Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mai 2012, 00:36

Bine stiu ca este fooooarte repede adus darspor la citit

8 Vizita familiei " Perfecte" partea 1
Din cap trecut "
dar nici nu ma trezesc bine si in camera intre val vartej ...."

Sakura :

Ca intre val vartej Neji tipand la mine sperindo si pe micuta de langa mine :
- AAAAA Sakura trezestete intarziem la scoala si iar iau detentie dupa ore !!!
- Bine , stai sa ma imbrac , Maya (caci asa o cheama pe mama mea vitrega ) puteti iesi putin va rog??
- Sigur drega , hai Alice !!
Dupa ce es toti din camera mea ma imbrac cu un tricou verde si niste pantaloni cu tur, imi iau ghiozdanul si ias din camera indreptanduma spre bucatarie , ajunsa acolo imi salut mama si tatal , dar Neji ma trege afara fare s-o mai salut si pe Maya si Alice . Pe drum era o liniste mormantala pana dam peste brunetul meu cu care incep sa vorbesc divese chesti si sa ne jucam ( adica sartutri si soptituri siropoase ) ,ajunsi la scoala intram in clasa de trasniti ca sane zicea intreaga soala ne ase zam in banca si asteptam sa vina Iruka proful de itorie , casa iesim mai repede in pauza , intr-un final a intrat si proful incepand sa predea , ************ mai am putin si explodez nu se mai suna odata of hai sa numar poate trece mai repede 1 ,2 ,3 ..........10 . DgDg gDINg SA SUNAT find o clasa de ne buni am zbughito pe usa spre curte unde am inceput sa cantem ( Nu ne place scoala de TNT ) De toata curtea ne aplauda ca 1 aveam dreptate iar 2 aveam niste voci exceptional , dar + ca doamna de muzica Kurenai nea auzit si ne-a dat un 10 la toata clasa , saracul Naruto va trebui sa se obisnuiasca cu notele astea dar ce sai faci astai viata dupa alte cateva ore plictisitoare si toare hotaram sa mergem la iaz la 13:30 , asa ca neam indreprar spre casa . Ajunsa acolo mi-am salutat familia si mi-am pus prosopul si costumul de baie si am plecat spre iaz .
Acolo erau deja toti , Naruto sarea , kiba readea iar ceilalti se jucau asa ca ne-am dus si eu si Neji la jucausi de pe patura incepand sa ne jucam , carti , spunand bancuri si razand pe seama lui Naruto si peripetiilor de la scoala
Ziua sa incheiat cu succes , ajunsa acasa mai ma joc cu Alice , imi fac temele si ma culc cu gandul la o ziua minunat a de azi .Adoua zi veni repede eu eram linistita in banca mea dar ceilalti faceau o galagie de nedescris pe coridor si in clasa , dar dintr- o data catalogul sa tranteste de catedra iar dirigul incepe sa scrie mare pe tabla "EXTAMPORAL PENTRU TOATA CLASA ""
*************
Scriu si scriu de parca nu mai termin extemporalul asta , dupace insfarsit termin es pe hol pentru nu a deranja pe ceilalti . Astept si astept pana ce toti es afara din clasa oftand si smiorcainduse ca nau stiut nimic marog si ziua de azi sa sfarsit repede iar Neji la invitat pe Sasuke peste noapte la noi . Mama mi-a cunoscut prietenul . IAr Sasuke familia cea descreerate cu d mare . Acum ne uitam la film pana ce usa de la intrate se deschide era ...........
Stiu ca e cam scurt , scuzatimi greselile pwpiki
Sper ca va placut!!
Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 384738 Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 384738 Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 384738

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<--- - - - - ********- - - - - - Semnatura - - - - -- - - - - - - - - - --- -***** - - - - -- >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Daca ai putea zbura ,
Nu te-ai mai intoarce nici odata,
Ai ochii doar pentru ,
Albastrul cer , Albastrul , Albastrul cer
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mai 2012, 01:01

pai , imi place te-ai mai perfectionat , dar ai greseli de ortografie si totusi cam multicele ,si unele expresi le-ai scris legat , dar trecand peste asta e frumos si abia astept next:)


Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Tymy
Genin
Genin
Tymy

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 300
Puncte : 316
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Rime
Stare de spirit Stare de spirit : Și fericit:).....Și trist:(

Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mai 2012, 09:54

bn.bn.......astept astept good ......



