Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Black&P!nk - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Black&P!nk - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Black&P!nk

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Black&P!nk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Black&P!nk   Black&P!nk - Pagina 2 I_icon19Joi 29 Dec 2011, 19:41

Buna scumpy, ms ca m-ai anunteat de next...imi place ficul tau moolt si astept cunerabdare nextul. Sa faci descrierea mai lunga ca sa iti iasa capitolele mai lungi si sa fie mai frumos. Sa ma anunti de next... Byers!


     
 
Black&P!nk - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Black&P!nk - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
TheShadows
Academy Student
Academy Student
TheShadows

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undeva departe de lumea asta:>
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Orice distractie sa fie:D
Stare de spirit Stare de spirit : Happy!!Increzatoare!!

Black&P!nk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Black&P!nk   Black&P!nk - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 14:11

Deci,grabeste-te,scrie,gandeste NEXTUL.Anunta-ma si pe mine cand pui nextu,spune-mi pe mess.Te pup Black&P!nk - Pagina 2 962758
Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Black&P!nk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Black&P!nk   Black&P!nk - Pagina 2 I_icon19Vin 06 Ian 2012, 00:13

Ordinul

Ma trezasc iar .AM incecat sa numar fiecare dimineata in care deschid ochii mei verzi,niciodata nu temina dar ma opresc intotdeauna.Hinata intra la mine in ca,era si imi ofera un zambet frumos de al ei.Razele soarelui ii dadeau tente mov paruli ei negru.Ochii lila mari ma priveau .
Mainile mele care erau bandajate fin erau singura legatura cu seara trecuta .Ba nu nu singura in ceata imi amintesc de ea,de Hinata.
Cu sfiala o intreb daca imi putea spune cum si ce caut aici .Incepe sa rad si imi spune cu sunt "noua" in lumea asta .II intorc zambetul nelamurita asteptand un raspuns mai detaliat deoarece pentru mine acesta este destul de vag.
-Pai odata la 10 ani ,se organizeaza Ordinul.Acest Ordin inseasmna adunarea mai multor adolsecenti si antrenarea lor de catre un profesor .La sfarsit acestia ajung sa se lupte intre ei si..
Pana aici am inteles in rest totul era zgomot in surdia.DEci de asta m-a rapit !De asta am ajuns aici !AM incercat sa ma impotrivesc si uite ce a facut incapatanarea mea .
Imi amintesc si acum cuvintele lui:." Daca veneai de la inceput cu mine nu mai treceai prin nimic , dar ai luptat cu mine si uite cu ce te-ai ales ."
Simt cum ceva cald mi se prelinge pe obaz.Lacrimile ies din lacasul lor.Asta era urma sa mor ,urma sa imi sfarsesc toata soarta intr-un ring de lupta..
-Nu-i numic va trece acum trebuie sa te schimbi si sa vii cu mine ,toti ne asteapta !
Voacea Hinatei imi intrerupe sirul gandurilor mele morbide.Mai bine mor de mana mea decat de a altuia...mai bine ramaneam in acea obscuritate ..mai bine nu ma salva nimeni si totusi ei mau salvat ..si daca imi este scris sa mor in ring o sa mor daca nu o sa inving si voi iesi cu fruntea sus.Acea dorinta colesitoare de a il ucide pe cel ce m-a rapit si mi-a scris destinul se reaprinde devind un adevarat scop in viata.
AM trecut prin fericirea si inocenta copilariei .AM muscat cu pofta de ea ,iar acum toata a cea fericire imi eclipsata de durere de lacrimi si urlete.VOi avea grija ca toti cei ce mi-a facut rau sa imi simta puterea si atunci cand durerea lor va atinge epogeul trecand peste limitele omenesti ,supraincacandui le voi zambi in fata.LE voi zambi si le voi aminti tot ce au gresit .Nici in ultima clipa cand Ingerul morti ii va lua nu ii voi ierta si ma voi razbuna .
Am, pus nextul e necorectata deoarece azi chiar am scris mult si sunt obosita va pup si Lectura placuta!
Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Black&P!nk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Black&P!nk   Black&P!nk - Pagina 2 I_icon19Vin 06 Ian 2012, 00:21

