Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O viata nu prea fabuluasa !  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O viata nu prea fabuluasa !  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 O viata nu prea fabuluasa !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Va place ficul meu ?
Da !! este tare !
O viata nu prea fabuluasa !  I_vote_lcap73%O viata nu prea fabuluasa !  I_vote_rcap
 73% [ 8 ]
Este dragut !
O viata nu prea fabuluasa !  I_vote_lcap27%O viata nu prea fabuluasa !  I_vote_rcap
 27% [ 3 ]
Nu nu imi place !
O viata nu prea fabuluasa !  I_vote_lcap0%O viata nu prea fabuluasa !  I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nu inchidel este o pierdere de timp !
O viata nu prea fabuluasa !  I_vote_lcap0%O viata nu prea fabuluasa !  I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 11
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Muertos
Academy Student
Academy Student
Muertos

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva nu cred ca vrei sa stii
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 52
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Ficurile si scoala
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19Mar 26 Iun 2012, 15:28

Buna acesta este primul meu fic si sper sa iasa bine !

2 In trecut :
Minato pov :
Kushina este in fata mea si se vaita de dureri groaznice . Eu am puse mainile pe burta ei pentur a sigila Kubby la loc indata ce naste. Eu sunt al 4 lea Hokage si am sa imi protejez familia si satul pana la moate ! Stiu este un juramant periculos dar asta este treaba mea ! De oadata Sury scoate un baietel blond ca spicele de grau si il infasa . Intind mana spre el dar Sury imi da peste mana spunandumi ca mama trebuie sa il vada in tai .Dar separe ca mai este unul . Asa ca Suryy il lasa pe baietel in graba dar totusi cu grija pe patutul de langa si se indreapta in graba sascoata si celalalt copilasii ! Kushina zice cu o voce fara grai :
- Minato ce zici de de Naruto pentru pitikania aceea mica ?
Ii raspund ca este un nume minunat si ca asa va ramane !
Imi continui treaba sigilandul pe kubby in Kushina ! Acesta fiind sotia mea . Are parul roscat si ochii albastrii . O personalitate ciudat rau dar tot odata dulce rau !
Vad cum scoate o fetita dulce cu parul roscat ca al Kushinei si cu ochii albastrii ca ai mei !
Apropo eu ma numesc MInato Namikaze si am 23 de ani . Partul imi ieste blond ca spicile de grau si ochii albastrii ca marea . Vad cum Sury infasa fetits cu ochii ca marea si i-o arata Kushinei . Ma intorc pentru a sigila sigiliul cu tot cu Kubby dar aud din spate cum se sparge ceva . Curios din fire ma intorc si vad ca un om mascat imi tinea copii in brate cu kunayul la gat . Intind mada sa vorbesc dar Kushina scoate un scancen de durere separe ca Kubby nu asteapta . Sa te i-a N***a Kubby stai acolo ca de nu imi iau capace de la Kushina ! Omul imi arunca prunci in sus si pleaca ! Folosesc kunayul artizanal si zbor spre copii , ii prind dar aveau exploziv pe spate . Sar si le dau Fasa jos si o arunc in timp ce explodau ! Copiii sunt bine dar Kushina nu o vad luata pe sus de acel mascat ! Masca lui era portocalie cu dungi albe iar pelerina era alba ! Ma teleportez in casa mea si imi pun copii in patut si fug dupa Kushina dar prea tarziu Kubby iesise din ea si ataca Konoha !
Ma duc la locul de unde a venit Kubby si o gasec pe Kushina incercand sa se tarasca pana in sat . O iau in bate si o duc la copii . O las langa ei si plec sa apar satul ! Ma duc pe muntele Hokage si il vad pe Mascat . Incep sa ma lupt cu el pana acesta cade jos taranduse in adancuril;e paduri de langa Konoha !
Fug sa il iau pe Naruto si pe Kushina . Am un plan dar asta necesita moartea mea si a Kushinei .
Ili iau si o las pe micuta singura la adapostul Konohei !
Fug pe campul de lupta toti ma fad . Pun o bariera in jurul nostru si a lui Kubby . Al 3 lea crede ca am inebunit depe partea cea lal ta . Dar trebuie sa o fac . Nustiu acum dece l-am ales pe Naruto dar cand va fii timpul sa ii spun voi stii sigur . Il pun pe Naruto pe un sigiliu si pun sangele meu si al lui Kushina pe burta lui ! Dar in momentul acela geara uriasa a lui Kubby ne strapunge pe mine si pe Kushina . Cu ultimile puteri pun sigiliul pe Naruto si inchid ochii pentru totdeauna !
In prezent :
..............
Merita continuat ?
O viata nu prea fabuluasa !  665748