Cand Sunt Trist Incerc Sa Ma Inveselesc
Cand Sunt Fericit Incerc Sa Ma Mentin Asa
Cand Vad Pe Cineva Trist Ma Intristez Si Eu
Cand Vad Pe Cineva Fericit Devin Fericit Si eu
Iar Cand Cineva Nu Mai Vrea Sa Fie In Viata
Incerc Sa Il Fac Sa-si Doreasca Viata
Cand Toata Lumea Este Fericita
Simt Ca Mi-am Facut Rostul In Viata
Sus In jos
♥~♫alexys♫~♥
Genin
Genin
♥~♫alexys♫~♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undeva departe,pe scurt...ACASA!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : De toate☻(desenul si cititul)
Stare de spirit Stare de spirit : Revenita cu capu,plecata cu mintile

Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mai 2012, 10:18

vaiii am pierdut doua capitole nervi! deci e superr in love astept next.Cand vin de la antrenamentul de inot sa fie pus nextu caci alfel biciuitor happy2 .astept next si pe pwp kiss


✖️NOBODYDragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Tumblr_n2lgq8hTkS1t2yvn6o1_500IS PERFECT✖️

ⓔ Café
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mai 2012, 11:08



Heeeeey Honey!

Pai uite ca am aterizat si eu pe la fic-ul tau.
Am sa vorbesc in mare despre ultimul capitol scris, deoarece restul au trecut.
Pai, in primul rand, ai fi putut sa adaugi mai multa descriere ca sa iasa un capitol mai lung si mai frumos. Sunt unele locuri unde era nevoie de anumite semne de punctuatie, dar tu nu le-ai folosit. ACtiunea este si ea umpic cam grabita.
Nu prea ai descrierea sentimentelor, mai ales in unele locuri unde chiar puteai si aveai nevoie de ea. Ai si cateva greseli de tastare, dar se rezolva cu u mik Edit.
In rest, astept next-uletzul repede,[deoarece am sesizat ca le aduci intr-un timp scurt.
Sper sa ma anunti si pe mine de next, plz.
Te poopik, zbye!

P.S: Sper sa nu te-a suprat comm-ul meu.


     
 
Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mai 2012, 16:34

Va supii daca il bag mai incolo ca nam pic de inspiratie
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mai 2012, 17:58

[size=18]Atentie fara pic de inspiratie
9 O seara de neuitat la film

Sakura

Erau trei siluete cunoscute , prima era bruneta cu reflecti mov , a doua avea
parul scurt si burnet ,iar ultima era blonda si ochii albastri , erau Naruto ,
Hina si Ten Ten . Erau toti cu bagajele in maini si cu zambete uriase , Naruto
deschise gura lui sparta si zise :
- Stam la voi pana parinti nostri si ai vostri sunt in excursie cu afacerile ..
- Bine lasativa bagajel sus in truna din camere si hai la film , zice Neji .
Acestia se intorc destul de repede , iar eu ma duc sa fac popcorn .

Sasuke :

Ma inderept catre bucatarie dupa brunetica mea , ajuns acolo o observ savurand
o Cola si asteptand ca popcornul sa se faca . Ma indept sprea si o sarut
, iar aceasta imi spune :
- Doar atat primesc , zice inbufnanduse!!


-Of , si incepem sa ne sarutam pana cand un tusit fals ne intrerupe .
- Va trebuie o camera , zice Naruto razand .

