Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Triunghiul iubirii [+16]...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... Empty
MesajSubiect: Triunghiul iubirii [+16]...   triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... I_icon19Mier 28 Dec 2011, 21:46

hey lume, deci, am o noua idee pentru un fic nou....de fapt mai multe ideei....toate au venit din suflet si m-am gandit sa le astern pe hartie....nu va speriati, o sa postez continuarea la celalte doua.....insa pentru asta o sa am nevoie de mai multe commuri.....oricum sper sa va placa si astept critici dure deoarece este un fic important pentru mine......deci , lectura placuta!!!!
o poveste plina de intrigi, ura si razbunare, teama, gelozie, ranchiurana, sentimente de nesiguranta, neintelese de nimeni dar mai ales dragoste......

Poveste fara sfarsit......Cap 1

Toamna...un anotimp morbid, lipsid de viata, mohorat si totusi se inalta din disgratie si piere in suspansul unei nopti racoroase. Anotimpul ce imi bantuie sufletul pangarit si patat de imaginea propriei neputinte. Insa inutil, totul e in zadar. Nu mai pot simtii nimic, imina mea fada se zbate sa simta ceva, insa lacrimile mele au apus deja.
Frunzele aramii, prafuite de nuante timpurii ale rabdarii, purtate de vant si cazute in tacere, implora indurare. Insa cu cat vantul se inteteste, cu atat imi afund pasii nesigurii in frunzele moi si ruginii, ce stau si indura neputincioase. Vantul surd se incovoaie pe fata mea, sagetandu-mi obrajii. . Ma simt ca o tradatoare. Privesc inapoi, dar nu ma pot intoarce. Nu mai pot schimba nimic.
Mama zace parasita in lacasul morbid si crptic, acoperita de pamantul rece, greu si apasator. O poarta mare, din fier masiv, veche si imbatranita timpuriu se loveste cu putere de :bariera" dintre lumea suferintelor, a chinului suprem de lumea afectiunii, dragostei, scartaind inforator.
Constiinta mea ma tortureaza. Ma striga, ma cearta, ma acuza. Oare cum am putut fii asa de lasa?Ea si-a dat ultima suflare pentru mine, iar eu am fugit ca o lasa, incercand sa ma salvez si in goana mea nebuna a slabiciunii, am lasat-o acolo, parasita si torturata.
Ma simt ca un gunoi, un om de nimic. Privirea mea goala, pustiita cuprindea zarea intr-o clipire de gene. Ochii mei devenisera rosii, nu mai erau verzii. Poate chiar devenisem un monstru, macinat de resentimente, ura si ranchiurna.
Acum am ramas singura. Nimeni nu ma mai poate scoate din abisul intunecat in care m-am adancit.
Mama...un cuvant de mult uitat de mine , pierdut in neputinta si durere, lasitate si ingrozire, patat de amintiri manjite cu sange.....cu sangele mamei mele. Imaginea ei pura si sfanta isi croieste drum prin sufletul meu, calauzindu-ma cu vorbe dulci, unse cu miere....
Sunt doar o fantasma, o naluca ratacitoare care se hraneste cu amintirii pierdute in vesnicie, cu venim si cu ura, setea de razbunare e cea care ma tine in viata.
Insa viata mea aluat o alta intorsatura ciudata , stranie, periculoasa care ma tortureaza, ma chinuie si ma lasa fara vlaga. Aceea intorsatura purta un nume.....EL.

