Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragostea-sora cu suferinta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Ioana...::Smile
Academy Student
Academy Student
Ioana...::Smile

Sex : feminin Localizare Localizare : hjdsa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 7
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Volei
Stare de spirit Stare de spirit : :x

suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19Sam 10 Mar 2012, 20:41

De ar fii milioane de pagini si as citi ficul asta mereu.Imi place enoooorm de mult si totusi mi se pare ca Sasuke e un t**pit,cum poate sa faca una ca asta lui Sakura?Vai saracuta de ea.Pff,mereu baietii aduc necazuri...Mereu e drama in ficul tau dar tocmai asta imi place la el.sa ma anunti cand pui next suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 836813 ...Altfel am sa mooor?vrei sa mor?suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 8599


Eu sunt Ioana...::Smile.Nu am ficuri dar imi place sa le citesc pe ale voastre.

Nu sunt in masura sa va critic caci cred ca e cam greu de facut un fic,deci va urez bafta la tastat la toate:*

Pupici din partea meaaa...
Sus In jos
Demi
Genin
Genin
Demi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : unde se astepta lumea mai putin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 107
Puncte : 121
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : asta spune tot: https://www.youtube.com/watch?v=CFFzZBJYMgk&feature=youtu.be
Stare de spirit Stare de spirit : Just fine

suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Mar 2012, 01:35

cand ce? :))
il vede? il intreaba? o ia altcineva?
ce se intampla de exista totusi un "dar"? :))
sper sa pui nextul repede ca ma roade curiozitatea
te pwp dulce si spor la scris? :X

P.S: ms de anunt si sper sa imi mai spui ;)


[center]God bless us everyone
We're a broken people living under loaded gun
And it can't be outfoght
It can't be outdone
It can't out matched
It can't be outrun

God bless us everyone
We're a broken people living under loaded gun
And it can't be outfoght
Can't be outdone
It can't out matched
It can't be outrun
Sus In jos
~Rosseta~[Dya
Genin
Genin
~Rosseta~[Dya

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Piatra-Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 425
Reputatie Reputatie : 301
Stare de spirit Stare de spirit : Happy alaturi de prieteni:*

suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Mar 2012, 12:20

Am sa ma straduiesc sa pun nextul azi.Nu stiu daca am sa pot pentru ca am multa treaba dar voi incerca.Oricum,va voi anunta cand am sa-l pun.Deocamdata va las in suspans suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 301723

Si nu Catalina,nu e niciuna din variantele tale...E ceva mai interesant de atatsuferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 548984




✿.。.
▬▬▬▬▬▬

Și buzele te caută
Și încă un vers se adaugă
În marea carte a nebuniei
Pe cărarea veșniciei.

E prea târziu și vântul bate
Doar gândul meu ce mai răzbate
Prin întunericul de afară
Te aștept în fiecare seara.

Ficurile mele:*Dragostea-sora cu suferinta *Copil visator,o lume a mea

*Un strop de iubire~viata de copil

Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Mar 2012, 12:26

Buna , scumpa mea . Pai ai spus ca pot sa-l omor pe Sasuke dar mai intai trebuie sa-l gasesc . L-am gasit ! heh Hi , hi , ihh si ce mai discutie am avut . Auzi nu tte superi daca apare in nextul tau cu un cucui cat casa nu ? good Sa-ti zic ce s-a intamplat de are cucuiul ala , pai dupa cum ti-am zis l-am gasit , eu furioasa am inceput sa tip la el ca o nebuna si cand el a inceput sa vorbeasca , defapt nu a apucat sa zica decat un cuvant , ca eu i-am dat cu tigaia in cap . rusinos Cam asa s-a intamplat , intr-un final a reusit sa scape de mine , iar acum s-ar putea sa apara cu un cucui de toata frumusetea , deci te rog sa pui rapid nextul sa vedem daca are vreun cucui . ( Eu sper sa aiba ca sa-i fie invatatura de minte ) . Asta am avut sa-ti spun si PUNE NEXTUL . Te pup dulce savarina mea , bye , bye . kiss hi!


suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
` Squirrel `
Guardian Ninja
Guardian Ninja
` Squirrel `

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sv, C.M.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2169
Puncte : 2265
Reputatie Reputatie : 72
Hobby-uri Hobby-uri : A lot.
Stare de spirit Stare de spirit : Tired all the time.

suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Mar 2012, 14:31

Heeeey!!

Multumesc mult ca mai anuntat..!

Ca de obicei eu ajung mai tarziu..dar e bine si acum...cred happy2

Sa stii ca mi-a placut la nebunie capitolul !

A fost superb!

Cam afemeiat Sasuke asta...deabea o vede pe Ayame si deja vrea sa sara in bratele ei...

Asa ceva nu se poate!

Sakura trebuie sa fie pe primul loc nu?

In fine...fara sa te plictisesc prea mult..astept nextul cat mai repede.

