Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Demon Аngelic (+16) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Demon Аngelic (+16) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Demon Аngelic (+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Demon Аngelic (+16) Empty
MesajSubiect: Demon Аngelic (+16)   Demon Аngelic (+16) I_icon19Mier 18 Apr 2012, 02:11

ei bine am venit cu un fic nou huh?
in acest capitol voi incerca sa cuprind toata ideea dap !
acest capitol va iesi naspa pentru ca sunt secata de timp :|
eu cred ca aceasta este cea mai originala idee care mi-a venit pana cum lough
sper ca este o idee originala lough
cel putin nu am intalnit aceasta idee pana cum dap !
vreau sa zic ca voi anunta atunci cand un cantec este scris de mine dap !
eu folosesc linia melodica de la o melodie si scriu cantece noi dap !
adica inlocuiesc versurile de la melodia originala cu versurile compuse de mine pe romana heh
sper ca va veti da seama cum se canta in love
Acesta este cantecul fic-ului... sper ca va veti da seama cum se canta rusinos
linia melodica... https://www.youtube.com/watch?v=q_gfD3nvh-8
(acest cantec este scris de mine)

''Demon angelic''

A venit momentul,
Trebuie sa imi aleg destinul.
Sa imi dau seama,
Din ce sunt compusa.
Imi vine sa tip,
Dar voi ma opriti.
Dar nu reusiti,
Sa ma imblanziti.
Negru ori alb
Alb ori negru
Fight, devil, devil, fight, fight.

Destine incrucisate;
Destine sangeroase;
Destine crude;
Ma sufoc usor.
Cristalele succeselor,
Este o lupta pe viata si pe moarte,
Sentimente complicate;
Mor in onoare.

Nu stiu care dintre aceste culori ar trebui sa urmez;
Simt ca nu mai rezist mult!

Esti pregatit?
Fight, fight, fight, fight, fight.
Negru ma duce catre ura.
Esti pregatit?
Fight, fight, fight, fight, fight.
Alb ma duce catre iubire.
Hey!
Nu stiu care dintre aceste culori ar trebui sa aleg.
Esti pregatit?
Fight, fight, fight, fight, fight.
Negru ori alb
Alb ori negru
Fight, devil, devil, fight, fight.

Am fost buna si iubitoare,
Dar totul s-a schimbat,
Din vina ta.
Prietenii mei,
Va rog ajutati-ma!
Nu vreau sa sfarsesc asa:
Zbatandu-ma intre doua culori.
Negru ori alb
Alb ori negru
Fight, devil, devil, fight, fight.

Esti pregatit?
Fight, fight, fight, fight, fight.
Negru ma duce catre ura.
Esti pregatit?
Fight, fight, fight, fight, fight.
Alb ma duce catre iubire.
Hey!
Nu stiu care dintre aceste culori ar trebui sa aleg.
Esti pregatit?
Fight, fight, fight, fight, fight.
Negru ori alb
Alb ori negru
Fight, devil, devil, fight, fight.
Demon ori inger
Inger ori demon
Fight, devil, devil, fight, fight.

Stiu ca sunt un demon.
Pentru ca asta este realitatea ce-a cruda.
Si nu mi-e rusine sa recunosc.
Pentru ca stiu ca asta sunt adevarata eu.
Dar baietii ma duc in eroare.
Imi spun ca sunt un inger din multe puncte de vedere.

Esti pregatit?
Fight, fight, fight, fight, fight.
Negru ma duce catre ura.
Esti pregatit?
Fight, fight, fight, fight, fight.
Alb ma duce catre iubire.
Hey!
Nu stiu care dintre aceste culori ar trebui sa aleg.
Esti pregatit?
Fight, fight, fight, fight, fight. (Esti pregatit?)
Fight, fight fight.

In sfarsit mi-am dat seama ce sunt.
Nu-s demon nici inger.
Ca un numar nenul
Ca un gen neutru.
Asta inseamna ca sunt un demon angelic.


Demon Аngelic (+16) Afagr
Demon Angelic +16


Capitolul 1

Ura. Acesta este singurul sentiment pe care il simt in acest moment. Sentimentul comun mie. Sentimentul pe cale l-am simtit, il simt si il voi simti incontinuare. Razbunare. Dorinta mea de razbunare. Aceasta dorinta imi intuneca mintea. Sangele. Lichidul vital care mi-a curs de miliarde de ori din rani. Acest lichid care uneori ma face sa-mi pierd mintile. Intunericul. Sunt inconjurata de intuneric. Un abis din care nu pot sa ies. Sufletul. Sufletul meu pierdut printre pacate. Sufletul meu care suspina si nu poate iesi din inchisoare. Exista un singur sentiment pe care l-am trait odata dar l-am pierdut si am ajuns cine sunt acum. Iubirea. Acel sentiment pierdut. Am uitat sa stiu cum este sa fiu iubita sau sa iubesc.

Aceste lucruri nu le gandesc chiar mereu, m-ai ales intr-un astfel de moment. Acum ma aflu in inima unei paduri pline cu verdeata. Sunetele animalelor salbatice te face uneori sa tremuri, ca si cum ai auzit ceva total necunoscut. Aceasta padure este uriasa si plina de pericole. La fel si in acest moment. Covorul verde fiind patat de acel lichid rosu, numit sange.

Eu stau intinsa, pe jos, intr-o balta de sange, privind cadavrele a patru inamici. Acele cadavre fiind ale unor barbati, tocmai macelariti de mainile mele.Pe fata mea a aparut un zambet infiorator, in coltul gurii. Vazand ca misiunea este incheiata mi-am pozitionat mainile pe pamant, incepand sa ma imping cu ele. Dupa ce am ajuns abia sa stau in genunchi, am simtit o durere ingrozitoare care s-a facut simtita in abdomen. Acea durere m-a obligat sa ma las usor in fata, ajungand in aceeasi pozitie ca inainte. Mi-am inchis usor ochii apoi am oftat. Mi-am intors putin capul privindu-mi abdomenul. Am avut o surpriza destul de mare cand am vazut o sageata care mi-a patruns in abdomen. Nu imi vine sa cred ca niste astfel de inamici mi-au putut face asta. Daca as fi observat inainte sa ii omor i-as fi chinuit ingrozitor. Nu am de gand sa ma enervez doar pentru atata lucru. Nici sa tip sau sa plang nu am de gand. Am fost si rastignita si nu am plans sau tipat.

Numele meu devine din ce in ce mai cunoscut. Aproape toti inamici care m-au intalnit si au vazut de ce sunt in stare ma descriu ca pe luna. Numele meu deja este un cosmar pentru ei. Numele meu... Sakura Haruno. Acest nume reprezinta un demon. Un ajutor al Satanei. Dupa infatisare, le este usor sa ma recunoasca. Dar de multe ori se roaga sa nu fiu eu. Am parul de un roz-bombon, la fel ca florile de cires. Este lung, fiind cu 10 centimetri mai sus de genunchi. Este tuns in forma de ''V''. Cele mai scurte fire fiind cu 3 centimetri mai jos de umeri. Ochii mei, ochii mei sunt foarte diferiti fata de alta data. Inainte erau pur si simplu verzi. Acum sunt de culoarea celor mai rare si pretioase smaralde tocmai slefuite. Dar acele smaralde parca sunt prafuite acum. Arata asa pentru ca nu am mai plans de 3 ani. Sunt inalta. Pana acum nici o fata nu m-a intrecut la inaltime. Fata de inaltimea normala a unei fete ninja, eu sunt mai inalta cu 5 centimetri. Formele mele sunt perfecte in adevaratul sens al cuvantului. Sunt slaba, dar nu slabanoaga. Am niste picioare drepte si perfecte, ca de gazela. Sanii mei sunt rotunzi si mari. Dar nu uriasi, chiar prea perfecti. Buzele mele sunt moi si catifelate, fiind un pic mai mari, mai mult buza de jos. Pielea mea este fina, fara nici o pata pe ea. Tenul meu fiind deschis. Din nefericire, sunt suta la suta naturala. Nici nu vreau sa imi amintesc de ce zic ''din nefericire''.

Sunt sigura ca lumea ar crede ca ma laud daca m-ar auzi, dar totul este adevarat. Pe mine nu ma intereseaza daca sunt urata sau frumoasa. Eu uneori imi bat chiar joc de mine. Comportamentul meu este unu-l agresiv. Dar nu mereu. Sunt o fire foarte calma, in acelasi timp foarte tupeista. Stiu sa dau replici si nimeni nu mi-a inchis gura pana acum. Dar de multe ori tac. Uneori, tacerea este ce-a mai groaznica replica. Dar eu tac fiind ca asa vreau eu. Sunt o fire foarte inchisa. Prin inteles rece. Nu am mila de nimeni. Ucid fara remuscari. Stiu si cati oameni am omorat pana acum, 29.238. Cu tot cu cei 4 de astazi. Desigur, toti sunt oameni rai, criminali, mafioti, traficanti etc. Dar au fost si cateva sute de persoane care nu meritau omorate. Acelea le-am omorat din greseala ori mi-am pierdut controlul. Sunt desigur o fire extrem de perversa. De obicei innebunesc baietii apoi ii las cu ochii in soare. Dar inca nu am facut nici o prostie cu cineva. Sunt curata. Si nici nu am de gand sa experimentez ceva. Eu de 3 ani nu mai zambesc si tot de 3 ani nu am mai plans. Nu stiu ce inseamna bucuria. Daca este sa vada cineva un zambet din partea mea, ar fi unul in coltul gurii, unul smecher, un ranjet, unul batjocoritor si unul pervers.

Nu ma intereseaza ce crede lumea de mine dar ma imbrac numai in negru. Tot de 3 ani ma imbrac numai in negru. Am numai obiecte negre. Am un stil gotic. Ma imbrac foarte mult in piele,catifea si foarte rar satin si matase. Cele mai multe dintre haine sunt sexy si de bad girl. Foarte putine sunt elegante sau normale. Hainele pe care le port aproape mereu, adica in misiuni, acasa, in club, peste tot sunt: niste blugi stramti, o bluza neagra cu gluga si cu un fermoar care nu exista. Prin inteles, arata ca o bluza care ar trebui sa aibe fermoar, dar defapt nu are, fiind de fapt despicata. Am si niste pantofi cu un toc de 7 centimetri. Desigur, am si un sutien negru care se vede 100% din vina bluzei despicate. Toate acestea sunt negre. Bandana ninja, nu am. Am renuntat de mult la ea. Acum ca m-am gandit la ea, iar imi amintesc tot trecutul meu amar.

Eu m-am nascut in Konoha, dar am parasit satul acum 3 ani si jumatate. Nu m-ai pronunt numele nimanui din acel sat. Pe atunci, eram indragostita de un baiat pe nume Uchiha. Defapt toate fetele il placeau. Dar eu il iubeam cu adevarat. Acel baiat era orbit de ura si dorinta de razbunare din vina fratelui sau mai mare. Fratele lui si-a omorat tot clanul fara remuscari. Astfel, Uchiha a vrut sa il omoare. Am trecut prin multe cand echipa 7 era unita. Dar intr-o noapte am incercat sa il opresc ca nu cumva sa plece la Orochimaru pentru mai multa putere. I-am marturisit sentimentele mele fata de el, dar acesta mi-a zis un simplu ''Multumesc'' apoi m-a lasat inconstienta pe banca. Cand m-am trezit in urmatoarea dimineata, am aflat ca, Kyubbi si Jiraya au plecat si ei din sat. Atunci am simtit cum cerul imi cade in cap. Credeam ca mor. Toti care mi-au fost dragi m-au parasit. Pe atunci eram o povara pentru toti. Eram cea mai slaba dintre ninja. Toti ma considerau o povara asa ca in urmatoarea seara am plecat din sat. Nu mi-am luat haine, mancare sau bani. Cand am parasit satul aveam 12 ani. Acum avand 15 ani si jumatate. Eram o copila atunci deci normal ca nu aveam forme. Atunci aveam parul pana la umeri. Sigur nimeni nu mi-ar fi simtit lipsa pentru ca nu aveam familie. Toate rudele mele au fost omorate cum m-am nascut. Singurii supravietuitori inafara de mine au fost sora mea si fratele meu din fericire pentru mine. Sunt mai mari decat mine cu 2 ani. Pe sora mea o cheama Saya, iar pe fratele meu Ken. Ambii erau gemeni. Ei au avut grija de mine, ei m-au crescut si toti am avut ce ne-am dorit. Amandoi aveau ochii verzi, dar deloc aproape sa ii aiba ca si smaraldele. Aveau parul de un roz foarte inchis, fiind aproape de roscat. Inafara de par si ochi, se vedea ca suntem fratii semanand izbitor de mult. Nu stiu cum au reactionat cand au observat ca am disparut dar putin mi-a pasat. Cand sa ies din Konoha mi-am aruncat bandana si am luat-o la fuga ca nu cumva sa fiu prinsa.

