Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 23 Iulie : Hi to Kaze

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
»ღ»Mary»ღ»
Genin
Genin
»ღ»Mary»ღ»

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 68
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : http://fanfic.a-evolution.com/

23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie : Hi to Kaze   23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 I_icon19Mar 17 Iul 2012, 09:28

wowww grozav capitol:X:X:X:X:X:X:XSper ca Minato a vazut faza asta ..poate asa isi da seama ca o iubeste pe Saski:X:X:XVin-o repede cu next:X:X
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie : Hi to Kaze   23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 I_icon19Mar 17 Iul 2012, 10:05

ce a facut? huh? huh? huh? huh? nu-mi vine sa cred ! vreau nextul repede sa vad ce sa mai intapla `!!!!!!!!!!` te kiss dulce
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie : Hi to Kaze   23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 I_icon19Mar 17 Iul 2012, 10:22

Nu imi vine sa cred. Am scris comul si am uitat sa dau " Trimiteti". Pff, sunt beata ... De la inceput :D
Buna scumpo 23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 78717
Mulrumesc ca m-ai anuntat
Imi pare bine ca ai adus next-ul dar imi pare rau ca nu sunt eu prima :((
Asa, din partea mea Minato si Kira primesc un mare "NU" . De cate ori vor ei. Deja inebunesc cand ii aud numele in ficul tau.
Kyoten? :X Cat de dragut este :X A sarutat-o? Odododod 23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 78717
Ce sa mai zic? imi place, place, place!
Vreau next-ul urgent!
Spor la scris si multa imaginatie!
:*
Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie : Hi to Kaze   23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 I_icon19Mar 17 Iul 2012, 13:03

Hei iubita! happy2
Am ajuns si eu cu intarziere, scuzele mele!
Mersii muuuult de anunt. in love
Acum sa trecem peste toate astea si hai la capitol.......nu prea am multe de zis in afara ca mi-a placut enorm iar cu ultima parte cred ca ne-ai lasat pe toti cu gura cascata. lough
Stii ca vrem cat mai repede nextul deci apucate de treaba. hi!
Sus In jos
Superbia.
Chūbu
Chūbu
Superbia.

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Wonderland awaits.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 479
Puncte : 541
Reputatie Reputatie : 38
Stare de spirit Stare de spirit : damned

23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie : Hi to Kaze   23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 I_icon19Joi 19 Iul 2012, 08:49

AAAAAAAAAAAAA.Vorba lui Saski:BASTARTULE!!!!Cum a putut...,Max...te rog in genunchi,cu saharel in varf,TE ROG!sa nu ii vada minato si saski sa nu se indragosteasca de Kyoten!
Acum...Super capitolul ca deobicei!Spor la tastat!

Illy va pupaceste dulce de tot!!! kiss kiss kiss
Sus In jos
http://devils-know.tumblr.com
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie : Hi to Kaze   23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 I_icon19Lun 23 Iul 2012, 13:55

Azi este 23 iulie iar primul gand mi-a venit la ficul tau, Max! happy2
Si serios, cand pui nextul? very sad
Ne-ai lasat in aer aici si avand in vedere ca e 23 iulie, ar fii foarte placut gandul ca aduci nextul azi.
Nu prea cred ca am sanse sa vina dar macar maine sau cand poti dar cat mai curand.
Te rog cu ciresica deasupra sa il aduci puppy eyes si daca nu merge cu frumosul iti fur coasa si te vizitez la miezul noptii evil devil mua ha ha
Acum sa vedem, ne faci o surpriza azi? think Traim si vedem daca te induri si il aduci. dap !

Sus In jos
OrangeAndBlue
Genin
Genin
OrangeAndBlue

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 208
Reputatie Reputatie : 4

23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie : Hi to Kaze   23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 I_icon19Lun 23 Iul 2012, 14:13

Iubita mea, iarta.ma ca am venit asa tarziu. Dar am fost plecata la mare... Acum sunt la tara, mai intru pe net si o data pe saptamana... Chestii.. Acum. Capitolul a fost superb! Si vreau sa iti spun ca astept cu nerabdare nextu. Vino draga si tu mai repede!!

Eo te pup si te iubesc kiss ❌

Ana.
Sus In jos
Superbia.
Chūbu
Chūbu
Superbia.

