Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Jurnal .. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Jurnal .. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Jurnal ..

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Jurnal .. Empty
MesajSubiect: Jurnal ..   Jurnal .. I_icon19Lun 30 Ian 2012, 22:10

Hei,
Nu stiu ca sa zic. Mi mi-a placut foarte mult jurnalul pisicii, saracuta :)) Sper sa va placa ... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Jurnalul cainelui si al pisicii

Jurnalul cainelui

8:00 am – Papa de catei! Activitatea mea favorita!
9:30 am – Mers cu masina! Activitatea mea favorita!
9:40 am – Plimbat in parc! Activitatea mea favorita!
10:30 am – Mangaiat si scarpinat! Activitatea mea favorita!
12:00 pm – Ros oase! Activitatea mea favorita!
1:00 pm – Joaca in curte! Activitatea mea favorita!
3:00 pm – Dat din coada! Activitatea mea favorita!
5:00 pm – Luat cina! Activitatea mea favorita!
7:00 pm – Jucat cu mingea! Activitatea mea favorita!
8:00 pm – Wow! Uitat la TV cu oamenii casei! Activitatea mea favorita!
11:00 pm – Dormit in pat! Activitatea mea favorita!

Jurnalul pisicii

ziua a 983-a a captivitatii mele
Rapitorii mei continua sa ma tachineze cu diverse obiecte zdranganitoare. Ei iau o cina imbelsugata cu carne proaspata in timp ce mie si celorlalti colegi de captivitate ne dau un fel de tocatura de crantanele uscate. Cu toate ca mi-am exprimat dispretul pentru un astfel de regim, destul de clar zic eu, trebuie totusi sa mananc ceva ca sa ma tina puterile.

Singurul lucru care ma tine in viata este gandul la evadare. Incercand sa ii dezgust, am vomitat iar pe covor. Azi am decapitat un soarece si i-am lasat corpul fara cap la picioarele lor. Am sperat ca gestul asta le va semana teama in suflete, din moment ce mi-am demonstrat capacitatile in felul asta. Oricum de-abia au scos cateva comentarii despre “ce mare vanator” as fi. Ai n*i*ii!
Seara trecuta a avut loc un fel de intalnire cu niste complici de-ai lor. Pe perioada evenimentului am fost dusa intr-o incapere si inchisa singura acolo. Chiar si asa puteam sa aud zgomotele si sa miros mancarea. Am auzit chiar ca izolarea mea se datora puterii “alergiilor”. Trebuie sa aflu mai multe despre astea si sa le folosesc in avantajul meu.
Astazi aproape am reusit sa asasinez unul dintre calaii mei invartindu-ma printre picioarele lui in timp ce se plimba. Maine incerc din nou, dar cand se va afla in capul scarilor!
Sunt convinsa ca ceilalti prizonieri de aici sunt turnatori si spioni. Cainele are regim special i se da drumul afara regulat si pare a fi mai mult decat doritor sa se intoarca. Clar ca e retardat! Pasarea din colivie trebuie sa fie vreun informator. O tot observ comunicand cu garzile regulat. Sunt sigura ca imi raporteaza fiecare miscare. Cei care ma tin captiva i-au aranjat o celula mai sigura pentru ea agatata undeva sus deci deocamdata e protejata. Inca…
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Jurnal .. Asss10Jurnal .. J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Jurnal .. Empty
MesajSubiect: Re: Jurnal ..   Jurnal .. I_icon19Mar 31 Ian 2012, 18:46

=))))))))))) Mooorrr :)))) Prea tare :)) Vai, pisicuta agent secret. good job Doamnee, prea amuzant, saracaa :)))) Deci inca rad, iti poti inchipui? Ia stai asa. huh? Eu am pisica. =))) Oare asa gandeste si ea? :))) Desi n-as prea crede, deoarece ea nici moarta nu s-ar duce afara. heh Eii, sunt cazuri si cazuri. :))
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Jurnal .. J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Jurnal .. Empty
MesajSubiect: Re: Jurnal ..   Jurnal .. I_icon19Mar 31 Ian 2012, 19:17

Cainele e mai avantajat ca pisica rusinos] Pisica e viitorul ucigas in serie =]]] parca citeam jurnalele FBI =]]
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Jurnal .. Empty
MesajSubiect: Re: Jurnal ..   Jurnal .. I_icon19Mar 31 Ian 2012, 20:01

Foarte tare!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Pisica de la FBI! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Asta cred ca e numele cel mai potrivit. rusinos]]]=]]]]]] Se moare aici de ras! =]]] Mai ales partea extrem de sadica cu decapitatul acelui soarece m-a dat pe spate!!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Jurnal .. Asss10Jurnal .. J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Jurnal .. Empty
MesajSubiect: Re: Jurnal ..   Jurnal .. I_icon19Dum 03 Noi 2013, 20:16

Doamne ce tareeee =))))
Pisicuta =))) FBI =)))))
deci e penal rauu =))))
Sus In jos
Continut sponsorizat




Jurnal .. Empty
MesajSubiect: Re: Jurnal ..   Jurnal .. I_icon19

Sus In jos
 

Jurnal ..

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Divertisment. Colțul vesel :: Alte materiale pentru amuzament-