Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 ❤My Love is Like A Star❤

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Merita continuat acest fiic?
Da cum sa nu este super!
❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_vote_lcap88%❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_vote_rcap
 88% [ 7 ]
Nu, mie mi se pare chiar stupid!(Auci! asta ar durea)
❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_vote_lcap0%❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Cum vrei uh!
❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_vote_lcap12%❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_vote_rcap
 12% [ 1 ]
Nu l-am citit!
❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_vote_lcap0%❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 8
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ❤My Love is Like A Star❤   ❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_icon19Mier 01 Feb 2012, 22:14

EU AM RAMAS FARA CUVINTE...IMI PLACE... :d:
SA NE ADUCI CAT MAI CURAND NEXT-UL SI SA NE IMPRESIONEZI kiss!
NU MAI AM CE SA SPUN...SPOR LA TASTAT kiss kiss !!!


❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ❤My Love is Like A Star❤   ❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_icon19Sam 04 Feb 2012, 14:32

Sunt asa de suparata pe mine ca nu am dat si eu un comm la capitolul 4, dar uite ca ma revansez acum...Deci, capitolul a fost super tare si abia astept sa vad ce se intampla si in capitolul 5. Presupun ca Tylor se saruta cu o fata nu? Ramane de vazut. Hai repede cu next-ul sa ved ce se intampla. Te poop dulce!
~Sexy Bee'~


     
 
❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
¡ςє ¢язαм
Genin
Genin
¡ςє ¢язαм

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 82
Reputatie Reputatie : 24

❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ❤My Love is Like A Star❤   ❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_icon19Sam 04 Feb 2012, 15:23

iiiauuu...sa imi fie rusine ca nu am vazut fiicul tau pana acum! Mi-a plk la nebunie capitolul si trebuie sa recunoasc ca tinutele pe care i le alegi Sakurei sunt foate frumoase. Deci pls adu next-ul repede repejor! Iti trimit pupici si o inbratisare! kiss a hug


❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 424509_309866672408231_271128096282089_834992_1323647383_n

[b]❤ Si nu stiu ce sa mai spun..Se vede clar ca îmi lipsesti,si îmi vine sa mor ca tu ,nu mai esti !❤
[/b]
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ❤My Love is Like A Star❤   ❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_icon19Sam 04 Feb 2012, 15:53

A WAKE NEXT !
A wake, a wake!
Vreau next draguto persoane se scriu cu o nu persuane , ci persoane.
TE PUPIC!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ❤My Love is Like A Star❤   ❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_icon19Sam 04 Feb 2012, 17:52

bunaa, am aterizat si eu aici, si m-ai lasat fara cuvinte
ficul e asa de frumos:x: doamne deci il ador
sper sa aduci nextul repede fiindca ma omoara suspansul asta,
te pwp dulce si spor la scris


❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Natt
Genin
Genin
Natt

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : [ə٨̲̅٥̲̅٦̲̅]¡ή мү ßєđяσσм[ə٨̲̅٥̲̅٦̲̅]
Nr. mesaje Nr. mesaje : 225
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : handball,shopping
Stare de spirit Stare de spirit : χ✖θвsεššєð κιℓ∂✖χ

❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ❤My Love is Like A Star❤   ❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_icon19Dum 05 Feb 2012, 21:04

hellow all! am adus next-ul sper sa va plk!

Capitolul 5:

