Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 M-am indragostit de un vampir

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

continui ficul ?
1 .Da e foarte tare :)
M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_vote_lcap91%M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_vote_rcap
 91% [ 10 ]
2 .Nu lasate de scris
M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_vote_lcap0%M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
3 .Asa si asa
M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_vote_lcap9%M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_vote_rcap
 9% [ 1 ]
Total voturi : 11
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19Lun 18 Iun 2012, 20:54

cine e?
Haide no . suspans?
scuze ca nu am comentat pana acum dar,,,,te las sa dai in mine dar asta nu inseamna ca nu o sa ripostez , fii blanda puppy eyes (un nu's)
Next :*>:D<


M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19Lun 18 Iun 2012, 21:53

CAPITOL 5
POV by de Sakura

Cand sa-i trag o palma lui Karin imi e prinsa mana. E Natsuru. Stai da de ce m-ia prins el mana ? Doar nu s-au cuplat ! Daca da, atunci mult noroc !
-Ce vrei sai faci iubitei mele, zice roscatul? Stop cadru era doar o sugestie dar ii multumesc lui Dumnezeu pentru darul pe care mi la dat.
-Iubita ta, se da la iubitu meu, zic eu inclestandu-mi mana si pregatindu-ma sa-i dau un pumn. Dar ma potolesc, il iau pe Sasuke si ne ducem in clasa. Insa, inainte de asta ii zic asa:
-Daca iubita ta se mai da la iubitul meu o sa-i smulg parul din cap zic, eu cu un ras diabolic. Karin mai avea putin si sarea pe mine ca sa ma omoare. De parca imi era frica de racita aia! Intru in clasa, ma indrept spre banca si bineinteles ca prietenii ma intreaba unde am fost. Le spun ce s-a intamplat, ei zic ca nu ma cred si il iau pe Sasuke ca sa confirme. Le confirma, ei raman socati si vine doamna de fizica. Ce materie frumoasa! Seamana cu matematica! Iubesc fizica! Ma apuc sa scriu bine inteles ca numai eu vreau sa ies la tabla si sa fac exercitile pentru ca ceilalti nu inteleg cum de pot sa le inteleg. Pai daca eu nu lenevesc ca ei, Doamne, iarta-ma! Normal ca lenevesc din plin! Dar asta e! Unii copii se nasc destepti, altii nu! Ce vrei sa le fac ?Ei….. trece ora si ies in pauza. Se pare ca don’soara Karin nu a mai venit sa faca panarama. Cred ca a invatat-o minte Natsuru. Ma tot gandesc daca sa-l intreb pe Sasuke sau nu, daca are puteri ca vampir. Si as dori sa imi spuna mai multe. Ma duc pana la el si aud o voce care striga la Sasuke. Nu e nimeni alta decat don’soara Karin. Nu scap eu de ea! Imi intorc capul inspre ea si ii zic:
-Karin chiar vrei sa-ti smulg parul din cap ? ii zic eu. Dupa aceea fac un pas si fuge mancand pamantul. Eeeee ce bine e, nu ?Ma indrept spre Sasuke si cu frica in glas vreau sa-l intreb: “Sasuke ai puteri ca vampir?”, dar nu reusesc sa spun nimic ca el raspunde cu un da hotarat. Ok, deci are puteri! Deci a stiut in tot timpul asta ce gandesc? Ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh nu-mi vine sa cred ca se intampla asta! Mai bine nu m-as mai gandi asa de mult, ca el imi poate citi gandurile!Ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh acuma ca am gandit asa, o sa fie suparat si nu vreau asta! Ce naspa eeeeeee! Te iubesc, bine inteles ca fac asta intentionat ca sa nu se supere. Te iuuuuuuubeeeeeeeeeesc! Asta sigur ii face ochii rosi daca mai pomenesc de ceva ma saruta pe imedizt. Daaaa de parca mie nu-mi place! Nici nu mai asteapta ca ma saruta si intra doamna pe usa. Rupe sarutul si se aseaza in banca.Te iuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesc! Se termina ora, o iau pe Rose si Sasuke ma conduce acasa. Vine doar el, pentru ca celalti au detentie ca au vandalizat sala de sport. Ajung in fata usii, o poftesc pe Rose in casa si ii fur un pupic lu Sasuke si intru repede pe usa. In casa era numai sange. Rose plangea in hohote, cineva imi pune piedica. Nu-mi vine sa cred! E…..S.U.S.P.A.N.S.