- Iesi afara , zice buruneta vizibil iritata .
- Nu fara voi!!
-Of , hai.
Sakura:

Noaptea a fost fabuloasa dar la miezul nopti find ziua lui Sasuke . Am inceput sa radem de el care uitase adica tocmai sarbatoritul , am stat pana la 3 : 30 , cand Naruto si-a pus mainile in cap deoarece maine aveam scoala,asa ca ne-am culcat eu cu Sasuke , Naruto cu Hina si Tenten cu Neji.
10 Gelozia si noua colega

Naratorul :
Dimineata se asterne usor peste konoha , intr- o camera mare cu asternuturi verzi ,doi adolescenti dormeau linistiti pana cand , un baiat cu parul blond ca porumbul si ochii ca marea incepand sa tipe
-Trezirea intarziem la scoala ..

Fata trezinduse incepe sa tipe la el :
-Naruto , taci Sasuke doarme !!
- Reftific dormeam ..
- Iasi afara casa ne schimbam oke Naruto .
- Bina Ja ne .
Fata cu parul ca abanosul se imbraca intr-o rochiita si pe dedesupt niste blugi scurti si verzi .
Iar brunetul o camasa decheiata la primi 3 nasturi si niste blugi albastri ca marea .
Si-au loat ghiozdanele si s-au indereptat catre sufragerie unde ii astepteu toti inbracati si cu ghiosdanele de umar , plecand la drum , acesta fusese un drum lung si dcstrativ pentru cei 6 adolescenti ,ajunsi in clasa s-au indreptat fiecare catre banca sa asteptand ca dirigul sa vina .

Nu dupa mult timp un om cu par gri si masca de protectie ( stiti voi daia de poarta medici in operatii)salutandui pe elevi , acestia facnd lafel , domnul a spus:
- Copiii avem o noua eleva .
-Cine este domnule ,zice Naruto nerabdator ??
- Poti intra !
- Multumesc domnule diriginte ,zice o fata cu parul blond si ochii maroni ca chiocolata .
-Sakura , aseazate te rog cu Kiba , ca fata cea noua sa stea cu Sasuke .
-Pofim , bine ,domnule ,zice strangandusi lucrurile ,insa inainte de a se muta il pupa le baiat pe obraz acesta inrosinduse instantaneu .
Fata se asa za cu Kiba in banca bosumflata scotandusi manualele pentru ora urmatoare.Dirigul pleaca pana la cancelarie ca sa i-a catalogul pentru a ne asculta la proverb. Cand acesta iese din clasa fata cea noua incepe sa filtreza ( soer ca asa se scrie ) cu Sasuke sotandul din minti " Doamne dece mam pricopsit cu ea eu stateam cu brunatica mea si a venit ea la noi in clasa "gandi el .Domnul se indoarece si deschide catalogul si spune :
-Hyuga Sakura, Naruto Uzumachi , Hana Bin , si Sasuke Uchiha in picioare .
Hana :
Ma ridic in picioare nici nu stiu lectia la care suntem o sa i-au un 3 mare cat casa of cemafac ada osa pun cartea sub banca dar in dreptul lui Sasuke .
Naratorul :
Dirigul incepu sa-i asculte pe cei patru norocasi , toti au stiut inclusiv Naruto ,pana cand Lee se gaseste vorbind :
- Drigul Uchiha are cartea sub banca .
- Ce ,exclama Sasuke ,asta nu este cartea mea este a lui Hana si nu as copia din carte Lee

-Bine atunci Hana 4 pe ziua de azi vad cai inceput bine clasa a 11 zice dirigul bufnind in ras , iar restul ati loat zece si tu Naruto doi de zece deoarece am vazut ca ti pasul , bravo si pleca din clasa .
*****
In pauza Sasuke se tot juca cu Sakura pana cand Hana vine si il pupa pe gura pe Sasuke iar acesta ii dau o palma bine meritate .

