Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Numele este Catsuke !!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
ayumi-chan
Genin
Genin
ayumi-chan

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : anime world >:D<
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 354
Reputatie Reputatie : 20
Hobby-uri Hobby-uri : Ador să scriu, să compun (ficuri), să citesc cărți: în special cele în gen SF şi cele romantice, să ascult muzică ( melodiile lui Lana Del rey și ale Rihannei sunt preferatele mele) şi am o slăbiciune pentru țările asiatice ( defapt doar Japonia și Coreea de Sud )
Stare de spirit Stare de spirit : -.-'

Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19Vin 20 Iul 2012, 18:13

Primaa >:)) super tari cele doua capitole :o3
Ai mai multa actiune intre Sasuke si Sakura >:)
Astept next :o3 :*


Ultima editare efectuata de catre ayumi-chan in Vin 20 Iul 2012, 18:13, editata de 1 ori (Motiv : greseala mea :">)
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Numele este Catsuke !! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19Vin 20 Iul 2012, 19:12

buna ,

ma bucur ca ai inceput sa faci si din perspectiva Sakurei sau a lui Sasuke ,
hmm...descrierea este buna dar totusi mai ai de lucrat ,
si inca un sfat , fa cuplul sasusaku mai repede , povesteste mai mult din perspectiva lor ,
pune-l si pe Catsuke cu Ino dar numai fa cuplul sasusaku .
mi-a placut si cest capitol chiar foarte mult ,
anunta-ma de next ,
zuzu te pupaceste
Sus In jos
CatsuKee
Academy Student
Academy Student
CatsuKee

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Aruncatu' cu privirea in TV / PC .. iesitul pe afara cu prietenii :-??.. fotbalul .. shi Naruto ;x
Stare de spirit Stare de spirit : Vesel 24/7 .

Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19Vin 20 Iul 2012, 22:21

Capitolul 8 : Summer Time


Cu toate ca e inceputul lui Septembrie , e extrem de cald afara , de parca ar fi luna iulie, deci am mers in excursie la plaja.Initial nu stiam unde ne va duce Kakashi-sensei , dar se pare ca ne-a facut o surpriza placuta, dimineata am mers toti sa ne cumparam costumelede baie , baietii si-au luat shorturi , iar fetele costumele de baie.Eu si Sasuke ne-am luat shorturi albe , Naruto portocaliu cu dungi negre , Neji negru, Shino albastru , Choji maro ,Shikamaru negru ,Kiba gri "pe Akamaru la transformat in om pentru a-l putea strecura in apa si pe plaja acestia purtand acelas short", iar Lee a fost singurul baiat care a purtat boxeri .. slip.. deci ii cam iesea mandria in evidenta.. ei bine nu prea avea ce sa ii iasa .. nu era nici de laudat ce monstrulet ascundea el acolo, il depaseam usor , printe fete , au fost la moda costumele de baie de toate culorile, doar Hinata a avut un costum de baie negru , iar Sakura a avut unul roz, Ino avand unul galben , iar Ten-ten unul alb.Dupa ce ne-am luat shorturile pe noi , am fugit cu totii spre apa .. Eu , Sasuke , Naruto , Kiba , Nejii , Choji si Lee doar Shikamaru statea si ne filma , nu prea lua parte la distractie dar stiam ca trebuia sa fie cineva care filma pt ca o sa radem de chestia asta peste 4 ani, la sfarsitul liceului. Restul baietilor si-au pus piedici , s-au impiedicat singuri , Sasuke la trantit pe Naruto , iar acest ala prins cu mana de picior iar eu am intrat primul in apa , ma simteam ca un Zeu ca sa zic asa:)) , fetele veneau odata cu Shikamaru razand , dar ce vad.. Sasuke se ridica si o i-a in brate pe Sakura , alergand sa fie ei 2 pe locul 2 in apa , dar era o problema.. Sakura nu stia sa inoate dar se simtea bine si in siguranta in bratele lui Sasuke.
-Sasukeee stai ca nu stiu sa inoot !!! tipa Sakura , dar Sasuke nu se razgandi si sari cu ea peste mine , asta o sa doara .. se putea vedea zambestul de fericire de pe fata lui Sasuke si de pe al Sakurei , acestia sarutandu-se fix in fata mea.
-Sakura , imi pare rau ca te-am facut sa furei atat de mult in urma cu 3 ani cand v-am parasit , te rog iartama, si o saruta iar .. dar Sakura biata fata ce sa mai zica , ii raspunde la randul ei cu inca un sarut destul de lung . Nu trec 2 clipe ca Naruto sare si el in apa cu Hinata in brate , pot sa zic ca Hinata avea cel mai frumos trup , cele mai frumoase forme , idiotul de Naruto a stiut pe ce a pus mana , culmea nici Hinata nu stia sa inoate .. dar era acolo Naruto care o ajuta , atunci ies usor din apa si ii arunc in cap lui Naruto cu o minge de plaja , sarutandu-se neintentionat cu Hinata , atunci Hinata s-a facut atat de rosie incat pana si apa din jurul ei fierbea.M-am dus la Ino si mi-am cerut scuze pentru seara trecuta ,aceasta spunand ca e ok si ca nu truie sa-mi cer scuze , facandu-ma sa zambesc, astea fiind spuse am luat-o in brate si am sarit si eu cu ea in apa "Bine ca nu e Sai aici .. gandeam eu", ea si Ten-ten erau singurele fete care stiau sa inoate , Hinata si Sakura stateau lipite de Naruto si Sasuke.Sakura era "calare" pe Sasuke , acesta tinand-o cu ambele maini de talie , de spate , la fel si Sakura .. fiind curios bag putin capul sub apa si Woaw ce vad.. sa zicem doar ca picioarele lui Sakura il tineau strans pe Sasuke .. pe de alta parte Hinata cu Naruto nu erau chiar asa , dar nici mult nu mai aveau , daca Hinata ar fi fost cu putin mai mult tupeu i-ar fi spus lui Naruto ce simte cu adevarat cu toate ca acel baka (prost) nu-si da seama de iubirea ce i-o paorta Hinata.
Dupa vreo 2 ore de balaceala se incinge un meci de volei intre baieti , Eu , Sasuke , Naruto, Lee vs Neji , Choji , Kiba si Shikamaru, acesta dandu-i camera lui Shino pentru a ne filma.In final echipa cea mai buna castiga nu ? deci echipa formata din cei doi Uchiha , Uzumaki si Rock Lee au castigat .
Am observat ca Sasuke s-a dus la Sakura dupa asta si i-a propus sa il lase sa ii dea cu crema pe spate, aceasta acceptand , eh.. cand trebuie sa copiezi pe cineva.. copiezi :)) .. m-am dus si eu la Ino si i-am propus acelasi lucru , bine ca nu a vazut ca Sasuke i-a zis primul Sakurei .. dupa care si Naruto s-a dus la Hinata.. ehh ce face omul face si maimuta:)), dar ceva s-a intamplat la Sasuke si Sakura .. eu si Naruto care eram mai apraope de cei doi am vazut ca Sasuke mai punea mana si la o parte din "bombele" Sakurei , cu toate canu erau mari.. erau niste bombe, eu cu Ino nu indrazneam sa ii fac asa ceva , iar Naruto Hinatei .. nici gand. Nea mirat faptul ca pe Sakura nu o deranja .. desi rosea putin , usor usor Sasuke si Sakura cam intra in centrul atentiei in aceasta excursie.
Dupa vreo 2 ore de lenevit la soare , ne miscam la un restaurant , eram morti de foame, erau mese de cate 6 locuri , deci cum era de asteptat eu , Naruto si Sasuke am luat o masa pentru noi si pentru fetele noastre, cel putin.. Sasuke poate spune asta:)).Noi baietii stateam pe o parte , iar fetele pe o parte.
Eu am comandat primul , mamalinga cu smantana si cartofi cu frigarui, suntem la mare deci mancam ce vrem , si Sasuke a luat acelasi meniu , Naruto a luat portie dubla de Cartofi si cateva frigarui cu smantana. Fetele pe de alta parte au fost mai atente cu corpul lor si si-au luat un meniu pt vegetariene, salata , cartofi nature si alte cele.Era destul de liniste la masa cand deodata Sasuke rupe tacerea spunandu-i Sakurei ,"Floarea mea de cires , imi dai si mie sa gust din mancarea ta ?", aceasta ii raspunde aproband cu o singura conditie , de al hrani ea.. toti 4 ne uitam ca si cand i-am fi vazut adevarata fata a lui Tobi, ei doi se simteau bine , se vedea ca erau indragostiti.
Dupa ce terminam de mancat , achitam plata si mergem la hotel tragand cu totii 1 pui de somn bine meritat , pentru ca la noaptea urmeaza seara prin cluburi.
Ne trezim cu totii pe la 6-7 seara , mancam ceva si plecam la drum , am mers in parcul de distractii prima data , am mers mai mult pe perechi .. Choji ,Shikamaru , Kiba cu Akamaru ,Lee si Shino au mers in grup , Ino si Ten-ten la fel , Naruto cu Hinata , Sasuke cu Sakura .. iar eu .. singur .. ce sa fac , mam dus sa vad ce face cuplul momentului Sasuke cu Sakura , erau in tunelul dragostei.. i-am vazut cand au iesit , se tineau in brate , Sakura avea capul pe umarul lui Sasuke , era putin cam racoare asa ca Sasuke i-a dat jacketa lui albastra Sakurei pentru a nu-i fie frig (I'a d'aici uite'aici:)) ),se simteau foarte bine vazandui ca se simt bine n-am vrut sa le stric distractia asa ca mam retras nevazand-o pe Ino cum venea dupa mine , apoi plec intr-un club pentru a bea ceva , presupunand ca o sa-mi petrec seara singur.
Comand un gin.. stau.. beau jumatate din el .. cand aud un tipat din baia fetelor care semana cu al Inei .. dau buzna in baie si observ ca unu' o tinea pe Ino de gura si o "pipaia" mai dur ca sa zic asa.. atunci l-am trimis in lumea viselor cu un Genjutsu destul de puternic.. am dus-o pe Ino la masa la care stateam si am comandat o apa pentru ea , avand nevoie sa bea ceva, am intrebato daca e bine si a spus ca da datorita mie , imbratisandu-ma , atunci eu i-am raspuns la gest imbratisand-o la randul meu , nu e de mirare ca tipu' ala a vrut sa o violeze arata trasnet, era imbracata cu o bluza alba in dungi galbene , cu un umar gol si o fusta alba nu cu foarte mult pana in genunchi.Am achitat nota de plata pentru bauturi si am duso la hotel , vazand-o inca speriata.
Am stat la ea in camera pana pe la 3-4 cand au sosit si restul , am jucat adevar si provocare .. [explic in capitolul urm ] si carti. Ehh se pare ca nu mi-am petrecut seara singur si asta ma incantat , plus ca am petrecut-o cu persoana pe care o plac.

