Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
♥ Our beginning has no end ♥ Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
♥ Our beginning has no end ♥ Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 ♥ Our beginning has no end ♥

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Be Unicorn.
Genin
Genin
Be Unicorn.

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Japonia
acebook acebook : Nekko
Nr. mesaje Nr. mesaje : 366
Puncte : 467
Reputatie Reputatie : 17

♥ Our beginning has no end ♥ Empty
MesajSubiect: ♥ Our beginning has no end ♥   ♥ Our beginning has no end ♥ I_icon19Mier 07 Mar 2012, 11:56

Cap. 1 - Nu ma mai intorc la Academia Ninja!

Povestitor Pov.

Acum 10 ani, o Vulpe Demon a atacat Konoha. Aceasta are si denumirea de Vulpea cu Noua Cozi. Ori unde te uitai vedei o coada de a sa. Dar, Al Patrulea Hokage a reusit sa o infranga, sigiland-o in corpul unui baietel pe nume Naruto Uzumachi. Acesta are ochi albastri ca cerul senin, parul galben si matasos, avea un chip dragalas si haios.

Naruto Pov.

Stau in pat, gandindu-ma la prietenii pe care nu ii am. Si nici nu cred ca o sa-i am vreodata. Tot sau asa sa ma gandesc, pana am adormit. Trece ziua, si vine luni. Imi iau repede un tricou negru,, pantaloni obisnuiti, si sandalele ninja. Ma indrept spre clasa gandindu-ma " Astazi am sa fac si mai mult haos! ". Ajung in clasa. Din nou Iruka cade in capcana. Incepem orele, iar eu adorm. Mai tarziu, vine ora in care trebuie sa exersam cu shurikenurile. Ingamfatul de Sasuke Uchiha este primul. Mereu este asa. Trebuie sa nimerim o scorbura. Sasuke a reusit, ca de obicei. Eu urmez. Dar nu mi-a iesit deloc. Unul era sa-l loveasca pe Iruka-sensei, celelalte halandala peste tot. Tti copii au inceput sa rada de mine. Si sensei a spus:
- Lasati-l balta... Pe copilul asta.
In acel moment, o lacrima mi sa scurs pe obrajior. Strig la sensei cu toate fortele:
- Nu ma mai intorc niciodata la Academia Ninja!! Am spus dupa ce am soptit: " Nu-mi vine sa cred... Pana si sensei-ul meu... ". Fug de acolo cat de repede ma tin picioarele si ma indrept spre camera mea.

Stiu ca acest capitol este foarte scurt. Dar va promit ca urmatorul va fi de 5 ori mai mare!! good job
Puteti sa nu imi spuneti de lungime... stiu deja ce vreti sa spuneti. good

Naruto: http://nagato392.deviantart.com/art/Naruto-Uzumaki-CHILD-204197962

Song-ul capitolului: https://www.youtube.com/watch?v=-KstuDO-xSA&feature=related


♥ Our beginning has no end ♥ GFwjEwr
♥ Our beginning has no end ♥ QqXP3Jo


Ultima editare efectuata de catre .Hina. in Mier 07 Mar 2012, 13:39, editata de 1 ori
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

♥ Our beginning has no end ♥ Empty
MesajSubiect: Re: ♥ Our beginning has no end ♥   ♥ Our beginning has no end ♥ I_icon19Mier 07 Mar 2012, 12:56

Buna draga mea ! :x Deci ai inceput un nou fic huh? Ododod in love
Ideea in sine imi place dar vroiam sa fie mai lung capitolul sad Acesta e prea scurt ! Foarte foarte scurt !
Si cam grabesti actiunea ... Nu o mai grabi asa , laso sa decurga incet si lin , ca o pasare maiastra dap !
Deci astept cu nerabdare nextul si sper ca el sa fie mai lung decat acest capitol ! :-w
Sa ma anunti si pe mine cand il pui kiss Spor la scris si la idei in love
Te-am pupat -,-''


♥ Our beginning has no end ♥ NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

♥ Our beginning has no end ♥ Empty
MesajSubiect: Re: ♥ Our beginning has no end ♥   ♥ Our beginning has no end ♥ I_icon19Joi 08 Mar 2012, 23:35

Of, of, of...

Pai.. in primul rand cand spui tu asta tin minte ca aveau 11-12 daca nu chiar 13 ani...

Iar tu asa ai facut tot capitolul " Ma trezesc, ma imbrac, ma duc la academie"

Descrieree INEXISTENTA nu te supara, dar daca vrei sa te ajut da-mi pm happy

Si... nu te supara actiunea e mult, mult prea grabita, dar daca vrei ca te pot ajuta nu uita UN PM.


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

♥ Our beginning has no end ♥ R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
♥ Our beginning has no end ♥ J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

♥ Our beginning has no end ♥ Empty
MesajSubiect: Re: ♥ Our beginning has no end ♥   ♥ Our beginning has no end ♥ I_icon19Vin 27 Iul 2012, 14:24

Fic inchis pentru inactivitate.

Merge la >> Fan Ficuri blocate.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




♥ Our beginning has no end ♥ Empty
MesajSubiect: Re: ♥ Our beginning has no end ♥   ♥ Our beginning has no end ♥ I_icon19

Sus In jos
 

♥ Our beginning has no end ♥

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-