******
Dupa ore cei 6 s-au dus acasa si-au facut temele si s-au culcat cu gandul ca ziua de maine va fii una fabuloasa .


Pupiki

Com


Ultima editare efectuata de catre addapitiku in Sam 05 Mai 2012, 20:51, editata de 1 ori
Sus In jos
♥~♫alexys♫~♥
Genin
Genin
♥~♫alexys♫~♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undeva departe,pe scurt...ACASA!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : De toate☻(desenul si cititul)
Stare de spirit Stare de spirit : Revenita cu capu,plecata cu mintile

Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mai 2012, 19:44

tarrrrrrrrrrrrrrrreeeeeeeeeee huh? nextttt ca mor aici please


✖️NOBODYDragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Tumblr_n2lgq8hTkS1t2yvn6o1_500IS PERFECT✖️

ⓔ Café
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mai 2012, 20:30

vesnicul meu comentariu"ai greseli de ortografie" , inainte sa il postezi reciteste-l si corecteaza-l , te rog eu frumos :o3 , si te mai rog ceva , adu next-ul pentru ca vreau sa vad ce face Sakura:o3:O3


Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Mai 2012, 15:47

Am o intrebare merita continuat daca nu il inchid ???
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Mai 2012, 16:32

sigur ca merita continuat eu il ador si astept nextul cu mult drag si daca nu e prea mare deranju sa ma anunti si pe mn cand pui nextul


Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 3
Sus In jos
♥~♫alexys♫~♥
Genin
Genin
♥~♫alexys♫~♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undeva departe,pe scurt...ACASA!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : De toate☻(desenul si cititul)
Stare de spirit Stare de spirit : Revenita cu capu,plecata cu mintile

Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Mai 2012, 18:00

Nici sa nu incerci sa nu-l continui dap ! e prea funny. sad vrei sa ma superi? daca nu pune cat mai repede nextuu yeah


✖️NOBODYDragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Tumblr_n2lgq8hTkS1t2yvn6o1_500IS PERFECT✖️

ⓔ Café
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Mai 2012, 19:00

Bine ma-ti convins sa il continui si datorita voua am ajuns la capitolul 11 pwp Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 384738 Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 384738 Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 384738

11 Sarpele se baga unde nui fierbe oala

Sakura :

Soarele imi invadeaza camera mea mare fortanduma sa ma trezesc . Il vad pe brunetelul meu inca dormind asa ca ma dau incet jos din pat incercand sa nul trezesc dar fara speranta ca ma trege inapoi de mana intrebanduma unde ma duc,iar eu il sarut si ii zic ca ma duc sa ma schimb. Imi da drumul si ma duc sa ma imbrac cu niste blugi scurti verzi si o camasa verde si in picioare niste cisme negra si ies din baie ,observandul pe brunet imbracat in trun tricou verde si blugi negri . Coboram jos unde plecam cu ceilalti la scoala .
Cand am ajuns acolo eu si fetele mergem la grupul nostreu , iar baieti in clasa .
****
Intr-un final sa sunat si ne-am dus spre clasa ,acolo am observato pe Hana danduse la Sasuke .Si atunci....
Hana :
O observ pe Sakura intrand in clasa cu grupul ei si intr- o fractiune de secunda il sarut pe Sasuke uitanduse toata clasa la moi .
Neji :
Cea facun ma gata mam inervat , maduc i trag o palma Hanei si il i-au pe Sasuke de guler tragandul afara din clasa .
Brunetul tot inventeaza scuze ca nu el la sarutat si ca ea dar nu face decat sa ma enerveza rau de tot . Cand dupa colt apare dirigul il las jos si fugim in clasa fara sa ne observe ,dar in clasa era tambalau , Sakura plangea toti o luau la socuteala pe Hana , Kiba o consola pe sormea inpreuna cu Hina si Naruto ,in acel moment strigam in gura mare :
- DIRIGU IN BANCI REPEDE .
Dar nu mai apucam sa terminam propozitia ca dirigul intra in clasa si ne roaga sa ne asezam ,acesta o observa si pe Sakura plangand asa ca o intraba ce sa intamplat numai ca aceastanu raspunde . Atunci tembelul clasei striga :
- E vina Hanei si a lui Sasuke domnle Kakashi .
- De ce ,Naruto??
-Ca Sasuke cica .incarca za continue blondul
-E cu ea dar . continua blonda
- Nu conteaza se ridina in picioare Sakura ,se scuza si iese din clasa urmata de Sasuke .
Naratorul :
Aceasta intra in baie unde se spala pe ochii si il intreaba pe brunet :
- De ce mi-ai facut asta ??
- In telege ea ma sarutat nu eu te iubesc pe tine nu pe ea .
- Nu te cred dovedestemi , dar nu prim saruturi si prin fapte . Spunand asta iese din casa si se inderapta spre clasa isi cere iertare si se aseaza la locul ei .
Orele se scursera si cei 6 sau dus spre casa si-au facut temele . Sakura se indreapta spre camera Hinatei , bate la usa si intra , o zareste pe Hin si o intreaba :
- Poti dormi tu cu mine sal lasam pe Sasuke cu Naruto te rog ??
- Sigur doar cu atat sa-mi ajut verisoara cea scumpa .
- Mersi iti raman datoare .
Ziua trecuse repede asa ca s-au culcat pe la 12:00

