Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Be mine, please. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Be mine, please. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Be mine, please.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Dee ♥
Genin
Genin
Dee ♥

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 251
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 13

Be mine, please. Empty
MesajSubiect: Be mine, please.   Be mine, please. I_icon19Dum 10 Iun 2012, 01:57


Așa, am început primul meu fic Nu știu cât de originală e ideea sau așa. Dar nu am copiat niciun fic și nici nu am citit ceva asemănător. Povestea se va schimba pe parcurs, nu va rămâne așa.

Capitolul 1


În sfărșit a venit și vara! Soarele strălucește pe cer, iar în aer se simte mirosul floriilor proaspete. În ultimul timp s-au petrecut foarte multe în viața mea. Hiperactivul Naruto s-a căsătorit cu Hinata, iar acum familia mea mă tot bate la cap că e timpul să fac și eu același lucru. Aș face asta dacă aș avea cu cine. Dar acum mă concentrez pe cariera mea și în niciun caz pe căsătorie. Nu ca Sai și Ino care așteaptă un băiețel. S-au căsătorit acum patru ani, iar de atunci se tot chinuie să aibă un copil. Și după multă muncă și suferință se pare că au reușit. În schimb ce Sasuke tocmai ce a divorțat de Karin. Se pare că mariajul lor nu a rezistat mai mult de câteva luni. Nici nu mă așteptam la altceva din partea lor. Amândoi au fost mai mult decât infideli. Ea este o panaramă care aleargă după toți, iar Sasuke se culcă cu altă fată în fiecare noapte. Nici nu știu de ce au mai făcut acest pas important. Iar Neji și Ten Ten sunt ca deobicei doi porumbei. Nu pot face nimic unul fără celălalt, se iubesc prea mult.
Deschid încetișor ochii și o văd pe Ino. Se uita la mine confuză, probabil pentru că eram pe jos. Se pare că iarași am reușit să cad din pat, ca de fiecare dată. Ridic mâna și îmi iau telefonul de pe noptiera. Trei apeluri nepreluate și un mesaj, o să mă uit mai tărziu la peste ele. E prima mea sâmbătă liberă după mult timp și vrea să stau toată ziua în pat. Observ că e deabea nouă dimineața iar nebuna asta m-a trezit.

- Pot să știu de ce m-ai trezit așa devreme ? E sâmbătă și e prima zi liberă pe care o am de câteva luni. Sper că e ceva important. îi zic eu nervoasă, aproape țipând la ea.
- Chiar e ! spune blonda răzând. E vară, Sakura. Lasă munca și somnul pe mai tărziu. Ai douăzeci și șapte de ani, nu patruzeci. Nu te-am mai văzut și pe tine distrându-te de ceva timp. Astăzi o să fii cu prieteni tăi și o să te distrezi.

Oftez, mă conformez cu ideea și mă îndrept spre baie. Mă apropii de duș, îmi dau repede jos hainele și le arunc pe unde apuc. Intru repede în cabină și dau drumul la apă. Mă simt ca o sirenă sub apă. Până la urmă ideea lui Ino nu e chiar așa de rea. Nu am mai ieșit să mă distrez de când eram în facultate. Aveam nevoie timp și pentru mine. Am terminat dușul și ies. Alunec pe apa de pe gresie și cad, mă ridic încet și-mi pun pe mine halatul alb. Părăsesc încăperea, îndreptandu-mă spre oglindă. Mă privesc pentru câteva clipe. Sunt o fată destul de frumoasă, cu niște ochi mari verzi și niște buze moi. Frumoasă și totuși singură fără nimeni special în viața mea. Am avut cățeva relații serioase, am fost chiar și logodită. Dar se pare că bărbații din viața mea nu suportau ideea că sunt mereu plecată. Îmi dau cu puțină pudră pe față, rimel, blush și un stugurel pe buze. Mă ridic îndreptându-mă câtre dressing, îmi iau o pereche de blugi scurți și un tricou alb care era cam decoltat. Observ că am mai puține haine decât de obicei, poate doar mi se pare. În picioare îmi iau niște săndăluțe maronii decorate frumos cu niște prietricele albastre. Părăsesc încăperea, apropiindu-mă de living observ că înăuntru se aflau toți prietenii mei. Naruto cu Hin, Neji cu Ten Ten, Ino cu Sai și Sasuke singur. Mă surprinde să-l văd singur singurel. Deobicei era cu Karin, dar acum de când cu divorțul e singur pe timpul zilei. Într-un fel mă bucur, niciodată nu mi-a fost dragă Karin. Era o persoană încrezută care se credea mult mai bună de alții. Și era și cam ușuratică.

