Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Stalinskaya(16+) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Stalinskaya(16+) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Stalinskaya(16+)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Stalinskaya(16+) Empty
MesajSubiect: Stalinskaya(16+)   Stalinskaya(16+) I_icon19Vin 13 Iul 2012, 02:25

Stalinskaya:
Stalinskaya(16+) Scaled.php?server=843&filename=43571847
Chapter I:

„Muzica clubului rasuna asurzitor , in timp ce basul aceteia se auza inca de la intrare. Idiotul meu prieten , Naruto se distreaza in compania a 3 pustoaice care nu au ce face cu viata lor , crezand ca daca se dau la un tip mai mare ca ele o sa fie mai populare printre baietii , cat se inseala. Langa bar , savurandu-si un cocktail era o tipa , corpul ei bine dezvoltat putea fi admirat datorita rochiei mini cu un decolteu destul de mare , de o culoare senzuala. Parul lung , era lasat pe spate , bretonul acoperandu-i fruntea de o culoare nemai intalinta , roz. O alta vopsita chair daca arata asemeni unei culori sanatoase naturale , ochii ei verzi turcoaz ma fixara pe mine , iar un zambet pervers ii aparuse pe chip. Ma apropiasem de ea , asezandu-ma in acelasi loc .

Se simtea mirosul de votka din cocktaiul ei si acel zambet care nu apune , se prezenta a fi Kira , un nume care nu ii se potriveste deloc . Ma apropii de ea , ridicandu-i chipul cu doua degete , ii spotisem la ureche intr-un fel amanintator ca numele false sunt o incalcare a legii. Chicotise dupa care o sarutasem , buzele ei moi atinse de ale mele erau asemenii mieri , dulci dar prea multa iti poate face rau. Raspunse , fiind dornica de o aventura , Naruto inca era ocupat cu pustoaicele lui , in oricecaz e baiat mare se poate sa isi aiba singur de grija , in fond are 25 de ani , ce naiba?

Rup sarutul , putand sa vad flacara care arde in ochii ei , frumos. In mai putin de 10 minute cred , ajunsesem la hotelul de pe malul apei din Malibu , fiind aici in concediu , la fel si blondul.

Jocul meu , aventurier de o noapte , nu ar fi prima data cand fac asta , Kira sau cum o fi chemand-o , saruta foarte bine , jucand acest joc alaturi de mine. La fel ca oricare gen de relatie in felul asta , o aventura de o noapte unde nici macar nu imi prezint numele fiindca nu ar fi important. Mainile mele ii mangaiau tandru spatele in timp ce cautau deschietura sutientului , ce chestie enervanta dar totusi sexy , in timp ce mainile ei se jucau cu parul meu brunet. Corpul ei arata bine si nud , fara acele textile nefolositoare. Ce e cu fata asta? Parca ar face-o doar pentru a cauza gelozia , nu ii pasa cum si cu cine , iar in ochii ei se citeste o ura imensa. Pentru persoanele gen ca mine , e usor sa poti citi sentimentele oamenilor doar privindu-i in ochii , oricat de inocenta sau fragila ar parea , sigur este un gen care isi apara principiile , in cel mai rau caz , o scorpie ipocrita fara inima. Comandasem niste votka , preferata mea Stalinskaya , nu eram obosit deloc , poate doar de la joc insa , sa adorm putin probabil , la fel si ea.

-Stalinskaya.. o votka romaneasca din 94’ , spuse ea , vocea ei catifelata parca era asemeni unui sunet de pian.

-Esti bine informata , cumva nu iti place?

-Nu e asta , o bautura puternica al careui gust inlocuieste spiritul , nici pe departe fiind singura bautura a carei incredere i-am daruit-o , preferata mea..

***
„Dimineata nu am mai gasit-o , ceea ce inseamna ca stie ce inseamna o realatie de o noapte , poate chiar mai bine ca mine. Dar tristetea din ochii ei ma face sa ma intreb ce fel de viata a avut reusind sa se multumeasca cu placerile interzise ale trupului. Un zgomot enervant ma trezise din gandurile mele , acela fiind Naruto care se aseza la masa unde eram eu.