To be continued..

Sfarsitul Capitolului 8
Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19Sam 21 Iul 2012, 01:33

Capitolul acesta mi'a placut la nebunie!
Ma bucur ca te'ai axat pe SasuSaku in love
Punctul de vedere tot al lui Catsuke este rolling on the floor eh.. asta e.. macar ai momente SxS...
Sper sa mai pui capitole lafel de frumoase ca acesta dap !
Poate... sa fie si putina gelozie intre ei...
Sa danseze la inceput Sakura seducator cu un tip de pe acolo...
Asa... sa vedem si noi putina gelozie la Sasuke rock
Si apoi el furios sa se duca la ala si sa ii zica "Rozalia asta e luata amice, asa ca fa pasi" rolling on the floor
In fine rolling on the floor idei idei good
Hai lough astept urmatorul capitol ;;)





Numele este Catsuke !! - Pagina 2 25isooz
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Numele este Catsuke !! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19Sam 21 Iul 2012, 01:48

buna ,

ma bucure ca mi-ai ascultat sfatul , sau ma rog nu numai l meu , al celor care ti-au spus sa faci si momente intre sasu si saku ,
mi-a placut chiar foarte mult acest capitol ,
nu stai degeaba ,
dak asa pune si eu nextul la ficurile mele de vreao trei patru ori in aceeasi zi as innebuni ,
anunta-ma de next ,
si cum a mai zis si sis l meu de mai de sus fa si tu putina gelozie asa ...
zzuzu te pupaceste
Sus In jos
CatsuKee
Academy Student
Academy Student
CatsuKee

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Aruncatu' cu privirea in TV / PC .. iesitul pe afara cu prietenii :-??.. fotbalul .. shi Naruto ;x
Stare de spirit Stare de spirit : Vesel 24/7 .

Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19Sam 21 Iul 2012, 10:59

nu bag 3-4 cap pe zi . max 2 ca ma plikt . :)) nextu apare mai .. pe la 3-4 cred.
Sus In jos
ayumi-chan
Genin
Genin
ayumi-chan

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : anime world >:D<
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 354
Reputatie Reputatie : 20
Hobby-uri Hobby-uri : Ador să scriu, să compun (ficuri), să citesc cărți: în special cele în gen SF şi cele romantice, să ascult muzică ( melodiile lui Lana Del rey și ale Rihannei sunt preferatele mele) şi am o slăbiciune pentru țările asiatice ( defapt doar Japonia și Coreea de Sud )
Stare de spirit Stare de spirit : -.-'

Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19Sam 21 Iul 2012, 21:54

super :o3 Si nu numai sasusaku :-"
Ce'i cu Ino si Catsuke ???:>:>:> ee:))=))
acusi il vad pe Sai invinetind-o pe Ino ...=)) sau vreo lupta intre Sai si Catsuke >:)
Sus In jos
SasuSaku2012
Academy Student
Academy Student
SasuSaku2012

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : braila
Nr. mesaje Nr. mesaje : 20
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 0

Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19Lun 23 Iul 2012, 19:04

Mi-a placur forte mult celelalte capitoale tine-o tot asa!!!! we party !! happy2 jos palaria in fata
Sus In jos
CatsuKee
Academy Student
Academy Student
CatsuKee

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Aruncatu' cu privirea in TV / PC .. iesitul pe afara cu prietenii :-??.. fotbalul .. shi Naruto ;x
Stare de spirit Stare de spirit : Vesel 24/7 .

Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19Lun 23 Iul 2012, 22:10

Bun .. pai incep prin a va spune un scuze ca nu am mai postat .. eh am avut treaba :D .. fotbalu , am fost plekat la 1 amik.. etc. si.. va urez Lectura plakta .^^

Din capitolul anterior.. Ehh se pare ca nu mi-am petrecut seara singur si asta ma incantat , plus ca am petrecut-o cu persoana pe care o plac.

