Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
 O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
 O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

  O noua viata(SasuSaku)eventual +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

 O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua viata(SasuSaku)eventual +16    O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 I_icon19Joi 12 Apr 2012, 14:34


Cap 6:A dat-o in bara!
Pov by Narator
Este 20:00, Sakura nu a ajuns acasa, toata lumea este ingrijorata, dar dintre toti,cel mai ingrijorat este Sai, o iubeste mult si nu vrea sa I se intample ceva. Ar murii daca I s-ar intampla ceva, inima I s-ar rupe, in doua bucati , insa una din bucati nu ar mai putea fi recuperata niciodata. Pe cand Sai, statea singur, posomorat si nelinistit, Sakura era cu Sasuke ,in masina, mergand pe drum.
Pov by Sakura.
Este déjà intuneric,soarele intra incet sub pamant lasand sa domneasca negura,ma intreb cat mai are de gand Sasuke sa mai mergem, ma intreb daca sunt ingrijorati, matusa, unchiul ,si ohh Sai, mie asa dor de el. Las o lacrima pura sa-mi prelinga chipul, dar o voce ma trezeste la realitate.
-Plangi pentru idiotul ala de Sai? Mi-am indreptat atentia spre brunet, in ochii lui se putea citii furia si gelozia ,nu putea suporta gandul ca nu-l iubesc pe el ci pe Sai. Ii raspund ca ,,da,, plang pentru Sai , fiindca el e iubitul meu ,si il iubesc foarte mult.Se pare ca raspunsul meu l-a infuriat, incepuse sa conduca mai repede si cu mai multa viteza .Dupa un timp ,vad luminitele unui hotel . Ne apropiem de el. Era de 6 etaje , negru , si la fiecare camera era cate un balcon cu 2 scaune ,si o masa de cafea. Sasuke ia bagajele…..stai bagaje, de unde naiba le are?, oricum…intra inauntru, eu fiind in spatele lui .Receptia era amenajata destul de frumos, in mijloc era o masa de cafea cu 4 fotolii,si un covor albastru culoare marii. Sasuke se duce la receptive, de unde cere o camera pentru doua persoane cu pat dublu. Cand am auzit ,incepusem sa tremur din toate inchieturile, oare ce vroia sa faca? Primeste cheia ,apoi urcam cu liftul pana la etajul 4 ,unde intelesem ca era camera. Ajunsi, Sasuke se duce la o camera pe care era inscriptionat: 408. Deschide usa cu cheia ,ma ia de brat si ma baga inauntru ,pe urma intrand si el. Era o camera destul de frumoasa ,albastru deschis , avea 2 fotolii, albe, o masuta de cafea din sticla, o plasma mare neagra LG, langa plasma mai era o usa, ma duc spre ea si dau de dormitor, un pat mare dublu ,cu patura alba ,si doua perne pufoase, 2 fotolii albe si o usa din cristal care dadea spre balcon. Dintr-o data doua maini imi cuprind talia, si nise buze incep sa ma sarute pe gat, incerc sa ma zbat, dar mainile devenira o stransoare de fier , din care nu puteam sa scap. Asa ca m-am gandit sa-I fac jocul ca sa pot sa scap de el, ma intorc cu fata spre Sasuke ,si incep sa-l sarut ca o nebuna pe buze, acesta ma apuca de talie si isi vara mana pe sub tricoul meu ,mangaindu-mi spatele, atingerile lui ma faceau sa tresar ,dar nu le dadeam importanta. Imi bag mana in parul lui, si incep sa ma joc cu firele de abanos. Acesta ma impinge spre pat, daramandu-ma ,el fiind deasupra mea. Incepe sa-mi sarute gatul, pe cand eu ma joc cu parul lui ,il rostogoles ,astfel ca eu ajung deasupra lui apoi ,ii dau o lovitura de gratie ,care il facu sa zbiere. Ma ridic dupa el , si ies repede pe usa lasandu-l acolo,chinuinu-se .Cobor si fac cu mana sa vina un taxi ,il vad pe brunet cum vine spre mine furios ,insa spre norocul meu vine un taxi ma urc in el si HASTA LA VISTA!
Pov by narator
Sakura ajunge acasa unde toata lumea o intampina cu o imbratisare calda daramand-o pe jos. Insa cel mai fericit dintre toti era Sai. Isi lua iubita in brate, si ii dadu cel mai dulce sarut posibil in aplauzele tuturor. In schimb Sasuke ,era si el in drum spre New York ,nervos si gelos, gandindu-se ca acum Sakura e cu Sai si se saruta nestingheriti, insa isi jura ceva :,,Chiar daca va trebui sa te oblig , si sa omor pe toata lumea din oras tu vei fii a mea.,,
Sus In jos
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