Stiu ca e scurt dar mai postez dupa ce invat pwp.
Cam atat pentru azi vedeti daca se vor impaca data viitoare .
PWP
Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 208323 Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 208323 Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 208323


Ultima editare efectuata de catre Elena Mironosita in Dum 06 Mai 2012, 19:24, editata de 1 ori
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Mai 2012, 19:08

super , abia astept next-ul si ma bucur ca te-ai hotarat sa il faci:D


Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
♥~♫alexys♫~♥
Genin
Genin
♥~♫alexys♫~♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undeva departe,pe scurt...ACASA!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : De toate☻(desenul si cititul)
Stare de spirit Stare de spirit : Revenita cu capu,plecata cu mintile

Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Mai 2012, 20:00

ce tareee a fost. happy2 hannnnnaaa biciuitor lasal impace pe sasuke caci altfel good
next!next


✖️NOBODYDragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Tumblr_n2lgq8hTkS1t2yvn6o1_500IS PERFECT✖️

ⓔ Café
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Mai 2012, 20:48

Am revenit !!!
NEXT

12 O surpriza placuta ( acest capitol este dedicat lui Max ,Alexys,muza si tymy)

Sakura :
Ma ridic lenesa din pat si ma indrept spre calendar si observ ca este sambata asa ca nam scoala azi . Bine daci sper sa nu ma mai cert cu Sasuke of ce-asi vrea sa il pot ierta dar mintea imi spune sa nu . Dupa ce ma imbrac cobar linistita jos , ajunsa acolo observ o invitatie pusa pe masa din bucatarie in aceasta scria " Nevedem la lac la 18:30 semnat cineva "of ce ma inerveaza anonimi , ma rog imi continui dimineata impreuna cu Hinata si Ten ten uitandune la film si mancand tot felul de chesti pana la ora 17 : 50 cand Hina ma trage afara din casa si ma duce la iaz . Acolo era o atmosfera de basm lumanari si flori undeva langa un copac se afla o patura pe ea fiind mancare si bautura , din senis fatele dispar si de dupa copac apare Sasuke cu un ftrandafir rosu si o cutiuta alba . SE indreapta spre mine si se pune in genunchi si zice :
- Sakura Hyuga vrei sa fii sotia mea ??
- Pai nu stiu ...Daa normal si ma arunc in bratele lui .
Dupa copaci prieteni nostri aplaudau si erau fericiti de alegera mea .