Si sa stii ca il las pe Sasuke in mainile tale. lough

See ya kiss


Ficul meu:https://sasu.forumgratuit.ro/t4664-o-dragosteciudata


suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Tumblr_mct2debUwJ1r1653do1_500

Make love, not war!
Sus In jos
~Rosseta~[Dya
Genin
Genin
~Rosseta~[Dya

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Piatra-Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 425
Reputatie Reputatie : 301
Stare de spirit Stare de spirit : Happy alaturi de prieteni:*

suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Mar 2012, 16:15

Capitolul 5

Ayame vru sa se indrepte spre usa cand Sakura ii spuse:


-Hei,unde te duci?Sa nu-mi spui ca pleci deja..petrecerea abia a inceput.

-Nu,nu plec.Am sa iau doar o gura de aer.

-Cum vrei.Eu ma duc sa-l caut pe Sasuke.

Ayame era o prietena foarte buna pentru Sakura chiar daca nu stateau prea des impreuna.Cand Sakura era suparata simtea ca Ayame o intelege.Insa Ayame nu era chiar genul de persoana care sa puna prietenia pe primul loc.Sakura pentru ea nu insemna foarte mult,era o simpla prietena cu care isi mai omora timpul atunci cand se plictisea.Si in plus Sasuke era chiar un tip dragut,de ce sa nu incerce o relatie "secreta" cu el?Ea nu ar pierde mare lucru daca Sakura ar afla....Si la urma urmei Ayame nu era o fire prea sentimentala,nu era genul de fata "cuminte" si retrasa,Ayame era o fata care cauta mereu distractie,si de ce aceasta sa nu fie alaturi de Sasuke?

Revenind-------------------->

Ayame iesii pe usa.Sasuke o astepta in fata restaurantului.Afara deja se intunecase.Sasuke se gandea daca este corect ce face.Dar off!Raspunsul normal ca era :NU.Cu toate acestea nu putea rezista.Oare ce se va intampla cu Sakura daca va afla?Poate nu va fii nevoie sa afle,va iesii impreuna cu Ayame fara sa stie Sakura.Dar oare e in stare sa o minta pe fata care o cunoaste din prima zi de viata?Sasuke era tare ganditor.

-Hei,omule!M-ai cheamat aici ca sa stau pe banca ca un bibelou?Ma plictisesc,si nu imi place asta.

-Scuze,imi pare rau!Esti o fata foarte draguta care ai placea oricarui baiat insa....nu stiu daca as putea sa o mint pe Sakura,ea este speciala pentru mine.Nu as vrea sa o vad suferind.

-Hmm,nu va suferii,deoarece nu va afla.Haide!Nu iti strica putina distractie.

-Pai,esti atat de draguta incat ma convingi atat de usor.Fie!Dar numai noi doi trebuie sa stim despre acest lucru.Auzi Ayame,eu ma plictisesc la petrecerea aia.Hai sa ne plimbam.

Luna aparu pe cer.In lumina sa puteai zarii un cuplu tinundu-se de mana.Oh,dar oare aceste doua persoane chiar se iubesc sau e o distractie care va aduce doar suferinta>?Mereu in dragoste sunt obstacole,iar acestea pot fi depasite doar daca iubirea este adevarata.Insa in multe cazuri...obstacolele nu sunt depasite si ca urmare mereu una din persoane sufera cel mai mult.Concluzia este ca dragostea desi este cel mai frumos lucru din lume are o sora pe nume:"Suferinta" care mereu isi face aparitia si in unele cazuri distruge TOTUL.

Sasuke petrecu cateva ore impreuna cu Ayame insa aceasta se simtea ciudat.Era a mia relatie care o avea cu un baiat si totusi....aceasta parea mai speciala.Oare sa se fii indragostit?Dar cum era posibil?Ea de cand era mica era rece si fara sentimente si cu toate astea era...venise momentul ca Sasuke sa o lase acasa si sa plece iar Ayame parca nu vroia asta.Oare de ce Sasuke era intr-o relatie?Ayame simtea ca este geloasa.Se simtii atat de singura cand il vazu pe Sasuke indepartandu-se usor pe strada cea goala.

Sasuke ajunse acasa si se baga in pat.Era obosit.In scurt timp Sakura isi facu aparitia in apartament.

-Sasuke,de ce ai plecat de la petrecere fara sa ma anunti?A fost urat din partea ta.

Fara nici umpic de simtul vinovatiei Sasuke raspunse indiferent:

-M-am simtit rau.Sunt obosit.Lasa-ma sa dorm.Noapte buna!

Sakura pleca fara sa mai spuna nici un cuvant.Oare ce se intamplase?Oare Sasuke ii ascunde ceva?Sau chiar e adevarat ce a spus?Dar nu..Lui Sasuke nu-i sta in fire sa se comporte asa.Sigur ceva nu era in regula.Gandurile ei au fost intrerupte cand a sunat telefonul.Era Ayame.Se scuza pentru faptul ca a plecat de la petrecere pe motivul ca o sunase mama ei deoarece ii era rau.Sakura nu banui nimic:

-Ayame,esti ocupata?

