Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
You Da One Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
You Da One Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 You Da One

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Fistic ♥
Genin
Genin
Fistic ♥

Sex : feminin Localizare Localizare : Acasa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa imi traiesc viata
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe sotii.

You Da One Empty
MesajSubiect: You Da One   You Da One I_icon19Vin 27 Apr 2012, 00:31



Heii.Acesta e al II-lea meu fic.De primul am sa ma las fiindca nu prea e reusit si am sa incerc sa il fac pe acesta cat de bine pot.

CAPITOLUL 1 : Not the same anymore


Stateam acolo.El era langa mine.In sfarsit nu mai erau probleme si certuri.In sfarsit eram fericiti.Doar noi doi pe o banca stand imbratisati.
Deschid ochi si vad ca din nou am visat ca din nou mintea mea o ia razna cand vine vorba de el.
Inca imi amintesc cum mi`a sfasiat inima.Cum ma rupt in bucatele mici ca pe o hartie pe care urmeaza sa o arunci la gunoi sau sa o arzi si sa o dai uitari.
Dar totusi eu inca il iubesc dupa ce ma inselat.Nu stiu de ce dar o mare parte din inima mea a ramas acolo cu el in Tokyo.Iar eu vreau bucata aceia din ea.Vreau sa pot iubi si eu din nou.La fel cum poate face el acum.Dar nu pot.Fiindca nu imi am toata inima pe care sa o daruiesc cuiva.
Probabil am facut o prostie mutandu`ma in New York.Dar nu as fi rezistat vazandul fericit dupa toata suferinta provocata mie.
Vreau sa imi da inapoi inima sa pot sa fiu din nou fericita.Dar eu i`am dat`o si ''Ursulet de catifea , ce se da nu se mai ia''.As vrea sa ii trag o bataie celui care a facut rima asta.


Acum sa revenim la realitate..Abia ieri am ajuns de la dezintoxicare si sunt foarte obosita.Mda..M`am drogat ceva timp.Aproape doi ani.Dar nu ai ce face cu viciile astea cand pun mana pe tine nu iti mai dau drumul.Oricum nu am de unde sa stiu cand voi vrea sa ma reapuc.Se pare ca nu m`am dezintoxicat complet.Oricum voi muri intr`o zi ce mai conteaza daca ma omoare drogurile sau nu ?


-Sakura, miscate intarziem la scoala.


Mda..Ma cheama Sakura.Nu prea imi place ce semnifica numele asta fiindca florile de cires sunt asa fine si apar doar odata pe an iar eu nu sunt asa cuminte de cand sunt in oras`u asta si nici nu sunt asa rara ca ele sunt la fel ca toata lume normala , numai ca eu ma drogam.
Si disperata care tipe dupa mine e Konan sora mea vitrega.Ea e asa ca o furtuna dupa soare si soare dupa furtuna.Uneori daca esti fericit de face sa suferi iar cand esti trist te inveseleste.Nici eu nu o inteleg.Nimeni de fapt nu o intelege.Mai ales dupa ce a trecut prin atatea schimbari.Ea nu e defapt adoptata e copilul tatei dintr`o alta casatorie.


-Vin acum.Asteapta si tu putin .


Ma intreb cum o sa fiu tratata de colegii mei o sa ma trateze ca pe o vag****nta care se drogeaza sau ca pe colega lor care are nevoie de sprijin nu de cuvinte gen 'drogat`o' sau altele.Nu suport cand cineva ma critica fara sa se uite la el mai intai si sa isi gaseasca propriile defecte.
Oricum o sa se gaseasca cineva care ma va face sa o iau razna si sa imi scot parul din radacini dar n`am ce face asa sunt cu***le scolii cele care vor sa aibe cate o aventura cu toti baieti din echipa de fotbal sau baschet.
Cea mai cea dintre toate e Karin.A trecut prin patul tuturor aproape , dar serios acum eu am fost plecata 1 luna jumatate nai de unde sa sti cum a reusit ea sa ii incerce pe toti.
E majoreta.Nu majoreta sefa aceea e Hinata.Cea mai tupeista persoana pe care o cunosc.Si desigur cea mai perversa persoana pe care o cunos desigur dupa mine.Hello ! Trebuie sa fiu si eu cineva, nu ?