-Ce e asta? Intrebasem in timp ce ma uitam la o revista pe care blondul o aduse cine stie de unde cu el , ah? E fata de ieri , Naruto cine este asta?

-Aa? Revista , am luat-o din greseala din casa fetelor unde fusesem ieri , of si imi uitasem revista mea. Pai nu stii? E un fotomodel sau o actrita , cum vrei , foarte cunoscuta sub numele de Kira.

Kira? Nu ar fi prima data cand ma culc cu fotomodele , dar niciuna cu un corp asa de , de bun. Incep sa aberez dintre toti eu ar trebui sa stiu mai bine , o relatie de o noapte inseamna o relatie de o noapte.

-Apropo , Sas’ke ma suna-se Hinata ingrijorata ca nu i-ai raspuns , la naiba , am uitat sa o sun. Imi va face alte scandaluri si de-abia am inceput vac
anta.”
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Stalinskaya(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Stalinskaya(16+)   Stalinskaya(16+) I_icon19Vin 13 Iul 2012, 07:34

Buna. Stalinskaya(16+) 78717
Un fic nou? oO Pe mine de ce nu m-ai anuntat? Stalinskaya(16+) 468521
Wow. oO Foarte interesanta ideea. Stalinskaya(16+) 2843714615
Cine este aceasta Kira? Sakura?? Stalinskaya(16+) 2332602154
Hinata? oO Ce e cu ea? Cine este ea pentru Sas'ke? Sa nu imi zici ca sunt impreuna ca eu imi rup parul din cap! Stalinskaya(16+) 468521 :))
Foarte frumos Stalinskaya(16+) 962758
Va astept cu next-ul, cat mai repede! Stalinskaya(16+) 962758
Sper sa ma anuntati si pe mine Stalinskaya(16+) 2332602154

Spor la scris si multa imaginatie!

Primaa Stalinskaya(16+) 544217
Sus In jos
Majkela †
Chūnin
Chūnin
Majkela †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart, on your mind, beyond your wishes :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 515
Puncte : 543
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Do you love me because I am beautiful, or am I beautiful because you love me?
Stare de spirit Stare de spirit : Love begins with a smile, grows with a kiss, and ends with a teardrop.

Stalinskaya(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Stalinskaya(16+)   Stalinskaya(16+) I_icon19Vin 13 Iul 2012, 11:31

Hey Hey Hey. Fic nou, ce bine a hug . Deci ideea cu baru si aventura de o noapte nu e 100% original, dar imi place. Stiu ca tu o sa faci ficul 1000% original asa ca nu ma intereseaza inceputu. Kira=Sakura no? Sa nu le incurc, dar eu asa cred. Ochii verzi, par roz, Sakura 100%. Ce nesimtit e Naruto, a uitat de Hinata rolling on the floor . Si WOW, Kira, Sakura, fotomodel?????!?! Foarte tare pentru ea. in love. Ma intreb cum de Sasuke nu a recunoscuto.... Sau ma rog el nu citeste ziarul de dimineata rolling on the floor. Deci e primul capitol si nu mai pot astepta pana nu aduci nextul!! Hai te rog. P.S. sa nu te grabesti sa il strici, ai tot timpul din lume. A si sa ma anunti cand il pui kiss . Merci anticipat. Bay<33

Majkela
Sus In jos
»ღ»Mary»ღ»
Genin
Genin
»ღ»Mary»ღ»

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 68
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : http://fanfic.a-evolution.com/

Stalinskaya(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Stalinskaya(16+)   Stalinskaya(16+) I_icon19Vin 13 Iul 2012, 13:17

super tare acest capitol!!Si de asemenea un fic genial ..astept nextul cat mai repede...Spor la scris!!!!
Sus In jos
Scream.
Special Jōnin
Special Jōnin
Scream.

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1682
Puncte : 1837
Reputatie Reputatie : 103

Stalinskaya(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Stalinskaya(16+)   Stalinskaya(16+) I_icon19Vin 13 Iul 2012, 20:32

Buna scumpa. hi!
Fic nou yeeee. Este foarte tare. Ma captat din primele randuri. Kira este Sakura no? Adica dupa descriere cam ea ar trebui sa fie think . Si ce copil copac e Naruto lough . A uitat sa o sune pe Hin, dar ma rog la cat alcool a consumat e o minune ca si-a amintit de ea:-j. Deabia astept sa aduci nextuletul sa vad ce se mai intampla.

