Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Felicitarile mele!!! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Felicitarile mele!!! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Felicitarile mele!!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Midori
Genin
Genin
Midori

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Oradea
acebook acebook : Beatrix Czegenyi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 113
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, cititul, anime-urile
Stare de spirit Stare de spirit : azi nu.

Felicitarile mele!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Felicitarile mele!!!   Felicitarile mele!!! - Pagina 2 I_icon19Dum 17 Mar 2024, 21:18

Nu cred ca forumul a fost declarat vreodata inchis (correct me if I'm wrong), asadar nu cred ca are rost sa se trimita un mesaj in masa. La urma urmei, probabil ca exista oameni care pur si simplu au renuntat la a mai intra pe forumuri de fel.

De asemenea, tema in sine a forumului e simpla si draguta si nu cred ca ar trebui sa fie schimbat nimic. Gandindu-ma la faptul ca inca exista un forum despre anime-ul Naruto pe mine ma face fericita pentru ca e primul anime care m-a facut sa ador anime-urile.

Va rog sa nu va suparati pe mine deoarece lucrurile spuse mai sus sunt parerea mea si nu doresc de nicio culoare sa instig la cearta sau la discutii mai aprinse.
Sa aveti o seara superba  in love
Sus In jos
Roxana.
Genin
Genin
Roxana.

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bistrita
acebook acebook : Unstoppable Mind Forum
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 171
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : tattoo
Stare de spirit Stare de spirit : oke

Felicitarile mele!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Felicitarile mele!!!   Felicitarile mele!!! - Pagina 2 I_icon19Lun 25 Mar 2024, 22:50

Nu am de ce sa ma supăr pe tine. Ai perfecta dreptate. Oricum pentru mine forumul acesta o sa rămână amintirea nostalgica a primului forum Naruto din ro. pe care mi-am făcut cont.
Sus In jos
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
 

Felicitarile mele!!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Suntem Numărul 1!!!-