu' cu pasiune.
Cu drag SiaSakura.


My life is you - Pagina 3 GFwjEwr
My life is you - Pagina 3 QqXP3Jo
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19Mar 27 Dec 2011, 21:39

Dintr-o data...ce? My life is you - Pagina 3 359687 Off...nu mai suport suspansul! My life is you - Pagina 3 947835 Capitolul a fost prea tare! My life is you - Pagina 3 962758 Genial, imi place! My life is you - Pagina 3 544217 Next!!! My life is you - Pagina 3 78717




My life is you - Pagina 3 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
lorena_saku
Genin
Genin
lorena_saku

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Arges-Pitesti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : scriu pe aici:-*
Stare de spirit Stare de spirit : crazy

My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19Mar 27 Dec 2011, 22:25

Ce s-a terminat? Vrei sa ma omori cu zile? nervi!
Te rog muuullllt de tot adu nextu in love
Te pup kiss


My life is you - Pagina 3 39784-bigthumbnail

SI TRANDAFIRII POT AVEA SPINI
Deoarece, cateodata, dragostea doare. Deoarece te poate pune la incercare. Deoarece ea poate aparea de la sine. Deoarece dragostea este o forta si o superputere, nicidecum o optiune. Si deoarece va va duce pana la maximul limitelor voastre. Pana si trandafirii au spini…

Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19Mar 27 Dec 2011, 22:25

CAPITOLUL 9:

SASUKE:

Dintr-o data sunt imobilizat de Gaara si Temari iar Sakura se indreapta spre Orochimaru in 3 secunde o mana de ei este in gatul lui iar una in inima . Ii scoate inima , o arunca pe jos si o calca in picioare , scoate mana din gatul lui si il decapiteaza . Se intoarce spre mine, aolo sunt mort daca pe Orochimaru la omorat asa repede la mine ii va lua o secunda. Merge lent , spre mine, Gaara si Temari dispar iar eu sunt eliberat . Acum ea era la 3 metri distanta de mine se transforma in fata normala si imi zice:

-Omoarama! Haide ce stai? Nu pentru asta ai venit? Nu ai venit sa ma omori ? Atunci fa-o!
-De ce? reusesc eu sa ingan.

Ea numai zice nimic se apropie de mine si imi zice ,,pentru ca nu mai iubit , nu ma iubesti si nu ma vei iubi, tocmai ai aratato, mi-ai zis ca vrei sa ma omori'' cuvintele ei ma dureau, ma sfasiau dar asta i-am dovedit, asta i-am zis. Am fost orbit de gelozie, de ura si regret . A disparut...sunt singur in padure .

SAKURA:

Ma indrep spre casa mea , abia astept sa il vad pe Ken, sa il imbratisez , oricum se apropie craciunul, simt ceva rece pe fata mea, ninge?Asta e o veste minunata, ajung acasa mai sa sparg usa , ma duc in living si ce vad este groaznic..nu imi vinesa cred...cine a facut asta?..il omor..ma razbun.
-Keeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen , ce naiba ai facut la casa?!?!?!?!?!!?!!
-Linistestete o sa curat, nu te supara.
-Daca ar fi o zi normala , ai fi mort . Dar punand la socoteala ca nu nem vazut de secole, vino incoate, fratioare.
-Deci ai vorbit cu Sasuke? Eu las capul in jos il iau in brate si ii spun printe lacrimi ca nu ma iubit si nu ma iubeste, ca sa aliat cu raul pentru a ma omora, i-am omorat pe dusmani dar pe el nu am putut. Imi zice sa fac un dus pentru a ma linisti apoi sa vin sa ne uitam impreuna la film.
Fac cum zice el si intru in dus dau drumul la apa, fiecare ppicatura era ca mangaierea lui , i-au gelul de dus cu aroma de capsuni , aroma imi invada simturile, ma simteam asa de bine dupa o ora de stat ies si ma imbrac cu pijamalele mele negre formate din o pereghe de pantaloni scurti si un maieu.
Cobor si ii spun fratelui meu ca nu am chef. El intelege si imi ureaza noapte buna , ii urez la fel, dar inainte sa plec ii zic deci ai invitato la un suc?
El roseste instantaneu si imi zice ca e iubita lui. Wow , incep sa sar si sa zic in continu ,, Ken, are iubita, Ken are iubita'' , el imi zice sa tac si ma ia de talie ma tranteste pe canapea, eu neoprinduma din discurs, incepe sa ma bata cu o perna de pe canapea, vazand ca nu ma opresc incepe sa ma gadile. Pai, gluma-i , gluma dar cand e vorba de asa ceva pai nene incepe razboiul. O tinem noi tot asa pana cand obosim si ma duc in camera mea. Acolo vad..