M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov


Ultima editare efectuata de catre Maria & Sasuke in Joi 26 Iul 2012, 00:12, editata de 1 ori
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19Lun 18 Iun 2012, 22:03

IEI! we party !! Nextul a venit asa repede! in love Te iubesc kiss si cred ca sti asta. IEI! E asa palpitant love. Iarasi sunt prima rock .Cum am vazut "Notificare de raspuns la subiectul : M-am indragostit de un vampir" am dat fuga aici. Iei! Ma ti in suspans si imi place love. Ce sa mai zic? In 2 cuvinte :ADOR FICUL! si am o intrebare scurta : "Cand aduci nextul?" sper ca repede pentru ca vreau sa citesc!
Sti cum se zice? Esentele tari se tin in batoane mici asa e si ficul tau. E un baton foarte gustos deoarece e scurt! Nu te'ai mai grabit asa tare love Te iubesc kiss


M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Tumblr_m9njar6Jx91r3ri0mo1_500

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.


Ultima editare efectuata de catre MeLyNa12 in Lun 18 Iun 2012, 22:36, editata de 1 ori
Sus In jos
Tymy
Genin
Genin
Tymy

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 300
Puncte : 316
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Rime
Stare de spirit Stare de spirit : Și fericit:).....Și trist:(

M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19Lun 18 Iun 2012, 22:25

cine oare?......waaaaaaa cred ca natsuru sunt 90%.....suspansul cu dansul nu prea merg :think abia astept nextul sa vad cum mai merge well? awesome right? .....a da melyna daca nu te superi ai putea sa stai si sa faci unu de 25 de randuri? de dragu meu o singura data dap !



Cand Sunt Trist Incerc Sa Ma Inveselesc
Cand Sunt Fericit Incerc Sa Ma Mentin Asa
Cand Vad Pe Cineva Trist Ma Intristez Si Eu
Cand Vad Pe Cineva Fericit Devin Fericit Si eu
Iar Cand Cineva Nu Mai Vrea Sa Fie In Viata
Incerc Sa Il Fac Sa-si Doreasca Viata
Cand Toata Lumea Este Fericita
Simt Ca Mi-am Facut Rostul In Viata
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19Lun 18 Iun 2012, 22:35

Tymy a scris:
cine oare?......waaaaaaa cred ca natsuru sunt 90%.....suspansul cu dansul nu prea merg :think abia astept nextul sa vad cum mai merge well? awesome right? .....a da melyna daca nu te superi ai putea sa stai si sa faci unu de 25 de randuri? de dragu meu o singura data dap !


Te deranjeaza ca scriu un comm lung? Cred ca asa m'am obisnuit ingrijorat.Eh atunci imi cer scuze.... Cred ca fiecare dintre noi are felul sau de a scrie, fie mai lung sau mai scurt. Asa ne exprimam gandurile nu? Se pare ca pe unii ii deranjeaza happy2.


M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Tumblr_m9njar6Jx91r3ri0mo1_500

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19Lun 18 Iun 2012, 22:37

nu , stiu cine e vinovatul ,

cred ca e cuplul fericit natsaru si karin ,

copila copac ,

astept cu nerabdare continuare a,

crisulet te pupceste dolche


M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 S6he8w
M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Npi5xg
M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 2myt0zq




M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Tymy
Genin
Genin
Tymy

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 300
Puncte : 316
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Rime
Stare de spirit Stare de spirit : Și fericit:).....Și trist:(

M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19Lun 18 Iun 2012, 22:43

stai calma melyna nu ma deranjeaza daca era adresata mie:-?.....chiar te rog fale lungi;)...nu-i probl:)



Cand Sunt Trist Incerc Sa Ma Inveselesc
Cand Sunt Fericit Incerc Sa Ma Mentin Asa
Cand Vad Pe Cineva Trist Ma Intristez Si Eu
Cand Vad Pe Cineva Fericit Devin Fericit Si eu
Iar Cand Cineva Nu Mai Vrea Sa Fie In Viata
Incerc Sa Il Fac Sa-si Doreasca Viata
Cand Toata Lumea Este Fericita
Simt Ca Mi-am Facut Rostul In Viata
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19Lun 18 Iun 2012, 22:46

foarte superb:X:X nu ar mai strica nitel de descriere si sa incetinesti grabirea lucrurilor.. adica asa deodata ea il iubeste de sa moara pentru el?
Misterul e complet inexistabil aici..,...of lasa , nici max nu a mai fost pe aici desi astept nextul


