Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Panterele din New York - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Panterele din New York - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Panterele din New York

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Panterele din New York - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Panterele din New York   Panterele din New York - Pagina 4 I_icon19Mier 22 Aug 2012, 15:34

doamneee!!! cat am putut sa rad mi-a placut enorm de mult!!!
deci mi-a placut faza cu naruto si youtube-ul sau cand naruto spune bancul ala rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
deci fara alte introduceri nextul repejor
te-am pupat dulce, spor la scris kiss kiss kiss kiss
Sus In jos
ZuZuLiNa
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 69
Puncte : 75
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,cititul,moda si iesitul in oras cu prietenii mei
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu zambareata

Panterele din New York - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Panterele din New York   Panterele din New York - Pagina 4 I_icon19Mier 22 Aug 2012, 15:52


super capitolul!
Plin de confuziuni. saracutza saku! acum zau voi pe cine ati alege dintre cei doi ca eu pe amandoi.
abia astept sa vad ce nebuni o sa se intample la clubul Iasomnia.
PS: mersi ca mai anuntat si sper ca o so mai faci!
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Panterele din New York - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Panterele din New York   Panterele din New York - Pagina 4 I_icon19Joi 23 Aug 2012, 09:15

doamne cat de tare a putut sa fie faza cu shutul in fund a lui naruto rolling on the floor rolling on the floor nu mai pot de ras rolling on the floor rolling on the floor sau cea cu youtube-ul rolling on the floor doamne adica sakura mai av putin si il omora si lui ii era ca ajunge vedeta pe youtube rolling on the floor cat de baka ... rolling on the floor dar si momentele dulci au fost super frumoase in love si sper ca in final sakura sa-si dea seama ca pe Sasuke il iubeste in love si sper ca o sa aduci next-ul cat de curand te--am kiss !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mPanterele din New York - Pagina 4 Yvf
Sus In jos
† LoRy †
Genin
Genin
† LoRy †

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ღ In hell ღ
Nr. mesaje Nr. mesaje : 426
Puncte : 476
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Să'l plimb pe Cerber
Stare de spirit Stare de spirit : Sadică ψ

Panterele din New York - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Panterele din New York   Panterele din New York - Pagina 4 I_icon19Vin 24 Aug 2012, 12:15

mersi moolt nebuno ca m-ai anuntat de next si ca de obicei e zooper "ai mila de clovnul tau credincios" e belea Naruto asta .am ras sa cad pe jos nu alta .si abia astept sa-ti vad planurile nebuuuuune :)))) kiss kiss anunta-ma de next dk vrei


Panterele din New York - Pagina 4 Tumblr_mhws7peRhK1rpeqp2o1_500_large
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Panterele din New York - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Panterele din New York   Panterele din New York - Pagina 4 I_icon19Mier 29 Aug 2012, 14:21

Mi-a placut la bnebunie cap. si scuze, sccuze ca nu am mai trecut pe la ficul tau de multa, multa vreme, dar ce conteaza e ca m-am intors happy2. Am ras de nu am mai putut, mai ales partea in care Naruto voia sa puna totul pe youtube, a fost prea tare, mi-as fi dorit sa fiu si eu acolo sa avd totul cu ochii mei :=);. Deci, se pare ca Sakura s-a indragostit de amndoi, nu vreau, nu vreau crying, vreau de Sasuke, ai inteleso S-A-S-U-K-E. Stiu, stiu sunt nebuna, asa sunt eu n-am ce face. Abia astept next-ul si spor la scris. Te pupaceste Lola
p.s: Sa ma anunti si pe mine cand pui next-ul kiss



Panterele din New York - Pagina 4 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
Panterele din New York - Pagina 4 Arptg
Sus In jos
Fideluţă :|
Genin
Genin
Fideluţă :|

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In a world apart. A world that does not exist.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing and painting
Stare de spirit Stare de spirit : Matter what mood when everyone is "happy"?

Panterele din New York - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Panterele din New York   Panterele din New York - Pagina 4 I_icon19Lun 03 Sept 2012, 23:42

Buna a aterizat si eu pe aici cam traziu nu? dap !
Oricum... happy
Asta e unul din cele mai tari ficuri citie de mine!E super reusit!Meriti un premiu! a hug
Ai asa multa descriere parca sunt eu in locul personajelor! rusinos
E super reusit!Nu mai am cuvinte asa ca o sa zic repede ce vroiam sa iti zic de la inceput.2 propozitii. in love
1 Pune nextul cat mai repede ca de nu biciuitor
si happy2
2:sakku:te pupaceste!!! kiss


Panterele din New York - Pagina 4 25tu87r
,,Life is pain, highness. Anyone who says differently is selling something.''
                                                 - William Goldman -
Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

Panterele din New York - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Panterele din New York   Panterele din New York - Pagina 4 I_icon19Vin 07 Sept 2012, 00:15


Buna dragilor! happy2 Dupa o lunga perioada de timp, in sfarsit am reusit sa termin capitolul asta. Imi pare foarte rau dar timpul a fost impotriva mea si ca sa fie si mai rau, mintea si-a luat o scurta vacanta, a plecat la plimbare fiindca vacanta de vara e pe sfarsit si ea vrea sa profite de putinul timp care a mai ramas. hmm...?! Dupa ce m-am certat cu ea cateva zile, pana la urma ne-am apucat de scris si uitati ce a iesit! Sa speram ca efortul nu a fost in zadar asa ca....LECTURA PLACUTA! in love


Capitolul 12: O seara in club.