Am mers incontinuu 5 zile. Desi nu aveam haine si mancare nu imi pasa. Cand zaream un lac imi faceam bae, imi spalam hainele si beam apa. Asa a fost in toate cele 5 zile. Stiam unde doream sa ajung. Undeva departe unde nu ma gasea nimeni. Nimeni din Aliantele Unite nu venea acolo. Locul unde doream sa merg era o academie de ninja pe nume Ninjastone. Din lumea ninja, era singura academie in care faceai 12 clase. Cand am ajuns acolo era dimineata. Am mers direct la directoare. Cand am vazut-o am ramas impresionata. Avea ochii negri si parul negru. Parul in tinea strans intr-o coada de cal lasand doua suvite libere pe langa chip. Ma poftit cu multa blandete. I-am zis ca vreau sa intru si eu in acea academie. Mi-a zis ca ma primeste si a zis ca in acea zi vor avea loc alegerea echipelor . Eram fericita pentru ca directoarea a planificat mai repede alegerile pentru mine. M-am dus la baie si mi-am facut un nou costum. Singura mi l-am facut avand niste materiale la mine. L-am imbracat iar vechile haine le-am aruncat fara nici un regret. Eram imbraca extrem de sexy pentru varsta mea. De cand am ajuns la acea academie ma imbracam numai in negru. Mi-am prins parul intr-o coada de cal, varfurile acum ne avand posibilitatea sa imi atinga pielea. Cand am intrat in clasa toti si-au intors capul spre mine. Nimeni nu ma cunostea fiind cea mai noua din academie. M-am asezat langa o fata foarta draguta din punctul meu de vedere. Avea parul alb prins intr-o coada de cal. Avea ochii gri si era imbracata in niste blugi si o bluza albastra. Avea pielea gri, ceea ce inseamna ca este de origine intunecata. Un profesor a intrat pe usa. Era destul de urat si a vazut cum se susotea prin clasa. Se pare ca nu era o reputatie buna acest profesor. Parca si acum imi amintesc

FlashBack

S-a asezat la catedra, a luat o foaie in mana si a inceput sa strige:
- Toti cei strigati vin in fata clasei. In echipa numarul 1 se afla Genesis, Zack Fair, Cloud si Sakura Haruno.
Am observat cum 3 baieti se ridica din banci si cu pasi marunti ajung in fata. Apoi vad cum incearca sa ma caute cu privirea, dar ei nu stiau ca eu sunt respectiva fata. Am mers in fata destul de timida. Cand m-au vazut s-au holbat putin la mine. Erau mirati, asta se putea vedea. Dupa aceea le-a aparut pe chip un zambet minunat. Am intins mana, vrand sa dam mana dar acestia m-au tras de umeri si m-au cuprins intr-o imbratisare calda. M-ai tarziu am observat cum acea fata care statea langa mine a fost chemata in fata, fiind in echipa numarul 3. Acea fata se numea Darka. In echipa se aflau inca 3 fete. Una, din cate am inteles se numea Inuyasha. Acea fata avea parul alb iar ochii de un mov sters. Era imbracata intr-o rochie alba si se pare ca era preoteasa. A doua se numea Aoi. Era o fata cu parul mov, tuns in forma de ''V''. Avea pana si ochii de un mov inchis. Avea pe ea un tricou mov si niste pantaloni negri. In stanga capului avea un trandafir de un mov deschis. A treia se numea Rose. Era o roscata cu ochii caprui. Parul il avea impletit intr-o coada. Era imbracat destul de colorat. Toate 3 aveau parul lung. Am facut cunostinta cu totii si pana la urma a iesit ceva frumos. Mai ales ca am facut cunostinta cu sensei-ul nostru care era o fata de 24 de ani. Era foarte frumoasa avand niste forme perfecte. Era bruneta cu ochi caprui. Era dura dar foarte puternica. Desi ne antrena fara incetare tinea foarte mult la noi.

End FlashBack

Toti am devenit cei mai buni prieteni. Mai ales eu si Darka. Am fost prietene de nedespartit. Ne petreceam aproape tot timpul impreuna. Totul era foarte frumos, eram ambele sigure ca nimic nu ne va desparti. Eu cand am ajuns in acea academie, avand mult talent cand venea vorba de dans si cantat am inceput sa cand alaturi de coechipierii mei si echipa 3. Se pare ca toti aveam talent, dar eu si baietii eram magnifici. De atunci academia noastra este plina de muzica, dansand pe holuri si multe altele. Uneori vorbim si cu rima. Eu si Darka eram cele mai frumoase si populare fete din academie. Dar nimic nu este asa cum am vrea noi sa fie. Asa a si fost. Intr-o zi aceasta a parasit Ninjastone si cand am aflat am luat-o la fuga vrand sa o prind. Nu doream sa patesc acelasi lucru ca inainte. Cand am prins-o din urma alergam deja de 4 ore. Acea zi a fost cea mai grea din viata mea. Vorbele ei pline de iubire si acum imi umbla prin cap. ''Sakura... Vrei sa vi cu mine?''. Am fost uimita. Pentru mine a contat mult faptul ca ma intrebat, dar am refuzat. Mergea de partea raului iar eu nu acceptam asta. Ne-am luptat acolo, pe viata si pe moarte. Ne-am luptat aproape o ora dar din nefericire, Darka a castigat. Credeam ca ma va omora dar nu a facut-o. A cazut in genunchi langa mine. S-a lasat in jos pana cand tampla ei a fost lipita de pieptul meu. A inceput sa ma stranga de mana si rostea incontinuu ''Iartama''. Nu stiu cat timp a facut asta pentru ca am lesinat. Spre seara m-am trezit in spital. Langa mine era o asistenta care mi-a dat voie sa plec acasa. Eram cu moralul la pamant. Nu imi venea sa cred ca am pierdut-o si pe ea.

Din fericire aveam o casa. Stateam in aceasi casa cu coechipierii mei. Fiind singuri care nu aveam unde sta. Pe langa eram atat de puternici incat am primit acea casa ca rasplata. Era cea mai mare si luxoasa din lumea ninja, se zvonea. Am intrat in casa si nu am anuntat sau salutat pe nimeni. Am mers direct in camera mea. Cand am ajuns la mijlocul camerei s-a intamplat ce-l mai groaznic moment din viata mea. Am devenit demon. Luminile s-au stins, iar usile si geamurile s-au inchis singure. Am incercat sa strig dar nu ma auzea nimeni. Am vazut apoi niste umbre care se miscau pe pereti. Maini, expresii ingrozitoare ale unor fete. Dintr-o data simteam cum taisul unor lame ma zgariau in toate partile. Nu se vedea nimic. Nu era nimeni prin preajma. Doar eu si durerea. Era un chin ingrozitor. La un moment dat simteam cum cad din picioare. Incepeam sa strang covorul in mana. Doream sa se termine totul. Dar defapt atunci a devenit adevaratul chin. Am simtit cum bluza a fost smulsa de pe mine cu brutalitate. Dupa aceea am simtit cum carnea de pe spate mi se despica intr-un anumit mod. Adancimea taieturii era de un centimetru ceea ce ma facea sa tip de durere. Dupa ce am simtit ca a terminat mi-am intors capul. Spatele imi era patat de sange avand niste taieturi foarte adanci. Probabil daca ma ridicam cadea carnea de pe mine asa ca am ramas intinsa. Nu am rezistat mult asa ca am lesinat. Dupa ce am ajuns iar in acel loc groaznic, numit spital eram in stare de soc. Nu pot descrie in cuvinte ceea ce am vazut. Era ingrozitor. Cand m-am uitat prima data in oglinda dupa acea intamplare credeam ca mor. Aveam ceva pe spate, acel ceva avandul si azi. Aveam un tatuaj aproape la fel de mare ca spatele. Eram eu in varianta cea mare, adica la varsta de 15 ani. Eram pe o cruce, fiind rastignita. De la ''intersectia'' crucii ieseau doua aripi mari si negre. Langa cruce se aflau serpi uriasi care se incolaceau in jurul meu.

Din acea noapte totul s-a schimbat. Am devenit dura. Uram baietii si in acelasi timp fetele. Din acea noapte am devenit un demon. Cu adevarat un demon. Am un suflet de demon si o infatisare de demon. Nu imi este frica de moarte, de durere, de nimic. Imi este frica de moartea a cuiva drag. Si imi este frica, cel mai mult, de oglinzi. Aceste oglinzi, pentru toti este un obiect fara suflet. Dar eu il consider ce-l mai groaznic cosmar al meu. De cate ori trec pe langa o oglinda ma vad pe mine, dar ma vad in cele mai groaznice ipostaze. Cum ar fi sa stai in fata oglinzii si sa te vezi pe tine cu gura extrem de mare, parca tipand. Ochii sa ii ai inchisi si atat de mici incat nu ii vezi. Nici nu vreau sa imi aduc aminte. In fiecare noapte, cand adorm visez niste cosmaruri ingrozitoare. Simt durerea si in realitate iar cand ma trezesc, desi nu am nimic simt o durere insuportabila. Aproape in fiecare noapte ma intalnesc cu Satana. Dar desigur ma poate chema in orice moment. As fi vrut sa zic ca sunt demon doar pentru ca asa ma comport dar eu chiar asta sunt. Am fost aleasa de Satana sa fiu demon. Sunt ca mana ei dreapta. Defapt, ea nu se numeste Satana. Asa au numit-o cei de pe pamant. In realitate se numeste Etaina. Este o fire care gandeste si se comporta ca mine. Este foarte frumoasa.

Este regina Iadului. Cum am zis, ea poate sa ma cheme in fiecare moment. Chiar daca sunt treaza si stau in picioare aceasta ma cheama. Este ca si cum spiritul si mintea ar iesi din corpul meu iar cand ma intorc, daca cumva mi-am pierdut echilibrul simt durerea cazaturii. Cand ajung in Iad mereu simt un fior. Acel loc este destul de minunat. Chiar daca este totul negru,sunt multi nori albi care parca stralucesc. In mijlocul Iadului se afla tronul Etainei. Mereu cand sunt chemata primul lucru pe care il vad este tronul din piatra. Uneori vazand-o stand asezata pe el. Etaina este o fata bruneta cu parul mai lung ca al meu. Are cateva fire albe ceea ce pe ea o face sa arate mult mai frumoasa. Este imbracata intr-un costum negru avand si cateva ''fulare'' albe. Are formele aproape la fel ca ale mele, dar ale mele sunt mult mai bine definite, gratioase. Asa imi zice Etaina. Ea este pe jumatate dezbracata. Are niste unghii ascutite la maini, astfel aratand ca niste gheare. Desi arata ca o fata de 18 ani, ea are defapt 30.000. Ea a trait pe vremea cand nu exista Dumnezeu. Etaina desi este o fire rea a avut un trecut foarte necrutator. Etaina mai are o sora geamana numita Raina. Raina este o fata blonda cu ochii alb-gri. Are aceleasi forme ca si Etaina. Este imbracata intr-un costum alb foarte frumos. Raina este regina Raiului. Desi Raina si Etaina sunt surori gemene au ajuns in locuri diferite. Au avut un trecut foarte trist, iar Etaina nu a dezvaluit nimanui acel trecut. Probabil pentru ca, atunci cand erau vii se iubeau foarte mult dar erau firi total diferite. Acum, ambele au o ura nesfarsita una fata de alta.