My life is you - Pagina 3 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.


Ultima editare efectuata de catre Niki~Piki~Riki in Vin 24 Feb 2012, 19:26, editata de 1 ori
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19Mar 27 Dec 2011, 22:32

Ken are iubitaa \:d/ =))

Desi imi pare rau pentru Sasuke si Sakura..:(

Imi pare rau ca nu am comentat si la capitolul anterior dar nu prea am avut timp..Ma revansez eu cumva. :o3

Abia astept urmatorul capitol :x

Craciun fericit..in love


    My life is you - Pagina 3 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
lorena_saku
Genin
Genin
lorena_saku

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Arges-Pitesti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : scriu pe aici:-*
Stare de spirit Stare de spirit : crazy

My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19Mar 27 Dec 2011, 22:35

A doua la comm happy2 Vrei din nou sa ma omori? nervi!
Acolo vad ce? nervi!
Astept sa aduci nextu si sper sa vina repede kiss


My life is you - Pagina 3 39784-bigthumbnail

SI TRANDAFIRII POT AVEA SPINI
Deoarece, cateodata, dragostea doare. Deoarece te poate pune la incercare. Deoarece ea poate aparea de la sine. Deoarece dragostea este o forta si o superputere, nicidecum o optiune. Si deoarece va va duce pana la maximul limitelor voastre. Pana si trandafirii au spini…

Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19Mier 28 Dec 2011, 00:06


CAPTOLUL 10:

SASUKE:

A disparut , dar nu ma las trebuie sa vorbesc cu ea , vreau sa ii cer scuze, ajung in fata casei ei sar pe fereastra si intru usor in camera , vad ca nu e nimeni asa ca ma pun in pat si astept sa vina Sakura , astept de o ora si cred ca am adormit. Aud un tipat , ma trezesc buimacit ma uit prin camera si o vad pe Sakura stand in camera , si mai bine a inceput ploaia, cred ca o sa ajung acasa ud. Nu cred ca o sa pot vorbi curand dupa fata ei. Stateam pe pat nici eu nu stiu ce asteptam dar ce sa intamplat a fost chiar neasteptat. Sakura m.m.mmma imbratisa? Wow, mai bine de atat nu se putea dar daca ea a facut ata o pot face si eu.
- Sakura, imi pare sincer rau ..
-Nu iti cere scuze nu ai pentru ce, tot ce sa intamplat este doar din vina mea.
-Nu sp..
Dar nu pot sa termin caci simt doua buze calde peste ale mele, usa se deschide usor si vad ca este Ken , ii fac semn sa plece. El imi face cu ochiul si ma avertiveaza de ce?A da sa nu-i fac rau surioarei lui , nu as face nimic fara acordul Sakurei sau a fratelui sau mai mare. La acest gand chicotesc iar Sakura ma intreaba ce am eu zic ca nimic iar eu o sarut pasional.
-Deci..mai iertat?
-Dar..cand am fost suparata pe tine?
Ma saruta scurt si pot sa spun ca mor dupa saruturile ei imi spune cu o voce de copil ''Taticule, mie foalte somnic, ma lasi sa dolm pentuca sunt obosita''
-Pai cu o conditie. Dormi la mine in brate. Iti convine? Ea se pune in bratele mele si adoarme era asa frumoasa si draguta ca iti venea sa o mananci.Nu dupa mult timp o urmez si eu in lumea viselor .Dimineata vine repede, iar soarele imi mangaie fata . Incet deschid ochii ma uit in pat si nici urma de Sakura , ma speri apoi aud zgomote de jos . Cobor si o aud pe Sakura spunand in continu ,,Cumnatica mea vina aici, iubitica lui Ken vine aici hihihi hahaha'' era chiar amuzant.
- Mai taci o data nu trebuie sa stie tot cartieru.
-Da? Atunci oprestema, hai, hai oprestema. zicea Sakura care era pe canapea si sarea.
Ken nu mai zice nimic o ia de talie si incele sa o invarta deasupra capului.
-Lasa-ma, dami drumu fi atent cand scap de aici sun la 112 la 911 chem nebuni sa te omoare, ma auzi? Ajutooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooor , salvati-maaaaa, face crima nebunuuuuuuuu. Dupa 5 minute de cand o invarteste si ea tipa ma vede si spune: Sasukeeeeeeeeeeeeee de cand stai acolo? Ajuta-maaaaaaaaaa, ma omoaraaaaaaaaa.
-O sa te ajut sa ametesti mai tare.
-Ceeeeeeeeeeeeeeeeee?!
Numai zic nimic iar Ken o pune pe jos si incepem sa o gadil-am, cum am asteptat nu se opreste din tipat si din ras , nici nu stiu cine radea mai tare noi de ea, sau ea pentru ca nu mai putea. Eu si Ken obosim si o lasam pe Sakura in pace ea fuge pe scari iar noi ramanem intinsi pe parchetul din livind peste 5 minute o vedem pe Sakura cu 2 pistoale pine cu apa.
-Va fost dor de mine dragior? Vam lipsit? Spet ca imi dati un raspuns care sa imi convina. Cand vede asta Ken incepe sa zica:
-Sakura sper ca nu te gandesti sa..