Ahh..Sa i`mi ___________ in piatra asta idioata.Paii vedetei e vina voastra! Daca nu stateam sa va povestesc voua nu mai ma loveam la picior.Uff..Dar ce doare lovitura asta.Cine ar fi crezut ca o piatra asa mica iti provoaca o durere asa mare.
Si din cauza ca ne`am intins la povesti nu am vazut ca am ajuns la scoala.Pai ce sa va zic de ea nu e o scoala de loc gicantica.Are 3 corpuri.A , B , C.Eu sunt in corpul C iar Konan in B.


Oh Good..Uite si fotbalisti , baschetbalisti si normal ca nu lipseau majoretele.Doar Hinata si Ino nu sunt pe langa ei ridicandusi fustele. Ca de obicei Ino se li**e cu Sai al ei.Iar Hinata cred ca mormaie niste injuraturi fiindca Karin se da la Naruto.Cred ca numai in patul lui nu ajuns fiindca il ocupa Hinata, dar nu ai de unde sa sti.Poate Naruto a ajuns in patul ei.
Daca va intrebati de ce au majoritatea nume Japoneze, ehh..pai cand le`am zis majoritatea au vrut sa ma razgandes si sa nu plec si au hotarat ca daca nu ma razgandesc vin cu mine.Si stati linistiti Karin a venit la pachet cu scoala.Daca ar fi venit cu noi probabil o puneam intr`o cutie la bagaje pe care scrie 'SPARGE`MA! TE ROG!'


-La vazut cineva pe Bro al meu ?intreb fetele.
-E la vestiare.Are sport.Cred ca se schimba.imi mormaie Hinata..Cred ca ma si injurat ca i`am luat privirea de la Naruto.


Vre`ti sa stiti cine e Bro al meu ?Shikamaru logik.Baiatul asta lenes a fost singurul care a avut tupeu sa strige in oras ''Imi plac curcanii''.Restul..Eii bine au trebuit sa faca curat la mine in camera.Iar norocul lor a fost ca aveam camera distrusa.


-Hello Bro !Ce facii ?
-Sakura..
-Nenorocitule !Cum ai putut ?Cum ai putut manca ciocolata aia fara mine ?Tu nu ai sentimente ?
-Off haide..Vine incoace !


Mda..Ce sa zic crezi ca daca ma iei in brate te iert.Ai omorat ciocolata aia fara mine..Meriti sa mori inghitit de Nutella.Sa fi uns cu caramel si tinut la rece.Daca ii zic va crede ca i`mi e foame cum face mereu.


-Ok..Da`mi drumul vreau sa traiesc si eu nu sa ma omori tu cu bratele tale..Ai tras de fiare ?
-Da.Cateva farfuri.
-Ok..Nu m`am prins.


Clopotel idiot!Ar trebui sa te strice cineva si sa nu mai venim la scoala fiindca nu suni tu.Nici nu cred ca mai am baterie la telefon sa ma joc pe el la ora de Mate..Pff..Acum va trebui sa fiu atenta.Mersi mult soarta proasta.
Paii daca sunt doar 2 clase distanta de la vestiare la clasa noastra cred ca ajung repede.
Ce zgomot scot pantofii astia.Hmm..Sa intru sa nu intru.Paii daca nu intru o sa se enerveze ca chiulesc de la ora ei si tot asa.Iar daca nu..Pai faceti`mi coliva.
Hai ca intru doar nu mor.