 O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua viata(SasuSaku)eventual +16    O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 I_icon19Joi 12 Apr 2012, 15:42

Wooow !Chiar nu ma asteptam la asa ceva ! huh? Nu pot sa cred ca Sasuke vrea sa se razbune pe Sakura,chiar daca ar insema sa devina un criminal... crying Mie deja a inceput sa imi fie frica de ce urmeaza... sad
Sper doar ca Sakura sa reuseasca sa fie fericita (nu conteaza cu cine) si ca Sasuke sa nu devina un criminal ! good
Mi-a placut foarte mult...dar totusi ar trebui sa ai mai multa descriere sentimentala...chiar daca te grabesti sa aduci capitolele as prefera sa postezi mai rar dar sa ai mai multa descriere sentimentala.... please Te pupacesc dulce ! hi!


●●● Imi trag puterea din ura. ●●●
●●● Frica ma face PuTeRNIc. ●●●



 O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 Scaled.php?server=69&filename=203yj


●●● Daca Dumnezeu e raspunsu', am gresit intrebarile, ●●●
●●● Si iata reapar iar si iar FrUStrArILe. ●●●
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

 O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua viata(SasuSaku)eventual +16    O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 I_icon19Joi 12 Apr 2012, 22:10

Cap 7:Totul se schimba
Pov by Narator
New York, orasul in care oricine ar vrea sa locuiasca, orasul care dupa parerea tuturor lucrurile erau mereu roz,dar nu e asa…exista exceptii si exceptii si povestea Sakurei era una dintre ele. Acum ea statea pe o banca in gradina fiind sambata. Amintirile ii strapungeau ca un fulger mintea, Sasuke o vroia numai pentru el si era gelos pe Sai, putea chiar sa o rapeasca din nou. La acest gand incepuse sa se cutremure, sa renunte la Sai si sa fie cu Sasuke, sau sa lase lucrurile ca pana acum cu riscul de a fii rapita din nou.Ea stiia sigur ca-l iubea pe Sai,dar cand brunetul o rapise, se simtise diferit, dorita, si simtea adrenalina, ceea, ce nicodata nu simtise cu Sai.Dar deodata aude vocea lui Sai.
Pov by Sakura
-Da Sai ce este? Acesta se rusinase si ma intreaba daca vreau sa merg cu el la club la 21:00, acum fiind 12:00. Accept bucuroasa, dar trebuie sa merg la mall sa imi iau haine noi.O sun pe Hin si o intreb daca vrea sa vina cu mine. Ea accepta bucuroasa sa ma insoteasca am stabilt ca la 13:00, sa fim amandoua in fata la mall. Ma duc la dulap de unde imi iau o bluza roz, paltaloni 3 sferturi albi, si o pereche de tenesi. Cobor scarile grabita dar vad ca la parter unde era Sai.Alerg pe scari si ma arunc in bratele lui,acesta ma imbratiseaza si el.Il intreb daca vrea sa mearga cu mine la mall iar el accepta bucuros.(SA SCURTAM). Ajungem la mall, de unde incep sa umblu prin toate magazinele cautand rochii, pantofii, bijterii , in fine tot ce are nevoie o fata, dar , pentru petrecere mi-am luat ceva special: o rochie rosie fara bretele si cu un fermoar la spate, tocuri tot rosii ,si un colier alb pe care scria :,,Love you always and forever,,.Iesim din magazin si mergem acasa asteptand ca petrecerea sa inceapa.
21:00 PARTY STARTS
Ne indreptam spre club. In curand ajungem, iar Sai parcheaza masina in parcarea privata. Imi deschide portiere imi ia mana, elegant ca un gentlemen, si intram inauntru ,unde déjà era multa lume. Deodata simt cum cerul imi cade in cap. Imi incurisez privirea cu 2 ochii de onix, malefici si plini de razbunare. Sasuke era si el acolo. Il strang mai tare pe Sai de brat, punandu-mi capul pe umarul lui ,si cu inima grea, inaintam la o masa goala de unde ne luam 2 sucuri. Niciunul dintre noi, nu scotea nici un sunet, nu stiam daca el il vazuse sau nu pe Sasuke. Arunc o privire in jur, si observ ca acei ochii de onix inca ma priviesc, nestiind ce sa fac ,ma duc pana la baie sperand sa scap de el . Dar fac o mare greseala brunetul ma astepta acolo, un zambet pervers ii inunda chipul. Incerc sa ma indepartez dar acesta ma prinde de talie de unde incepe sa ma sarute de pe gat in jos, ma da tot mai in spate pana cand ajung lipita cu spatele de o usa.Acesta incepe sa rada, si apasa pe clanta ,intrand intr-o camera. Ma da tot mai in spate pana cand ma arunca intr-un pat, el urcandu-se deasupra mea. Incep sa tip la el zicandu-I ca nu voi fii a lui de cat, cand Sai nu va mai fii. Acesta incepe sa chicoteasca, se ridica de pe mine spre surprinderea mea si imi spune sa-l urmez pana afara. Iesim afara din club, de unde parca incep sa innebunesc, doi tipi cu cagula dadeau in Sai, el fiind pe jos neputand sa se apere. Incep sa vars lacrimi, nu vreau sa moara, fata ii e rosie, si plina de sange, iar parul lui perfect e acum un dezastru . Brunetul ma prinde de umeri ,si-mi soptese ca daca vreau ca Sai sa nu moara, sa fiu cu el, trebuia sa aleg, ori Sai mort ,ori eu iubita lui Sasuke ,cu tot ce tine de asta . Ma las pe pieptul lui ,de unde ii spun la ureche ca…….
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