ACest capitol este necorectat il corectez cand o sa am timp cred ca Duminica
Iertati dublul-post


Black&P!nk - Pagina 2 Tumblr_my1xj4kAPt1rtehreo1_500
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Black&P!nk - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Black&P!nk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Black&P!nk   Black&P!nk - Pagina 2 I_icon19Vin 06 Ian 2012, 11:07

buna , hi!



frumos , chiar mi-a placut , in love

de fiecare data ma surprinzi placut , a hug

mersy ca m-ai anuntat , kiss

astept cu nerabdare nextul , happy2

sper sa ma anunti de continuare , dance2

bafta si pupici multi good job love


Black&P!nk - Pagina 2 S6he8w
Black&P!nk - Pagina 2 Npi5xg
Black&P!nk - Pagina 2 2myt0zq




Black&P!nk - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
☆BeLL☆
Genin
Genin
☆BeLL☆

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : nu conteaza...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 99
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 20
Hobby-uri Hobby-uri : mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : nici eu nu stiu

Black&P!nk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Black&P!nk   Black&P!nk - Pagina 2 I_icon19Vin 06 Ian 2012, 16:19

Mi-a placut acest capitol mult de tot happy2
Merci ca m-ai anuntat dance2
Astept nextul si te rog sa ma anunti a hug
Te kiss


Black&P!nk - Pagina 2 Angel-sad

Demonios son ángeles del Infierno y los vampiros de la Tierra.
Sus In jos
TheShadows
Academy Student
Academy Student
TheShadows

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undeva departe de lumea asta:>
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Orice distractie sa fie:D
Stare de spirit Stare de spirit : Happy!!Increzatoare!!

Black&P!nk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Black&P!nk   Black&P!nk - Pagina 2 I_icon19Vin 06 Ian 2012, 18:14

Imi place foarte multcapitolul aceste,dar e cam scurt.Orcum succes in continuare
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Black&P!nk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Black&P!nk   Black&P!nk - Pagina 2 I_icon19Vin 06 Ian 2012, 18:38

e frumos dar trist vreau next si PWP dulce bombonica


Black&P!nk - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Black&P!nk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Black&P!nk   Black&P!nk - Pagina 2 I_icon19Dum 08 Ian 2012, 11:46

