Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ Empty
MesajSubiect: ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣   ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ I_icon19Dum 06 Mai 2012, 00:26

O mica intrebare pentru cei care citesc manga...ok..deci...
Am vazut ca Sasuke s-a aliat cu Itachi sa il invinga pe Kabuto..
Credeti ca dupa aceasta lupta Itachi il va confinge pe Sasuke si ii va spune tot adevarul despre Tobi?
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ Empty
MesajSubiect: Re: ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣   ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ I_icon19Dum 06 Mai 2012, 12:44

Hmm...nush ce sa zic. Cred ca ii va spune adevarul. Dar ar fi prea simplu daca Sasuke ar intelege si s-ar intoarce in Konoha. Ma gandeam ca pana la urma trebuie sa se mai intamle ceva interesant, dar cred ca intr-un final ori se va intoarce si Naruto va deveni hokage iar toti sunt fericiti happy2 ....ori finalul trist in care Naruto si Sasuke se lupta si mor amandoi in lupta. Dar ma gandeam ca ar fi posibil ca ei sa nu moara in acea lupta si sa fie salvati de jutsu medical al Sakurei. Deci nu prea stiu ce sa zic imi trec foarte multe variante prin cap lough .
As putea sa iti scriu un roman cu toate parerile mele despre posibila intoarcere a lui Sasuke in Konaha. Te-am pupat kiss hi! ♥️
Sus In jos
laura
Academy Student
Academy Student
laura

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nu e treaba ta...dar daca te intereseaza , cauta-ma !
acebook acebook : Laura Sandu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 25
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : calcutor si sa ies cu prietene mea in oras
Stare de spirit Stare de spirit : din ce in ce mai bine

♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ Empty
MesajSubiect: Re: ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣   ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ I_icon19Dum 06 Mai 2012, 12:54

☆Ďęęą☆ a scris:
O mica intrebare pentru cei care citesc manga...ok..deci...
Am vazut ca Sasuke s-a aliat cu Itachi sa il invinga pe Kabuto..
Credeti ca dupa aceasta lupta Itachi il va confinge pe Sasuke si ii va spune tot adevarul despre Tobi?

eu votez pentru! pt ca am vazut pe wikipedia ca sasuke se intoarce in konoha cu ajutorul lui haku deci presupun ca itachi ii va spune lu sasuke tot inainte sa moara a doua oara pt ca eu cred ca dupa ce haku il raneste pe orochimaru itachi incepe sasi piarda din puteri happy2
Sus In jos
PhenomenaL
Genin
Genin
PhenomenaL

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Nu stiu :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 76
Puncte : 100
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : AMV ; Music ;

♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ Empty
MesajSubiect: Raspuns   ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ I_icon19Dum 20 Mai 2012, 13:12

:)
Sasuke se va intoarce in Konoha Itachi va Folosi Izanagi al 2 oki al lui Shisui
Shi il va convinge pe Sasuke sa fuga de la Tobi shi se vor Lupta Naruto and Sasuke vs Tobi


Ultima editare efectuata de catre PhenomenaL in Lun 04 Iun 2012, 11:31, editata de 1 ori
Sus In jos
https://osu.ppy.sh/u/Akyen
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ Empty
MesajSubiect: Re: ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣   ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ I_icon19Vin 25 Mai 2012, 20:01

Phenomenal mi-ar placea sa ai dreptate, cu toate ca nu m-ai lamurit in totalitate cu ce ai zis, iar laura nush ce sa zic despre ce ai citit tu pentru ca si eu am citit multe articole si am vazut nush cate videoclipuri cu finalul de la Naruto Shippuden, dar eu cred ca sunt doar falsuri si pareri ale fanilor.
Toti ne dam cu presupusul insa pana la urma nimeni nu stie sigur ce se va intampla. In orice caz va fi cu totul ceva neasteptat si complicat ca de obicei... a hug
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ Empty
MesajSubiect: Re: ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣   ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ I_icon19Sam 26 Mai 2012, 13:49

laura a scris:
☆Ďęęą☆ a scris:
O mica intrebare pentru cei care citesc manga...ok..deci...
Am vazut ca Sasuke s-a aliat cu Itachi sa il invinga pe Kabuto..
Credeti ca dupa aceasta lupta Itachi il va confinge pe Sasuke si ii va spune tot adevarul despre Tobi?

