Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dovezi SasuSaku Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dovezi SasuSaku Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dovezi SasuSaku

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
I.Touch.You.With.My.Paw
Genin
Genin
I.Touch.You.With.My.Paw

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Vecina de la 4.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 79
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : It`s not your bussines
Stare de spirit Stare de spirit : Let`s get crazy.

Dovezi SasuSaku Empty
MesajSubiect: Dovezi SasuSaku   Dovezi SasuSaku I_icon19Joi 01 Mar 2012, 14:37

[b] Hei .. am o intrebare.. voi ati vazut prin serial dovezi ca Sasuke ar placea`o pe Sakura?
Daca da? Care?

kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Dovezi SasuSaku Empty
MesajSubiect: Re: Dovezi SasuSaku   Dovezi SasuSaku I_icon19Sam 03 Mar 2012, 12:02

In shippuden inca n-am vazut, dar in primul cateva de exemplu :in examenul chiunin(nu stiu daca asa se scrie) cand s-a trezit si a intrebat-o cine a ranit-o sau dupa ce aproape l-a ucis pe acel individ se ducea spre celalalt,iar ea i-a zis sa inceteze si l-a imbratisat.Atunci el si-a revenit din starea pe care o avea.Mie mi se par dovezi.(nu cred ca s-a inteles ceva din ce-am povestit )
Sus In jos
ayumi-chan
Genin
Genin
ayumi-chan

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : anime world >:D<
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 354
Reputatie Reputatie : 20
Hobby-uri Hobby-uri : Ador să scriu, să compun (ficuri), să citesc cărți: în special cele în gen SF şi cele romantice, să ascult muzică ( melodiile lui Lana Del rey și ale Rihannei sunt preferatele mele) şi am o slăbiciune pentru țările asiatice ( defapt doar Japonia și Coreea de Sud )
Stare de spirit Stare de spirit : -.-'

Dovezi SasuSaku Empty
MesajSubiect: Re: Dovezi SasuSaku   Dovezi SasuSaku I_icon19Lun 05 Mar 2012, 20:52

happy2 da si ar fi si atunci tot in primul sezon cand i-a spus lui Naruto cand se lupta cu Gaara sa o salveze pe Sakura cu orice pret love , atunci cand Sakura era sa cada pentru ca nisipul se slabea , el a salvat-o si apoi a privit-o luung love dupa care a plecat ... happy2 sper ca stii unde :> cred ca era intre episoadele 75-80 :D (nu stiu sigur) :D
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Dovezi SasuSaku Empty
MesajSubiect: Re: Dovezi SasuSaku   Dovezi SasuSaku I_icon19Vin 09 Mar 2012, 00:08

Eu cred ca o dovada ar pute fi si faptul ca acest i-a multumit cand a parasit satul sad
Sa reproduc..atunci cadn el decide sa plece si dupa niste schimburi de replici mai mult din partea Sakurei acesta pleaca panba la urma dar apare iarasi brusc in spatele rozaliei si ii spune simplu "MULTUMESC!"...si pleaca...deci cred ca toata lume stie episodul ❌
si asta este o dovada nu?...eu asa cred happy2
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Dovezi SasuSaku Empty
MesajSubiect: Re: Dovezi SasuSaku   Dovezi SasuSaku I_icon19Vin 09 Mar 2012, 21:34

1).La examenul Chunin cand s-a trezit si a intrebat "Cine te-a ranit, Sakura".

2).Atunci cand se lupta cu ala a lu Orochimaru, sa ii ia Chakra cand semnul puse stapanire pe el si si-a amintit de ochiul Sakurei cu o lacrima in el [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

3).Poate ma credeti proasta, dar atunci episodul 214 Shippuuden cand vroia sa o omoare s-a uitat la ea, adica nu s-a uitat in ochii ei [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Hai cum era :

Ochii tai imi amintesc cat de mult ne iubeam,

Si cum ca doi copii in brate ne strangeam
Cod:
ador melodia :x:


Ultima editare efectuata de catre ♥º° Čαρѕυηιćα °º♥ in Joi 24 Mai 2012, 22:02, editata de 1 ori
Sus In jos
eu_aly
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : 0769865475
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : HAPPY

Dovezi SasuSaku Empty
MesajSubiect: Re: Dovezi SasuSaku   Dovezi SasuSaku I_icon19Sam 14 Apr 2012, 18:59