Din fericire, nu am mai vorbit cu Etaina de cateva zile. Cat noroc. Off. Din cate stiu acum se tine slujba in Lumea Normala. Nimeni din Lumea Normala nu stie de Raina si Etaina, desi ele conduc raiul si iadul. Defapt, nimeni din Lumea Normala nu stie ca poti zbura, ca se pot lupta. Ca exista ninja. La fel este si cu Lumea Ninja. Nu stie nimeni ca exista inca o lume, inafara de cea in care traiesc. Doar cei de la Ninjastone stiu de Lumea Normala si stim si cum sa ajungem acolo. Fata de noi, acolo este multa tehnologie. Acolo exista calculatoare, masini, telefoane, avioane etc. La noi nu. Nimeni nu are asa ceva in Lumea Ninja. Doar eu si cu coechipierii mei avem. Noi mergem de multe ori acolo, fiind aproape singurii care primim misiuni acolo. Noi avem o casa in Tokiyo. Defapt o vila. Este foarte mare si scumpa. Avem inca o casa in Coreea de Sud, in Seul. Mai avem una si in Germania. Cand ma gandesc. Cei din Lumea Ninja nu stiu ca exista mai multe limbi. Toti de aici vorbim aceeasi limba, aceea fiind Romana. Cand ma gandesc ca nimeni habar nu are ca exista si o tara Romania, fiind singurul loc unde se vorbeste asa ceva. Nici eu nu am fost acolo, desi stiu ca exista. Eu am o prietena acolo. Dar din cate stiu sta cea mai mare parte in Tokiyo. Este o fata de varsta mea, fiind unul dintre cei mai mari asasini. Nu am vazut-o de ani. Cand ne-am intalnit prima data ambele aveam 12 ani. Pe atunci era o criminala mai mare ca mine. Desigur, ea omora doar oamenii rai, la fel ca mine. Acum daca din greseala impusti pe altul asta e. Nu imi amintesc nici cum arata nici cum se numea. Ma amuza faptul ca ea isi dorea sa devina demon. Nu inteleg de ce, dar pe ea uneori o i-a plansul pentru ca nu face si ea parte din Lumea Ninja. Ea este una dintre putinele persoane care stiu de Lumea Ninja. Noi am lucrat mult impreuna. Sunt curioasa daca s-a schimbat moral si corporal. Intr-o zi sigur ne vom intalni. Eu nu am mai fost de doi ani in Lumea Normala. Sunt curioasa ce s-a schimbat pe acolo. De obicei faceam multe prostii impreuna cu baietii.

De tot am adus vorba de ei, unde sunt? Off. Iar s-au pierdut pe drum. Pana ajung ei probabil voi adormi. Doamne, doar cand ma gandesc la ei imi vine sa ma iau pe par. Parca ii si vad.
Cloud. Un baiat blond, cu parul facut tepi si ochii albastri. Este un baiat tupeist, glumet cu un stil foarte sexy. De la Genesis si Zack a luat perversitatea, distractia si atentia.
Genesis. Un baiat roscat cu ochi caprui. Este un baiat tupeist, glumet si extrem de pervers. De la Cloud si Zack a luat stilul foarte sexy, distractia, atentia.
Zack. Un baiat brunet, cu parul facut tepi si ochii de un albrastu foarte inchis. Este un baiat tupeist, ascultator, ametit, hiperactiv, pervers, petrecaret, atent, glumet, sentimental si grijuliu. El nu a luat mai nimic de la baieti, doar stilul foarte sexy.
Eu. Am luat tot de la ei inafara de: sentimentala, grijulie, ascultatoare. Toti spun ca din vina a 3 baieti a iesit o pantere foarte dorita.
Pantera... Mi-am adus aminte de pantera mea. Este ca un animal de companie. Poate vorbii si seamana la comportament foarte mult pe mine. Are parul negru ca pana corbului si ochii verzi, la fel ca ochii mei dar ai ei stralucesc noaptea. Se numeste Black. Am crescut-o de mica. O am dupa cateva zile de la acea intamplare in care am devenit demon. Este foarte puternica. Si mie mi se spune uneori Pantera Satanei/Etainei. Daca vreau pot lua forma de pantera dar uneori imi pierd mintile.

De tot veni vorba de pierdut minti. Unde doamne sunt baietii aia. Pana ajung ei eu adorm aici. Este vina mea pentru ca nu am luat o pauza de zile intregi. Fara sa imi dau seama inchid ochii si ma gandesc prin cate am putut sa trec.

_______________________________________________________________
http://www.webworks.ro/wp-content/uploads/2009/07/shakira2.jpg
http://thelardarms.typepad.com/.a/6a00d83451fa8a69e20120a5abe2d2970b-800wi - costumul pe care il avea cand era mica (puteti vedea mai bine costumul in acest video : https://www.youtube.com/watch?v=booKP974B0k&ob=av2e )

http://superstarmagazine.com/images/uploads/2011/04/Jeremih-Down-On-Me-ft.-50-Cent.png
http://www.t-spot.net/wp-content/uploads/2011/04/Jeremih-Down-On-Me-ft.-50-Cent.png - asta este imbracamintea pe care o poarta mereu (imaginativa ca blugii sunt cu talie joasa)

http://files.myopera.com/nadine_ko24/albums/100694/fullimg.jpg
http://features.cgsociety.org/newgallerycrits/g25/117725/117725_1176374506_large.jpg - Satana/Etaina

http://fc08.deviantart.net/fs43/i/2009/209/e/4/raina_goddess_of_light_by_saeko_hime.jpg - Raina

http://misiontokyo.files.wordpress.com/2010/01/shaiya.jpg - Raina si Etaina

https://2img.net/r/ihimizer/img710/4449/1yukidemonangelic.jpg - Yuki/senseiul Sakurei (daca ati vazut filmul stiti mai bine cum arata si cum se comporta)

https://2img.net/r/ihimizer/img840/523/1rosedemonangelic.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img853/4315/2rosedemonangelic.jpg - Rose

https://2img.net/r/ihimizer/img690/2161/1inuyashademonangelic.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img20/1645/2inuyashademonangelic.jpg - Inuyasha

https://2img.net/r/ihimizer/img29/6229/1zackfairdemonangelic.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img848/8936/2zackfairdemonangelic.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img10/3359/3zackfairdemonangelic.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img833/4374/4zackfairdemonangelic.jpg - Zack Fair

https://2img.net/r/ihimizer/img703/8484/1genesisdemonangelic.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img269/3100/2genesisdemonangelic.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img204/7295/3genesisdemonangelic.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img11/2404/4genesisdemonangelic.png - Genesis

https://2img.net/r/ihimizer/img403/7284/1clouddemonangelic.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img710/3976/2clouddemonangelic.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img685/185/3clouddemonangelic.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img138/2496/4clouddemonangelic.jpg - Cloud

Poze cu Darka va voi aduce peste cateva capitole. Iar poze cu Aoi nu am gasit. Pai din descriere cred ca vati dat seama ca seamana cu Konan. Deci seamana cu ea doar ca Aoi are parul lung, ochii mov, nu are acel piercing iar trandafirul este in stanga. Desigur este mai scunda, slabuta si frumoasa.

imi pare rau ca acest capitol a iesit asa naspa dar eram prea secata de timp sad
sper ca va place dap !
cum am zis ... am incercat sa cuprind aproape toata ideea happy2
urmatoarele capitole vor iesi mai fain daca am timp dap !
va promit dap !
momentan inca nu a inceput actiunea ... mai avem ceva de parcurs pana la ea lough
cu drag Iva good job
thank you


Ultima editare efectuata de catre Aionista♥IVA in Sam 25 Aug 2012, 12:21, editata de 37 ori
Sus In jos
` Squirrel `
Guardian Ninja
Guardian Ninja
` Squirrel `

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sv, C.M.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2169
Puncte : 2265
Reputatie Reputatie : 72
Hobby-uri Hobby-uri : A lot.
Stare de spirit Stare de spirit : Tired all the time.

Demon Аngelic (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Demon Аngelic (+16)   Demon Аngelic (+16) I_icon19Mier 18 Apr 2012, 10:36

Buna draga mea!
Pai...mi-a placut inceputul, chiar dragut.
Sunt nerabdatoare in ceea ce priveste urmatorul capitol asa mai bine te-ai grabi lough
See ya


Demon Аngelic (+16) Tumblr_mct2debUwJ1r1653do1_500

Make love, not war!
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Demon Аngelic (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Demon Аngelic (+16)   Demon Аngelic (+16) I_icon19Mier 18 Apr 2012, 11:57

AI inceput repede ficul...Imi place idea, imi place descrierea, imi place Sakura. Imi place inghetata. Sa revenim la oile noastre. Capitolul este fooorte si cand zic fooorte ma refer la foooooooooarte reusit! Astept next si nu uita sa ma anunti


Demon Аngelic (+16) Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Demon Аngelic (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Demon Аngelic (+16)   Demon Аngelic (+16) I_icon19Mier 18 Apr 2012, 13:02

Chiar nu'ti dai seama cat de tare e acest capitol ;;)Deci imi place la culmea ideea huh?
Sa ma anunti la nexttt dap !
Abia astept sa vad ce se intamplaaaaaa!!! a hug


Demon Аngelic (+16) Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
Crisulina
Academy Student
Academy Student
Crisulina

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : departe....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Pai imi place sa fac sport...

Demon Аngelic (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Demon Аngelic (+16)   Demon Аngelic (+16) I_icon19Mier 18 Apr 2012, 15:57

Este super !!!! Sa stii draga mea IVA ca de data asta te-ai intrecut pe tine insuti kiss in love a hug
Ceea ce mai am de zis este ca astept urmatorul capitol !! in love


E un nou inceput si tot ce am pierdut
E pierdut deja demult si pun punct...
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Demon Аngelic (+16) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Demon Аngelic (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Demon Аngelic (+16)   Demon Аngelic (+16) I_icon19Joi 19 Apr 2012, 16:55

Bună a hug
Păi mă bucur că am trecut pe aici..
Şti ce fic frumos ai?
De idee.. cu demon.. in love si tatuajul.. mi-am imaginat perfect.
Şti că nu era nevoie sa le faci o descriere...?
Trebuia sa deducem noi cum este fiecare personaj din capitolele urmatoare.
Poate ca tu o consideri ca pe o descriere.. dar e plictisitoare, mai ales ca la tine am intalnit multe personaje.
Nici pe Sakura nu trebuia sa o descri atat ingrijorat
Trebuia să ne laşi mai mult să fierbem in propriul suc. lough
Dar să şti ca e interesant, foarte interesant.
Mai ales cand ai descris acel moment in care Sakura era taiata pe spate.
Găsesc o asemanare cu Sakura lough
Şi eu am coşmaruri, poate mai crunte ca ale ei.
Se vede crucificată când se uita in oglinda? O.O
Asta e o premieră.. chiar ca e o idee originală... foarte originală.
Aaaa, incă ceva, ar fi bine să corectezi capitolul inainte sa-l postezi.
Astept capitolul urmator.
Spor la scris in love



Demon Аngelic (+16) Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Demon Аngelic (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Demon Аngelic (+16)   Demon Аngelic (+16) I_icon19Joi 19 Apr 2012, 20:54

Buna honey,
Am aterizat si eu pe aici sincer imi place foarte mult.
Ma mir ca Saku nu s-a indragostit de unul dintre baieti . happy2 Deci ideea n-am mai vazut-o si chiar imi place cum descri.
Te rog pune next repede si sa ma anunti!


