Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
In umbra intunericului - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
In umbra intunericului - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 In umbra intunericului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

In umbra intunericului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra intunericului   In umbra intunericului - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Feb 2012, 20:37

Scumpa, revin cu un edit. Promit!!

Am revenit.. Cam tarziu ce-i drept.. Si: O, Doamne!! Esti nebuna!! Cata pasiune.. Ooo.. Nici o mie de suflete, nici o mie de cuvinte, nici mari de lacrimi nu ar putea reda ceea ce simt. Off.. Imi dai un curs nebun inimii, stii cum sa imi opresti privirea si suflul. Stii.. Tu.. Doar tu poti creea lumea aceea tenebra, vicioasa si poti sa o imbalsamezi cu lumina. Trasezi in intuneric liniile puritatii, colorezi in inocenta moartea insasi. Aprinzi nebunia cu un maldar de cuvinte si stingi cuvintele cu un suflu nou de nebunie.. Aduci in lumina umbrele, ascunzi in umbre lumina. Tot ceea ce faci este impletirea unui val de emotie nebanuita, de soapte neauzite cu niste cuvinte terne ce pana la urma deschid noi orizonturi sufletelor muritorilor. Tu.. Geniu neinteles, suflet intinat.. tot ce faci se numeste arta artistica. Nici cel mai pur curcubeu nu poate emana atat de multa perfectiune.
Poti zice fabulez, ca aberez, ca sunt nebuna!! Dar nu imi pasa. Asta e tot ce simt si un astfel de talent ar trebui sa fie recunoscut de intreaga lume. Felicitari sincere, scumpa!! Chiar reusesti sa ma impresionezi de fiecare data!!
Sa aduci nextul repede. Si la celelalte ficuri.. Klau te pupa, ubita!! ByE!!


In umbra intunericului - Pagina 2 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
In umbra intunericului - Pagina 2 Asss10In umbra intunericului - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

In umbra intunericului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In umbra intunericului   In umbra intunericului - Pagina 2 I_icon19Vin 13 Apr 2012, 13:17

Acest fic este blocat din cauza inactivitatii.


In umbra intunericului - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
 

In umbra intunericului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-