*************************************************************************************************************************
Sunt in dreptul preotului tinunduma cu Sasuke de mana pana cand preotul spune
- Obiecti ??
-Bine atunci puteti sa va sarutati .
Si KIsss
Dupa biserica fiind deja obositi i-am lasat pe oaspeti sa se distreze iar noi ma mers la noua noastra casa ( vai ce bine suna ) ca sa ne odihnim , ce sa ne odihnim ca Sasuke avea alte planuri ( bine dar nu pot sa le descriu deoarece nu e +16 deci asta e ) .
Sasuke :
Dimineata veni repede iar prin surprinderea mea puiul meu nu se trezise asa ca ma imbrac si ma duc sa pregatesc micul dejun pentru amandoi .
Sakura :
Tocmai m-am imbracat si am coborat joc acolo se afla Sasuke cu masa pusa
- Iubire parca eu eram femeia nu tu .
- Aolo mam schimbat fizic si eu nu stiu ???
-Nu , bine inteles ca nu dar tu nu intarziai la munca ???
- A ba da pwp iubire .
Of ce ma fac eu cu el .
Dintr-o data mise face rau si fug la baie in momentul uramator vomit . Ma decid sa merg la doctor casa confirm ca na-m nimic
****
Sunt pe holul spitalului asteptand rezultatele , deodata doamna doctora vine la mine si imi spune cu un zambet uriasi .
-Sunteti insarcinata uitati testul la revedere .
- La revedere si multumesc mult .
O sa-i spun brunetului mai incolo nu acum


CAm atat pentru azi pwpiki ..

Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Mai 2012, 21:34

S-au maritat? super :X:X , dar cam prea devreme ea insarcinata si de astea dar ficu tau treaba ta , nu? Ma bucur enorm ca ai hotarat sa ne aduci next-ul asa de repede :* ms ca mai anuntat.


Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Mai 2012, 21:43

Cu placere si o sal bag maine nextul acesta va fii penultimul capitol deci il adaug pe la 19 :30 si umpic
Sus In jos
♥~♫alexys♫~♥
Genin
Genin
♥~♫alexys♫~♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undeva departe,pe scurt...ACASA!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : De toate☻(desenul si cititul)
Stare de spirit Stare de spirit : Revenita cu capu,plecata cu mintile

Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Mai 2012, 22:07

dejja in termini???nuuu sad .penultimul+1200 de nexturi lough oricum astept next


✖️NOBODYDragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Tumblr_n2lgq8hTkS1t2yvn6o1_500IS PERFECT✖️

ⓔ Café
Sus In jos
Tymy
Genin
Genin
Tymy

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 300
Puncte : 316
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Rime
Stare de spirit Stare de spirit : Și fericit:).....Și trist:(

Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Mai 2012, 22:12

ce dedicatie frumoasa:((....:))) k frumos max nextul nextulll



Cand Sunt Trist Incerc Sa Ma Inveselesc
Cand Sunt Fericit Incerc Sa Ma Mentin Asa
Cand Vad Pe Cineva Trist Ma Intristez Si Eu
Cand Vad Pe Cineva Fericit Devin Fericit Si eu
Iar Cand Cineva Nu Mai Vrea Sa Fie In Viata
Incerc Sa Il Fac Sa-si Doreasca Viata
Cand Toata Lumea Este Fericita
Simt Ca Mi-am Facut Rostul In Viata
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19Lun 07 Mai 2012, 18:50

Bine este este penultimul sper sa va placa

13 Ziua lui Sasuke

Sakura :
Ma terzesc si observ ca bunetelui meu nu s-a trezind , asa ca fiind ziua lui il las sa mai doarma si merg la bucatarie si incep sa fac micul dejun cum ii place lui . Soarele radia voios iar nori zambesc veseli , pe la ora 6 :30 termin , ma imbrac cu o rochita roz , iau testul de sarcina si il pun intr-o cutiuta cu o panglica roz si de ea leg o scrisoare "Uitate in ea osa faci o fata de monstru dar merita Sakura'' O pun pe perna lui si es din camera spatioasa vopsita in alb si crem .
Sasuke :