- Wow, Sakura ! Nu te-am mai văzut de mult îmbrăcată așa de normal ! o spune Ino ironic făcând referie că de când am început munca mă îmbrac elegant sau doar în costum.
- Haha ! Foarte amuzant. Ce mai așteptăm ? Haide să mergem. le zic eu rapid.

Se pare că le-am închis într-un fel gura. Îmi iau bluza de trening pe mine, geanta și plecăm. Se pare că ei voiau să mergem undeva surpriză. Hm, am o presimțire dubioasă în legătură cu surpriza asta. Ne urcăm cu toți în mașina lui Sai. Era o mașină de familie cu opt locuri. Ino și Sai își doresc o familie mare așa că și-au luat o mașină pe măsură. Pe drum Naruto îi făcea declarații de dragoste Hinatei, Neji și Ten Ten se tachinau iar Sasuke se uita în decolteul meu. Hm, ce distracție. Deodată ne oprim iar Sai ne anunță că am ajuns. Nu mare mi-a fost surpriza când am văzut că suntem la aeroport. Ce cautăm aici ? Toți șapte se uită amuzați la mine. Știam eu că au pus ceva la cale.

- Ce vrea să fie asta ? îi întreb eu furioasă. Sper că știți că noi nu putem pleca undeva. În primul rând nu avem haine, pașapoartele, bani și eu luni trebuie să fiu la muncă.
- Calmează-te Sakura, ne-am gândit la toate. Bagajele noastre au fost trimise deja, nu ai observat azi că îți lipsesc câteva lucruri ? Pașapoartele le avem, bani avem iar cu serviciul stai calmă. Am vorbit cu șefa ta și a fost mai mult decât încântată să îți dea o săptămână liberă. Nu ți-ai mai luat o vacanță de cinci ani, nu e normal. Și te rog nu te împotrivi. îmi spune Hinata calmă.

Am rămas fără cuvinte. Se pare că s-au gândit deja la toate. Toți se uitau la mine cu niște ochi de câțeluș, sperând să nu îi refuz. Au dreptate și pentru prima dată o să îi las să mă conducă. Dau din cap învinsă și le fac semn să vină după mine. Mergem spre ghișeu să ne cumpărăm bilete, se pare că mergem în California la bunicii mei. Eram sigură ca așa se va întămpla. Prietenii mei iubesc prăjiturile făcute de buni și glumele amuzante ale lui bunicămiu. Am cei mai tari bunici dar câteodatp e frustant să vezi că prietenii tăi petrec mai mult timp cu familia ta decât cu tine. Ne luăm bilete și mergem să ne îmbarcâm. Se pare că acum că Sasuke numai e cu Karin eu trebuie să stau lângă el. De ce chiar lângă perversul ăla ? Care înafară să se holbeze la sânii mei nu o să mai facâ nimic. Probabil va zice o glumă de prost gust sau așa ceva. Ne urcăm în avion și ne așezăm fiecare la locurile noastre. Eu stăteam cu Sasuke, în fața noastră se aflau inata și Naruto, Neji și Ten Ten era în dreapta noaștră iar Ino în spate. Toți se sărutau cu persoana iubită, doar eu și Sasuke ne uitam pe pereți. Toată chestia era mult prea ironică. Când deodată îi simt mâna lui Sasuke pe piciorul, vrând să mâ întorc la el să țip îmi dau seama că doarme. Îi dau mâna la o parte și mă pun cu capul pe geam. Priveliștea era superbă iar senzația pe care o ai în avion este senzațională. Se pare weekend-ul meu de somn a devenit săptămâna mea de vacanță. Vreau să mă distrez și poate să întălnesc un tip drăguț. Am nevoie de o relație cât mai curând. Că altfel o să mor cu atâta dragoste în jurul meu.