....Sarutanduse cu acea fata, am observat ca si Sakura i-a vazut si acum ochi ei sunt inundati de lacrimi! O vad cum coboara nervuasa din masina si se duce catre cuplul de amorezati si ii trage o palma lui Tylor, apoi ii da un pumn acelei fete. Il vad pe Tylor cum ridica mana la ea si se pregateste sa o loveasca, ooh sa o crezi tu! O lovesti peste cadavrul meu! Ies nervos din masina si chiar atunci cand baiatul a vrut sa ii deie o palma i-o prind si ii daruiesc un pumn de toata frumusetea. Sakura fuge in bratele mele si imi spune ca nu mai vrea sa imi deie drumul, daca ar sti ca nici eu nu as vrea sa ii mai dau drumul. La un moment dat ea rupe imbratisarea si se indreapta spre o bruneta si o imbratiseaza spunandui ca i-a lipsit mult! Apoi multe persoane sar pe ea si o sufoca cu imbratisari calde. Eu ma retrag ducanduma la masina. O vad pe frumoasa mea rozalie cum isi scoate telefonul din gheanta si vrea sa ii arate ceva acelei fete pe care am aflat ca o cheama Bonnie. Dar Tylor merge la ea si o prinde de mana, ea reusind sa il scape din mana. Ma ridic din nou nervos si ma indrept catre el dandui un pumn. Cu toti nervi mei am uitat sa va spun cum erau imbracati americani. Pai Bonnie purta niste plugi negri, o bluza neagra cu o pisicuta si peste o vesta din blana, iar in picioare avea o pereche de botine albe foarte dragute! Arata bine si cred ca era imbracata la moda, de ce am spus “cred”? Ei bine eu nu ma prea am cu moda feminina, in schimb cu cea masculina sunt fruntas. Ticalosul de Tylor era imbracat in niste pantaloni verzi, o bluza verde si in picioare niste tenesi verzi! Arata de adreptu nashpa. Cealalta fata pe care am aflat ca o cheama Emily era imbracata cu o fusta cu talie inalta si cu volanase, un maiou de culoare rosie peste un palton negru si in picioare niste cizme de culoare rosie peste genunchi. Era destul de frumusica dar simtul modei ii cam lipsea.

Pov. by Sakura:

Cat de dulce poate fii! L-a lovit pentru mine si se poarta ca un adevarat gentelman. Ii multumesc si ii daruiesc o imbratisare, apoi ma intorc la discutia cu Bonnie. Ea imi spune ca stie ca ziua mea se apropie si are un cadou pentru mine. Scoate din geanta ei de la chanel un I-Phone personalizat, avea o poza cu mine la plaja pe spate si scria “This is me...This is my life... so do not mix!”, iar pe fata era roz bombon si scria “Sakura´s Phone”, era minunta. O i-au in brate si ii multumesc de cadou.
Dupa ce am mai stat putin in aeroport cu prieteni mei am plecat cu Bonnie si Jennifer acasa, bineinteles ca si Sasuke a venit cu noi. Urcam in masina si plecam inspre casa mea. Ajunsi acolo fetele isi duc bagajele in camerele de oaspeti si despacheteaza. Dupa ce au despachetat am plecat toate 3 la un milkshake. Incepem sa vorbim despre trecut, ne amintim toate trei de ziua in care ne-am intalnit!

***FlashBack***

Uitema aici, America, cine s-ar fi gandit ca voi ajunge chiar in State? Am ingropat trecutul in urma si sunt gata pentru un nou inceput! Ma ridic agale din patul meu nou si ma indrept spre noua mea baie. Ies din baie si ma indrept catre noul meu dulap. Ma opresc in fata lui si ma intreb ce as putea sa pun pe mine! Aici este mereu cald deci am sa ma imbrac subtire! Imi aleg un tricou alb cu un model dragut de culoare rosie, niste blugi scurti si in picioare niste tenesi converce. Imi prind parul in doua codite impletite, imi i-au ghiozdanul puma de culoare roz, ies pe usa si imi spun “Sa incepem!”
Mergeam pe strada plina de palmieri. Vremea era favorabila si cerul era senin. Ajung in fata scoli si vad multimea de copii indreptanduse spre cladirea imensa. Fac si eu acelasi lucru ca ei si ma indrept spre sala de curs. Inauntru gasesc o gramada de copii de aceiasi varsta cu mine si vad privirile lor atintite pe mine, ma asez in ultima banca si vad cum un grup de fete prietenoase se apropie de mine. Una dintre ele isi intinde mana si imi spune:
-Salut, eu sunt Bonnie!
Si celelalte fete se prezinta si aflu ca ele se numeau Jennifer, Hanna, Alison, Caroline si Emely.
Din aceea zi noi am facut totul impreuna! Eram nedespartite si ne intelegeam de minune!