-Nu Sakura,nu pot dormii,la Tv nu am la ce sa ma uit.Sunt plictisita de moarte.De ce?

-Pai stii,intreab-o pe mama ta daca poti venii la mine.Eventual sa ramai si peste noapte.

-Bine,o secunda....da,a spus ca ma lasa,vin in 5 minute.

Ayame ajunsese imediat la locuinta lui Sakura.Cele doua incepura sa vorbeasca,despre Sasuke,normal!Sakura incepu sa planga spunand ca Sasuke ii ascunde ceva.Ca se comporta ciudat si nu ii sta in fire sa faca asta.Ayame se arata foarte interesata de subiect si tot incerca sa o linisteasca spunand ca poate Sasuke e obosit.In momentul de fata cele doua pareau cele de mai incredere prietene si cu toate astea Ayame era doar o prefacuta.Oh,saraca Sakura.Mintita de persoanele in care avea cea mai multa incredere.Intr-un final Sakura se gandii ca poate intradevar Sasuke se simte doar obosit.Surprinzator,se simtea mult mai linistita.Simtea ca Ayame era cea mai de treaba fata din lume si cu toate astea Ayame era doar....cel mai mare dusman al ei.




✿.。.
▬▬▬▬▬▬

Și buzele te caută
Și încă un vers se adaugă
În marea carte a nebuniei
Pe cărarea veșniciei.

E prea târziu și vântul bate
Doar gândul meu ce mai răzbate
Prin întunericul de afară
Te aștept în fiecare seara.

Ficurile mele:*Dragostea-sora cu suferinta *Copil visator,o lume a mea

*Un strop de iubire~viata de copil



Ultima editare efectuata de catre Diana...::Didy in Dum 11 Mar 2012, 18:52, editata de 3 ori
Sus In jos
` Squirrel `
Guardian Ninja
Guardian Ninja
` Squirrel `

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sv, C.M.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2169
Puncte : 2265
Reputatie Reputatie : 72
Hobby-uri Hobby-uri : A lot.
Stare de spirit Stare de spirit : Tired all the time.

suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Mar 2012, 16:23

Heeey!

Ai adus nextul!

Cat ma bucur!

Este foarte frumos! Sa stii!!

Insa imi este asa de mila de Sakura.

Saraca de ea..este mintita asa...pe fata.

Sper ca Sasuke sa isi dea seama ca face o mare greseala

Ok See ya dance2



suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Tumblr_mct2debUwJ1r1653do1_500

Make love, not war!
Sus In jos
Mad*Madalina
Academy Student
Academy Student
Mad*Madalina

Sex : feminin Localizare Localizare : Undeva unde numai prietenii stiu ;))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 10
Reputatie Reputatie : 0

suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Mar 2012, 16:29

Hmmm,e oribil capitolul acesta.E plictistor si a fost o pierdere de timp sa il citesc------------------------------->stai calma,normal ca glumesc.vai,ce mila imi este de Sakura.Este mintita in fata.Imi vine sa il omoooooor pe Ssuke asta.Vad ca te-ai straduit sa mai renunti la dialog,ai ascultat de sfaturile noastre.Ador persoanele ca tine care mereu incearca sa se perfcetioneze.Sa ma anunti si data viitoare cand pui nextul.Pup suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 208323


suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 665748

Nu umbla dupa idei
Nu crede in niste zei
Caci totul e trecator
Si un vis e intamplator
Nu iti dori o viata mare
Ca e una trecatoare
Sufletul sa ti-l asculti
Constiinta sa n-o uiti
Si chiar de regreti ceva
Sa regreti in sinea ta suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 911758 (Si inca ceva,numele meu nu este Madalina,asta e un cont nou care mi l-am facut,cine sunt eu e secret)
Sus In jos
~Rosseta~[Dya
Genin
Genin
~Rosseta~[Dya

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Piatra-Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 425
Reputatie Reputatie : 301
Stare de spirit Stare de spirit : Happy alaturi de prieteni:*

suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Mar 2012, 16:33

Hei,I*love*squirrels! Din pacate stii ca titlul ficului meu este:"Dragostea-sora cu suferinta" deci in continuare va avea drama.Oricum,ma bucur ca iti place suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 208323




✿.。.
▬▬▬▬▬▬

Și buzele te caută
Și încă un vers se adaugă
În marea carte a nebuniei
Pe cărarea veșniciei.

E prea târziu și vântul bate
Doar gândul meu ce mai răzbate
Prin întunericul de afară
Te aștept în fiecare seara.