Capitolul 9 : Realitatea cea dura


Ma trezesc somnoros in camera Inei , unde am adormit .. nu imi amintesc prea multe.. doar ca am salvat-o de un violator si am jucat cateva jocuri impreuna , in rest.. totul e-n ceata , ar fi bine sa o intreb .. plus ca aveam o durere de cap, deci cred ca am baut cate ceva.Am cautat-o dar nu am gasit-o , posibil era in camera lui Ten-ten, asa ca ma duc la mine in camera unde l-am gasit pe Sasuke dormind pe jos cu chilotii lui Naruto pe cap.. urata imagine.. ceo fi facut dezastru' asta noaptea trecuta.Cum ma vazu' pe Naruto il bufnii rasu fiindca stia ca ma uti la chilotii lui de pe capul fratelui meu, bufnindu-ma si pe mine rasul , oarecum.. sunetele trezindul pe Sasuke , cazandu-i jos chilotii de pe cap nebagand de seama ca radeam de el.
L-am intrebat cu un zambet pervers pe fata ce a facut noaptea trecuta , acesta mi-a spus ca a petrecut toata noaptea cu Sakura , dar nefacand prostii [pana acum..] , dupa asta el ma intrbat la fel "Dar tu ce ai facut aseara?:>".. i-am spus ca am fost intr-un club , unde am gasito pe Ino care era agresata de un violator, am salvato(suna putin ciudat:)) ) si am conduso in apartamentul ei , unde am petrecut seara jucand cateva jocuri. La auzirea cuvintelor , spuse Naruto razand "Ce jocuri?:>" la care raspunsul era"Nu mai tin minte.. stiu ca ne-am jucat carti dupa adevar si provocare , dupa care totul e in ceata, nu cred ca am facuto cu ea .. nu era sange in pat deci.. nu."
Dupa discutia pe care am avut-o ne-am imbracat cu totii , eu luandu-mi un tricou negru cu cateva imprimeuri albe , niste pantaloni scurti gri si niste tenesi albi, Sasuke era imbracat cu un tricou alb splu , pantaloni scurti albastri si tenesi gri, iar Naruto ca de obicei .. era imbracat intr-un tricou portocaliu , pantaloni scurti albi si tenesi albi.Am mers afara sa vedem ce se mai intampla , unde Kakashi ne astepta cu o vesta noua si buna , spuse el.Dupa ce ne-am adunat toti in fata hotelului ne dezvaluie asa zisa "surpriza" .. nu ma asteptam la asta chiar deloc .. supriza era nimeni altul decat Sai, cum l-am vazut doar un gand mi-a trecut prin cap "Bagamiash ****", Ino era intre fericire si suparare , presupun ca din cauza mea , oricum.. dupa ce s-au calmat toti , Sai a luat-o pe Ino intr-un loc mai intim si i-a spus ca ar trebui sa se desparta , aceasta intreba disperata "De ce??", la care veni raspunsul "Imi place de altcineva pe care si tu o cunosti , si la momentul potrivit vei afla cine este." dupa care acesta pleaca si Ino se intoarte cu lacrimi in ochi.Am intrebat-o putin speriat ce sa intamplat , acesta raspunzandu-mi cu lacrimile ei de inger in ochi , ca Sai i-a dat papucii.In gandul meu"Sami bag picioru , mai bine de atat nu se putea .", iar spunandu-i ca imi pare rau "de unde..", consoland-o cu o imbratisare, aparand un zambet pe fata mea, mai ascuns asa.Mi-a spus ca i-a dat papucii pentru o alta fata pe care si ea o stie si ca o sa afle la momentul potrivit , dar nu ma gandeam la altceva decat cum sa o impac cu ideea ca eu voi fi viitorul ei iubit.
Pe de alta parte.. Sasuke si Sakura nu prea si-au vorbit in ziua aia pt ca am fost cu Sasuke si Naruto sa "sarbatorim" despartirea Inei [ sa nu intelegeti ca vorbesc despre Inna .. cantareata:)) ] de Sai, am baut ce am baut , dupa vreo ora si jumatatea dupa ce ametisem putin , mergem la plaja unde ne intindem pe sezlonguri si tragem un pui de somn.Ne trezim pe la 6 si mergem sa mancam iar [exact ca porcii] , dar cand sa intram in restaurant .. pe cine vedem? Sai si Sakura luau masa impreuna .. ciudat nu ? Sasuke s-a ascuns de Sakura pentru a vedea cum decurge cina celor doi, ne-am ascuns si noi evident fiindca Sakura stia ca daca unul din noi 2 Eu sau Naruto , daca o vedem cu Sai o sa ii spunem lui Sasuke.Sasuke se uita cu ceva ura la cei doi , vazand cateva rasete din partea amandurora , cand Naruto rupe tacerea.
-Hey .. Sas'ke! Nu crezi ca trebuia sa petreci mai mult timp cu ea azi?
-Tu vorbesti ? spusesem eu . Nu ai petrecut nici o clipa cu Hinata azi.