Aruncati cu un cutit spre fruntea mea, spanzuratima cu ata dentara dar nu ma puneti sa mai ma uit trei secunde la handicapatul din fata ochilor mei.Boul care e aici pentru un singur motiv si il stiu foarte bine.Sa ma ia inapoi ca pe o jucarie pe care tocmai ai data altui copil.Dar na fraiere timpul ti`a trecut si acum sunt cu altul care ma pretuieste nu ca prostul de tine.Pff..Abia astept sa ii zic ce simt.


Scuze daca nu e prea bine descrierea sau nu e o idee originala am sa incerc pe parcurs cat de originala posibil.


Si vreau sa ii multumesc lui Meaw Meaw (Capsunica sau mai nou Kiara.) pentru ca mi`a zis cum sa descriu desii eu nu prea voi descrie asa bine cum face ea.
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

You Da One Empty
MesajSubiect: Re: You Da One   You Da One I_icon19Vin 27 Apr 2012, 15:42

[color=blue]Deci, am venit si...sunt prima!!!!!! Imi place mult inceputul . Mie mi se pare original. Si chetia cu Bro da, da ,da . Imi place. Astept next si PWP dolshe si te rog din tot sufletul sa vin arepede si sa ma anunti.

Edit Anna~Anitta: Este interzisă şi folosirea scrisului mic, culorilor negre sau închise ce nu sunt vizibile, cât şi culorile neon.
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
You Da One J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

You Da One Empty
MesajSubiect: Re: You Da One   You Da One I_icon19Vin 27 Apr 2012, 19:08

Buna scumpo ! kiss
Am venit si eu pe la ficul tau si ai inceput destul de bine. kiss
Abia astept sa citesc continuarea si vrea sa vad cum il face pe Sasuke sa se umileasca xD >:)>:)
Deci, succes la next ! in love
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

You Da One Empty
MesajSubiect: Re: You Da One   You Da One I_icon19Sam 28 Apr 2012, 00:13

Sfaturile mele chiar au dat roada he, he ma bucur ca nu+mi racesc gura de pomana
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

You Da One Empty
MesajSubiect: Re: You Da One   You Da One I_icon19Sam 28 Apr 2012, 10:37

e dragut foarte dragut dar nai descriere ni nu stim cum arata sakura cati ani are defapt nu stim nimik despre niciun personaj pe care il ai prezent in fic in rest e genial astept nextul
Sus In jos
LeNaLEE_allens GIRLFRIEND
Academy Student
Academy Student
LeNaLEE_allens GIRLFRIEND

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 10
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Parties/Animes ^^
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita.../watching animes xD

You Da One Empty
MesajSubiect: Re: You Da One   You Da One I_icon19Sam 28 Apr 2012, 13:20

E foarte foarte tareeeeee huh? huh? huh?
E ca si cum m-ai fi descris pe mine cu jucariile fratelui meu sau cu un HANDI de la mine din clasa lough
asa ca astept nextul dap ! ca daca nu......... biciuitor :))
buh-bai hi!
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

You Da One Empty
MesajSubiect: Re: You Da One   You Da One I_icon19Sam 28 Apr 2012, 14:33

Hellauuu scumpo!!You Da One 78717

Am trecut si eu pe aici... am citit... asa... SI IMI PLACE!!!

Recunosc ca ai avut niste greselute de tastare , dar in fine, astea se rezolva in timp. Doar atat iti atrag atentia: 1. Nu incepe propozitiile folosind cuvantul "pai".

2. Ai mare grija la limbajul pe care-l folosesti pe viitor - stii tu la ce ma referYou Da One 994253 -

Eu abea astept sa vad ce-o sa-i faca lui Sasuke. Iar la faza cu ciocolata... m-am distrat chiar bine!You Da One 947835

-R.
Sus In jos
Fistic ♥
Genin
Genin
Fistic ♥

Sex : feminin Localizare Localizare : Acasa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa imi traiesc viata
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe sotii.