Ficurile mele:*Dragostea-sora cu suferinta *Copil visator,o lume a mea

*Un strop de iubire~viata de copil

Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Mar 2012, 18:24

Buna scumpo , mersi ca mai anuntat . Vreau sa-ti spun sa fii mai atenta pe viitor deoarece grabesti actiunea , in rest totul este bine . Descriere ai adaugat , desii ai repetat unele cuvinte si a sunat putin cam rau , si te- ai ferit de dialog . Chiar ti-ai dat silinta cu toate ca eu si Sasuke te-am cam bruiat cand scriai nextul , soryy . sad Deci capitolul ti-a reusit , ai mai evoluat fata de celelalta capitole , felicitari !!!!!!!!!! good job
Acum ca venii vorba de Sasuke , dupa ce am vorbit noi trei pe mess , el tot a facut asa ceva . Am scos tigaia si este pregatita sa-i dea o lecti frumoasa lui Sasuke , atat de cum sa se comporte cu o fata , cat si cum sa gateasca biciuitor . Mersi ca mi-ai zis sa folosesc tigaia ca sa-l invat si cum sa gateasca . dap ! Sa vii repede cu nextul , ca sa vad ce se mai intampla si daca il mai bat pe Sasuke . kiss


suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
~Rosseta~[Dya
Genin
Genin
~Rosseta~[Dya

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Piatra-Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 425
Reputatie Reputatie : 301
Stare de spirit Stare de spirit : Happy alaturi de prieteni:*

suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Mar 2012, 18:33

Oups!Nu am fost constienta ca am repetat unele cuvinte.Scriam o propozitie,iti dadeam tie raspuns pe mes,apoi scriam iar o propozitie si iar iti dadeam raspuns pe mes.Doamne!Mai innebunit cu Sasuke asta.suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 947835 Lasa draga ca el face actiunea in ficul meu.E ceva gen "Damon" din The Vampire Diaries(care desii e personaj negativ face toata actiunea din film;carte).Si scuze inca odata ca am repetat unele cuvinte,dar am scris direct si nu m-am mai uitat suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 359687




✿.。.
▬▬▬▬▬▬

Și buzele te caută
Și încă un vers se adaugă
În marea carte a nebuniei
Pe cărarea veșniciei.

E prea târziu și vântul bate
Doar gândul meu ce mai răzbate
Prin întunericul de afară
Te aștept în fiecare seara.

Ficurile mele:*Dragostea-sora cu suferinta *Copil visator,o lume a mea

*Un strop de iubire~viata de copil

Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Mar 2012, 18:42

Nu-i nimic nu este o greseala imensa , insa eu ti-am atras atentia pentru viitor . Offf scuze , imi pare tare rau din cauza mea si a lui Sasuke nu te-ai putut concentra .
Sasuke : M-ai mult din vina ta !
Eu : Vina este egala . Off , te bagasi si tu repede ! hmm...?! De ce nu-ti dete Diana bataie in capitolul asta nu stiu , ca eu tare mult as fii vrut sa ti-o ei . happy Ma rog nu te mai bag in seama ca iar ne omoram . hmm...?!
Deci scumpa , bestial capitolul . Chiar daca eu si Marele Macho-man Sasuke te-am deranjat scuze inca o data . crying
Sasuke : Scuze si din partea mea Diana si mersi ca nu o asculti pe Diana si nu-mi dai bataie . dap !


suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
~Rosseta~[Dya
Genin
Genin
~Rosseta~[Dya

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Piatra-Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 425
Reputatie Reputatie : 301
Stare de spirit Stare de spirit : Happy alaturi de prieteni:*

suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Mar 2012, 18:47

Hay ma Diana!In primul rand nu-ti mai cere atatea scuze,nu e nimic,e in regula.In al doilea rand nu mai interpreta dublu rol(al tau si a lui Sasuke) in al treilea rand mersii.suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 78717 si in al patrulea rand sa dau un mic edit la capitol,trebuie sa fie perfect,fara nici o greseluta :))




✿.。.
▬▬▬▬▬▬

Și buzele te caută
Și încă un vers se adaugă
În marea carte a nebuniei
Pe cărarea veșniciei.

E prea târziu și vântul bate
Doar gândul meu ce mai răzbate
Prin întunericul de afară
Te aștept în fiecare seara.

Ficurile mele:*Dragostea-sora cu suferinta *Copil visator,o lume a mea

*Un strop de iubire~viata de copil

Sus In jos
~Rosseta~[Dya
Genin
Genin
~Rosseta~[Dya

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Piatra-Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 425
Reputatie Reputatie : 301
Stare de spirit Stare de spirit : Happy alaturi de prieteni:*

suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Mar 2012, 21:27

Capitolul 6
O noua zi.Nu am putea spune ca e chiar una obisnuita.

Trecusera deja doua luni de la ziua lui Sakura si Sasuke.Era ora 9.00 dimineata.
Sakura iesii di pat.Afara plouase.Hmm,Sakura uraste ploaia,pentru ea o zii care incepe asa este ghinionista.Oare ce se va intampla?


Sakura se imbraca cu niste pantaloni mulati si un hanorac grii pe care scria:looking for love.Sakura se duse in camera lui Sasuke care se imbraca sa plece.Sakura il intreba curioasa unde se duce iar Sasuke ii spuse ca ar vrea sa ia putin aer.