Demon Аngelic (+16) 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
Dee' Cola ღ
Academy Student
Academy Student
Dee' Cola ღ

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nu cred că vrei să ști. ✘
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 49
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : My life Music ♬ ❥
Stare de spirit Stare de spirit : Nu cred că te interesează, corect? ✔

Demon Аngelic (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Demon Аngelic (+16)   Demon Аngelic (+16) I_icon19Joi 19 Apr 2012, 21:14

Bunaaaa Andreee a hug
Uite acum am reusit si eu sa-ti citesc ficul... ingrijorat ... nu ma bate x_x :o3
Despre fic... hmm think ... pff n-am ce zice, pe bune,
E genial, e frumos, e interesant cel putin pe mine ma facut curioasa huh?
sa vad ce se va intampla in urmatorul capitol huh?
a iesit mai bine decat credeam kiss
Ideea e originala good job , asta-i clar heh
Ai avut cateva greseli de ortografie lough , dar nu-i nimic heh
Pe bune nici nu stiu ce sa mai spun, iti ador ficul sincer huh?
E genial si ...
Daca primul capitol, asta, care ai spus ca e c-am naspa deci NASPA take this! ??
A fost prea interesant
Si stai lin nu te laud aiurea,
daca nu mi-ar fi placut,
sti bine ca ti-as fi spus heh
Mi-e mi-a placut descrierea,
chiar daca nu era nevoie sa fie asa mare... sad
Imi place ca ai pus imagini cu aproximativ,
toate personajele ;;)
Mi-am facut o idee cum arata acum toti roll
Sa nu te mai prind cumva :-w
ca spui ca acest capitol este naspa, pe bune,
mai spui asta o Singura Data ... si ...
Te bat biciuitor biciuitor biciuitor clar :-w
Debea astept,
sa vad ce se va intampla in happy2
urmatorul capitol huh?
Sunt foarte curioasa, sincer, heh
Astept, desigur, si actiunea ;;)
care sper ca va fi la greu ,
Si astept cu ardoare, dance2
sa vad de ce sunt in stare
cei 3 perversi happy2
Doamne sunt foarte curioasa x.x
sa vi repede cu Nextul :3
Pana atunci, iti mai spun o singura data
Fic original, foarte interesant, frumos, genial, in love
Si sunt convisa dance2
ca se poate si mai bine, nu spun ca nu e bine, heh
dar stiu ca poti si ai imaginatia foarte bogata kiss
Bafta in continuare ;;)
Spor la scris,
Asteptam cu toti nextul si,
Speram sa apara curand
Pana atunci te pup dulce kiss kiss
Te a hug a hug a hug
Si sa ai grija de in love in love
Si ficuuul nu uitaa de fiiic
sa apara curand :o3
da te-am pupat kiss da am mai spus asta odata x.x :))
si nu uita de fic, waaa gata gata am terminat
numai zic nimic
doar e genial happy2 gataaaaa
m-am potolit
Zbye dance2
in love hi! kiss a hug
Love you love i love you















Demon Аngelic (+16) 405191_219547041471066_2141242581_n_large

Sunt ușor de descris,
Dar greu de găsit.
Îti intru în cap
Și nu te mai scap.
Într-un moment,
Devii dependent.
Eu nici nu te rog,
Să mă vezi ca un drog.
Asta inseamnă să fi Cola,
Insă sunt Dee' Cola!


by Aionista♥️IVA


Managerul Aionistei♥️IVA Cine vrea să ajungă la ea, să vorbească sau să ia legătura, va trebui mai intâi să mă contacteze pe mine la id-ul: deea.pufu18@yahoo.com :)
Sus In jos
Rosalie Evans
Genin
Genin
Rosalie Evans

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 387
Puncte : 414
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : desenul si muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Demon Аngelic (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Demon Аngelic (+16)   Demon Аngelic (+16) I_icon19Joi 19 Apr 2012, 23:53

Deci Iva la acest fic chiar nu cred ca am nimic de comentat inafara ca l-ai cam lungit, oricum chiar si aceasta "extensie" isi are rolul foarte important de a ne arata caracterul sakurei si personajele ce e posibil sa apara pe parcursul fcului.
Descriere este mult mai buna decat la celalat fic iar ideea imi place chiar foarte mult, ai dezvoltato chiar foarte frumos desi mi s-a parut putin de tot exagerara faza cu "cea mai frumoasa fata din lune" dar bineinteles nu mi se pare o cine stie ce greseala, defapt nici nu e greseala e doar modul in care tu ai vrut sa arate.
Abia astept sa vad cum iti vei dezvolta ideea in continuare.
Abia astept nextul, si sincer sper sa apara si Sasuke.


I want to live in my little perfect world

Demon Аngelic (+16) Scaled.php?server=407&filename=copyofvgdre
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Demon Аngelic (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Demon Аngelic (+16)   Demon Аngelic (+16) I_icon19Dum 22 Apr 2012, 13:22

Capitolul 2

Simteam cum sunt carata de cineva. Simteam cum cineva ma tine protector in brate. Simteam o caldura enervanta. Doamne! Imi deschid ochii si gandurile mi s-au adeverit. Eram carata de Cloud. Acesta ma tinea protector la pieptul lui ceea ce imi provoaca scarba. Ma uit putin prin jur. In fata noastra se aflau Zack si Genesis. Iar in stanga noastra Black. Se pare ca nimeni nu a observat ca m-am trezit. Doar Black a observat. Imi zambeste apoi observ cum se transforma in pisica. Daca ar putea sa se transforme si in lupte cand trebuie in pisica. Dar din nefericire nu poate mereu. La fel si eu. Nici eu nu ma pot transforma mereu in pantera. Defapt ma pot transforma si in momente in care normal ar trebui. Dar voi ramane pantera o vreme. Dupa ce observ ca s-a transformat in pisica sare direct pe pieptul meu. A sarit cu multa grija ca nu cumva sa ma zgarie. Si-a pus caputul pe unul din sanii mei si s-a incolacit incepand sa toarca. Dupa cum am descris costumul, port un sutien care se vede suta la suta. Si daca nu aveam ea tot se punea cu capul acolo. Cand vrea este chiar dulce. Cu mana stanga incep sa o mangai, dezmierdand-o. Dintr-o data simt cum sunt privita. Imi ridic capul in sus si il vad pe Cloud zambind dulce. Pentru mine este un zambet prosteste. Din privirea mea rece ii spun sa ma lase jos. Urasc sa ma care cineva. Mai ales un baiat. Pe langa nu sunt ranita deci nu am nevoie de iubirea lor. Nu ca a-si avea nevoie si cand sunt.

Il vad cum ofteaza sonor, atragandu-le atentia baietilor. Toti se opresc brusc. Abia acum observ ca noi fugeam printre crengile copacilor. Blondul ma pune usor jos ca nu cumva sa alunec si sa patesc ceva. Ma enerveaza aceasta protectie. Dar se pare ca avea un motiv. Suntem la o distanta foarte mare de pamant. Dar eu ori cum ma descurcam. Am sarit si intr-o prapastie si am iesit intreaga. Ma uit pe pieptul meu si observ ca pisica nu mai este acolo. Ma uit din instinct in spatele meu si o observ dar acuma transformata in pantera. Ma uit la cer si incerc sa imi dau seama care sunt punctele cardinale, dar le-am gasit repede. Nu aveam de gand sa imi intreb coechipierii care este drumul. Stiam ca Ninjastone este spre apus deci mi-am gasit drumul repede. O iau in fata dandu-le de inteles ca pornim. Puteam simti cum parul meu este luat de vant. Ma amuza faptul ca parul meu este mereu salbatic. In sensul ca ori cat l-as pieptana tot ramane destul de ciufulit. Dar cand vreau sa imi iasa drept imi iese. Cand ma gandesc ca aproape toate fetele, atunci cand se piaptana se plang ca ba nu iese bine, ba le doare, ba le cade parul etc. Eu ma descurc si am un par lung de un metru si ceva. Ma rog, putin imi pasa.

Revin cu gandul pe pamant. Ma uit un pic prin jur si realizat ca o tacere apasatoare era coborata de mult peste noi. Ma mir cum de sunt asa de linistiti. Dar mai sunt si momente dinastea. Vad ca mergem de ceva timp. Inseamna ca suntem aproape de academie. Eu nu voi merge acasa. Vreau sa merg pana la biserica si sa o astept pe Inuyasha. Desi este o fata chiar este preoteasa. Mama ei era cea mai mare preoteasa din lume dar a murit acum cativa ani. Ea nu plange pentru ea deoarece i-a jurat ca nu o va face. Si nu plange pentru ca stie sigur ca mama ei a ajuns langa Dumnezeu. Ma bucur pentru ea. Dar din vina mea mereu isi face griji. Dar nu am ce face. Asta este firea ei. Probabil suntem prietene pentru ca asta eram si inainte sa devin demon. Eu nu mi-am mai facut prieteni noi de atunci. Singurii mei prieteni sunt cei cu care am fost si inainte de transformare. In total 6 prieteni. Dar nu stiu daca noi chiar suntem prieteni. Uneori imi este frica sa nu se intample acelasi lucru ca inainte. Ma tot intreb... Oare la cine tin mai mult? La baieti sau la fete. Prin baieti ma refer la Zack, Cloud si Genesis. Iar prin fete ma refer la Inuyasha, Rose si Aoi. Tin la toti foarte mult. In sensul ca nu vreau sa ii pierd. Nici macar eu nu stiu daca simt ceva prietenie pentru ei. Stiu doar ca nu vreau sa ii pierd. Si simt ca pentru cineva dintre acestia tin mai mult. Dar habar nu am. Adica baietii sunt coechipierii mei, dar sunt baieti. Iar fetele, nu stiu. Uneori ma simt confuza. De obicei nu sunt asa. Probabil ma comport asa din vina acelui sentiment. Din vina sentimentului ca ma voi intalnii cu cineva. Acest gand nu il suport. Mai ales pentru ca nu sunt sigura cu cine ma voi intalnii. Doamne! Iar am uitat sa raman treaza pe pamant.

Se pare ca nu de mult am iesit din padure. Ma opresc brusc, la fel facand si ceilalti. Ma intorc catre ei, si ca de fiecare data imi pun mana pe sold si un picior in fata. Mereu fara sa vreau ma pun in posture mai sexy sau sa par sexy. Baietii deja s-au obisnuit cu mine. Cu un glas rece le zic ca nu vin acasa. Acestia ma intreaba unde merg. Ca de fiecare data le raspund ca nu este treaba lor. Cred ca este si un deja vu pentru ei. Acestia afirma si dispar din raza mea vizuala. A fost mai usor ca alta data. Cu pasi de felina ma indrept catre biserica. Puteam auzii de aici slujba. Nu am participat la una de 3 ani. Dar nici nu imi este dor. Nici nu am nevoie. Dar ma simt diferita pentru ca nu pot participa. Defapt, chiar sunt diferita. Sunt un demon care omoara, razbuna, uraste. Nu ca cei din biserica nu ma lasa inauntru. Dumnezeu nu ma primeste. Nu mai sunt a lui. Acuma sunt mana Satanei si nu mai tine la mine. Nu ii mai pasa de mine. Uneori a trimis si ingeri ca sa ma omoare. Ce poate fi mai grav decat atat? Cred ca nimic. Daca ar fi stiut ca voi ajunge asa sunt sigura ca nu ma aducea pe lume. Chiar daca a trimis ingeri eu i-am omorat pe toti. Dar mereu ma mirat faptul ca majoritatea stiau ca nu merit aceasta soarta. Dar nu au curaj sa ii zica asta. Asta e viata mea. Traiesc in pacat. Nu este o zi in care sa nu imi fac un pacat. Nu exista asa ceva. Uneori ma intreb care imi este scopul in aceasta lume. Nationalitate nu mai am. Din momentul in care mi-am aruncat bandana asa se presupune. Nimeni din Ninjastone nu are nationalitate. Aici nu sunt acceptati ninja sau persoane care fac parte unui sat. Desi, in actele noastre scrie in ce sat suntem nascuti. Din toata academia, eu sunt singura care este din Konoha. Destul de amuzant.

