Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire cât o Toamnă Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire cât o Toamnă Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Iubire cât o Toamnă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 

Cum vi se pare ?
N`aş citi aşa ceva în vecii vecilor.
Iubire cât o Toamnă I_vote_lcap0%Iubire cât o Toamnă I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Este o glumă ?
Iubire cât o Toamnă I_vote_lcap0%Iubire cât o Toamnă I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Mda..oarecum draguţ .
Iubire cât o Toamnă I_vote_lcap0%Iubire cât o Toamnă I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Aştept cu nerăbdare noul capitol :x .
Iubire cât o Toamnă I_vote_lcap100%Iubire cât o Toamnă I_vote_rcap
 100% [ 10 ]
Total voturi : 10
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Gâzu ` <3
Genin
Genin
Gâzu ` <3

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : În aer, în apă, oriunde. Unde nici nu te`ai gândit vreodată .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Just Parcii `!! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mă simt mare, intr`o lume atât de mică .

Iubire cât o Toamnă Empty
MesajSubiect: Iubire cât o Toamnă   Iubire cât o Toamnă I_icon19Sam 16 Iun 2012, 14:02






Chapter I
Scrisoarea



Vantul uscativ de toamna ma lovea in fata . Usor, frunzele se deplasau in aerul tomnatic . Stateam exact ca o statuie in mijlocul drumului, acum ruginiu. Pasii mei mici se auzeau prin fosnetul frunzelor. Deodata, un sunet puternic trezi un fior in corpul meu firav. Si ploaia incepu. Era asa abundenta incat nu puteai sa vezi ce e dincolo de picaturile dese. Asa era si in mintea mea. O ceata deasa imi separa intrebarile de raspunsuri. Nu ma simteam ranita, dar nici cu inima impacata nu eram. Eram pur si simplu, confuza. Aveam motive sa fiu asa, ce-i drept. De ce se comportase asa ? Poate ca si-a batut pur si simplu joc de fiinta mea. Ma deplasam usor, destinatia fiindu-mi propria casa. Imi luasem viata in maini de cativa ani si ma descurcasem. Nu sunt bogata, dar nici batuta de soarta. Eram un simplu om de rand, ca multi altii. Usa se deschize eliberand un scartait groaznic.
-Oh, timpanul meu ..Trebuie sa-i spun lui Naruto sa unga balamalele ruginite cu putin ulei.
Picaturile de ploaie se scurgeau usor de pe mine, ajungand pe podeaua rece.

Ati primit un mesaj vocal. --- Sakura, te rog intoarce-te stii ca n-am vrut s-o zic. Te iubesc. Sasuke.---

O durere ingrozitoare imi strabate capul. Inainteaza cu viteza luminii pana imi domina intregul craniu. Ma intind usor pe canapeaua bunicii, incercand sa dorm. In mintea mea aparea numai imaginea lui. Imaginea unui netrebnic de care sunt indragostita. Poate ca o pauza mai lunga il va face sa nu mai neglijeze relatia noastra. Cat timp sa-i mai iert gesturile necugetate ? Cat ? In sfarsit o somnolenta puternica imi domina intregul corp diminuandu-mi durerea de cap. In sfarsit somn. Dulce somn. Corpul meu atat de oboist, nedormit de cateva zile a luat o meritata pauza. In sfarsit pot dormi. Si deodata un gand imi strafulgera mintea : Mai bine pun eu capat, inainte de a o face el. Chiar sic and incerc sa ma odihnesc apar tot felul de lucruri legate de fiinta lui. Pur si simplu mintea mea nu-l mai vrea. Vreau doar sa scap de el, poate pentru totdeauna. Mi-e greu sa iubesc pe cineva care isi bate joc de mine cu fiecare cuvant spus. Nu mai vreau sa fiu ranita, nu inca odata …2 batai ce imi tulbura si mai mult mintea se aud dincolo de bariera ce ma desparte de lumea de afara.
-Posta, miss Haruno! Cu pasi de furnica merg catre usa clatinandu-mi corpul ca si cum as fi baut 7 shot-uri de tequila. Deschid usa, aceasta emanand acel sunet sacaitor pentru timpanele mele.
-Multumesc! Ii raspund cu o oarecare vibrare in voce. Din mine iesea oboseala ca un abur dintr-un ceai fierbinte.
-Pentru nimic, este meseria mea.

