Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
SasuSaku se naste iubirea Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
SasuSaku se naste iubirea Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 SasuSaku se naste iubirea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SasuSaku se naste iubirea Empty
MesajSubiect: SasuSaku se naste iubirea   SasuSaku se naste iubirea I_icon19Joi 02 Sept 2010, 23:04

Buna m-am gandit si eu sa fac un fic SasuSaku este primul meu fic va averizez ca nustiu sa scriu corect la calculator asa ca nu va mai obositi ca la foaie daca-ma puneti stiu sa scriu da la calculator sa stiti ca nu

Disclamer: Nu detin niciun personaj din animeul manga/naruto (inafara de alea care le voi crea eu) si nu fac profit de pe urma acestora

Intr-o zi in Konoha, poreclit satul ascuns intre frunze dupa un geam era acolo la un birou o doamna blonda cu ochi, caprui si cu un decoltei imens

-Doamna Tsunade Doamna Tsunade!
-Ce este Shizune?
-Sa intors intors intors!
-Cine Shizune surprindema!
-Sasuke!!
-Sasuke zici lasa-l sa intre
-Doamna Tsunade te primeste
-Era si, gazul
-Deci Sasuke Uchiha, ce te aduce aici?
-Ehhh... ma gandeam sa ma intorc aici razbunarea e gata acum ma trebie daoar sa gasesc o fata sa im reintregesc tot clanul
-Ahaa zici Sasuke vrei s ate transer la vechia ta echipa?
-Da... spuse el cu o voce indiferenta
-Bine... Sasuke maine la ora 4:30 sa vi trebie sa te duci intr-o misiune ai inteles?
-Hai! (adica da in japoneza deunde am vazut eu la desenele cu Kaleido Star)
-Sasuke sa dus acasa si sa gandit sa faca unpic curat caci era cam mizerie ca nu mai fusese de mult apoi sa cucat s-a trezit dupaaproxiativ ora si a plecat in padure sa mediteze
a stat 2 ore si apo sa intors apoi a mancat si sa culat caci era 20:45 si el trebia sa se trezeasca devreme

Era a doua a zi in Konoha Naruto si Sakura au aflat ca Sasuke sa intors in casa Sakurei...
Al naibi sa intors doar sa im rupa inima! parca nu a rupta si atunci in mii de bucatele!
zind asta aruncand cu un urs de plus alb ca neaua in perete era foarte frumos ursu avea o rochita ros si o coroita daca il strangeai tare it spunea I LOVE YOU
Dar nici Sakura nu era mai prejoz era foarte frumoasa parul ei ca petalele trandafirilor roz buzele ei rosi aprinse ca sangele un ten de invidiat si un corp cu forme acolo
Sa dus la baie si-a facut toaleta si-a pieptanat parul si-a dat cu rimel si cu un luciu de buze sa indreptat catre dulap si-a loat o fusta rosie cu o moneda alba o bluza care sa ise contureze bine pe sani si sa ise vada buricu niste mandaje pe piciorul stang niste sandale marca ninja

Toti sau intalnit la antrenament Sakura a intarzat unpic cand a vazuto Sasuke la intrebat pe Naruto