O viata nu prea fabuluasa !  Tumblr_loci0yYvRz1qbb77eo1_500_large

Soy muerto?
Si ,soy !
Soy diavolo ?
No ,soy !
Soy una ninia muerta!
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
O viata nu prea fabuluasa !  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: Re: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19Mar 26 Iun 2012, 16:26

Merita continuat, dar ai actiunea grabita si greseli la tastare. Astept ca in capitolele viitoare sa te perfectionezi.
Imi pare rau daca te-ai suparat, dar iti zic pentru binele tau. a hug
Ja ne! hi!


O viata nu prea fabuluasa !  Tumblr_inline_mp6fzpDIS01qz4rgp

”Învingătorii nu renunță, iar cei care renunță nu ajung învingători.”
- Aristotel -
Sus In jos
yuky
Genin
Genin
yuky

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : HoMe In ThE sHaDoW...>[]<
Nr. mesaje Nr. mesaje : 312
Puncte : 383
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC/kpop (guitar, piano,flaut, voice/choir, songwriter) DANCE; KARATE
Stare de spirit Stare de spirit : Shut up!!!

O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: Re: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19Mar 26 Iun 2012, 17:55

happy2 Cum a spus si Saku_Sasu ... roll ...BUT IS OK ... continuă ... courage ... lough dap ! happy2
FRUMI!!!^^NEXT PLEASE!?in love


O viata nu prea fabuluasa !  27068937
Awww...So shy... ;3


Ultima editare efectuata de catre yuky in Mar 26 Iun 2012, 18:01, editata de 1 ori
Sus In jos
Muertos
Academy Student
Academy Student
Muertos

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva nu cred ca vrei sa stii
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 52
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Ficurile si scoala
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: Re: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19Mar 26 Iun 2012, 18:00

da fetele o sa aduc nextul maine! ~~~~~~~~~
Z'Bey


O viata nu prea fabuluasa !  Tumblr_loci0yYvRz1qbb77eo1_500_large

Soy muerto?
Si ,soy !
Soy diavolo ?
No ,soy !
Soy una ninia muerta!
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
O viata nu prea fabuluasa !  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: Re: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19Mar 26 Iun 2012, 18:03

Frumos capitol:*!
Astept next :*!
Kisses and hugs! >:D<



O viata nu prea fabuluasa !  Cooltext1711025034_zps229023de
O viata nu prea fabuluasa !  Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
O viata nu prea fabuluasa !  Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
O viata nu prea fabuluasa !  Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: Re: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19Mar 26 Iun 2012, 19:33

Pai draga mea ,
Am ajuns .Stiu ca fetele ti-au spus dar o mai zic si eu o data .
Actiunea e grabita rau . Pentru a evita acest lucru mai adauga descriere ,.
Ai muuuuuuulte greseli de tastare . Dar dai uyn edit si se rezolva .
Pai ca fic e destul de dragut . Abia astept sa vad cum dezvolti .


O viata nu prea fabuluasa !  4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
Light
Genin
Genin
Light

Sex : feminin Localizare Localizare : Oriunde,oricand...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 121
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : I'm not addicted…I'm just afraid of that voice that says ‘goodbye’

O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: Re: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19Mar 26 Iun 2012, 19:34

Hei micuta mea surioara a hug

Pai inceputul mi se pare foarte interesant, actiune si demult nu am mai citit un fic care ii include pe Minato si Kushina. Pai se pare ca aici Naruto are o surioara ce dulce in love . Oricum incearca sa te axezi mai mult pe descriere, pentru ca talent si daruire ai din plin. Actiunea nu este foarte grabita, ai senzatia ca este grabita din cauza descrierii nefixate. De-abia astept nextul si nu uita sa ma anunti.