O scrisoare cu parfumul dulce de capsuni imi atrase privirea.

“Buna,Sakura. Poate ca te intrebi cine sunt, insa tu stii deja. Stii pentru ca toata copilaria ai petrecut-o cu mine. Tocmai ce am ajuns aici, in Tokyo si as vrea sa ne intalnim si sa imi povestesti ce ai mai facut. Mi-e tare dor de tine, as vrea sa vad cat si cum te-ai schimbat. Cu siguranta esti la fel de frumoasa. Te pup si te astept la restaurantul acela din colt. Cu drag S .


Bun, e primol capitol, e scurt pentru ca ideile celelalte sunt pastrate pentru capitolele viitoare.


Iubire cât o Toamnă 30533935





Stories ends with a happy ending,



But life NOT.



Ultima editare efectuata de catre Gâzu ` <3 in Dum 17 Iun 2012, 17:00, editata de 1 ori
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Iubire cât o Toamnă Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cât o Toamnă   Iubire cât o Toamnă I_icon19Sam 16 Iun 2012, 17:26

Am minunata placere de a fi prima persoana care comenteaza la noul tau fic .
Imi place foarte mult primul capitol , este de-a dreptul minunat .
Titlul etse spelndid , mi-a placut din prima .
Sa vi repejor cu nextul si sa ma anunti si pe mine , bafta la tastat si pupici . kiss


Iubire cât o Toamnă Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Iubire cât o Toamnă J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Iubire cât o Toamnă Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cât o Toamnă   Iubire cât o Toamnă I_icon19Lun 18 Iun 2012, 15:10

ce frumos ,

astept nextul , cand va veni sa ma anunti si pe mine ,

S. hmmm..... cine oare o fi , Sasuke in niciun caz , poate Sasori ,

nu stiu astept nextul ,

pupici dulci de la crisu


Iubire cât o Toamnă S6he8w
Iubire cât o Toamnă Npi5xg
Iubire cât o Toamnă 2myt0zq




Iubire cât o Toamnă R0b9k0
Sus In jos
Coca Cola ♥♥
Genin
Genin
Coca Cola ♥♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Un deva nici eu nu stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 143
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Ficurile si scoala
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Iubire cât o Toamnă Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cât o Toamnă   Iubire cât o Toamnă I_icon19Lun 18 Iun 2012, 22:32

este suoerb , fantastic , incredibil , superb stai am ami zis asta odat o
off vreau nextul .
Respect de la Cola


Iubire cât o Toamnă Background-cute-dress-smile-wet-hair-Favim.com-454157
Sus In jos
hannah123
Genin
Genin
hannah123

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici, pe acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : multe, nenumarate
Stare de spirit Stare de spirit : Ie,ie,ie,ie!

Iubire cât o Toamnă Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cât o Toamnă   Iubire cât o Toamnă I_icon19Sam 30 Iun 2012, 22:50

imi place foarte mult sa sti
sunt destul de curioasa in ceea ce priveste continuarea
sper sa vine in curand
bafta,
https://sasu.forumgratuit.ro/t837-misterele-dragostei
Sus In jos
Gâzu ` <3
Genin
Genin
Gâzu ` <3

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : În aer, în apă, oriunde. Unde nici nu te`ai gândit vreodată .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Just Parcii `!! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mă simt mare, intr`o lume atât de mică .

Iubire cât o Toamnă Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cât o Toamnă   Iubire cât o Toamnă I_icon19Vin 06 Iul 2012, 14:19

Chapter II : Intalnirea

[center]Stiu e scurt, stiu n`am mai scris de mult, am fost plecata . Mii si mii de scuze . Am iata capitolul :

