Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Umbra anonimului Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Umbra anonimului Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Umbra anonimului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
♥Finetti♥
Genin
Genin
♥Finetti♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Acolo unde elfii danseaza in continuare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 377
Puncte : 423
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : lenevitul, manga-ul, cititul si etc.
Stare de spirit Stare de spirit : I am no one, I don't want to be anyone...

Umbra anonimului Empty
MesajSubiect: Umbra anonimului   Umbra anonimului I_icon19Vin 30 Dec 2011, 18:57

Am revenit, din nou cu un alt fic... nu stiu va las pe voi :))


Capitolul 1

In slujba mortii




Atentia mea era pierduta printre miile de hartii prafuite, ce dormeau calm pe micutul birou cafeniu. Ochii mei usor inrositi urmareau randurile nesfarsite de pe acel material galbui. Apuc indiferenta telecomanda, apasand cu putere pe un canal ales la intamplare, '' Stirile de la pranz '' murmur eu plictisita. Imi imbib in continuare ochii pe acea hartie, incercand sa caut acel ceva. Acel ceva ce lipsea cu inversunare din puzzel-ul meu. Ma incrunt usor, ducandu-mi mana la gura. Ce era acel ceva? Nici macar eu nu putea realiza. Un lucru era sigur... fara acea piesa lipsa, vinovatii vor scapa. Mainile lor manjite cu sange vor continua sa ia vieti nevinovate. Insa nu vor iesi asa usor din incurcatura. Am sute de cazuri rezolvate cu succes, nu voi lasa niste amatori sa-mi distruga recordul. Oftez surd, dand usor cu capul de birou. N-am nici-o pista. Nimic. Imi indrept usor scaunul catre fereastra opusa. Cerul isi plangea temerile. Era o tristete ce emana melancolie. Un mod sadic de a anunta moartea.

'' Acum cateva ore o tanara in varsta de 14 ani a fost ucisa intr-una din salile unui liceului de muzica, ce ramane anonim, pana la aparitia autoritatilor...''

Au lovit din nou! Telefonul suna electrizant, facandu-ma sa tresar. Vazand numarul am realizat instanataneu ca eram chemata la locul faptei. Nu ma impacientez, ci raman nemiscata pe scaunul din piele, privind stropii fusiformi ce se izbeau cu repeziciune de pamant. Oare moartea ma va chema intr-o zi si pe mine in cetatea sa? Voi fi nevoita sa simt si eu gustul mortii? Intrebari ce-mi cutreiera existenta in cautarea unui raspuns, cat se poate de simplu. Nu! Nu voi lasa pamantul sa-mi invaluie trupul, nu voi lasa lacrimile sa-mi inunde auzul... Voi trai o vesnicie. Stiu ca-mi mint propria persoana, dar doar asa pot sa-mi pastrez firea. Cand vezi acele cadavre nu poti decat sa te cutremuri. E unicul instinct ce nu amorteste.

Cobor lent scarile, privind in jur. Oamenii colcaiau nesfarsit prin sediu. Fiecare avea atributiile proprii, insa toti ajungeau in acelas punct nul. Nu cunosteau esenta acelui intreg. Ci doar coaja putrezita. Nu incercau sa distinga realul de fantastic. Se rezumau doar la o simpla expeditie in domeniul pe care acestia il stapanesc, uitand de celelalte componente. Ies vijelios pe usa de sticla ajungand la masina. O privesc timp de cateva secunde, dupa care urc rapid in ea. Aveam deja datele crimei, nu puteam decat sa-mi inchipui suferinta parintilor. Mereu am fost incatusata de grija parintilor. In momentul acesta cred ca urmaresc stirile intreabandu-se daca nu cumva am fost si eu ranita in acest incindent. Mereu chicotesc cand ii aud la telefon atat de ingrijorati si impacientati. Sunt ca niste mici ursuleti de plus!

Mai am un colt pana ajung la destinatie. Inainte sa cobor mai privesc inca o data imprejurimile, ce emanau o liniste delicata, un rafinament deosebit. Copacii din curtea scolii erau aranjati ingrijit sub forma de randuri ordonate. Aleea pietruita regulat se intindea pana la usa dubla a liceului. Era o cladire impunatoare, ce domina imprejurimile. Inima mea urma un ritm infect ce nu urmarea nici o masura. O linie melodica fara sens de care de agati cu propria vointa... N-am mai simtit de mult aceasta indoiala. Pasesc usor inauntru printre coridoarele pustii, ajungand intr-un final la destinatie. Vesnica banda galbuie ce indica locul crimei, era ca de obicei prezenta, imprejmuind balta de sange ce se scurgea din incapere. Aud multi oameni cum ma striga, luminandu-si fetele la vederea mea.