5.Iadul nu e chiar un iad

Mergeam pe holurile slab luminate.Simteam un miros vag de sange ,arhicunoscutul miros de sange.
Imi era frica de ce voi vedea .Incercam sa prelungesc momentul pana la impactul cu realitatea.Dar pasii rapizi si totusi gratiosi ai Hinatei ma indemnaul la un ritm mai alert .Parea relaxata,zambea dezinvolta.Mersul ei ii facea parul sa se legane incadrandu-i fata alba ca spuma laptelui.Ochii ei lila aveau o sclipire care emana fericire.Un sentiment de invidie ma cuprinde ,dar imi scututr capul in incercarea de a-l inlatura.
Hinata deschide cele doua usi mari si vechi .O mare de verdese asterne in fata mea hipnotizandu-ma .Ma afundam tot mai adanc .
RAssul inocent al unor copii ma aduce cu picioarele pe pamant .Atunci ii vad ,o gasca de pusti .Cinci fete si cinci baieti.
Doi dintre ei se luptau.Se pare ca fata se urcase in spatele baiatului.Acesta o i-a prin surprindere aruncand-o jos.Sare pe ea incolacindu-i talia cu picioarele si oferindu-i sarutari pe gat si pe fata.Apogeul fiind ilustrat de un sarut pe buze .Se parec ca amandui era partinasi la acest joc.Gasca de pe margine fluiera si aclama micul"razboi" dintre cei doi.
GLasul firav al Hinatei ii avertizeaza ca nu sunt singuri:
-Hei,uitati cine a venit.Ea e noua "jucarie "?
Toate acele chipuri ma fixeaza cu privirea .Un baiat cu par blond ca spicele graului si ochii albastri senini ca cerul o saruta pe bruneta..Din cate am inteles il chama
Naruto ,iar restul snut Ino care impreuna cu Kiba formeaza un cuplu ,Temari si Shikimaru si cei ce sa razboiat mai devreme Tenten si Neji.
-SI cel de acolo?
Arat spre un brunet simpatic.Avea paul ravasit ca o capita de fan si ochii negri abisali.Contrastul dintre parul lui si pielea alba era dragut.
-Ei bine el e marele Uchiha ,cel mai bune prietena al meu!
Spune blondul dupa care fluiera spre brunet.Acest cand il vede sau ne vede afiseaza un zambet stranuiu si vine spre noi .
Hinata imi sopteste un bafta firav apoi se lasa rapita de blond.Ochii mi se maresc se pare ca brunetul ma provoaca la o lupta ca cea de din nainte .Daca el are cheef de joaca atunci joaca sa aiba ,accept amuzata invitatia acestuia.
MA miscam incate cu pasii de felina ,incarc sa ii administrez niste pumni dar imi simt mainile imobilizate.Brunetul radea ca apucatul.MA las in jos si cu o miscare ii secer picioarele.Acesta cade pe spate jost tragandu-ma dupa el .Imi ridica mainile inca imobilizate de stransoarea lui in sus si se rostogoleste.Cei de pe margine urlau si fluierau
Prea atenta la multimea de pe margine ,uit total de brunet care se pare profita de situatie..Se urca peste mine si incearca sa ma sarute.Piciorul meu aterizeaza intr-un loc interzis.IL vad cum se inroseste la fata .Il imbrancesc si ma ridic.Imi revendicam lauri pana cand o mana ma prinde de picior si ma doboara jos.
Brunetul nu se lasa asa usor,si atucni isi primeste sarutul.Buzele noastre se framanta ,partinase la un dans grotesc.Limba lui imi explora lacasul umed.Am gemut in gura lui ,acest gest al meu inebunindu-l.
SE pare ca micul nostru joc este incheiat la eglitate .Egalitate imposibil .Imi strecor mana si ii iau un cutit pe care il fixez la gatul lui.Cand simte lama rece incepe sa rada si ma inteapa si el cu un cutit avertizandu-ma ca nu is singura cu astfel de siretlicuri.

AM adus next spre sa va placa.!!Capitol necorectat!!
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Black&P!nk - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Black&P!nk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Black&P!nk   Black&P!nk - Pagina 2 I_icon19Dum 08 Ian 2012, 12:05

buna , hi!



foarte frumos , huh?

imi place , good job

ce jocuri mai fac si copiii din ziua de astazi , lough

de pupacesc dulce si mersy ca m-ai anuntat , kiss

sper sa ma anunti de next , in love

astept continuarea cu nerabdare, dance2

bafta


Black&P!nk - Pagina 2 S6he8w
Black&P!nk - Pagina 2 Npi5xg
Black&P!nk - Pagina 2 2myt0zq




Black&P!nk - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
☆BeLL☆
Genin
Genin
☆BeLL☆

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : nu conteaza...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 99
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 20
Hobby-uri Hobby-uri : mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : nici eu nu stiu

Black&P!nk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Black&P!nk   Black&P!nk - Pagina 2 I_icon19Dum 08 Ian 2012, 20:01

Hei hi!
Imi place mult happy2
Merci ca m-ai anuntat kiss
Astept nextul in love
Bye!


Black&P!nk - Pagina 2 Angel-sad

Demonios son ángeles del Infierno y los vampiros de la Tierra.
Sus In jos
Dyamond
Genin
Genin
Dyamond

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In sufragerie, in fata calculatorului.
acebook acebook : https://www.facebook.com/#!/andra.andreea3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 120
Puncte : 129
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Sa vizionez Anime-uri!
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita

Black&P!nk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Black&P!nk   Black&P!nk - Pagina 2 I_icon19Dum 08 Ian 2012, 20:06

Salut! dap !
De cand am inceput sa citesc ficul asta, mi-a placut!
Nu mai pot astepta, e magnific!
Pune nextu repede.
Bye!
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Black&P!nk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Black&P!nk   Black&P!nk - Pagina 2 I_icon19Lun 09 Ian 2012, 08:43

Imi place moolt. Hia pune next-ul te rooog. Vrei sa ma gasesti la spital? Nu mai suport!! Cat despre descrieri si toate astea, acum e mult mai bine. Imi pare bine ca te perfectionezi de la un capitol la altul. Inca odata multumesc ca ma anunti. Te roog dulcee cu frisca si ciocolata sa aduci next-ul....Pls...Pwp.