Ma ridic lenes din pat , ma indrept spre baie , unde imi pun o camasa alba si niste blugi , cand sa es din baie observ o cutiuta pe perna , ma indrept spre aceasta si o dechid acolo era un test de sarcina cu doua liniute roz incemnand ca esti insarcinata , mai obsrv o foaie o citesc si ies din camera , fug spere bucatarie unde o observ pe bruneta mancand merg prin spatele ei si ii soptesc :
- Este adevarat pui ??
-Da este , zice ea si se ridica de pe scaun se inderapt spre un dulap deschide usa si imi inmana o radiografie
Ma uit la ea atent si observ un pui mic de om intr-un colt , in momentul acela pun radiografia pe masa si imi iau iubita in brata le mele puternice spunandui :
- MUltumesc doamne , i-a astai ce este ??
- Nu stiu are o saptamana draga ..
O las jos o sarut si fug imi iau dosarele ma incalt si fug la serviciu .
********************************
8 luni mai tarziu.....
Sakura :
Of doamne nu mai am pic de aer daca zic ceva brunetelul meu imi aduce , cand isi aude numele parca intra in priza .
Simt o durere groaznica in burta , o doamne nu mai are rabdare , strig din toti rerunchi :
- SAsuke !!!!!
- Da , spune te rog ca a venit momentul .
- Da suna n***a la Salvere ca mor .
-Da da acum .
Peste 5 minute vin si medici ma urca in ambulanta si negru .

Sasuke :
Stau pe holul spitalului si astept . Dintr-o data aud un planset de copiil , iar o asistenta fuge cu acesta intr0o alta camera , un doctor vine si spune :
-Felicitari aveti un baietel sanatos , puteti sal vedeti in camera alaturat
- Multumesc .
Ma ridic si plec spre camera indicata.
Intrat in aceasta observ un baietel cu parul brunet si ochi negri stand intr-un incubator .
Ies din aceea camera si ma indrept spre salonul Sakurei , intrat in aceststa o vad strangand lucrurile .
- Ce faci iubire ??
- Strang ma lasa sa plec acasa cu micutul !! Lai vazut ???
- Da lam vazut ce nume ii dam ??
- CE zici de Dan ??
-DA minunat nume !!!
- Hai sa mergem sa-l luam acasa bine ??
DAu afirmativ din cap si ii iau bagajele din mana , cand intram sa- l loam pe Danut o asistenta tocmai il imbraca , cand aceasta ne vede nil imaneaza impreuna cu avizul de iesire din spital .
Sakura :
Ma aflu in masina sotului meu , care sa indreapta spre casa .
Ajunsi acolo intram si ne indreptam spre o camera aproape de dormitorul nostru , intrata in aceea camera observ ca ete decorata pentru Danut in albastru si alb speciala pentru el .
Ii dau de mancare il schimb si il culc .
MA indrept spere camera mea si a brunetului ,ma schimb si ma culc cu gandul la ziua de azi .




Sus In jos
♥~♫alexys♫~♥
Genin
Genin
♥~♫alexys♫~♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undeva departe,pe scurt...ACASA!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : De toate☻(desenul si cititul)
Stare de spirit Stare de spirit : Revenita cu capu,plecata cu mintile

Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19Lun 07 Mai 2012, 18:58

dreaguut happy2 dar faci ficul prea scurt crying macar sa aiva sezonul 2 please


✖️NOBODYDragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Tumblr_n2lgq8hTkS1t2yvn6o1_500IS PERFECT✖️

ⓔ Café
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19Lun 07 Mai 2012, 19:00

Aduc nextul in 3 secunde pwp
Sus In jos
Anna-chan:)
Chūnin
Chūnin
Anna-chan:)