Respir greoi, incercand sa ma relaxez. Intru in acea camera ramanand amortita. Trupul sau firav era strabatut de taieturi intepatoare, ce-i indicau suferinta. Chipul sau desfigurat avea ochii scosi si aruncati la intamplare. Mana sa frageda de copila era schinjuita si prinsa cu un lacat de teava caloriferului, obligand-o sa stea intr-o pozitie chinuita. Cata durere a putut indura? Sangele ce umplea gresia azurie, prinsese a se inchista. Corpul ei vinetiu cerea indurare. Raman asa minute intregi, pana ce mana mea face contact violent cu peretele alaturat.

''Tarana din care ne nastem ne va chema mereu inapoi, cu voia ce arde in a sa vapaie, cu aerul ce rasufla in-trale cetii dureri, cu apa ce-a spre nefiinta ne vom contopi...

Cu drag Spintecatorul''

Cam atat sper sa va placa :))


Umbra anonimului 431287_346419505391670_100000708711149_1109052_422008360_n_large
I see the blood in your eyes
I see the love in disguise
I see the pain hidden in your pride
And I don't see nobody else
I see myself...







Ultima editare efectuata de catre LifeIsFullOfColours in Vin 30 Dec 2011, 21:51, editata de 3 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Umbra anonimului Asss10Umbra anonimului J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Umbra anonimului Empty
MesajSubiect: Re: Umbra anonimului   Umbra anonimului I_icon19Vin 30 Dec 2011, 19:09

Deci iubirica mea, se pare ca imaginatia ta morbida nu are limite, nu? :)) Imi place mult acest capitol, mai ales descrierea ce efectiv te cuprinde si aproape ca te sufoca, te lasa fara aer, fara cuvinte.. Asa, pai ce ar mai fi de spus? Imi place multtt a hug Astept cu nerabdare nextul. Spor la scris si multe idei in continuare. Te-am pupacit dulce.. in love

choco^^


Umbra anonimului Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Umbra anonimului Empty
MesajSubiect: Re: Umbra anonimului   Umbra anonimului I_icon19Vin 30 Dec 2011, 19:12

huh? e atat de frumooooooos huh?
M-ai captivat cu primul capitol, e absolut splendiiiiiid <3
cred ca muream daca vedeam pe cineva macelarit x_x dar asta nu ma impiedica sa ma uit la filme horror lough
In fine..
Oricum imi place mult, ai numai idei originale love
Spor la scris si multa inspiratie kiss
Anunta-ma cand pui next-ul in love
Umbra anonimului 665748


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Umbra anonimului Empty
MesajSubiect: Re: Umbra anonimului   Umbra anonimului I_icon19Vin 30 Dec 2011, 19:15

Hei! dap !

Wow..o.o

Imi place multt in love

Ai o imaginatie foarte dezvoltata si cum a zis si choco, morbida. in love

Mi-a placut foarte mult, mai ales al 3-lea paragraf ^^

Spor la scris si idei! kiss


    Umbra anonimului J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Umbra anonimului J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Umbra anonimului Empty
MesajSubiect: Re: Umbra anonimului   Umbra anonimului I_icon19Vin 30 Dec 2011, 20:36

hei , hi!



micuta satanista , dap !

am ajuns si eu pe la ficul tau , dap !
este foarte frumos , dance2
nici nu sti cat ma bucur ca ti-ai mai pus mintea la lucru , happy2
deoarece cand faci asta iese ceva foarte bun si foarte sadic huh?
sper sa ma anunti de next , dance2
bafta si pupici kiss


Umbra anonimului S6he8w
Umbra anonimului Npi5xg
Umbra anonimului 2myt0zq




Umbra anonimului R0b9k0
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Umbra anonimului Empty
MesajSubiect: Re: Umbra anonimului   Umbra anonimului I_icon19Sam 31 Dec 2011, 03:58

ma uimesticu descrierea huh? huh? huh? huh?
esti nr.1 nr1
abia astept next-ul
te pupacesc si spor la scris


Umbra anonimului Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
♥Finetti♥
Genin
Genin
♥Finetti♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Acolo unde elfii danseaza in continuare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 377
Puncte : 423
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : lenevitul, manga-ul, cititul si etc.
Stare de spirit Stare de spirit : I am no one, I don't want to be anyone...