Inca de acum jumatate de ora cotrobai magazinele rand pe rand in cautarea unei rochii. Mi-am pus in cap ca in seara asta sa beau pana intru in coma alcoolica, sa ma distrez pana corpul nu ma mai asculta si poate sa ma "joc" cu vreun necunoscut. Daca as fii fost altcineva si m-as vedea acum, as zice ca sunt nebuna, ce m-ar aduce in halul asta? Inima......asta ma adus in acest hal. Simt ca innebunesc, simt ca nu mai stiu NIMIC! Confuzia asta ma omoara, niciodata nu am fost pusa intr-o astfel in situatie. Si totusi, de ce vreau sa fac toate astea, de ce vreau sa ma ranesc? Nici eu nu pot sa zic de ce, dar stiu ca beau cand sunt foarte suparata, dar acum, o fac ca niciodata, defapt urmeaza sa o fac. Dar ironic este ca, chiar daca bei un pahar, 10, 100 sau chiar 1000 tot nu uiti, din contra durerea e mai mare, mai apasatoare, cel putin asta mi se intampla mie. Sa lasam asta, ce o fii, o fii dar ceva imi spune ca se va intampla ceva asta seara, nu imi dau seama ce, dar o simt. In fine....astazi sunt tare prietenzioasa, am gasit tot felul de rochii frumoase dar nimic care sa-mi placa. Ma dau batuta si iau un taxi pana acasa, poate gasesc acolo ceva. Ajung acasa unde dau de Naruto. Nu am nici un chef sa vorbesc cu el asa ca urc scarile repede dar silentios si intru incet in camera mea. Dar ce cauta acasa? Acum cand vreau si eu sa nu dau ochii cu nimeni, mai ales cu blond si brunet, trebuie sa il gasesc pe Naruto acasa!
Gandurile imi sunt intrerupte deoarece pasii blondinului, rasunau apasat si grabiti, ca si cum ar avea ceva cel apasa si nelinisteste.
-Sakura unde esti? Te astept acasa si tu nu vii! spune nervos pentru el
-Off, mai bine nu mai vorbbesc singur si o sun!
Oo si soneria e data la maxim. Ce ma fac? Telefonul incepe sa sune puternic si nici nu stiu ce sa fac, sa ma ascund, sa ma pitesc sub pat, sa raman pe loc, ce sa fac? Cand sa fac un pas si sa fug, blondul intra in incapere si, dupa cum vad, nici nu stie ce reactie sa aiba, sa fie suparat, confuz, indiferent...
Scap un "buna" tamp printre buze, urmand un zambet si mai tamp. Acum parca seman cu Naruto. Acesta ofteaza si ma priveste usor nepasator.
-Buna ziua domnisoara Haruno! Pot sa stiu si eu pe unde ai umblat si de cand esti acasa?
La auzul spuselor blondinului izbusnesc in ras. Normal ca ma intreaba "Ce esste asa de amuzant?" Iar raspunsul meu nu intarzie sa apara:
-Stii e amuzant, adica eu m-am furisat in propria casa, ma suni si auzi soneria telefonului, urmand sa intrii in timp ce eu nici nu mai stiam ce sa fac si acum ma iei la interogatoriu de parca ai fii taicamiu! spune printre chicotele de ras.
Un zambet se asterne pe chipul lui.
-Chiar e amuzant....dar stai asa, nu incerca sa schimbi subiectul, spune-mi de ce ai plecat fara sa ma anunti, unde ai umblat si de ce te-ai furisat in casa?
Nu l-am mai vazut atat de serios decat in misiuni deci mai bine ii dau o explicatie.
-Am plecat deoarece vroiam putin aer, nu te-am anuntat fiindca stiam ca vei vrea sa vii cu mine iar eu vroiam sa fiu putin singura. Dupa am fost sa caut o rochie dar n-am gasit nimic si m-am furisat in casa fiindca.....dar stai asa, cine esti tu ca sa-mi ceri explicatii?!
Prima parte am zis-o indiferenta si calma dar la ultima parca am izbucnit in nervi si prin urmare am si tipat la el.
Era surprins de reactia mea dar si eu sunt. Nu am mai tipat la el niciodata asa, bine poate cand ne mai prosteam si facem tampenii dar ca intre prieteni iar acum.....am fost serioasa!
Pasii incet spre mine, ajungand in fata mea.
-Saku...esti bine? Imi....imi pare rau daca te-am suparat, eu doar....imi fac griji pentru tine! spune incep lasandu-si capul plecat.
Il iau in brate, tinandu-l strans in timp ce o pereche de picaturi cristaline scap din ochi-mi verzi si se preling pe obrajii rozalii. Ii pasa, ii pasa cu adevarat, mereu i-a pasat de mine, mereu a fost ingrijorat in privinta mea.
-Nu ai de ce sa-ti ceri scuze, tu doar iti faci griji pentru mine in timp ce eu tip la tine. Imi pare rau, imi pare nespus de rau, nu stiu ce m-a apucat doar ca...sunt cu moralul la pamant, atata tot!
Stropi amari si cristalini, evadeaza din inchisoarea verde a ochilor, evadeaza cu zecile, udandu-i camasa, in timp ce il imbratisez mai strans. Imi accepta imbratisarea, dar e ceva ciudat, imbratisarea ii e calda, emanand o tandrete atat de placuta. Parca simt cum zambeste dragastos, privindu-ma cu caldura.
-Nu mai plange, te rog mult nu mai plange. Sunt aici pentru tine, mereu voi fii aici doar pentru tine.....roza mea! imi sopteste cu atat de multa caldura dar ultimile doua cuvinte abea le-am putut auzii.
Imi mangaie capul si imi saruta fruntea atat de delicat si dulce, parca ar fii sarutat o floare!
Ma dau in spate si il privesc. Ma privea parca ar fii vrajit, cu drag si o tandrete de nedescris. Inima imi bate puternic de parca ar vrea sa iasa din piept, obrajii ard iar lacrimile se preling intru-un pas reped pe obrajii inflacarati si isi sfarsesc viata izbindu-se de parchetul rece si dur.
Il privesc parca tulburata, ochii stralucind de la micile cristale.
-"Roza mea"? intreb cu frica in glas.
Sta putin si se gandeste apoi spune dulce:
-Ce e rau sa-ti zic "roza mea" daca imi esti atat de draga? Sakura imi esti ca o sora!
Glasul si tonalitatea imi spun ca zice adevarul dar exista o mica parte din mine care crede ca minte. Prefer sa-l cred, pentru impacarea cu mine insumi si sanatata mea mentala.
Dupa cateva clipe de tacere incepem sa vorbim deschis despre tot si despre toate, asa cum faceam demult, razand si distrandu-ne. Timpul a trecut parca cu viteza luminii acum fiind ora 6 si toti s-au intors. Din vorbele fetelor nu s-a intamplat prea multe, nimic neobisnuit. Bine, defapt cateva micute micute lucruri, pe plaja , un baiat vroia sa se dea la o tipa dar cand acesta a strigat-o pe asa-zisa ppusica si cand aceasta s-a intors, s-a dovedit ca tipa era tip si anume Neji. Saracul baiat, a tuat-o la fuga cand si-a vazut "victima" si cand jucau volei si trebuiau sa prinda mingea, Shino, Suigetsu si Sai au dat cap in cap si dupa ce ca s-au ales cu un ditamai cucui fiecare, au inceput sa se fugareasca ca prostii si ei, fugiind unii de altii, Suigetsu a daramat castelul de nisip al unui pusti asa ca s-a ales cu o lovitura puternica in picior si o galeata de nisip in cap, Sai a intrat cu capul in burta unui grasan rmand ca generosul nostru Sai, sa il faca pe grasan sa alerge vreo 2 kilometrii din plaja, lasa ca mai da jos din burtoi, iar Shino a daramat un g*y si acesta a inceput sa il alerge si sa ii strige propuneri indecente dar ca sa fie si mai rau, g*yul asta nu era singur si uite asa saracutul Shino a fost alergat de 5 tipi in calduri. Acum cateva concluzii, prima ar fii ca lumea asta este din ce in ce mai nebuna si a doua....baietii astia sunt atleti nu gluma! Din fericire pentru ei, grasanul a obosit si a plecat dup ce l-a dat na* ba pe Sai iar grupul de g*y i-au pierdut urma lui Shino si in afara de febra musculara, un cucui pentru fiecare si putina durere la piciorul lui Suigetsu, nu au nimic. Dupa cum ziceam, nimic neobisnuit, cel putin pentru noi. Oricum sa revenim, am tras la sorti sa vedem cine gateste deoarece ne este c-am foame si cine gateste? Eu, eu trebuie sa gartesc. Ei bine, am chef de gatit, deci...
-Bine ce vreti sa mancati? intreb luand un carnetel intr-o mana si un pix in cealalta
Fiecare vrea alt fel de mancare asa ca fluier si le zic sa se inteleaga la un singur fel, as ca a ramas spaghete Milaneze. Imi plac mult!
-Sakura nu! Te roooog, gateste ramen, te rog, te rog mult de tot! spune agatandu-se de piciorul meu si zmiorcaindu-se.
Ii raspund calm ca voi gatii ramen doar daca si ceilalti vor, asa ca blondul i-a sacait si a facut fata de catel plouat vreo 5 minute, pana la urm u acceptat asa ca m-am pus pe gatit. Abea acum mi-am amintit, Naruto mananca vreo 20 de castroane de ramen deci trebuie sa gatesc o tona! Dupa o ora in care am muncit ca nebuna pentru un ramen de exceptie, ne-am asezat la masa si am inceput sa papam.
Toti mi-au ludat mancarea dar Naruto este cel mai incantat deoarece m-a luat in brate ca pe o mireasa. Sa nu zic ca eram mai rosie ca un rac si a inceput sa ma invarte pana a ametit ai a cazut cu tot cu mine. Nu am patit nimic, din nefericire pentru el, s-a ales cu o durere de spate dar dupa ce i-am dat una dupa ceafa, i-a trecut imediat asta sau il faceam cocosatul de la New York. La desert am avut o placinta de dovleac, chiar imi era de mult pofta sa mananc una dar nici celorlalti nu le-a displacut desertul. Dupa ce ne-am indopat, mai ales Naruto si a trebuiet ca eu si fetele sa lne rugam de baieti sa spele miste amarate de vase, bine, nu chiar amarate ci mai degraba un ditamai teanc de vase, era si normal la cat a mancat blondul plus portiile noastre, in fine am urcat sus sa ma pregatesc. Dar am mica micuta dilema si problemuta.....eu cu ce papucii mei ma imbrac? Caut ca disperata in dresing iar in mai putin de 5 minute, podeua este acoperita de hainutele mele: chilotei, dressuri, pantofi, tricouri, sutiene si asa mai departe. Tocmai cand sunt in pragul nervilor si al disperarii, cineva bate la usa. Injurand incet printre dinti, ii dau voie vizitatorului sa intre, chiar daca eu sunt cu spatele, aruncand hainele peste tot. Dupa putin timp, ma opresc din activitate mea si ma intorc la musafirul nu prea poftit. Ma rusinez dar in acelasi timp, scap cateva chicoteli de ras printre buze. In fata mea sta Sasuke, cu un sutien albastru inchis pe cap si iste boxeri negrii incolaciti in jurul gatului.
-Imi place culoarea dar nu cred ca e marimea mea, totusi! spune Sasuke punandu-si boxerii in dreptul "jucariei"
Asta e criminal iar inevitabilul se petrece, izbucnesc in ras si el urmandu-mi exemplul dar intr-un ras mai retinut. Dupa ce terminam, il intreb cu ce ocazie imi face o vizita ddar raspunsul lui ma mira:
-Am vorbit cu Naruti mai devreme si mi-a zis ca esti cu moralul la pamant. Nu oi pare eu un mar ascultator dar as vrea sa te ajut...asta daca vrei si tu, normal.
Vorbele lui au fost spuse cu o usoara retinere. Se vede ca e rusinat de situatie dar ma bucur ca face un efort pentru mine.
-Nu vreau sa te fac sa te simti rau dar chiar uitasem de asta, pe jumatate, oricum nu iti face griji, ma voi ocupa eu in seara ast de tot!
Prin tot se intelege bautura din belsug. Sta putin si se gandeste apoi imi spune pe un ton serios:
-Vreau sa fii sincera cu mine, din cauza a ce s-a intamplat ieri seara, esti suparata?
Ramasesem muta, nu ma asteptam sa aiba curajul sa ma intrebe asta, sau sa se gandeasca la asta. Niciodata nu mi-a plcut sa mint, asa ca zic adevarul:
-Da dar nu numai asta. M-a mai suparat ceva. spun cu o usoara retinere
-Ce? Ce te-a suparat? Poate te pot juta sa nu mai fii. spune plin de curiozitate
-Nu stiu daca ar fii bine a zic dar inainte de asta adu-l pe Naruto aici.
Nici jumatate de minut nu a trecut ca l-a adus numai decat.
Ca sa mai scurtez din tensiune spun ce s-a intamplat cu fiecare iar cei doi se uita unul la altu confuzi. Dupa miile de scuze, ii asigur ca sunt bine acum si i-am dat afara cu pretextul ca trebuie sa ma pregatesc si asa si e. E ora 19:30 si la 20:00 plecam. Caut si caut si caut pana ce gasesc undeva in spatele dressingului o rochie neagra fara bretele, cu o palma mai jos de fund, in mijlocul pieptului avand ca decoratii niste lntusi, as putea spune. Imi fac un dus rapid, imi pieptan parul, lasandu-l liber pe spate, aplic putin rimel rezistent la apa, sincer nu stiu de ce dar am simtit nevoia au mai bine zis, instinctul de al lua pe acesta si putin luciu de buze transparent. Ca incaltaminte, niste botine negre simple, o bratara argintie si cercei argintii in forma de semiluna, un plic negru unde imi pun ce am nevoie si sunt gata. Cobor jos unde toti erau imbracati elegant dar strengaresc, adica de club. Toti sunt nerabdatori sa ajungem desii inca suntem acasa, Sasuke pregatiind masinile. Poate nu e momentul potrivit dar ma simt ciudat, o parte din mine vrea sa se distreze si parca moare de nerabdare sa ajungem la club dar cealalta este trista, suparata si nu vra decat sa isi inece amarul in alcool. Ma urc in masina mea, asteptand s intre si fetele iar odata ce intra in masina, pornim la drum.
In 10 minute ajungem si intram. Acelasi loc exclusivist si palpitant, aceeasi atmosfera incinsa, cu muzica data la maxim, distractia in toi, bautura cata vrei si tineri care se distreaza si se destrabaleaza. Nimic anormal. Ne asezam la locul nostru rezervat, mai exact o canapea mare sangerie, cateva fotolii de aceeasi nuanta si o masuta mare din sticla fumurie. Ca deobicei incepem cu discutii si glume iar rand pe rand, toti ajung pe ringul de dans. Karin cu Suigetsu, Tenten cu Neji, Temari cu Shikamaru, Ino cu Sai, Hinata cu Naruto iar Sasuke si Shino au fost ,,rapiti,, de o bruneta si o blonda. Toti se distreaza cat mai bine numai eu stau si privesc in gol. Dar stai mai Maica asa, ia sa dau eu pe gat cateva paharele ca sa-mi revin. Asa si fac, merg la bar unde comand 5 paharele de Angelii si acum s-a dus si mama supararii, dar doar m-am inveslit putin, nu imbatat. Ino tocmai ce a venit s isi comande un pahar dar imediat ii zic planul meu:
-Ce ar fii sa dansam pe scena? o intreb cu o privire gen "Stiu ca vrei!"
Aceasta accepta numai decat afisand un zambet diavolesc. Cum doua animatoare au luat pauza, ne urcam in locul lor si incepem sa dansam, ba lasciv, ba energic, executand toate miscarile care imi vin in minte, plus ca ma ajuta si bara care e langa mine. Acum privirile tuturor fiind pe noi, baietii masurandu-ne din priviri si muscandu-si buza inferioara iar fetele admirand asemenea miscari de maestre. Dupa o ora in care am dansat in continuu, Ino intorcandu-se la grup iar majoritatea tinerilor, apreciind din plin spectacolul pe care l-am oferit, ma intorc la bar si imi mai comand inca un pahar. Nu ma gandeam ca voi reusii sa ma distrez in seara asta dar uite ca am facut-o. Privirea imi fuge din loc in loc, analizand locul, oamenii, reactiile...totul! Nimeni nu a venit intr0un asemenea loc sa sufere si sa bea ca spartul, nimeni pana am venit eu, ci toti se distreaza. Ironia sortii sau batjocura ei, dar toti trebuie sa trecem prin asemenea momente candva, nu-i asa? Mai comand unul si sorb incet din lichidul daunator de gustos, alunecand gratios pe gat, in jos. Mintea mi-e goala dar in acelasi timp plina, doua actiuni contradictorii dar totusi executate in acelasi timp. Ma simt plictisita dar in acelasi timp distrusa. Si mie mi se par niste idiotenii ce gandesc dar sunt adevarate, chiar enervant de adevarate. Acum motivul pentru care am ajuns sa beau ca sparta pentru o seara....Naruto si Sasuke. Si intrebarile....ce simt pentru ei si ce simt ei pentru mine? Motiv am, intrebari am dar raspunsuri....pauza! Vreau sa caut macar un micut raspuns dar chiar daca mor de curiozitate, mi-e frica! Mi-e frica sa gasesc raspunsurile, mi-e frica sa nu distrug ceva, ca de exemplu prietenia noastra. Macar de as fi o proasta care sa sufere din dragoste, sunt mai rau....nici macar nu stiu de ce sufar, mai exact. Cred ca din cauza ca nu stiu si nu pot gasii raspunsul unor intrebari chinuitoare. Un zambet trist isi face aparitia pe fata pe fata mea si un gand fulgerator si dureros imi strabate mintea "Ce fraiera am ajuns!", urmand sa dau paharul pe gat, inghitiind tot lichidul. Si uite asa au trecut 2 ore, 2 ore in care nu am facut decat sa privesc in jur, sa imi pun intrebari si sa golesc 3 sticle de Angelii, dar iinca sunt constienta si pot merge chiar foarte bine.....credeam ca voi ajunge muci, dupa atatea sticle dar si in coma alcoolica. Dar nu pot zice ca sunt intacta....inima mi-e zdrabita iar suferinta nu are limite, ma chinuie tot mai mult cu fiecare inghititura,fiecare pahar si fiecare sticla. Imi revin pentru o clipa din visare si privesc barul. Chiar langa mine, sta un tip cu ochii de un verde sclipitor si parul grii spre saten, nu imi dau seama prea bine, cert este ca tipul e cu adevarat superb! Si el pare c-am abatut, privind paharul plin de vin alb. Dupa clipe lungi in care a fost afundat in ganduri, lafel si eu, ma trezesc din visare datorita unei voci masculina si placuta:
-Esti aici de vreo 2-3 ore. Ce s-a intamplat de o fata asa frumoasa ca tine s-a lasat in patima bauturi?ma intreaba nimeni altul decat dragutul de langa mine.
-As putea sa te intreb acelasi lucru, esti aici de ceva timp. Presupun ca in seara asta suntem prieteni de pahar, nu?il intreb dandu-i un cot prieteneste in umar.
-Presupun, apropo eu sunt Ren iar tu esti...
-Sakura, imi pare bine! spun afisand un zambet micut si dam mana.
Incepem sa ne cunoastem si sa radem. Ren este un tip foatre amuzant iar glumele lui imi prind bine. Dupa ce ne cunoastem imi vine ideea ,,extraordinara,, de a face un concurs de baut si nici ca mai stam pe ganduri. Lumea se strange in jurul nostru, curiosi sa vada cine ar putea castiga, lafel stau si prietenii mei, fetele fiind ingrijorate iar baietii mai relaxati, doar doi erau mai nelinistiti, Naruto si Sasuke. Un sentiment neplacut ma macina, ceva care parca nu vrea sa particip dar altul imi zice ca asa ma voi mai distra si eu. Si cel mai important, voi uita macar pentru cateva ore de suferinta. Fara vreun alt gand sau ezitare, incep sa beau pahare pline de alcool, iar in jumatate de ora ajung la 250 de pahare, iar dupa inca o jumatate de ora, castig cu 500 de pahare, in timp ce Ren nu mai putea, el golind 490 de pahare, sa nu mai zic ca eram beata dar totusi pot sa merg bine si gandesc destul de limpede. Serios, odata vreau si eu sa ajung in spital datorita unei come alcoolice si nici dupa 3 sticle de Angelii si 507 pahare, nu sunt decat jumatate beata? Da, stiu ca sunt nebuna si da, am numarat cantitatea de alcool consumata.
Toti pleaca si ma lasa pe mine si Ren singuri, el fiind mai beat ca mine, dar inca judeca.
Fara sa ne dam seama, ne apropriem mai mult unul de altul iar mana lui imi mangaie usor palma, ceea ce ma face sa tresar si sa-l privesc. Chipurile noastre se aproprie mai mult in timp ce acesta imi sopteste:
-Sakura mi-ai aratat ca esti o fata speciala, o prietena buna si simpatica dar si.....frumoasa! ultimul cuvant fiind soptit dulce si sincer aproape de urechea mea, apoi continua
-Am avut atractia aceasta si cand te-am privit prima data dar acum s-a amplificat datorita alcoolului. Nu vreau sa stric prietenia frumoasa care abea a inceput dar.... urmand ca buzele lui fierbinti sa-mi atinga gatul fin
Rosesc automat si tresar la atingerea lui grijulie, provocandu-mi fiori in intreg corpul. In mod normal l-as fii respins dar se pare ca pana la urma alcoolul isi zice cuvantul. Ma simt relaxata si.....bine. Poate daca m-as culca cu el, vor inflorii sentimente si legaturi intre mine si Ren si nu ma va mai durea inima, nu ma vor mai chinuii intrebarile dureroase.
Imi suna prostesc dar vreau sa o fac si totusi sunt trista, imi voi pierde virginitatea si primul sarut cu...un tip pe care abea l-am cunoscut! Ne indepartam de bar, urmand ca sa ne asezam pe o canapea neagra. Imi incolacesc picioarele in jurul bazinului lui, in timp timp ce el imi mangaie coapsa. Buzele lui nu se mai dezlipesc de gatul meu, sarutandu-l de sus in jos. Mainile mi le strecor in parul lui matasos, si trag incet de el, la fiecare miscare lui. Asa o tinem vreo 10 minute cu aceleasi miscari care nu ne-au plictisit. Imi place, nu pot nega, dar inimia tot plange si ma intreaba "De ce imi faci asta? De ce ma distrugi?". Chiar daca si ea a vrut asta, acum ma implora sa ma opresc. Inca nu am pierdut ce am de valoare, primul sarut si prima noapte de dragoste. O voce atat de cunoscuta ma intrerupe si il privesc. Sasuke si Naruto, ambii ingrijorati si nervosi pe ceea ce fac acum.
-De ce te distrugi singura? Nu vezi cat rau iti faci? Hai acasa! spune brunetul pe un ton cat se poate de calm, dar puteam vedea in ochii lui tristetea si nervii datorita prostiilor pe care le fac
Ma enervez automat la cuvintele lui, practic explodez, chiar de stiu ca are dreptate si totusi ma ridic in picioare si ii zic, sau mai bine strig:
-Ma distrug petru ca asa vreau! Si nu merg acasa, raman aici si fac ce vreau eu. Nu imi sunteti dadace asa ca lasati-ma in pace!
Dupa ce aproape ca le-am spart timpanele degeaba, pleaca.
Odata ce au plecat, furia a disparut brusc iar in locul ei, a aparut vina! Nu trebuia sa tip la ei si nici nu trebuie sa fac asta, nu vreau si dupa aceea voi suferi enorm.
Ma trantesc pe canapea, privirea cazandu-mi in jos. De ce tot gresesc?
-Hei....esti bine? Stii ceva, au dreptate cei doi si stiu ca nu vrei sa o faci. Esti fragila si vei suferii. Imi pare rau daca am stricat relatia noastra de prietenie, iarta-ma! Stii ar fii mai bine daca ai merge acasa, daca vrei te duc eu. imi spunetoate acestea cu sinceritate si vina.