Asteptam nerabdatoare pe scaunul din lemn in restaurantul copilariei mele. Imi era apropiat asta-I sigur. Dar cine era? Sai? Poate Sasuke doreste sa`si ceara scuze si a inventat asta, dar nu cred. Dintr-o data la masa la care stateam se aseza un tanar al naibii de frumos. Ochii lui ma patrundeau pe intregul, se uita la mine cu o privire induiosata. Cand i-am vazut pletele de culoarea trandafirului am sarit de pe scaun si m-am lasat capturata de bratele lui de demon.
-Mi-ai lipsit ! Mult! Eram cuprinsa de bratele lui atat de puternice in timp ce pe camasa lui movalie lacrimile mele se imprimau usor, usor. Il iubeam mai mult decat pe mine. El imi fusese mama, tata, frate si inca este o mare parte din inima mea. Suspinele mele erau din ce in ce mai sonore. Rupse imbratisarea lasandu-ma sa-I privesc ochii cei rosiatici ca sangele. Se aseza imediat pe scaun si ma indemna sa fac si eu asta.
-Acum, spune-mi ce ai facut. Cine ti-a furat inima si cine ti-a frant-o? Spune absolut tot! Isi puse mana calda, peste a mea. Deodata un tremurat ma cuprinse. Simteam cum inima se lupta pentru a-mi iesi din piept. Palmele imi transpirau lent. Scosesem un sunet ciudat, iar ochii lui se facura mari
-Intai as vrea sa aud versiunea ta. Tu ce ai facut? Cum te-ai descurcat in orasul acela libidinos? Atat de curioasa eram incat pana sic el mai mic sunet scos era pentru mine o zguduire totala.
-Mi-a fost greu, atat iti spun . I se citea durerea si suferinta in ochii lui sangerii . Vedeam prin cate chinuri a trecut . S-a schimbat mult ..fizic, psihic, sentimental poate. Imi aducea aminte de momentele acelea petrecute impreuna . Credeam ca-I pot spune orice si ca ma pot dezvalui, insa acum, acum nu puteam . Mi-era prea greu .
-Presupun ca vrei sa ma asculti in ceea ce priveste fosta mea iubire, nu ? Dadu usor din cap, ca si afirmare. Ei bine totul a inceput la sfarsitul lui August, inceputul lui Septembrie. S-a intamplat prea brusc, si a tinut numai o toamna. O toamna, oarecum romantica, dar foarte dura pentru inima mea. Stateam pe o banca din parcul central cand deodata vad un baiat . Era asa frumos ! Ochii lui mi-au trezit fiori, iar parul lui ii dadeau un aer mai rebel. S-a apropiat de mine si am facut cunostinta . In prima faza chiar nu stiam ce voia, insa ne-am imprietenit. Am inceput sa iesim, si de fiecare data cand il vedeam inima se lovea cu putere de pieptul meu. Simteam ceva ciudat si in acelasi timp frumos pentru el . Ma atrase din prima . Il chema..Sasuke.
-O clipa te rog, imi suna telefonul . Asteptam sat ermine conversatia, insa imediat ce a terminat-o mi-a zis un pur si simplu : “Trebuie sa plec.” Isi dorea sa ne mai vedem, tot aici . A plecat val-vartej, incat nici nu am vazut cand a iesit pe usa restaurantului. Mi-am luat usor haina si am decis sa plec . Pe drum numai pasii mei se auzeau , din ce in ce mai usor . Inima mea batea incet, incet, mai rar si mai rar . In fata mea se vedea doar ceata . Deodata incepu o ploaie cum nu mai vazusem de atunci … Si incet, incet mi-am pierdut echilibrul, iar intr-o fractiune de secunda trupul meu firav a facut un contact brutal cu cimentul aspru si rece. Picaturile reci imi cadeau pe fata fina. Si incet, incet pleoapele mi-au acoperit minunatele smaralde. In sfarsit pot sa dorm…


Iubire cât o Toamnă 30533935





Stories ends with a happy ending,



But life NOT.

Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Iubire cât o Toamnă J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Iubire cât o Toamnă Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cât o Toamnă   Iubire cât o Toamnă I_icon19Vin 06 Iul 2012, 14:48

foarte frumos ,

o mica retinere am , de ce faci mai putine randuri de cat trebuie ,

vreau si eu o data un fic care IMI PLace si sa fie si lung ,

prima parte e facuta deja , a doua tine de tine ,

anunta-ma de enxt ,

pupici


Iubire cât o Toamnă S6he8w
Iubire cât o Toamnă Npi5xg
Iubire cât o Toamnă 2myt0zq




Iubire cât o Toamnă R0b9k0
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Iubire cât o Toamnă Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cât o Toamnă   Iubire cât o Toamnă I_icon19Vin 06 Iul 2012, 18:49

E incredibil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! unde naiba e continuarea?! vrei sa ma omori?:-o:-o:-o pune restull te roggg


Iubire cât o Toamnă 44321453




Iubire cât o Toamnă Gfhgfhfg




Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...