P.S. Sa ma anunti si pe mine cand il pui ca mor de curiozitate. kiss
Sus In jos
Tymy
Genin
Genin
Tymy

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 300
Puncte : 316
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Rime
Stare de spirit Stare de spirit : Și fericit:).....Și trist:(

Stalinskaya(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Stalinskaya(16+)   Stalinskaya(16+) I_icon19Sam 14 Iul 2012, 00:30

Max usor cu ficurile ca deja confund ficurile si devin ametit.......next-ul:))
Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

Stalinskaya(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Stalinskaya(16+)   Stalinskaya(16+) I_icon19Sam 14 Iul 2012, 00:51

In primul rand nu stiu daca am intrat pentru ca am vazut ca e un fic nou sau pentru ca ma atras incredibil de mult titlul rolling on the floor
Kira :> ? Uhh :> o Sakura , ciudata! :)):
Imi place ! >:)
Cam atat, ne mai citim noi >:D< Te kiss Angy` !! puppy eyes
Sus In jos
Chiss J
Academy Student
Academy Student
Chiss J

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Timisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 24
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Stalinskaya(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Stalinskaya(16+)   Stalinskaya(16+) I_icon19Sam 14 Iul 2012, 00:58

Buna fenomenal eu vreau nextul ! NExt ca ma fac zombilici ! Pwp
Sus In jos
Fistic ♥
Genin
Genin
Fistic ♥

Sex : feminin Localizare Localizare : Acasa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa imi traiesc viata
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe sotii.

Stalinskaya(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Stalinskaya(16+)   Stalinskaya(16+) I_icon19Dum 22 Iul 2012, 23:34

Heii am venit si eu pe aici..Kira e defapt Sakura nu ? Ma intreb cand se vor reintalni..Poate la un bar sau ceva.Imi place mult cum descri..Abia astept continuarea.Sa ma anunti cand o aduci.
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Stalinskaya(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Stalinskaya(16+)   Stalinskaya(16+) I_icon19Lun 23 Iul 2012, 03:23

Heyy :)
Ador capitolul ;x Imi place mult cum scrii.
E interesanta povestea :> iar tu esti geniala. >;d<

Te rog muult anunta'ma si pe mine cand postezi nextuuul ;x
Sus In jos
LuLu
Genin
Genin
LuLu

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucureşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 5

Stalinskaya(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Stalinskaya(16+)   Stalinskaya(16+) I_icon19Vin 27 Iul 2012, 18:09

Buna,am adus next !!Scuze de intarziere insa am avut o mica problema cu laptopul.Va fii imposibil sa ma apropii de forma de scris a lui Max insa sper sa va placa.

Spor la citit !

Chapter II

Sakura`s Point of View

Oare cum il cheama pe tip ?Arata bine si e chiar genul meu as putea spune...brunet, bine-facut si saruta bine insa nu atat de bine incat sa imi ramana intiparit in minte sarutul.Noaptea trecuta a fost bine..brunetul chiar se pricepe sa faca o femeie sa se simta bine,dar eu ?eu ma pricep sa fac un barbat sa se simta bine ?
Nu inteleg de ce e asa greu sa te indragostesti sau la ce bun sa iubesti?mai ales acum...cand acum tot ceea ce conteaza sunt aventurile,nu am nevoie sa fiu iubita si nici atat sa iubesc...nu sunt facuta pentru asta....
Revin intr-un sfarsit la realitate de zgomotul facut de oamenii care discutau cine stie ce, la mall, fiindca erau nu stiu ce reduceri impreuna cu prietena mea buna, Karin, roscata cu ochii asemenii rubinului, ma calca pe nervi, mereu ma taraste pe aici de parca nu ar avea alte miii de haine, ma aduce la disperare de cele mai multe ori.
Uitandu-ma la scarile rulante ce ma ameteau dau peste un domn imi cer scuze si imi ridic privirea....