My life is you - Pagina 3 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.


Ultima editare efectuata de catre Niki~Piki~Riki in Vin 24 Feb 2012, 19:29, editata de 1 ori
Sus In jos
Cassis
Genin
Genin
Cassis

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ♥♥♥Inauntrul subconstientului tau♥♥♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 280
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Ascult muzica in majoritatea timpului...
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy dar nu prea♥♥♥♥♥♥

My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19Mier 28 Dec 2011, 00:33

Hey!!! In primul rand iti multumesc enorm de mult ca m-ai anuntat!!
Imi cer scuza ca nu am mai comentat dar nu am avut timp! Sorry!
Cat despre capitole sunt foarte frumoase!!
Astept cu ardoare next-ul si am spernta sa il pui pana la anu!!
Te pup. Cu drag....Carry
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19Mier 28 Dec 2011, 01:25

In primul rand, nu imi vine sa cred ca am pierdut atatea capitole x_X nervi!
Imi pare atat de raaaaaau sad ingrijorat
Sper sa ma ierti vreodata, eu nu o sa te presez, ia-ti cat timp ai nevoie kiss sad
Ce bine imi pare ca a murit Oro, chiar ma calca pe nervi biciuitor
A avut noroc ca a ajuns Sakura la el, daca ajungeam eu era mult mai rau lough
Ai un fic extraordinar si tin-o tot asa in love
Capitolul a fost superb
Spor la scris si multa, multa inspiratie a hug
My life is you - Pagina 3 665748


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19Mier 28 Dec 2011, 10:04

Prea bestial!!! My life is you - Pagina 3 385627 Am ras cu lacrimi!!!! My life is you - Pagina 3 947835 Insa am o nelamurire: Cand Dumnezeului ai postat ambele capitole?!?!?!? My life is you - Pagina 3 361396 My life is you - Pagina 3 947835 My life is you - Pagina 3 947835 Nu mai conteaza, oricum la ambele as fi scris ca sunt geniale!!!!! My life is you - Pagina 3 544217 My life is you - Pagina 3 947835 Next!!! My life is you - Pagina 3 208323 My life is you - Pagina 3 78717 My life is you - Pagina 3 962758




My life is you - Pagina 3 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19Mier 28 Dec 2011, 13:07

Hei! dap !

Ce-mi place. =)) Pistoale cu apa b-)

Ma bucur ca Sakura nu mai e suparata pe brunet <3 :o3

Abia astept next in love

Spor la scris kiss


    My life is you - Pagina 3 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19Mier 28 Dec 2011, 13:19

foarte frumos huh?
sa imi fie rusina ca nu le-am comentat si pe celelalte nervi!
iti multumesc pentru ca m-ai anuntat huh?
pistoale cu apa lough
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19Mier 28 Dec 2011, 14:45

CAPTOLUL 11:

SASUKE:

-Prea tarzi Ken iar in secunda urmatoare Ken e leoarca iar eu ca prostul incep sa rad dar ea continua cu o voce malefica: -Nu rade Uchiha o sa ai aceasi soarta . Si in secunda 5 eu sunt plin de apa si chiloti sunt plini de apa.Mai ne jucam noi asa ceva timp si ne oprim , Sakura imi spune sa vin dupa ea sa imi dea niste haine. Mergem sus si intram in camera lui Ken, si imi spune sa imi aleg ce vreau apoi iese din camera , iar eu imi iau o pereche de adidasi gri, o pereche de blugi negri si un tricou alb cu scris negru pe el. Ma duc in camera Sakurei aceasta era cu sparele la mine si cu fata spre balcon statea nemiscata . Eu ma apropi incet o iau de talie si o arunc in pat. Daca ii vedeati fata era pur si simplu ingrozita , nu stia nici pe ce lume traieste.
-Ba, iesti nebun puteam sa fac infart si sa ma duc langa Brad!
Stai stop cadru cine e Brad? Adica ce reprezinta asta pentru bombonica mea cu aroma de cirese? E mort dar vreau sa stiu cine e? Acum ea era in fund , o iau de gat , o ridic si o trantesc de perete ,,Cine e Brad?'' tip eu la ea si in secunda doi palma mea face contact cu obrazul ei si o tranteste pe jos. ,, N-auzi cine e Brad'' , ochii mi se fac rosi si incep sa zic in continu acea propozitie de trei cuvinte ,, Cine e Brad''.
Sakura era inecata in lacrimi, dar printre acele lacrimi amare a putut sa zica acele doua cuvinte pe care le urasc, pe care nimeni nu vrea sa le auda, acel terifiant si ingrozitor ,, te urasc''.
-Te urasc, te uarsc, te urasc nu mai vreau sa te vad in viata mea! Dispari fate una cu pamantul si dute in iad nu mai vreau sa te simt, nu vreau sa te aud . DISPARI DIN VIATA MEA! ACUM!

Pentru inca o data am ranit-o , am facut-o sa planga, cuvintele ei imi sfasiau inima , ma duream, o vedeam cum plange. Ma duc la ea si vreau sa o iau in brate dar nu pot pentru ca imi zice fara a se uita la mine.

-Acum te prefaci ca nu auzi? Daca nai inteles iti mai spun o data pleaca pentru totdeauna. Si gandestete mai bine inainte sa ma lovesti sti ca pot sa te omor intr-o secunda.



SAKURA:

Cum a putut face asta ? Cum a putut sa ma loveasca? Cum a indraznit? Eu lam iertat, si el nu se poate opri? L-am gonit si acum o sun pe Temari si pe Hinata vreau sa vorbesc cu ele cat timp , am fost plecata Hinata sa anrenat cu lady Tsunade si am auzit ca e chiar puternica .

-Alo? Temari , terog suno si pe Hinata si veniti la mine.
-Bine pornim spre tine.

Dupa zece minute grele de asteptat vin si fetele, nu stiu daca sa le spun dar am nevoie sa stau in compania cuiva cum fratele meu scump care o sa si-o ia pentru ca a anulat intanlirea cu viitoarea mea cumnata, si eu nu am idee cum vor arata nepotei mei. Se aude soneria iar eu deschid si le vad pe fete imbracate in pijamale , mergem sus si eu incep cu intrebarile:

-Deci Hinata, ai iubit?
- Pai ,eu ..eu ..eu EU MA CASATORESC CU NARUTO.
-WOW cum adica si cand tea cerut ?
- Pai defapt , eu lam cerut de sot! Ea?Fata cea timida? WOW!
- Temari, si tu ai iubit? Intreb eu cu o voce blanda facand niste ochii de catelusi.
- Pai cum sa iti spun , vezi noi doua ,aa vom FI CUMNATE , MA MARIT CU KEN.
Cand am auzit asta am sarit in sus de bucurie eram socata ca prietenele mele se marita, dar si trista pentru ca eu ramaneam fata batrana.
- Si cum iti merge tie cu Sasuke?
-Fetelor sa nu ne amaram seara sa ne distram

VA URMA...


CUM AM UN COM MA APUC DE TASTAT happy2



My life is you - Pagina 3 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.


Ultima editare efectuata de catre Niki~Piki~Riki in Sam 25 Feb 2012, 18:18, editata de 1 ori
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19Mier 28 Dec 2011, 14:55

Hei! dap !