Smile
every
day
because
you
deserve
it .
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Iubire cât o Toamnă Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cât o Toamnă   Iubire cât o Toamnă I_icon19Vin 06 Iul 2012, 18:56

deci imi place super mult:*kiss*
sper sa aduci repede continuarea:) sa ma anunti te rog >:D<
kisses and hugs de la Meli >:D<


Iubire cât o Toamnă 107upsi
Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

Iubire cât o Toamnă Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cât o Toamnă   Iubire cât o Toamnă I_icon19Vin 06 Iul 2012, 21:15

Hellaww sweety yeah
M'i sa parut interesant titlul ficului tau asa ca m'am gandit sa trec p'aici sa'l citesc
Si bine am facut, pentru ca nu regret catusi de putin heh

Dialogul este cam multicel dar ai o descriere atat de frumoasa incat nici nu se observa acesta

Nici nu mai am ce comenta despre naratiune deoare ce este prea perfecta!

Idea este "fumata" dar ai redat'o atat de superb incat a parut ca fiind originala

Habar nu am ce sa mai spun de Actiune si Semnele de punctuatie pentru ca toate sunt facute perfect! Imi furi "painea de la gura"!! rolling on the floor nu am ce comenta! lough

Greseli de tastare:
asta-I = asta-i
sa-I = sa-i
sic el = si cel
ca-I = ca-i [ nu mai folosii "I" mare!!! rolling on the floor ]
mi-era = nici nu stiu daca este corect sau nu; ce'i drept, nici in Dex nu am regasit acest cuvant; pe viitor sa'l eviti deoare ce se poate interpreta, foloseste in locul lui "imi era"
dadeau = dadea
sat ermine = sa termine
--> Greselile nu sunt deloc grave, sunt ferm convinsa ca le'ai facut la graba; alta explicatie nu am

Este foarte frumos ficul tau, mie una imi place
Pe vitor nu mai fii atat de zgarcita cu ideile... creaza capitole mai lungi!
Astept neext rock





Iubire cât o Toamnă 1z6eexkSemnat Mustache



Mustache

Iubire cât o Toamnă 347ib8zIubire cât o Toamnă SemnaturagIubire cât o Toamnă 292625w







Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Iubire cât o Toamnă Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cât o Toamnă   Iubire cât o Toamnă I_icon19Vin 06 Iul 2012, 22:37

Next si nu am fost anuntata ?! hmm...?!
Bine ca am ontrat pe-aici din curiozitate , caci altfel nu cred ca as fi citit capitolul .
este minunat , insa mi-ar fi placut ca Saku sa povesteasca mai mult .
Pacat ca este scrurt , sper ca urmatorul sa fie mult mai lung . Descrierea ta este foarte frumoasa , imi place ca te axezi pe sentimente .
Sa vi repejor cu nextul si sa ma anunti si pe mine de el , bafta la tastat si pupici . kiss


Iubire cât o Toamnă Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Gâzu ` <3
Genin
Genin
Gâzu ` <3

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : În aer, în apă, oriunde. Unde nici nu te`ai gândit vreodată .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Just Parcii `!! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mă simt mare, intr`o lume atât de mică .

Iubire cât o Toamnă Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cât o Toamnă   Iubire cât o Toamnă I_icon19Mar 28 Aug 2012, 14:10

Stiu ca e scurt si imi pare tare rau, ideile ma parasesc si imi pare foarte rau ca nu am mai postat .

center] Capitolul 3 . Vise ingrozitoare si un "Te iubesc ! "