-Voi doi vorbiti ma? Tu Catsuke nu ai vorbit prea mult cu Ino , iar tu Naruto deloc cu Hinata. A fost ziua barbatilor ca sa zicem asa.
Dupa ce am terminat de mancat , platim cina si ne ridicam de la masa , Sakura observandu-ma doar pe mine iesind din restaurant , eu iesind ultimul, uitandu-ma cu un ochi la ea.Dupa care ne despartim , eu mergand la Ino sa vad ce mai face , Naruto la Hinata .. iar Sasuke venea cu mine spre Ino ..se tot gandea ca poate despre Sakura vorbea Sai cand i-a dat papucii lui Ino , spunandu-i sa nu-si faca griji ca nu o sa il lase pe el pentru Sai, facandu-l sa se simta putin mai bine.Dupa ce ajungem in camera Inei , eu si Sasuke ii povestim ce sa intamplat , iar Ino ramane cu gura cascata asigurandu-ne ca o va "interoga" pe Sakura de indata ce va ajunge la apartament fara Sai spera ea.Dupa vreo 2 minute de tacere , rup linistea intreband-o putin rusinat ce am facut aseara? dupa ce am jucat adevar si provocare pt ca era totul in ceata, ea a spus ca ma provocat sa dau pe gat o sticla de vin rosu cu numele Sange de taur , bun pentru femei daca il beau barbatii [ :)) ], dupa care m-am lamurit .. dintr-un foc o sticla de vin , nu's Superman, dupa care Sasuke pleaca la o plimbare lasandu-ne pe amandoi.
In gandul lui Sasuke "Mama.. daca il mai prind pe Sai ca se da la Sakura in continuare il strivesc , chiar daca o sa fiu dat afara din Konoha ..iar .. nu conteaza, pt floarea mea de cires fac orice." Atunci ii zari pe cei doi , Sakura si Sai , erau pe faleza, luandu-si larevedere, din fericire pentru Sasuke nepupandu-se nici pe obraz .Dupa cateva minute de mers , Sasuke o prinde de mana pe Sakura si o intreaba ce treaba are cu Sai .. i-a spus ca i-a vazut luand cina impreuna , dupa care acum , presupunand ca cei doi au petrecut ziua impreuna. Sakura putin nervoasa raspunse"Ce-ti pasa tie ? Aproape ca nu am schimbat doua vorbe toata ziua , ai stat cu Naruto si cu Catsuke."
-Catsuke mia spus ca Ino i-a marturisit ca Sai a parasit-o pentru o alta fata si ma gandesc ca fata aceea esti tu si nu vreau sa te pierd , fiindca de prima data cand te-am vazut de la intoarcerea mea in Konoha tu mi-ai dat acea speranta , tu esti floarea mea de cires si nu vreau sa te pierd.
La auzul cuvintelor , Sakura inlemni pentru putin , scapand o lacrima pe tenul ei alb, Sasuke stergandu-i lacrima cu mana si imbratisand-o. Dupa asta Sakura i-a spus ca nu este nimic intre ea si Sai, zicandu-i ca Sai a incercat sa flirteze cu ea dar .. a spus ca asa e el de obicei deci nu crede ca ea este fata pentru care a parasito pe Ino .
Dupa ce se lamureste situatia , Sasuke o conduce la apartamentul sau pe Sakura , unde dau peste 2 porumbei.. Ino peste Catsuke ??
-Hey fratioare .. bafta ! zise Sasuke cu un zambet pe fata.
-Mersi mersi , bafta si tie ! razand la randul meu.
Ino le-a spus ca doar imi facea masaj pe spate fiindca ma durea spatele , dar ei nu au vrut sa inteleaga si i-am spus Inei ca o sa le spun ca este adevarat si sa nu-si faca griji. Sasuke si Sakura ne lasase singuri si se indreptase spre camera baietilor , a mea ,a lui Sasuke si a lui Naruto.. unde dau de alti doi porumbei , Hinata si Naruto .. care erau pe cale sa se sarute cand au intrat cei doi in camera , Sasuke spunand razand "Acum suntem kit ! ", la care veni si raspunsul din partea lui Naruto "Acum poti sa pleci !". Cei doi au ramas singuri si nu aveau unde sa se duca , unde sa doarma asa ca Sakura a venit cu ideea de a merge la Ten-ten , sa vada ce face.. dar supriza nimeni nu era in apartament dar Sakura avea cheia de rezerva de la apartament asa ca au intrat sa-si petreaca noapte a acolo.Au facut amandoi un dus , si s-au bagat in pat , unde Sasuke i-a spus Sakurei.
-Sa sti ca daca te pierd nu stiu ce se intampla cu mine.. pentru mine esti totul floarea mea de cires.
-Stai linistit scumpule. si il saruta linistindu-l.
Dupa care acestia se bagase-ra la somn .. neintrebandu-se pe unde sau cu cine umbla Ten-ten , importand era ca aveau unde sa doarma.Maine aveau o zi plina deci treuiau sa fie pregatiti.

