Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
My Brother's life. - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
My Brother's life. - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 My Brother's life.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Merita continuat ficul?
da , normal :D
My Brother's life. - Pagina 2 I_vote_lcap100%My Brother's life. - Pagina 2 I_vote_rcap
 100% [ 2 ]
Nu , e oribil , mai bine lasa-te de scris.
My Brother's life. - Pagina 2 I_vote_lcap0%My Brother's life. - Pagina 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 2
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

My Brother's life. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Brother's life.   My Brother's life. - Pagina 2 I_icon19Dum 03 Iun 2012, 11:59

Hey draga mea ,
Deci sunt nebuna dpa capitolul asta . Imi place la nebunie .
De data asta nu-ti mai trebuie descriere , e perfect . Am alta problema cu tine am cam ametit putin la inceput .
De la spital direct in pat . Am inteles eu dar , te rog nu mai sari peste actiuni . Dar lasa .
Abia astept sa vad ce se intampla asa ca pune next repede .
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

My Brother's life. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Brother's life.   My Brother's life. - Pagina 2 I_icon19Mar 12 Iun 2012, 21:51

Chapter VI:

POV by Narator:

„Apoi totul se linistise , fantomele disparusera iar pe usa se ivise Rebbeca care se indrepta cu pasi silentiosi catre rozalie avand un zambet ciudat pe chip.

Rozalia se uita confuza la ea , ca toti ceilalti de altfel . Roscata bagase mana in buzunar de unde scoase un fel de carte de indentitate . „

POV by Sakura:

„-Asta a fost oameni bun , pentru un film , ati fost surprinsi de camera ascunsa , spuse ranzind pana la urechi. Imi vinea sa ii dau un pumn si sa ii sterg aceel ranejet de pe fata , cum ce naiba viseaza ea? Camera ascunsa?

-Si nu mi-ai spus Sakura , chiar crezusem cu fantomele , spuse Hinata incepand sa rada , ma uit nedumerita la roscata , din ochii ei albastri nu se putea citi nimic. Ca o carte fara cuvinte , de pe usa mai intrase-ra cativa oamenii , uni avand aparate de filmat si scenari .

-aa , incepusera sa rada sotii Hyuuga , dumneata esti Bbeca Gallo nu? V-am vazut emisiunile la televizor si sunt foarte interesante , spuse Doamna Hyuuga. Emisiuni ? Doar nu si-a batut roscata asta joc de mine?

Esisem nervoasa , doar nu are cum , fantoma fostului director era adevarata! Sau poate si ei au fost implicati.. nu , profu de istorie nu ar face asa ceva , prefera sa moara decat sa fie vazut in direct la televizor.

Iesisem nervoasa , dar o voce enervanta ma strigase , o ignor si imi vad linistita de drumul meu. O pisicuta neagra cu ochii albastrui imi aparuse in cale , era ceea mai draguta din lume , ciudat era ca avea 2 cozi.

Se oprise in dreptul meu , mieunand asa de dulce , cand sa o mangaii :
-In locul tau nu asi face asa ceva , spuse aratandu-si colti. Ce , o mata care vorbeste? Doamne eu nu mai vreau cosmaruri , ma dadusem in spate pana cazusem. Doar e un vis , doar un vis , te rog sa fie asa .

O voce din spatele meu ma intrebase ca faceam pe jos , ma ridic repede vazand ca sunt doi baieti. Unul il cunosteam deja iar celalalt nu il mai intalnisem pana acum , parea de 21 de ani , avea parul brunet prins intr-o coada la spate ,nu prea lung. Ochii ii erau negri abisali , si o piele de un alb periculos , neuman.

Pisicuta se indrepta-se catre Sasuke , el luand-o in brate , aham deci este a lui.

-Cosmar , soptisem eu , tu esti Itachi un? Il intrebasem , nu aveam ce presupune dar asta e primul nume care mi-a venit in minte. Imi raspunse afirmativ , e mai dragut decant imi inchipuiam eu , dracusor cu coarne si coasa dar asta este alta fantezie.

-Yusuke ce mai face? Intrebase el , ah , pardon?? De unde il cunoaste pe fratemiu , sau stai . Deruleaza cativa ani si.. parca i-am mai vazut fata undeva , am inceput sa discutam excluzandu-l complet pe Sasuke de acolo , el era de forma mai mult.

Fusese coleg cu fratemiu , chiar are 21 de ani si pare atat de dragut , dar cine mai are incredere in Uchiha? Bine .. care Haruno Sakura sa mai aiba incredere in Uchiha Sasuke? Am avut vreodata? Nu.

