Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
The escape - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
The escape - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 The escape

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
.Chris..
Genin
Genin
.Chris..

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 286
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Muuulteee<3<3
Stare de spirit Stare de spirit : Schimbatoare si pretentioasa

The escape - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The escape   The escape - Pagina 2 I_icon19Sam 30 Iun 2012, 13:01

Buna scumpo! Ma bucur ca ai adus nextul! Imi pare rau ca ajung atat de tarziu...stii tu...examene, chesti. In fine, iti multumesc ca m-ai anuntat! kiss

Asaa...Capitol interesant pot spune. In sfarsit Sakura se poate destinde si sa se simta ca acasa, desi inca este ranita. Imi pare rau pentru ea, deoarece trebuie sa sufere, dar asa e viata, cateodata suferi, cateodata te bucuri, cateodata plangi, cateodata razi. Cam asa se intoarce roata tot timpul. ingrijorat
Hinata e atat de simpatica! Cum roseste cand Sakura pomeneste de prostioarele pe care le-a facut cu Naruto. Cred ca e o minunatie de fata si ma bucur ca Sakura se poate baza pe ea atat de mult. Sunt sigura ca cele doua prietene vechi au o legatura foarte speciala.
Iti multumesc inca o data pentru pm si sper sa ma anunti din nou data viitoare. happy2
Abea astept next-ul s sper sa intre si Sasuke in actiune. Poate chiar o iubeste pe Sakura si vrea ca ea sa vina inapoi...

Spor la scris si multa inspiratie!

Love ya'! a hug
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
The escape - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

The escape - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The escape   The escape - Pagina 2 I_icon19Dum 29 Iul 2012, 18:02

Fic inchis pentru inactivitate.

Autoarea nu a mai postat din Mai.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
 

The escape

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-