     
 
Black&P!nk - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Black&P!nk - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Black&P!nk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Black&P!nk   Black&P!nk - Pagina 2 I_icon19Lun 09 Ian 2012, 19:53

Bună bună , Black&P!nk - Pagina 2 301723

Am trecut şi eu pe la acest fic ;x

Vreau să spun că este minunat Black&P!nk - Pagina 2 385627

Îmi place mult de tot Black&P!nk - Pagina 2 962758

Astept cu nerabdare urmatorul capitol .

Sa ma anunti cand il pui Black&P!nk - Pagina 2 962758

Pupici . Black&P!nk - Pagina 2 208323


Black&P!nk - Pagina 2 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Black&P!nk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Black&P!nk   Black&P!nk - Pagina 2 I_icon19Lun 16 Ian 2012, 19:57

Sunetul muzici ...
Ma afundam din nou in intuneric.Liniste solemna care ma invaluia ma inebunea.Imi era dor de un simplu sunet muzical.Imi trec mana prin parul meu roz incurcandu-l.Niste rasete imi perturba linistea .Cu pasii mici ma indrept spre iesire .Marmura rece imi dadea fiori .Luna forma diferite umbre pe peretii.Cu cat ma apropiam cu atat rasetele se amplificau.In sfarsit ajung in gradina.Ii vad pe noii mei colegi adunati in jurul focului.Fumul cenusiu imbiba locul .

Un brunet canta la chitara .M-am frecat la ochii ,cred ca e un vis.Niciodata nu am crezut in zicala "Ai grija ce iti doresti "si totusi.Baiatul isi privea degetele lungi si subtiri ca de pianist.Pana din mainile lui gadila firavele corzi..
Stateam in intuneric si il priveam .Tanarul artis isi prvea absent degetele .Aveas acel aer boem specific artistilor.Isi ridica frunte privind stelele.Lucirile focului ii gadilau fata.Surade din nou si ma striga .Am mers sfioasa cu pasii mici in spre grupul de copii.Atunci l-am recunoscut pe brunet ,era Sasuke.
Fiecare baiat isi tinea iubita in brate.Hinata se intoarce spre mine si imi zambeste dragastos ca de fiecare data .Ochii ei lila atat de frumosi ma invitau sa particip si eu la micul lor joc.
Pomii inflorisera abundent astfel parfurmand aerul.Iarba era grasa si verde ca si ochii mei .
Am aceptata invitatia si m-am asezat langa foc.Muzica furita de mainile pricepute ale baiatului incepu din nou.Mici le scantei ale focului imi mangaiau fata .Am incercat sa le numar .Era o explozie de fericire .
Bulgarerele argintiu s-a ascuns intre norii pufiosi.Vantul rece imi ravasea parul si imi trimite mici fiori .
Doua maini calde ma invaluie oferindu-mi caldura.Zambesc si imi rezem capul de umarul necunoscutului.II simteam rasuflarea calda in ceafa.Ma cuibaresc la pieptul lui.Degetele lui se impleteau cu ale mele.
Observ ca muzica se oprisa si incerc sa ma uit prin jur.Brunetul nu era nici unde .Il cautam cu privirea .Ma intorc catre necunoscutul din spatele meu .El era. Clipesc de cateva ori si il rog sa continue sa cante.
Acesta imi zambeste si da din cap in semna afirmativ Mainile lui imi inconjurau talia Sunetul muzici imi gadila auzul.Cred ca in final am adormit in bratele bruetului.
Ii simteam rasuflarea calda care parca ma indemna la somn .Si am intrat asa in taramul viselor.