-Fraiere cine e fata? crezi ca poti s aim aranjezi o intalnire cu ea
-Fraier esti tu! si in plus e Sakura!
-S..a s...a s....ak Sakura!!!!!
-Da!
-Buna Sakura zise Naruto da buna dimineata Naruto
-Buna Sakura zise Sasuke
-mdeahhh buna si tie
Brunet era soca de atitudineai isi aminti ca in fiecare dimineata pentru ea era la fel
-Sakura vrei sa ne plimbam?
-Lasama sa ma gandesc nuuuu!!!!!
-Hai ca nu te mananc
-Nuuuuuu
-Dar sa ne luptam ?
-Da!
-Sasuke Uchiha privesteasta un deget doar atata am nevoie ca sa te
dobor
Sasuke a aruncat cu cunaiul ea nu s-a ferit lea apucat de coada cu ochi inchisi si il atinse pe Sasuke pe frunte cu putere mica cu deget si la tarat prin 3 copaci
-Sakura..
-Nu ripostezi Sasuke care-l stiam eu asa facea
-Stai unpic Sharingan!
-Crezi ca poti face ceva cu Sharinganul priveste asta cu ochi inchisi
Fata a dat cu degetul in pamant si a despicat jumatate din el
Wow nu vreau s aimi imaginez ce sar intampla daca miar da cu pumnul gandea Sasuke
Kakashi a vent
Sakura sunteti prieteni dece va luptati?
-Imi pare rau Kakashi sensei ca lam batut mar pe Sasuke fara nici-o sgarietura
-Eii taci spune Sasuke
-Vrei cu pumnul ? intreba ea sarcastica
-Bine Haruno runda asta ai castogato dar urmatare o vei pierde gandind el dar nu la lupta mai la alceva...
-Ok misiunea sa amana peste 2 saptamani acum sunteti liberi
-Sakura rei sa te conduc acasa? spuse sasuke
-Bine... dece nu
-La nici 30 de metri distanta Sasuke o trage de mana pe Sakura
-Sakura de unde ai invatat sa te lupti asa?
-De cand te intrereseaza pe tine de mine?
-Eram doar curios
-Sti ce laso balta si purtarea de azi imi pare rau cat ai fost tu plecat eu m-am antrenat cu Tsunade-sama asfel ma invatat tot ce stie
-Sakura si medic ninja?
-Da..
-Ma ajuti si pe mine cu o rana?
-Desigur hai in casa
-Nu nu vreau sa deranjez hai la mine acasa
-Pe drum Sasuke o spiona pe Sakura cu Coada ochilui fara ca ea sa stie
-Am ajuns Sakura intram?
-Da hai intindete pe un pat si scoateti tricou
-Nu vrei sa ma ajuti
-Da ce ai 7 ani?
-Nu da hainele astea im sunt mici ce mai mintea brunetul ok asa
Ai multe zgarieturi si o muscatura mare aici
aha vad ca mai ai semnul blestemat
Mana Sakurei era incojurata de o chackra verde lui Sasuke incepu sa ise vidnece ranile
-Sakura am ceva si pe picior cred ca treie sa im scot si pantaloni...
-Bine... da la asta sa sti ca nu te ajut nici daca mai plati
-Sakura nu vrei sa bei ceva?
-Oi fiu eu proasta dar ni si beata
-Hei intentionam sa it dau niste apa minerala
-Ok chear ca mie sete
Bruneul cobora scarile se indreptase spre bucatarie deschise usa frigiderului, loa o apa minerala turnase intr-un pahar apoi puse un fel de praf care te stai nu va zic decat cand se intampla
-Poftim
-Imm ultima oara cand am baut apa acum vro 24 in cistea apei! zise ea in timp ce radea
-Sasuke ma simt ciudat fara putere ce ai pus in apa?
-Nu te teme Sakura o sofacem incet
-Ce...?
-Brunetul care sa indrepta spre ea sa o sarute apoi isi indrepta mana spre bluza acesteia Sakura a ncercat sa riposteze dar praful a ametito parca nici nu mai stia ca epe pamant zici ca a venit de pe marte cuviteza inainte de continoare poveste!
Sakura stia ce urma sa fac brunetul
-Sasuke te rog nu
-Hai stai linistita in timp ce incerca sa ii de bluza jos darfata sa tot invartea sa nu io dea cand ea dato mai ramsesera in suchien si restu cand o trantise brusc pe pat
Osa sa deschis si spre bucuria Sakurei era Tsunade
-Doamne Tsuade ajutor in timp ce lesina
-Sasukete bat de ce zic eu te bat te distrug de prafui te afc una si acelas lucru cu pamantu cum intraznesti sa incerci un asemenea lucru cu fica mea
-Stai asa fica ta aunci cine e tatal?
-Asta nu e treaba ta lundo ep Sakura in brate si spunand
-Mai vorbim noi nu am zis ca ii interzic lui Sakura sa faca asta dar fara acordu ei orice mama isi protejeaza puiul
O da mai aveam putin spuse Sasuke trandinduse in pat char intamplator peste bluza Sakurei
-Mmmmm parfum de cirese lasa ca it promit rozalia mea ca pan la urmatu vei fi amea
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SasuSaku se naste iubirea Empty
MesajSubiect: SasuSaku se naste iubirea   SasuSaku se naste iubirea I_icon19Joi 02 Sept 2010, 23:05

