Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Doar Karina..nu altfel Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Doar Karina..nu altfel Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Doar Karina..nu altfel

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
VicTiM Of ImAGinaRY
Academy Student
Academy Student
VicTiM Of ImAGinaRY

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pe aici..pe acolo...
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 20
Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul; Photoshopul; net-ul si altele;)

Doar Karina..nu altfel Empty
MesajSubiect: Doar Karina..nu altfel   Doar Karina..nu altfel I_icon19Sam 14 Iul 2012, 21:10

Buna, sunt Georgiana, dar prefer sa mi se spuna Karina, caci nu-mi prea place numele meu asa de mult.Sunt din Calarasi, am 15 ani, ochii caprui:-?, sunt o fire ...schimbatoare(asta ar fi cuvantul potrivit)si foarte, foarte competitiva.Imi plac animeurile, vampirii, filmele, muzica,sa citesc si multe altele, dar, in special imi place sa fiu prima cam in toate demeniile:)) (cele pozitive) este o pasiune a mea.;)Imi petrec majoritatea timpului meu pe forume, pe messenger si mai editez prin Photoshop, dar depinde de chef..sunt incepatoare, dar vreau sa ma perfectionez.Ascult aproape toate genurile de muzica, cu excepita manelelor, a muzicii populare si a catorva ramuri ale rock-ului.Sunt destul de prietenoasa, dar cand sunt ''caltata pe coada'' fac urat si nu iert prea repede si nici nu uit( nu numai certuri, in general).Sper sa-mi fac cat mai multi prieteni pe aici si sa ma distrez, daca e ceva..inrebati.;)
Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

Doar Karina..nu altfel Empty
MesajSubiect: Re: Doar Karina..nu altfel   Doar Karina..nu altfel I_icon19Sam 14 Iul 2012, 21:42

Kon'nichiwa
Bine ai venit la noi pe forum kiss
Sper sa te integrezi repede si sa iti faci muulti muulti prieteni in love
"[...] in special imi place sa fiu prima cam in toate demeniile [...]" ei bine.. aici avem multi copii talentati asa ca nu poti fi cea mai buna in toate domeniile heh
Intrebari Intrebari....
Imi poti spune cateva din melodiile tale preferate? Sigur ai cateva favorite ;;)
Iti plac pisicile? what?lol!
Dar Engleza? dap !
Ce zici de Japoneza? rolling on the floor
Nu ca glumeam yeah
Pai.. ai cam spus ce trebuia spus happy iar cine vrea sa stie mai multe poate sa'ti ceara Id'ul ;;)
Iti urez din nou un calduros "Kangei" kiss




[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
VicTiM Of ImAGinaRY
Academy Student
Academy Student
VicTiM Of ImAGinaRY

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pe aici..pe acolo...
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 20
Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul; Photoshopul; net-ul si altele;)

Doar Karina..nu altfel Empty
MesajSubiect: Re: Doar Karina..nu altfel   Doar Karina..nu altfel I_icon19Sam 14 Iul 2012, 22:16

Citat :
ei bine.. aici avem multi copii talentati asa ca nu poti fi cea mai buna in toate domeniile
Am spus ce-mi place nu ca o sa fiu mereu asa;)


Citat :
Imi poti spune cateva din melodiile tale preferate? Sigur ai cateva favorite
Pai este cam greu, dar sa ma gandesc:-?Pai prima in top ar fi de Puya- V.I.P., stiu ca este veche, dar nici acum nu m-am plictisit de ea.Mai este BoA- I did it for love, Evanescence- Bring me to life si My last breath, oricum am multe favorite si depinde de starea mea sufleteasca, dar, ar mai fi inca 3 pe care mai vreau sa le amintesc:Vescan- Ea, el; Vescan -Spune lumii si alte cateva de el si de Crazy Win- spunem adio

Citat :
Iti plac pisicile?
Da..dar o sa ajung la nu..deja am patru care ma omoara:)), datorita soramii.

Citat :
Dar Engleza?
Pana acum mi-a placut, dar anul asta nu, datorita profei, dar sigur imi va placea din toamna.:d

Citat :
Ce zici de Japoneza?
Imi place mult:)) nu m-am chinuit sa o invat, nici nu m-am apucat..ce mai retin si eu din animeuri, dar preferam sa face japoneza in loc de franceza la scoala.:))

Multumesc de intampinarea calduroasa si o sa ma obisnuiesc, mai intai ma uit prin el apoi ma apuc de postat.:D
Sus In jos
Continut sponsorizat




Doar Karina..nu altfel Empty
MesajSubiect: Re: Doar Karina..nu altfel   Doar Karina..nu altfel I_icon19

Sus In jos
 

Doar Karina..nu altfel

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-