In urma cu doi ani, dupa doua zile de la moartea mamei...
""""Privesc prin lumina rosiatica si fumurie, privirea mea incetosata incercand sa desluseasca ceva, mai precis pe cineva, oricine.
Prin fumul de tigara inecacios, o umbra sacadata, tremuranda se aproprie de mine.
Se aseaza la masa mea,oferindu-mi un pahar cu un lichid verzuliu, pe care mi-l duce la gura, indemnandu-ma sa il beau. Dupa acest pahar a mai urmat inca unul, si inca un altul pana ce totul a devenit din ce in ce mai intunecat.
A doua zi ma trezesc buimaca si cu o durere groaznica de cap. Corpul meu livid ramasese intepenit. Oare unde eram? Si de ce aveam pe mine doar o camasa...masculina?!
Oh, nu ce s-a intamplat?
Sub privirea mea nedumerita, usa se deschide scotand un scartait enervant. In fata mea statea un barbat de aproape 20 de ani , cred,cu parul negru si o privire intunecata, abisala. Il privesc din cap pana in picioare, examinandu-l atenta. Arata bine si vestimentatia ii dadea o nota masculina, puternica. Se apropie de mine spunandu-mi:
-Cum ai dormit, domnisoara.....?
-Sakura......cred ca destul de bine. Dar cine esti si ce vrei de la mine? Te rog sa ma lasi sa plec!
spun eu ingrozita ca mi-ar putea face ceva rau.
-Calmeaza-te , eu incercam doar sa te ajut. Poftim! Astea sunt hainele tale. Tocmai au fost aduse de la spalatorie.
-Te rog sa ma lasi sa imi schimb hainele si sa plec.
In mintea mea ma intrebam ce om normal aduce acasa o fata necunoscuta, cunoscuta intr-un bar depravat, rau-famat.
Ma imbrac rapid si cobor scarile vijelios. Prestanta lui impozanta si plina de superioritate ma cam speriase.
Iesind afara, o masina luxoasa, neagra ma astepta. Acesta ma priveste din pragul usii cum ma grabesc sa plec acasa.
Inainte sa plec, acesta imi ofera un biletel pe care era scris numarul lui de telefon.
Urc in masina, spunandu-i soferului adresa mea si spunandu-i sa o calce.
Odata ajunsa acasa, pisica mea, Pufulet, sare la picioarele mele , unduindu-se dragastos.
Imi fac rapid o ciocolata calda si ma asez in pat, tinand-o pe Pufulet in brate.
Apelez numarul de pe biletel deoarece vroiam sa ii multumesc strainului. Din partea cealalta a firului imi raspunde o voce sarmanta, vorbele dulci iesind din gura lui senzuala precum o partitura de Mozzart.
Acesta ma intreaba daca nu as vrea sa iesim la o cina, deoarece vroia sa ma cunoasca. Accept invitatia flatata. Pana acum nu avusesem un prieten desi aveam 19 ani. Nu avusesem timp in viata mea agitata pentru asa ceva.
Dupa aceasta cina romantica dupa parerea mea, a urmat o plimbare pe plaja din apropiere.
"Dacă aş avea aripi aş zbura sus spre cerul înstelat. De unde aş fura pe ascuns o stea, ca după să ţi-o dăruiesc ţie, scumpa mea. Voi fugi pe nisipul auriu. Cu tine de mână, amândoi ţinându-ne străns şi dacă mi-ai da drumul ar fi din cauza că echilibrul ţi s-a strecurat de sub picioare. Şi nu, nu te-aş lăsa să cazi, imediat mâna mea ar prinde-o pe a ta într-o încâlceală de nedezlegat.
Pe seară când doar paşii noştrii în ritmul lor alenea ar lăsa amprente în mătasea nemărginită a mării de pe plaje, care ne loveşte lin pielea cu valurile ei spumegate în laptele albicios marin. Privirile brusc ni s-ar întălnii şi precum doi magneţi s-ar atrage. Fiind mult prea curioşi de melegurile ascunse în ai noştrii ochi încep să se apropie treptat. Palmele noastre se îmbrăţişează uşor, dar strâns, trasmiţănd fiorii care ne străbat trupurile înlemnite de ale noastre inimi ritmate cu bătăile lor zgomotoase, ce se alătura la unison.
Te apropii încet, cu sfială spre mine. Ştiu ce doreşti, dar îţi este prea ruşine. Eşti aşa de dulce şi doar uitându-mă la cum te chinui să mă săruţi, zâmbetul mi se iveşte pe buze. Nu te teme, sunt aici, te învăt eu..."
Cu aceasta declaratie de dragoste, m-a cucerit complet. Dupa aceasta au mai urmat declaratii de dragoste, flori ciocolata, vacante pe insule exotice."""
Simteam ca traiesc cu adevarat, insa ceea ce nu stiam era ca aceasta poveste de dragoste , acest vis ireal, avea sa se transforme in cosmarul vietii mele.....