Capitolul 2

-Lasa ca it promit eu rozalia mea ca vei fi a mea
intre timp...
No face! se trezi brusc Sakura
-Stai linistita Sakura replica Tsunade
-O doamne am avut un cosmar Sasuke s-a intors si staiasa de ce nu mai am bluza na fost un vis
-O doamne cat e ceasu?
-Pai cred ca e 7:00
-O doamne trebie sa plec la antrenament
-Sakura stai!
-Dece?
-Nu ai bluza
-A da da dupa ce ma duc acasa
-Stai
-Acum ce mai e numai am pantaloni?
-Nu asta da aveam degand sa it dau o bluza de ziua ta poti so ei acum
-Grozav!
-Nu e chiar cum port eu cu asfel de decolteu da im place ma duc la antrenament

Pe drum Sakura se gandi la Sasuke
-Buna dimineta Sakura zise Naruto
-Buna dimineata Naruto
-Buna Sakura zise Sasuke
-Si apoi primi un piciorintre picioare
-Auuuuuu am so iau ca cred ca inca esti suparata pe mine sti esti draguta cand esti nervoasa
-Atunci cred ca sunt superba ca sunt furioasa
-Sakura ce sa intamplat zise Naruto?
-Naruto putem vorbi intr-un loc ai retras. Sau dus la rau
-Acum intelegi
-Sakura eu nu am stiut ca Sasuke avea de gand asta nu este niic Naruto inbratisundul
Brunetul se uita la ei 2 frumos la Sakura si la Naruto urat foarte foarte urat
Naruto a inceput s afaca tunbe in aer sa umpbe pe apa
-Sakura e ziua Hinatei si mi-a zis ca tu eu si Saske sunt invitati si esteo petrecere si a zis ca trebie sa venim cu un partener vrei sa vi cu mine?
-Sigur te iau la 7:30?
-Da
Deci pisicuta vrea sa joace dur lasa ca ii arat eu dur gandea brunetul cu un zambet pe chip
Era ora 7:30 fata si-a loat o rochie roz pana la genunchi cu o despicatura de nimioara pe sani si un dres negru si triunghiuri despicate si cu nisete cizme negre era minunata inbraca te machiat si-a loat luciu de buze transparent un fond de ten un rimel si-a facut ochi si era gata si apoi la astetat pe Naruto accesta era inbracat intr-un costum negru tinand niste flori la spate
-Sakura ti-am adus niste flori
-A preferatele mele trandafiri roz ma duc sa le pun in apa
-Si eu ti-am adus ceva inchide ochi
-Sakura la pupat pe obraz pe blond .Blondul a inceput, se tremure de fericire
Brunetul se uita din ce in ce mai urat la blond
Pisicuta are partener Sasuke se indrepta spre petrecere
-A Sasuke teai intors la iubitica ta spuse o fata blonda
-Ino lasa-ma auzi daca reusesti sa o inbeti pe Sakura o sa te inbracizes
-Dece ai vrea so inbeti pe Sakura?
-Nare inportanta
-Bine sa facut daca intri cu mine acolo si ma inbracizezi si am saruti in fata tuturor
-Fie spuse el cu indiferenta
-Ino il inea pe brunet ca pe un caine in lesa
-Brunetul a sarutato pe Ino
-Gata Ino ti-am facut jocul acum tinete de pariu
-Bine
Ino s-a dus so caute pe Sakura a cautato mult pan la urma a gasito si ea a zis?
-Sakura buna vrei sa bem ceva
-Da
Dupa ce Ino nu apus deloc gura pe bautura pe cand pe Sakura a ametito un pic s-a dus dupa Hinata
-Hinata dute la Narut si spunei sa danseze cu tine
-Bine Ino
Ino sa dus dupa Sasuke
-Uite Sakura e beata Naruto este cu Hinata
-Mersi pa Ino zise el cu indiferenta
-Dar eu?
-Stai cu Sai
-Bine
Brunetul s-a indreptat spre Sakura
-Buna Sasuke zise ea putin ametita
-Hei Sakura
-Ce nu a mai asteptat un cuvant si apoi a inceput so sarute pasional Sakura era beata si ea raspuns sarutului
-Sakura vrei sa vi la mine acasa?
-Da
Ino a depistat ce urma sa faca brunetul asa ca la urmarit cei doi ba se sarutau ba mergeau
Sasuke a loato pe Sakura in brate si sa dus in camera
Ino folosi o tehnica si intra in casa usa era inchisa unde a duso Sasuke asa ca sa uitat pe gaura cheiei
Sasuke a inceput so sarute pe Sakura pasional si apoia puso cu grija pe pat si s-a pus peste ea cu cat timp o saruta cu atat i dadea jos fermoaru la rochie sia dat si el bluza jos
Ino ce naiba se ntampla nu vad facuse niste semne din mana se facu invizibila si apoi mai facu un semn si intra prin ziz
Ino a lesinat cand a vazut ca Sakura era in lenjerie si Sasuke cu tricoul jos stind ce vroiau sa faca
Pe urma Sasuke a coborat cu mainile catre suchien si i la dat jos cu grija ea dat jos cu grija apoi si-a dat jos si el pantaloni apoi ea dat fetei cu grija chilotei jos apoi erau goi dupa 1 minut amandoi erau goi Sasuke coborasu cu gura catre sani sarutandui pe amandoi saraca Ino se trezise s vazu scena se tot tragea de coada de nervi apoi brunetul a patruns usor in corpul fetei tanara a scos u tipat usor printre dinti si apoi inca cateva Ino a ajuns sa se dea cu capu de pereti tanarul face miscari gen dute vino incercand s anu cauzeze prea multa durere dupa o ora amandoi au admormit
Ino sa dus direct la Sasuke si se facu vizibila
Sasuke
-Ce naiba faci tu aici?
-Daca nu faci acelasi lucru cu mine am sa spun la toata academie ce ai facut
-Nai-i decat dai drummu
-Hai sunt mult mai buna la pat decat frunte lata
-Ino it prezind usa usa Ino pleaca acum
-Ino pleca frurioasa
Cum intresneste Sasuke sa ma ignore asa sunt sigura ca sunt mult mai buna decat frunte lata la pat
am cont si pe animezup da acolo sunt numai rai
stiu ca mai postez odata dar lam postat in galeria de imagini


Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

SasuSaku se naste iubirea Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku se naste iubirea   SasuSaku se naste iubirea I_icon19Joi 02 Sept 2010, 23:06



nu te grabii cu capitoleleee happy
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Aimi
Genin
Genin
Aimi

Nr. mesaje Nr. mesaje : 72
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 15

SasuSaku se naste iubirea Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku se naste iubirea   SasuSaku se naste iubirea I_icon19Vin 03 Sept 2010, 01:13

Aoleeeu! Da m-ai ametit rau fata!
Nu descriere, nu ortografie corecta, ideile sunt amestecate unele peste altele. Nu se intelege absolut nimic. Si in plus este extrem de mult dialog!
Puteai sa incepi si asa:

O zi normala in Konoha. Era o zi chiar relaxanta daca te gandesti ca erau foarte putine misiuni si acelea usoare.
Intr-o capela imensa, pe un scaun imens statea o doamna blonda, destul de tanara. Parea foarte relaxata si multumita ca toate treburile decurgeau bine.
- Cioc-cioc!
- Intra!
Inauntru intra o domnisoara care avea un zambet larg pe fata:
-Shizune, ce s-a intamplat? intreba doamna mirata.
- Tsunade-sama! Uchiha Sasuke s-a intors in Konoha!
- Poftim? spuse ea mirata ridicandu-se de pe scaun. Pofteste-l sa intre!
- Da, doamna!
"Am auzit ca l-a ucis pe Itachi, dar a venit atat de brusc in Konoha..."
Cateva ciocanituri, o usa deschisa si un barbat. Un barbat in toata firea, brunet cu ochii negri si inexpresivi intra in incapere.
- Sasuke, ce te aduce aceasta vizita...neasteptata?
- Ati auzit ca l-am ucis pe Itachi, presupun. Acum ca razbunarea mea e terminata, pot sta in sfarsit linistit.
" Aceeasi privire rece...nu s-a schimbat deloc"
- Pai...presupun ca ti-ar placea sa te intalnesti cu fostii tai colegi nu?
Sasuke ramase incremenit pentru 2 minute, apoi raspunse:
- Nu i-am vazut de mult. Desigur ca mi-ar placea.
- Atunci esti liber.
La iesirea lui Sasuke, Tsunade se aseza pe scaun ingandurata:
" Si totusi..."