You Da One Empty
MesajSubiect: Re: You Da One   You Da One I_icon19Mier 23 Mai 2012, 21:44

Iertatima ca a durat atat doar ca am fost prinsa cu testele si a mai fost si lenea.Dar promit ca voi posta mai des si ma voi revansa.Oricum imi e cam greu sa si descriu pring ganduri si nici nu voi folosi vorbire indirecta.

CAPITOLUL 2 : Why you make me angry


Stiu ca am zis ca nu mai pot iubi si chesti de genul asta dar el e..Nu stiu diferit si a fost langa mine tot timpul asta de cand perfectul asta ma parasit.Dar e plecat.Se intoarce luna viitoare.Desii..nu stiu ce se poate intampla pana atunci.
Revenind,ce cauta prostul asta aici,ha?De ce ma urasti Doamne?Pe cine am omorat?


-Sakura, dute in banca te rog.


Bunica asta de la catedra e profesoara de Mate si in acelasi timp si diriginta noastra.Care ne roaga sa intram in clasa mai mereu.


-El e colegul noul vostru coleg.Se numeste Sasuke.Sa fiti draguti cu el.


Dragutii?Mamaie eu nu sunt draguta cu prostii.Vezi de lebedele tale din carnet, ok ?Azi ne asculta la geometrie ?


-Sakura , te rog.


Upss..Stiam ca trebuie sa repet si eu putin.Trebuie sa gasesc o scuza buna,repede.Ce poate fi mai credibil decat adevarul ?


-Eu am fost in spital.Nu am avut cum sa invat.


Haide te rog.Spune`mi sa stau jos.Te rog frumos.Doar nu o sa imi dai nota fiindca am fost in spital, nu ?


-Stai jos.Te ascult data viitoare.


~Dupa 40 de minute~


Uite`te si tu cum se uita la mine.Sigur stie cine sunt.Doar nu o sa uiti de fata cu parul roz,de ochi ei verzi si de faptul ca ai inselat`o.Ce cauta el aici ?A venit pentru mine ?Neahh..Sigur e altceva a trecut prea mult timp de atunci,poate o alta fata,a venit special pentru ea oare ?Dupa alta ar veni si in alta tara, iar atunci cand era ziua mea uita sa imi zica la multi ani.Dar nai ce face jigodii*e raman tot jig*dii.
Uite ca s`a sunat insfarsit.Intr`o zi am sa va las sa povestiti voi fiindca eu nu mai aud nimic cand povestesc.


-Ce facii ?Sti nu credeam ca o sa fim la aceeasi scola.Chiar nu stiam.Dar si aceeasi clasa ?Cred ca soarta ne spune ceva.


Normal ca ne spune ceva.Ne spune ca tu esti un ta**it si ca esti un copil facut la incubator.
Ma intreb cu ce a gresit femeia care te`a facut.Saraca..Are un copil gaina.
Serios acum ai venit tu, dupa 2 ani, sa imi spui ca soarta ne zice ceva.
Bree..Corectez nu sunt a ta.Adica nu sunt disponibila pentru a te satisface pe tine.Adica dute la majorete.Ele sunt 24/7 dispuse sa te satisfaca.Dute si joacate cu ele, nu cu mine, nu`s interesata.


-Sakura !Te cheama Shikamaru.


Biletul meu de salvare.Multumes mult domne ca l`ai trimis la mine sa ma scoata din problema asta.De ar fi si in clasa cu mine as fi foarte fericita.


-Mersii ca m`ai scapat.
-Adica ?
-Sa intors Sasuke.