Light



O viata nu prea fabuluasa !  Scaled.php?server=341&filename=tumblrlysgosxltj1qlelp0

♥️Behind my smile is a hurting heart. Behind my laugh, I'm falling apart.♥️
♥️Look closely at me and you will see, the girl ♥️
♥️I am...isn't me.♥️
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: Re: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19Mar 26 Iun 2012, 19:38

trebuie continuat asa ca anunta-ma la next , please kiss


O viata nu prea fabuluasa !  Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Muertos
Academy Student
Academy Student
Muertos

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva nu cred ca vrei sa stii
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 52
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Ficurile si scoala
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: Re: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19Mar 26 Iun 2012, 20:58

Am revenit sper a va placa acest capitol mai mult decat celelalte!'

2 Inceputul
In prezent :
Autoarea (Eu Dess) :
Naruto si surioara lui mai mica cu 5 minute .Care a primit numele Cecilia dau fratele sau o stiga CeCe sau Sakura de la florile de ciresi care cunt preferatele lui ! Acestia locuiesc la orfelinatul Konohei ci impart acelasi apartament . Care contine doua parturi , doua dulapuri , o basa cu 3 scaune , un frigider si o baie utilata . Acestia in prezent au 6 ani  si o duc destul de bine cu bani depe alocatiile lor . Naruto este mai greu de cap dar se descurca bine . !
Apartamentul lor este vopsit in Crem si portocaliu .Paturile lor sunt normale cu asternutur albe sau albastre depinde ce asternuturi le da doamna de servicu .Masa este din lemn de ciresi deschis iar baia este alba cu verde si portocaliu ! Cece este o fetita jucausa e ii place sa se joace dar sa se si antreneze cu fratele sau . Are o talie mica pentru varsa sa de 6 ani . Naruto este umpic mai inalt decat Cece dar  ea tot ajunge sa-i mai dea cate o palma cand se prosteste !
In momentul acesta cele doua trupusoare de copiil dormeau adanc pana cand razele galbene si caldute ale soarelui iau trezit . Micuti s-au dus sa se imbrace  in hainutele lor micute si dragute pentru ca azi aveau prima zi de academie .Cece si-a luat o rochiita crem cu o dunga neagra la talie  iar Naruto intr-un pantalon de traning negru si  un tricou alb cu model rosu  .Isi iau sandalele ninja in picioare si
ghiozdanele si pleca in fuga spre Academie .Drumul a fost lung dar a meritat cand au ajuns in dreptul unei cladiri mari crem cu multi parintii si copii .
Un domn spune in curtea plina de flori si copacii sa mai asteptam putintel pana se repartizeaza clasele . Cei doi pricindei se aseaza pe leaganul micut agatat de  copacul de langa coltul curtii . Din departare  Naruto  urmarea cu privirea o micuta fetita inter-un kimono lung si frumos . Acesta vine incet spre noi dar ete oprita de o blonda  infumorata rau . Copii se ducera la fete si zic in acelasi timp :
-Ce ai cu ea ce ti-a facut ?
-Pai nimic dar de ce va bagati nasul unde nu va fierbe oala ?
-Pai nu mise pare normal sa o jicnesti !
-Dada hai pa ! si pleca in drumul sau .
Copii se duc la careu pentur ca au fost  strigati sa se alinieze pntru uracrea in clasa a 1 a C .
Copiii fac in data ce a spus profesorul si pleaa incet spre clasa lor .
Clasa este mare si luminuasa de culorii crem  ce iti aratau caldura . Clasa avea banci de cate 3  asa ca Naruto si Cece s-au asezat cu Hinata in banca . Naruto nu dupa mult timp plecase sa puna o capcana pantru profesor . Toti copiii radeau .Asa ca Cece s-a enervat si s-a dus la Naruto si i-a dat un siut in copce  de a fost fortat sa cada toti radeau pana cand in clasa intra ..........................

Sper sa va placa prieteni si Voua Mami si Surioara !
va Iubesc pe toti !