***End FlashBack***

Cate amintiri mai avem si noi legate de copilarie, incepem sa randem cand ne amintim de petrecerea in pijamale organizata de Caroline.
Era noaptea de Halloween. Mergeam la colindat impreuna cu prietenele mele. Eu eram costumata in vampir. Dupa colindat toate am mers acasa la Caroline si fratele ei Matt a vrut sa ne sperie cu o masca de vrajitoare, dar noi deja stiam asta si l-am speriat noi, partea amuzanta era ca a facut PIPI pe el!
Amintindumi de ei le intreb pe fete:
-Si unde sunt ceilalti?
Ele imi spun ca nu au vrut sa deranjeze asa ca s-au cazat la un hotel. Ce au facut??? Astia sunt nebuni? Cum sa se cazeze la hotel avand in vedere ca eu stau in Paris. O sun pe Caroline si o i-au la suturi, o cert de nu se vede si dupa asta ii spun ca s-a ticnit si ea si Matt si Hanna dar si Alison. Ii chem de urgenta la cafenea si ii imbratisez calduros pe toti.
Stateam toti impreuna si randeam pana ce vedem o silueta cunoscuta intrand in cafenea, ne uitam mai bine si realizam ca acea persuana era....SUSPANS:))
❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Cats12f
❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Cats11p
❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Cats13f
❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Cats14he

Personaje noi (Nu sunt animeuri):
❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Cats16i
❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Cats19t

Noul telefon: ❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Cats18v

Sarutul lui Tylor si Emily:
❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Tumblr_lkw6r5Z1rg1qfrdlso1_500


❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 9302cddcdb0ca511b1c28a4cd1e9f4c3
★. So c-come on
You got it wrong
To prove I'm right I put it in a song
I don't know why
You're being shy
And turn away when I look into your eyes ★.


◣_◢ Ficurile mele: ◣_◢
❤️My Love is Like A Star❤️
❤️✖️DRAGOSTEA PUTE✖️❤️
☪️☀️LOVE A WEREWOLF☀️☪️
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ❤My Love is Like A Star❤   ❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_icon19Dum 05 Feb 2012, 21:46

Uau..e foarte tare cum ai continuat kiss
Si ce imi mai place e faptu ce tu ne areti cum sunt tinutele si acesorile happy2
Nu mai am cuvinte...mersi ca mai anuntat si ....
Spor la tastat si ne vedem la next care il asrept cu multa nerabdare kiss
Te pwp kiss


❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ❤My Love is Like A Star❤   ❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_icon19Dum 05 Feb 2012, 23:37

Mi-a placut muult capitolul!

Iti multumec ca mai anuntat!

Astep next si omor Tylor!


❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
☆SnikerS☆
Genin
Genin
☆SnikerS☆

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lasă. . .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 164
Puncte : 215
Reputatie Reputatie : 32
Hobby-uri Hobby-uri : multe

❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ❤My Love is Like A Star❤   ❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Feb 2012, 18:25

Hei ai adus nextul:xMersi ca mai anuntat:p chiar mai surprins cu continoarea imi place mult.Ahhh nu il suport pe Tylor:@.Astept next angel hug


❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 106fw51
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : ❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ❤My Love is Like A Star❤   ❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_icon19Mar 07 Feb 2012, 14:26

Miau miau !

Pai ficul tau este frumos, imi place.
Ai o idee draguta si vad ca o dezvolti pe fiecare capitol.
Imi plac personajele cele noi, mai ales ca le si stiu din filme. Superb.
Pai, ai cateva greselute dar nu le pot insira aici.
Daca vrei sa te perfectionezi, poti cere o critica.
Astept next-ul.
Spor la scris si la idei
kiss


❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ❤My Love is Like A Star❤   ❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_icon19Mar 07 Feb 2012, 16:17

Buna! Eh, daca Sasuke nu a stiut ce pierde nu e treaba mea...Tylor este cel mai mare bou din lume, ma bucur ca acum Sakura va avea motiv sa se duca la Sasuke.. Dar ei nu sau sarutat? Deci nu vad care ar fi problema atata timp cat si Sakura s-a sarutat cu Sasuke, astept next-ul, sa-l aduci cat de repede poti. kiss



❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
¡ςє ¢язαм
Genin
Genin
¡ςє ¢язαм

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 82
Reputatie Reputatie : 24

❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ❤My Love is Like A Star❤   ❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_icon19Mar 07 Feb 2012, 18:30

heii honey! hi!
Nu imi vine sa cred ca majoritatea personajelor sunt din TVD!!! huh?
Deci jur esti rea!!!! angry
Cum ai putut sa il faci pe Tylor din TVD nesimtit si porc? crying
Eu il besk maxim pe Tylor! in love
Gata cu Tylor trecem la altceva! happy2
Ador tinuta lui Bonnie! a hug
Acum textul... think
poy ai mici greselute pe ici pe colo, dar cinenu are? what?
Ma asteptam sa il faci mai lung, dar nah e bine si asa! roll
Nu mai am nimic de zis inafara de astept next-ul:^^:
Te pupacesc dolcee de tot! kiss
Si appnu ma mai tine in suspansuri ca inebunesc! lough


❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 424509_309866672408231_271128096282089_834992_1323647383_n

[b]❤ Si nu stiu ce sa mai spun..Se vede clar ca îmi lipsesti,si îmi vine sa mor ca tu ,nu mai esti !❤
[/b]
Sus In jos
Andy Andu™
Academy Student
Academy Student
Andy Andu™

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ίη мү ℓ¡ƒз ♀
Nr. mesaje Nr. mesaje : 24
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 1

❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ❤My Love is Like A Star❤   ❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_icon19Mar 07 Feb 2012, 18:51

heii scumpa mea lolipop! siacest capitol la fel ca toate capitolele tale a fost exceptional! Imi plk la nebunie ficul tau si de fiecare data cand il citesc ma simt prinsa in povestire! Ei bine imi cer mii de scuze ca am ajuns asa tarziu dar nu am avut timp sa mai intru pe forum! Sper ca ma poti ierta....ei bine te pup si astept next-ul! kiss a hug


❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 536030_231134796993525_174701889303483_434224_253368817_n
♀. E timpul pentru distracţii şi aventură. Am căştile-n urechi, degeaba dai din gură! ♀.
Sus In jos
♠Candy♠
Academy Student
Academy Student
♠Candy♠

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ◣_◢ Iή†я-ღ ℓµⓂє đз ηεвµñ¡… ◣_◢
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : handball, shopping
Stare de spirit Stare de spirit : ۰۪۪۫۫●۪۫۰✖ Innocent Kild ✖۰۪۪۫۫●۪۫۰

❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ❤My Love is Like A Star❤   ❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_icon19Lun 13 Feb 2012, 18:21

Oh Gosh!!! huh?
Sa imi fie rusine ca am ajus asa tarziu!!! ingrijorat
So to begin: think
Imi plk felul in care le imbraci!!! in love
Pff...vad ca ai pus personaje din TVD si PLL(Pretty Little Liaries)..asta imi plk la nebunie!!! happy2
Poy eu nu am ce sa comentez... dap !
Ca de obicei imi plk cum scri! a hug
Te pwp si astept next!!! kiss

P.S: Iti plk cum m-am decis sa scriu??? yeah


❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 166982_276566365738262_271128096282089_752722_193580608_n
❤️★ Credeam atunci ca asa va fi mereu,eu si tu formand un singur EU!!! ★❤️
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ❤My Love is Like A Star❤   ❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_icon19Lun 13 Feb 2012, 20:26

Ok honey, am trecut mai de mult pe la ficul tau dar se pare ca am uuitat sa commentez...deci si la tine e wow...cool. Abia astept next-ul scumpy.


     
 
❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ❤My Love is Like A Star❤   ❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_icon19Lun 13 Feb 2012, 21:19

Rusine mie ca abia acum vad next-ul sad

In cazul de fata ma bucur atat de mult ca l-a vazut sarutandu-se cu aia in love

Acum ea poate fi cu Sasuke in love

Capitolul a fost plin de surprize, la fel si Uchiha care i-a dat un pumn aluia, well done, love love

Frumos, frumos, frumos kiss

Abia astept next-ul, deci spor la scris, doll kiss


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : ❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ❤My Love is Like A Star❤   ❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_icon19Sam 09 Iun 2012, 12:28

buna ,

sti , ar trebui sa-mi fie rusine ca trec asa tarzu pe la ficul tau ,

mdap , sti ce nu-mi place la el ,

sondajul , sti de ce ?

pentru ca in el nu scrie , e cel mai frumos fic si da , imi place mult mult , mult de tot ,


astept cu nerabdare continuarea ,

chiar sper sa nu te lase inspiratia chiar in mijlocul actiunii ,

pune-te pe scris , si anunta-ma de next ,

pupici dulci de la crisu


❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 S6he8w
❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Npi5xg
❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 2myt0zq




❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ❤My Love is Like A Star❤   ❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_icon19Sam 28 Iul 2012, 12:29

Autoarea nu a mai postat din Februarie.

Fic inchis.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ❤My Love is Like A Star❤   ❤My Love is Like A Star❤ - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

❤My Love is Like A Star❤

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-