Ma chinuie acum si pe mine talentul (>.<) asa ca nu am facut mare chestie, dar am incercat sa descriu mai mult ce ai pus tu.E si cam imposibil sa descrii prea mult dupa cum ai inceput. Tu ai folosit doar dialog si atat. Nici macar nu ai pus enter tot timpul, caci am vaazut multa descrieri(care erau aproape inexistente) puse dupa dialog. Si incearca sa fii mai originala. Cam toata lumea cred ca se astepta ca[,] cum o sa vina in Konoha, "o s-o puna la pat" pe Sakura.
Sunt doar niste mici sfaturi, sper sa nu mi-o iei in nume de rau happy2
PS: Sa nu uit ca ai facut enunturi kilometrice gen : Am mers la magazin unde am luat 39 de oua si 20 de paini apoi m-am intors acasa am descuiat usa am intrat inauntru am pus ouale si painea pe masa si am inceput sa le mananc pe toate pana nu au mai ramas decat cojile.
Nu ai folosit chiar asta :)) dar ai pus enunturi din astea, care puteau sa fie doar propozitii si unele lucruri cu nonsens sa fie scoase.
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

SasuSaku se naste iubirea Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku se naste iubirea   SasuSaku se naste iubirea I_icon19Vin 03 Sept 2010, 05:41


AAAAAAAAAAAAAAAAA nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! moamaaa tu chiar vrei bataie? lough lol!


Unde-i descrierea? intr-o naratiune e foarte importanta descrierea, dialogul mai putin ....

Fost-am pe la scoala mandreata? :| ... trebuia sa scriem corect nu ca pe messenger ...

pfiu ... no zuper, am devenit mai prost!
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Cineva
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Sibiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 144
Puncte : 164
Reputatie Reputatie : 24

SasuSaku se naste iubirea Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku se naste iubirea   SasuSaku se naste iubirea I_icon19Vin 03 Sept 2010, 08:57

Nu am inteles aproape nimic. Iti lipseste descrierea iar dialogul este prea mult si fara sens. think Ai foarte multe greseli de ortografie . think . Nui nimi eu nu vreau sa te descurajez din contra am sa te incurajez si sunt convinsa ca capitolul urmator o sa fie unul superb. (scuze cacofonia).
Iti urez mult succes in continuare si sper sa evoluezi. Pa hi!
Sa pui nextul please please please please please
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SasuSaku se naste iubirea Empty
MesajSubiect: SasuSaku se naste iubirea   SasuSaku se naste iubirea I_icon19Vin 03 Sept 2010, 14:06


Sa stiti ca eu o sa pun mai multa desciere da rtot nu sunt buna de nimic la scris corect pe calculator
Capitolul 4

Sasuke:

Ma indrept mai departe fara nici-o grija in clasa acolo o vat pe Sakura ma indrept cu pas marunti catre ea.

-Buna Sakura pot sta aici?
-Sigur
Ma uit la ea era atat de frumoasa era inbracata o fusta alba despicata cu trandafiri albi un tricou roz cu untrandafir era incaltata cu niste cizme negre ma uit in spre usa sa vad daca vine profesorul nu venise nimeni asa ca m-am apucat so sarut spre surprsi indera mea si ea la acceptat toata lumea se uita la noi ar mai fi durat sarutul dar o fata blonda s-a apropiat de noi nea intrerupt era Ino

-Hei iubi cand ai zis ca ma ie la film ca am uitat?
-Ce eu credeam ca este ceva intre noi spuse Sakura. Apoi a iest din clasa am incercat sa o opresc dar Idioata aia de Ino ma oprit
-Hei dece te duci dupa frunte lata ?
-Pe mine ma ai laso
-Ino bagati odata asta in cap NU!

Sakura:

Nu m-ia venit sa cred ca am crezut in el trebia sa im dau seama ca nu a fost asa spunand eu alergand am alergat pana in baia de sus si am inceput sa plang acolo il vad pe Gaara dar ma intrebam ce face acolo

Ino:

Planul meu a mers perfect spun eu cu in zanbet malefic ma duc la Neji si la Gaara sa le spun cum a decurc dupa 5 minute.
Ii aud pe amandoi foarte bine acum avem cale libera catre inima ei
Sus In jos
Biscuu`
Genin
Genin
Biscuu`

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bolintin deal - aproape de bucuresti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 383
Puncte : 483
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : sa desenez,scoala,net,:D:D
Stare de spirit Stare de spirit : mereu cu zambetul pe buze!!!

