Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
alegi sasusaku sau itasaku? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
alegi sasusaku sau itasaku? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 alegi sasusaku sau itasaku?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Anna-chan:)
Chūnin
Chūnin
Anna-chan:)

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : oriunde si mereu altundeva <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 616
Puncte : 711
Reputatie Reputatie : 61
Hobby-uri Hobby-uri : desenez si scriu, cant la pian, citesc manga si ma uit la anime-uri
Stare de spirit Stare de spirit : mereu plictisita

alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19Vin 13 Apr 2012, 17:55

buna, sunt si eu curioasa
ce cuplu va place mai mult? si de ce?
itasaku sau sasusaku
voi alegeti... v-am pupat in love
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: Re: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19Vin 13 Apr 2012, 19:30

Mie imi place sasusaku pentru ca le sta bine impreuna , doar ca incep sa cred ca sasuke e .... si n-o merita
Sus In jos
♥~♫alexys♫~♥
Genin
Genin
♥~♫alexys♫~♥

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva departe,pe scurt...ACASA!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : De toate☻(desenul si cititul)
Stare de spirit Stare de spirit : Revenita cu capu,plecata cu mintile

alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: Re: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19Vin 13 Apr 2012, 22:38

SasuSaku binenteles,desi nici ItaSaku nar fi rau fiindca Itachi seamana cu Sasuke
Sus In jos
the-unforgiven*
Chūnin
Chūnin
the-unforgiven*

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Jigoku
Nr. mesaje Nr. mesaje : 645
Puncte : 808
Reputatie Reputatie : 111
Hobby-uri Hobby-uri : sa compun cantece, povestioare, sa cant, cosplay-ul, desenatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt o scorpie.

alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: Re: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19Vin 13 Apr 2012, 23:17

Eu aleg ItaSaku, pentru ca Itachi este un baiat adevarat, un tip protector si ar face orice pentru ea, pe cand Sasuke se gandeste mai mult la el si la propriile scopuri. Deci, daca ar fi sa creez eu, ItaSaku, daca ar fi dupa anime, SasuSaku, pentru ca in anime Itachi si Sakura nu prea isi vorbesc. lough . Oricum, cred ca anime-ul se va termina ceva de genul Sasuke va veni la ea, dar ea il va respinge si el isi va da seama ce a pierdut... o fata care l-a iubit cu adevarat... shy
Sus In jos
eu_aly
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : 0769865475
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : HAPPY

alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: Re: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19Vin 13 Apr 2012, 23:41

Eu aleg SASUSAKU pentru ca le sta bine impreuna.Poate o fi Sasuke asa cum e,dar si Sakura are mici defecte ceea ce ii face sa se potriveasc si mai mult.Dar si ITASAKU e destul de bun pentru ca Itachi e un baiat bun atragator si sensibil si chiar se potriveste cu Sakura..........Deci in concluzie aleg SASUSAKU
Sus In jos
Chrissu-chan :X
Genin
Genin
Chrissu-chan :X

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Keep calm and listen Black Veil Brides (+ keep calm and love Andy Biersack ♥)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 206
Puncte : 219
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Plimbari, Animeuri, Ficuri, Desenat, Scris.
Stare de spirit Stare de spirit : n`aveeem :D

alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: Re: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19Lun 16 Apr 2012, 20:01

Nush ce sa aleg.Sincer! Totusi daca te iei dupa anime-ul ,,Caruselul vietii" al micutei alintate ai de ales intre 3 cupluri:SasuSaku, ItaSaku si DeidaSaku. Sasuke a lasat-o chiar daca ea il iubea pana peste cap. Deci as zice nu. Itachi este un tip protector, seamana cu Sasuke, e atragator, dragutz, deci as zice da.Deidara (dupa ficul mentionat mai sus) Ar face orice pentru Sakura,si-ar da si viata pt ea. Asa ca zic si aici da. In concluzie, mie imi plac toate.
Sus In jos
~Piersicuta~Rubin~
Genin
Genin
~Piersicuta~Rubin~

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Intre Rai si Iad, Intre Viata Si Moarte Pe Vecie.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Forumul, fic-urile si altceva... pianul, vioara, baletul, inotul si patinajul.
Stare de spirit Stare de spirit : Ca intodeauna...

alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: Re: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19Sam 21 Apr 2012, 22:13