-Kira,nu?
-Da...si tu esti ?
-Sasuke,eu sunt Sasuke,asa de repede m-ai uitat ?
Semana atat de bine cu tipul de noaptea trecuta e brunet si bine-facut insa sunt sigura ca e doar o coincidenta.Langa el era un barbat blond si frumusel...care nu isi dezlipea privirea de la Karin,mai ales de la bustul ei generos, pus in evidenta de catre rochia rosie foarte decoltata...ea fiind obisnuita cu astfel de situatii.
Brunetul incepuse sa imi zambeasca usor pervers examinandu-ma de sus pana jos.

-Diseara esti libera ?
-De ce ?Ai avea alte planuri pentru mine ?
-Posibil...Str. Charles 44 Hotel Grand.
Si pleaca facandu-mi cu ochiul, raman uimita si cu un zambet deja ironic si oarecum pervers...
Sa merg sau sa nu merg?Intrebarea imi sucea mintea rau de tot,dar pana la urma de ce sa nu merg ?nu va fii nimic serios,asa ca ma decid sa merg , nu inainte de a ma aranja.Ajung in camera hotelului si incep sa imi aleg vestimentatia....o rochie neagra scurta si decoltata in picioare niste cizme pana la genunchi iar parul lung si roz lasat pe spate , cobor si ii spun soferului sa unde ma duca.

Dupa cateva minute ajung,ii zic soferului sa nu ma astepte si pasesc in hotelul de 5 stele,ma indrept spre receptie si intreb daca aici sta un anumit Sasuke...imi raspunde afirmativ si imi zice numarul camerei...368.

Usa se deschide si il vad pe brunet infasurat doar intr-un prosop alb,lasand la vedere pectoralii lucrati ore in sir la sala , ma pofteste inauntru si ma serveste cu bautura mea preferata , votka.

-Te asteptam !
-De unde stiai ca voi veni ?
-Am presimtit .
Si incepe sa ma sarute apasat si puternic pe buze dandu-mi usor rochia jos si trantindu-ma pe pat , si sa inceapa jocul...




Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Stalinskaya(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Stalinskaya(16+)   Stalinskaya(16+) I_icon19Vin 27 Iul 2012, 21:51

Heyyy a hug
Mersi mult pt PM thank you

Mama cat imi placeeee in love yeah
Deci fic-ul e foarte tare ! dance2

Imi place ideea si . . . perversitatea ta yeah [eu am ceva cu asta ]
=))))
Pune NEXT cat mai curand in love e genial .

Si te rog mult anunta`ma din nou a hug
Mor de curiozitate oh my god !!!


P.S. : Hah well? awesome right? sunt si prima good job
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Stalinskaya(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Stalinskaya(16+)   Stalinskaya(16+) I_icon19Vin 27 Iul 2012, 22:15

Heh,, super, place dar e prea scurt iar aspectu:(( stii cat urasc cand nu e aspectul la fel :| , however:-j, deci habar nu am daca va anuntat deci, sper sa dati comuri la fel ca la primu cap fiindca deja scriu happy2
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Stalinskaya(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Stalinskaya(16+)   Stalinskaya(16+) I_icon19Vin 27 Iul 2012, 22:29

Buna Stalinskaya(16+) 78717
Yuy, ce imi place! Stalinskaya(16+) 962758
Foarte, foarte interesant.
Incepe ceva pervers :X Stalinskaya(16+) 385627
Vreau next-ul cat mai repede!
Spor la scris si multa imaginatie!
Stefz te omoara daca nu pui next-ul mai repede Stalinskaya(16+) 334366999


Ultima editare efectuata de catre Stefz ❥ in Sam 28 Iul 2012, 11:40, editata de 1 ori
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Stalinskaya(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Stalinskaya(16+)   Stalinskaya(16+) I_icon19Vin 27 Iul 2012, 23:23

Uuu...
Ce imi place happy2
Imi palce foarte mult, hmmm ma face sa ma gandesc la tot felul de filme pe care le-am vazut de-a lungul timpului.
Vreau next, si sunt si curioasa de ce o sa se intample...
Aoleu gata ma gandesc numai la prostii
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Stalinskaya(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Stalinskaya(16+)   Stalinskaya(16+) I_icon19Sam 28 Iul 2012, 00:08

Stalinskaya de ceeeeeeeeeeeee? De ce tocmai Stalinskaya what?lol!