1.)ATUNCI CAND OROCHIMARU I-A PUS SEMNUL LUI SASUKE SI DUPA CE S-A TREZIT A INTREBAT-O PE SAKURA CINE A RANIT-O SI APROAPE L-A OMORAT PE TIPUL ACELA
2.)LA EXAMENUL CHUNIN CAND NARUTO SE LUPTA CU GAARA SI O PRINSESE PE SAKURA SI NISIPUL CEDASE,SASUKE A PRINS-O PE SAKURA,APOI A PRIVIT-O LUNG
3.)CAND SASUKE A DECIS SA PARASEASCA SATUL SI I-A SPUS SAKUREI UN SIMPLE MULTUMESC,DAR DULCE IN ACELASI TIMP.
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Dovezi SasuSaku J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Dovezi SasuSaku Empty
MesajSubiect: Re: Dovezi SasuSaku   Dovezi SasuSaku I_icon19Mier 01 Aug 2012, 21:21

eu_aly a scris:
1.)ATUNCI CAND OROCHIMARU I-A PUS SEMNUL LUI SASUKE SI DUPA CE S-A TREZIT A INTREBAT-O PE SAKURA CINE A RANIT-O SI APROAPE L-A OMORAT PE TIPUL ACELA
2.)LA EXAMENUL CHUNIN CAND NARUTO SE LUPTA CU GAARA SI O PRINSESE PE SAKURA SI NISIPUL CEDASE,SASUKE A PRINS-O PE SAKURA,APOI A PRIVIT-O LUNG
3.)CAND SASUKE A DECIS SA PARASEASCA SATUL SI I-A SPUS SAKUREI UN SIMPLE MULTUMESC,DAR DULCE IN ACELASI TIMP.


cam asta vroiam sa zic si eu .
Sus In jos
dedde14
Genin
Genin
dedde14

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 149
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Cam tot ce se poate face...
Stare de spirit Stare de spirit : HAVE COURAGE AND BE KIND

Dovezi SasuSaku Empty
MesajSubiect: Re: Dovezi SasuSaku   Dovezi SasuSaku I_icon19Mar 28 Aug 2012, 23:46

Pe langa cele spuse as vrea sa mai adaug k printre primele 40-50 de episoade ( in shippuden) kand Sasuke ii vede pe Sai si Sakura el spune :"Sskura-chan"...el niciodata nu foloseste acel "chan" dance 2 ..si din cate stiam eu "kun" sau "chan"( sau ce mai era ) inseamna o persoana iubita, indragita i love you . Poate ca sunt nebuna al noualea cer insa eu crd k si acesta este un mic, foarte mic detaliu..dar kum ochii mei de vultur vad tot (hihi cool ) nu mi-a scapat evil devil mua ha ha . Va pupiceeeste dedde:X:*kiss*kiss*:*[u]
Sus In jos
Eq KaKy
Genin
Genin
Eq KaKy

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Deci Practic Intr-a Colo.
acebook acebook : https://www.facebook.com/ursea.baa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 103
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Toate :)
Stare de spirit Stare de spirit : nNeBbUNaTTiKă

Dovezi SasuSaku Empty
MesajSubiect: Re: Dovezi SasuSaku   Dovezi SasuSaku I_icon19Mier 05 Sept 2012, 15:49

Hmm ceai spus tu pt mine nare Logika ... ;)
Sus In jos
♀Look in the dark♀
Genin
Genin
♀Look in the dark♀

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Heaven
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 218
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : You.
Stare de spirit Stare de spirit : Confuza, chinuita de imaginatie...

Dovezi SasuSaku Empty
MesajSubiect: Re: Dovezi SasuSaku   Dovezi SasuSaku I_icon19Vin 21 Sept 2012, 22:37

dedde14 a scris:
Pe langa cele spuse as vrea sa mai adaug k printre primele 40-50 de episoade ( in shippuden) kand Sasuke ii vede pe Sai si Sakura el spune :"Sskura-chan"...el niciodata nu foloseste acel "chan" dance 2 ..si din cate stiam eu "kun" sau "chan"( sau ce mai era ) inseamna o persoana iubita, indragita i love you . Poate ca sunt nebuna al noualea cer insa eu crd k si acesta este un mic, foarte mic detaliu..dar kum ochii mei de vultur vad tot (hihi cool ) nu mi-a scapat evil devil mua ha ha . Va pupiceeeste dedde:X:*kiss*kiss*:*[u]


Hmm... pentru mine are logica! Chiar poate fi o dovadata oricat de mica. Sunt destule dovezi in Naruto, dar in Shippuden nu s-au mai vazut. Si treaba asta cu "chan" chiar este interesanta! In primul Sasuke nu a adaugat niciodata numelui ei aceasta formula, deci este ciudat ca a facut-o in Shippuden dupa 3 ani de cand nu s-au mai vazut.