Ultima editare efectuata de catre ~BoNdaReL~ in Mar 03 Ian 2012, 18:52, editata de 1 ori
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... Empty
MesajSubiect: Re: Triunghiul iubirii [+16]...   triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... I_icon19Mier 28 Dec 2011, 22:31

foarte frumos
ce ia facut sasuke bombonici mele cu aroma de cires?
daca sia barut joc de ea jar mananca de lamine
jar iti spun vede el cu cine sa pus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... Empty
MesajSubiect: Re: Triunghiul iubirii [+16]...   triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... I_icon19Mier 28 Dec 2011, 23:08

Hei! dap !

Wow..chiar am ramas suprinsa. Este..superb in love

Descrierea, ideea..in love

Mi-a placut la nebunie comparatie aceea.."vorbele dulci iesind din gura lui senzuala precum o partitura de Mozzart.". sad

Mi-a placut foarte foarte mult in love

Abia astept urmatorul capitol..Chiar mi-ai starnit curiozitatea. O, si titlul la fel ^^

Spor la scris si idei, desi cred ca ai destule! kiss


    triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... Empty
MesajSubiect: Re: Triunghiul iubirii [+16]...   triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... I_icon19Joi 29 Dec 2011, 01:18

A fost WOOOW love
Il adooor si am citit doar primul capitol in love
Te rog frumos, pune si next-ul repedee:(: chiar vreau sa vad ce se inampla mai departe, te rooog kiss
Nu uita sa ma anunti cand ajungi cu urmatorul capitol in love


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Nobody
Genin
Genin
Nobody

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... Empty
MesajSubiect: Re: Triunghiul iubirii [+16]...   triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... I_icon19Joi 29 Dec 2011, 19:41

Hellow happy
Ce avem noi aici? Ah, da un fic superb.
Mi-a placut cum ai descrist, actiunea, greseli de ortografie poate au mai fost, nu mai stiu.
Sa ma anununti cand pui urmatorul capitol, bye bye :P
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... Empty
MesajSubiect: Re: Triunghiul iubirii [+16]...   triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... I_icon19Vin 30 Dec 2011, 16:05

Hei scumpa , am trecut si eu pe la ficul tau in love .

Imi place extrem de mult ! Mai ales descrierea ... dap ! .

Iti multumesc mult ca m-ai anuntat de acest fic happy2 .

Sincer nu am ce sa critic think

Si nici nu sunt in masura sa o fac lough .

Doar te-as sfatui sa te uiti putin peste capitole inainte sa le postezi

S-ar putea sa ai cateva greseli de tastare

Dar se rezolva cu un edit dap ! .

Te-am pupat si astept cu nerabdare nextul ! a hug

Sa nu uiti sa ma anunti cand il pui heh


triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... Empty
MesajSubiect: Re: Triunghiul iubirii [+16]...   triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... I_icon19Vin 30 Dec 2011, 16:07

Scumpo, m-ai cucerit complet! Descrierea, ideea, prezentarea personajelor...totul este perfect. kiss
Deci iti multumesc din suflet ca m-ai rugat sa trec pe aici pt ca as fi ratat o bunaciune de fic! in love
Abia astept sa aduci nextul si sper sa ma anunti. hug2
P.S. data viitoare cand dai pm poate imi lasi si id tau sa mai vbim. Daca nu, i-al tu pe al meu de la semnatura. a hug


triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... Jjbm
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... Asss10triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... Empty
MesajSubiect: Re: Triunghiul iubirii [+16]...   triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... I_icon19Vin 30 Dec 2011, 19:00

Ei, ei, am trecut si eu pe aici. Ce pot spune, in mare imi place, insa as avea cate ceva de comentat daca nu este cu suparare. dap !