Be mine, please. Tumblr_m7n2jy77tE1ramadmo1_500
Sus In jos
http://deedeewithlove.tumblr.com/
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Be mine, please. Empty
MesajSubiect: Re: Be mine, please.   Be mine, please. I_icon19Dum 10 Iun 2012, 02:29

Hehe sunt prima nr1
Deci ideea mi se pare interesanta, iar capitolul mi-a placut foarte mult.
Biata Sakura, merita si ea o pauza de la atata lucru.
Ma intreb ce se va intampla mai departe intre Sasuke si Sakura.
Pai, eu sper sa aduci repejor nextul.
Spor la scris si la idei!
See ya! kiss

P.S: Te rog sa ma anunti cand aduci urmatorul capitol. Thanks! a hug


Be mine, please. Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Majkela †
Chūnin
Chūnin
Majkela †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart, on your mind, beyond your wishes :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 515
Puncte : 543
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Do you love me because I am beautiful, or am I beautiful because you love me?
Stare de spirit Stare de spirit : Love begins with a smile, grows with a kiss, and ends with a teardrop.

Be mine, please. Empty
MesajSubiect: Re: Be mine, please.   Be mine, please. I_icon19Dum 10 Iun 2012, 09:25

Hey Hey Hey- rock Sunt A Doua
Deci ideia e originala din cate am citit sa vedem mai incolo
Si Sakura fato distreazate daia se numesc "Vacante"
A fost mult prea amuzanta faza din avion rolling on the floor rolling on the floor
Ma intreb daca va rezista Sakura o saptamana cu perversu ala de Sasuke
Pai cam atat si te rog sa ma anunti si pe mine cand pui nextul kiss kiss
Succes la scris si la ideiiii


.:。✿*゚’゚・You can fall in the water*゚’゚・✿.。.
.:。✿*゚’゚・You can fall off a tree *゚’゚・✿.。.
.:。✿*゚’゚・But the best way to fall *゚’゚・✿.。.
.:。✿*゚’゚・Is to fall in love with me*゚’゚・✿.。.
Be mine, please. Wi4ojd

.:。✿*゚’゚・You know I love you, You know I care*゚’゚・✿.。.
.:。✿*゚’゚・Whenever you need me, I will be there*゚’゚・✿.。.
Sus In jos
` Squirrel `
Guardian Ninja
Guardian Ninja
` Squirrel `

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sv, C.M.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2169
Puncte : 2265
Reputatie Reputatie : 72
Hobby-uri Hobby-uri : A lot.
Stare de spirit Stare de spirit : Tired all the time.

Be mine, please. Empty
MesajSubiect: Re: Be mine, please.   Be mine, please. I_icon19Dum 10 Iun 2012, 10:12

Bună draga mea! rusinos
Păi.. după cum vezi.. am trecut și eu pe la ficul tău. dap !
Ideea îmi place. hmm..realy? Este interesantă și pe mine mă captează. Aștept să văd cum o vei continua. dap !
Mă bucur ca prietenii ei s-au gândit la ea și au dus-o într-o vacanță. well? awesome right?
Se pare că țin mult la ea. think
Și chiar merita o pauză, oricum. dap !
Se pare că Sasuke e pervers și în somn. rolling on the floor Nu mă mira cu nimic acest lucru. rolling on the floor
În fine... aștept următorul capitol repede. :|
Te rog eu frumos să îl aduci repede. can\'t see !!!
Vreau să văd cum va mai fi Sasuke, Sakura. well? awesome right?
Dacă el nu va mai fi la fel de pervers pe parcurs, dacă ea va ajunge să îl suporte în sfârșit. well? awesome right?
Vreau să văd toate acestea deci grăbește-te. waiting
See ya hi!