M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19Mar 19 Iun 2012, 21:10

nu stiu daca pot sa pun astazi urmatorul capitol pt ca mia sters varmiu tot


M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19Mar 19 Iun 2012, 21:19

Aww puppy eyes . Ce var rau nervi! . Sa il bat! biciuitor De ce a facut un lucru asa rau! Lasa ca vei face unu capitol mai bun! Sunt sigura! Spor la scris si la idei!


M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Tumblr_m9njar6Jx91r3ri0mo1_500

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19Mier 20 Iun 2012, 09:17

De cand nu am mai trecut si eu pe aici .... Deci am citit capitolul si mi-a placut la nebunie. Ham ... al cui sange este? Cine i-a pus piedica Sakurei? Cine a facut asta?
Off, varul tau ti-a sters tot? M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 1733309228Nu se poate! M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 3328071791Vreau next-ul!! M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 2332602154
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iun 2012, 15:51

CAPITOLUL 6

POV by de Sakura
Nu-mi vine sa cred! E Natsuru, la gura plin de sange. Asta inseamna ca mi-a omorat parintii. Eram socata! Nu ma puteam misca. Ma strange de gat si ma tranteste de perete, apoi se uita in ochii mei si ma saruta apasat si pasional. Bineinteles pentru ca el ma tot saruta si iar ma saruta, incerc sa scap din stransoare dar fata de el eu sunt o funicuta in bratele unui om. Nu pot sa scap! As avea nevoie cat mai urgenta de Sasuke. Zis si facut! Ma gandesc la el, se trateste usa de perete si pe ea intra Sasuke. Il vede, ia un scaun si il arunca in cap. El nu are nici o reactie, nu se mai oprea de parca doar pentru un sarut si-ar da si viata. Cand Sasuke vede ca nu se opreste il ia si il tranteste de pamant.
-Baieti, nu aici, oriunde altundeva dar nu aici. Aceasta casa este singurul lucru care mi-a mai ramas de la parintii mei. Baietii, ca un fulger, au iesit pe usa. De ce sunt asa energici ei? Bine cel putin ca am timp sa o calmez pe Rose. In timp ce ei tipa unul la altul, cica ba sunt a lui Sasuke ba a lui Natsuru… Aaaa, ce sunt eu, ultima felie de pizza? Ca ei asa se comporta. Ei bine, ce sa le fac, doar nu sunt dadaca lor sa ii invete, desi ar fi bine daca as fi dadaca lui Sasuke. E asa de frumos, spre deosebire de Natsuturu care e un nesimtit, prost… e un magar si in clipa asta imi doresc sa stiu mai multe cuvinte.
POV by de Sasuke

Se pare ca am ramas doar noi doi. In timp ce Sakura o calmeaza pe dragutza de Rose, daca prostul asta o mai face pe Sakura sau pe Rose sa planga il omor. Acum a scapat usor dar, sa vada el ce o pateste data viitoare. Se pare ca domnu e nobil. Ma c*c pe el de nobil. Crede ca ma intereseaza pe mine ca e el nobil, il fac una cu pamantul. Nu toti nobilii au puteri, dar eu sunt cel care are toate puterile, si se pare ca si Sakura daca vrea o sa le aiba. Nu am sa o oblig sa se transforme. Insa, daca nu ii place asa cum e, pot sa o transform inapoi in om dar, apoi nu se mai poate sa se transforme inapoi in vampir asa ca daca vrea, sa se gandeasca bine. Se pare ca Natsuru fierbe de nervi. Mai are putin si sare sa ma omoare de parca ar reusi. Bunicul meu a fost cel care a dat puteri, la toti vampiri si mi-a dat si mie cateva. Nu e nimeni mai puternic decat mine asa, ca sa te vad. Scoate o tepusa sa mi-o bage in inima. Se pare ca nu stie cu cine se pune! Cand sa mi-o infinga…. Sar. Se pare ca Sakura a terminat cu Rose. Ma uit spre ea, se pare ca m-a prins cu garda jos. Era sa ma omoare, dar Sakura s-a bagat in fata me a si am scapat. Doamne, ce m-as face eu fara iubirea mea. Cred ca as muri fara ea. O dau la o parte si in secunda 2 il trantesc pe Natsuru de perete. Se pare ca inca era socat ca Sakura a facut asta dar si-a revenit. I-am dat una la ceafa astfel el adormind. O iau pe Sakura si o intreb daca ma pot muta cu ea. Ea da aprobator din cap. Se pare ca o sa dorm fara camasa. Probabil ca voi dormi in camera cu Sakura care probabil o sa fie rosie. Ma conduce pe un hol alb si negru pana ajungem la o usa roz apasa pe clanta si vad camera. E chiar frumoasa. Un baldachin roz, doua noptiere albe langa ea, pereti erau roz cu mii si mii de desene ba in creion ba in acuarele. Ma duce in pat. Se pare ca printesa are propria sa baie. Imi zice ca se duce sa se schimbe, eu imi dau jos tricoul si ma bag in pat.Cand vine Sakura devine super rosie probabil din cauza patratelelor mele. E imbracata in niste pantaloni scurti si o bluza larga de tot. De abie ce se vedeau pantalonii….
POV by de Sakura