Uite ci poze :
Ino:O viata nu prea fabuluasa !  2Q==
Hinata:
O viata nu prea fabuluasa !  9k=
Naruto : O viata nu prea fabuluasa !  Z

Cece ( Sakura ) : O viata nu prea fabuluasa !  9k=
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: Re: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19Mar 26 Iun 2012, 21:05

pai au cateva greseli , dialogul este cam multisor si sec , ar fi mai frumos daca ai mai restrange , nu sa incepi un alt rand dupa ce ai pus punnct , e destul de bun dar mai trebuie lucrat la el ., asteot next si mersi ca m-ai anuntat


O viata nu prea fabuluasa !  Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: Re: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19Mar 26 Iun 2012, 21:07

Pai de la primul capitol e o inbunnatatire .
Sa sti ca inca mai ai actiunea grabita .Ai incercat sa adaugi descriere dar mai trebuie .
Inca ai greseli de tastare .
Ideea este chiar foarte draguta si simpatica . E dulce .Pozele sunt frumoase .
M,ultumesc de anunt scumpa si adu next repejor .
Te pupa mama kiss


O viata nu prea fabuluasa !  4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
Muertos
Academy Student
Academy Student
Muertos

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva nu cred ca vrei sa stii
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 52
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Ficurile si scoala
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: Re: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19Mar 26 Iun 2012, 21:22

Multumesc si eu te pup mami !


O viata nu prea fabuluasa !  Tumblr_loci0yYvRz1qbb77eo1_500_large

Soy muerto?
Si ,soy !
Soy diavolo ?
No ,soy !
Soy una ninia muerta!
Sus In jos
Ilynca(Ily)
Genin
Genin
Ilynca(Ily)

Sex : feminin Localizare Localizare : In fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 150
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor
Stare de spirit Stare de spirit : 50%

O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: Re: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19Mar 26 Iun 2012, 22:19

Deci draga am ajuns si eu la ficultau.
Cred ca ai prea putina descriere si
actiunea e grabita,am observat si citeva
greseli de scriere ,nu zic ca nu imi place
si iti spun spor la scris si la idei
P.S.daca nu cer prea mult anunta-ma cind pui
nextu!!
Sakura(I) te pupaceste rau!!
p.s.Sper ca nu te-am suparat???
Sus In jos
http://dincolo-de-imaginatie.blogspot.com/
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: Re: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19Mar 26 Iun 2012, 22:41

Bunaa ^.^
Pentru primul tau fan fic e destul de bine, Ai mai evoluat de la primul capitol. Ai mai putine greseli de tastare, ceea ce e bine. Actiunea e cam grabita. Restul iti va spune un critic, el stie mai bine.
Astept urmatorul capitol, sper sa vina cat mai curand :).
Succes si bafta la scris :*
Sus In jos
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
O viata nu prea fabuluasa !  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: Re: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19Mar 26 Iun 2012, 23:06

Tu fata,vreau next! rainbow :\ Ideea imi place mult si crede-ma si eu am un fic (dar nu pe site)tot asa,cu ideea ca Naruto are o suri descrisa la fel!Gandireaaa..Oricum,actiunea e putiin cam grabita si ar trebui sa mai pui niste descriere.Scuze de asta dar,te vei perfectiona si va iesi mai bine.TE LOG DIN INIMA SA-MI SPICUIESTI CAND PUI NEXT! LoVe Ya! a hug


O viata nu prea fabuluasa !  Tumblr_n9m1g40YwR1tzv1dpo1_500

♦♦♦♦♦♦♦♦
When it rains
Look for rainbows
Sus In jos
Muertos
Academy Student
Academy Student
Muertos

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva nu cred ca vrei sa stii
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 52
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Ficurile si scoala
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: Re: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19Mier 27 Iun 2012, 15:27

Oke dragi mei o sa aduc nextul imediat !
Z'Bey de la Dess


O viata nu prea fabuluasa !  Tumblr_loci0yYvRz1qbb77eo1_500_large

Soy muerto?
Si ,soy !
Soy diavolo ?
No ,soy !
Soy una ninia muerta!
Sus In jos
Light
Genin
Genin
Light

Sex : feminin Localizare Localizare : Oriunde,oricand...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 121
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : I'm not addicted…I'm just afraid of that voice that says ‘goodbye’

O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: Re: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19Mier 27 Iun 2012, 17:52

Deci chiar ai pus poza a hug

Surioara mea mica si plina de imaginatie, ce mandra sunt de tine. Ai facut un progres de ultima data si imi place mult. Naruto nebunatic ca intodeauna, CeCe adorabila, Ino o scorpie cum ne-am obisnuit:)). Se pare ca descrierea ta se dezmorteste, peste cateva capitole presimt ca deja esti experta.:x De abia astept continuarea, incearca sa descrii mai mult emotiile personajelor, fie ele de frustrare, de teama, de fericire, incearca sa te axezi pe descrierea sentimentala, in rest nu uita sa ma anunti. in love