Scuze ca e scurt..Dar vreau sa i`mi adun ideile si sa fac urmatorul capitol mai interesant.
Scuze daca a fost plictisitor.. puppy eyes


Ultima editare efectuata de catre Fistic ♥ in Mier 13 Iun 2012, 00:50, editata de 1 ori
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

You Da One Empty
MesajSubiect: Re: You Da One   You Da One I_icon19Mier 23 Mai 2012, 21:50

Asta nu e scurt e minuscul..De ce faci asta? Vroiam mai mult...Adica eu ma grabesc sa fiu prima si tu..ce faci? Imi spui doua trei cuvinte si pui stop? Dar pana la urma ala de ce s-a mai intors? Nu putea sa stea acolo si s-o insele in continuare? Dar sa stiu ca chiar daca este scrut chiar imi place mult capitolul...Te pupic dolshe si astept next-ul.

P.s. Primaaaaa we party !!


Ultima editare efectuata de catre Niki~Piki~Riki in Mier 23 Mai 2012, 21:57, editata de 1 ori
Sus In jos
Rima Strauß ™
Genin
Genin
Rima Strauß ™

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Nu stiu unde stai tu, de ce sa stii unde sunt eu?:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 340
Puncte : 351
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-urile, Studiul Relativitatii.:)
Stare de spirit Stare de spirit : Hmm, greu de zis....Depinde de zi.

You Da One Empty
MesajSubiect: Re: You Da One   You Da One I_icon19Mier 23 Mai 2012, 21:55

[color=cyan]

Ce frumoss e.! Doar ca am o observatie, daca nu te superi.. Mi se pare ca actiunea merge cam repede...Sincer eu la inceput n-am stiut la ce tip te referi ca a venit. Vinaa meaaa! In rest, mie imi place foarte mult. E genul acela de fic cu o actiune care te prinde. Si imi place ca Sakura e asa de buna prietena cu Shikamaru. well? awesome right? . Bafta la scrisss.!

Edit Anna~Anitta: Este interzisă şi folosirea scrisului mic, culorilor negre sau închise ce nu sunt vizibile, cât şi culorile neon.
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

You Da One Empty
MesajSubiect: Re: You Da One   You Da One I_icon19Mier 23 Mai 2012, 23:37

E MIC!
E PUTIN!
Ma enervezi!Nu prea imi place ai grabit actiunea, dialogul a fost foarte sec, iar descrierea unde e?Nu prea o vad, data vitoare AI MARE GRIJA!
Sus In jos
Gâzu ` <3
Genin
Genin
Gâzu ` <3

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : În aer, în apă, oriunde. Unde nici nu te`ai gândit vreodată .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Just Parcii `!! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mă simt mare, intr`o lume atât de mică .

You Da One Empty
MesajSubiect: Re: You Da One   You Da One I_icon19Joi 24 Mai 2012, 10:03

[size=9] Bunăă ! îmi place ! O spun din prima frază [aproape] . E frumos cum descrii sentimentul de trădare. , dar pentru că fără "Dar" nu se poate, vezi ce faci cu cratimele si nu mai grabii actiunea. Oricum îmi place ficul si te rog dulcee ca o clementină : ]] să aduci next`ul . : ]

Te pup, spor la tastat !


Edit Anna~Anitta: Este interzisă şi folosirea scrisului mic, culorilor negre sau închise ce nu sunt vizibile, cât şi culorile neon.
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : You Da One J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

You Da One Empty
MesajSubiect: Re: You Da One   You Da One I_icon19Joi 24 Mai 2012, 16:28

ce tare ,

e un fic superb ,

abia astept nextul ,

sper sa ma anunti ,

bafta si pupici d ela crisu
Sus In jos
OrangeAndBlue
Genin
Genin
OrangeAndBlue

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 208
Reputatie Reputatie : 4

You Da One Empty
MesajSubiect: Re: You Da One   You Da One I_icon19Vin 25 Mai 2012, 09:12

Buna, Fistic ♥! Sunt Ana, si sunt noua pe forum. Vreau sa-ti zic ca ti-am citit ficul si imi place f muuuult!!! d'abia astept sa pui nextu! Si am o intrebare micutza : VREI SA FIM PRIETENE? Si sper sa ma anunti si pe mine cand pui nextu'. >:D< te pupic :* si spor la scris idei cat mai frumoase!
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