eu votez pentru! pt ca am vazut pe wikipedia ca sasuke se intoarce in konoha cu ajutorul lui haku deci presupun ca itachi ii va spune lu sasuke tot inainte sa moara a doua oara pt ca eu cred ca dupa ce haku il raneste pe orochimaru itachi incepe sasi piarda din puteri happy2

Vreau şi eu să văd unde ai citit asta pe Wikipedia. happy Şi din câte ştiu eu, Itachi nu moare a doua oară, rămâne în viaţă. Haku are într-adevăr o legătură cu Sasuke, dar în episodul care apare săptămâna viitoare în anime, Kakashi, Haku si Zabuza se luptă din nou, deci nu ştiu dacă voi mai supravieţui.
Sus In jos
Just4You
Genin
Genin
Just4You

Sex : feminin Localizare Localizare : in lumea viselor
Nr. mesaje Nr. mesaje : 87
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : n-am chef sa le enumar
Stare de spirit Stare de spirit : happy_*_*

♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ Empty
MesajSubiect: Re: ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣   ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ I_icon19Lun 28 Mai 2012, 14:09

sunt doua variante:
1)ori sasuke se va lupta cu naruto ceea ce se va si intampla si o sa moara amandoi pentru ca naruto a zis ori murim amandoi ori niciunul
2)sau vafi sasuke&naruto vs uchiha madara
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ Empty
MesajSubiect: Re: ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣   ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ I_icon19Mier 20 Iun 2012, 21:59

Chery, dar daca nu vor muri in lupta finala?
Pana la urma la asta se astepta toti. Acum mi-am dat seama de asta.
Daca toti ne asteptam la asta, inseamna ca nu se va intampla exact asa, pentru ca mereu cand noi ne asteptam la ceva se intampla altceva.
Mereu suntem luati prin surprindere. think
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ Empty
MesajSubiect: Re: ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣   ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ I_icon19Mier 11 Iul 2012, 14:31

El se va intoarce ... se va uni cu naruto sa il distruga pe madara....
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ Empty
MesajSubiect: Re: ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣   ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ I_icon19Joi 12 Iul 2012, 20:10

Dumnezeu stie daca se intoarce !
Cel putin stiu ca la sfarsit Naruto si cu el se vor lupta si vor muri amandoi , cred
eh , traim si vedem
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ Empty
MesajSubiect: Re: ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣   ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ I_icon19Joi 19 Iul 2012, 10:06

Crisu zuzu :P a scris:
Dumnezeu stie daca se intoarce !
Cel putin stiu ca la sfarsit Naruto si cu el se vor lupta si vor muri amandoi , cred
eh , traim si vedem

Am auzit si eu despre acest lucru.. ca mor amandoi.. dar nu cred ca se va intampla asa , deoarece anime-ul si-ar pierde toti fanii.. Sincer sa stai atatia ani sa vezi cum se sfarseste..si sa fie un BAD ENDING? ar fi ingrozitor :-j. Eu una as fi dezamagita ..si as regreta faptul ca am urmarit acest anime de mica.
Nu cred , ca Masashi Kishimoto isi va dezamagii fanii in halul acesta..sa omoare personajele principale.. mai ales ca Sasuke este personajul lui preferat din cate m-am informat eu :).
Si eu sper ca totul o sa fie bine si sa se intoarca Sasuke in Konoha. Asta ne dorim cu totii!
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ Empty
MesajSubiect: Re: ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣   ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ I_icon19Mier 01 Aug 2012, 21:05

Deea in Wonderland ★ a scris:
Crisu zuzu :P a scris:
Dumnezeu stie daca se intoarce !
Cel putin stiu ca la sfarsit Naruto si cu el se vor lupta si vor muri amandoi , cred
eh , traim si vedem

Am auzit si eu despre acest lucru.. ca mor amandoi.. dar nu cred ca se va intampla asa , deoarece anime-ul si-ar pierde toti fanii.. Sincer sa stai atatia ani sa vezi cum se sfarseste..si sa fie un BAD ENDING? ar fi ingrozitor :-j. Eu una as fi dezamagita ..si as regreta faptul ca am urmarit acest anime de mica.
Nu cred , ca Masashi Kishimoto isi va dezamagii fanii in halul acesta..sa omoare personajele principale.. mai ales ca Sasuke este personajul lui preferat din cate m-am informat eu :).
Si eu sper ca totul o sa fie bine si sa se intoarca Sssuke in Konoha. Asta ne dorim cu totii!