Ooooooooooooooo ce frumos arata Sasuke! Ce patratele are! Cred ca sunt rosie. Ma intreb daca sa deschid si cealalta saltea sau nu. Eu zic un nu. Se pare ca ma asteapta sa vin si eu. Ma studiaza din cap pana in picioare. Rosesc si mai tare si ma bag in pat. Acum buzele noastre fomeaza un sarut dulce si pasional dupa vreo 5 minute. Rupe sarutul, isi incolaceste mainile in jurul taliei mele si ne culcam

[i]


M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iun 2012, 16:06

bv maria ,

mi-a placut ,

astept continuarea ,

sper sa te grabesti ,

pup de la cris


M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 S6he8w
M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Npi5xg
M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 2myt0zq




M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Iun 2012, 16:27

Ooo perversi! Of of. Ce pervers e Sasuke! Mai Sasuke lasa perversiunile ca nu e bine! Lasa lasa! Te bat Maria puppy eyes cum sa pui la ora 2?! Credeam ca o sa il pui si tu pe la 10 dar la 2?! Si eu vin la ora asta?! Of of. Nu stiam ca il vei pune la ora aia ca treceam pe aici si nici mail nu am primit! Ce nasol! Noroc ca a venit un mail ca am un pm.
Lasa lasa... zic prea mult nu? Vreau next! Sa vad ce fac cei 2 nebunei :>. Spor la scris si la idei interesante! Te pup!
Mely a trecut pe aici!


M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Tumblr_m9njar6Jx91r3ri0mo1_500

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19Dum 24 Iun 2012, 00:57

CAPITOL 7
POV by de Sakura

Dntr-o data se aude un zgomot. Ma trezesc si ma uit cat e ceasul, e 2:34 o si imi e asa de somn… Cand ma uit prin camera nu il gasesc pe Sasuke. Ma ridic din pat si directia mea e spre bucatarie ca sa manac ceva. Cand cobor la bucatarie il vad pe Sasuke cum sta pe canapea si se uita la televizor. Trec pe acolo. Sper sa ma fac nevazuta dar nu se intampla, nu am norocul asta. Stia de la inceput ca vin. Doar are puterea de a citi gandurile. Uneori, ma enerveaza aceasta putere. Dar asa cum o foloseste el acum asa o sa o folosesc si eu cand devin vampir. Insa mai stau o zi sau doua ca sa ma trnsforme. Dar de ce el sta la o ora asa tarzie pe canapea uitanduse la tv? A stai, vampirii sunt nocturni. Am uitat complet! Ma indrept catre el, il sarut si ii propun sa vedem un film de groaza pe nume “Resident Evil” . E asa tare!!! Iubesc filmul asta. Ma duc la bucatarie sa fac popcorn.
POV by de Sasuke
In timp ce ingerul meu face floricele, eu pornesc filmul. A venit si printesa mea si aduce cu ea floricele si cipsuri. Sper sa se sperie… si mai mult sper sa nu o trezim pe micuta Rose. Dar nu avem noi norocul asta! Micuta s-a trezit. Se pare ca vrea un pahar cu apa rece. Sakura ii da si se intoarce la mine