Un micut zambet imi apare pe fata si ii zic pe un ton calduros ca nu e stricat prietenia dintre noi, ci a fost si vina mea. Ii multumesc pentru tot si refuz politicos oferta lui, urmand sa-mi iau la revedere de la el, nu inainte de al saruta pe obrazul drapt, acesta rosiind. Ies din club fara ca prietenii mei sa ma vada, imi iau masina si gonesc pe straazi pana acasa. Eu, femeie, defapt domnisoara beata la volan, dar nu am dat de nici un politist si nici nu am facut vreun accident. Pot conduce dar totusi, am avut putin noroc, daca dadeam de vreun copoi, intram la parnaie! Sa revenim, ajunsa acasa, ii trimit un mesaj Hinatei cum ca sunt bine si acasa asa ca sa nu se deranjeze sa vina acasa, ci sa mai ramana sa se distreze. Nu vreau sa le stric cheful din cauza greselilor mele, nu merita! Off, acum mi-am adus aminte, am uitat sa iau numarul de telefon al lui Ren, uituca mai sunt!
Acum nu am ce face, poate intr-o zi ne vom reintalni, cine stie. Parcez masina in garaj si intru in casa. Iau o sticla de vin rosu ca sangele, un pahar, urmatoarea destinatie fiind camera mea. Luna e singura care lumineaza camera intunecata si trista. Iau un servetel demachiant si ma sterg, apoi ma descalt. Ma asez incet pe pat. Privirea mi-a goala, indreptata spre podea, iar din cand in cand mai iau cate o gura din sticla de vin. Ma sint scarbita de mine, simt de parca as fii baut in continuu de 10 zile, ma simt de parca as fii un gunoi! Ma doare cum nu m-a mai durut de mult inima. Ma sfasie, ma omoara si nu stiu cum sa o opresc. Mai iau o gura, de data asta, dintr-o gura transformandu-se in baut. Cu rapiditate, golesc jumatate de sticla dar nici ca-mi pasa. Cu privirea indiferenta, sufletul sfasiat si psihicul la pamant, incep sa zic pentru mine:
-De ce fac toate astea? Cu ce am gresit de trebuie sa sufar? De ce sufar? Unde sunt eu, cea de alta data?
Lacrimile incep sa apara, lacrimi atat de amare, pe care sufletul le produce. Un sentiment ca sunt urmarita de ceva timp, ma trezeste din starea jalnica in care cazusem. Dar nici ca-i dau pasare, nu imi mai pasa de nimic acum. Dupa un moment in care nu am gandit nimic, ci doar am simtit, ca un fulger ma loveste furia si cu toata puterea mea, arunc sticla in perete, lichidul rosu scurgandu-se de pe perete in jos iar cioburile sarind in toate directiile, din fericire nu m-au ranit. Inzbucnesc intr-un plans mai amar si tip ca nebuna:
-De ce trebuie sa sufar atat?!
-Nu vei mai suferii daca ne lasi sa te ajutam. spune o voce cunoscuta.
Din spatele usii usor intredeschisa, isi fac aparitia blondul si brunetul. In intreb soptind, ce cauta aici iar ei imi raspund:
-Ino ne-a spus ca tu bei doar cand esti foarte necajita iar acum esti mai erau ca niciodata. Imediat ce Hinata ne-a anuntat in legatura cu mesajul tau, le-am zis ca mergem noi la tine si ei sa ramana, sa nu isi faca griji. spune Sasuke calm
-Dar de ce ai facut asta? Cine te-a adus in starea asta? intreaba Naruto nervos, probabil pe cel care mi-a facut asta.
Amandoi se aseaza de o parte si de alta a mea, asteptandu-mi raspunsul. Cu glasul stins fara pic de viata, soptesc un singur cuvant cat multe..."voi". La auzul acestui cuvant, amandoi sunt uimiti, urmand sa se intristeze. Erau suparati, chiar nervosi pe ce mi-au facut, astfel se face ca amndoi dau cu pumnul in perete. Stiu ca vor sa afle, asa ca le zic:
-De cand era cat pe ce sa ne sarutam, ma intreb in continuu ce simtiti pentru mine. Sunt atat de confuza, incat nici eu nu mai stiu ce simt pentru voi, asa ca am vrut sa scap de suferinta prin bautura si sa uit intrebarile care imi sfasie inima cum nu s-a mai intamplat. Am ajuns cum nu credeam ca voi ajunge vreodata, o idioata beata care nu face dacat sa se raneasca singura! Din cauza bauturii am ajuns la si mai mult ai am vrut sa fac dragoste cu Ren, in speranta ca voi uita. spun incet cat sa auda.
-Chiar trebuia sa-ti faci toate astea pentru niste intrebari stupide? se rasteste Sasuke la mine
-Trebuia pentru ca....ma doare inima! spun pe acelasi ton dar ultimile cuvinte fiind stinse.
Se aseaza la loc, langa mine, lafel si Naruto. Dupa putin timp in care nimeni nu a zis nimic, Naruto sparge gheata si spune zambiind:
-Atunci sa lamurim asta, nu-i asa Sas'ke?
Acesta da aprobator din cap si ambii se aproprie tot mai mult de mine.
-Sakura, pentru noi esti surioara noastra mai mica, cea de are vom avea mereu grija. spune brunetul bland
-Ingerasul sau dracusorul nostru mic, rasfatata noastra mica si roza noastra micuta si fragila. spune Naruto zambaret.
-Deci eu sunt rasfatata voastra mica iar voi fratiorii mei mai mari....in cazul asta cred ca mi-am dat seama si eu ce simt pentru voi. O iubire mare mare de tot, fratiorii mei! spun zambiind din inima si luandu-i in brate.
Ambii rosesc dar sunt fericiti lafel si eu, inima mi-e intreaga iar lacrimi de fericire se scurg cu rapiditate. Cadem cu capetele pe perne imbratisati iar Mos Ene nu intarzie sa apara, ba chiar a venit c-am repede dupa parerea mea in seara asa, astfel adormim toti 3 imbratisati.



