Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
De ce TE IUBESC oare? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
De ce TE IUBESC oare? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 De ce TE IUBESC oare?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

De ce TE IUBESC oare? Empty
MesajSubiect: De ce TE IUBESC oare?   De ce TE IUBESC oare? I_icon19Lun 23 Apr 2012, 15:52

Buna lume!
Ideea mi-a venit dupa ce am citit cateva declarati de dragoste!Sper sa va placa si nu fiti prea duri,ideea a fost inventata pe moment si am scris ce mi-a trecut prin cap!Iddeea este inspirata din iubirea Sakurei pentru Sasuke!



3 ani...3 ani lungi si grei,plini de lacrimi si suspine
Plini de dorul arzator pentru tine.
Am ajuns sa te urasc pentru ca existi,pentru ca ma ranesti mai mult decat oricine,dar cel mai rau....PENTRU CA TE IUBESC!
Pentru ca iubesc un arogant,un razbunator.....UN MONSTRU!
Ai lasat totul in urma,si pentru ce? Ca sa te razbuni!
Nu am insemnat nimic pentru tine,
In timp ce tu esti totul pentru mine!
Ai lasat satul,prietenii...si pe mine.Nu ti-a pasat de cel mai bun prieten,nu ti-a pasat de cei care ar face totul pentru tine,nu ti-a pasat ca pentru tine m-am ridicat,m-am antrenat ca sa te aduc inapoi!
Acum,ochii tai exprima atata ura,atata indiferenta.Esti atat de rece,de crud,de nemilos
Acum esti in stare sa ma omori pe mine dar si pe cel mai bun prieten,fara nici o remuscare!
Acum imi dau seama cat de slaba am fost,cat de inutila,dar cel mai mult regret ca te-am lasat sa pleci fara sa lupt pentru tine!
Tanjesc dupa tine ca o nebuna,am nevoie de tine mai mult deca de aer...am nevoie sa te stiu macar aproape de mine!
Ma multumesc si cu un lucru nesemnificativ de la tine,oricat de mic,chiar si un "buna" si eu sunt cea mai fericita!
Cascade(,) de lacrimi,mii de cutite infipte in inima mea,dorinta arzatoare de a te stii aproape,nopti nedormite,in care am plans fara suspine,milioane de ori in care ti-am pronuntat numele,gandul de a te lua macar in brate,gandul interzis de ati simti macar o data buzele dulci,sarutandu-le pe ale mele...si toate astea pentru....NIMIC!
Si acum ma bantuie aceeasi intrebare,
De ce TE IUBESC oare?


Sincer....ma face si pe mine(care sunt scriitoarea)sa plang sad !
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

De ce TE IUBESC oare? Empty
MesajSubiect: Re: De ce TE IUBESC oare?   De ce TE IUBESC oare? I_icon19Lun 23 Apr 2012, 18:32

Prima dance2
Ce frumos! Iti multumesc ca m-ai anuntat . Deci m-ai dat pe spate . Te rog sa mai pui ca daca nu , o sa-mi lasi un gol in inima . Deci te rog mai pune .
O si o intrebare : Cum de te-ai gandit sa ma anunti si de ce ?
Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

De ce TE IUBESC oare? Empty
MesajSubiect: Re: De ce TE IUBESC oare?   De ce TE IUBESC oare? I_icon19Lun 23 Apr 2012, 18:38

Pai,in primul rand o sa incerc sa mai pun daca iti place si te-am anuntat fiindca am vrut sa dezvolt o relatie de prietenie cu tine pt ca noi nu prea am vorbit! sad
Si imi pare rau ca nu prea am vorbit nervi! sad si voi incerca sa mai postez daca iti place! happy2 in love a hug
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

De ce TE IUBESC oare? Empty
MesajSubiect: Re: De ce TE IUBESC oare?   De ce TE IUBESC oare? I_icon19Lun 23 Apr 2012, 19:01

declaratia este superba , dar aceiasi intrebare ca Irina:-?
Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

De ce TE IUBESC oare? Empty
MesajSubiect: Re: De ce TE IUBESC oare?   De ce TE IUBESC oare? I_icon19Lun 23 Apr 2012, 19:14

vreau sa zic ca pana acum nu am vorbit si vam agaugat la prieteni pe voi....iar acum ma simt vinovata ca nu am vorbit sad
si ma gandeam daca putam sa tinem legatura...daca vreti sad sad
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

De ce TE IUBESC oare? Empty
MesajSubiect: Re: De ce TE IUBESC oare?   De ce TE IUBESC oare? I_icon19Lun 23 Apr 2012, 22:06

sad sad sad sad
Rea-o , rea-o , rea-o !!!!!!!!!!!!!!!!!!! De ce l-ai facut atat de frumos si de bun inbcat imi vine sa plang ??? sad sad sad
De ce , de ce , ca sa imi incanti ochii si sa ma emotionezi ? Scumpo este froarte frumosa , foarte . Atat de emontionanta si de frumoasa . Bravo chiar ti-a iesit ! Mie una imi place mult . in love
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