Light



O viata nu prea fabuluasa !  Scaled.php?server=341&filename=tumblrlysgosxltj1qlelp0

♥️Behind my smile is a hurting heart. Behind my laugh, I'm falling apart.♥️
♥️Look closely at me and you will see, the girl ♥️
♥️I am...isn't me.♥️
Sus In jos
Muertos
Academy Student
Academy Student
Muertos

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva nu cred ca vrei sa stii
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 52
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Ficurile si scoala
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: Re: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19Mier 27 Iun 2012, 20:29

3 Naruto :


Deoadata in clasa se face liniste iar sora mea cu par de
foc pleaca capul in jos si se inbujoreaza .Cend ridic privirea in sus vad un
domn care se uita la noi incruntat .Cred ca artrebuii sa ii supna cineba “ BAI
TATAIE DACA TE INCREUNTI ASA OSA AI RIDURII MARI “ nu ca-si fii expert . Domnul
are o statura mijlocie . O coada de cal
lunga ci pare sa aiba 14 ani . Are ochii ca ai unui doamne ! Dar ce sa-i faci !



Vad cum Cece este rusinata de mai are putin si plange . O
iau de umeri si toti din clasa incep sa
rada de noi . Atunci vad cum de inerveaza si isi da pretonul sau de foc din
ochii si zice cu lacrimi in ochiii .:



-
Ce este asa de ras deparca voi stiti cum este ca lumea sa
fie dezamagita de tine ci sa fii
badjocorit tot timpul !Cand am auzit ce a zis
o lacrima mi-a parut pe obrazul meu alb ca laptele . Ma simteam ciudat
deparca mi de ace mi-ar intra in inima . Are dreptate de ce ne iau peste
picioar cand nici macar nu stiu ce este
sa nu ai parinti de la nastere ! Oftez adanc . Atunci de la spatele
profesorului iase un copiil de varsta nostra care zice :



-
Eu stiu ce inseamna , numai ca eu nu sunt batjocorit !


Vad cum profesorul ii zice
frate copilului cela si nous a ne
asezam inapoi .



Cand passim pe parchetul alb o fata cu parul roscat din
stanga mea ii pune piedica Ceciliei si cade jos . Atunci toti rad de ea . Toata
clasa pana ci acel copil care i-a dat dreptate .O ridic incet de pe podea si o
ajut sa mearga pana la locul ei .



Toti radeau de lesinau .Numai Hinata nu . Cece plangea ci
avea fata rosie in obraji de rusine .Palmele ei devenira ude si toti radeau de
ea pan cand Profesorul a facut liniste in clasa . Acesta incepe sa vorbeasca :



-Liniste ! Voua var placea sa rada toata lumea de voi ? NU
! Sasuke credeam ca ai mai multa demniate
decat arati dar mam inselat
fratioare . Asa sa ma prezint si sa strig catalogul . Sunt Itachi Uchiha si am
15 ani ,voi fii profesorul vostru de acum , pana vetii absulvii Academia ninja
! Acum catalogul !



Aburame …………………….Uchiha este …………………………………Uzumaki
Cecelia este , Ci Uzumaki Naruto . Este , da .



Atunci in camera luminata intra …………………………………


O viata nu prea fabuluasa !  Tumblr_loci0yYvRz1qbb77eo1_500_large

Soy muerto?
Si ,soy !
Soy diavolo ?
No ,soy !
Soy una ninia muerta!
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: Re: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19Mier 27 Iun 2012, 20:41

wow , ce naiba nenorocitule de Sasuke? zici cum stii dar razi de ea? inca fara motiv? vai ce te-as cotonogi , enxtu draga mea , te-ai ma perfectionat dar mai ai de lucrat , astept cu nerabdare nextu:*


O viata nu prea fabuluasa !  Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
O viata nu prea fabuluasa !  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: Re: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19Mier 27 Iun 2012, 20:43

Imi place ce ai scris pana acum, chiar imi place.
Astept next si te rog fii atenta la greselile de tastare.
Spor la scris! kiss


O viata nu prea fabuluasa !  Tumblr_inline_mp6fzpDIS01qz4rgp

”Învingătorii nu renunță, iar cei care renunță nu ajung învingători.”
- Aristotel -
Sus In jos
Ilynca(Ily)
Genin
Genin
Ilynca(Ily)