-Pot sa vin cu tine?

-Nu,lasa...Stai in casa ca e vreme urata afara.

Sasuke se comporta din ce in ce mai ciudat.Ei mergeau mereu impreuna oriunde.Sakura nu mai spuse nimic si pleca din camera.El iesii din casa si incepu sa mearga pe strada grabit.Bineinteles,nu avea el chef sa ia aer pe vremea accea.El vroia sa se intalneasca cu Ayame.Ajunse in fata blocului ei.Aceasta inca nu coborase.

Sasuke astepta in ploaia cea rece care nu mai inceta.

In sfarsit!Ayame iesi din bloc.El ii darui un buchet de trandafiri rosii asemenea culori parului ei.Ayame il iubea din ce in ce mai mult...Oh,cum se poate atasa o fata asa de repede de o persoana?Era un baiat atat de romantic si de frumos.Desii pe langa sentimentul care il purta lui Sasuke simtea si o urma de vinovatie.Sigur si Sakura il iubea foarte mult.Dar ce sa faca Ayame?!Tinea foarte mult la el.Nu putea sa se desparta de Sasuke doar din cauza lui Sakura.Fara sa-si de-a seama Ayame se arunca in bratele lui Sasuke plangand.Acesta nu se arata foarte surprins de gestul ei si o imbratisa calduros.Ea se uita in ochii lui cei negrii si stralucitori,in sfarsit simtea ca a gasit persoana care o iubeste cu adevarat.El o stranse de mana si in urmatorul moment o saruta pe buze.Dar ce buze fierbinti avea...

Deodata se auzii un tipat sfasietor prin hohote de plans.

Era Sakura.Il urmarise pe Sasuke inca de cand plecase.Nu-i venea sa creada ce vede...Lacrimile ii alunecau neincetat pe obrajii cei fini ca petalele unui trandafir.Statea nemiscata si se uita cu groaza la cei doi.Cum se poate asa ceva?Cum se poate ca persoanele la care tine cel mai mult sa-i faca una ca asta?Si a avut atata incredere in ei.Picioarele incepeau sa-i tremure,nu mai vedea foarte clar,totul era incetosat.

Sasuke se uita la ea,stia ca nu mai are ce sa faca,Sakura il gasii la momentul faptului si el nu mai putea nega nimic.

O gramada de ganduri se amestecau in capul lui Sakura.Nimic nu mai avea logica,nimic nu mai avea valoare,totul era pierdut.Isi pierdu echililibrul,cazu din picioare pe pamantul cel rece si umed.Sasuke venii in graba sa o ridice dar Sakura tipa la el:

-Lasaaamaa in pacee!Nu ma atingee,ia mainile de pe mine.

Apoi Sakura isi pierdu cunostinta si lesina.Sasuke ii spuse lui Ayame:

-Du-te acasa,lasa-ma pe mine!Am sa ma descurc eu intr-un fel.Pleaca!

Sasuke o ridica in brate pe Sakura si pleca cu ea spre casa.Era speriat.Off!Relatia asta a fost o greseala de la inceput...si cu toate astea o iubea pe Ayame;o iubea pe Ayame dar totusi o iubea si pe Sakura!Ce situatie complicata!!!Oricum ar fii fost era clar ca gresise fata de prietena lui din copilarie care tinea foarte mult la el.Ea este o fire sensibila si sentimentele ii sunt ranite foarte usor.Sasuke ajunse cu Sakura acasa si o puse in pat.Ce moment greu va fii atunci cand ea se va trezii....Ce o sa-i spuna?Cum o sa-i explice fara sa o raneasca mai tare?

Sakura deschise usor ochii.Nu isi amintea nimic din ce se intamplase.

-Ce....ce..ce s-a intamplat?De ce sunt in pat?Si de ce sunt uda leoarca?!

Sasuke profita de faptul ca Sakura nu isi aducea aminte nimic.

-Am vrut sa merg sa iau aer afara si tu ai venit cu mine.Apoi ai spus ca te simti rau,ai lesinat si ai cazut in balta...

-Serios?Hmm.Atunci multumesc ca ai avut grija de mine si m-ai adus acasa.Esti un dulce!

Zicand acestea Sakura se scula din pat si il imbratisa din toata inima pe Sasuke.

Si apoi stiti ce s-a intamplat?Normal ca nu stiti,dar asta o sa aflati din capitolul urmator suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 301723




✿.。.
▬▬▬▬▬▬

Și buzele te caută
Și încă un vers se adaugă
În marea carte a nebuniei
Pe cărarea veșniciei.

E prea târziu și vântul bate
Doar gândul meu ce mai răzbate
Prin întunericul de afară
Te aștept în fiecare seara.