Off... Se pare ca slujba s-a terminat. Am ajuns la fix. Vad cum diferiti oameni ies din biserica. Cea mai mare parte fiind de varsta mea. Toti stiau cine sunt. Unii ma salutau cu zambetele pe buze desi stiau ca nu le raspund inapoi. Dupa ce toata lumea a plecat am putut sa o vad pe Inuyasha. Acum eram singure. Se apropie de mine si ma ia in brate. Nu ii raspund. Tanara se indeparteaza de mine si ma trage de mana inauntru. Incerc sa dau inapoi dar nu imi raspunde. Puteam sa scap in ori ce moment daca vreau. Totusi, nu vreau sa se supere inca pe mine sau sa o ranesc. Prin ranire nu ma refer la cea sufleteasca. Pana la urma am intrat in biserica. Inuyasha ma tragea de mana catre altar. Acolo se afla o icoana cu fecioara Maria si fiul ei, Iisus. Se pare ca nu este nimeni aici inafara de noi doua. Priveam peretii. Erau desenati cu fel si fel de imagini. Puteam vedea sfintii apostoli, diferiti sfanti, nasterea, rastignirea si invierea Domnului. Simt cum Inuyasha imi da drumul la mana. Ma uit la ea si observ ca acum saruta icoana de pe altar. Nici nu mi-am dat sama cand am ajuns. Aceasta isi face cruce si imi zice sa incerc si eu. Acum eram in fata icoanei. Priveam icoana cu multa plictiseala. Sunt sigura ca stiam ce urma sa se intample. Nu era de bine, asta era clar. Dar totusi, pentru tanara de langa mine o fac. Imi dau usor parul la o parte si ma aplec. Cand buzele mele fine au facut contact cu icoana, s-a spart. S-a rupt in 6 bucati iar din ochii lui Iisus si a mamei lui au iesit spini care mi-au intrat direct in buza. M-am dat repede in spate si mi-am pus mana la locul cu pricina. Durea ingrozitor. Buzele imi sangerau ingrozitor. Aveam facute niste mici gaurele prin ele. Priveam icoana cu dispret. Observ imediat cum toate icoanele se rup in bucati. Imediat incep sa le aud cum susotesc persoanele din desene. Vazand ca suntem in pericol, o iau pe sus pe ''fetita''. In cateva secunde deja eram afara. Cum o las jos incepe sa isi ceara scuze. Inteleg ca este preoteasa si nu poate crede ca un om a fost respins de Dumnezeu. O linistesc si ii spun ca merg acasa. Ca de fiecare data trebuie sa zica cate ceva. A venit cu ideea sa merg la spital. Ma enerveaza mereu cand zice sa merg la doctor, la biserica sau stiu eu unde. Ii spun raspicat un ''nu'' apoi am disparut intr-o ceata. Aceasta este una dintre tehnicile demonului. Cand vreau sa ma teleportez mereu ramane ceata neagra in urma. Desigur nu multa. La fel si unde ajung, se creeaza ceata.

In doar cateva minute deja eram in fata casei. Este inconjurata aproape din toate partile de padure. Partea in care nu este paduree, este cararea care duce catre Ninjastone. Acest loc este ca un oras din Lumea Normala aproape. Avem piscina, avem mare, avem club si multe altele. Gandurile imi sunt intrerupte de muzica care se auzea din living. Usa de la intrare sa afla cu fata la apus. La fel si geamul de la camera mea si a baietilor. Nu inteleg de ce ei 3 au vrut sa stea in aceiasi camera. Cum am deschis usa i-am vazut pe baieti in boxeri si cu muzica la maxim. Acestia imi zambesc dar le piereste zambetul cand vad ce am la buza. Inca nu au vazut tot pentru ca am mana acolo. Sunt tare curioara cum vor reactiona cand vor vedea. Sigur nu imi vor da o palma pentru atata lucru. Si daca imi da, asta-i viata. Foarte rar se intampla sa imi dea. Dar cand imi da au mereu un motiv. Ce o fi o fi!
______________________________________________________________
http://images4.fanpop.com/image/photos/21100000/-On-The-Floor-Music-Video-screencaptures-jennifer-lopez-21125666-1920-1080.jpg - parul Sakurei (in aceasta poza vreau sa arat prin ce se refera ea la salbatic ... prin inteles nu este prea aranjat ... daca vreti sa vedeti mai bine cred ca vati dat seama ca poza este din melodia On The Floor)
sper ca va placut in love
next-ul habar nu am cand vine lough
sper doar ca va placut in love
cu drag Iva good job


Ultima editare efectuata de catre Aionista♥IVA in Mier 09 Mai 2012, 20:59, editata de 8 ori
Sus In jos
Rosalie Evans
Genin
Genin
Rosalie Evans

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 387
Puncte : 414
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : desenul si muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Demon Аngelic (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Demon Аngelic (+16)   Demon Аngelic (+16) I_icon19Dum 22 Apr 2012, 13:30

Iei prima
Deci ador capitolu si imi place cum continui ideea la nebunie:*
Imi place o Sakura mai rea:x.
Abia astept next Iva.


I want to live in my little perfect world

Demon Аngelic (+16) Scaled.php?server=407&filename=copyofvgdre
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Demon Аngelic (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Demon Аngelic (+16)   Demon Аngelic (+16) I_icon19Dum 22 Apr 2012, 13:30

Firar! A doua ! Exact in acelasi moment! Nu e corect! Capitolul este s-u-p-e-r-b! Iubesc ficul asta! SI deja a devenit unul din preferatele mele! Astept next si PWP dolshe


Demon Аngelic (+16) Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Tymy
Genin
Genin
Tymy

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 300
Puncte : 316
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Rime
Stare de spirit Stare de spirit : Și fericit:).....Și trist:(

Demon Аngelic (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Demon Аngelic (+16)   Demon Аngelic (+16) I_icon19Dum 22 Apr 2012, 14:01

Bravo Iva....super tare capitolul..mia placut faza cu icoana cand sa spart:))
Astept nextu cu inflacarare.....Bafta in continuare good job



Cand Sunt Trist Incerc Sa Ma Inveselesc
Cand Sunt Fericit Incerc Sa Ma Mentin Asa
Cand Vad Pe Cineva Trist Ma Intristez Si Eu
Cand Vad Pe Cineva Fericit Devin Fericit Si eu
Iar Cand Cineva Nu Mai Vrea Sa Fie In Viata
Incerc Sa Il Fac Sa-si Doreasca Viata
Cand Toata Lumea Este Fericita
Simt Ca Mi-am Facut Rostul In Viata
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Demon Аngelic (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Demon Аngelic (+16)   Demon Аngelic (+16) I_icon19Dum 22 Apr 2012, 15:39

Buna Iva ,
Multumesc de anunt !
Deci faza cu Icoana si celelalte m-a socat. Sper ca pana la urma o sa o ierte .
Cand apare sasuke ? Sunt curioasa .
Ce o sa-i faca baieti ? intrebarea care ma macina
Imi doresc sa nu mai fie asa rece , mai ales cu prieteni ei . Dorinta arzatoare
Pune next repede te rog


Demon Аngelic (+16) 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
rozalix
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 3

Demon Аngelic (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Demon Аngelic (+16)   Demon Аngelic (+16) I_icon19Sam 12 Mai 2012, 18:23

frumoasa poveste.sper sa pui cat mai repede nextu thank you al noualea cer nr1 nr1 nr1
Sus In jos
rozalix
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 3

Demon Аngelic (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Demon Аngelic (+16)   Demon Аngelic (+16) I_icon19Sam 12 Mai 2012, 18:23

rozalix a scris:
frumoasa poveste.sper sa pui cat mai repede nextu thank you al noualea cer nr1 nr1 nr1
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Demon Аngelic (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Demon Аngelic (+16)   Demon Аngelic (+16) I_icon19Mar 12 Iun 2012, 00:15

Capitolul 3

In gandul meu oftez, apoi fac cativa pasi, intrand in casa si inchizand usa in urma mea. Mana imi acopera rana care inca sangera putin. Zack se apropie de mine pana cand distanta dintre noi este de o jumatate de metru. Ma priveste putin ingrijorat. Daca m-ar fi privit cu mila m-as fi enervat. Urasc sa fiu privita in acel mod. Nimeni nu stie de ce pot fi eu in stare, in afara de coechipierii mei si Yuki-sensei. Intr-o oare care masura nu prea suport nici aceasta privire ingrijorata. Vad cum brunetul isi indreapta mana spre fata mea, vrand probabil sa vada ce ascunde mana mea. Cu mana libera i-o inlaturez, fiind incontinuare calma si rece. Fara sa le spun ceva plec din living si ma indrept spre camera mea. Pasii mei linistiti, care paseau ca o felina, auzindu-se doar zomotul produs de tocuri cand atingeau solul. Ma opresc din mers la jumatatea scarilor si imi intorc privirea in spate. Zack a ramas inca in fata usii de la intrare.

In dreapta usii, la o departare de doar 2,50 metri se afla scarile drepte. Langa scari se afla un hol scurt, care duce catre diferite incaperi. Acelea fiind salile de antrenament. Inainte de a patrunde in acel hol mic si intunecat, tot in stanga se afla baia. Acolo de obicei isi fac baietii baie, uneori si eu. Este o baie spatioasa. Are tot ce ar avea nevoie o baie, doar ca nu este o vana in incapere, ci o cabina de dus. In mijlocul livingului se afla o masa din sticla fumurie, in jurul ei fiind o canapea, care sa afla cu fata catre lungime si doua fotolii care sunt in capetele mesei. Toate sunt de culoarea neagra. Pe peretele din fata acestora , care este la o distanta de 5 metri se afla un televizor cu plasma LG. In dreapta acestuia se afla si un DVD-player tot de la LG. Ambele sunt tot de culoarea neagra. Deasupra acestora sunt mai multe rafturi pe care se afla carti, filme etc. Pe partea opusa televizorului se afla bucataria. Normal este aceiasi incapere, despartind bucataria de living un simplu bar. Bucataria este normala. Are o masa in mijloc, de data asta din lemn doar ca este tot de culoarea neagra. In jurul ei sunt 4 scaune tapitate din piele, fiind de culoare neagra. Restul lucrurilor ramase in bucatarie sunt ''normale'' , ca sa zic asa. De exemplu mai are un aragaz, chiuveta, frigider, microunde etc. In celalalt capat al camerei de afla usa-termopan glisanta. Are tocul usii de culoarea neagra. Dimensiunile sunt mari si in lungime si in latime. De indata ce treci de acea usa intri intr-o gradina uriasa, neinconjurata de gard. Defapt casa noastra nu este inconjurata in nici o parte. Cum am spus, este inconjurata din toate partile de padure. Gradina este chiar minunata. Acolo am cateva flori plantate din plictiseala. Desi uneori, recunosc, merg la vanat doar ca sa ma antrenez, sa exersez tragerea cu arcul, ca sa nu mai mergem la magazin prind de aici etc. Mereu cand fug de acasa merg in padure. Baietii la inceput erau disperati. Cand se trezeau nu ma gaseau si veneam abia peste cateva zile. Dar acum este deja ceva normal sa fug de langa ei. Sa ma evacuez in padure, fara sa imi iau nimic cu mine. Mereu vanez ba cu propriul corp, ba cu sabia, dar cel mai mult cu arcul. Stiu sa gatesc aproape orice. Aici gasesti multi caini salbatici. Am invatat sa fac multe lucruri din ei. Tuturor la inceput li se pare scarbos dar dupa ce gusta, daca ar putea ar manca toata oala. Acolo gasesti si lacuri, poiene si multe altele.