Wow cum reactionase Sasuke. ingrijorat

Saracuta Sakura :o3

Ten Ten se marita cu Keen \;d/

Abia astept next in love

Spor la scris si idei! kiss


    My life is you - Pagina 3 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19Mier 28 Dec 2011, 14:58

foarte foarte foarte grozav huh?
cum a fost Sasuke in stare sa faca asa ceva nervi!
daca il prind ii trag eu o palma biciuitor
totusi cine e Brad hmm...?!
eu la inceput am crezut ca se refera la bradul de Craciun lough
hai ca m-ai lasat curioasa huh?
si apucate repede de tastat pentru ca ai deja un com dance2
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19Mier 28 Dec 2011, 15:12

acum mia venit mancaria asa ca mai asteptati putin si nu ten ten ci Temari-Elly


My life is you - Pagina 3 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19Mier 28 Dec 2011, 16:35

CAPTOLUL 12:

SAKURA:

-Vrei sa spui ca..
- Da Temari, nu mai exista vreun Sasuke in viata mea. Dar sa nu ne amaram, sa facem planuri pentru nunta . Ne trebuie invitati, mancare, rochii, sa stabilim data pentru cele 2 nunti.
-Hey fetelor ce ar fi ca nunta mea si cea a lui Temari sa fie in aceasi zi, o nunta dubla.
- Da , ce ziceti ca nunta sa fie peste o saptamana? zice Temari

Ne punem de acord ca nunta va fi peste o saptamana, eu voi fi domnisoara de onoare si ne culcam pentru ca maine avem multa treaba. Soarele abia rasare pe cer , dar noi suntem gata de plecare . Fetele au vorbit cu viitori lot soti ei am fost de acord . Si am plecat spre mall, mai intai invitatile la nunta Temari a ales o invitatie verzuie cu doi trandafiri albastri sus, iar a lui Hinata este alba cu o gladiola roz care era pe jumatatea invitatiei, si avea 2 porumbei mici.
Apoi am mers sa alegem rochii, a mea a fost prima am probat vreo 35 de rochii si in final am gasit o rochie roz pana in pamant fara umeri cu modele florale galbene mici care sunt pe piept. Temari a stat 3 ore pana a ales o rochie sirena stransa sub sani . Hinata a fost rapida si a ales o rochie alba cu modele de aur la sani si jos la picioare, si inca niste flori alb-galbui. Buchetul lui Temari era din flori mov si cateva albe. Buchetul lui Hinata era numai din flori roze.
Asa am terminat cu cumparaturile si am plecat obosite fiecare la casa ei cu rochii , eu personal nu mia puteam asa ca nici nu mam schimbat si am adormit instantaneu pe canapeaua din living.
Dar sunt trezita de telefonul care suna ca nebunu' il iau si vad ca e Sasuke si ca mai am inca 63 e apeluri dar chiar nu mai am nevoie de telefoane asa ca raspund.

-Alo, Sakura te rog ascultama...
-Sasuke te re rog nu ma mai stresa, ma enervezi! Vrei sa te iert ? Bine esti iertat. Dar noi nu vom fi niciodata mai mult decat simpli prieteni. Altceva?
-Dar Sakura..
-Sasuke nu a fost sa fie nu am fost aleasa ta si gata. Imi inchid telefonul incep sa plang si ma indrept spre barul din bucatarie imi iau o sticla de votka si p dao peste cap mai iau unca una si unca una pana cad pe jos la cat am baut nu mai stiam nimac si pe nimeni dar ma simteam bine pe gresia rece .
Simt doua brate puternice care ma iau de pe gresia rece si ma pune pe o suprafata moale. Ridic cu greu pleapele si zaresc doua margele negre stralucitoare, era El , era Brad, a ..a..m m.ur..it? Vreti sa stiti cine e Brad e catelusul meu calcat de masina. Am plans asa de mult cand lam pierdut am stat la mormantul lui din Londra 3 zile si 3 nopti fara sa mananc sau sa dorm.
Dar deschid mai bine ochii si il zaresc pe Sasuke. Ma intreb ce cauta aici. Oare a venit pentru mine? Oricum nu imi pasa eu il urasc dar de ce? Pentru o palma asta nu e un motiv intemeiat . Incerc sa ma ridic dar nu pot.

-Sasuke, te rog iarta-ma.