Umbra anonimului Empty
MesajSubiect: Re: Umbra anonimului   Umbra anonimului I_icon19Sam 31 Dec 2011, 12:31

Scumpelor pentru voi next Umbra anonimului 208323 , multumesc din suflet pentru comentarii: Umbra anonimului 78717


Capitolul 2


Spintecatorul, un artist neinteles



Linistea imi perturba gandirea. Privirea mea era atintita spre trupul ei inert, imbibat in sange. Ochii mei nu puteau distinge decat acea nuanta de rubiniu crud, ce ma cutremura. Corpul sau incepu-se lent sa se descompuna, lasand in urma mirosul putreziciunii. Parul sau albastrui era pe anumite parti ale capului smuls brutal, imprastiat pe podea. Nu puteam decat sa oftez si sa realizez ca eram inutila in acest joc al mortii. O piesa de sah ce nu avea stapan. Nu avea o continuitate stabila, ci doar imagini supraevaluate ale lumii. Clipeam des, in speranta ca acel trup macinat de teroare va disparea, insa era in zadar, ma minteam. Era un lurucru obisnuit pentru mine. Acest obicei nesanatos de a ascunde adevarul propriei fiinte ma acaparase complet. Credeam inocent ca pot face din acest ciclu lipsit de sens, o capodopera artistica, un pastel infundat in culori sublime. Credeam ca aceste bestii insetate de sange, isi vor ispasi pedeapsa, putrezind in inchisoare, insa legea era blanda si binevoitoare. Dupa ce ucisesera zeci de fiinte nevinovate, primeau ca sentinta cativa ani, in care ar trebui sa reflecteze asupra faptei, insa acestia doreau consistenta sangelui si puneau la cale urmatoarele crime. Jalnic, nu, mai degraba omenesc!

Oamenii au avut intotdeauna pofta aceea nebuna dupa carne si sange, unii se lasa prada instantaneu aromei sale, altii insa duc lupta impotriva ei pana la capat. O mana calda imi captuses-te bratul. ''Hinata'' incerc eu sa soptesc pe un ton plans. In incapere domina linistea. Singurul sunet ce putea fi distins in acea mare necuvantatoare, erau picaturile de sange, ce se loveau isteric de suprafata rigida a gresiei, patand-o. Ma apropi de corpul inactiv, ingenunchind intr-un picior. Imi pun atent manusile albe, cautand absent indicii pe langa corpul victimei.

- A fost macelarita cu o drujba! se aude o voce impunatoare si totusi presarata cu multa blandete, poate de asta se numeste '' Spintecatorul'', continua el pe un ton ironic.

Imi dau simplu ochii peste cap si murmur niste cuvinte enervante, sperand sa nu ma auda.

- Ce n-as da sa atace si barbati, sigur tu ai fii prima lui victima, atunci as scoate si eu sticla de vin din frigider! zic eu chicotind amuzata

Din spate nu aud decat un marait amenintator. Ma ridic usor, indreptandu-ma catre usa. Ii privesc ochii intunecati si incep sa rad la vederea chipului sau nervos. Replica mea usturatoare isi facu-se efectul neintarziat, imbufnandu-l. Se dezmetices-te incet aruncandu-mi mana pe cap, alaturand toate astea cu un suras copilaresc. Parul sau usor albastrui ii incadra fata, scotandu-i in evidenta ochii pasionali. Continua sa-mi ciufuleasca parul rozaliu, foarte placut si jucaus, oprindu-se pentru un moment.

- Cine e superiorul tau, hah, n-ar trebuii sa ma respecti macar de ochii lumii?! urla el nervos, intr-un mod prietenesc, in orice caz, acest ''Spintecator'' are un scop clar... cuvintele lui fura urmate de o pauza tensionata, provocandu-mi bataile inimii la saltari neregulate, lipsite de ritm. Din toate crimele prezente in palmaresul sau, acesta a ales doar tinere cu varste cuprinse intre 7 si 15 ani, ciudat este faptul ca victimele aveau la venirea autoritatilor, banii si telefoanele in buzunar, neatinse, toate incidentele au fost insotite de lipsa martorilor si de cate o scrisoare fara sens aruncata la intamplare in balta de sange. Ce e si mai straniu e ca vicimele aveau ochii scosi si multiple taieturi adanci pe corp, probabil nu au murit imediat, suportand chinul...

