Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Probleme cu membri din staff - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Probleme cu membri din staff - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Probleme cu membri din staff

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Effect
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Varsta : 34
Localizare Localizare : Romania
Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : -11
Reputatie Reputatie : -19

Probleme cu membri din staff - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme cu membri din staff   Probleme cu membri din staff - Pagina 2 I_icon19Vin 11 Iul 2014, 17:48

Nu am facut print pentru ca a facut ea.

Imi e scarba sa-ti scriu ceva, nu-mi vine sa cred cat de limitata esti si ai 18 ani. De 2 ani de cand stau aici am vazut numai copii cu capul in nori, limitati de niste chestii absolut nesemnificative, am avut ocazia sa discut cu cateva fete care chiar erau potente si inteligente, dar tu si restul ce erau pe chat erau clar sub nivelul ala, daca esti atat de oarba sa spui ca faza cu cancerul e nimic, e clara treaba si nu mai tre' sa zic nimic.

Ma consider superior, pentru ca va sunt superior grav, de nu imi era scarba de voi nu va vorbeam asa, de-ti foloseai creierul cum trebuie nu se ajungea la asta, la fel si ana si restul ce nu si-l folosesc, dar inca sunteti copii, traiti in anime-uri si credeti ca viata-i roz.

Deja se vede clar cine este penibil, cine o coteste precum ca nu a primit niciun print, am pus de mai multe ori link-ul pe public cu imaginea, au vazut-o altii si n-ai vazut-o tu, a vazut-o hurrem si n-ai vazut-o tu, hai sa fim seriosi... tu esti cea penibila aici, esti atat de slaba incat nu poti sa-ti asumi vina si te mai si numesti moderator. tsss


De aia nu sunt acceptat eu aici, pentru ca sunt prea sincer si zic adevarul, si doare, va spulber visele si va trezesc la realitate, iar cei slabi vor sa viseze in continuare cu ochii deschisi.


EDIT: Hurrem tu vezi-ti de treburile tale de baieti.
Sus In jos
Hurrem
Genin
Genin
Hurrem

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : La serai
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 305
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : Barfa, scrisul, cititul ficurilor, muzica.
Stare de spirit Stare de spirit : In general stare prietenoasa, uneori superioara :3

Probleme cu membri din staff - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme cu membri din staff   Probleme cu membri din staff - Pagina 2 I_icon19Vin 11 Iul 2014, 17:51

Iar aceasta este inca o dovada a nesimtirii lui. Va rog s-o contactati pe utilizatoare Eva si s-o intrebati cum a jignit-o si cum a sters cu ea pe jos. Nu esti cu nimic mai superior. Itachi e mai superioara ca tine de infinit de ori mai mult, iar tu nu faci altceva decat sa-ti inrautatesti situatia. In locul tau, n-as mai scoate niciun cuvant. As crapa de rusine.
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Probleme cu membri din staff - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme cu membri din staff   Probleme cu membri din staff - Pagina 2 I_icon19Vin 11 Iul 2014, 17:58

Nu am vazut niciun print pe chat, nu ma intereseaza daca ma crezi sau nu. Trebuia sa mi-l dai in privat, desi eram on, nu stateam numai cu ochii fixati pe discutiile voastre. In perioada aia faceam mai multe lucruri. Si, ca sa stii si tu, un om superior nu sterge pe jos cu ceilalti, din contra. Asta e lucrarea unui redus care numai asa poate iesi in evidenta. Daca voiai sa rezolvi problema, o faceai privat si corect. Nu ma cunosti, asa ca nu iti mai da cu parerea cand n-ai habar de nimic, iar asta e o trasatura caracteristica tot unui redus. Acum ca nu mai ai nimic de zis incepi sa ii faci pe ceilalti prosti si sa te lauzi singur, imi e mila de tine, esti singurul care iti vede potentialul asta. Poate ai pe acolo ceva minte, dar sunt altele care te alterează considerabil, iar bucatica aia exista degeaba.
Sus In jos
Effect
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Varsta : 34
Localizare Localizare : Romania
Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : -11
Reputatie Reputatie : -19

Probleme cu membri din staff - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme cu membri din staff   Probleme cu membri din staff - Pagina 2 I_icon19Vin 11 Iul 2014, 18:04

Pai si printul de la Anna cum l-ai vazut?