 O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua viata(SasuSaku)eventual +16    O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 I_icon19Joi 12 Apr 2012, 22:11

dupa acest capitol voi incepe descrierea sentimentala
Sus In jos
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

 O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua viata(SasuSaku)eventual +16    O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 I_icon19Joi 12 Apr 2012, 23:07

Hey !Ai adus repede NEXTU ! happy2
Deci...oficial Sasuke e NEBUN,DIABOLIC,MASOCHIST si PROST ! angry Cine se crede el sa ii faca asa ceva Sakurei !?! think Si nu pot sa cred ca Sai ia bataie...ce Doamne ?!Doar e barbat ! biciuitor
Ma bucur nespus pentru anuntu' pe care l-ai facut ! happy2
Abia astept sa vad ce se mai intampla ! roll Te pupacesc dulce ! hi!


●●● Imi trag puterea din ura. ●●●
●●● Frica ma face PuTeRNIc. ●●●



 O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 Scaled.php?server=69&filename=203yj


●●● Daca Dumnezeu e raspunsu', am gresit intrebarile, ●●●
●●● Si iata reapar iar si iar FrUStrArILe. ●●●
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

 O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua viata(SasuSaku)eventual +16    O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 I_icon19Vin 13 Apr 2012, 08:56

:) Love you nextul il aveti mai tarziu unpic!
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

 O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua viata(SasuSaku)eventual +16    O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 14 Apr 2012, 20:25

