Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Faze tari la : Geografie, Fizica, Muzica, Religie, Desen, Mate, Romana. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Faze tari la : Geografie, Fizica, Muzica, Religie, Desen, Mate, Romana. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Faze tari la : Geografie, Fizica, Muzica, Religie, Desen, Mate, Romana.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Faze tari la : Geografie, Fizica, Muzica, Religie, Desen, Mate, Romana. Empty
MesajSubiect: Faze tari la : Geografie, Fizica, Muzica, Religie, Desen, Mate, Romana.   Faze tari la : Geografie, Fizica, Muzica, Religie, Desen, Mate, Romana. I_icon19Sam 10 Mar 2012, 03:10

Mate :

Bogdan s-a legat cu o lesa de banca si a inceput sa latre :))
-Si daca te-ar vede taicatu?Dna
-Nu il cunosc dal d****
-Asa faci tu iti dai d**** parintii?3 :))))))

Muzica :
-DACA NU INVATATI PENTRU TEST VA DAU 3 SI 4!
Eu:
-Sa fie primit!


Geografie:

-Vreti sa plec din scoala?PROFU...
si toata clasa...
-DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!Si am aruncat toti caietele mama ce tare a fost :)

Religie :

-DOMNU UITE-O PE SATANA!(Era imbracat fratisu cu masca de stiti voi aia alba ca din scream)

alta faza...

-Stie cineva ce sunt exorcizarile?profu...
-Da domnu va fac si una daca vreti :))::eu
-Ia fa-mi una!
-DRACI CU C*** SI P**** IESI AFARA DIN OAIE!!!!!!!!!!toata clasa a inceput sa rade pana si domnu...

Desen :

-Ce faci tu acolo?profu...
-Pictez domnu nu se vede?si eu pictam cu degetele :))))))))))))))))))))
-Domnu inca ceva!(cu tot de beti..a "Domnu eu nu beau ca imi place sa beau, eu beau de ciuda, dar nu mie ciuda ca sunt eu proasta, mie ciuda ca-s alti mai destepti"Domnu se tinea sa nu rada cu mainile de falci :)))
Iar atunci colega mea cand eu m-am ridicat sa inchid geamu , colega mea de banca s-a intins dupa apa si a cazut cu mana in acoarelele mele, si si-a stricat bluza alba radeam de nu mai puteam:))))

Romana :

-De ce va uitati asa?profa
fac eu :
-Doamna toate profele fac ceva, doamna de opt romana se joaca snake, don de religie citeste, dna de fanceza integrame, dna de mate ne da 3 si 4, dar dumneavoastra nu faceti nimic?:))))

Au fost mai multe , dar acuma paste vi le zic ca ma doare burta de ras :)))
Sus In jos
† LoRy †
Genin
Genin
† LoRy †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღ In hell ღ
Nr. mesaje Nr. mesaje : 426
Puncte : 476
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Să'l plimb pe Cerber
Stare de spirit Stare de spirit : Sadică ψ

Faze tari la : Geografie, Fizica, Muzica, Religie, Desen, Mate, Romana. Empty
MesajSubiect: Re: Faze tari la : Geografie, Fizica, Muzica, Religie, Desen, Mate, Romana.   Faze tari la : Geografie, Fizica, Muzica, Religie, Desen, Mate, Romana. I_icon19Joi 06 Sept 2012, 10:02

"dar dvs nu facti nimic?" a fost penala faza deci mooooor zoper intamplari te pwp si mai vreau
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Faze tari la : Geografie, Fizica, Muzica, Religie, Desen, Mate, Romana. Asss10Faze tari la : Geografie, Fizica, Muzica, Religie, Desen, Mate, Romana. J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Faze tari la : Geografie, Fizica, Muzica, Religie, Desen, Mate, Romana. Empty
MesajSubiect: Re: Faze tari la : Geografie, Fizica, Muzica, Religie, Desen, Mate, Romana.   Faze tari la : Geografie, Fizica, Muzica, Religie, Desen, Mate, Romana. I_icon19Dum 03 Noi 2013, 19:41

Deci faza de la romana a fost genialaaa =))) Daca am face si noi asta la ora de romana nu mai trecem pana moare profa =)))
Sus In jos
Continut sponsorizat




Faze tari la : Geografie, Fizica, Muzica, Religie, Desen, Mate, Romana. Empty
MesajSubiect: Re: Faze tari la : Geografie, Fizica, Muzica, Religie, Desen, Mate, Romana.   Faze tari la : Geografie, Fizica, Muzica, Religie, Desen, Mate, Romana. I_icon19

Sus In jos
 

Faze tari la : Geografie, Fizica, Muzica, Religie, Desen, Mate, Romana.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Divertisment. Colțul vesel :: Alte materiale pentru amuzament-