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Wonderland awaits.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 479
Puncte : 541
Reputatie Reputatie : 38
Stare de spirit Stare de spirit : damned

23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie : Hi to Kaze   23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 I_icon19Mier 25 Iul 2012, 16:46

fix pe 23 iulie m-am apucat sa scriu o carte despre ficul tau!!!
Cand o sa vezi la librarie o carte intitulata Sayuri, pastratoarea secretelor, sa sti ca e scrisa de mine, o sa fie foarte buna...si vei aparea si in carte si la multumiri!!TOTI VETI APAREA !!!!! VA IUBESC !!!! kiss happy2 ;;) kiss happy2 ;;) rainbow :\
Sus In jos
http://devils-know.tumblr.com
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie : Hi to Kaze   23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 I_icon19Dum 29 Iul 2012, 01:49

Chapter IV:

„Pasi grabiti se auzeau in padurea deasa, oriunde te-ai uita erau numai copacii, pasii fiind singurele sunete, impreuna cu, croncanitul ciorilor si urletele coiotilor. Din cauza oboselii, stiind ca, e curpinsa de frica, nu avea cum sa nu se opreasca. Respira accelerat, insa, linistea care se asternuse in padure de-odata era apasatoare. Un pas, atat, tot ce putuse auzi, in momentul celelalt, o mana ii acoperea gura, pe timp ce cealalta era in spatela gatului, o miscare, si ii intoarse capul spre dreapta, iar trupul ei, dintr-o data, cazu fara viata pe pamantul tare. Luna se afundase in miile de nori care, acoperise-ra cerul, picuri de apa indreptandu-se catre sol. Iar natura isi spunea cuvantul, acel cineva zambise demonic, dupa, luand trupul fetei, se facu nevazut.”
*

* *

„Ce a facut?” proprozitia care intervenii in gandirea rozaliei, brunetul rupse sarutul incet, langa el, Tomoe, uitandu-se confuza si in acelasi timp uimita. Saski era inbujorata, insa, isi reveni repede, „certandu-l” pe Kyoten care , era amuzat de situatie.

-Ce te framanti doar pentru un sarut, doar nu a fost primul, nu? Glumi el, insa, Saski nu era de aceiasi parere.

-Nu idiotule! Normal ca nu, doar tot tu...

-Ti-am laut primu sarut, nu? O intrerupse brunetul, acum, Tomoe simtea ca e in plus, vroind sa plece, dar ramanea pentru a se delecta cu spectacolul.

-Taci Kyoten-baka! Asta a fost o greseala acum vreo 9 ani! Si...oricum nu conteaza, spuse intorcand-se cu spatele, satena se uita ciudat la cei doi, si nu ezita sa intrebe daca ei doi se cunosteau.”

FlashBack:

„Raikage-sama este culmea! Ma plimba din sat in sat pentru niste misiuni nenorocite, si.., oricum, cat ma poate enerva! Insa nici nu se compara cu prostia, chiar daca, am schimbat echipele fiindca, resubliniez, cand a facut echipele, Hokage-le-sama, nimeni altu decat Naruto Uzumaki, era cam beat si, veneam eu in locul surori mele, Suzuna. Mda, am ajuns departe cu gandire, adica, ma refer la, faptul ca, Raikagele nu este mai enervant ca si Kade!

Zau asa, baiatul ala cred ca, are tarate in loc de creer! Insa, am ajuns la concluzia ca, sormea il place, ceea ce e ciudat...

Ma rog, sa revenim, impreuna cu „maestrul” Bee, care numai maestru nu este, ma indrept catre satul nisipului, pentru nu stiu ce misiune care, ne-a incredintat-o Kazekagele. Vai, „Regele rapului” sa suparat ca am zis ca, vorbeste doar prostii. Macar e liniste, ceea ce e bine. Matatabi nu ar trebui sa ii dam o lectie? „Poate alta data” zise mofturos, eh, si tu imi faci in ciuda? Nici pasi nu se auzeau prin padurea asta, dupa padure este desertul apoi, dupa inca jumatate de zi de mers, ajungem in sat. Bee se opri, facandu-mi semn ca cineva se apropie, eram sigura! De ceva timp, cineva ne urmarea asta era sigur. Nu, nu ne urmarea ci, fugea, iar acel cineva se indrepta catre noi. Imi dusem mana catre gentuta cu kunaiuri, scotand un ac de otel numit senbo, vantu incepuse sa adie, fiorii crescand cu fiecare clipa. Hai aratati-va lasilor!

In spatele nostru, cam in jur de vreo 20 de metri, 3 copacii foarte mari au cazut de-odata, ramanand intepeniti in ceilalti, unul indreptandu-se catre mine. Eu si Bee sarisem, disparand de acolo, iar in clipa urmatoare, am putut vedea 4 ANBU ai satului nisipului, urmarindu-ne?!!

Nu, nu noi eram tinta, fiindca au disparut intr-o clipa, eu si Bee, si asa nu aveam ceva de facut, am inceput sa ii urmarim, despartindu-ne.

„Uite ca vine!!!” ma anunta Matatabi, iar oricine era in saptele meu, aruncasem un kunai, si cine stie cum sa ferit, cazand pe mine, deasupra mea, intr-un sarut?!!

Pentru prima oara trebuia sa fie un dusman?!!

Ce doamne, insa, se ridica repede cerandu-si scuze, acel cineva era panicat, parul brunet ii era fluturat de vand, pe cand, ochii maritimi, se uitau in toate partile. In josul ochiului drept, era ori un tatuaj, ori un sigiliu, format de 4 bare groase, putin departate intre ele.