Tin sa mentionez ca acest capitol este HENTAI

Cap 7: Esti iubita mea[hentai]
Pov by Sakura
Ma las pe pieptul lui ,de unde ii spun la ureche ca…Accept sa fiu cu el numai sa-l lase in pace pe Sai.
Acesta chicoteste, si le face semn baietilor sa-l ia pe Sai. Imi introc privirea spre el, ochii lui exprimau numai rau, daca te pierdeai in ei erai ca si mort. Incepe sa-mi sarute gatul, eu de fiecare data incordandu-ma ,ceea ce-l facuse sa scrasneasca din dinti si sa se opreasca. Ma intoace cu fata la el de unde ma apuca de talie si ma lipeste de corpul lui. Ii puteam auzi respiratia calda la urechea mea dreapta, de unde imi spune ca acum sunt iubita lui si ar fii bine de mine daca as face ce vrea el. Apoi incepe din nou sa-mi sarute gatul. Dupa 5 minute se opreste si el in sfarsit, ma ia de mana si urcam in masina lui, conducea linistit nu parea sa se grabeasca .Il intreb daca ma duce acasa, dar acesta da negativ din cap. Apoi imi spune ca ma duce la el acasa. Un fior imi strabate tot corpul, asta nu putea fii de bine, cine stie ce are in cap si asta. Sasuke parcheaza in fata unui apartament plin de lux, dupa cate se pare. Iese din masina apoi imi deschide si mie,ma ia de mana si intram inauntru, totul era modern, dar nu apuc sa admir prea mult deoarece brunetul ma impinge spre dormitor.Intrand in dormitor, inchide usa cu cheia,eu ma dau in spate si tot in spate,acesta isi da camasa de pe el jos,aruncad-o pe podea, si se indreapta spre mine zambindu-mi draceste, ma apuca de talie de unde incepe sa ma sarute pe gat, apoi mana lui umbla pe spatele meu cautand fermoarul la rochie, cand in sfarsit il gaseste, trage de el vrand sa-l deschida, dar spre bucuria mea ramasese blocat. Brunetul isi fixeaza privirea asupra mea, era nervos si asta se putea observa usor.O privire de-a lui te putea ucidea fara nici cel mai mic efort. Vazand ca nu poate sa-mi descheie rochia, ma ia de talie si ma duce in bucatarie unde ma arunca pe o masa. Langa mine vad ca e un cutit,brunetul il ia, apoi ma ridica in sezut, aducand cutitul la spatele meu. Ii puteam simtii lama rece si taioasa, pe pielea mea. Brunetul misca incet cutitul de sus in jos, reusind intr-un final sa despice rochia in doua. Vazand ca nu este atent, adica este atent dar la altceva… ii dau un picior unde-l doare mai tare, facandu-l sa cada pe jos. Ma dau jos repede de pe masa si fug din bucatarie, dar cand incerc sa deschid usa de la intrare, observ ca era inchisa. La naiba acum am dat de d***u. Ma intorc si ce sa vad brunetul era la mai putin de 5 cm in spatele meu , ma mir cum de nu m-am lovit de el. Ma ia de talie de unde imi sopteste la ureche ca prevedea miscarea asta, mda bine ca esti tu prevazator. Incepe sa-mi sarute gatul, nu stiu de ce dar la fiecare sarut de-al lui, tresaream, ii puteam auzi acestuia rasul,zicandu-mi ca m-am mintit atata timp singura. Editat de choco :) : tu ai citit Regulamentul? Adica scrie clar ca nu ai voie sa descarii amanuntit scene HENTAI. Si tu ce faci? Pe langa ca ai specificat acolo aspecte de care chiar nu era nevoie, ai spus si la inceputul capitolului ca este hentai, ceea ce, crede-ma, nu ma incanta deloc. hmm...?! Of, of..
Sus In jos
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

 O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua viata(SasuSaku)eventual +16    O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 14 Apr 2012, 22:11

HU !Ce rau e Sasuke !Afemeiatu' dra*u ! biciuitor
Ma scuzi daca nu mai comentez la celalalt fic sad ...mi s-a stricat incarcatorul de la laptop...si acuma nu pot sa stau foarte mult pe forum (la PC lu' fratemiu) crying
Ok...sper sa se rezolve cat mai repede problema dintre Sasuke si Sakura... good
Te pupacesc dulce !...si Paste fericit tuturor ! hi!


●●● Imi trag puterea din ura. ●●●
●●● Frica ma face PuTeRNIc. ●●●



 O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 Scaled.php?server=69&filename=203yj


●●● Daca Dumnezeu e raspunsu', am gresit intrebarile, ●●●
●●● Si iata reapar iar si iar FrUStrArILe. ●●●
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

 O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua viata(SasuSaku)eventual +16    O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 I_icon19Dum 15 Apr 2012, 11:31

Sorry am uitat promit ca nu o sa se mai repete choco
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

 O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua viata(SasuSaku)eventual +16    O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 I_icon19Dum 15 Apr 2012, 17:38

As ruga-o pe Chogo sa inchida acest fic...pur si simplu nu mai am ideei la el.... Acum in cap am alte mii si mii de ideii, care nu se potrivesc insa cu ficul.... o sa fac altul.... deocamdata ma concentrez la al doile fic al meu : Cand Iubirea se naste... si o sa incerc un fic cu vampiriri... cam atat vroiam sa va spun...
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
 O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 Asss10 O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

 O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua viata(SasuSaku)eventual +16    O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 I_icon19Dum 15 Apr 2012, 19:14

Hmm, pai la cererea autoarei acest fic va fi inchis. >>>FanFicuri Blocate. :)


 O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




 O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua viata(SasuSaku)eventual +16    O noua viata(SasuSaku)eventual +16 - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

O noua viata(SasuSaku)eventual +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-