Incepu sa imi sune telefonul , il scot rapid din buzunar si raspund din reflex , la telefon era Rebbeca sau Bbeca mai nou.

-Unde ai disparut? Vino repede fiindca aia doi s-au transformat in hallow si ia si mata aia cu tine. Spuse nervoasa iar apoi inchise , nu glumise ?

Defapt gandeste logic Saku , cum aparuse atunci in cada. Aha , ii fac semn pisici sa ma urmeze , ea parand sa ma inteleaga iar Sasuke uitandu-se ciudat la mine.. Incep sa fug catre centru , acolo trebuie sa fie ei.

Din cate stiu despre aceesti „hollow” , nu pot fi vazuti de simpli oameni , deci sa nu ma astept ca si eu sa ii vad . Spre surprinderea mea , aceea pisica ma urmase. Ajunsem in centru unde era multa lume , foarte multa. Dar , aceesti hallow nu erau. Gemete de pisica , ma intorc catre ea si observ ca Sasuke si Itachi au ajuns si ei.

Sasuke avea o privire speriata , parca vedea fantome , sau poate chiar vedea? Pamantul incepu sa se zguduie iar in secunda urmatoare eram la pamant cu Sasuke deasupra mea , ce naiba? Stalpi de telefon si alte fire au inceput sa vada printre care si niste copaci din jur.

Ce s-a intamplat? S-au unde sa dus Itachi? Ce intrebari puerile , de ce le mai pun stiind prea bine ca nimeni nu o sa imi raspunda.

Alte fire si stalpi au inceput sa cada , ce sunt astea? Niste urme imanse pe beton si asfalt , florile toate erau rupte iar lumea in panica.

Nu stiam ce sa fac , sau ce se petrecea aici. Ma uitam confuza la tot iar in mai putin de 10 minute totul se sfarsise , de nicaieri aparuse Itachi avand un zambet ciudat pe fata.

-Acum inteleg de ce te-ai intors , o sa ii stergi memoria? Il intrebase Sasuke pe Itachi , ce unde?

Brunetul se apropie de mine uitandu-se in ochii mei , 1 2 3 si pocnise din degete . O lumina imi invada privirea dar nu tinuse mai mult de 3 secunde , imi scutur privirea totul prinzand o oarecare claritate.

Eram in strada si imi amintesc ca baieti spusesera ceva de memorie si stergere. Ma ridic de pe banca de unde eram indreptandu-ma cu pasi inceti si ganditori catre casa . Era interesant asa deodata , eu una nu mai inteleg nimic.

Ajungand acasa am intrat direct in baie , dand drumul la dus si aruncandu-mi pe unde am apucat hainele.

Apa calda absorbea stresul zilei de astazi , creeindu-mi o stare ciudata de euforie. Melodia telefonului meu incepuse , aceea melodie pe care o pusem la numarul mamei. Eram ingrijorata de ce ma sunase , ii raspund iar din receptor se putea auzi chiar foarte bine niste plansete si tipetele tatei la doctori. Presupuneam ce se s-a intamplat dar imi era prea frica sa intreb , cu o voce scazuta si sadica mama ma strigase pe nume.

Apoi spunand o fraza asa de simpla , cuvinte simple care deja mi-au rasturnat viata. Am scapat telefonul din mana , la contactul cu gresia albastra facandu-se bucatele. Ma lasasem usor pe fundul cadei , apa calduta de la dus inconjurandu-ma iar pe fata curangand deja 2 pariase cristaline . Prin suspine spuneam ceea ce imi adresa-se mama adineauri , de atatea ori sa ma conving ca este adevarat. Nu vreau!

M-am ridicat si luand un prosop pe mine am inceput sa tip ca nebuna in baie dupa Bbeca:

-Rebbeca! Unde nabia este mincinoasa neno****? Stiu ca nu am rezovlat cine stie ce fantome dar l-ai lasat , l-ai lasat s
a plece!
cam ultimu captiol dupa examene dar sa nu ziceti ca is rea pentru ca sunt , of... am numarat niste comentari si se pare ca cititi fara sa lasati com . nu imi place sys deloc:-w nu cer ditamai povestea , doua trei cuvinte de aceea nextul nu apare nici luna viitoare daca nua m cam 4 comentari.
Rebbeca:
My Brother's life. - Pagina 2 Scaled.php?server=641&filename=souryuuasukalangley6001


Ultima editare efectuata de catre Max in Mar 12 Iun 2012, 22:17, editata de 1 ori
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

My Brother's life. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Brother's life.   My Brother's life. - Pagina 2 I_icon19Mar 12 Iun 2012, 22:02