Tot aici sunt ? Cum de nimeni nu m-a văzut ? Cât timp am stat aici, pe cimentul ăsta ? Capul meu era plin de întrebări .
- Bună ziua ! Ne puteţi face şi nouă o poză văă rugăm ?
- Da... Poza era perfect capturată , dar în ochi îmi sărise imaginea fetiţei ce se afla cu ei . Îmi aducea aminte de vremurile petrecute cu Sasori .
- Poftiţi aparatul . În clipa ce-i dădeam aparatul , din spatele meu se auzise cineva care ţipa, ţipa după mine ? Mi-am întors capul uşor ca să-i văd chipul lui Sasori . În secunda următoare mă aflam în braţele lui puternice . Mergeam uşor . Pe strada pustie numai râsetele noastre se auzeau . Nu ştiu ce păţisem . Aveam un gol în stomac, şi dintr-o dată gândurile mele zburaseră . Nu mai eram atentă la tot ce îmi povestea Sasori . Inima îmi bâtea din ce în ce mai rapid, gata să îmi lase pieptul gol . Suflarea mea era din ce în ce mai sonoră şi mai rece . Corpul îmi era îngheţat . Aveam o senzaţie ciudată .
- Cât mai e până la tine acasă ? Totul mi se părea un vis, parcă era o farsă idioată . Eram într-un film unde lucrurile mi se întâmplau dintr-odată . Nu era normal ce mi se întâmpla .Ce păţisem mai exact ? Picioarele erau înlemnite şi deodată ca prin minune totul s-a derulat la partea când am făcut poza . Ce mi se întâmplă ? Şi din nou vocea lui Sasori răsuna . Timpul se derula aşa uşor . Parca eram prinsă într-o buclă de timp .
- Sakuraa ! Sakura ! Sakura ! Numele meu era strigat de o voce bărbătească, dar blândă . Ochii mei s-au deschis încet . Observasem că eram la Sasori acasă . A fost doar un vis ciudat . L-am luat în braţe strâns, îi simţeam parfumul . Era bărbătesc, era puternic şi în acelaşi timp dulce . Şi deodată lacrimile mele au început să curgă . Cămaşa lui era udă .


Din perspectiva lui Sasori :

Este aşa frumoasă când plânge . Defapt este frumoasă mereu . Dacă ar ştii .. Totuşi am să-i zic cândva ..

-De ce plângi ? Îmi strângea cămaşa în pălmuţele-i mici . Tremura toată , din ochii ei curgeau cristale . Inimile noastre bâteau în sincron . Respira greu , ca şi mine de altfel . Adormise uşor în braţele mele . M-am apropiat uşor de urechiuşele ei mici şi i-am şoptit : Te iubesc ! [/center]


Iubire cât o Toamnă 30533935





Stories ends with a happy ending,



But life NOT.

Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Iubire cât o Toamnă Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cât o Toamnă   Iubire cât o Toamnă I_icon19Mar 28 Aug 2012, 14:13

Pff...ce sa ma fac eu cu tine? Ce-s cu atat de putine randuri mama draga? Iubire cât o Toamnă 955647780
Vreau mai multe..
Lasand asta deoparte , vreau sa te felicit pentru inca un capitol reusit.
Sasori o iubeste, dar cu Sasuke cum ramane?
O sa vad asta in urmatorul capitol..
Pana atunci te Iubire cât o Toamnă 208323 si spor la idei.
Meli&Co



Iubire cât o Toamnă 107upsi
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Iubire cât o Toamnă Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cât o Toamnă   Iubire cât o Toamnă I_icon19Mar 28 Aug 2012, 14:21

Cat ma bucur ca ai adus nextul!
Insa inainte de a zice ceva de el, trebuie sa iti atrag atentia in legatura cu un mic amanunt.
Un capitol trebuie sa aiba cel putin 20 de randuri, iar tu ai scris mai putin de atat.
Mi-a placut, insa mi-as fi dorit sa fie mult mai lung.
Ai cam grabit actiunea, insa sper ca data viitoare sa aduci un capitol lung de tot.
Imi place asa de mult de Sasori, e asa de dulce.
Sa aduci nextul curand, bafta la scris si multa inspiratie.

PS>> Daca vrei, pot sa te ajut cu el. Doar daca vrei. happy


Iubire cât o Toamnă Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Iubire cât o Toamnă Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cât o Toamnă   Iubire cât o Toamnă I_icon19Mar 28 Aug 2012, 16:11

Wow am "aterizat" si eu pe aici intr-un sfarsit. Doamne sper ca m-ai putea ierta ca de abia acum am ajuns la minunatia asta. Descriere este pai... nu am cuvinte la cat de frumoasa este. Imi place foarte mult, de aceea sper ca nu te-ai supara ca data viitoare cand pui nextu sa-mi dai un pm astfel anuntandu-ma. Sper sa-mi indeplinesti dorinta.
Ale chan te kiss si te a hug !



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Iubire cât o Toamnă Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Iubire cât o Toamnă J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Iubire cât o Toamnă Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cât o Toamnă   Iubire cât o Toamnă I_icon19Vin 16 Noi 2012, 09:56

Fan Fic Sasuke&Sakura blocat din cauza inactivităţii.
Ultimul post datează din 28 August.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Iubire cât o Toamnă Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cât o Toamnă   Iubire cât o Toamnă I_icon19

Sus In jos
 

Iubire cât o Toamnă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-