Sunt readusa cu gandul pe pamant cand ii aud pe baieti susotind. Fara sa ii privesc continui sa urc scarile. Cum trec si de ultima treapta pot vedea iar un hol scurt. In dreapta se afla camera baietilor. Nici nu vreau sa ma gandesc ce gasesc mereu acolo. Drept in fata, la doar 2 metri departare de usa baietilor, se afla camera mea. Intru inauntru cu pasi lenesi. Este o camera destul de mica. Cum intru pe usa, in dreapta se afla patul meu. Langa patul meu se afla geamul. In stanga geamului se afla alt pat doar ca este acoperit. In caz ca va mai veni vreo persoana. La picioarele patului se afla un dulap plin cu haine. Dupa dulap, fata in fata cu usa de la intrarea in camera se afla alta usa care duce catre propria mea baie. Este exact ca si baia de jos doar ca eu am vana in locul unei canibe de dus. Ma apropii usor de oglinda, incercand sa nu o i-au razna. Imi inspectez putin rana, apoi fac cateva semne. In cateva secunda carnea revine la normal, ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic. Sangele mi-a intrat inapoi in rana, ceea ce inseamna ca n-am probleme nici cu pierderea de sange. Imi inspectez putin fata in oglinda pana cand imi aud numele.

Nu apuc sa reactionez pentru ca simt cum sunt teleportata. Totul pentru cateva secunde devine negru si nu mai simt nimic in jur. Cand am ajuns observ ca sunt pe canapeaua din living. Baietii sunt in jurul meu zambind. Fara sa apuc sa ii intreb de ce zambesc, Genesis imi intinde o foaie. Fara prea mult interes incep sa citesc. Cand termin pe fata imi apare un ranjet. Desi sunt extrem de obosita pare o misiune interesanta. Mai ales ca de data asta voi merge in misiune eu impreuna cu Baiatul Emo. Doar cand am vazut ca pe foaie scria la ajutor un nume lung mi-am dat seama ca e el. Nu ii stiu deloc numele. Mereu il strig ''Baiatul Emo''. Nu este un baiat foarte puternic, dar recunosc faptul ca este unul dintre prietenii mei. Pentru el cred ca este un cosmar sa mearga cu mine intr-o misiune. Eu, fiind o sadica, fara inima, care ucide fara regrete.
________________________________________________
stiu ca este un next scurt dar nu mai am timp de nimic sad
am avut noroc ca nu a venit mama si nu ma prins dap !
stiu ca este un next groaznic , descriind numai casa ... dar ma mir ca am reusit si atat sad
promit ca ma voi revansa ... urmatorul next nu stiu cand va veni ... sper sa il pot aduce cel tarziu sambata sau vineri puppy eyes
s-au intamplat prea multe lucruri ... incepand de la durere pana la cadere psihica ingrijorat
scuzele si motivele pentru acest next groaznic si pentru intarzierea de mai mult de o luna le voi spune in capitolul urmator
cu drag Iva good job
P.S.: de data asta nu anunt pe nimeni de next ... va voi anunta cand voi posta capitolul urmator :|


EDIT
Data: 30.06.2012 , Ora: 3:30 am

Capitolul 4

Sunt pregatita pentru urmatoarea misiune. Ca de fiecare data, sunt imbracata in obijnuitul meu costum. Imi iau sabia, fac cateva semne si aceasta dispare, lasand in urma ei ceata neagra. Acum, cand voi avea nevoie de ea imi va aparea in mana. De ce sa o car cand pot face asta? Dar oricum, trebuia sa fac asta pentru ca Baiatului Emo ii este frica sa nu il ucid. Cobor rapid scarile. Pot sa recunosc ca sunt foarte obosita. Nu am dormit de 4 zile nici macar un minut. Acum nu i-au in calcul si faptul ca am lesinat dupa acea lupta. Mereu am primit cate o misiune sau mai stiu eu ce.

Aud maraitul dragalas a lui Black, care imi spune ca e momentul sa plec. Cred ca ar vrea sa vina si ea dar baiatul ala este foarte fricos. Ar sta la 5 metri departare de Black. Ma rog... O mangai usor pe cap, aceasta torcand ca o pisica. Desi nu arat cat de mult tin la ea, aceasta tine la mine ca si ochii din cap. Suntem prietene foarte bune. Noi doua suntem singurele fiinte de pe pamant care au cunoscut-o pe Satana. Desi se presupune in Lumea Normala ca Satana are multe ajutoare, nu este adevarat. Ea nu are cu cine vorbi acolo. Defapt, are multi serpi. Sarpele ei preferat este unul pe nume Skillet. Acel sarpe se poate face extrem de mare. Poate si vorbi. Skillet, este insusi sarpele care i-a convins pe Adam si Eva sa manance acele mere. Nu Satana este cea care ii ''provoaca'' pe oameni sa faca pacate, ci ''animalul ei de campanie''. Acesta s-ar putea spune ca se hraneste cu pacatele lor. L-a fel si regina raului, care se bucura de pacatele comise, crescandu-i puterea. De multe ori m-am intrebat daca ea are degand sa isi omoare sora. Pacatele cresc din ce in ce mai mult si sunt sigura ca deja a intrecut-o pe Raina. Oare vrea sa devina si mai puternica, dupa sa porneasca un razboi intre rai si iad, iar daca ea castiga sa cucereasca teritoriul ingerilor? N-am idee. Dar nici macar nu-mi pasa. Multa lume crede ca Satana este Lucifer, dar se inseala. Nu l-am cunoscut niciodata si nici nu stiu cum arata. Dar sunt sigura ca regina raului stie. Eu nu stiu foarte bine trecutul ei, dar imi pot da seama ca este unul la fel de dureros ca al meu, poate chiar si mai mult de atat.

Imi i-au ramas bun de la Black si deschid fereastra, aruncandu-ma pe ea, ajungand dupa in picioare. Nu aveam chief sa ma intalnesc cu baietii. Incep sa alerg catre locul de intalnire care este destul de aproape de casa. Cred ca Baiatul Emo deja a ajuns, fiind un baiat care respecta fiecare cuvant. Daca trebuia sa ne intalnim la 4 dimineata el ajungea si mai devreme de ora propusa. Asta numesc eu baiat cuminte. Cand am ajuns in locul propus gandurile mi s-au adeverit. Statea intins pe iarba, privind cerul care se intuneca si soarele care isi pierde puterea. Langa el se afla o piatra destul de mare, tanarul batand un ritm foarte dezordonat. Tipic lui. Parea atras de acel soare. Il privea putin incruntat. In ziua de azi putini oameni pot privi soarele, cat de cat. Acest soare care lumineaza Pamantul si care aduce lumina si in sufletele altora este ca un inger pazitor. Dar oare de ce nu lumineaza si inima mea? Ce i-am facut eu? N-am avut niciodata de gand sa zbor pana in spatiu si daca as putea, sa il distrug. As putea sa ii distrug puterea de a lumina daca as distruge raiul. Dar eu inca nu m-am revoltat niciodata contra ingerilor. Cum am zis, multi au venit sa ma ucida sub ordinele lui Dumnezeu, dar acestia cand erau in fata mea nu doreau sa ma ucida. Nici eu nu inteleg de ce. Sunt o fata care iubeste negrul , intunericul, sangele, crimele, puterea, razbunarea etc. Dar ei nu vor. Din nefericire pentru ei nu pot iesi din cuvantul Lui si trebe sa se lupte cu mine. Pana acum am omorat multi ingeri. Si mereu cand isi dadeau ultima suflare imi spuneau acelasi lucru. Parca ar fi niste roboti setati ca atunci cand eu ii ucid sa spuna asta. ''Sa te ajute Satana, pentru ca Dumnezeu nu te accepta. Acum ea este singura persoana in care trebuie sa ai incredere si care te va ajuta ca si Dumnezeu. Nu uita cuvintele noastre.'' Dar nu le pot intelege cuvintele. Sunt ingeri. Normal ar trebui sa ma faca sa ma indrept pe drumul cel bun dar ei imi spun sa o urmez pe regina raului. Imi dau seama ca Dumnezeu nu mai are incredere in mine si nu vrea sa ma ierte. Si de as vrea sa imi marturisesc pacatele nu pot, dar recunosc ca 80% nu vreau.

Din nou gandurile imi sunt intrerupte de un tusit fortat. Deja este un déjà vu. Cat timp eu priveam soarele se pare ca s-a pregatit de plecare. Schimbam cateva priviri, ca si cum am putea comunica prin ele. Dau afirmativ din cap, el urmandu-mi exemplul. Fara sa-l anunt incep sa alerg catre locul unde se presupune ca e misiunea. Pentru mine este o misiune usoara, dar la cat sunt de molesita cred ca va fi mai greu. Din surse sigure directoarea a aflat ca intr-o casa de oameni normali, unde se afla o femeie cu doi copii va avea loc un atac. Se pare ca niste persoane vor sa se razbune pe acestia deoarece sotul femeii i-a pacalit cu o suma de bani. Familia nu a fost anuntata pentru ca ar fi fost agitati iar dusmanii si-ar da seama si i-as pierde. Nu inteleg de ce directoarea mi-a dat fix mie aceasta misiune. Stie bine cat sunt de obosita si aceasta misiune ar putea sa o faca pana si echipa 2, care este compusa din niste fete slabe la putere si la minte, fiind niste parasute. Dar totusi, ea are cea mai mare incredere in mine. Pe langa stie ca nu as refuza niciodara o misiune, ceea ce este adevarat. Cred ca dusmanii sunt deja la victime in casa. S-a stiut pana si ora la care vor ataca. De aceea noi vom ajunge acolo putin mai tarziu pentru ca daca am ajunge inainte de atac dusmanii m-ar recunoaste si ar lua-o la sanatoasa. Si sunt sigura de faptul ca acestia prima data ar bloca incaperile ca persoanele dinauntru sa nu scape, atacatori fiind incepatori. Dupa sigur nu ar pleca pana nu ar ucide victimele cu mana lor. Sunt destul de sigura ca ar da foc la casa, greseala de incepator. Daca ar fi fost ninja ar sti ca nu e bine sa dai foc la ceva, mai ales daca sti ca in acel sat, in cazul respectiv academie, se afla o criminala in serie. Toate astea sunt gandite de mine, la fel si planul pentru momentul atacului. Mi-a ajuns sa stiu motivele ce-ar rezulta dezastrul, cateva despre atacatori, familie si cel mai bine a fost faptul ca au stiut si la ce ora ataca. Dar nu aveam neaparat nevoie de aceste informatii. De obicei eu primesc cele mai grele misiuni din intreaga academie. Si pentru o fata de varsta mea, orice sat ar gandi ca fac misiuni de ANBU. Incerc sa gasesc vre-o greseala la ceea ce am gandit dar nu am gasit nici macar una. Slabe sanse sa ma insel. L-a cati oameni am omorat nimeni nu s-ar insela de ceea ce gandesc.