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : oriunde si mereu altundeva <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 616
Puncte : 711
Reputatie Reputatie : 61
Hobby-uri Hobby-uri : desenez si scriu, cant la pian, citesc manga si ma uit la anime-uri
Stare de spirit Stare de spirit : mereu plictisita

Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19Lun 07 Mai 2012, 19:15

wow cate capitole superbe ai pus
inca mai ai tendinta sa pui cam mult dialog, dar e super
mult succes in continuare, pacat ca se termina atat de repede in love


Sarcina ta nu este să cauţi iubirea, ci doar să cauţi şi să găseşti toate barierele dinlăuntrul tău pe care ţi le-ai construit singur pentru a te feri de ea. – Rumi
Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Images?q=tbn:ANd9GcT6RGTjevBuBsS0E__e8vGxQPgFVumJy0OgC3IbFVLWaTo7pXHs
A iubi o oră e ceva animalic, o zi e omenesc, o viaţă întreagă e ceva îngeresc, dar a iubi o viaţă întreagă o singură fiinţă, e ceva divin. -Paolo Mantegazza 
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19Lun 07 Mai 2012, 19:36

Vreau sa va spun ca nu stiu daca voi pune sezonul 2 ca deja am o alta idee de fic pwp

14 Sfarsit

Sasuke :
Stau in masina si imi astept baiatul care trebuie sa iasa din gradinita din clipa in clipa , dar vad ca nu mai iese ma gandesc ca poate face Sakura vro gluma si la luat ea pe Dan dar nu observ din multimea de copii un brunetel cu ochii abisali care se indreapta spre masina . Acesta intra si se apleaca in fata pentru ami da un pwpik ca salut
- Cum a fost pui ??
-Bine tati am desenat o casa si am scris bastonase .
- Bravo pitik .
Mergem si mergem pana ajungem acasa unde Sakura nu este pana la 19:40 cand vine de la servici .
Asa cai pun de mancare lui Danut si plec sa ma schimb in ceva mai comd de cat un costum de avocat .
Ma mai joc putin cu Dan pana ma roaga :
- Tati ma duci te rog in parculet???
- Bine hai dute si imbracate bine !!
- Bine .
Coboara imbracat intr-o salopeta cu tricou verde si sandale albe isi i-a jusariile de nisip , iar eu inainte dea pleca ii las bilet Sakurei unde sa ne gaseasca .
Iesind din gradina imi iau baiatul de mana si pornim pana la parcul de dupa colt .
Eu ma asez pe o banca ,iar el isi lasa jucariile si se duce la leagan avand deja 6 ani .
Nu dupa mult timp imi zaresc cel mai bun prieten cu micutul lui fiu intrand in parc , acesta zarinduma se indreapta spre mine si ma saluta ,fiul lui este Haru Uzumachi si el are 5 ani si 11 luni . PItikotul isi lasa si el jucariile si se duce la Dan .
- Ce vafi cum o mai duci ?/
-Pai bine Naruto tu cu nebuna de sotieta cum o mai duci ??
- Pai ma omoara daca nu ajung la 7 punct seara acasa daci cum sa fie o mare plictiseala .
- Aha ia uite cine vine !
Cele care se inderaptau spre noi erau Sakura si Hinata , Sakura era imbracata intr-o rochiita scurta ros iar Hinata in blugi si camasa .
- Buna , zice Sakura si ma saruta .
Pitiki le observa si vin alergand si tipand spre mamicile lor .
- Mamii!!
- DA pui ??
- HAi maregem acasa ??
-DAr dece da cand sunteti aici Sasu ?/
-De la 4 ci este 6 .
- BIne hai iati jucariile si sa mergem .
Ii salut pe Familia Uzumachi si ne indreptam spre casa .
Ajunsi acasa pitika mea ii da micutului de mancare il spala si il culca .
NOi maI stam putin ne uitam la televizor si ne culcam .

THE END
Uite am terminat si primul meu fic >
Pwp
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )   Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku ) - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste intre Hyuga si Uchiha (sasusaku )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-