Black&P!nk - Pagina 2 Tumblr_my1xj4kAPt1rtehreo1_500
Sus In jos
☆BeLL☆
Genin
Genin
☆BeLL☆

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : nu conteaza...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 99
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 20
Hobby-uri Hobby-uri : mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : nici eu nu stiu

Black&P!nk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Black&P!nk   Black&P!nk - Pagina 2 I_icon19Lun 16 Ian 2012, 22:11

nici n-ai idee cat mi-a placut happy2
Ce romantic... in love
Astept nextul sa vad ce se intampla cu cei doi a hug
Bye kiss


Black&P!nk - Pagina 2 Angel-sad

Demonios son ángeles del Infierno y los vampiros de la Tierra.
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Black&P!nk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Black&P!nk   Black&P!nk - Pagina 2 I_icon19Mar 17 Ian 2012, 16:33

Buna scumpycel, vad ca ai adus si next-ul, I love you! Imi place moolt continoarea si merci ca m-ai anuntat ca de obicei, sa o tii tot asa. Totusi umpyc cam scurt dar nu te condamn, a inceput "Puscaria" ce sa-i faci? Ma rog, astept cu nerabdare next-ul! Zbyer s'-un pwpyk! happy happy2 kiss hi!


     
 
Black&P!nk - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Black&P!nk - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Black&P!nk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Black&P!nk   Black&P!nk - Pagina 2 I_icon19Lun 30 Ian 2012, 01:44

O ploaie de forii de cires

Fiavele raze ale soarelui patrund sfioase in camera.Cu greu incerc sa imi dezlipesc genele ce acopereau haina somnului.Mici suvite roze danseaza pe fruntea mea.Sprancenele mele seamna cu aripile unei pasari in zbor.Sunt frumos arcuite si imi confera feminitate.Ma zbat incercand sa evadez din stransoarea caluroasa a paturi.Simt o rasuflare calda care im zbarleste firele de par.Ma intorc zambareata catre sursa fiorilor mei .Desi stiam cine e langa mine ,bataile inimi mi se accelerau.Suvitele de par negru erau imprastiate pe suprafata alba a pernei.Ochii mi se maresc .Lumina soarelui o facea sa para atat de inocenta,pura.Hinata dormea langa mine ,pleoapele acoperind ochii ei lila si privirea blanda.
Un suras ma facesa tresar.Forma corpului lui se inalta in pragul usii.Era inalt si bine facut.Imi zambea strengareste facandu-mi inima sa bata vrand sa imi sparga cutia toracica.
-Iesi ?
Vocea lui se izbea de pereti camerei.Dau din cap in semn ca da.
Picioarele mele ating podeaua.Si cum eu sunt sub stapanirea zanei Impiedicata, picioarele mele se opres in patura ,lasandu-mi trupul sa se izbesca de pamant.Bratele lui puternice ma prind si ma ridica .Ochii nostri se intersecteaza.Ma inec in piscina acea abisala de negru .Firul viselor mele puerile este intrerupt de adiarea vantului.Deschid ochii si privesc in jur.Eram sub un cires.Ma dusese in brate sub ciresul din curte.O ploaie de flori albe valsau in aer.
Fetele noastre se apropie incet una de cealalalta.Buzele noastre se unesc intr-un dans frenetic.Se framanta neintrerupte.
Iubirea!Intotdeauna tresar cand aud acest cuvantde vraja.Parca se leaga,de el ,cu lanturi nevazute ,toata fericirea pe care si-o poate inchipui o minte de indragostit .


Black&P!nk - Pagina 2 Tumblr_my1xj4kAPt1rtehreo1_500
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Black&P!nk - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Black&P!nk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Black&P!nk   Black&P!nk - Pagina 2 I_icon19Mar 06 Mar 2012, 20:33

Buna!
Pai imi pare rau ca am pierdut atatea capitole..
Deci sa inteleg ca fiecare trebuie sa aibe un pertener/a?
Si ca ei fac niste dueluri pe viata si pe moarte?
Interesanta ideea..
Pai astept next-ul, sa-l aduci cat de repede poti. kiss



Black&P!nk - Pagina 2 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Black&P!nk - Pagina 2 Asss10Black&P!nk - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Black&P!nk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Black&P!nk   Black&P!nk - Pagina 2 I_icon19Vin 30 Mar 2012, 10:44

Acest fic este inchis la cererea autoarei. dap !


Black&P!nk - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Black&P!nk - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Black&P!nk   Black&P!nk - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Black&P!nk

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-