You Da One Empty
MesajSubiect: Re: You Da One   You Da One I_icon19Vin 25 Mai 2012, 09:33

Heyllo Fistic roll
e super ficul si m-a intrigat in cele doua capitole.
Imi place n-am ce comenta deci adune nextul puppy eyes
Sus In jos
Fistic ♥
Genin
Genin
Fistic ♥

Sex : feminin Localizare Localizare : Acasa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa imi traiesc viata
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe sotii.

You Da One Empty
MesajSubiect: Re: You Da One   You Da One I_icon19Mier 25 Iul 2012, 22:10

Hei..va rog sa ma scuzati fiindca nu m-am tinut de promisiune dar am fost ocupata si abia acum am gasit putin timp sa postez..
As mai vrea sa va anunt ca de acum nu voi mai descrie prin ganduri..Voi descrie normal fiindca imi este forte greu asa.


Capitolul 3 : Why ?


Nu mai pot sa respir..Doamne , de ce acum ? Stiam ca hiperventilatia poate aparea oricand dar trebuie sa aibe si o cauza..Poate ca am fost prea socata din cauza lui Sasuke.


-Sakura esti bine ?
-Adu o punga de hartie.


Boala asta e ca iadul pe pamant.Nu pot sa o suport.Senzatia asta de suforaca e oribila.Parca as murii..


-Saku` uite.


E mult mai bine..Ce as face daca nu erai tu aici ? Cine se uita la mine poate crede ca sunt o nebuna adica serios ce dr*cu respir printr`o punga.


- Shikamaru vreau sa merg acasa..Nu vreau sa stau aici cu perversu` ala.


Pervers ? Mda..Un cuvant prea jalnic pentru ce a vrut boul ala sa imi faca.
Daca voi credetii ca a incerca sa violezi pe cineva si dupa aceea persoana sa te ierte sunteti foarte prosti.
Daca nu era Naruto acum eram mama a cine stie cati copii.Acum puteam fi acasa gatind , spaland si asteptandul pe fraierul ala sa vina de la scoala.Dar nu..Sunt bine.Atunci eram virgina si de aceea nu am aceptat adica aveam de pierdut exact ca mama gravida de prima data.


-Sakura ?
-Ce e Sikamaru ?
-Uite aici biletul.Te`as duce eu dar nu am voie.Vezi cum te apuci iar sa gandesti si sa patesti ceva.
-Da tatii .


Doame..Parca e tata.Mda..Stiu ca are dreptate dar nu ar trebui sa imi faca morala.Si oricum e vina voastra..Trebuie sa va povestesc ce se intampla sa nu ramaneti cu ochii in soare si eu sunt cea care are de suferit pana la urma.


~Acasa~


Ce dr**u e aici ? Clar Konan e cauza dezordini.


-Konan unde esti ?
-Lasa-ma dr**u in pace.
-Ce ai facut han***apato?


Ai rasam insarcinata ? Esti asa o proasta.Ai vrut placere si uite ce ai primit in schimb un copil.Cine crezi ca il va creste ? Crezi ca mama si tata se vor trezi din mormant sa creasca inca un copil ?


-Konan , cu cine l`ai facut ?
-Cu..Shikamaru.Saku` imi pare rau !
-Cum ai putut ? Nenorocito ! Te urasc ! Pe tine si pe bastardul tau.


De ce a facut Shikamaru una ca asta ? Ce rau am facut sa merit una ca asta ? Sora mea sa culcat cu cel mai bun prieten al meu si eu ar trebui sa fiu fericita , nu ? De la Konan ma asteptam la orice dar de la el ? La mine sa gandit cineva ? Nu ii intereseaza decat de placerea trupeasca.Pentru ei cuvantul ''sentimente'' nu exista.Puteau sa imi zica ca sunt impreuna as fi inteles dar sa aflu asa ?
Oare o sa il surprinda telefonul asta ?