Daca nu esti in stare sa vezi un print, cand eu te-am intrebat de el si ti-am zis mai multe, de ce pana mea mai esti moderator?

Nu va priveste pe voi cum vorbesc eu cu persoanele, vorbesc cum vreau si nu stiu de nicio Eva, sau cel putin nu-mi aduc aminte.


Voi inca sunteti copiii, nu ganditi matur, faza asta e la fel ca faza cu IPrieten cand facea glume proaste si imorale iar dupa a intrat si "seful" vostru marele matur si intelept si facea si el glume la fel. Daca liderul calca stramb toata echipa calca, de aia nu-l suporta multi pe el.
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Probleme cu membri din staff - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme cu membri din staff   Probleme cu membri din staff - Pagina 2 I_icon19Vin 11 Iul 2014, 18:08

Print-ul Anei l-am vazut pe privat. Iar despre cancer stiu destul de multe, trei membri ai familiei mi-au murit din cauza asta, dar nu fac o tragedie si nu bag in seama cand cineva face glume. Daca vin la tine si iti spun chestii de genul ”sper sa faci cancer” nu ar trebui sa bagi in seama, cel putin daca te crezi atat de superior. Doar pentru ca spune cineva nu inseamna ca se intampla, dar asta a fost doar un motiv pentru care ai inceput reclamatia, ai apelat la orice prostie.

Edit: Nu vad de ce deviaza acum discutia la IPrieten si la ”sef”. Ar fi trebuit sa sar si eu in sus cand ai spus ca pentru mine faza cu cancerul e nimic. Nu, am tratat cu maturitate si mi-am mentinut punctul de vedere fara sa iau foc si sa incep sa spun de altii si sa caut alte motive prin trecut, unele care nu mi-au convenit mie. Inceteaza, Effect, hai sa incheiem subiectul, ca incepi sa ne dezvolti toata experienta ta pe forum aici.
Sus In jos
Effect
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Varsta : 34
Localizare Localizare : Romania
Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : -11
Reputatie Reputatie : -19

Probleme cu membri din staff - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme cu membri din staff   Probleme cu membri din staff - Pagina 2 I_icon19Vin 11 Iul 2014, 18:13

Habar n-ai, habar n-ai cat de mult influenteaza simplele cuvinte, de la blesteme pana la autosugestie sunt multe lucruri pe care multi dintre voi le considerati niste chestii minore. Deja numai are rost, n-ai cu cine, toata lumea se bate pentru afirmatiile lui si argumentele lui, dar nimeni nu se gandeste sau sa epateze putin sa vada daca si celalalt are dreptate.

Imi pare rau pentru membrii familiei tale, condoleante. 

Sa fiti sanatosi, la revedere.
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Probleme cu membri din staff - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme cu membri din staff   Probleme cu membri din staff - Pagina 2 I_icon19Vin 11 Iul 2014, 18:32

In privinta link-ului. Ai guest si de asta nu le-am putut vedea, daca mi le-ai fi trimis in privat, atunci as fi putut sa le vad. Cum am mai spus, daca le-ai fi trimit in privat, lucrurile ar fi fost diferite acum. Imi pare rau ca s-a ajuns aici, nu am nimic cu tine, dar ai insistat pe subiect si ti-am raspuns.
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Probleme cu membri din staff - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme cu membri din staff   Probleme cu membri din staff - Pagina 2 I_icon19Vin 11 Iul 2014, 19:06