Hey scumpa ,
M-ai cam lasat in ceata . Nu prea am inteles dar lasa .
Capitolul a fost chiar frumos . Si tu sti ca mereu iti dau comm .
Pai , eu astept next .
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

My Brother's life. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Brother's life.   My Brother's life. - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Iun 2012, 15:40

Ai inca un com de la mine kiss
Sa inteleg ca in ultima parte fratele Sakurei a murit, nu ? Daca o vad pe Rebbeca o decapitez ... si app de ea ... Chestia cu camera ascunsa a fost, probabil, pentru a nu descoperi identitatea fantomelor ... think Oricum, sper sa aflu in capitlul urmator dap !
Fratii Uchiha .... ceva nu miroase a bine, si nu e numai respiratia lui Sasuke think CAre e faza cu stersul memoriei ? Din nou, aflu eu in capitolul urmator ..
Astept capitolul urmator kiss Am spus ceva de capitolul urmator ? Da? Atunci nu strica sa mai spun odata N-E-X-T !!!!! in love in love
Teo a hug
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

My Brother's life. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Brother's life.   My Brother's life. - Pagina 2 I_icon19Dum 08 Iul 2012, 17:24

Chapter VII:
Pov by Sakura:
„De ce soare , trebuie sa stralucesti atat de vesel si calduros , de parca nimic , niciodata nu s-ar fi intamplat. Ce egoista sunt , in zile ca acestea , cand eu eram cu Hinata si Fuu prin magazine , altor persoane le-a murit cineva drag , la fel ca mine . Deschid ochii mei , vazand ca plansem in somn , patetic nu alta. Ma ridicasem in capul oaselor , dar era ceva ciudat , nu eram in camera mea , nu erau aceiasi pereti rozalii ci sunt albii ca prima zapada , asternuturile nu sunt lila ci sunt de culoarea zmeurei. Iar parul meu de culoare roz bombon nu mai este , am baut prea mult stalinsca ieri si m-am vopsit? Apoi m-am culcat cu cineva? Doamne , nu , parul meu este blond inchis , cred ca m-am vopsit. Caut ca desperata o oglinda si cand gasesc , ochii mei nu mai sunt aceeiasi , ci albastru safir. Acum serios , am facut schimb de sufeltele si trupuri cu cineva? Nu de alta , da poate pana acum a fost un vis si nu sunt aceiasi Sakura , stiu si eu , poate ma numesc Meria.

-Neata Meria , spuse o voce enervant de cunoscuta a Rebeccai , era in spatele meu , uitandu-se amuzante de situatia in care ma aflam , incepusem sa urlu la ea , mai ceva ca mama. Se cunoaste ca am avut de la cine invata , Rebecca nu mai este cu parul rosiatic ci din nou , cu parul de un lila si hainele la fel , in forma spiritului cred. A naibi , ce treaba e cu camera , hainele, paru si ochii? Pe cine vrea sa omor , dupa ce ma linistisem incepu sa imi explice iar in mare parte am inteles ca eu am vrut sa schimb ceva din trecut si daca imi place prezentul , de aceasta am acesasta infatisare. Aveam si un ghiozdan cu cateva haine , un top alb , o pereche de jeans negri si o pereche de botine tot negre. Dupa ce ma aranjasem si imi facusem siesta , tot , ea ma astepta afara , intr-un ferrari rosiatic , sub infatiseara cu parul roscat.

-Stii , asa arat normal iar in forma spiritului , este infatisarea fantomei mele daca pot zice asa , urca fiindca nu avem toata ziua la dispozitie.
Ma pune sa urcu in masina , cu ea? Cine stie ce mai nebuna e asta de 20000 de ani , poate nu are nici permis , mai intram intr-o benzinarie sau doamne fereste , stiu si eu , in oamenii. Facusem o privire gen „ai baut prea multa sampanie si ti sa urcat la capatana?” , dar ea doar chicotise , obligandu-ma sa intru . Masina parca zbura deasupra drumului de cartita al Bucurestiului , ar trebui sa ii fac si pagina de facebook , la toate gaurile! Oprise in fata unei case cunoscute , casa Hinatei! Nu , eu nu intru acolo pentru a doua oara , de pe usa iesisem eu si Sasuke??! Asta nu are nici o logica , eu sunt aici iar ea , eu , cum , nu mai inteleg absolut nimic , nimic de nimic. Imi zise incet „Trecutul!” si imi reamintisem tot ce indrugase acum jumatate de ora , o salut pe Sakura , ce prostie , ma salut pe mine la care ea imi raspunde fericita „Meria” , cum ? De unde ma cunosc? Bai da eu o sa mor de prostie cred , daca ar fi o boala fatala asta ar fi prima mea. De ce se tin de mana Sasuke si eu? Sar din masina si ma indrept catre corpul meu , sau catre mine , of , si o iau la o parte , incepand sa o interoghez ca la carte.