POV by de Sakura
O sa incerc sa ma prefac ca imi e frica dar la un asemenea film incercarea mea e absolut nefolositoare pentru ca filmul nu e deloc de groaza. Nici macar daca esti un copil, ca Rose. Incepe filmul dar Sasuke il opreste si pune un film pe nume „The Ring “. Ma intreb daca e de groaza. Pun pariu ca e. Ca doar nu e prost sa puna unul de actiune sau dragoste. Mai mult, el vrea sa sar in bratele lui si sa plang de frica. Dar nu o sa se intample asa ceva. Sau se poate intampla. Nu stiu am sa aflu, dar simt prezenta altcuiva in camera. E dupa canapea. Cine putea fi altcineva decat Rose. Ei, asta e! Nu o sa o mai pot trimite la culcare ca sa nu vada filmul, pentru ca si ea la fel ca mine e foarte incapatanata. Asa ca nu ma mai obosesc sa o trimit la culcare. Se pare ca si Sasuke in sfarsit i-a simtit prezenta. O ia pe domnisoara si o aseaza pe canapea. Vorbesc ei ceva acolo…. Pun pariu ca ii spune planul lui…..

POV by de Rose
Sasuke imi zice ca ar trebui sa ma duc la culcare pentru ca acesta e un film de groaza si ca vrea sa o sperie pe printesa ca ea sa se ghemuiasca langa el. Ia stai, cine e printesa? Si de ce imi spun mie asta ?
-Cine e aceasta printesa ?il intreb eu. Apoi imi raspunde:
- E sora ta ,dragutzo. Dupa ce imi zice asta, rosesc imediat, ii multumesc si ii spun ca nu o sa ma sperii, adica mie imi place adrenalina. Eu “intru” in film. De aceea sunt innebunita dupa filmele de groaza. Apoi mai zice ceva: ….. bla bla bla si apoi imi spune ca m-a prevenit el. Ha ha ha! Lasa ca am un plan. Nu o sa imi observe prezenta atata timp cat stau in camera mea. Nu stiti, dar eu am securizat toata casa, asa ca sa imi fie usor sa trag cu urechea la film…..
POV by de Sakura
Incepe filmul si cum am zis deja m-am speriat. Dar ma stapanesc, nu vreau sa ii fac jocul. Cand deodata cineva ma atinge pe umar. Urlu cat de tare pot si fug prin toata casa. Cand ma intorc in living, Sasuke era pe jos de ras si se tine cu mana pe burta .


M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19Dum 24 Iun 2012, 01:13

PRIMA! Ceee!? Nici un sarut, nimica? Pentru dumnezeu! Sunt iubiti ce mai? Ah ce dragut a fost. Deci Sasuke pervers e, mancalar mama. Si se da la Rose. Draguta a? Of of, Sasuke, pervers esti mama!
Ce sa mai zic? Astept nextul! Voi da edit maine sa corectez greselile si sa mai scriu ceva(daca mai am ce).
Spor la scris si la idei.
Mely a trecut pe aici


M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Tumblr_m9njar6Jx91r3ri0mo1_500

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.


Ultima editare efectuata de catre MeLyNa12 in Lun 25 Iun 2012, 11:56, editata de 1 ori
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19Dum 24 Iun 2012, 18:57

super tare capitolul!!!!!!!!!!!! sunt curioasa cne intra pe usa .......si cred ca este ori vreun hot ori vreun crminal ori natsuru care cred ca e si el vampir... in concluzie vreau nextul curand si sper sa ma anuntii a de fiecare data :kiss:


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mM-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Yvf
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 20:27

ce frumy ,

s-a speriat micutza sakura ,

chiar mi-a placut acest capitol ,

astept cu nerabdare continuarea ,

sper sa ma anunti ,

bafta si pupici dulci de tot d ela crisu


M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 S6he8w
M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Npi5xg
M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 2myt0zq




M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Tymy
Genin
Genin
Tymy

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 300
Puncte : 316
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Rime
Stare de spirit Stare de spirit : Și fericit:).....Și trist:(