Pot auzi cum pasarile zboara dispareta, parca fugind de ceva. Ceea ce inseamna ca atacatorii si-au inceput treaba si ca suntem aproape de respectivul loc. Incep sa alerg ceva mai repede. Privesc putin cerul. Se pare ca s-a facut noapte. Cerul desi este de un albastru inchis, pot observa cateva dare negre, care peste cateva minute se risipesc in aer. Imi pot da seama cu usurinta ca este fum. Parca as fi atotstiutoare, totul se adevereste. Imediat isi face aparitia si mirosul fumului. In maxim 2 minute am ajuns in fata casei. Aproape fiecare intrare si iesire erau blocate. Singurul loc pe unde as putea intra este geamul de la etaj, inca necuprins de flacari. Cred ca acei oameni nu s-au gandit ca ar veni un ninja de elita care printr-o saritura sa fie deja la etaj. Imi intorc usor capul catre baiatul care imi este coechipier in aceasta misiune. Cum imi vede privirea roseste la fata si incearca sa nu ma priveasca un ochi. Se pare ca privirea mea indiferenta, rece, dar atat de atragatoare fura inimile tuturor. Buzele mele chiar mai perfecte decat ar trebui probabil il face sa se intrebe ce gust au. Corpul meu te face sa te gandesti la scene interzise. Dupa ce vad ca si-a facut curaj sa ma priveasca in ochii ii arat cu privirea fereastra de sus. Acesta aproba, apoi sare primul pentru ai pazi spatele. Poate ar cade si chiar nu am chief sa il car in spate pana la spital. Destul de greu reusesti printr-o saritura sa intre pe geam. Dupa ce ma asigur ca a ajuns, ma imping de pamant putin cu picioarele, dupa fac o saritura extrem de fixa. Cand sunt aproape de geam ma dau o data peste cap si ajung in incapere putin ghemuita, intrand cu brio. Abia de s-a auzit putin zgomotul tocurilor cand am intrat. Nu e de mirare, eu facand dansuri, trebuie sa mentionez ca extrem de multe feluri. Pe langa fac si balet, patinaj, parkour, faceam si sporturi extreme cand mergeam in Lumea Normala. Dupa ce ma ridic in picioare, incepem cautarile. Trebuia prima data sa gasim femeia si copiii. Nu simt nici o prezenta inamica. Probabil ne-au simtit si au luat-o la fuga? Chiar daca au facut-o, desi sunt slabe sanse, nu ma voi lasa pana nu ii voi prinde. Pana acum in nici o misiune nu am fost invinsa si nu am de gand sa se intample asta acum.

La cat de distrusa este casa, ma asteptam sa aud parchetul scotand sunete ingrozitor de sacaitoare, dar in loc de asta aud un tipat de copil. Imi ridic repede capul din pamant si ochii mi se maresc pentru un moment. Acest tipat de copil, imi aminteste de ziua in care tipam de durere cand am devenit demon. Acea durere este de nedescris. Nu am de gand sa las un copil sa moare intr-un asemenea mod. Desi nu suport copii, niciodata nu i-am suportat, nu vreau sa sufere. Se pare ca Baiatul Emo s-a trezit mai repede din transa si fara macar un semn a luat-o la fuga. M-am dezmeticit imediat si eu, urmandu-l. Imediat l-am prins din urma si am ajuns in fata lui, eu fiind mai rapida si cu instinctul mai bine dezvoltat. Strabatem cateva holuri pana ajungem intr-o camera de copii. Nici macar nu mai are pereti incaperea. Dar pare ce-a mai intreaga dintre toate. Strabat putin camera cu privirea. Privirea imi cade pe o bandana de ninja, de jucarie, arsa putin la capete. O privesc doar cateva secunde pentru ca simt cum o intepatura imi strabate capul. Imi pun mainile in cap, dar mi le retrag repede ca nu cumva sa observe tanarul. Nu apuc sa fac bine asta pentru ca aud un suspin inabusit. Imi indrept privirea in acea directie. Cu pasi lenti ma indrept catre coltul camerei. Ma rog, ce a mai ramas din ea. Cand ajung in dreptul unui iepuras urias de plus, ma opresc, privindu-l insistenta, parca vrand sa vad daca e viu. Din instinc prind iepurele de cap. Pot sa recunosc ca mult prea brutal, sfasiindu-i aproape urechile. Il arunc cat colo si un ranjet imi scapa printre buze. Dupa acel iepure dezgustator de dragalas se afla mama si cei doi copii care statea cuminti in bratele ei. Langa mine vine Baiatul Emo, care imi spune trist sa o privesc atenta pe mama. Ii ascult vorbele, vrand sa vad ce nu am observat. Nu imi i-a prea mult pentru ca sangele ii scotea in evidenta fata alba de spaima. Se pare ca si-a spart capul, dar inca e constienta, insa nu pentru mult timp. Incep sa ma gandesc cum i-as putea scoate intregi de aici, reusind sa prind si inamicii.

Nu apuc bine sa gandesc pentru ca tanarul emo ii ia pe copii din bratele mamei, incepand sa planga si sa se zbata. Sigur nu sunt mai mari de 7 ani. Vad cum vrea sa plece, insa il prind de mana. Are un par lung, tuns emo. Este ciufulit si tuns in asa fel incat sa stea ridicat. Are suvite albastre, mov, roz, rosii si albe. Stilul lui este unul destul de colorat, pastrandu-si totusi aerul gotic. Fara sa stau pe ganduri il intreb ce are de gand. Acesta imi raspunde simplu ca nu avem cum sa ii salvam pe toti si sa ii prindem pe acei barbati. De aceea o vom lasa pe mama in urma. Cand aud vorbele lui pur si simplu parca o sageata mi-ar stapunge creierul. Urasc durerea asta. Pur si simplu nu accept ceea ce a zis. Privesc grabita prin camera, dar chiar langa corpul mamei vad o cutie uriasa in care ar putea intra 3 persoane adolescente. Ranjesc in sinea mea si fara sa stau pe ganduri ridic capacul. Din fericire cutia este goala. O pun pe mama inauntru, dupa iau copii si ii pun langa ea. Acestia ma privesc nesiguri si le spun sa aiba grija de mama lor, acestia afirmandu-ma. Din vina tonului meu rece si indiferent, vorbele mele fiind rostite ca si cum nu ma aflu intr-un pericol cred ca i-a speriat. Pun capacul la loc si incep sa imping cutia catre o gaura imensa, realizata in mijlocul etajului. Observ cum ''dragul'' meu coechipier vrea sa ma intrebe ce vreau sa fac dar nu apuca pentru ca deja am impins cutia, cazand parca intr-un abis inflacarat, vazandu-se doar flacarile de la parter. Imi indrept privirea plictisita catre tanar. Acesta privea nervos locul unde a fost aruncata cutia cu familia. Ce amuzant suna! Clipesc pentru un moment si cand imi deschid ochii ma trezesc cu Baiatul Emo stranzandu-ma de gat. Daca as fi avut o bluza pe mine probabil m-ar fi luat de ea dar din nefericire pentru el nu port asa ceva acum. Picioarele mele nu mai atingeau solul. Acesta era foarte nervos, imi puteam da seama dupa privire si dintii care ii are inclestati. Cred ca ma strangea destul de tare pentru ca ii vedeam pana si venele de la mana. Eu nu simt mai nimic. Il priveam plictisita si fara nici un interes a ceea ce face. Acesta ma intreaba nervos, mai bine zis tipand, de ce am facut asta. Intrebarea lui parca ma enervat putin.

-Sti cumva cum este sa fi orfan? Sti tu cumva cum este sa nu ai pe nimeni langa tine? Asa zisii mei prieteni m-au tradat. Nimeni nu stie ce inseamna durerea, singuratatea, ura, dorinta de razbunare mai bine decat mine. Ti-ai da seama cum s-ar simti acei copii fara mama lor? Normal ca n-ai sti pentru ca tu traiesti bine. Parintii tai iti trimit in fiecare saptamana bani cat pentru o luna. Dar acei copii cum s-ar descurca fara mama lor, fara o casa? Stiu ca este posibil ca ei in acest moment sa fie morti sau sa traiasca. Dar tu nu vei intelege nicodata... Mai bine sa moara impreuna decat sa sufere singuri!

Totul am zis cu calm, dar ultima propozitie am tipat-o si am zis-o nervoasa. Observ cum acesta ma priveste uimit si imi da drumul. Ramane impietrit si priveste pierdut in gol. Cred ca ar fi ramas asa mult si bine dar il trezesc la realitate si ii spun sa mearga dupa acea cutie ca sa vada daca mai traiesc acele persoane. Acesta fara sa comenteze face ceea ce spun. Acum trebuie sa gasesc acei tipi enervanti. Ma teleportez afara. Se pare ca acestia inca nu au plecat. Le pot simti prezenta. Oare chiar asa de pr***i sunt incat sa nu fuga? Ori sunt surzi si nu au auzit zgomotul din casa. Ma rog, cu atat mai repede ajung acasa. Inchid ochii, stau asa cateva secunde dupa ii deschid brusc. In coltul gurii mi-a aparut un zambet siret. Cu o viteza incredibila care il intrece pana si pe Namikaze Minato ajung in spatele dusmanilor. Nici macar nu mi-au simtit prezenta. Credeam ca ma voi putea distra si eu putin. Se pare ca sunt doar 2. Ii privesc putin, inspectandu-i. Privirea imi cade pe un barbat saten care avea la gat un tatuaj care imita semnul pe care il avea... Simt iar acea durere ingrozitoare in cap. Imi vine aproape sa tip. Nu pot sa ma mai controlez, acel tatuaj facandu-ma sa imi pierd mintile. Din greseala era cat pe ce sa lovesc cu cotul o ramura. Mai bine nu m-ai stau sa ii privesc. Fac rapid cateva semne. Cand sabia mi-a aparut in mana am facut putin zgomot. Barbatii si-au dat imediat seama si fara sa stau pe ganduri ii tai in jumatate cu sabia. Nici macar sa tipe nu au apucat. Dupa ce m-am asigurat ca sunt morti si ca nu a mai ramas cineva intru in casa. Se pare ca flacarile au disparut, dar din casa inca iese fum. Abia de am putut trece pragul pentru ca in fata mea in vad pe baiatul Emo zambind. Langa el se afla cei doi copii si mama care deja si-a revenit. Tanarul imi cere scuze pentru ca nu a avut incredere in mine, adaugand ca am avut dreptate. Pff... Dar cand nu am avut eu dreptate, baiete? Nu ii raspund ci doar il privesc ridicand plictisita din umeri. Vad cum cei 2 copii vor sa ma ia in brate dar ma teleportez cu ultima farama ce chakra acasa.

Acum ma aflu in living. Se pare ca baietii dorm, inafara de Genesis. Acesta se uita la un film, dar cand observa ca sunt in casa il stinge repede. Cred ca era un film porno. Nu am chief sa ma i-au de el, asa ca tac. Acesta ma intreaba vesel cum a fost in misiune. Acel glas imi aduce aminte de... Doamne! Ce na**a am? Simt iar acea durere, dar acum cat toate la un loc. Imi pun mainile in cap, vrand sa incetinesc durerea. Nu reusesc, insa simt cum creierul nu mai functioneaza normal. Imi inclestez mainile in parul meu lung, depasind cu mult un metru. Cad in genunchi, mainile fiind inca in par. Imediat langa mine apare Genesis. Isi pune mainile peste ale mele si ma intreaba ingrijorat daca sunt bine. Simt cum tremur din toate incheieturile. Incep sa aud voci, tipete, umbre si multe altele. Cand vad o persoana fara fata, care semana mult cu mine incep sa tip. Cel putin asa cred pentru ca nu mai aud nimic. Vad cum roscatul tipa ceva, imediat aparand pe scari baietii imbracati doar in boxeri. Vin rapid langa mine, cazand si ei in genunchi. Vad cum acestia ii zic ceva lui Genesis si cred ca le-a raspuns inapoi. Simt cum pupilele mi s-au dilatat. Sangele nu imi mai curge in vene. Imi este frig, foarte frig. Simt cum niste fiori imi strabat intregul corp. Simt dupa cum nu mai pot respira si ma las sa cad intr-o parte, ajungand cu capul in poala lui Zack. Acestia incep sa strige la mine, dar nu ii pot auzi. Totul incepe sa devina negru. Acel intuneric satanist ma cuprinde. In fata mea apare Satana cu un zambet infiorator. Nu ii mai simt pe baieti. Inca simt durerea dar imi dau seama cu usurinta ca ma aflu in iad. Cu pasi gratiosi se apropie de mine. Se aseaza ghemuita langa mine. Incerc sa zic ceva dar aceasta imi acopera gura cu un deget.