Ficurile mele:*Dragostea-sora cu suferinta *Copil visator,o lume a mea

*Un strop de iubire~viata de copil



Ultima editare efectuata de catre Diana...::Didy in Joi 29 Mar 2012, 19:47, editata de 1 ori
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Mar 2012, 22:46

sad sad sad sad ACESTA ESTE LUCRUL CARE IMI VINE MIE SA IL FACDUPA CE AM CITIT CAPITOLUL . MULTUMESC CA AI PUS NEXTUL ATAT DE REPEDE . SCUMPA MEA EU NU MAI SUNT IN STARE DE NIMIC IN ACEST MOMEND DECAT SA PLAG . sad sad CAPITOLUL ESTE SPLENDIT , CHIAR DACA MAI TREBUI LUCRATA DESCRIEREA SI SA O IEI MAI INCET CU ACTIUNEA . SASUKE ESTE ATAT DE RAU SI FARA SENTIMENTE , CUM POATE SA O MINTA PE FATA CARE IL IUBESTE MAI MULT DECAT PROPRIA SA VIATA IN HALUL ACESTA . crying crying ASTEPT NEXTUL SI FELICITARI PENTRU CAPITOL ESTE MINUNAT . TE PUP DULCE PE OBRAJOR SI SPER SA NE AUZIM CURAND . sad kiss kiss kiss dap ! rusinos


suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
~Rosseta~[Dya
Genin
Genin
~Rosseta~[Dya

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Piatra-Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 425
Reputatie Reputatie : 301
Stare de spirit Stare de spirit : Happy alaturi de prieteni:*

suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19Lun 12 Mar 2012, 07:06

Pff!Pe bune???suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 359687 Ba imi spuneti ca lipseste actiunea ba imi zuceti acum sa o iau mai usor cu actiunea.........Pai si eu ce sa inteleg?Vreti cu actiune sau fara actiune????suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 468521 Hmm!!!!suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 621493




✿.。.
▬▬▬▬▬▬

Și buzele te caută
Și încă un vers se adaugă
În marea carte a nebuniei
Pe cărarea veșniciei.

E prea târziu și vântul bate
Doar gândul meu ce mai răzbate
Prin întunericul de afară
Te aștept în fiecare seara.

Ficurile mele:*Dragostea-sora cu suferinta *Copil visator,o lume a mea

*Un strop de iubire~viata de copil

Sus In jos
` Squirrel `
Guardian Ninja
Guardian Ninja
` Squirrel `

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sv, C.M.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2169
Puncte : 2265
Reputatie Reputatie : 72
Hobby-uri Hobby-uri : A lot.
Stare de spirit Stare de spirit : Tired all the time.

suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19Lun 12 Mar 2012, 16:52

Heey!!

Am ajuns si eu in sfarsit!

Multumesc mult de anunt!

Mi-a placut mult!

E drama?

Da..prbabil ar fi trebuit sa-mi dau seama insa la cat sunt eu de aeriana...abia stiu cum ma cheama. lough

In fine..eu astept cu nerabdare nextul si sper sa il aduci cat mai repede

See ya:*


suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Tumblr_mct2debUwJ1r1653do1_500

Make love, not war!
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19Lun 12 Mar 2012, 19:12

Hey Diana , deci uite cum sta treaba , nu stiu cine ti-a zis ca-ti lipseste actiunea pentru ca greseste ! angry Actiunea nu lipseste , insa e cam grabita . happy Iti mai trebuie si descriere , insa avand in vedere faptul ca tu esti invatata sa lucrezi numai cu dialog este foarte bine cum te descurci . ACTIUNEA NU LIPSESTE SI VA ROG NU MAI SPUNETI ASTA !!!!!!!!!!!!!! angry Cu timpul vei devenii si mai buna , mai ales la cum esti de ambitioasa . Eu cred in tine si stiu de ce esti in stare , prin urmare sunt mandra de tine deoarece chiar iti dai silinta . Astep nextul si te pup dulce , pa . kiss hi!


suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
~Rosseta~[Dya
Genin
Genin
~Rosseta~[Dya

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Piatra-Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 425
Reputatie Reputatie : 301
Stare de spirit Stare de spirit : Happy alaturi de prieteni:*

suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19Mar 13 Mar 2012, 18:43


Capitolul 7

Sasuke si Sakura se dusera in bucatarie sa manance.Acolo mamele lor stateau pe scaune...

Vroiau sa le spuna ceva.

-Sasuke,Sakura,luati loc,trebuie sa vorbim.

Cei doi se asezasera jos.Nu aveau nici o idee despre ce vor discuta.

Yutusuky spuse:

-Imi pare rau,dar...off,eu si Aimi am hotarat ca ar fii mai bine daca eu si Sasuke ne-am muta.

Sakura se uita uimita cand la mama ei cand la Yutusuky.Ce era cu aceasta brusca hotarare?!De ce sa se mute Sasuke si mama lui in alta parte?Sakura nu putea intelege nimic.O lacrima stralucitoare ca diamantul se prelinse pe obrazul ei.Se obisnuise sa locuiasca in aceasi casa cu Sasuke de cand se nascuse.Sakura era o fire atat de sensibila,care imediat putea fii ranita,in ochii ei care erau mereu atat de jucausi aparu o privire trista.