No ma ... s-o gasit a 6-a roata la caruta sa se simta neindreptatita cu statutul ei de rezerva a 2-a. Interesanta situatie, interesanda discutie, doar ca :
- tu incepi orice cearta pe chat;
- tu ai impresia ca si inainte, vii aici pe chat, injuri, insulti lumea, crezi ca ai in fata ecranului doar fete proaste care ar trebui sa faca ce spui tu;
- tu, in opinia mea si experienta mea cu oameni, esti de cea mai joasa speta doar prin comportamentul cu care incerci sa "imprezionezi sau sa sperii" lumea;
- tot tu ai primit inderdictie pe forumul asta de la mine pentru ca ai avut atatea probleme cu tot stafful si faptul ca nu te lasa sa faci ce si cum vrei tu pe chat; tine minte: cei din staff oricand te pot bana de pe chat(ORICAND AU CHEF MUSCHII LOR) ca si cand ai arunca un tricou transpirat in cosul cu haine murdare - asta se intampla doar din cauza ta si a comportamentului tau anterior si prezent !!
- tu continui sa faci pe victima desi ca sa ajungi intr-o situatie in care sa acuzi, faci pe "domnisoara populara de la coltul strazii" sa obtii o amarata de situatie in care cineva sa primeasca ban sau sa i se scoata functia;
- tu te certai si cu mine ca ar trebui pe chat ca lumea sa vorbeasca cum vor ei si ca eu n-ar trebui sa apar "copilele" astea de prostii si ca ar trebui defapt invatate si lasate dupa, probabil, capul tau si ideile tale; parca Geo era on atunci cu mine pe chat.
- tu meriti un sut in scrot de la mine.

Tu, in disputa ta cu privire la printul aratat lui Itachi, trebuia sa-l pui si pe forum ! Unde e? Sa ai macar un pic de dovada de adevar! Prietene, ai probleme serioase. Te inteleg pe undeva, probabil probleme in familie sau de viata sociala ori orice altceva dar nu veni aici si incerca sa faci pe durul caci nimeni nu sta si-ti inghite tie frustrarile.
So, hit the road Jack, and don't you come back no more no more no more , no more !

P.S. pentru atatea insulte si injurii ti s-a scazut bara de respectarea regulamentelor. Aia asa, cu inchis ochii la multe desi la cat ai insultat stafful, meritai banat instant pentru totdeauna. Pe la miezul noptii o sa-ti iei ban pe cont cam o luna. Astept sa vad ce mai ai de spus.
Sus In jos
Effect
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Varsta : 34
Localizare Localizare : Romania
Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : -11
Reputatie Reputatie : -19

Probleme cu membri din staff - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme cu membri din staff   Probleme cu membri din staff - Pagina 2 I_icon19Vin 11 Iul 2014, 19:10

Imi e scarba sa te fac de cacao, esti slab.
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Probleme cu membri din staff - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme cu membri din staff   Probleme cu membri din staff - Pagina 2 I_icon19Vin 11 Iul 2014, 19:15

Effect a scris:
Imi e scarba sa te fac de cacao, esti slab.
Serios? Pentru ca eu cred ca, in cazul de fata n-ai cu ce! Amice, aici te dai la urs si n-ai pusca.
Asa ca , in loc sa scrii afirmatii de genu mai bine vi cu ceva dovezi altfel taci din gura(ia-ti mainile de pe taste).
Sus In jos
Banned.
Genin
Genin
Banned.

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Chişinău
acebook acebook : Sexicism pe Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 69
Puncte : 108
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : Enervatu' ălora de pe chat
Stare de spirit Stare de spirit : Mişto

Probleme cu membri din staff - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme cu membri din staff   Probleme cu membri din staff - Pagina 2 I_icon19Sam 12 Iul 2014, 22:55

Scuze, nu mai e valabil mesajul, îl puteţi şterge

Choco: Si eu care voiam sa imi cer scuze. :'(
Sus In jos
METT
Academy Student
Academy Student
METT

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Nicaieri
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie Reputatie : 0

Probleme cu membri din staff - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme cu membri din staff   Probleme cu membri din staff - Pagina 2 I_icon19Sam 12 Iul 2014, 22:59

Te vom sprijini . pare rau.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Probleme cu membri din staff - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme cu membri din staff   Probleme cu membri din staff - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Probleme cu membri din staff

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Sugestii, probleme legate de forum și plângeri legate de orice și oricine... :: Plângeri legate de membri și membri din staff-