Acum 2 3 zile am omorat o sticla cu prietena mea cea mai buna...bine fosta prietena cea mai buna :| Dar ma rog .... dap !

Fic ul asta este genial .G.E.N.I.A.L
Nu mai zic nimic decat NEXTTTT! dance2
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Stalinskaya(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Stalinskaya(16+)   Stalinskaya(16+) I_icon19Sam 28 Iul 2012, 01:56

Chapter III:
„Si incepe sa ma sarute apasat si puternic pe buze, dandu-mi usor rochia jos si trantindu-ma pe pat, sa inceapa jocul..

Ramasesem in lenjerie intima de culoare neagra, incepu sa ma sarute pe gat, plimbandu-si limba de-alungul gatului. Mana sa, imi mangaia spatele, in timp ce cealalta, cauta dezcheetoarea sutienului, pe cand, piciorul drept era intre ale mele. Pentru prima oara cand ajung s ao fac cu acelasi barbat, exceptandu-l pe el, fratele meu vitreg.

Imi indeparta sutienul, ivinduse formele mele generoase, in mai putin de cateva secunde scapase si de ultimul obstacol, penetrandu-ma usor si repetat, gemand printre care, si cateva tipete ascutite de placere.

Amintirea cum imi incepusem viata sexuala imi navalise de-odata in minte, aniversarea lui 15 ani, ca de obicei atunci cand parinti mei au uitat de ziua mea insa, el ca un cadou, ma facuse femeie, cadou pentru el...”

FlashBack:

„Trebuia sa plang? Nu, raspunsul era simplu, nu imi pasa oricum, in 15 ani nu cred ca am avut partea de vreo atentie din partea lor.
Si asa am fost doar o greseala...

Nu pot sa cer iubire de la ei, insa cand ma gandesc mai bine, ce e acest sentiment, este asa cum iti spune? Cea mai frumoasa senzatie prin care trece omul si, ce e asa frumos? Cand te aduce la suferinta totala?

Stiu adevarul de la bona mea, Annia, il stiu de cand aveam 10 ani. Eram doar un accident, nu rodul „iubiri” cuiva, ci rodul neroziei, rodul placerilor trupesti. Eram ghemuita pe pat, genunchi fiindumi la piept, care, Dumnezeu ma blestemat cu unul generos. Usa se deschise usor, fara vreun zgomot, lumina galbuie a becului invadand camera mea intunecoasa, pe ea, ivinduse nimeni altul decat „iubitul meu frate”.

Ma ridic imediat de pe pat, privindu-l cu ura si, neezitand sa il intreb ce cauta aici.

-Usurel surioara, nu iti sta bine dura, nu e pentru tine asta, spuse el, Itachi, se apropie de mine usor, pas cu pas, nefacand nici un zgomot, pana cand a ajuns in dreptul meu.

-Nu ai ce cauta aici, pleaca si lasa-ma in pace! Tipasem la el dar fara nici un rezultat, atunci, il impinsem, insa, stia prea bine, imi era frica de el!
Nici un efect, se apropie rapid de mine, incrucisanu-si degetele cu ale mele. Ma impinse in spate, trantindu-ma de suprafata moale a patului meu, soptinu-mi la ureche cuvinte, care nu pareau cuvinte, ceea ce nu tine cont de Dumenezeu, ca, daca noi chiar suntem rude, vitregi, tot frati ramanem.

Insa, sarutandu-l, si-a dat seama singur de raspunsul meu, nefiind nevoie de a ma solicita in a spune un cuvant format din doua litere, nu „nu”, ci „da”.”

End of FlashBack:

„Iar atunci imi schimbasem gandirea, devenisem mai matura dar totusi, mai copilaroasa. Aventurandu-ma in alte mii de paturi iar de atunci, cati anii au trecut? 5, 6? Nu, ci 9 ani, el fiind casatorit acum, si „fericit” impreuna cu cele doua fete ale sale. Insa, nu vreau sa fiu in locul lui Mio, poate pare dragut si restul, insa, cand ma intorc in oras, nu ezita sa ne tavalim pe undeva.