-Ce e Saku`?
-B**le!Cum ai putut sa te culci cu sora' mea ?
-Sakura asculta !
-Stii ca e insarcinata ? Ce o sa faci ? Cresti copilul fiindca ea nu va vrea sa faca avort ? O sa il abandonezi ? Iti pasa de bastarul vostru ?


Asa inchide-mi telefonul.Tot tu esti cel nervos ? Nu ca te doare ? Ai distrus trei vietii.A mea , a lui Konan si a copilului.De ce ai facut una ca asta ? Mi-ai distrus viata Shikamaru..Ai distrus ce a mai ramas din ea.

Stiu ca e scurt doar ca trec printr-o perioada foarte ciudata...Si ideile nu mai apar.Nu vreau ca acest fic sa ajunga necitit doar pentru ca nu am avut eu idei bune..
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

You Da One Empty
MesajSubiect: Re: You Da One   You Da One I_icon19Mier 25 Iul 2012, 22:17

Pai in primul rand, as vrea sa urez si eu un buna.
Cum de nu am vazut ficul asta inainte.
Hmmm, sunt destul de curioasa.
Deci Sasuke si Sakura au fost impreuna, iar el o inselase, copil cazut in cap.
Asa acum sunt curioasa de vitor, ca ochii mei oberva ca domnul atitudine nu o sa o lase sa traiasca fericita.
Astept next ;;)
Ps: anunta-ma si pe mine la next
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

You Da One Empty
MesajSubiect: Re: You Da One   You Da One I_icon19Joi 26 Iul 2012, 00:17

Buna :)
Interesanta idee,imi place.
Deci . . . NEXT !
Te rog anunta'ma cand pui continuarea. :x
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : You Da One J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

You Da One Empty
MesajSubiect: Re: You Da One   You Da One I_icon19Sam 28 Iul 2012, 16:02

phai , sakura asta o duce prost rau cu nervii ,
in viata mea n-am vazut asa ceva ,
e doar un copil ,
ma rog , astept nextul cu nerabdare si sper sa ma anunti ,
zuzu te pupaceste
Sus In jos
xCalliopeXx
Genin
Genin
xCalliopeXx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Calarind bateria Duracel
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 201
Reputatie Reputatie : 17

You Da One Empty
MesajSubiect: Re: You Da One   You Da One I_icon19Sam 04 Aug 2012, 19:08

Hei!Hei!Hei! Am aterizat si eu pe terra ... si am ajuns sa cunosc acest fic!
Poi nu pot spune multe .... Imi place si sper sa il termini!!
Cand pui next-ul ma anunti si pe mine?
Te rog!!

KISS & HUG
Sus In jos
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

You Da One Empty
MesajSubiect: Re: You Da One   You Da One I_icon19Dum 05 Aug 2012, 00:17

Hey....heyyy...

Am ajuns si eu pe aici!

Ce pot sa zic!

Vreau next!

Pwp
Sus In jos
Rocket
Genin
Genin
Rocket

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In imaginatia mea ^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 287
Puncte : 346
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica... desenul... si cam atat...

You Da One Empty
MesajSubiect: Re: You Da One   You Da One I_icon19Dum 05 Aug 2012, 00:37

Este super fain te rog sa contiinui asa.Vreau nextu PRONTO
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
You Da One Asss10You Da One J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

You Da One Empty
MesajSubiect: Re: You Da One   You Da One I_icon19Vin 26 Oct 2012, 22:38

Fan Fic blocat din cauza inactivităţii.
Îl găseşti la ..Fan Ficuri Blocate ..
Sus In jos
Continut sponsorizat




You Da One Empty
MesajSubiect: Re: You Da One   You Da One I_icon19

Sus In jos
 

You Da One

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-