Nu pot sa aleg! Amandoua cuplurile sunt minunate! Totusi Sasuke nu o merita, dar poate i se deschis ochii cu un par in cap din partea Sakurei! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Totusi SasuSaku ma atrage mai mult deci... SasuSaku ramane la mine![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
alegi sasusaku sau itasaku? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: Re: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19Sam 21 Apr 2012, 22:24

Eu cred ca amandoua cuplurile sunt frumoase dar totusi prefer SasuSaku. :D:D:D:X
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: Re: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19Mar 24 Apr 2012, 11:19

Dupa parerea mea ar merge si SasuSaku, desi Sasuke e un tip rece, care se gandeste decat la razbunare, au fost cateva secvnete intre ei in animeul Naruto cat si in Naruto Shippuden, Sakura il iubeste sincer, deci as alege SasuSaku
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: Re: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19Sam 28 Apr 2012, 22:21

mie una imi place si itasaku da nu pre cred ca o sa mearga dc? stai sa ne gandim nitel a da la omorat sasuke
Sus In jos
"Andra"
Chūnin
Chūnin
alegi sasusaku sau itasaku? 1491-27

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 636
Puncte : 757
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : <3 Desenul <3
Stare de spirit Stare de spirit : ஐ♣♪☼ ♦ღ☺ ۩¶√۩♥ஐ

alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: Re: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19Dum 29 Apr 2012, 18:17

Eu aleg SasuSaku, sunt fana a lui Itachi, dar lui nu ii sta bine cu Sakura si in plus prima dragoste nu se uita niciodata, mai ales daca e fratele actualului iubit ( daca Itachi si Sakura ar fii impreuna).
Sus In jos
Gâzu ` <3
Genin
Genin
Gâzu ` <3

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : În aer, în apă, oriunde. Unde nici nu te`ai gândit vreodată .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Just Parcii `!! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mă simt mare, intr`o lume atât de mică .

alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: Re: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19Mier 02 Mai 2012, 21:56

Eu cred că şi cuplul ItaSaku ar fi frumos, însa tot la SasuSaku trag pentru că parcă ar fi predestinaţi şi în plus dacă Sasuke şi`ar arăta adevărata faţă cred că ar fi grijuliu şi iubitor cu Sakura . :p
Sus In jos
xCalliopeXx
Genin
Genin
xCalliopeXx

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Calarind bateria Duracel
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 201
Reputatie Reputatie : 17

alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: Re: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19Dum 06 Mai 2012, 12:36

Eu as vre si sasusaku si itasaku ambele cupluri sunt frumoase.
Dar as vota sasusaku!!!
SASUSAKU FOREVER
Sus In jos
xCalliopeXx
Genin
Genin
xCalliopeXx

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Calarind bateria Duracel
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 201
Reputatie Reputatie : 17

alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: Re: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19Dum 06 Mai 2012, 12:37

al noualea cer Eu as vre si sasusaku si itasaku ambele cupluri sunt frumoase.
Dar as vota sasusaku!!!
SASUSAKU FOREVER i love you angel hug
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: Re: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19Mar 05 Iun 2012, 16:35

SasuSaku
Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: Re: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19Sam 16 Iun 2012, 21:32

Sincer m-am gandit de multe ori ce sa-r intampla daca Sakura la-r fi intalnit pe Itachi si .. sa-r fi cunoscut , dar Itachi [ odihneascase-n pace ] e putin cam acupat, adica mort ...deci raman la cuplul meu : SasuSaku` .
Dar ideea cu ItaSaku nu e rea ... xD
Sus In jos
Dee ♥
Genin
Genin
Dee ♥

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 251
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 13

alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: Re: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19Lun 25 Iun 2012, 23:31

Hm. Ce treabă are Itachi cu Sakura ? Nici măcar nu se cunosc :))).
Ea clar nu e genul lui de fată. Lui Itachi îi trebuie o fată puternică și rea. Cineva ca el. De unde până unde Sakura ? Nici nu cred că Itachi știe cine e măcar.
Sasuke și Sakura mai au ceva șanse să fie un cuplu. El măcar o știe =)). Nici nu putem vorbi de ei ca și cuplu.
Nu are niciun sens acest cuplu.
Iar acum că Itachi e mort nici nu cred că ar avea în viitor. Doar dacă nu se îndrăgostește sakura de fantoma lui pentru că își dă seama că nu are șanse la Uchiha unu. =))

