Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Scrisoare din tabara! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Scrisoare din tabara! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Scrisoare din tabara!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Scrisoare din tabara! Empty
MesajSubiect: Scrisoare din tabara!   Scrisoare din tabara! I_icon19Lun 06 Feb 2012, 01:37

Buna,
Nu stiu daca este cel mai bun loc unde sa postez asta dar .. fie.



Draga mami si tati,

Ghidul nostru ne-a spus sa scriem acasa ca poate ati vazut la televizor inundatia si sunteti ingrijorati. Suntem bine. Apa a luat doar un cort si doi saci de dormit. Din fericire, nimeni nu s-a inecat pentru ca eram toti pe munte si il cautam pe Cristi. A, da, sun-o pe mama lui Cristi si spune-i ca totul e bine. Cristi nu poate scrie pentru ca si-a rupt mana. Am mers si eu cu unul dintre jeep-urile Salvamont. A fost super. Nu l-am fi gasit niciodata in intunericul acela daca nu fulgera. Ghidul nostru, Victor, s-a enervat foarte tare pe Cristi pentru ca a plecat fara sa spuna nimanui. Cristi zice ca i-a spus, dar era in timpul incendiului, asa ca probabil n-a auzit. Stiati ca daca pui benzina pe foc, canistra o sa explodeze? Lemnul ud nu ardea, dar unul dintre corturi, da. Si hainele noastre la fel. Danut o sa arate ciudat pana îi creste parul la loc. Ne intoarcem acasa sâmbata daca Victor reuseste sa repare masina. Nu a fost vina lui. Frânele mergeau bine cand am plecat. Victor spune ca, cu o masina atât de veche, ceva se strica mereu; probabil de asta nu are asigurare. Mie mi se pare o masina mistó. Nu se supara daca i-o murdarim, si când e cald, ne lasa sa stam pe capota ca sa ne mai racorim. Se face destul de cald, cu 13 oameni intr-o masina. Ne lasa sa stam si in portbagaj pâna l-a oprit un politist.
Ghidul nostru e mistó. Il invata pe Tudorel sa conduca masina pe drumurile de munte, unde nu e trafic. Tot ce vedem pe aici sunt camioane cu busteni. Dimineata asta, toti tipii sareau in lac de pe stânci. Pe mine nu m-a lasat, pentru ca nu stiu sa inot, iar Cristi avea mâna rupta, asa ca ne-a lasat sa mergem cu barca. A fost super! Se pot vedea sub apa copacii rupti de inundatie. Victor nu e un scortos ca ceilalti ghizi pe care îi stiu. Ne-a lasat sa mergem fara veste de salvare. Trebuie sa petreaca mult timp lucrand la masina, asa ca incercam sa nu-i facem probleme.
Ghici ce! Am primit toti insigne pentru ca am trecut cursul de prim ajutor. Cand Danut si-a taiat mana cu toporul, am invatat sa coasem vene. Marius si eu am vomitat, dar ghidul nostru zice ca era de la puiul
stricat. Ne-a mai spus ca mancarea din inchisoare era si mai rea. Ma bucur ca a iesit de acolo. Zice ca acum a invatat cum sa faca lucrurile cum trebuie. Apropo, ce e un pedofil?
Trebuie sa plec acum. Mergem in oras sa ne trimitem scrisorile si sa cumparam vaselina. Nu va faceti griji. Suntem bine.

Cu dragoste,
al vostru Mihai
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Scrisoare din tabara! Asss10Scrisoare din tabara! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Scrisoare din tabara! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare din tabara!   Scrisoare din tabara! I_icon19Lun 06 Feb 2012, 06:33

=)))))))) Vaii, Doamnee :)))) Mor aici :))) Saracii copiii, auzi la el acum stie cum sa faca treaba. :))) Si cum sa nu stii ce-i ala un pedofil? :)))) Doamnee, cata incultura pe capul lor. Pfoaaii, ghidul meu tocmai a iesit din inchisoare, hai sa radem ca prostii. =))) Deci prea tare asta. :X Sa ne mai aduci daca mai gasesti. :)

choco^^
Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 24
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Scrisoare din tabara! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare din tabara!   Scrisoare din tabara! I_icon19Lun 06 Feb 2012, 15:26