M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 21:55

maria...sooper ce sa zic....nextul porfavore



Cand Sunt Trist Incerc Sa Ma Inveselesc
Cand Sunt Fericit Incerc Sa Ma Mentin Asa
Cand Vad Pe Cineva Trist Ma Intristez Si Eu
Cand Vad Pe Cineva Fericit Devin Fericit Si eu
Iar Cand Cineva Nu Mai Vrea Sa Fie In Viata
Incerc Sa Il Fac Sa-si Doreasca Viata
Cand Toata Lumea Este Fericita
Simt Ca Mi-am Facut Rostul In Viata
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19Mier 27 Iun 2012, 00:47

in doua zile aduc next-ul


M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19Dum 01 Iul 2012, 22:19

daca nu mai primesc un vot nu pun next


M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
Fantoma
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Fantoma

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde nu vrei tu sa fiu.
acebook acebook : Foloseste "url" caci deformezi profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2335
Puncte : 2442
Reputatie Reputatie : 81
Hobby-uri Hobby-uri : Strict secret
Stare de spirit Stare de spirit : E complicat

M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Iul 2012, 00:12

esti rea lough
bine atunci o sa primesti un vot in love


Be strong both in times of heavy and light can make you the winner

M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Gfgfgfgfrtrte

Doar prieteni? (+16)
La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Iul 2012, 00:49

pentru ca miati cerut asa de mult next-ul vi l-am adus




CAPITOLUL 8







POV by de Sakura






Cand ma intorc in living, Sasuke era pe jos de ras si se tine cu mana pe
burta .Ma duc pana la el si ii dau o palma sa ma tina minte .



-Sasuke nu esti intreg la minte! Cum ai putu sa faci asta! Zic eu urland
la el . Cineva bate la usa ,ma duc sa deschid .Si pe ea isi face aparitia :
Naruto, Hinata, Ino, Sai, Temari si Shikamaru .Cred ca inca nu i-ati cunoscut ?
Temari e o tipa blonda umpic mai inchisa la culoare decat Ino. Parul il tine in
4 codite codite si are ochii tucuaz. Era imbracata cu o rochie alba pana la genunchi
si balerini de aceiasi culoare . Shikamaru e un tip cam lenes dar imi e prieten
el are parul negru si il tine intr-o coada are ochii de culoarea unui negru
spre albastru .Era imbracat inr-un tricou gri si niste blugi rupti , si bine
inteles bascheti nu lipseau.Acum sa va spun cu ce erau imbracati ceilalti.Ino,
Hinata, Naruto erau inbracati cu (cu
aceleasi costume ca in anime) .Sai era
imbracat cu un tricou bleo si blugi rupti albastru inchis de tot si bascheti
.Intra toti si vor sa ne uitam toti la film .Daca crede Sasuke ca o sa ma
sperie din nou se inseala.Revenind la realitate ,Hinata zbarnaie la fel si Ino .
Singurele care nu sunt speriate sunt Temari si TenTen.Doamne cum pot fetele
astea sa stea nemiscate si sa rada ? Este un mister ce trebuie deslusit M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 2331551792!



Naruto o prinde de mana pe Hinata . Doamne ma iartama, copilul asta desi
e vampi ii e frica !E acum nu mai conteaza .Suntem la sfarsitu filmului si se
aude un zgomot asurzitor. Oooooooooooooo e telefonul ma duc sa raspund



- 7 zile ! asta este tot ce se auzea.Ma speriasem, si se pare ca si
Hinata a auzit convorbirea . o o asta nu e bine o sa inceapa sa tipe sau chiar
mai mult sa lesine pe loc .Ma uit la ceilalti si ii vad pe Sasuke, Naruto, Sai
care se abtineau sa nu rada ma infuriasem.



-Voi ati facut asta ?


-Cine noi ? Despre ce vorbesti ? A spus blondu abtinunduse sa nu rada .


-Adica vorbesc de farsa cu telefonul !

scz ca e scurt dar mam tot grabit sa il termin


M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Iul 2012, 07:07

dra nextul dar cam scurt puppy eyes sper sa nu te superi pe mine ca-ti spun asta dar puteai sa-l faci umpic mai lung puppy eyes puppy eyes oricum bafta in continuare si spor la scris kiss


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mM-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Yvf
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Iul 2012, 10:30

Ooooooooffffffffff! Esti rea! Poti sa scri cand nu ai ce face :|.... Lasa... oricum nu ma asculti.... Vreau next si cam atata. Spor la scris!


M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Tumblr_m9njar6Jx91r3ri0mo1_500

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.
Sus In jos
Continut sponsorizat




M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: M-am indragostit de un vampir   M-am indragostit de un vampir - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

M-am indragostit de un vampir

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-