Sus In jos
http://deedeewithlove.tumblr.com/
AlLyA ღ
Chūnin
Chūnin
AlLyA ღ

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 648
Puncte : 733
Reputatie Reputatie : 57
Stare de spirit Stare de spirit : H@@py ^-^

alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: Re: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19Mar 26 Iun 2012, 09:09

Ambele cupluri sunt minunate dar cred ca toti avem mai mari sperante in cuplul SasuSaku decat in cuplul ItaSaku
Sus In jos
Rocket
Genin
Genin
Rocket

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In imaginatia mea ^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 287
Puncte : 346
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica... desenul... si cam atat...

alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: Re: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19Mar 24 Iul 2012, 18:10

Ambele nu pot alege dar as vrea ca cineva sa faca un fic in care sakura sa se indragosteasca de Ita iar Sasu sa o iubeasca pe Sakura dar nu am gasit nici unul asemanator dar poate va face cineva happy happy
Sus In jos
† LoRy †
Genin
Genin
† LoRy †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღ In hell ღ
Nr. mesaje Nr. mesaje : 426
Puncte : 476
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Să'l plimb pe Cerber
Stare de spirit Stare de spirit : Sadică ψ

alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: Re: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19Sam 28 Iul 2012, 17:46

HMM......e o intebare capcana?ItaSaku e superb,dar totusi cel mai ravnit cuplu de fni este SasuSaku....Nush ce sa zic...adica Itachi ar merita-o mai mult deoarece el stie sa se compotre cu o fata(si e un erou)Si Sasuke il inteleg frate ca i-a omorat ala clanul,dar nu asa se vorbeste cu o fata "-esti enervanta" PFFF ...nu pot alege,sincer


Ultima editare efectuata de catre Lory*Ely in Joi 13 Sept 2012, 11:03, editata de 1 ori
Sus In jos
ElaKrev
Chūnin
Chūnin
ElaKrev

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : nici unde dar peste tot
acebook acebook : https://www.facebook.com/ela.cerasela.737
Nr. mesaje Nr. mesaje : 792
Puncte : 874
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : Tumblr
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: Re: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19Mar 31 Iul 2012, 14:19

sasusaku logic
se potrivesc prea bine
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : alegi sasusaku sau itasaku? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: Re: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19Mier 01 Aug 2012, 21:23

Nu stiu ar merge itasaku
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: Re: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19Vin 31 Aug 2012, 17:05

SASUSAKU normal, ItaSaku nu prea merge pentru ca e o diferenta de 4 ani intre ei, chiar si asa, Itachi e prea rece!!!Macar Sasuke era haios cand era copil, nu acum, acum e cam dur very sad
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: Re: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19Vin 31 Aug 2012, 19:01

Mie una nu mai imi place atat de mult cuplul SasuSaku. Cu toate ca am crescut gandindu-ma la SasuSaku, de ceva timp a inceput sa imi placa mai mult ItaSaku. Itachi este un baiat protector iubitor si protector, pe cand Sasuke este un baiat razbunator si egoist. In anime nu exista nici o sansa pentru ItaSaku, iar pentru SasuSaku, nu stiu. Totusi prefer ItaSaku.


Ultima editare efectuata de catre Aneta Blanche in Lun 22 Iul 2013, 16:05, editata de 2 ori
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: Re: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19Dum 02 Sept 2012, 15:45

Helow !

Deci, am să îmi exprim şi eu părerea.
Eu, cred că există mulţi fani care aleg SasuSaku din prima.
Şi eu aş face asta, pentru că ei sunt cei mai cunoscuţi.
Dar, când mă gândesc la cât de sweet e Itachi şi că s-ar potrivi cu Saku...
Nu ştiu ce să zic..
Îmi plac mult ambele cupluri..
Şi Sasuke ăsta care nici nu-i pasă de drăgălaşa de Sakura...
Ce frumos era atunci când erau cu toţii mici, Sasuke era cel mai popular băiat şi frumos.
Când mă gândesc la cuplul ItaSaku..Împreună...Ştiţi voi..
Nu pot da nici un raspuns..Momentan.
Doar Sasuke şi Itachi sunt fraţi şi na...
Sus In jos
Continut sponsorizat




alegi sasusaku sau itasaku? Empty
MesajSubiect: Re: alegi sasusaku sau itasaku?   alegi sasusaku sau itasaku? I_icon19

Sus In jos
 

alegi sasusaku sau itasaku?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sakura-