SasuSaku se naste iubirea Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku se naste iubirea   SasuSaku se naste iubirea I_icon19Vin 03 Sept 2010, 14:12

mama mia incurcata poveste!!!!!! huh? huh?
ideeea cred ca e originala ;)
dialocul e ca'm sec
down
creseli de ortografie hmm...ca'm ai!!!
:><:
mult succes in continuare good job
Sus In jos
Aimi
Genin
Genin
Aimi

Nr. mesaje Nr. mesaje : 72
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 15

SasuSaku se naste iubirea Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku se naste iubirea   SasuSaku se naste iubirea I_icon19Vin 03 Sept 2010, 14:25

sasusaku_alexandra a scris:

Sa stiti ca eu o sa pun mai multa desciere da rtot nu sunt buna de nimic la scris corect pe calculator


Sakura:
il vad pe Gaara dar ma intrebam ce face acolo

Ino:

Planul meu a mers perfect spun eu cu in zanbet malefic ma duc la Neji si la Gaara sa le spun cum a decurc dupa 5 minute.
Ii aud pe amandoi foarte bine acum avem cale libera catre inima ei


Hmm...totul e foarte buimac. Trebuie sa fii foarte atent ca sa poti intelege ceva. Si sa stii ca nu are nici o legatura calculatorul cu imaginatia si cu regulile de ortografie(parca as fi profesoara de romana lough dar..) o spun pentru ca nu se intelege nimic fara ele. Iar nu ai pus pauze unde trebuie. Ai putea sa descrii sentimentele personajelor. Si parca prea ai trecut de la o actiune la alta. Ceva gen Vine sasuke, o saruta pe sakura, vine ino, se supara sakura, pleaca sakura si sasuke e trist. (intentionat am facut un enunt lung) Cam asa este. Puteai sa faci si ceva Sakura il intreaba, ei se cearta, Ino zambeste si pare sa atate cearta, Sakura il plesneste si pleaca. Si sa descrii sentimentele si actiunea. Iar daca doresti sa povestesti din perspectiva mai multor personaje, nu te limita la 2 randuri. Inca o chestie. Asta e in Konoha sau ce? Nu vad nici o legatura cu Academia si ceilalti din moment ce in Naruto real toti sunt Chunnini.
Si daca totul se petrece in Konoha din "Naruto" ce cauta ma rog GAARA acolo? El e Kazekage si e din Nisip. Ce legatura are el cu Konoha ?

Si Blue Angel, ideea nu e deloc originala. E inceputul din Naruto ereal numai ca ea l-a adus pe Sasuke acasa si a inceput sa ii cupleze.
Ce originalitate?

Imi cer scuze ca par sa te descurajez SasuSaku_alexandra, dar din contra, incerc sa iti arat unde ai gresit ca sa te poti perfectiona!
Vorba ceea, din greseli invata omul! :D
Astept nextul

PS: sasusaku_alexandra iti dau un pont dap ! Daca ai senzatia ca in fata calculatorului iti pierzi imaginatia, atunci scrie pe un caiet si copie pe calculator, cand termini. Dar cum am mai spus, imaginatia nu are nici o legatura cu calculatorul. Ea vine sau pleaca in functie de dispozitie. happy2

Astept nextul! happy2
Sus In jos
mela
Genin
Genin
mela

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Brasov
acebook acebook : https://www.facebook.com/melymela20?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 162
Puncte : 185
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : dans,muzica,ficuri,anime,filme...
Stare de spirit Stare de spirit : fericiitaaaa!!!!!:X

SasuSaku se naste iubirea Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku se naste iubirea   SasuSaku se naste iubirea I_icon19Dum 05 Sept 2010, 20:46

hey..si tu esti pe aici alexandra...ma mai stii nu "ssakussassu".... rusinos ...nu ma gandeam ca te gasesc pe aici....imi place povestea nextul..... happy2 nu-mi pasa de greseli,.... lough
Sus In jos
Biscuu`
Genin
Genin
Biscuu`

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bolintin deal - aproape de bucuresti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 383
Puncte : 483
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : sa desenez,scoala,net,:D:D
Stare de spirit Stare de spirit : mereu cu zambetul pe buze!!!

SasuSaku se naste iubirea Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku se naste iubirea   SasuSaku se naste iubirea I_icon19Dum 05 Sept 2010, 20:50

ssakussassu a scris:
hey..si tu esti pe aici alexandra...ma mai stii nu "ssakussassu".... rusinos ...nu ma gandeam ca te gasesc pe aici....imi place povestea nextul..... happy2 nu-mi pasa de greseli,.... lough
da sunt si eu pe aici happy2 !! Inainte edram nebuna dupa fan ficuri happy2 dar acum hmm...putin!! lough
cum am m'ai zis incurcat fic!! dar oricum succes!! good job
Sus In jos
Continut sponsorizat




SasuSaku se naste iubirea Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku se naste iubirea   SasuSaku se naste iubirea I_icon19

Sus In jos
 

SasuSaku se naste iubirea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-