-Te rog, spune-mi Etaina!

Glasul ei era atat de dulce, atat de... angelic. Aceasta ma priveste o data in ochi dupa se apropie de mine. Eu nici macar nu puteam respira. Una dintre mainile ei se afla de cealalta parte a corpului meu. O prind de mana si incep sa strang de ea, vrand sa uit de durere si sa scap de ea. Aceasta nu comenteaza si ma lasa incontinuare sa ma ''joc'' cu mana ei. Ma mir ca nu i-am rupt-o deja. Chipul ei este la cativa centimetri departare de al meu si inainteaza incet. Incep sa ii simt respiratia rece pe gatul meu. Simteam neaparata nevoie sa ma incalzesc. Sata... Etaina este la 2 centimetri departare de mine. Ma privit putin in ochii mei inexpresivi dupa s-a apropiat pana s-a intamplat... M-a sarutat. Buzele ei sunt atat de reci, dar atat de moi si fine. Simt cum buzele ei incep sa se miste, tand de inteles ca vrea sa deschid gura. O deschid cu putina nesiguranta. Limba ei imi patrunde in lacasul meu umed, provocandu-ma sa ma bag in jocul ei. Eu nici nu puteam sa ma misc. Desi nu faceam nimic se pare ca o satisfacea ceea ce facea. Dupa cateva minute vad cum se urca peste mine. Limba si-o baga foarte adanc in gatul meu, facandu-ma sa tusesc. Cand observa asta zambeste si incepe sa imi faca respiratie gura la gura. Ma durea. Parca mi-ar da sa beau venin de sarpe. Tot corpul parca ar vrea sa imi urle. Din vina dureri imi pun mana pe spatele Etainei si ii las un semn lung pe spate, ca si cum ar fi zgariat-o o pantera. Aceasta doar zambeste la gestul meu. Peste cateva minute am impresia ca o sabie imi strapunge inima. Aceasta se indebarteaza repede. Mana ei dreapta o duce putin mai in spate. Observ dupa cum un sarpe se incolaceste in jurul mainii ei. Aceasta zambeste diaboleste si imi sopteste ceva de genul ''Nu-ti fa griji. Totul se va termina imediat!''. Dupa vad cum mana si-o duce rapid catre mine, sarpele sasaind si avand gura larg deschisa. Astept sa vad ce se intampla dar cand era chiar langa fata mea totul a devenit negru.

_________________________________________________
stiu ca dupa foarte mult timp am adus next-ul ... dar am promis ca ma voi revansa rolling on the floor
sper ca va place next-ul in love
stiu ca este extrem de mare dar a trebuit sa recuperez lough
urmatorul capitol ... nu stiu cand il aduc lough
sper ca il voi aduce repede happy
cu drag Iva good job
P.S.: VACANTA PLACUTA TUTUROR love
P.S.2: Capitol necorectat rusinos (de parca le-as fi corectat eu mereu ... de obicei le corectez dupa ce le postez doar daca imi iese vre-o greseala in ochi : ]] ... doar ca acest capitol este mare si am zis sa anunt)
P.S.3: iti multumesc foarte mult pentru critica draga mea in love voi incerca sa tin cont de sfaturile tale ... si sincera sa fiu nu stiam ca Rai si Iad se scrie cu litera mare rolling on the floor cand voi avea chief si nervi promit ca voi corecta tot fic-ul lough si in legatura cu Satana, care este barbat ... stiu la ce te referi dar asta este alta poveste ce o veti afla ceva mai tarziu lough dar observ ca deja se trag concluzii din vina asta asa ca poate voi modifica povestea ca sa aflati despre viata Etainei mai repede dap !
inca o data iti multumesc ... te pupacesc, imbratisez etc. rusinos


Ultima editare efectuata de catre Aionista♥IVA in Sam 30 Iun 2012, 13:24, editata de 10 ori
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Demon Аngelic (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Demon Аngelic (+16)   Demon Аngelic (+16) I_icon19Sam 30 Iun 2012, 13:03

Nu pot descrie ce simt dupa ce am citit ultima fraza..

Poate putina scarba..

Sa nu te superi nu vorbesc de capitol si de faza aia cu Etaina

Cand a sarutat-o pe Sakura...

Yack!

Imi pare rau ca la primul capitol nu am comentat dar tu ai zis-o nu ai anuntat pe nimeni

Dar m-ai lasat masca...

Si Baiatul Emo...

E dragut?

La ce ma gandesc...la ora asta

Off..cand apare Sasuke?

Vreau sa vad ce parere va avea despre Sakura...

Sigur ii va placea de Sakura..

Nu-i asa?

Ba da ..ii va placea

E schimbata si posedata

Deci...

Nu o mai lungesc si...

Astept next

Te pup dolshe

Si sper sa ma anunti

Niki~Piki~Riki a fost aici





Demon Аngelic (+16) Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.


Ultima editare efectuata de catre Niki~Piki~Riki in Sam 30 Iun 2012, 13:38, editata de 1 ori
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Demon Аngelic (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Demon Аngelic (+16)   Demon Аngelic (+16) I_icon19Sam 30 Iun 2012, 13:06

Hellau, darling a hug

Titlul e dragut, interesant, dar nu suficient de atragator. Cel putin pe mine nu ma atrage, iar aceea advertizare nici atat.

Ideea este ciudata, dar destul de originala. Totusi ideea este urmatoarea: Satan nu este femeie. God ! Lucifer este un inger cazut din Rai, denumit si Satana. Inteleg ca vrei sa fii originala, insa puteai sa nu il alegi tocmai pe el. Ceea ce ai scris tu este un fel de minciuna care se contrazice cu realitatea. Urmatoarea idee este ca Sakura e demon, am inteles, insa "transformarea" ei nu respecta cerintele. Ceea ce vreau sa spun e ca un suflet devine demon daca, evident, ajunge in Iad si mna, intreaga lui viata a facut rele, contiinandu-si "treaba" si in Iad, chinuind suflete. Si totusi am inteles unde vrei sa bati, dar original nu intodeauna este extraordinar.

Descrierea
imi place, desi nu foarte tare. In primul capitol, inceputul, vreo doua paragrafe m-ai uimit in sensul placut. Chiar imi placea descrierea sentimentala cat si cea a actiunii, ins aimediat m-ai dezamagit.

" Nu ma intereseaza ce crede lumea de mine dar ma imbrac numai in negru. Tot de 3 ani ma imbrac numai in negru. Am numai obiecte negre. Am un stil gotic. Ma imbrac foarte mult in piele,catifea si foarte rar satin si matase. Cele mai multe dintre haine sunt sexy si de bad girl. Foarte putine sunt elegante sau normale. Hainele pe care le port aproape mereu, adica in misiuni, acasa, in club, peste tot sunt: niste blugi stramti, o bluza neagra cu gluga si cu un fermoar care nu exista. Prin inteles, arata ca o bluza care ar trebui sa aibe fermoar, dar defapt nu are, fiind de fapt despicata. Am si niste pantofi cu un toc de 7 centimetri. Desigur, am si un sutien negru care se vede 100% din vina bluzei despicate. Toate acestea sunt negre. "

Si uite genul asta de descriere a urmat o lunga perioada. M-am plictisit enorm de tare cand a inceput sa isi povesteasca viata. Puteai descrie totul in doua paragrafe maxim, dar descriind altfel, folosind altfel de expresii.

Actiunea nu este grabita, stai okai la acest capitol.

Dialogul nu este sec, si nu il folosesti in exces. Apreciez ca unele replici mai inutile le introduci in naratiune.

Estetica imi place, desi mai uiti unele virgule. In orice caz, e okai.

Greseli tastare/ortografie, eventual greseli de exprimare:


degand- de gand;

rai si iad - Rai si Iad;

In ziua de azi putini oameni pot privi soarele, cat de cat. Acest soare care lumineaza Pamantul si care aduce lumina si in sufletele altora este ca un inger pazitor. Dar oare de ce nu lumineaza si inima mea? Ce i-am facut eu? --> Dupa ce ca a omorit mii de oameni mai intreaba de ce Soarele, "slujitor" al lui Dumnezeu nuo lumineaza;

niciodara - niciodata;

vre-o - vreo;

l-a cati - la cati;

dispereta - disperate;

chief - chef;

Imediat l-am prins din urma si am ajuns in fata lui, eu fiind mai rapida si am instinctul mai bine dezvoltat. --> Imediat l-am prins din urma si am ajuns in fata lui, eu fiind mai rapida si cu un instinctul mai bine dezvoltat.

intraga - intreaga;

Din instinc prind iepurele de cap. - probabil de urechi.

i-a - ia;

sti - stii;

fi - fii;

asa zisii - asa-zisii;

Barbatii si-au dat imediat seama si fara sa stau pe ganduri ii tai in jumatate cu sabia. Nici macar sa tipe nu au apucat. Dupa ce m-am asigurat ca sunt morti si ca nu a mai ramas cineva intru in casa.--> de parca ramane viu cineva injumatatit lough

adaudang - adaugand;

doarm - doar;

ce - de;

chief - chef, again, ai grija;

Imi pun mainile in cap--> nu e foarte corecta expresia, poate * pe cap * in niciun caz *in cap*;

Vad cum roscatul tipa ceva --> Vad cum roscatul spune ceva, marindu-si tonul;

tand - dand;

Limba si-o baga foarte adanc in gatul meu, facandu-ma sa tusesc.Cand observa asta zambeste si incepe sa imi faca respiratie gura la gura. --> What the fuck? Daca limba ei era in gat ar fi vomitat automat lough Scarbos. Stiam ca respiratie gura la gura se face doar cand te ineci;

indebarteaza- indeparteaza;

That's all. a hug


I had to break myself to carry on.


Demon Аngelic (+16) Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Tymy
Genin
Genin
Tymy

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 300
Puncte : 316
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Rime
Stare de spirit Stare de spirit : Și fericit:).....Și trist:(

Demon Аngelic (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Demon Аngelic (+16)   Demon Аngelic (+16) I_icon19Sam 30 Iun 2012, 16:07

frumos capitolu iva.....sper sa ne aduci un next cat de repede:)



Cand Sunt Trist Incerc Sa Ma Inveselesc
Cand Sunt Fericit Incerc Sa Ma Mentin Asa
Cand Vad Pe Cineva Trist Ma Intristez Si Eu
Cand Vad Pe Cineva Fericit Devin Fericit Si eu
Iar Cand Cineva Nu Mai Vrea Sa Fie In Viata
Incerc Sa Il Fac Sa-si Doreasca Viata
Cand Toata Lumea Este Fericita
Simt Ca Mi-am Facut Rostul In Viata
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Demon Аngelic (+16) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Demon Аngelic (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Demon Аngelic (+16)   Demon Аngelic (+16) I_icon19Sam 01 Sept 2012, 15:00

Fan Fic blocat pentru inactivitate.

Ultimul post datează din 30 Iunie.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Demon Аngelic (+16) Empty
MesajSubiect: Re: Demon Аngelic (+16)   Demon Аngelic (+16) I_icon19

Sus In jos
 

Demon Аngelic (+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-