Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! Empty
MesajSubiect: Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun!   Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! I_icon19Vin 27 Apr 2012, 23:53

Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! 27923073


~Chapter one ~



Să dăm lăbuţa şi să ne cunoaştem



~~Sakura~~


P.O.V:


Sunt doar un suflet in această lume mare, dar ştiu cum să mă comport să pot supravieţui, viaţa e o junglă cel mai puternic învinge, întodeauna.
În această lume trebuie să vânezi sau vei fii vânat ciudat să auziti toate astea doar de la cineva care mai mult miauna decat vorbste, nu?Ai crede că delirezi sa auzi nişte cronici scrise doar de o pisicuţa.
Dragostea nu poate apară doar la oameni, adică serios cine spune asta?Cu siguranţa nu noi!
Vă povestesc toate astea stand, comod şi fară griji pe o pernă roz şi amindindu-mi de unde a început totul, mă gandeam să scriu o carte, dar ştiţi eu nu ştiu să scriu, stiu trei accente de mieunatori diferite.



Sunt ca să zic aşa o pisicuţa implinită, cel putin aşa ma simt acum, dar peste caţiva ani când soarele se va coborî să ma ia la el voi stii ca nu mi-am trait degeaba viaţa.Cine sunt eu să spun toate astea?Sunt doar o pisicuţă cu visuri mari care cred ca mi l-am îndeplinit cu adevarat!Iar acuma mă pun pet ors şi să vă povestesc totul pana în prezent…


FLASHBACK :





Sunt un puiuţ de pisicuţă de numai o lună şi o saptămâna, chiar dacă tati mi-a spus să nu plec. eu nu prea aş putea să stau nemişcată nu sunt ca acei oameni din magazine care nici nu clipesc, dar sunt foarte buni in a sta nemiscati, oare cum reusesc?Mă întreb eu pentru cateva secunde, iar apoi ies din transă şi îmi continui mersul meu graţios de felină pe frumoasele alei pavate.Văd o mulţime de oameni şi copii care îmi spun ”Ce draguţă e, mami o pot lua acasă?”, iar mamelor puilor le spun „O nu dragule, lasă păr!”, dar ce ea nu are par?



Mă opresc şi observ „Ţinutul interziz” De ce e interzis?Aici sunt cele mai rele şi haine pisici care traiesc ele sunt izgonite din cauză că au făcut ceva foarte rău noi pisicuţele avem şi rege, dar şi regină, iar eu sunt printesa Sakura, dar tata niciodată nu are încredere în mine…îmi tot spune că intr-o zi voi fii regină, iar eu trebuie să învaţ să mă comport ca atare. Dar tata nu s-a întrebat niciodata dacă nu vreau sa fiu regină?
-Măi, mai, mai, dar ce cauti tu pe taramul interzis?Te-a lăsat tati să ieşi afară din castel?Mă întreabă un pisoi negru, iar ochii lui sunt tot negri, ce ciudat…


Eu mă răstesc furioasă la el, dar el nu mai îmi raspunde, ei bine nu aveam de ce să mă supar pentru ceva ce sută la sută avea dreptate.
Îl întreb cum îl cheama, iar el îmi raspunde Sasuke, mă prezint şi eu politicoasă, dar el spune că stie déjà cine sunt.
Mă duc pe la el şi îl ating, iar apoi fug şi îi spun “Tu esti!”, dar el sta pe loc şi se uită mirat la mine, mă duc la el, iar apoi îl întreb:
-Tu nu stii să te joci?Îl întreb eu pe el, iar el dă dezaprobator din coadă.Îi spun hai ia-te după mine!A fost ultimul lucru care l-am auzit, iar apoi tatal meu şi alta pisică care stătea in parte lui...



-Ia-ti puiul si pleacă, Miriam!Iar tata ma ia cu gura de gât şi Miriam face la fel, dar nu inainte să se uite urăt la mine.
-Sasuke ar trebui să fie urmaşul tau la tron după moartea regelui Set el a declarat că Sasuke trebuie să fie rege!Binenţeles după moartea ta, Felix….




▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.



Ultima editare efectuata de catre ♥º° Kιαгα °º♥ in Sam 28 Apr 2012, 13:23, editata de 2 ori
Sus In jos
Fistic ♥
Genin
Genin
Fistic ♥

Sex : feminin Localizare Localizare : Acasa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa imi traiesc viata
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe sotii.

Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! Empty
MesajSubiect: Re: Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun!   Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! I_icon19Vin 27 Apr 2012, 23:54

Deci OMG...E o idee asa orginala asa unica..Nu se poate descrie.E pur si simplu geniala.Deci cat se poate de repede continuarea sau imi infig gherutele in tastatura ta.


• Viata e ca o discoteca. Indiferent de cate ori muzica se schimba tu tot continui sa dansezi. •


Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! Scaled.php?server=442&filename=tumblrlucwdqwm3y1qhewpv
Sus In jos
LeNaLEE_allens GIRLFRIEND
Academy Student
Academy Student
LeNaLEE_allens GIRLFRIEND

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 10
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Parties/Animes ^^
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita.../watching animes xD

Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! Empty
MesajSubiect: Re: Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun!   Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! I_icon19Sam 28 Apr 2012, 12:33

OMFG e atat de suuuuuuuper huh? huh? huh?
Seamana putin cu Lion King 2 hmm...?! dar imi place dance 2
Astept nextul cu drag al noualea cer
Te puuuuup kiss


-------------------------------------------
Luminile
Orasului
Vegheaza
Etern
(LOVE) i love you
--------------------------------------------
I...................U
HATE
OR
LOVE
I think ..................... BOTH ARE FINE.
--------------------------------------------
NOW GO FUCK URSELF!!! down
happy2 happy2 happy2
thank you
--------------------------------------------
LOVE YOU PPLZ in love a hug
Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! C:UsersalexPicturesthumbnailCA69DS1I
Sus In jos
voltura16
Genin
Genin
voltura16

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : in fata calculatorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 143
Puncte : 227
Reputatie Reputatie : 70
Hobby-uri Hobby-uri : liceu , teatru ,desen ,designe si mai nou scriu paci:P
Stare de spirit Stare de spirit : a dracu de buna!

Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! Empty
MesajSubiect: Re: Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun!   Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! I_icon19Sam 28 Apr 2012, 23:24

Imi place :) cum ti-am zis si pe mess mi se pare un fic funny .

Nu sunt mare critic ... cand citesc nu ma uit la ortografie ci la ce descri/povestesti in fic si mi se pare haios povestesti din perspectiva unei pisic...nu orice pisica pisica printesa:)) are joaca leapsa cu un pisoi raufamat dublu funny.
Ca sa itt dau si eu sfatul cel mai fregventat p acest forum ( imagineaza-ti ca o zic cu voce de baba si unj facaclet in mana ) " Da mai pune si descriere sentimentala , mai mama! "

:)) lasand gluma inca nu mi-am facut o parere asa ca astept un pm cand pui capitolul 2 , ok?


Cu multa dragoste Voltura16
teutza_girl95@yahoo.com
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! Empty
MesajSubiect: Re: Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun!   Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! I_icon19Sam 05 Mai 2012, 11:17

Ce tareee:)))!!
Fic cu pisiiiciii in love Oooo mor dupa ele huh?
Foarte frumoasa ideea deci next a hug


Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! Empty
MesajSubiect: Re: Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun!   Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! I_icon19Sam 05 Mai 2012, 14:57

Vai vai dar ce idee minunataaa :o3 .
Cu pisicuteeee :o3 :o3 le adoooor ! :o3 :o3 in love
Este clar o idee originala si astept nextuuul ! >:D<


Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! Empty
MesajSubiect: Re: Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun!   Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! I_icon19Vin 27 Iul 2012, 18:32

Fic inchis pentru inactivitate.

Merge la >> Fan Ficuri blocate.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! Empty
MesajSubiect: Re: Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun!   Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun! I_icon19

Sus In jos
 

Ştiu să iubesc la fel de bine cât ştiu să miaun!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-