-De cand sunteti voi impreuna? Susotisem uitandu-ma la Sasuke care se uita la iubita lui, practic , fundul meu , al ei ... Chicotise si ii adresase si ea o privire zicand ca de 3 ani , 3 ani. 3 ani?!!! Ma uitasem catre Rebe care era foarte amuzata de situatie , ne saluta si ea zicand ca o sa intarziem la scoala , am furat-o practic pe Sakura , asa imi zic fiindca altfel inebunesc , nu se impotrivi iar Sasuke , cu un zambet seducator si prea bland ca sa fie adevarat isi luase la revedere de la iubitica lui. Cum am ajuns eu iubita lui , ce intrebare prosteasca. O intreb pe Rebe despre ce a schimbat in trecutul meu si spuse ca , moartea tatalui Hinatei si mama lui Sasuke. Deci asta a influentat formarea „foarte buna” al lui Sasuke , Sakura ma intreaba de ce sunt asa de speriata ca o vazusem cu brunetul , soc de moment nimic altceva.

-Nu stiu cum poti sta cu unul ca el , un mitocan fustangiu ca el , spusem plina de dispert , si chiar asa si sunt , de ce trebuie ca eu sa fiu cu el? Mare schimbare ca mama lui Sasuke nu este moarte , acum vreau sa o vad pe Hinata . Ajungem la scoala iar pe drum , Sakura imi tot zise cum de dragut e brunetul , nu e fustangiu sau fumator sau cum l-am mai numit eu , etc etc. Pur si simplu eu nu pot crede asta , ajungem la scoala unde se pare ca ea cel putin este normala , care e definita acelui cuvant?

Da si Rebe vine cu noi la scoala? Se pare ca da , asta imi mai trebuia , cobor plina de neetuziasm , privind inca o data scoala. Pai doua persoane moarte nu ar fi fost sa schimbe intreg pamantul , si nu m-as mira ca nimeni sa nu ma cunoasca.

-Hei Sakura , se auzise o voce din spate la care eu raspunsem , era Erian? Se uita ciudat la mine pentru cateva secunde , salutandu-ma si pe mine , era impreuna cu Gaara care pare mai diferit. Cum sa nu fie diferit?! Ce naiba e cu baiatul asta? In timpul meu nu are nici un tatuaj pe frunte sau percing la spranceana , iar Erian la fel arata , parul blond ciufulit , ochii albastrii calzi dar si nepasatori cateodata. Buzele care deobicei erau vinetii , aveau aceiasi culoare a sanatatii , un roz mai pal. Vroiam sa ma duc sa il imbratisez , sa il bat sau altceva dar sunt in corpul asta nenorocit. El nu este mort aici?

Inseamna ca acele tigari si bautura ii afecatse mai mult viata decat imi inchipuisem , iar aici nu sa atins de ele. Cat a-si vrea sa ma pot intoarce in trecut sa il opresc , dar o data si o data tot s-ar fi intamplat . Mergem catre clasa iar ceea ce uitasem eu era sa imi iau cateva caiete , nu am nimic la mine , cum scriu astfel? Norocul meu a fost ca aveam ora de desen unde , profesoara are nu stiu ce sedinta si nu poate veni , iar in clasa este o galagie de zile mari.
Eu vorbeam cu Sasuke , Sakura defapt , of..., Hinata cu mine , care spre multumirea mea nu prea sa schimbat , defapt e mai batausa , rebela , dar tot la fel de draguta e , iar Karin si Ino sunt de treaba , ciudat.

Ciudat e ce cauta brunetul aici , asta chiar nu are vreo ora? Erian e si el cu Gaara , posibil ei sunt supraveghetorii , inteles , isi fac foarte bine treaba. Credeam ca am sa mor , iar Rebe e la alta clasa , sigur e la fel de atenta la ore cum sunt eu in acest moment . Oftez destul de zgomotos , roscata de Karin intrebandu-ma daca sunt bine.

-Ti se pare ca is bine? Ii raspund taios , nu sunt obisnuita cu ea „De treaba” , desi pare foarte draguta , ce infulenta au parinti Hinatei si lui Sasuke asupra lumi , ciudat. O dat domnul si a sunat , toti grabindu-ne afara doar eu ramanand in clasa fiindca se pregatea de ploaie , ma uitam plictisita pe fereastra , analizand toti elevii fericitii sau altfel . Eu is doar confuza , in atentia mea in nimic , nu am observat ca mai era cineva in clasa. Acest cineva luase un scaun , il intoarse astfel putand sa se sprijineasca de partea din spate , privindu-ma cu o oarecare indoiala.