In primul rand estetica cam lasa de dorit. Imi place fontul Comic, insa la dimensiunea asta de ce l-ai mai si bolduit? Chiar nu era nevoie sa stii, ar fi fost mult mai usor fara. Apoi, avand in vedere ca acest capitol a fost destul de lung, l-ai fi putut strucuta mai bine, pe paragrafe si le-ai fi putut desparti intre ele pentru ca cititorul sa nu se piarda printre randuri. Am vazut ca ai incercat sa scrii cu diacritice, felicitari, insa uneori ti-a mai scapat cate o sedila sau o caciulita. De asemenea am vazut si greseli de tastare/ ortografie. Fii mai atenta pe viitor.

In legatura cu descrierea. Mi-a placut mult cum ai inceput, chiar simteam acea tristete, inutilitate a personajului, am avut un gol in stomac. Apoi ai inceput sa imi spui detalii legate de personajul principal pe care mi-ar fi placut sa le aflu mai pe parcurs, sa fie mai mult mister. Deci ai inceput foarte bine, insa nu ai continuat la aceeasi "inaltime".

Buun, pai cam asta am avut eu de spus, sper sa nu fie cu suparare. Spor la scris si multe idei in continuare. Te-am pupacit dulce.. in love

choco^^


triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... Empty
MesajSubiect: Re: Triunghiul iubirii [+16]...   triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... I_icon19Sam 31 Dec 2011, 00:28

Hey,am ajuns si eu pe la tine. Vreau sa incep prin a spune ca ai inceput bine dar nu imi place ca la sfarsit ai grabit actiunea, ai incercat sa termini cat mai repede, facandu'ma sa nu prea inteleg eu fiind mai grea de cap,referindu'ma la final. Eh nu am voie sa fac critici dar atata am avut de spus. Imi place la nebunie xD in love
Sfatul e sa nu te mai grabesti,lasa actiunea sa curga lin si oricat de mult ti'ar lua nu conteaza, cu cat e mai mult cu atata cititorul intelege mai mult si e mai bn.
Ah ma opresc aici. Sper ca nu te'ai suparat pe mine,nu asta este intentia mea xD
ASTEPT NEXTUL!


triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... Tumblr_m9njar6Jx91r3ri0mo1_500

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.
Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... Empty
MesajSubiect: Re: Triunghiul iubirii [+16]...   triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... I_icon19Mar 03 Ian 2012, 14:59

Vaai ce urat!! Ai scis asa de frumos de am stomacul strans si acum , dar m-am chiorit chinuitaaaaaaaaa!!! Nu imi placee!! Capitolul e superb si l-ai stricat cu estetica asta urata.
Cititorul se chinuie foarte mult sa desluseasca. Nu e bine sa pui COMIC si apoi sa mai dai si [B] si pe deasupra ai mai adaugat si [I] pentru ca uite rezultatul. Pierzi foarte mult din nota pe care ti-o acorda cititorul pentru ca se chioraste sa citeasca.
Pe viitor te rog sa nu mai faci asa si ai putea ca si la capitolul asta sa dai un edit si sa inlaturi fondul asta malefic.
In rest povestirea a fost foarte dragutza. Actiunea nu e grabita si greseli de tastare nu sunt(asta mai trebuia).
Sper ca nu te-am suparat cu acest comentariu, dar chiar nu e frumos fondul si m-am chinuit destul ca sa pot sa citesc. Ai noroc ca scrii asa frumos ca nu m-a lasat inima sa renunt din a mai citi si sa spun direct: "Foarte tare.Adu next-ul".

Acum chiar, adu next-ul si ne vedem atunci, sa speram cu un fond mai clar.
Crissu`te kiss Spor la idei in continuare. a hug



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... Empty
MesajSubiect: Triunghiul iubirii [+16]...   triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... I_icon19Lun 27 Feb 2012, 23:24

Cap 2 : O cursa pe viata si pe moarte

Deci , in primul rand ,mii de scuze ca nu am pus nextul de secole!......de aceea am facut un capitol mai mare , care sa compenseze.....am lucrat enorm la el .....sper sa va placa .....So , lectura placuta!