Prea penala faza =))
Cica am invatat sa cos vene =))
Sus In jos
Meli25
Genin
Genin
Meli25

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Maramures
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 96
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : eleva
Stare de spirit Stare de spirit : <3

Scrisoare din tabara! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare din tabara!   Scrisoare din tabara! I_icon19Mar 07 Feb 2012, 18:57

Wow`:))) chear foarte frumos in tabara :X =))))))
cica sa nu`si faca griji ca sunt bine:)))
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Scrisoare din tabara! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare din tabara!   Scrisoare din tabara! I_icon19Mar 07 Feb 2012, 21:50

Deci se moarte aici de ras!!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Faza cea mai inocenta mi s-a parut: "Apropo, ce e un pedofil?" =]]]]=]]] Gosh! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Geniala "scrisoarea"! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Daca eu as fi fost il locul parintilor care ar fi citit asa ceva mi-as fi dat foc intr-un bazin umplut cu motorina! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Scrisoare din tabara! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare din tabara!   Scrisoare din tabara! I_icon19Vin 24 Aug 2012, 10:49

Deci moooooooooor . rolling on the floor
Cica : Marius si eu am vomitat, dar ghidul nostru zice ca era de la puiul
stricat lough sau : Dimineata asta, toti tipii sareau in lac de pe stânci .
Deci nu se poate. Chiar e misto scrisoarea .
Mai pune daca mai ai .
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Scrisoare din tabara! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare din tabara!   Scrisoare din tabara! I_icon19Vin 24 Aug 2012, 16:27

Geniala scrisoarea lough. Vreau si eu intr-o tabara d'asta.
Noo, deci vreau sa invat sa cos vene. Ce, numai ei sa stie? (D)

Bell, sa mai pui. :))
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Scrisoare din tabara! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare din tabara!   Scrisoare din tabara! I_icon19Mar 18 Sept 2012, 21:06

Doamne. =))
Ce scrisoare penală. =))
Cine a scris-o este un geniu. Mă bucur că sunt persoane care au simţul umorului dezvoltat, ca cel (cea :-?) care a scris povestea. :))
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Scrisoare din tabara! Asss10Scrisoare din tabara! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Scrisoare din tabara! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare din tabara!   Scrisoare din tabara! I_icon19Lun 04 Noi 2013, 11:26

Doamne cat de genial e =)))))
Deci scrisoarea e penalaaa =)))
Sus In jos
Anne Hargen
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Anne Hargen

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ploiești
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2007
Puncte : 2122
Reputatie Reputatie : 105

Scrisoare din tabara! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare din tabara!   Scrisoare din tabara! I_icon19Lun 03 Feb 2014, 19:53

Săracii părinți, cred că au făcut un infarct. Prea genială persoana care a scris-o, merită un premiu Nobel. Cea mai tare fază este că am un coleg pe nume Victor. Și un Mihai.  what?lol!  Coincidență? Nu prea cred...
Sus In jos
Ale-chan
S-Class
S-Class
Ale-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Acasă.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2932
Puncte : 3922
Reputatie Reputatie : 160
Hobby-uri Hobby-uri : Dormitul.
Stare de spirit Stare de spirit : I will find you in the darkness.

Scrisoare din tabara! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare din tabara!   Scrisoare din tabara! I_icon19Lun 10 Feb 2014, 21:36

Pff =)))
Foarte amuzantă scrisoarea !
„Ghici ce! Am primit toti insigne pentru ca am trecut cursul de prim ajutor. Cand Danut si-a taiat mana cu toporul, am invatat sa coasem vene. ” ( a învățat să coasă vene rolling on the floor  )
Prea tare !
Sus In jos
Continut sponsorizat




Scrisoare din tabara! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare din tabara!   Scrisoare din tabara! I_icon19

Sus In jos
 

Scrisoare din tabara!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Divertisment. Colțul vesel :: Alte materiale pentru amuzament-