nici eu nu as vrea ca ei sa moara dar ... eh asta am auzit
Sus In jos
dedde14
Genin
Genin
dedde14

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 149
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Cam tot ce se poate face...
Stare de spirit Stare de spirit : HAVE COURAGE AND BE KIND

♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ Empty
MesajSubiect: Re: ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣   ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ I_icon19Mier 29 Aug 2012, 00:10

Anime-ul Naruto este unul dintre cele mai frumoase si urmarite anime, toata lumea makar a auzit de Naruto! Are o groaza de fani, prin urmare va awea un final grandios. Asa kum Deea'Dede a mentionat, Sasuke este personajul preferat a lui Kishimoto, plus un personaj principal, deci este aproape imposibil sa moara...ar dezamagi atata lume! Eu una nu am o parere .. dak m-as gandi bine as gasi milioane de finaluri. Sper si ma astept la unul de senzatie. Si orikum e kam devreme sa vorbim de sfarsit, adica in anime deabea se desfasoara razboiul, nu a ajuns nici makar partea ku Itachi. IN final imi dorec ca Sasuke sa se intoarca in Konoha si sa-si reinfinteze marele clan Uciha impreuna ku frumoasa rozalie, iar nebunul de Naruto sa conduka Konoha alaturi de scumpa Hinata:X:X:X: love Sper ca nu v-am pliktisit ku parerile mele:d:D:d . Va pupiceeeeeeste dedde!!kiss*kiss*:*:X:X
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ Asss10♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ Empty
MesajSubiect: Re: ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣   ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ I_icon19Dum 03 Noi 2013, 22:27

Se zvonesc multe lucruri insa nu toate sunt adevarate. Multe spun ca cei doi vor muri, ca va fi un cuplu la final, ca naruto moare.
Eu nu mai stiu ce sa cred :)) Vom trai si vom vedea happy2
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ Empty
MesajSubiect: Re: ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣   ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ I_icon19Mier 25 Dec 2013, 06:49

Rudolf ai dreptate . Zvonurile sunt zvonuri nu se stie niciodata ce se poate intampla sau la ce sa ne asteptam :3 . CREd ca aproape 99% din fanii anime-ului vor ca Sasuke sa se intoarca in sat :3 si restul vor ca Sasuke sa aiba o lupta epica cu Naruto pana la moarte. Eu as prefera, O lupta Sasuke si Naruto, contra Uchiha obito si Uchiha madara :3 accea ar fi cu adevarat una de urmarit!  jos palaria in fata   I rock peopleee!!!  I rock peopleee!!!  in love  in love  in love
Sus In jos
xSebi
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Varsta : 22
Localizare Localizare : Suceava
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 12
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Sa stau pe afara cu baietii..
Stare de spirit Stare de spirit : Ce-i aia? :))

♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ Empty
MesajSubiect: Re: ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣   ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ I_icon19Mier 25 Dec 2013, 09:57

Deja s-a aflat in manga,Sasuke a decis sa protejeze Satul Frunzei.
Sus In jos
cccosmy
Academy Student
Academy Student
cccosmy

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : mie imi place sa desenez si sa cant
Stare de spirit Stare de spirit : intelegator si ma enervez greu

♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ Empty
MesajSubiect: Re: ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣   ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ I_icon19Joi 02 Ian 2014, 14:46

Da se va intoarce.
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ Empty
MesajSubiect: Re: ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣   ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ I_icon19Dum 16 Mar 2014, 00:08

Well, numai dacă îl vor învinge pe Madara.
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ Empty
MesajSubiect: Re: ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣   ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ I_icon19Lun 01 Sept 2014, 23:29

Sunt asa de fericita! Tot ce s-a intamplat in manga pana acum imi place! Dar nu se stie ce o sa urmeze, se zvoneste ca o sa moara cineva din Team 7..dar eu nu cred...incerc :)).
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ Empty
MesajSubiect: Re: ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣   ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ I_icon19Vin 05 Sept 2014, 15:33

Ahhhhhh cat ma bucur ca Sasuke s-a decis sa ajute satulllll <333
Sus In jos
Continut sponsorizat




♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ Empty
MesajSubiect: Re: ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣   ♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣ I_icon19

Sus In jos
 

♣Se va intoarce Sasuke in Konoha?♣

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sasuke-