Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
"Andra"
Chūnin
Chūnin
Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? 1491-27

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 636
Puncte : 757
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : <3 Desenul <3
Stare de spirit Stare de spirit : ஐ♣♪☼ ♦ღ☺ ۩¶√۩♥ஐ

Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? Empty
MesajSubiect: Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura?   Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? I_icon19Mier 22 Feb 2012, 11:14

A deschis acesct topic pentru a aflaparerile voaste...

Credeţi că Sasuke se gândeşte noaptea la Sakura?
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura?   Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? I_icon19Mier 22 Feb 2012, 12:54

Hmm, sincera sa fiu, nu pot garanta ca Sasuke se gandeste la Sakura in timpul noptii. Adica a facut atatea lucruri in Anime si manga incat nici nu mai stiu ce sa cred, nici nu stiu daca vor fi impreuna sau nu. Tot ce pot face este sa astept, si sa astept si iar sa astept =))
Oricum, probabil ca in timpul noptii Sasuke se gandeste la ceea ce a facut, la clan, la fratele lui..la alte lucruri. Sau sa se razbune pe Konoha..
Insa probabil ca prin gandurile lui se strecoara si Sakura, asa putin. Acum na, nu am de unde sa stiu ce gandeste el. Desi poate fi probabil. Poate ca se mai gandeste la ea, si la Naruto..si la Kakashi heh Eii, vedem lough Ne inarmam cu rabdare =))
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura?   Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? I_icon19Mier 29 Feb 2012, 21:21

bubulina are dreptate nu avem de unde sti noi la ce se gandeste el si chiar tb sa ne inarmam cu multa rabdare
Sus In jos
I.Touch.You.With.My.Paw
Genin
Genin
I.Touch.You.With.My.Paw

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Vecina de la 4.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 79
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : It`s not your bussines
Stare de spirit Stare de spirit : Let`s get crazy.

Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura?   Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? I_icon19Joi 01 Mar 2012, 14:35

[b] Ei.. nu stiu daca se gandeste la ea .. dar sincer eu am o banuiala ca o place .. adica .. intr`un episod a luat-o de mana..in ala cu pisicile.. ma rog .. sunt multe indici .. eu continui s sper .. trebyue sa avem rabdare
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura?   Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? I_icon19Mar 27 Mar 2012, 11:30

Nu avem de unde sti , dar trebuie sa speram!Cred ca se gandeste la ce prostie a facut.
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura?   Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? I_icon19Sam 28 Apr 2012, 22:27

anazoe are dreptate dinou sunt multe indici si cum am mai zis tb sa ne inarmam cu multa rabdare deoarece suntem deja la episodul 260 si la manga 500 si ceva si nu da semne ca sar intoarce
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura?   Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? I_icon19Sam 26 Mai 2012, 21:40

Buna!
Eu nu cred ca Sasuke se gandeste in timpul noptii la Sakura.. poate la razbunarea lui,amintirea groaznica in care parintii lui au fost gasiti morti...
Pana la urma nu avem de unde sa stim :D.
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura?   Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? I_icon19Vin 13 Iul 2012, 13:06

Sincer nu cred ca Sasuke se gandeste la Sakura doar la razbunare ,atat se afla in capul sau.Sasuke nu e un sentimental si mereu a ignorat-o pe Sakura,de gandit la ea e deja prea mult.Va kiss si a hug .
Sus In jos
floricica gingasa
Genin
Genin
floricica gingasa

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : -2
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen si sa ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : mult mai bine decat ieri

Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura?   Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? I_icon19Sam 08 Sept 2012, 19:15

Nu cred ca sasuke se gandeste la sakura nu s-a gandit niciodata la ea cred ca se gandeste doar la razbunare si cum sa faca sa fie mult mai puternic decat naruto sau in general
Sus In jos
csilla12
Genin
Genin
csilla12

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : sibiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 87
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 0

Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura?   Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? I_icon19Dum 03 Mar 2013, 16:48

sasuke sa se gandeasca la sakura? niciodata ! imi pare rau pentru ca sunt o mare fana Sasusaku , dar el are ochi doar pntru razbunare !!!!!!!!!!!!!!!!
normal ca prin visurile lui de razbunare se gaseste si sakura dar nu asa cum vrem noi ci ea este in Konoha si trebiue omorata
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura?   Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? I_icon19Dum 31 Mar 2013, 21:35

Parerea mea este ca, Sasuke nu se gandeste noaptea la Sakura. El se gandeste mai tot timpul la razbunare. E mereu pus pe razboi ca sa zic asa.
Nu cred nici macar o firimitura ca Sasuke s-ar gandi la Sakura.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? Asss10Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura?   Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? I_icon19Dum 03 Noi 2013, 22:33

Categoric NU =)) Este ceva normal adica el se gandeste la tot felul de prosti insa numai un indragostit sar gandi la o anume faca noaptea :)))
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura?   Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? I_icon19Mier 25 Dec 2013, 07:06

Eu cred ca este putin posibil, dar totusi posibil. Acum Sasuke s-a maturizat dupa cum a spus si Orochimaru in episodul 342 . (atunci cand Sasuke a intrebat: "CE este un clan?" , " ce este un sat?" , " Ce sunt prietenii?" , "Cine sunt eu? ". Sau ceva de genul si Orochimaru si-a spus in gand: " Vad ca aflarea adevarului despre Itachi l-a faut sa se maturizeze. Nu mai e copilul manipulat de mine, sau de Itachi, ori de Tobi. Sasuke te-ai maturizat.")
Sus In jos
Continut sponsorizat




Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura?   Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura? I_icon19

Sus In jos
 

Credeti ca Sasuke se gândeşte în timpul nopţii la Sakura?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sasuke-