Ma simt tare obosita si nu am mai corectat capitolul, asa ca sper ca nu va suparati daca va cer sa imi ziceti daca am greseli de ortografie. rusinos
Acum cateva poze:
Rochia Sakurei: http://www.rochiistarglow.com/5021-13461-large/mini-rochie-de-club-cu-catarama-din-pietre-negru.jpg
Ren: http://fav.me/d34i4hb


Panterele din New York - Pagina 4 C546b551
Mereu lumea te va eticheta dupa infatisare, ori ca ai un chip placut vederi sau mai putin placut. Dar adevarata fata pe care doar ochii prietenilor adevarati, o pot vedea, este fata inimii si a sufletului tau, este ceea ce esti tu cu adevarat!

Ficurile mele:
Panterele din New York https://sasu.forumgratuit.ro/t6046-panterele-din-new-york
Fic in colaborare:More than a band, true friends https://sasu.forumgratuit.ro/t5117-more-than-a-band-true-friends
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Panterele din New York - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Panterele din New York   Panterele din New York - Pagina 4 I_icon19Vin 07 Sept 2012, 01:55

mi-a placut la nebunie capitolul draga mea
pur si simplu il ador!!!
abia astept sa vad ce se va intampla cu nebunii nostri
te-am pupat spor la scris kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
ElaKrev
Chūnin
Chūnin
ElaKrev

