Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? Empty
MesajSubiect: Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura?   Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? I_icon19Vin 13 Iul 2012, 13:10

As vrea sa stiu si eu ce credeti voi despre faptul ca daca Sasuke se va intoarce in sat de ce ar face-o?
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? Empty
MesajSubiect: Re: Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura?   Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? I_icon19Lun 16 Iul 2012, 19:06

eu cred ca pt razbunare cam 50% si restu de 50% pt rozalie
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? Empty
MesajSubiect: Re: Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura?   Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? I_icon19Joi 19 Iul 2012, 02:04

Eu cred , parerea mea defapt este ca 60% est epentru rozalie si 40% este pentru razbunare , oricum Kishimoto nu cred ca ar vrea sa-si faca fanii sa sufere . Optez pentru reintoarcerea in sat a lui Sasuke :d
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? Empty
MesajSubiect: Re: Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura?   Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? I_icon19Joi 19 Iul 2012, 10:12

Nu stiu daca Sasuke s-ar intoarce in sat special pentru rozalie..asta vom vedea la sfarsit.. dar sper ca acesta sa se intoarca in Konoha..nu pentru razbunare..doar pace..sa fie totul ca inainte.. Noi trebuie sa ne rugam si sa speram ca acest anime va avea un ending cat mai frumos, si sa nu ne lase un gust amar. Totusi eu presimt ca Sasuke se va intoarce in sat :D. ^^ Abia astept sa vad cum se va sfarsii.
Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? Empty
MesajSubiect: Re: Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura?   Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? I_icon19Joi 19 Iul 2012, 14:42

Deci, sa-mi dau si eu cu o parere ..
Pot sa zic ca sunt o fana a cuplului SasuSaku dar .. sa nu uitam ca anime-ul se numeste Naruto deci , daca Sas`ke sa-r intoarce in sat cred ca ar face-o pentru echipa si pentru familia lui deoarece in manga el isi aminteste de cuvintele lui Itachi ( apropo mai nou sunt indragostita de Ita` love pacat ca a murit :-< ) Orice ar fi eu sunt Itachi din Konoha sau ceva in gen .. Si sa nu uitam inca un lucru , el vrea sa-si refaca clanul iar Kishimoto nea dat dovezi ca aleasa lui ar putea fi Sakura deoarece ea a fost singura care a stiut ca el a plecat din sat , adica totusi .. Kishimoto a vrut ca Sakura si Sasuke sa se intalneasca atunci cu un motiv , nu ?
Eu cred ca Sasuke se va intoarce datorita lui Naruto si Sakura , ceva in gen .. : Uchiha si Uzumachi se lupta si cand sa dea atacul final Sakura se baga intre ei pentru ai impiedica sa nu se omoare si acestia se opresc dar totusi ea este ranita grav ... si ii zice lui Sasuke ca il iubesti si ca vrea ca el sa se intoarca in sat si lui Naruto sa faca tot posibilul sa ajunga hokage si dupa lesina , dar din fericire Tsunade o salveaza dance2 Si asa au trait fericiti pan` la adanci batraneti ..

Am voie sa visez , no ? rolling on the floor
Deci in esenta Sasuke se poate intoarce si pentru Sakura ( acolo un 60% ) deoarece o iubeste si cu ea isi va reface clanul .

Va kiss Angy` !!

P.S : Doamne cat am scris ! huh?
Sus In jos
floricica gingasa
Genin
Genin
floricica gingasa

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : -2
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen si sa ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : mult mai bine decat ieri

Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? Empty
MesajSubiect: Re: Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura?   Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? I_icon19Sam 08 Sept 2012, 17:02

Eu nu cred ca s-ar intoarce pentru sakura si nu cred ca se va intoarce si daca se va intoarce va face asta pentru ca se va gandi la cuvintele care i l-ea spus itachi nu pentru rozalie
Sus In jos
MadaLoveNar
Academy Student
Academy Student
MadaLoveNar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Satul Viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23
Puncte : 35
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Desenul :x
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna can-ntotdeauna XDDDD

Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? Empty
MesajSubiect: Re: Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura?   Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? I_icon19Joi 13 Sept 2012, 23:47