Pot spune ca is o tarfa, poate oricine sa spuna asta, nu imi pasa!

Decat sa ascund adevaraul, cum acesta doare, il recunosc eu in loc sa o faca altcineva care nu are ocupatie, crezand ca viata lor este un model, se iau de viata altora.

Dupa o ora, in al paispelea’ cer, Sasuke, daca nu ii uit numele pana in amiaza, cazuse obosit in partea cealalta a patului. Cred ca, e singurul baiat care, ma satisfacuse per total. Insa, toate trec, nu pot ramane intr-un loc, inchisem ochii, 10 minute de somn nu mi-ar strica.

~Morning~

„Soarele imi mangaia chipul palid, incalzindu-mi sulfetul inghetat..Oh, nu! Doar nu am adormit? Imi deschid alarmata ochii, amintindu-mi ce facusem aseara. Langa noptiera din lemn negru de planga pat, era un ceas electronic, aratand ora 5:43 dimineata. Ma ridicasem incet, vazand ca, acel cineva pe nume Sasuke, cu care imi petrecusem noaptea, era inca aici, dormind linistit. Incepusem sa imi caut hainele, sutienul fiind pe jos, iar chiloteii pe undeva pe sub pat, undeva langa o fereastra, pe o canapea bleo se afla rochia mea neagra, iar pantofii fiind la usa.

Nimerisem si baie, care, dupa 10 minute, fusesem gata. Iesisem din hotel, el neremarcandu-mi plecarea, cred.
Pa Sasu sau cum te-o fi chemand, o revedere la fel, care duce la pat este bine venita, dar momentan, pa!”
Nu, asta e raspunsul la intrebare, nu aveam somn, sper ca va placut si, sa dati cateva comuri, next la 5 com :D kiss
Sus In jos
Fistic ♥
Genin
Genin
Fistic ♥

Sex : feminin Localizare Localizare : Acasa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa imi traiesc viata
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe sotii.

Stalinskaya(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Stalinskaya(16+)   Stalinskaya(16+) I_icon19Sam 28 Iul 2012, 02:16

Edit :
Prima ! Insfarsit am reusit...
Ador capitolul.Atat de pervers..Nu ma asteptam la altceva.
Itachi fratele vitreg al Sakurei ? Ceva chiar interesant.
Abia astept capitolul urmator.
Anuntati-ma !
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Stalinskaya(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Stalinskaya(16+)   Stalinskaya(16+) I_icon19Sam 28 Iul 2012, 04:15

Hello :)
Multumesc de anunt . thank you

A fost foarte tare ! dance2
Genial in love
Pervers well? awesome right?
Superb rusinos

Il ador, ador si ador ! in love

Sper sa ma anuntati din nou in love






Ultima editare efectuata de catre The Anonymous in Sam 28 Iul 2012, 18:17, editata de 1 ori
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Stalinskaya(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Stalinskaya(16+)   Stalinskaya(16+) I_icon19Sam 28 Iul 2012, 09:31

Edit:
Mda, a treia, dar, tot pe podium sunt so...
Uu, ce mi-a placut capitolul asta. Deci prima oara cu Itachi? think
Oricum a fost exact pe pacul meu rolling on the floor stii tu la ce ma refer.
Astept cu nerabdare next, si sper sa il aduci repede, poate reusesc si eu sa prin locul 1 waiting
Te pupic kiss a hug
See ya!!!! hi!
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Stalinskaya(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Stalinskaya(16+)   Stalinskaya(16+) I_icon19Dum 29 Iul 2012, 12:53

Capitol picant ! :>
Mi a placut multtt . Abia astept sa vad cand se vor reintalni cei 2

Hehe well? awesome right?
Next !
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Stalinskaya(16+) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Stalinskaya(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Stalinskaya(16+)   Stalinskaya(16+) I_icon19Mier 01 Aug 2012, 13:26

Fic blocat definitv la cerea autoarei.

Am discutat cu Max şi a spus că nu o interesează de ficuri şi că le pot inchide.

Pe răspunderea şi acordul tău Max îţi închid ficul definitiv.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Stalinskaya(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Stalinskaya(16+)   Stalinskaya(16+) I_icon19

Sus In jos
 

Stalinskaya(16+)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-