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : nici unde dar peste tot
acebook acebook : https://www.facebook.com/ela.cerasela.737
Nr. mesaje Nr. mesaje : 792
Puncte : 874
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : Tumblr
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

Panterele din New York - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Panterele din New York   Panterele din New York - Pagina 4 I_icon19Vin 07 Sept 2012, 04:48

acest capitol a fost suberb mirific mi-au dat pana si lacrimile
mi-a placut fooooooaaaaaaaaaaarte mult
te kiss si te a hug si adu next nu vreau sa mor asa tanara


Panterele din New York - Pagina 4 R482
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Panterele din New York - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Panterele din New York   Panterele din New York - Pagina 4 I_icon19Vin 07 Sept 2012, 09:16

hei hei hei !!!!! kiss kiss insfarsit am terminat de citit si eu capitolul asta si mi se pare absolut grozav in love putin trist n-am ce spune sad dar biata sakura nu merita sa sufere atataaa puppy eyes sad mai ca imi vine sa angry angry la propriu :o3L vreau next-ul cat de repede poti puppy eyes te-am kiss kiss ~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!~~~~~~~


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mPanterele din New York - Pagina 4 Yvf
Sus In jos
† LoRy †
Genin
Genin
† LoRy †

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ღ In hell ღ
Nr. mesaje Nr. mesaje : 426
Puncte : 476
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Să'l plimb pe Cerber
Stare de spirit Stare de spirit : Sadică ψ

Panterele din New York - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Panterele din New York   Panterele din New York - Pagina 4 I_icon19Vin 07 Sept 2012, 11:06

mersy scumpa mea ca m-ai anuntat shi akm vin shi eu cu(,) com-ul.....acum tu sa stii ca mi-a placut enorm si esti un geniu.....astept cu mare nerabdare next-ul...........si ca de obicei sa ma anunti draga mea ......te pwp dulce


Panterele din New York - Pagina 4 Tumblr_mhws7peRhK1rpeqp2o1_500_large
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Panterele din New York - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Panterele din New York   Panterele din New York - Pagina 4 I_icon19Vin 07 Sept 2012, 14:08

Imi cer mii de scuze ca trec asa de tarziu pe la ficul tau .
Este minunat , extraordinar de frumos .
Ficul tau m-a dat gata , la fel si talentul tau .
Esti grozava si un micut geniu .
Te pupacesc dulce si te rog dulce de tot sa ma anunti si pe mine cand pui nextul .


Panterele din New York - Pagina 4 Nsk6



Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Panterele din New York - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Panterele din New York   Panterele din New York - Pagina 4 I_icon19Sam 08 Sept 2012, 18:06

Este foarte tare capittolul, imi place la nebunie si mai ales ca a fost foarte lung. oau nu credeam ca Sakura ar fi ajuns in pragul sa se culce cu Ren, adica ce naiba abia l-a intalnit, dar ma bucur ca nu a facut-o. Iar Sauske si Naruto nici de data asta nu au spus adevarul :|, pacat. Iubita abia stept next-ul si spor la scris si iedie kiss
p.s: sa ma anunti cand pui urmatorul capitolul ca intotodeauna:*:



Panterele din New York - Pagina 4 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
Panterele din New York - Pagina 4 Arptg
Sus In jos
Fideluţă :|
Genin
Genin
Fideluţă :|

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In a world apart. A world that does not exist.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing and painting
Stare de spirit Stare de spirit : Matter what mood when everyone is "happy"?

Panterele din New York - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Panterele din New York   Panterele din New York - Pagina 4 I_icon19Sam 08 Sept 2012, 23:56

Sti ce ar fi ciudat si fie cu amandoi de odata! well? awesome right?
Oricum a fost super tare! in love
Nu ma mai satur de citit am o obsesie. what?lol!
Deci nexul si anunt(te rog)mai repede! rusinos
Ca de nu biciuitor
:sakku:te pupaceste kiss


Panterele din New York - Pagina 4 25tu87r
,,Life is pain, highness. Anyone who says differently is selling something.''
                                                 - William Goldman -
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

Panterele din New York - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Panterele din New York   Panterele din New York - Pagina 4 I_icon19Lun 10 Sept 2012, 19:38

buna am aterizat si eu aici si vreau sa iti zic ca e tare si sa ma anunti si pe mine la next


Panterele din New York - Pagina 4 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Panterele din New York - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Panterele din New York   Panterele din New York - Pagina 4 I_icon19Mar 11 Sept 2012, 15:10

Eu habar nu am cum de nu am dat de acest fic pervers huh?
In fine, e un fic foarte frumos si astept continuarea cu nerabdare kiss


Panterele din New York - Pagina 4 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Rocket
Genin
Genin
Rocket

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In imaginatia mea ^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 287
Puncte : 346
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica... desenul... si cam atat...

Panterele din New York - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Panterele din New York   Panterele din New York - Pagina 4 I_icon19Joi 13 Sept 2012, 17:38

Deci in primul rand imi cer mii de scuze pentru intarziere!
Si in al doilea rand:a iesit super tare!
Sa ma mai anunti si data viitoare!
Cred ca voi venni mai repede cu comu de cat acum!


Panterele din New York - Pagina 4 Tumblr_lis298MVH21qh69heo1_500_large

For those who fight for this, life has a
flavour the sheltered will never know.
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Panterele din New York - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Panterele din New York   Panterele din New York - Pagina 4 I_icon19Joi 13 Sept 2012, 19:14

[b]ff frumos capitolul, chiar imi pare rau pt saku din cauza ca a syferut atat. da totul e bn cand se termina cu bine. cred. adu repede nextu si anunta-ma si pe mn. te pup,pa.


Panterele din New York - Pagina 4 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Panterele din New York - Pagina 4 8BGmFkk
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Panterele din New York - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Panterele din New York - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Panterele din New York   Panterele din New York - Pagina 4 I_icon19Vin 16 Noi 2012, 21:49

Fan Fi Sasuke&Sakura blocat datorită inactivităţii.
Ultimul post datează din 13 Septembrie.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Panterele din New York - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Panterele din New York   Panterele din New York - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Panterele din New York

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-