El nu zice nimic si ma saruta timid si scurt pentru ca nu stia ce voi face, nu vroia sa fie respins , mai fac un efort si ma ridic si il sarut lung si pasional .


Invitatia lui Hinata - My life is you - Pagina 3 Invitatie-nunta-26~l_883354


Invitatia lui Temari-My life is you - Pagina 3 Invitatie-nunta-33~l_883558


Rochia Sakurei-My life is you - Pagina 3 Rochie%20irezistibila%20roz


Rochia lui Temari-My life is you - Pagina 3 Alina1


Rochia Hinatei-My life is you - Pagina 3 34


Buchetul Hinatei-My life is you - Pagina 3 Buchet-de-mireasa-cu-trandafiri-roz-300x288


Buchetul lui Temari-My life is you - Pagina 3 Buchet_mireasa1


My life is you - Pagina 3 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.


Ultima editare efectuata de catre Niki~Piki~Riki in Dum 18 Mar 2012, 13:51, editata de 2 ori
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19Mier 28 Dec 2011, 16:40

Hey cand lasati com ma ajutati putin?
vreau sa pun niste poze si nu stiu cum adica pozele de la rochi, invitati si buchete


My life is you - Pagina 3 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19Mier 28 Dec 2011, 16:49

e simplu happy2
daca respectiva rochie are un link dai pe ''imagine'' care se afla in stanga emotiilor pe care le folosesti de exemplu '' happy '' si scri scri acolo link-ul respectiv apoi dai ok si apoi iti apare link-ul respectiv in locul unde vrei sa se afla imaginea de exemplu sub capitol dupa aceea dai trimite-ti si ar trebui sa mearga happy2
dar daca tu vrei sa gazduiesti imaginea e un pic m-ai complicat happy2
te-as stafui prima varianta dap !
sper ca ai inteles kiss

dau imediat edit ca sa iti comentez capitolul pentru ca nu l-am citit

asa deci ... lough
mi-a placut mult capitolul si sper ca cei doi s-au impacat dar sper ca Sasuke totusi sa se revanseze happy2
bietul catelus sad Brad lough
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job


Ultima editare efectuata de catre Aionista♥IVA in Mier 28 Dec 2011, 16:55, editata de 1 ori
Sus In jos
lorena_saku
Genin
Genin
lorena_saku

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Arges-Pitesti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : scriu pe aici:-*
Stare de spirit Stare de spirit : crazy

My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19Mier 28 Dec 2011, 16:55

Hei...ma bucur asa mult ca m-ai anuntat happy2
Wow se marita Hinata si Temari dap !
Bine ca Sakura l-a iertat pe Sasuke happy Poate cine stie va fi o nunta tripla dance2
Hai ca sunt curioasa heh
Te rog mult sa aduci nextul si sa ma anunti in love
kiss


My life is you - Pagina 3 39784-bigthumbnail

SI TRANDAFIRII POT AVEA SPINI
Deoarece, cateodata, dragostea doare. Deoarece te poate pune la incercare. Deoarece ea poate aparea de la sine. Deoarece dragostea este o forta si o superputere, nicidecum o optiune. Si deoarece va va duce pana la maximul limitelor voastre. Pana si trandafirii au spini…

Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19Mier 28 Dec 2011, 17:01

Sasuke, tampit ce esti..
Ai noroc ca te iubeste Sakura [-(
Supeeeeeeerb, il ador love
Ce bine ca o sa avem o nunta dublaaaa
era si cazul sa mai petrecem love
Astept next-ul kiss
My life is you - Pagina 3 665748


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19Mier 28 Dec 2011, 17:10

Multumesc mult draga mea Iva am dat edit si le-am pus acolo.

P.s. Acum am invatat cum se gazduieste o imagine asa ca am dat din nou edit


My life is you - Pagina 3 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.


Ultima editare efectuata de catre Niki~Piki~Riki in Dum 18 Mar 2012, 13:53, editata de 4 ori
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19Mier 28 Dec 2011, 17:44

Suuuuper!!!! My life is you - Pagina 3 544217 Chiar mi-au placut capitolele! My life is you - Pagina 3 962758 Uimitoare! My life is you - Pagina 3 384738 Next! My life is you - Pagina 3 208323




My life is you - Pagina 3 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Continut sponsorizat




My life is you - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is you   My life is you - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

My life is you

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-