Sex : feminin Localizare Localizare : In fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 150
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor
Stare de spirit Stare de spirit : 50%

O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: Re: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19Mier 27 Iun 2012, 20:58

Hey sa stii ca m-am suparat putinel pe tine,
pai cum asa eu te rog sa ma anunti si tu ce faci
lasi capitolul asta interesant neanuntindu-ma
pe mine!!Ei lasa sa revenim ador ficul tau
si astept nextul!!
Sper ca de data asta sa ma anunti!!
Sus In jos
http://dincolo-de-imaginatie.blogspot.com/
Muertos
Academy Student
Academy Student
Muertos

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva nu cred ca vrei sa stii
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 52
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Ficurile si scoala
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: Re: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19Mier 27 Iun 2012, 21:01

Da sefa te anunt doar am uitat
ca eram pe cHat si capul

imi este de dovleac !


Aici a fost DEss dar foarte DEsss DESSS !


O viata nu prea fabuluasa !  Tumblr_loci0yYvRz1qbb77eo1_500_large

Soy muerto?
Si ,soy !
Soy diavolo ?
No ,soy !
Soy una ninia muerta!
Sus In jos
Light
Genin
Genin
Light

Sex : feminin Localizare Localizare : Oriunde,oricand...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 121
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : I'm not addicted…I'm just afraid of that voice that says ‘goodbye’

O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: Re: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19Mier 27 Iun 2012, 21:08

Iti bati joc de mine :| surioara cum ma poti lasa asa, mooor.

Curiozitatea mea, nu mai rezist, daca nu aduci cu viteza luminii next-ul te sinucid rolling on the floor Pai descrierea cum am mai spus se imbunatateste cu fiecare capitol continua tot asa. Actiunea nu este grabita si O DUMNEZEULE ITACHI E ACOLO, cum, ce, cand, unde MOR:x?Chiar imi place si imi este asa mila de saracuta CeCe, cum pot animalele alea sa se i-a in halul ala de ea. Nu conteaza genial, si cum am mai spus ai foarte multa imaginatie, felicitari! Ca de fiecare data te rog sa ma anunti si te pupacesc a hug

Light



O viata nu prea fabuluasa !  Scaled.php?server=341&filename=tumblrlysgosxltj1qlelp0

♥️Behind my smile is a hurting heart. Behind my laugh, I'm falling apart.♥️
♥️Look closely at me and you will see, the girl ♥️
♥️I am...isn't me.♥️
Sus In jos
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
O viata nu prea fabuluasa !  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: Re: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19Mier 27 Iun 2012, 22:55

A se watch????NAIBA SASUKE!ZICI CA ESTI LA FEL DAR RAZI CA CEVA INTR_O CALDARE????!!!SI SARACA CECE! crying IMi PARE RAU DE EA!NEXT REPEDE CA SI ASA SUNT CUCU SI SUNT IN STARE DE ORICE+COMANDA PLIZZ SA MA ANUNTI CAND PUI NEXT!lLoVe Ya!P.S. Am uitat ceva supe important!E SUPER TAREEEEEE CAPITOLUL!NEXT!AGAIN!


O viata nu prea fabuluasa !  Tumblr_n9m1g40YwR1tzv1dpo1_500

♦♦♦♦♦♦♦♦
When it rains
Look for rainbows
Sus In jos
Fantoma
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Fantoma

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde nu vrei tu sa fiu.
acebook acebook : Foloseste "url" caci deformezi profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2335
Puncte : 2442
Reputatie Reputatie : 81
Hobby-uri Hobby-uri : Strict secret
Stare de spirit Stare de spirit : E complicat

O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: Re: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19Joi 28 Iun 2012, 09:36

Buna!
Am trecut si eu pe aici pe la tine si am zis ca e o poveste frumoasa asa ca astept next in love


Be strong both in times of heavy and light can make you the winner

O viata nu prea fabuluasa !  Gfgfgfgfrtrte

Doar prieteni? (+16)
La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16
Sus In jos
Continut sponsorizat




O viata nu prea fabuluasa !  Empty
MesajSubiect: Re: O viata nu prea fabuluasa !    O viata nu prea fabuluasa !  I_icon19

Sus In jos
 

O viata nu prea fabuluasa !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-