Bufnesc, tocindu-mi dintii. Fruntea mea era strabatuta de santuri adanci, ce-mi tradau nervozitatea. Imi duc gratios mana la gura, punand cap la cap indiciile. Insa... nu existau indicii! Nici macar o pista. Toate crimele erau savarsite cu o acuratete dementiala. Fara urlete, amprente sau martori. N-am mai intalnit pana la momentul de fata un ''artist'' atat de complet ca acesta. Parca era hotarat sa-si faca un nume inscriptionat cu sange in inimile oamenilor. Oftez dur, punandu-mi mana pe frunte. Il aud pe Sasuke intrebandu-ma de stare, insa eu ii reped un '' Sunt bine!'' , imediat, incepand sa merg pe holurile liceului.

Linistea sinistra punea o presiune imensa, parca dorind sa ma ucida. Imi ridic usor privirea, fiind atrasa de o anumita prezenta. O umbra masculina, impunatoare, se reflecta pe langa razele aurii ale soarelui, direc in ochii mei profunzi. Imi scot subtil pistolul strigand:

- Nu misca, mainile sus, numele si ocupatia!

Nu raspunse, astepta ceva. Aud un mic chicotit sarcastic provenind din acea entitate. Inchid ochii strangandu-i cu putere. Mici picaturi fine de transpiratie se prelingeau lent pe fruntea deja umezita. Deschid ochii tematoare, realizand ca acel spectru se dezintegrase. Nu mai era acolo decat un biletel vinetiu impaturit ingrijit intr-o batistuta alba usor transparenta. Ma apropi neincrezatoare apucand materialul, oftand.

'' Cand ingerii pleaca, demonul sunt eu.
Cand ingerii pleaca ma ascund in ale lunii pantece,
Soaptele cele fara de cusur, te vor cuprinde in a mea negura scumpa,
Sangele va uda pamantul pe a 19-a granita aurie.
Te va fermeca in al sau dans nebun...
Urla vesnic...

Cu drag Spintecatorul''.

Pai asta a fost, ultimul capitol pe anul acesta:)) va iubesc :*













Umbra anonimului 431287_346419505391670_100000708711149_1109052_422008360_n_large
I see the blood in your eyes
I see the love in disguise
I see the pain hidden in your pride
And I don't see nobody else
I see myself...





Sus In jos
♥Finetti♥
Genin
Genin
♥Finetti♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Acolo unde elfii danseaza in continuare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 377
Puncte : 423
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : lenevitul, manga-ul, cititul si etc.
Stare de spirit Stare de spirit : I am no one, I don't want to be anyone...

Umbra anonimului Empty
MesajSubiect: Re: Umbra anonimului   Umbra anonimului I_icon19Sam 31 Dec 2011, 13:01

Un an nou plin de fericire va urez!
Next-ul nu stiu daca pot sa-l aduc maine, insa o sa incerc...
Inca o data sarbatori fericite alaturi de cei dragi!

Finetti va iubeste


Umbra anonimului 431287_346419505391670_100000708711149_1109052_422008360_n_large
I see the blood in your eyes
I see the love in disguise
I see the pain hidden in your pride
And I don't see nobody else
I see myself...





Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Umbra anonimului Empty
MesajSubiect: Re: Umbra anonimului   Umbra anonimului I_icon19Sam 31 Dec 2011, 13:12

Capitolul a fost magnific, nici nu ma asteptam la mai putin huh?
Iti multumesc mult ca m-ai nuntat kiss
Esti un adevarat talent, ma surprinzi de fiecare data kiss
Spor la scirs, astept next-ul in love
Un an nou fericit, sper sa nu murim in seara asta lough
Nu uita sa ma anunti kiss
i love you


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Umbra anonimului Asss10Umbra anonimului J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Umbra anonimului Empty
MesajSubiect: Re: Umbra anonimului   Umbra anonimului I_icon19Sam 31 Dec 2011, 13:15

Iubireeee huh? Deci ma fascinezi cu fiecare capitol pe care il scrii, ma faci sa vreau mai mult :)) Vai, ce mi-a placut replica rozaliei, prea adevarata :)) Sa pui nextuletul cat mai repejor si desi nu voi si aici pentru a-l citi, sa stii ca o sa astept nerabdatoare sa vad ce ai mai scris happy2 Te-am pupacit dulce.. in love

P.S.: Un an nou fericit si tie scumpo! Sa fii fericita si iubita si sa ai parte de tot ce iti doresti. Sa imi spui cum au fost artificiile.. dap ! Buh bye kiss

choco^^


Umbra anonimului Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Umbra anonimului J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Umbra anonimului Empty
MesajSubiect: Re: Umbra anonimului   Umbra anonimului I_icon19Sam 31 Dec 2011, 15:34

buna , hi!