Sfarsitul capitolului 9


Sper ca va plakut capitolu' ^^ , nextul maine . :D commuri :*
Sus In jos
SasuSaku2012
Academy Student
Academy Student
SasuSaku2012

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : braila
Nr. mesaje Nr. mesaje : 20
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 0

Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19Lun 23 Iul 2012, 22:26

Superb si acest capitol ca toate celelalte!!!!(prima nr1 happy2)
Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19Mar 24 Iul 2012, 00:02


Hellauuu hi!
Deci.... ca sa inteleg...
"[...]Sai a incercat sa flirteze cu ea dar .. a spus ca asa e el de obicei deci nu crede ca ea este fata pentru care a parasito pe Ino.[...]"
=
Din asta rezulta ca Sai flirta mereu cu Sakura? think
Ei bine ori cum ar fi... sunt sigura ca Sasuke ii va poci fata lui Sai rolling on the floor
Si apro'po de Sasuke...
De ce nu ai putut sa faci si tu actiunea aia putin mai incitanta???
Cica... "dorm impreuna" ete fss.... doar dorm? :| nimic alt ceva??? huh?
Acum serios... macar asa... daca nu te indupleci tu.. macar din betie ceva ceva rolling on the floor
Sper sa aduci urmatorul capitol cat de repede poti... poate... scrii si tu 2 capitole pe zi... si le si postezi ;;)
Hai, spor la idei!!!
Pa hi!




Numele este Catsuke !! - Pagina 2 1045llh
Sus In jos
CatsuKee
Academy Student
Academy Student
CatsuKee

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Aruncatu' cu privirea in TV / PC .. iesitul pe afara cu prietenii :-??.. fotbalul .. shi Naruto ;x
Stare de spirit Stare de spirit : Vesel 24/7 .

Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19Mar 24 Iul 2012, 09:39

vroiam sa zik ceva in gen . nu doar ca "dormeau" da' eram obosit shi nu mam gandit la multe .:)) orikm .. ajungem si acolo:)) mai sunt zile din excursie:>
Sus In jos
CatsuKee
Academy Student
Academy Student
CatsuKee

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Aruncatu' cu privirea in TV / PC .. iesitul pe afara cu prietenii :-??.. fotbalul .. shi Naruto ;x
Stare de spirit Stare de spirit : Vesel 24/7 .

Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19Mar 24 Iul 2012, 21:52

Capitolul 10 : Esecul


Dimineata , Sakura nu se trezi cu Sasuke in pat , ci cu Ten-ten care venise in apartamentul ei, Sakura a presupun ca din cauza lui Ten-ten a plecat Sasuke , fata si-a cerut scuze ca a folosit apartamentul , i-a explicat situatia cum ca apartamentul ei era ocupat de Catsuke si Ino , iar apartamentul lui Sasuke era ocupat de Naruto si Hinata, pe Ten-ten a bufnito putin rasul deoarece si ea si-a petrecut seara cu Neji , iar Choji , Shino , Sai , Shikamaru si Kiba cu Akamaru au petrecut impreuna , spuneau ca au dat o petrecere a "Burlacilor". In final ma trezesc si eu cu Ino , dar nu ca ne-am saturat de somn .. ci ca l-am simtit pe Sasuke la picioarele noastre .. Doamne ce-o fi facut omu asta aseara.. Ino era dezbracata .. si eu la fel , iar hainele nu erau prin preajma , trebuia sa se ridice din pat asta lar fi trezit pe Sasuke.. asa ca m-am dat eu jos din pat etalamdu-mi "mandria--> are numele Hulk ! <3" , luandu-i intai hainele printesei mele cu parul ca de aur , dupa apucand o pereche de boxeri si pentru mine. Cu tot zgomotul pe care il facusem se trezeste si Sasuke somnoros interbandu-ne ce cauta Ino la noi in camera .. eu si Ino am inceput sa radem de cuvintele spuse de Sasuke stiind ca asta era camera Inei, dupa ce l-am lamurit si pe Sasuke de ce radeam , a spus ca a gresit camera cerandu-si scuze daca nea deranjat.
-Ehh lasa asta , ia zi ce ai facut aseara cu Sakura ?:> am spus eu cu un zambet pervers pe fata.
-Ce sa facem.. prima data am vrut sa dormim dar eram cam .. prea cald asa ca mam dezbracat la chiloti, Sakura a ramas si ea in lenjerie intima.. am inceput sa o sarut usor usot pe gat dupa care am ajuns intre sanii ei .. si de acolo mai in jos , ea nu ma oprit .. ceea ce inseamna ca i-a placut .. presupun ca Ten-ten o sa afle de "mizeria rosie" lasata pe patul ei.. dar lasa asta acum tu ce ai facut cu Ino?:> Cand am intrat va jucati de-a caii si calaretii. Ino rosii putin la fel si eu , spunandu-i ca nu am facut nimic pentru ca nu suntem impreuna, atunci gestul lui Sasuke fiind unul gen "Pokerface" sau "Facepalm" , in gandul lui --> "Cum frate.. se calareau cand am intrat eu si nu sunt impreuna nu ?.. Catsuke bou mai esti frate."
O lasam pe Ino in camera si mergem la noi in camera , pe drum Sasuke mia spus ca a incercat sa intre si aici dar era Naruto cu Hinata .. ma intreb daca au facut si ei ceva.. spuse Sasuke , la care raspunsul meu era unul scurt si negativ fiindca Hinata e prea timida ca sa o faca de acum ...si aveam dreptate, cand am intrat cei doi dormeau imbratisati , nu ne puteam da seama daca erau sau nu dezbracati pt ca erau inveliti .. asa ca am tras un ochi sub patura si ce am vazut amandoi o sa ne lase cu sechele .. mana Hinatei era pe **** lui Naruto.. eu si Sasuke am inceput sa radem asa de tare incat i-am trezit pe cei doi porumbei "murdari" Hinata si Naruto nu erau dezbracati deci cred ca Hinata doar l-a satisfacut pe Naruto .. ehh e un inceput totusi.Dupa ce Hinata pleaca la ea in camera , ne facem un dus si ne schimbam in hainele de zi , eu eram imbracat intr-un tricou alb-albastru , blugi 3-sferturi bleo si tenesi albi , Sasuke la fel , iar Naruto era imbracat tot in portocaliu , mai putin pantalonii care erau negrii si 3-sferturi.
Dupa vreo 5 minute coboram jos la parter sa vedem ce se mai petrece, il vedem pe Sai care poza cu toate fetele din incapere printre care si Ino cu Sakura , Sasuke ma oprit si pe mine si pe Naruto vrand sa vada cum va decurge poza dintre Sai si Sakura , poza decurgea bine pana cand au zis "pasarica" , atunci Sai a pupato pe Sakura pe .. bot , atunci Sasuke parca a inebunit , Sakura nu vroia sa fie sarutata bineinteles si l-a plesnit peste gura , Sasuke isi activase mangekyou sharinganul , susano'o , iar eu la fel pentru a-l oprii , era hotarat sa-l ucida pe Sai la cele vazute , pana la urma reusesc sa il calmez , iese din posesia lui Susano'o , dar nu se termina aici Sai spune ca Sakura va fi a lui , iar atunci Sasuke face chidori si alergand spre el il opreste Naruto cu rasenganu-l sau , pentru a nu provoca daune serioase , am creat un camp din fulgere in jurul lor , in momentul impactului dintre chidori si rasengan , Naruto i-a spus lui Sasuke ca Sai vrea doar sa scape de el facandul sa il raneasca pentru ca dupa sa fi obligat sa parasesti satul , Sasuke intelege repede situatia si se retrage spunandu-i lui Sai ca daca se mai atinge o singura data de flaorea lui de cires o sa dea cu el de pamant , a spus ca daca nu eram eu cu naruto el poate ca nu ar mai fi existat in momentul asta, dupa care pleca in camera sa , in urma lui fiind Sakura strigandu-l , dar acesta nu vroia sa se intoarca pentru a-i raspunde.[ Urata dimineata nu ?:)) ].Sakura intra dupa el in camera imbratisandu-l cu ochi in lacrimi spunandu-i ca nu stia ce vroia sa faca Sai si ca la plesnit imediat dupa ce a facut ceea ce a facut, Sasuke a spus cu nodul in gat fiindca o vazuse plangand pe ingeraul lui roz , ca nu vrea sa o piarda si ca o iubeste foarte mult , atunci imbratisand-o si el la randul lui sarutand-o pe obraz , stergandu-i lacrimile cu mana.Pe de alta parte.. dupa ce Sasuke cu Sakura plecase , m-am dus la Sai spunandu-i ca daca eu il "ranesc" nu o sa mi se intample nimic grav cum i s-ar intampla lui Sasuke , asa ca sa aiba grija cum se comporta nu numai cu Sakura, dar si cu Ino si cu Hinata , pentru Naruto, dupa care am plecat sa iau putin aer.Shikamaru rasufland usurat ca nu a iesit o bataie , iar Kiba trist pt ca vroia sa ma vada in actiune ori pe mine ori pe Sasuke.
Dupa ce s-au calmat lucrurile , Kakashi a venit sa ne spuna ca azi si maine el nu va fi in statiune deci suntem pe cont propiu , a spus ca daca se va intampla ceva rau va afla si ca va fi de rau , deci sa stam cuminti, fara batai , fara conflicte. In gandul meu "Da .. de unde .. conflicte imposibil , batai il tin eu pe Sasuke". Dupa asta , eu Naruto , Ino si Hinata am mers la Sasuke si Sakura sa vedem ce fac si sa le propunem sa mergem la un volley in apa. Acestia spunand ca sunt okey si ca sa ii asteptam sa isi ia costumele de baie.
Dupa ce intram toti in apa , cu mingea usoara ca aeru , facem cateva pase si dupa ii vine lui Naruto o idee , sa jucam pe echipa , el cu Hinata , eu cu Ino , iar Sasuke cu Sakura, am acceptat dar era o "regula" baiatul sa o tina in brate pe fata.In gandul meu " Naruto esti un geniu , cred ca e cel mai bun lucru pe care lai facut de cand te cunosc ! " Sasuke o i-a in brate pe Sakura sarutandu-se , la fel si Hinata cu Naruto , iar eu .. doar o iau in brate pe Ino , ma simteam putin naspa ca nu o sarutam , incepeam meciul era 1 vs 1 vs 1.. la o faza cand Ino a sarit sa dea cu pumnul in minge, a reusit sa loveasca mingea dar la aterizare a intrat cu fundul in "Teava de esapament , Hulk.. daca ma intelegeti:))", oricum era destul de mare pt ca fundul ei era fix pe el , plus de asta se mai si freca putin de el , iar cand a sarit .. sa zicem ca a avut o aterizare in forta, a scos un geamat asa sexy <3 , un Aah incet dar placut , atunci mam facut rosu ca racu' la fel si ea .. si am continuat partida de .. volley. Dupa ce am terminat meciul , mam pus pe burta in nisip , Hulk nu se mai culca nu mai vroia .. nu stiam ce sa fac .. Sasuke si Naruto si-au dat seama de ce stateam asa si au inceput sa rada, am vazut-o pe Ino ca icnearca sa isi dea cu solutie de soare pe piele asa ca mam oferit sa o ajut , multumesc Doamne ca s-a culcat Hulk, si.. stiti vorba aia .. ce face omul face si maimuta , Naruto a facut la fel cu Hinata , Sasuke la fel cu Sakura.
Dupa vreo 2 ore de lenevit la soare , am mers la restaurant unde am mancat ce au vrut fetele , mancare vegetariana , salata cartofi nature si alte chestii , cu toate ca nu ne-am saturat le-am facut pe plac .. cate "iubite" avem noi:)).In noaptea respectiva nu s-auintamplat prea multe , eu si Sasuke nu l-am vazut pe Sai la parter deci a fost bine la carti. Dupa jumatate de ora de jucat ne-am bagat la somn fiindca eram obositi, au mai ramas fetele cu Naruto , eu si Sasuke am plecat la culcare.