Cu vocea tremuranda Sakura intreba:

-D..de..de ce?

-Nu va putem spune acum motivul,dar in curand o sa aflati.

Sauke nu se arata foarte dezamagit.Era chiar un lucru bun pentru el.Acum se putea intalni cu Ayame mai des si asta era dorinta lui cea mai mare.

Sakura se uita la el,cum putea sa para asa de nepasator intr-un moment ca asta?

-Sasuke...tie nu iti pare rau?intreba ea privind in ochii lui.

Sasuke se stradui sa para ca planga.Spunea in continu ca o iubeste pe Sakura si ca el nu vrea sa se mute dar im mintea lui nu mai putea de fericire.Yutusuky se uita miloasa la cei doi dar cu toate astea zise:

-Sasuke,fa-ti bagajele.Plecam in jumatate de ora.Si apropo draga Sakura,nu fii atat de trista...nu ne mutam departe,uite adresa...Vezi?E doar la 20 de minute departare.Poti sa vii cand vrei tu .

Dupa jumatate de ora cele doua familii isi luau la revedere.Doamne!Parca se mutau la capatul pamantului nu alta :))!

O saptamana mai tarziu:

Sauke statea lungit pe canapeaua din noua casa.Era o casa modesta si totusi foarte frumos aranjata.Mobila era aproape noua si stralucea de curatenie.Pe peretele cel alb ca zapada se afla o plasma de marime medie.Casa avea doua camere si o sufragerie.

Mama lui Sasuke era cam toata ziua plecata la servici asa ca el era mereu singur...sau poate "singur" nu ar fii tocmai cuvantul care vreau sa-l folosesc.Dimineata Ayame venea acasa la Sasuke si stateau impreuna pana la ora cand se trezea Sakura(respectiv ora 13.00).Ayame il iubea atat de mult pe Sasuke incat si-ar fi doprit sa stea in fiecare minut cu el insa asa i-ar fii prins Sakura.La pranz Sakura venea si ea in vizita la el deci practic Sasuke nu se plictisea niciodata.Devenise chiar amuzanta chestia asta cu relatia secreta.Pana intr-o zi cand totul a luat o intorsatura neasteptata..............



(Scuzati-ma daca capitolul asta a fost plictisitor dar cand sunt nervoasa nu am sentimente,si daca nu am sentimente nu am imaginatie,si daca nu am imaginatie nu iese un fic foarte fantastic,si daca nu iese un fic foarte fantastic voi o sa va suparati pe mine,si daca voi o sa va suparati pe mine eu am sa suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 23826 si am sa ma dau cu suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 359687 )




✿.。.
▬▬▬▬▬▬

Și buzele te caută
Și încă un vers se adaugă
În marea carte a nebuniei
Pe cărarea veșniciei.

E prea târziu și vântul bate
Doar gândul meu ce mai răzbate
Prin întunericul de afară
Te aștept în fiecare seara.

Ficurile mele:*Dragostea-sora cu suferinta *Copil visator,o lume a mea

*Un strop de iubire~viata de copil

Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19Mar 13 Mar 2012, 18:58

Ok , deci ficul asta ma face din ce in ce mai curioasa cu fiecare capitol , iar Sasuke ma enerveaza mai mult si tu chiar ti-ai facut un obicei sa ma faci sa plang . sad sad sad Inteleg , ficul se numeste Dragostea sora cu suferinta , insa eu fac lacuri de lacrimi din cauza suferintei asteia . OO , am uitat sa-ti spun ceva la inceput : TE IUBESC , CA ADUSASI NEXTUL SI NU-TI FA GRIJI CAPITOLUL ESTE BUN , INSA CRED CA-TI VOI DA SI TIE O BATAITA , INSA NU TARE . Vrei sa stii de ce , pentru ca iar ai grabit actiunea si dinou descrierea lipseste , da na . Stii ce este ciudat ? Desii nu pres foloseti descriere si mai grabesti actiunea , capitolele sunt superbe . Sincera sa fiu , nu stiu de ce , dar ma atrag foarte mult si incepe sa-mi placa din ce in ce mai mult . in love in love in love Intr-un final , cand imi mai tace si mie gura asta mare iti zic :
VINO CU NEXTUL FIINDCA M-AI FACUT CURIOASA SI DEABIA ASTEPT SA VAD CE SE MAI INTAMPLA . Te pup dulce rau de tot si iti urez bafta la tastat . Am plecat bye , bye . kiss kiss kiss kiss in love


suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
` Squirrel `
Guardian Ninja
Guardian Ninja
` Squirrel `

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sv, C.M.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2169
Puncte : 2265
Reputatie Reputatie : 72
Hobby-uri Hobby-uri : A lot.
Stare de spirit Stare de spirit : Tired all the time.

suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19Mar 13 Mar 2012, 19:41

Heeeey!

