Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
                           Inimă Sălbatică Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
                           Inimă Sălbatică Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

  Inimă Sălbatică

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

                           Inimă Sălbatică Empty
MesajSubiect: Inimă Sălbatică                              Inimă Sălbatică I_icon19Joi 28 Iun 2012, 17:55

Pe coasta de Est a Mexicului, in anii 1800, in Veracruz, 2 fete, gemene, foarte frumoase se aflau la mosia in care s-au nascut si erau pregatite sa mearga cu vaporul pana la un internat, din dorinta tatalui lor. Tatal lor, fiind batran si vaduv a dorit ca fetele sale sa invete la cel mai scump internat. Cu toate ca erau gemene, aveau culoarea parului diferita. Fata care s-a nascut prima avea parul rosu inchis, pielea o avea alba ca si spuma laptelui. Avea ochii verzi ca cele mai pretioase smaralde, iar buzele erau colorate de un rosu ca si sangele. Numele fetei care avea parul rosu era Aimee. A doua fata, mai mica, avea parul de culoare roz, ca rozul florilor de cires. Avea pielea alba ca spuma laptelui, dar spre deosebire de sora sa avea ochii verzi ca si iarba prospat crescuta primavara. Buzele ei completau perfect chipul angelic. A doua fata se numea Sakura. Trupurile gemenelor parca erau sculptate cu atentie de Dumnezeu. Nu aveau nici o imperfectiunea. Cu toate ca erau adolescente nu aveau cosuri pe piele. Gemenele aveau forme de invidiat, perfect conturate. Cele 2 fete aveau pasiuni complet diferite, precum si caracterul lor. Sakurei ii placea sa scrie si sa citeasca poezii, sa se plimbe in gradina mosiei tatalui ei. Sakura era o fata cuminte si linistita, care insa se sacrifica mai mereu pentru greselile surorii sale, Aimee. Roscata intra in incurcaturi foarte des, dar era salvata de sorioara ei mai mica. Aimee era preferata tatalui ei, fiind rasfatata si miintind deseori pe directoarea internatului cand venea tarziu. Aimee isi petrecea des noptiile in camerele celorlalti baieti, din internat. Dupa mai bine de 12 ani de internat, gemenele erau pregatite sa ia un vapor pana la Veracruz. Sakura era extrem de incantata pentru ca in sfarsit il va vedea pe Naruto, verisorul de care era indragostita nebuneste. Aimee stia ca Sakura era indragostita de Naruto, pentru ca a citit jurnalul ei. 15 iulie 1847, dimineata, la internat: Sakura era in cabina de schimb din camera ei. Aceasta se schimba de uniforma internatului, intr-o rochie de culoare alba, cu manecile din dantela neagra. Trunchiul acesteia era strans puternic de un corset de culoare neagra. Rochia se potrivea perfect pe corpul acesteia. Tanara isi mai luase pe maini niste manusi din dantela de culoare alba, si o palarie roz deschis cu flori prinse. Aimee era deja imbracata cu o rochie de culoare rosie, cu un corset tot rosu cu modele negre. Roscata avea manusi albe. Acestea si-au prin parul coc. Dupa terminarea toaletei (machiat, aranjat si parfumat), au coborat scarile din lemn batran, de culoare albicioasa, fiind intampinate de imbratisari tandre din partea directoarei internatului. "Ramas bun" le spuse femeia printre buzele ei uscate, fetelor. Acestea au facut un gest subtil cu mana raspunzand directoarei. Femeia in varsta le intampina pe cele 2 fete pana la vaporul care trebuiau sa-l ia ca sa ajunga in Veracruz. Dupa ce au urcat in vapor, Aimee se uita dupa baieti care sa-i "agate", insa Sakura ii dadu un cot atentionand-o pe roscata sa se poarte cuviinscios. Roscata nici macar nu se obosi sa se uite la sora sa, ba chiar zari un baiat chipes, inalt si solid. Acesta avea parul ca abanosul si ochii ca miezul noptii. Aimee se indrepeta spre brunet si se ciocni intentionat de el. Aceasta isi ceru scuze, iar brunetul o intreba unde ii este cabina. In timp ce roscata ii dadea indicatii baiatului, rozalia o zari si veni si o prinse pe Aimee de bratul fin, aruncandu-i priviri dezamagitoare. Brunetul se uita mai mult la rozalie, decat la roscata. Gandurile brunetului:" Ce interesanta este fata de care m-am ciocnit. Dar si mai interesanta este cealalta fata. Se pare ca sunt gemene. Blandetea ochiilor rozaliei era speciala". " Imi cer scuze in numele surorii mele". spuse rozalia. " Nu este nimic. Dar imi puteti permite frumoasa domnisoara sa imi faceti placerea de a va cunoaste numele?" raspunse brunetul. " Numele-mi este Sakura, iar numele minunatei mele surori gemene este Aimee, dar al tau domnisorule?" "Frumos nume aveti domnisoara, al meu este Sasuke". raspunse baiatul sarutandu-i mana rozaliei. "Si al meu nu este frumos?" intreba cu invidie Aimee. "A, da si al tau, scuza-ma te rog". "Acum trebuie sa plecam in cabina noastra, pentr ca deja a inceput sa se insereze." spuse Sakura, apoi pleca. Dupa ce au ajuns in cabina, Aimee se tranti in pat si adorm cu gandul la brunet. Sakura era langa patul in care dormea Aimee si se schimba. Dupa ce isi dadu jos rochia, ramase in lenjerie intima si corset, cand, deodata usa de deschise brutal. Brunetul intra pe ea si isi indrepta ochii spre Sakura care era pe jumatate imbracata. Se duse spre ea, dar Sakura se dadea mai in spate, ajungand sa fie lipita de un perete rece. Brunetul o prinse brutal de mana si...
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
                           Inimă Sălbatică J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

                           Inimă Sălbatică Empty
MesajSubiect: Re: Inimă Sălbatică                              Inimă Sălbatică I_icon19Sam 01 Sept 2012, 14:23

Fan Fic blocat pentru inactivitate.

Are un singur post cel al autoarei şi datează din 28 iunie. Vă rog aveţi bunăvoinţa să oferiţi un com. :|
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
 

Inimă Sălbatică

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-