ma uimesti pe zi ce trece , hi!
nici in cuvinte nu pot explica cat de frumos este ficul tau , huh?
astept cu nerabdare nextul , dap !
sper sa ma anunti de continuare, happy
apropo , mersy ca mi-ai zis , happy2


bafta si pupici happy2


Umbra anonimului S6he8w
Umbra anonimului Npi5xg
Umbra anonimului 2myt0zq




Umbra anonimului R0b9k0
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Umbra anonimului Empty
MesajSubiect: Re: Umbra anonimului   Umbra anonimului I_icon19Sam 31 Dec 2011, 15:35

Hei! dap !

Like usually..capitolul superb in love

Mi-a placut mult <3

Ti-am mai zis, ideea e genialaa. <3

Spor la scris si idei! kiss

Si eu iti doresc un an nou plin de iubire si fericire. a hug


    Umbra anonimului J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Umbra anonimului Empty
MesajSubiect: Re: Umbra anonimului   Umbra anonimului I_icon19Sam 31 Dec 2011, 19:59

Surioara mea scumpa, multumesc din suflet ca m-ai anuntat.. Nu observasem.. Scuze si promit ca voi da un edit maine.. In seara asta nu prea am timp sa citesc.. Mersi pentru intelegere si ca m-ai anuntat!! Te pup dulce!! Aa.. Si un an nou fericit plin de inspiratie!!

Am revenit, cum ti-am promis.. Un nou fic? Da.. Dar aceeasi descriere nebuna avida de placerea mea. Daca ai vedea satisfactia cu care privesc, holbandu-ma, acele cuvinte neinsufletite.. Cate stari ciudate si emotii premature, infantile oarecum, trezeste in mine opera ta.. Nici eu nu am mai vazut un "artist" atat de complet ca tine, pana acum.. Cuvantul uimitor mi se pare prea sec pentru a exprima originalitatea ta. Cuvintele sublim si superb sunt prea simple pentru a descrie admiratia mea pentru tine. Foarte frumoos.. Nu as putea renunta la aceasta senzatie euforica, ce pare atat de cruda cu sufletelul meu. Nu zambesc.. Nu pot zambi, nu pot plange.. Sunt doar un pion in umbra cuvintelor tale.. Ah.. Cat de minunat.. Un amar descris atat de dulce. As gusta o vesnicie din asta..
Si cand ma gandesc ca esti surioara mea.. Off.. De ce nu am si eu atat talent? Oricum, eu astept next repejor si sa ma anunti. Te-am huguit si pupacit!! ByE, my darling!!


Umbra anonimului Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~


Ultima editare efectuata de catre MikaDo in Dum 01 Ian 2012, 22:43, editata de 1 ori
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Umbra anonimului J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Umbra anonimului Empty
MesajSubiect: Re: Umbra anonimului   Umbra anonimului I_icon19Dum 01 Ian 2012, 16:41

Finetty! >:D<

Asa deci.. :))

Fic-ul tau e genial. Ideea imi place foarte mult. Sincer e chiar super tare.

Stilul tau de scris seamana cu cel a lu` Sue Grafton. Poate citesti ceva scris de ea.

Bai spintecatorul ala e nebun. =))

Si mintea ta infecta! Cum poti sa fi atat de... Ingenioasa. :)) Mie mi-e frica sa citesc. =)))

Un singur lucru nu mi-a placut.. De fpat putin mai multe insa de acum inainte sa ai grija de ele. Actiunea e putin cam grabita si ai avu foarte multe cuvinte care se repete. Ilocuieste-le cu sinoniime sau incerca sa folosesti altceva.

Astept cu nerabdare nextu`. Sa ma anunti te rog! kiss

Ceau! kiss in love



Once you go black you never go back
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Umbra anonimului Asss10Umbra anonimului J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Umbra anonimului Empty
MesajSubiect: Re: Umbra anonimului   Umbra anonimului I_icon19Dum 12 Feb 2012, 20:22

La cererea autoarei acest fic va fi inchis.
Mie una imi pare rau, deoarece era chiar frumos, insa aceasta a fost decizia ei.
Il gasesti la FanFicuri Blocate.
Daca vei vrea sa il redeschizi ma anunti. dap !
choco^^


Umbra anonimului Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Umbra anonimului Empty
MesajSubiect: Re: Umbra anonimului   Umbra anonimului I_icon19

Sus In jos
 

Umbra anonimului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-