Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Printre oglinzi - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Printre oglinzi - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Printre oglinzi

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Schizophrenie
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : 1

Printre oglinzi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Printre oglinzi   Printre oglinzi - Pagina 2 I_icon19Lun 20 Dec 2010, 18:31

Layla nu te cunosc si nu ma cunosti,dar daca Brielle,care mi-e buna prietena(si nu nu a venit cu gura la mine)a vrut sa aduca o dovada clara si sigura ca acel fic e al ei atunci nu cred c-ar trebui sa-i reprosezi.Ok regulamentul e regulament,dar vad ca tu i-ai facut observatie doar ei despre asta si despre plagiatul ficului n-ai mai zis nimic.Daca a lua munca cuiva si a o inlocui pe ici pe colo se numeste scris si are si drepturi de autor atunci inseamna ca omorul e legal.Poate zici ca exagerez ,dar nu mi se pare deloc corect sa furi munca cuiva,caci chiar asta e,acest fic e furat si nici macar titlul nu l-a modificat.Si mai spune ca e si primul ei fic,hai scuza-ma cine scrie asa bine,cu toate elementele narative si descriptive din prima.N-o fi vreun geniu.Oricum daca voi ignorati acest lucru si va place asa sa aveti membri extraordinari ce se etaleaza cu munca altora,continuati,o faceti foarte bine.
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Printre oglinzi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Printre oglinzi   Printre oglinzi - Pagina 2 I_icon19Lun 20 Dec 2010, 18:38

Da este adevarat ca nu am spus.Nu mi se pare normal daca este adevarat dar numai DeeDee este in masura sa va dea explicatii si sa va spuna.Si nu i-am reprosat faptul ca a venit si a spus ca ea este autoarea.Am spus doar ca in acest regulament asta scrie

Inca o data o seara buna si multumesc de intelegere.Nu doresc aici certuri sau orice altceva.


Ultima editare efectuata de catre Layla in Lun 20 Dec 2010, 19:37, editata de 1 ori
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Printre oglinzi - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Printre oglinzi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Printre oglinzi   Printre oglinzi - Pagina 2 I_icon19Lun 20 Dec 2010, 18:43

Cred ca acest subiect ar trebui inchis,pentru ca nu merita sa ne certam din cauza asta.Daca e ficul lui .!Brielle...ok dar noi nu chair nu trebuie sa ne aducem prietenii sa ne sustina,de pe alte forumuri si nu neaparat.DeeDee...ar putea continua fikul dar cu alte idei..asta desigur nu hotarasc eu,dar am dat o idee,fiiind si primul capitol si ati spus ca a schimbat cate ceva.
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Printre oglinzi - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Printre oglinzi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Printre oglinzi   Printre oglinzi - Pagina 2 I_icon19Lun 20 Dec 2010, 18:44

Scuza-ma ca ma bag eu doar ca exagerezi. Lumea a recunoscut ca nu e frumos ce s-a intamplat si ca ii intelegem frustrarea, doar ca trebuie sa ai grija cum te exprimi. Nu iti cade bine cand vezi ca munca ta apare pe toate forumurile si altii primesc laudele, doar ca nu e normal nici sa vii sa faci reclama indiferent de cat de nedreptatit esti. Oricum, eu nu inteleg ce e cu moda asta sa aduci membri de pe toate forumurile ca sa arati ca ai dreptate. Am inteles asta si fara interventia ta. Trecand peste asta...felicitari autoarei, e un fic frumos.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Printre oglinzi - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Printre oglinzi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: of..   Printre oglinzi - Pagina 2 I_icon19Lun 20 Dec 2010, 18:50

Alta cearta.. , scuza`ma si pe mine ca ma bag , dar Cristall are dreptate .. va rog eu nu exagerati , nu e momentul sa iscam o cearta de toata frumusetea , evident ca stiu cum te simti cand ficul iti este plagiat dar JustMe a pus acolo niste reguli si cred ca ar trebui respectate , sau ma insel? cu siguranta nu , eu cred ca ar trebui sa asteptati ca si DeDe sa spuna ceva , totusi nu?.
P.S inca o data scuza`ma ca m`am bagat in asta.
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Printre oglinzi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Printre oglinzi   Printre oglinzi - Pagina 2 I_icon19Lun 20 Dec 2010, 19:59

Hello dragele mele Schizophrenie si !Brielle ? amu unde arde? dara vorbiti cu ursu acu. . . no fiti atente la ce n-o sa se intample si daca mai stati pe aci si faceti scandal o sa va zic si ce o sa se intample ...

zo , 1. doresc aci pe acest topic un raspuns cu un print care sa contina o parte din ficul acestei probleme, si anume, dovedeste ca tie iti apartine aceasta povestioara, vreau io neaparat un print cu toata imaginea ecranului si stergi zonele de pe acea poza unde ar putea fi numele de la forumul respectiv sau adresa, nu ne intereseaza reclamele!
2. voi sunteti intregi la cap? veniti aci si explodati ca vezuviul si ingropati toata italia! ce e aici? va place sa va tiganiti sau?
Amu ca sa ii raspuns si la
Schizophrenie de la mesaju de pa privat, io de unde stiu ca nu mintiti ca fostul nostru membru turmentat , pe care Arcy l-a banat? Cela fu intr-o stare de ebrietate suta'n suta! dar voi? nu cred ... deci, ca 2 oameni incepeti sa aduceti aci niste dovezi, vreau poza intreaga asa cum am mentionat si vreau sa vad data la care a fost postat ficul pe forumul respectiv, nu conteaza care!
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
!Brielle
Academy Student
Academy Student
!Brielle

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : in mijlocul ninsorii
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 12
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : shut up

Printre oglinzi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Printre oglinzi   Printre oglinzi - Pagina 2 I_icon19Lun 20 Dec 2010, 20:26

Nu eram in nicio stare de ebrietate cand l-am scris, draga, eram perfect treaza. Si daca ti se pare ca e tiganie ce fac eu, atunci e de-a dreptul bataie de joc ce faceti voi

1. https://2img.net/h/oi54.tinypic.com/23vj2tc.jpg%5b/IMG%5d
2. https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/29fqp88.jpg%5b/IMG%5d
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 34
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3411
Puncte : 5195
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Printre oglinzi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Printre oglinzi   Printre oglinzi - Pagina 2 I_icon19Lun 20 Dec 2010, 20:35

!Brielle a scris:
Nu eram in nicio stare de ebrietate cand l-am scris, draga, eram perfect treaza. Si daca ti se pare ca e tiganie ce fac eu, atunci e de-a dreptul bataie de joc ce faceti voi

1. https://2img.net/h/oi54.tinypic.com/23vj2tc.jpg%5b/IMG%5d
2. https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/29fqp88.jpg%5b/IMG%5d

deci asta e tot ce ne trebuia. nu scandal. ficul intradevar este imprumutat. dovada e din prima poza, data: 30 iulie 2010. DeeDee cu parere de rau iti voi inchide acest topic. In regulament nu scrie ca nu ai voie sa copiezi un fic de pe alt site, nu scrie asta , ci scrie ca ai voie sa copiezi un fic atata vreme cat la inceput mentionezi ca acel fic nu iti apartine!

ma repet si pentru voi, cuvantul "plagiat" este un pic cam greu, ca sa zic asa "puterea" lui e destul de mare, incercati sa nu-l folositi prea des. puteti folosi si alte expresii pentru a dovedi ca un fic scris de altcineva va apartine

Topic inchis.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Printre oglinzi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Printre oglinzi   Printre oglinzi - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Printre oglinzi

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-