Dupa 2 ani de cand suntem "impreuna"....

Stau in camera mea , cu ochii pironitii pe tavan . Fereastra scartaia clatinandu`se dintr`o parte in alta . Trecut , prezent ,viitor. Deja pierdusem notiunea timpului.
Ma simt legata de trecut cu niste lanturi grele , ferecate cu intrigile unei iubiri dezlantuite . Oare ce facusem sa merit asta? Oare cat timp o sa mai fiu sclava unui monstru, captiva in elogiul unei patimi si dureri sangerande ?
Ceasul ticaie , soptind "Sakura, e timpul . Grabeste`te !"
Ma trezesc ca din visare . Ma ridic de pe scaun si ma imbrac rapid cu hainele lasate pe pat de catre "sotul " meu.
Sotul meu ,`un monstru fara inima` pe nume Sasuke , ma tinea ca pe o pasara in colivie . Nu aveam voie sa plec nicaieri fara voia lui . Eram doar o masina de facut bani ...
Il uram pur si simplu . De ce ? Totul e simplu . M`a batut , m`a violat si mi` a distrus viata.
In seara asta se organiza o petrecere de lansare a unui model nou de Bugatti Veyron . Chipurile , crease totul pentru mine , ca eu sa imi aleg una dintre ele , ba chiar imi purtau numele. Pe una dintre ele scria mare si cu litere roz "Pentru floricica mea de cires , Sakura" .
Dar totul era doar o mascarada , un teatru ieftin de 2 lei . Iar eu trebuia sa fiu acolo , sa joc rolul sotiei fericite , sotia model.
Cobor incet scarile, privind la scena ce se derula in fata mea . Pe canapeaua mare din living , Sasuke se saruta lvijelios cu Hinata , una dintre doamnele lui de companie . Cei doi se sarutau nestingheriti in fata mea . Ah , cat ii uram !
Imi provocau o scarba imensa . Nu ii suportam pentru ce imi facusera . Tusesc fals , incercand sa le arat ca sunt acolo.
Machiata strident, cu parul ciufulit si machiajul intins pe fata , Hinata incepe sa vorbeasca :
-Iubitel , eu ma duc in camera "sotioarei tale " sa ma schimb . Ne vedem la firma , spuse ea cu vocea ei pitigaiata . Din nefer icire , el ii daduse control absolut asupra camerei mele , dar si asupra afacerilor pe care le conducea . Ea era sefa , ea il conducea . Ea era stapana pana si in pat ....
Ma indrept nervoasa catre usa fara sa il mai astept , dar acesta ma prinde din urma , smucindu`mi puternic bratul . Ma intoarce cu fata catre el , tinandu`mi barbia fortat cu un deget .
-Stai linistita , tigruto! spuse el ironic . Stii ce ai de facut in seara asta . Trebuie doar sa cunostii cativa oamenii sa zambesti si sa fii amabila.
Imi trag mana cu scarba din prinzatura lui si ma urc in masina .
Pe parcursul drumului , nu scot nici o vorba . Ma fixeaza cu privirea in oglinda , in coltul gurii afisand un zambet pervers .
Odata ajunsi la eveniment , privesc uimita la masinile care fusesera create "special pentru mine ". Imi aleg masina cea mai rapida , aveam sa o folosesc in seara asta.
Dupa doua ore in care am facut cunostinta cu diferite persoane , am zambit fals si m`am plictisit groaznic , petrecerea a luat sfarsit .
Insa adevaratul spectacol de`abia incepuse. In seara asta urma sa mergem la o pista de curse . Aveam de castigat o cursa .
Adevarul era ca el nu se ocupase niciodata cu fabricarea masinilor ci de fapt cumpara masini de pe piata neagra si le vindea la preturi exorbitante , iar seara , prin efractie organiza curse de piloti pe banii grei . Profitul era uimitor , se castigau aproape 20 de milioane de dolari pe noapte.
De aceea avea nevoie de mine .
Ma imbrac in sexi`costumul meu de curse , ma urc la volanul masinii mele cu sute de cai putere la bord si incep sa gonesc ca o nebuna pe strazile Tokyo`ului.
Odata ajunsa la cursa , publicul incepe sa ma aclame . Multimea striga numele meu : "Cherry Racer "....Oh , da ! Asta e Sakura cea adevarata (This is the real Sakura!).
Cobor din masina si arunc banii pe capota . Cam 20 de batrane ( 20.000 de dolari ) si pariez si pe "bijuteria " asta.