-Tu ce vrei? Nu ai plecat cu m..Sakura in pauza? Il intrebam indiferenta , sau nu eram asa , plina de curioasa sa vad cum sa schimbat , dar tot nu pot crede acest lucru. Zambi sadic si ma fixa cu privirea , pe usa intra Rebecca cu un zambet strengar pe chip.

-Toti par sa te cunoasca Meria , mai putin eu , e mana ta , Rebecca? Spuse el fara sa faca vreun alt gest , roscata se aseza pe banca vecina cu mine , parca zicandu-mi ca a descoperit ceva ciudat.

-Rebe ce vrea sa insemne asta? Continua Sasuke , ce vrea sa insemne ce? O liniste mormantala si apasatoare se aseza in clasa , ploaia incepand iar totul , parca luand un alt sens , unul bizar.

-Scuzati-ma tinere stapan , nu stiam ca dumneavastra sunteti fratele sefului , spuse roscata facand o pleca
ciune...
Sus In jos
ZuZuLiNa
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 69
Puncte : 75
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,cititul,moda si iesitul in oras cu prietenii mei
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu zambareata

My Brother's life. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Brother's life.   My Brother's life. - Pagina 2 I_icon19Dum 08 Iul 2012, 19:26

Hey!Super fic.Da chiar is curioasa cum faci de iti vin asa idei super kiss abia astept nextul si te rog sa ma anunti si pe mine. puppy eyes
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

My Brother's life. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Brother's life.   My Brother's life. - Pagina 2 I_icon19Lun 09 Iul 2012, 11:31

Buna hONEY ,
Multumesc de anunt .
Capitolul asta m-ai lasta 95% in ceata , dar a fost frumos . Oare ce se va intampla ?
Te rog pune next repejor .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


My Brother's life. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Brother's life.   My Brother's life. - Pagina 2 I_icon19Lun 09 Iul 2012, 11:41

Hei Max My Brother's life. - Pagina 2 78717 Stii ca te iubesc? My Brother's life. - Pagina 2 962758 Stii? Stii? Stii ca esti geniala? My Brother's life. - Pagina 2 962758 Mai stii ca imi place ficul tau si ma simt naspa ca nu am dat com pana acum? My Brother's life. - Pagina 2 3328071791Ce sef? Al cui sef? De unde se stiu ei doi? Sakura a fost cu Sas'ke? Dar fratele ei ce mai face? My Brother's life. - Pagina 2 2332602154 Vreau sa se faca bine! (D) Hamm, ma faci curioasa. VREAU NEXT-UL! Urgent ! (D)
Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

My Brother's life. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Brother's life.   My Brother's life. - Pagina 2 I_icon19Lun 09 Iul 2012, 12:38

Zi-mi ca visez :))
Doamne , Doamne !! Iti iubesc,ador , iubesc fic-ul asta :X:X:X
E asa de dragut , dar la ultimul capitol mai dat peste cap lough

Of,of...astept next-ul ...
Te kiss Angy`!!
Sus In jos
stefaniaana
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0

My Brother's life. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Brother's life.   My Brother's life. - Pagina 2 I_icon19Lun 16 Iul 2012, 18:03

offf te rog sa continui fic-ul ai muncit mult si e pacat mai ales ca s-au vazut imbunatatiri pe parcursul fic-ului please
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

My Brother's life. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Brother's life.   My Brother's life. - Pagina 2 I_icon19Dum 29 Iul 2012, 00:45

asa, am venit si eu pe aici
Dupa mult timp ce-i drept, dar stiu ca tu mai ierti kiss
Cum n***a, doua lumi paralele?
Nu mai inteleg nimic.
Deci in lumea ei, ea nu se intelegea cu Sasuke,
iar in lumea asta se intelege cu el, ba chiar e iubita-sa.
Max, expicati ai sa-mi dai.
Multe waiting
Astept next.
See ya hi!
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
My Brother's life. - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

My Brother's life. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Brother's life.   My Brother's life. - Pagina 2 I_icon19Mier 01 Aug 2012, 13:38

Fic blocat definitv la cerea autoarei.

Am discutat cu Max şi a spus că nu o interesează de ficuri şi că le pot inchide.

Pe răspunderea şi acordul tău Max îţi închid ficul definitiv.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




My Brother's life. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Brother's life.   My Brother's life. - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

My Brother's life.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-