Ok, acum imi spun si eu parerea, nu ma urati pentru urmatoarele, e doar o simpla idee...
Dupa mine, e putin probabil ca Sasuke sa se intoarca in sat doar pentru Sakura, exista totusi mici sanse, si cel mai probabil, poate si el simpte ceva pentru ea dar astea sunt doar speculatii, parerea mea. Pe moment nu-i nimic sigur, Sasuke este orbit de razbunare fata de Konoha, nu prea are el alt ceva in cap desi sper foarte mult sa ramana cu Sakura :P
Sus In jos
Rozze †
Academy Student
Academy Student
Rozze †

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Îți pasă?
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 19
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Chestii.
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? Empty
MesajSubiect: Re: Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura?   Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? I_icon19Mar 20 Aug 2013, 23:08

- Din câte am citit din spusele autorului acestui anime pe un site , într-un interviu. El a vrut acțiune nu romanță, ai a n-ar avea de gând să lege cupluri .
- Sper să nu va induc în eroare ,așa citisem acum ceva timp . :3
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? Empty
MesajSubiect: Re: Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura?   Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? I_icon19Mier 21 Aug 2013, 00:32

Se putea sa nu trec si pe aic ?! lough

Hmmm... nu vreau sa fiu rea sau ceva de genul acesta, dar nu cred ca Sasuke se va intoarece neparat din cauza Sakurei ( poate in raport de 50% ). Eu cred ca daca chiar s-ar intoarce ar face-o din cazua vorbelor lui Itachi si ar dori sa protejeze satul mai ales ca fratelui lui a dorit asta si poate si din cauza lui NAruto care a fost intotdeauna langa el...
Oricum, chiar si acum mi se pare tare, tare ciudata alaturarea lui Sasuke in acest razboi ( de partea Konohei vreau sa zic)... De ce ?! Pentru ca pana acum ceva timp dorea numai si numai sa-l distruga pentru tot ce i-a facut lui Itachi ( ahhh Iatchi love , nu ma bagati in seama lough ) si stiti bine ca in manga Sai s-a indoit de asta si ia spus si Sakurei si ea stia, oarecum...
In fine... eu imi doresc din tot sufletul ca cei doi se fie impreuna la sfarsit .. CE sa mai sa fie un happy ending !happy2

Kisses and hugs, minna ^^
Sus In jos
'KN
Academy Student
Academy Student
'KN

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Leganés
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 48
Reputatie Reputatie : 1

Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? Empty
MesajSubiect: Re: Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura?   Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? I_icon19Mier 28 Aug 2013, 12:01

Dupa parerea mea eu cred ca Sasuke s-ar intoarce in Konoha pentru cuvintele spuse de Itachi, si pentru a indeplini dorinta fratelui sau. Un cuplu SasuSaku nu se stie sigur daca va urma sa fie .. Sa fim serios este un anime shoen, logic ar fii sa fie doar un singur cuplu cu fata pe care personajul principal o iubeste, si prin asta ma refer la NaruSaku. Pentru ca animeul se numeste Naruto, nu Sasuke.
Dar apoi vine faza cu reinvierea clanului Uchiha .. Si chiar daca m-ar incanta un cuplu format din Sasuke si Sakura tin cont de spusele lui Kishimoto acelea fiind ca va fii doar un singur cuplu in acest serial ..
Sus In jos
naruto_4ever
Genin
Genin
naruto_4ever

Sex : masculin Localizare Localizare : sibiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde de starea ta :P

Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? Empty
MesajSubiect: Re: Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura?   Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? I_icon19Vin 13 Sept 2013, 09:13

Eu zic asa. Desii sunt fana a cuplului sasusaku nu prea cred ca sasuke se va intoarce special pentru sakura .Nu stiu de ce , dar eu una cred ca sasuke nu prea stie ce simte ..nu stie ce in suufletului lui defapt si nici noi nu stim . Oricum de intors sunt sigura ca se intoarce dar eu zic ca sa i indeplineasca ultima dorinta a lui Itachi ....sa apere satul ...mda dar el vrea sa devina hokage :)))) Deci eu zic asa daca vrea sa devina hokage e ca si intors in sat. Iar cu sakura nu stiu ce sa zic , is sanse dar nu asa mari .
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? Asss10Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? Empty
MesajSubiect: Re: Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura?   Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? I_icon19Dum 03 Noi 2013, 22:50

Nu. Este mult prea orbit de razbunare pt a o vedea pe Sakura. Si eu as face la fel in locul lui.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? Empty
MesajSubiect: Re: Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura?   Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura? I_icon19

Sus In jos
 

Voi ce credeti,s-ar intoarce Sasuke in sat pentru Sakura?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sasuke-