La linia de sosire , Hinata , imbracata vulgar , cu hainele parca ar fii sfasiate , da startul .
Dar inainte sa pornesc , accelerez putin si pun o frana brusca . Masina incepe sa se roteasca si Hinata "mananca" praf . Fumul ii ridica parul din capul ala umplut cu .....nimic . Mda , era de asteptat .
Apoi apas acceleratia si conduc cu 380/h , asigurandu-ma ca nu pierd "bombonica " asta. Cursa se termina in maxim 5 minute . Eram prea rapida pentru ele . Eu eram regina soselelor . I make the rules on this stree !
Cobor victorioasa din masina si aud publicul cum ma aclama . Oh, yes , baby ! Ador sentimentul asta ! Adrenalina mi se taraste prin vene , de fapt curge cu agitatie ,imi tulbura simturile .
Dar in agitatia asta , un fan prea entuziasmat "sare " pe mine si ma saruta pasional .Oh, nu! Sasuke a vazut tot si vine nervos spre mine . Ce sa fac?! Fara sa imi dau seama ce fac , ma urc in masina si o sterg de aici.
Timp de 2`3 ore ma plimb pe strazii necunoscute ale orasului . Ma opresc la cel mai luxos club pe care il gasisem si cheltuiesc aproape un milion de dolari . Ma simteam prea tulburata , trbuia sa ma descarc.
Bautura gratis pentru toata lumea ! Din partea mea ! M`am saturat sa stau inchisa, macar o data sa ma distrez si eu . Chiar daca apoi , acasa , o sa inceapa "razboiul".
Dupa ce ma distrez copios cu diferiti "indivizi " , ma intorc acasa beata , de`abia putand sa conduc.
Aproape am ajuns acasa cand ..oh , nu ...KBOOM!!!! intru in gardul casei !....Ce ai mai facut de data asta, Sakura ?! ...Macar bine ca sunt in viata , dar nu pentru mult timp...
Ma tarasc pana in camera mea , cantand si dansand pe scari . In camera , ma astepta nervos cosmarul vietii mele.
-Domnisoara vroia distractie ?! Iti dau eu distractie ! spuse el nervos , in timp ce isi scoate cureaua pantalonilor.
-Nu , Sasuke , eu doar....dar nu apuc sa spun nimic , caci ma loveste ca un animal turbat si insetat de sange . Ma loveste pana oboseste si isi varsa furia pe mine . Eu cad pe podeaua rece , viata scurgandu`se din mine cu fiecare picatura de sange. Peste cateva minute bune de convalescenta , incep a`mi revenii .
Corpul meu livid zace pe podea . Prin ceata vad o umbra ce se apropie de mine . Era Karin , cea mai buna prietena a mea de aici , una din servitoarele casei .
Urmarise ingrozita intreaga scena din umbra . Ma ia in brate ca pe un copil mic , ma duce in baie unde imi face un dus rece ,corpul meu ranit nu putea suporta apa calda acum .
Imi schimba hainele si ma aseaza in pat , avand grija de mine cum a stiut mai bine . Toata noaptea nu s`a clintit de langa patul meu .
Dimineata soseste rapid , lumina agasanta intepandu`mi ochii . Incercam sa ii deschid , sa deslusesc ceva macar .
-Karin? spun eu cu o voce ragusita . Trezeste`te . Du`te sa dormi . Trebuie ca esti foarte obosita .
- Sakura , nu mi`e somn , spuse ea extrem de obosita .
-Nu acept un refuz , iar acum du`te sa dormi , domnisoara , spun eu , strangand`o usor in brate .
Dupa multe insistente , se hotaraste sa se duca sa doarma .
Usa se deschide usor . Pasii molcomi se apropie usor de mine . Nu ma pot intoarce sa vad cine e , corpul meu intepenit ma durea ingrozitor .
In fata mea se insirau trasaturile unui chip palid . Era Sasuke .
-Ce cauti aici ? spun eu cu ultimile puteri .
-Sakura , stii , imi pare r....
-Pleaca ! Imi provoci scarba ! scuip eu intepator . Nu am nevoie de mila ta !
-Dar Sakura , eu...
-Lasa`ma in pace ! Nu vreau sa te vad ! spun eu incercand sa ma ridic dar incercarea mea esueaza , cazand si lovindu`ma la cap de coltul noptierei . Sangele tasnea din pielea mea uscatica si vinetie .
-Sakura , Sakura revino`ti ! Ajutor ! Cineva ! La dracu` , de ce nu ma aude nimeni ?! spunea el in timp ce elixirul rosiatic ii pata camasa imaculata , sangele ei manjindu`i mainile . Sange care curgea din cauza lui....