-Minato?!!!

-Eh? Cine? Eu sunt Kyoten!!”

Stiu ca inceputul va cam derutat dar veti afla despre ce e vorba in cap....nush al catalea, ma gandeam mai bine, asta nu e un fic sasusaku in care sakura este destinata lui Sasuke, e cu alte personake iar saski nu trebuie neaparat sa fie lui MInato:-? sau doar despre ei, din cate stiu, mai sunt 3 copii si tot 3 si lui naruto, trebuie sa mai schimb un pic infatisarea ca ma plictisise, o da, vreo 3 cap vor fi din trecutul lui saski in care il intalnise pe Kyoten. muhahha, :>
Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie : Hi to Kaze   23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 I_icon19Dum 29 Iul 2012, 02:06

Prima! nr1
Scumpa mersii muuult ca mai anuntat. in love
Ai avut dreptate, inceputul ma derutat si serios abea peste 3 capitole ne zici despre ce e vorba? biciuitor
Oricum, nu ma asteptam ca primul sarut a lui Saski sa fie asa, rapid, imprevizibil si din greseala.
Asta e viata ce sa-i faci? think
Si chiar nu putea si rozalia sa-i dea un pumn in moaca, adica baiatul asta are c-am mult tupeu. hmm...?!
Dupa cum te stiu, cine stie ce iti mai trece prin cap si cu ce ne vei surprinde, asa ca vreau nextul repede in love hi!
Sus In jos
»ღ»Mary»ღ»
Genin
Genin
»ღ»Mary»ღ»

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 68
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : http://fanfic.a-evolution.com/

23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie : Hi to Kaze   23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 I_icon19Dum 29 Iul 2012, 10:34

Genial capitolul..il ador:X:Xsper ca minato a vazut scena cu sarutul>:)SI SA STII CA SASKI TREBUIE NEAAPARAT SA RAMANA CU MINATO:x:x:x si sa continuam ..un capitol excelent debia astept sa aflu trecutul lui saski :X:X...ms ca m-ai anuntat >:D<:*
Sus In jos
OrangeAndBlue
Genin
Genin
OrangeAndBlue

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 208
Reputatie Reputatie : 4

23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie : Hi to Kaze   23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 I_icon19Dum 29 Iul 2012, 11:10

Draga mea, mersi mult pentru mesajul privat. Iar capitolul asta e super, asa e, nu prea am inteles inceputul, dar tot ce pot face este sa astept urm trei episoade. lough

Te pup, si spor la scris.

Ana kiss
Sus In jos
Tymy
Genin
Genin
Tymy

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 300
Puncte : 316
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Rime
Stare de spirit Stare de spirit : Și fericit:).....Și trist:(

23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie : Hi to Kaze   23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 I_icon19Dum 29 Iul 2012, 13:24

Maxxxxxx............ce doamne iarta-ma faci?x( .....cum sa nu fie saski si minato impreuna?:-W........sper sa imi schimb nervozitatea la nextx(
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie : Hi to Kaze   23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 I_icon19Lun 30 Iul 2012, 08:41

ca de obicei ultima dar nu ceea din urma la comm! acest capitol a fost super desii m-a camd derutat putin la inceput :;)): ca deobicei esti geniala ! vreau nextul cat mai perede puppy eyes te-am kiss !
Sus In jos
AlLyA ღ
Chūnin
Chūnin
AlLyA ღ

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 648
Puncte : 733
Reputatie Reputatie : 57
Stare de spirit Stare de spirit : H@@py ^-^

23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie : Hi to Kaze   23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 I_icon19Lun 30 Iul 2012, 14:32

Mersi mult ca m-ai anuntat
Ca de obicei un capitol genial care ne lasa putin in suspans abia astept sa vad ce se va intampla in urmatorul capitol
Sus In jos
Superbia.
Chūbu
Chūbu
Superbia.

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Wonderland awaits.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 479
Puncte : 541
Reputatie Reputatie : 38
Stare de spirit Stare de spirit : damned

23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie : Hi to Kaze   23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 I_icon19Lun 30 Iul 2012, 23:36

Hey...ce tare...eu te.am batut la cap sa pui next si tot eu aduc ultima comm.ul
Pai ce pot spune...super capitolul...tine.i tot asa...spor la scris.
Sus In jos
http://devils-know.tumblr.com
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie : Hi to Kaze   23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 I_icon19Mier 01 Aug 2012, 12:52

Fic blocat definitv la cererea autoarei aceasta îşi doreşte închiderea tuturor ficurilor ei actuale definitiv !
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie : Hi to Kaze   23 Iulie : Hi to Kaze - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

23 Iulie : Hi to Kaze

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri originale :: Fan Fic-uri originale blocate-