Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cu care fata din anime credeti ca sa potriveste sasuke si de ce  ? - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cu care fata din anime credeti ca sa potriveste sasuke si de ce  ? - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Cu care fata din anime credeti ca sa potriveste sasuke si de ce ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Nobody
Genin
Genin
Nobody

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

Cu care fata din anime credeti ca sa potriveste sasuke si de ce  ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cu care fata din anime credeti ca sa potriveste sasuke si de ce ?   Cu care fata din anime credeti ca sa potriveste sasuke si de ce  ? - Pagina 2 I_icon19Vin 05 Sept 2014, 22:24

Dacă Naruto ar fi fată, atunci aş zice că există una cu care să se potrivească. lough
Sus In jos
Othelia Wundlang
Chūnin
Chūnin
Othelia Wundlang

Sex : feminin Varsta : 100
Localizare Localizare : "Welcome in Wonderland", wrote there.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 769
Puncte : 870
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Calm down, lady...
Stare de spirit Stare de spirit : I don't really give a f#@k.

Cu care fata din anime credeti ca sa potriveste sasuke si de ce  ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cu care fata din anime credeti ca sa potriveste sasuke si de ce ?   Cu care fata din anime credeti ca sa potriveste sasuke si de ce  ? - Pagina 2 I_icon19Sam 20 Sept 2014, 19:34

Aneta Blanche a scris:
Ce intrebare mai este si asta?

Daca il vad pe Sasuke cu alta fata in afara de Sakura ii crap sfecla aia ce se numeste cap de nu se vede. Ei, eu una nu-l pot intelege de ce este atat de orbit de razbunare si nu vede iubirea Sakurei. Pana la urma nu chiar tot ce i-a spus Tobi este adevarat. El doar a modificat putin poveste si asa l-a fraierit pe Sasuke. Oricum pana la urma si Itachi putea sa renunte la acel ordin asa ca este si vina lui Itachi si vina Konohai. Deci jumi-juma.

In fine Sasuke se potriveste cel mai bine cu Sakura. Degeaba inventeaza astia noi cupluri cum ar fi cele mai stup*de cupluri din intrega lumea Naruto: SasuNaru, SasuKarin si SasuHina. La SusaHina Sasuke macar stie ca exista si Hinata prin preajama? Stiu eu raspunsul: nu. La SasuNaru nici sa nu mai discutam pentru ca niciunul nu este pe invers (scuzati-ma), iar SasuKarin nu este nici o sansa. Toti vrem SasuSaku asa ca SasuSaku va ramane pe veci in inimile noatre.
Ale chan te  kiss  si te  a hug !
 Haaa! Am murit! Îi spargi sfecla?!?!?! Vaaii nu mai pot de ras.
Aa da, IDEM!!! La ce ora ne vedem cu topoarele pregătite sa i-o spargem? :))))
Sus In jos
 

Cu care fata din anime credeti ca sa potriveste sasuke si de ce ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sasuke-