Va urma ....
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... Empty
MesajSubiect: Re: Triunghiul iubirii [+16]...   triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... I_icon19Mier 29 Feb 2012, 22:15

Hei, imi pare rau ca ajung asa tarziu sad

fic-ul tau este supeerb kiss

O urasc pe Hinata, o iubesc pe Karin. De Sasuke nu stiu ce sa zic, de fapt stiu, dar nu vreau sa spun chestii pacatoase din cauza lui biciuitor nici nu merita biciuitor

Normal ca Saku a castigat cursa, mai cheltuie si bani, asta e fata mea in love Dar la sfarsit sad.....

Sper sa nu pateasca nimic, sa fie bine sau Sasuke o sa aiba de-a face cu mine biciuitor

Spor la scris kiss kiss






IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
I.Touch.You.With.My.Paw
Genin
Genin
I.Touch.You.With.My.Paw

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Vecina de la 4.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 79
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : It`s not your bussines
Stare de spirit Stare de spirit : Let`s get crazy.

triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... Empty
MesajSubiect: Re: Triunghiul iubirii [+16]...   triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... I_icon19Joi 01 Mar 2012, 14:26

Wow...

E superb !

E mirific! Sunt prea fascinanta !

O sasuke .. acuma iti pare rau ha ? Hai valea cu vrajeli ca pe mine si pe sakura nu ne pacalesti!

Sa ma anunti cand pui nextul!

Te pup!


1, 2, 3 dance2
Not only you and me therethere
Got one eighty degrees shy
And I’m caught in between love
Countin’ yeah
1, 2, 3 dance2
Peter, Paul & Mary lol!
Gettin’ down with 3P lough
Everybody loves *** love
Countin’ yeah
Babe, pick a night in love
To come out and play dance 2
If it’s alright good job
What do you say? think

triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... ?q=zero+vampire+anime&ctid=CT2383985&SearchSource=53&FollowOn=true&PageSource=Results&start=0&pos=22
He is cute ?
He is mine!!!!
Get the back off b***h !
Is only and only mine!!!
So back off!
Or you will die!!
Zero is only mine!!
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... Empty
MesajSubiect: Re: Triunghiul iubirii [+16]...   triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... I_icon19Sam 30 Iun 2012, 11:41

CUM SE POATE CA AM AJUNS ASA TARZIU?:| M'ai anuntat de mult dar am avut treaba acum am venit si sunt gata de actiune love. Ce pot spune? Este uimitor. Astept nextul love
Mely te pupaceste! Spor la scris si la idei!


triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... Tumblr_m9njar6Jx91r3ri0mo1_500

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... Empty
MesajSubiect: Re: Triunghiul iubirii [+16]...   triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... I_icon19Dum 29 Iul 2012, 18:00

Fic inchis pentru inactivitate.

Autoarea nu a mai postat din Februarie.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... Empty
MesajSubiect: Re: Triunghiul iubirii [+16]...   triunghiul iubirii - Triunghiul iubirii [+16]... I_icon19

Sus In jos
 

Triunghiul iubirii [+16]...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-