Be mine, please. Tumblr_mct2debUwJ1r1653do1_500

Make love, not war!
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

Be mine, please. Empty
MesajSubiect: Re: Be mine, please.   Be mine, please. I_icon19Dum 10 Iun 2012, 10:30

continuarea continuarea .. ..  .. .. ..  ..


Be mine, please. Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Be mine, please. Empty
MesajSubiect: Re: Be mine, please.   Be mine, please. I_icon19Dum 10 Iun 2012, 11:12

Hey kiss*
De cand asteptam un fic sa ma faca sa nu ma m-ai dezlipesc de calculator a hug
Ideea cu casatoriti a m-ai fost folosita dar tu o faci originala m-ai ales cu faza cu vacanta
Sasuke si Karin divortati asta e tare!!
Tot ce iti lispseste este putina descriere a sentimentelor in rest Nextttt


Be mine, please. Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Be mine, please. J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Be mine, please. Empty
MesajSubiect: Re: Be mine, please.   Be mine, please. I_icon19Dum 10 Iun 2012, 11:17

buna ,

pentru o incepatoare e destul de bine ,

ai descriere , si nu prea vd asta la incepatori , exemplu viu , eu , acum vreo 9 luni ,

astept cu nerabdare continuarea ,

chiar as vrea sa vad cum dezvolti ideea ,

bafta si pupici de la crisu


Be mine, please. S6he8w
Be mine, please. Npi5xg
Be mine, please. 2myt0zq




Be mine, please. R0b9k0
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Be mine, please. Empty
MesajSubiect: Re: Be mine, please.   Be mine, please. I_icon19Dum 10 Iun 2012, 12:23

Hellau, my darling a hug
Pentru inceput vreau sa iti spun ca ma bucur ca ai decis sa faci un fic lough Sincer nici nu se vede ca e primul, chiar deloc.
Ideea e originala, imi place. Descrierea e buna, iarasi imi place. Ai grabit putin actiunea, dar e okai.
Revenind la idee. Era de asteptat ca casnicia dintre Sasuke si Karin sa sfarseasca printr-un divort; nu se potrivesc deloc. Era aiurea sa mai aiba si un copil, dar slava Domnului nu s-a intamplat aceasta nenorocire. Hm, imi place ca ei se duc intr-o mini-vacanta m-ai ales ca singurele persoane single sunt Sasuke si Sakura, va trebui sa petreaca mult timp impreuna, asa-i? Ohh, cat de draguuut. Abia astept sa ne aduci next-ul, bafta in continuare a hug


I had to break myself to carry on.


Be mine, please. Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Dee ♥
Genin
Genin
Dee ♥

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 251
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 13

Be mine, please. Empty
MesajSubiect: Re: Be mine, please.   Be mine, please. I_icon19Dum 10 Iun 2012, 19:25

Bună tuturor. puppy eyes
Mă bucur să vâd atâtea comentarii și să aflu că v-a plăcut. Sper să vă placă continuarea și să citiți cu plăcere.
Lectură plăcută.

Capitolul 2.


Era, cred, că prima oară în cei cinci ani de când muncesc când îmi iau vacanța. Simțind aerul de plajă, văzând fericirea prieteniilor mei, buni a mea care îmi tot repeta că îi lipsisem și că arât foarte bine. Era ceva nou pentru mine să fiu aici cu ei, și nu în L.A muncind.
Era şi pentru prima oară când m-am lăsat convinsă de ei. Sunt o persoană hotărâtă, care știe ce vrea și nu se lasă convinsă de nimeni. Am o fire imposibilă cu multe toane, toane insuportabile care câteodată se transformă în fițe. Știam că am nevoie de o vacanță, poate chiar o și dorean. Dar nu aș fii putut să recunosc așa ceva. Eram prea mândră, prea orgolioasă ca să pot admite așa ceva. Această vacanță mă va ajuta să ies din monotonia zilnică. Să mă simt și eude vârsta mea, în ultimii ani m-am simțit ca o femeie de patruzeci de ani divorațată cu cinci copii.