Ai venit cu mult asteptatul capitol!

Este foarte frumos..

Acuma...stiu eu ca e drama..ca m-ai lamurit...dar Sasuke asta este asa un..asa un..uff...nemernic.

Cum poata sa se bucure ca pleaca de langa draga de Sakura? crying

Merita o bataita buna!...dar lasa..il scutesc de data asta lough

In sfarsit..eu astept urmatorul capitol...

See ya yeah





suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Tumblr_mct2debUwJ1r1653do1_500

Make love, not war!
Sus In jos
Mad*Madalina
Academy Student
Academy Student
Mad*Madalina

Sex : feminin Localizare Localizare : Undeva unde numai prietenii stiu ;))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 10
Reputatie Reputatie : 0

suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19Mar 13 Mar 2012, 21:35


Tarziu dar am ajuns si eu aici suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 544217 Ce vreau sa spun este ca desi spui ca ai avut lipsa de imaginatie capitolul a iesit foarte bine. Lipseste putin descrierea dar tot imi place mult de tot.Cat despre Sasuke imi doresc mult sa primeasca o bataita ca merita.Biata Sakura...Cum poate sa fie fericit ca pleaca de langa ea?!Si totusi chiar m-ai facut curioasa...Cand o sa aflam care e motivul pentru care s-au hotarat sa se mute?Am sa explodez daca nu aflu suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 277621 asa ca NEXT repede!!!suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 208323


suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 665748

Nu umbla dupa idei
Nu crede in niste zei
Caci totul e trecator
Si un vis e intamplator
Nu iti dori o viata mare
Ca e una trecatoare
Sufletul sa ti-l asculti
Constiinta sa n-o uiti
Si chiar de regreti ceva
Sa regreti in sinea ta suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 911758 (Si inca ceva,numele meu nu este Madalina,asta e un cont nou care mi l-am facut,cine sunt eu e secret)
Sus In jos
Alexxandra~Ally
Academy Student
Academy Student
Alexxandra~Ally

Sex : feminin Localizare Localizare : Sunt acolo unde trebuie sa fiu ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 5
Reputatie Reputatie : 0

suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19Mar 13 Mar 2012, 21:46

Am citit acum si capitolul 6 si 7.Imi plac foarte mult.Le adoorsuferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 962758 .Stii ca te-am rugat acum 2 zile sa fie un capitol in care Sasuke sa primeasca bataie suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 947835 si ai zis ca va primi.Iti vei tine promisiunea?suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 994253 Eh,nu conteaza.Astept nextul,te pup,pa pa suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 127686


E usor sa iubesti dar e greu sa gasesti o persoana care sa te iubeasca la fel de mult.

E usor sa ai incredere in cineva dar e greu sa gasesti persoana potrivita in care sa ai incredere.

E usor sa fii fericit dar e greu sa gasesti mereu fericirea deoarece uneori nu o cauti unde trebuie.

Practic e usor insa persoanele din jur ingreuneaza totul...suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 881226
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19Mar 13 Mar 2012, 22:03

Hey fetelor , ce este cu voi ????? angry Cum adica il scutiti pe Sasuke de bataie ???!!!!!!!!!! down down down Eu credeam ca-l voi ucide , iar voi il iertati ???!!!!!!!!!! biciuitor Diana , te rog , te implor , fal pe Sasuke sa manance putina bataita , oricat de putina numai sa primeasca , ca eu mor de nervi pe el . De-acord cu fetele , cum poate sa-i faca asa ceva lui Sasku ? angry Insa acum este un lucru si mai important , te rog ssa pui nextul deoarece acest capitol ma facut foarte curioasa si nu vreau sa explodez prin casa ! ingrijorat So please , posting the next . Te pup dulce , pa . kiss


suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
~Rosseta~[Dya
Genin
Genin
~Rosseta~[Dya

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Piatra-Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 425
Reputatie Reputatie : 301
Stare de spirit Stare de spirit : Happy alaturi de prieteni:*

suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19Mier 14 Mar 2012, 16:30

=)) Nu am ce sa fac.Deja sunt 5 persoane care m-au rugat ca Sasuke sa primeasca bataie...Nu am incotro suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 968803 Va coi indeplinii dorinta.Dar o bataie mica mica,nu voi folosii prea mult violenta.Daor 2 perechi de palme de la Sakura si ATAT!Multumiti?




✿.。.
▬▬▬▬▬▬

Și buzele te caută
Și încă un vers se adaugă
În marea carte a nebuniei
Pe cărarea veșniciei.

E prea târziu și vântul bate
Doar gândul meu ce mai răzbate
Prin întunericul de afară
Te aștept în fiecare seara.

Ficurile mele:*Dragostea-sora cu suferinta *Copil visator,o lume a mea

*Un strop de iubire~viata de copil

Sus In jos
Continut sponsorizat




suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta   suferinta - Dragostea-sora cu suferinta - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Dragostea-sora cu suferinta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-