Oricum, stam si rabdam cu un episod pe saptamana... sad
Sus In jos
floricica gingasa
Genin
Genin
floricica gingasa

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : -2
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen si sa ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : mult mai bine decat ieri

Dovezi SasuSaku Empty
MesajSubiect: Re: Dovezi SasuSaku   Dovezi SasuSaku I_icon19Joi 27 Sept 2012, 16:06

Parerea mea este ca nu exista nicio dovada sasusaku si nici nu o sa existe dar daca voi credeti asta,oricum nu va exista acest cuplu in anime happy2 [i]
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Dovezi SasuSaku Empty
MesajSubiect: Re: Dovezi SasuSaku   Dovezi SasuSaku I_icon19Lun 29 Oct 2012, 20:39

Eu crd ca da, la acel examen chiunin, intr-un episod in care erau pisici lough si el a luat-o de mana...sau char cand a plecat din sat...i-a multumit si cuvintele ei l-au miscat dar nu suficient... sad
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Dovezi SasuSaku J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Dovezi SasuSaku Empty
MesajSubiect: Re: Dovezi SasuSaku   Dovezi SasuSaku I_icon19Mier 09 Ian 2013, 01:48

Nu stiu.. dovezi.. hmm .. Pai cred ca atunci cand a plecat si i-a multumit Sakurei..si atunci cand i-a batut pe tipii aia ca o ranisera pe Sakura ^^. Ma rog cred ca sunt mai multe dar nu imi vin in minte acum :)).
Sus In jos
Shiseru
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ninja World
acebook acebook : Sorry, lume, nu am.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 156
Puncte : 177
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ies cu prietenii
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita lulea

Dovezi SasuSaku Empty
MesajSubiect: Re: Dovezi SasuSaku   Dovezi SasuSaku I_icon19Sam 09 Feb 2013, 21:48

.La examenul chunin când Sasuke s-a trezit să ne amintim că aşa a fost :

-Cine ti-a făcut asta, Sakura?Iar apoi ia rupt mâna

A vrut să-l omoare şi pe celalt, dar ea la îmbraţişa, iar atunci semnul blestemat s-a oprit.
Când el pleca din sat ia spus : "Nu e cam târziu să umbli noaptea singură?" sau aşa ceva, iar atunci când Sakura ia spus toate lucrurile alea putea pleca, avea viteza lui Lee, dar el nu a stat şi a ascultat, iar apoi a lovit-o la spate, dar nu înaintea unui "Sakura, Arigatou!Iar apoi a lovit-o pe spate, dar a pus-o pe banca, putea s-o lase pe asfaltul rece, dar nu...

4.Când Gaara a luat-o razna Sasuke a zis : "Nu îmi voi abandona colegi, Naruto ia-o pe Sakura şi fugiţi, iar eu o sa răman, chiar daca mor" Sau ceva de genul oricum tot aceiaşi mâncare de peste e concluzia e ca : Îşi dădea viaţa pentru ea, rata răzbunarea

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Dovezile sunt luate de la alte posturi ale mebrilor acestui forum in alttopic si nu imi apartin
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Dovezi SasuSaku Asss10Dovezi SasuSaku J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Dovezi SasuSaku Empty
MesajSubiect: Re: Dovezi SasuSaku   Dovezi SasuSaku I_icon19Dum 03 Noi 2013, 22:35

sunt foarte multe dovezi insa nu toate sunt reale.Sunt induse pentru a ne face sa credem in acest cuplu, nimic mai mult happy2
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dovezi SasuSaku Empty
MesajSubiect: Re: Dovezi SasuSaku   Dovezi SasuSaku I_icon19

Sus In jos
 

Dovezi SasuSaku

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sasuke-