Casa bunicilor mei era imensă, când eram mică stăteam ore în șir ascunsă până mă găsea buni. Aici mi-am petrecut toată copilăria. Părinții mei erau prea ocupații ca să se ocupe de creșterea mea, așa că m-au lăsat aici. Până la vârsta de doisprezece ani am locuit aici, nici nu prea îmi cunoștiam părinții. Mă jucam cu copii din cartier până oboseam iar apoi ne uitam la desene animate până tărziu. Îmi imaginam cum o să fiu eu ca adult. Că o să am nunta perfectă, soțul perfect și o să am cea mai mare și fericită familie din lume. Dar m-am înșelat, nu am avut parte de nimic din toate astea. Iar acest vis încă există, încă îmi doresc toate astea.

Cuplurile perfecte și Sasuke erau fașcinați de casă și poveștile magice pe care le conținea acestea. Dorințele pe care ți le îndeplinea casa, erau și ele uluitoare. Când eram mică credeam că aceasă casă e locuită de zâne magice ce îndeplinesc dorințe. În fiecare seară, înainte să mă culc, îmi puneam câte o dorință. Fiecare dorință s-a îndeplinit mai mult sau mai puțin. Chiar și acum, la vârsta mea mai cred în casă și în puterea ei grandioasă. Are ceva special în ea.
După turul de două ore, bunica ne-a arătat camerele în care vom sta. Toți stăteau cu partenerul său iar eu și Sasuke singuri. Perfect aș fii putut zice doar că nu aveam cu cine să ies la o plimbare. Așa că îl iau pe Sasuke și mergem spre plajă. Aveam nevoie de o plimbare și nu doream să fiu singură, mi-e frică de singurate. Nu-mi place, mereu când rămân singură îmi imaginez cu la îmormântarea mea nu o să vină nimeni. Din păcate, acum. Sasuke era singura alternativă pe care o aveam dacă nu rămâneam singură.. Se uita la mine ciudat, probabil se întreba de ce l-am luat tocmai pe el. Sper că nu crede că îl plac sau așa ceva.

- Ce vrei ? mă întrebă acesta mirat.
- Vreau să merg să mă plimb pe plaja. Și după cum observi ești singura persoană pe care aș putea să o iau cu mine. Știi cât urăsc singurătatea, am nevoie de tine.

După ce termin de vorbit, mă întorc și-mi continui drumul. Până la plajă Sasuke nu a comentat nimic dar simțeam cum se uita insistent la fundul meu. Serios ? Băiat mai pervers decât ăsta n-am văzut. Probabil îi lipsește ușuratica de Karin pe care nu o deranjau astfel de gesturi grețoase. Mă întorc cu gândul să îi zic ceva. Mă privește în ochi câteva clipe, apoi mă sărută. Și-a pus mâna în părul meu, apropiindu-mi capul și mai mult de-al său. Dupa mai multe momente în care am simțit că mă topesc, s-a dezlipit de mine. Se uită adânc în ochii mei și mă sărută din nou. Nu m-am împotrivit nici o clipă, mi-am dorit sărutul ăsta la fel de mult ca și el. A fost ceva spontan și totuși așa pasional. Pentru o clipă uitasem cine sunt, unde sunt și de ce. În momentul ăla tot ce conta eram noi doi. Mă ia în brațe și-mi șoptește că mă iubește. Mă uit la el, eram mirată și confuză de ce tocmai auzisem. Probabil a făcut-o fără să-și dea seama. Stăm așa câteva minute bune, poate chiar jumătate de oră și mă întreabă dacă aș vrea să fiu iubita lui. Am rămas blocată. Nu mă așteptam la așa ceva, nu de la el și în niciun caz Poate casa bunici chiar face miracolo. Se uita la mine confuz, neștiind dacă o să-i un răspuns afirmativ sau nu. Nici eu nu știam în acel moment ce voiam. Mă las condusă de impuls, nu-i zic nimic și îl sărut. A fost un sărut așa dulce și romantic. Mai stăm o oră pe plajă, râdem și ne tachinăm reciproc. Suntem împreună, ne iubim și asta e tot ce contează acum.