De ce TE IUBESC oare? Empty
MesajSubiect: Re: De ce TE IUBESC oare?   De ce TE IUBESC oare? I_icon19Lun 23 Apr 2012, 22:10

sigur angel:)
Sus In jos
StefanFan
Academy Student
Academy Student
StefanFan

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Sahara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 5
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : compun
Stare de spirit Stare de spirit : daca esti langa mine sunt happy

De ce TE IUBESC oare? Empty
MesajSubiect: Re: De ce TE IUBESC oare?   De ce TE IUBESC oare? I_icon19Vin 18 Mai 2012, 22:35

faina!ma miscat rusinos acest mesaj este superb i love you
Sus In jos
ByankaIoana
Academy Student
Academy Student
ByankaIoana

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bacau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Desenat,MUZICA.....MULTE
Stare de spirit Stare de spirit : FERICITA

De ce TE IUBESC oare? Empty
MesajSubiect: Re: De ce TE IUBESC oare?   De ce TE IUBESC oare? I_icon19Mar 03 Iul 2012, 10:55

E foarte frumoasa poezia happy
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

De ce TE IUBESC oare? Empty
MesajSubiect: Re: De ce TE IUBESC oare?   De ce TE IUBESC oare? I_icon19Mar 03 Iul 2012, 14:15

Angel white and black : Stii, numele tau imi aduce aminte de un baiat care ma placea dar eu il iubeam doar ca pe un prieten. Il chema Angelo. Desi era cel mai mare pervers pe care l-am intalnit, era grijuliu si ma iubea din toata inima. (Bine ca sunt si eu perversa altfel nu stiu cum puteam vorbi) Din nefericire pentru el erau sentimente neimpartasite. Insa, cu cateva zile in urma acesta a murit intr-un accident de masina teribil. Am fost foarte distrusa, abia acum parca simtind ca eu tineam mai mult la el decat credeam eu. Numele tau ma face mereu sa ma gandesc la el... La iubirea mea! Ma face mereu sa plang, sa devin melancolica si sa ma simt vinovata de faptul ca a murit fara sa stie ca il iubesc. Astazi , imi pun si eu intrebarea ''Oare de ce ma iubit?''
P.S.: Din curiozitate, numele ''Angel'' il ai prescurtare de la numele tau sau pur si simplu iti pui nick-ul ca multi oameni. Imi poti raspunde te rog? (in acest topic, nu trebuie printr-un PM). Daca imi raspunzi poate mi se va lua o piatra de pe inima.
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

De ce TE IUBESC oare? Empty
MesajSubiect: Re: De ce TE IUBESC oare?   De ce TE IUBESC oare? I_icon19Sam 05 Ian 2013, 14:21

Ce trist.. puppy eyes
E foarte dureros pentru o fată să iubească pe cineva iar lui să nu-i pese și să-și bată joc.
Chiar ai reușit să mă emoționezi, și cu siguranță nu numai pe mine, felicitări a hug
Sus In jos
Casydy
Genin
Genin
Casydy

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
acebook acebook : Serena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 215
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : Happy...or...SAD:((:((:((

De ce TE IUBESC oare? Empty
MesajSubiect: Re: De ce TE IUBESC oare?   De ce TE IUBESC oare? I_icon19Joi 17 Ian 2013, 21:40

Trist , dar intr-un mod placut . imi palce ce ai scris
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

De ce TE IUBESC oare? Empty
MesajSubiect: Re: De ce TE IUBESC oare?   De ce TE IUBESC oare? I_icon19Joi 24 Ian 2013, 20:40

A fost atat de draguuutt!! Chiar te pricepi. Trebuie sa recunosc, chiar am avut o tentativa de a izbugni in lacrimi:-" No ofenses, im a "crier"!=)) Daca vei mai posta, sa ma anunti!
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
De ce TE IUBESC oare? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 108
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

De ce TE IUBESC oare? Empty
MesajSubiect: Re: De ce TE IUBESC oare?   De ce TE IUBESC oare? I_icon19Vin 22 Feb 2013, 17:20

Oh, Doamne.. :-; A fost frumos, chiar dacă nu mă pasionează relaţia dintre Sasuke şi Sakura, nu-mi pasă dacă vor fi sau nu împreună în anime, cred că doar ni s-a fixat nouă pe creier să fie aşa, însă autorul face ce are în mintea lui, nu se lasă condus de către cititori, nu-i aşa ? În fine, a fost frumos şi mi-a plăcut :)
Sus In jos
Continut sponsorizat




De ce TE IUBESC oare? Empty
MesajSubiect: Re: De ce TE IUBESC oare?   De ce TE IUBESC oare? I_icon19

Sus In jos
 

De ce TE IUBESC oare?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Mesaje de dragoste-