Ajungem acasă și îl văd pe Sasuke punându-și șorțul de bucătărie. Am început să râd de el. Hm, acum și gâtește ? El chiar pare a fii iubitul perfect, în viitor soțul. Mă apropii de el, îi dau un sărut scurt și observ că a început să facă paste. Ceva bun și gustors, care se mănâncă foarte bine în cuplu. Iar toată atmosfera asta de familie a fost stricată de sonerie. Oare cine o fii omul care deranjează una dintre cele mai frumoase seri ale mele ? Mă duc să deschid și observ că persoana care ne-a deranjat era chiar ușuratica de Karin. Sper că nu a venit să se milogească de Sasuke, pentru că niciunul dintre noi nu are chef de ea. Nu acum când stăteam și noi împreună

- Mă lași odată să intru ? Îmi spune această nervoasă, punându-și mâna în șold.
- Stai calmă, dragă ! E casa buniciilor mei și nu am chef de scandalurile tale. Așa că spune-mi ce vrei ! Îi spun eu repede. Cred că a uitat că nu mai e cu Sasuke. Jur câ într-o zi o să o calc cu mașina.
- M-a chemat, Sasuke ! Sau n-ai auzit încă de împăcarea noastră ? Cum îndrăznea panaram asta să zică așa ceva. Cum ?
- Serios ? întreb asta întorcându-mă spre Sasuke, întrebarea era mai mult pentru el.

Speram din tot sufletul să fie doar o prostie inventată de Karin. Când deodată Sasuke s-a uitat la mine și a zis încet scuze. Îmi simţeam sufletul sfărămându-se şi îmi doream atât de mult să urlu la el. Să îl lovesc, să îi pot spune cât de mult îl disprețuiesc acum. Dar nu puteam. Nu eram în stare de așa ceva, era prea slabă. Stătea și mă uitam în gol. Voiam să îl pot întreba de ce-mi făcuse asta ? Cu ce îi greşisem ? L-am iubit cu adevărat, crezând în noi și în iubirea noastră. Da, chiar credeam câ ne iubeam cu adevărat. Că o să ne căsătorim, o să facem mulți copii și o să fim o familie fericită. Dar toate astea erau doar iluzii. El mereu va rămâne la prima lui dragoste, la Karin. Iar noi celelalte vom fii mereu doar niște aventuri, nimic serios.


Be mine, please. Tumblr_m7n2jy77tE1ramadmo1_500
Sus In jos
http://deedeewithlove.tumblr.com/
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Be mine, please. Empty
MesajSubiect: Re: Be mine, please.   Be mine, please. I_icon19Dum 10 Iun 2012, 20:11

Am sosiit si eu aici. Merci de anunt scumpiii, sper sa ma anunti si pe viitor happy kiss
Auci...Sasuke sa vezi ce iti fac te ike , te omor mai bine zis biciuitor
Cum indrazneste sa ii faca asa ceva Sakurei???! Mincinos pervers.
Vai vai vai, si acum...biata Sakura o mai are pe cap si pe figuranta de Karin very sad
Sper ca domnul Uciha sa aiba o explicatie buna sau il tarac direct in iad.
Si in concluzie mi-a placut la nebunie capitolul in love in love
Sper sa aduci repejor nextul, altfel o sa mor aici sad sad
Te pooop dulce dulce, spor la scris si la idei!
See ya! kiss kiss

P.S: Hehehe...prima la comm` nr1


Be mine, please. Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
OoOByaOoO
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 17
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Be mine, please. Empty
MesajSubiect: Re: Be mine, please.   Be mine, please. I_icon19Dum 10 Iun 2012, 20:20

Ai un fic minunat.Chiar imi place.
Sasuke ii un porc cum poate face asa ceva? angry oricum astept nextul love
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Be mine, please. J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Be mine, please. Empty
MesajSubiect: Re: Be mine, please.   Be mine, please. I_icon19Lun 20 Aug 2012, 18:36

Fic inchis pentru inactivitate.

Nu s-a mai postat din 10 Iunie.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Be mine, please. Empty
MesajSubiect: Re: Be mine, please.   Be mine, please. I_icon19

Sus In jos
 

Be mine, please.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-