To be continued..

Sfarsitul capitolului 10
Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19Mar 24 Iul 2012, 22:10

Hulk? rolling on the floor Nu am inteles faza chiar deloc lough
In fine... daca poti, sa aduci nextul maine mai pe la pranz asa... sau macar pe la 5...ca eu voi fi plecata de la 6 pana la 9 juma'
Hai te'am pupat kiss




Numele este Catsuke !! - Pagina 2 1045llh
Sus In jos
ayumi-chan
Genin
Genin
ayumi-chan

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : anime world >:D<
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 354
Reputatie Reputatie : 20
Hobby-uri Hobby-uri : Ador să scriu, să compun (ficuri), să citesc cărți: în special cele în gen SF şi cele romantice, să ascult muzică ( melodiile lui Lana Del rey și ale Rihannei sunt preferatele mele) şi am o slăbiciune pentru țările asiatice ( defapt doar Japonia și Coreea de Sud )
Stare de spirit Stare de spirit : -.-'

Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19Mar 24 Iul 2012, 22:30

:X am intarziat X_x
Ce pot sa zic? super cele 2 capitole Numele este Catsuke !! - Pagina 2 384738 Numele este Catsuke !! - Pagina 2 384738
Abia astept next Numele este Catsuke !! - Pagina 2 348112
Sus In jos
Seraphim
Academy Student
Academy Student
Seraphim

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : You wish you would know where ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 31
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Drinking wishes to make hopes
Stare de spirit Stare de spirit : buna :)

Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19Mier 25 Iul 2012, 01:44

imi place foarte mult ficul tau! Sper sa ma anunti si pe mine cand pui urmatorul capitol kiss
Sus In jos
CatsuKee
Academy Student
Academy Student
CatsuKee

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Aruncatu' cu privirea in TV / PC .. iesitul pe afara cu prietenii :-??.. fotbalul .. shi Naruto ;x
Stare de spirit Stare de spirit : Vesel 24/7 .

Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19Mier 25 Iul 2012, 23:54

Din capitolul anterior.. "Dupa jumatate de ora de jucat ne-am bagat la somn fiindca eram obositi, au mai ramas fetele cu Naruto , eu si Sasuke am plecat la culcare."

Capitolul 11 : O noapte de Cosmar


Era miezul noptii , eu si Sasuke nu puteam dormii de loc, Naruto nu se intorsese de jos , deci cred ca restul petreceau fiindca se auzeau zgomote de la parter.Ne ridicam din pat si mergem sa bem un pahar de lapte cald pentru a putea adormii usor. Luam laptele , il incalzim putin si mergem sus , dar pana de asta hotaram sa mergem sa vedem ce face restul gastii, mergand pe furis fiindca nu stiam daca mai e Sai acolo , fiindca nu vroiam sa ramanem cu el jos.Dupa ce deschidem usa incaperii , ce vedem? Naruto era intins pe jos cu sticla de vin langa el .. deci clar era mort de beat , Shikamaru , Choji , Neji , Kiba , chiar si Shino cu Akamaru , doar Sai era mai constiend de el , pana si fetele erau turta, Ten-ten , Sakura , Ino si Hinata. Nu ne observasera nimeni deci am stat sa vedem ce se intampla , fiindca singurii ce se mai tineau pe picioare erau fetele si Sai .. dupa vreo 2 minute de liniste , o aud pe Ino care ii zice lui Sai , "Ursuletul meu ce facem diseara?" si se urca pe el, Tsk.. simteam ca imi cade ceru-n cap in momentul ala , Sai nu apuca sa raspunda ca spune si Hinata ceva , "Dar nu e ursuletul tau , e al meu !" si o da pe Ino la o parte si se urca ea pe Sai incercand sa il sarute , Doamne cred ca daca s-ar fi trezit Naruto la momentul ala ar fi iesit 9-cozi (Kurama) din el, daar asta nu e tot.. si Sakura a spus ceva "Hinata ce crezi ca faci ?" o impinse , cazand peste Ino si urcandu-se ea pe Sai sarutandu-l, Hinata ametita ramane jos adormind langa Naruto , dar Ino se ridica si il saruta si ea pe Sai , amandoua il sarutau pe Sai.. in acelasi timp si eu si Sasuke am scapat canile cu lapte cald stiind ca sigur nu vom mai dormi in noaptea asta.Am tipat eu primul la Sai intrebandul ce dr**u face cu Ino si Sakura , la fel si Sasuke.Cand fetele ne-au vazut sau rusinat putin .. doar putin cred ca erau sub efectul alcoolului , nervos l-am intrebat pe Sai ce lea dat sa bea celor 3 , Hinata , Sakura si Ino pt ca restul deja dormeau, la care veni si raspunsul lui Sai , "Le-am ametit putin si acum sunt ale mele toata seara nu puteti face nimic in legatura cu asta daca nu vreti sa parasiti mai repede excursia si sa raman eu cu cele doua pentru restul excursiei , v-am spus ce imi doresc , primesc , iar eu o vreau pe Sakura , iar cu Ino .. ehh mereu am avut o fantezie .. sa o fac cu 2 fete deodata."In gandul meu "Daca te tine drujba pentru amandoua e bine , dar nu o sa aflii."Nervos Sasuke s-a dus si a luat-o de mana pe Sakura punandu-i o intrebare.. de ce?.. ea nu a stiut ce sa zica , probabil era sub efectul alcoolului dar Sasuke nu intelegea asta , nici eu la moomentul respectiv fiind foarte nervosi amandoi, am luat-o si eu pe Ino , am adormit-o cu sharinganul , la fel si Sasuke pe Sakura si le-am dus inapoi in apartamentul lor , i-am luat si pe Naruto si pe Hinata, dar pana sa imi folosesc sharinganul , Ino mia spus sa ii dau drumu si ca ma uraste, plesnindu-ma peste fata, atunci mi s-a crapat inima si i-am promis lui Sai ca il voi ucide daca mai incearca chestii de genul asta.
Stam cu fetele si cu Naruto pana pe la 6 dimineata , dupa ce se face lumina si il vedem pe Kakashi ca intra in hotel mergem la noi in apartament luandu-l si pe Naruto pe brate, restul erau deja in apartamentele lor , ii duse-se Sai ,pt ca stia ca Kakashi trebuia sa apara in dimineata asta.Pe la 9-10 se trezeste si Naruto , bietul nici nu s-a trezit bine ca "am sarit" pe el cu intraberile , ce a facut aseara , ce a baut , ce s-a intamplat?
-Ooooo usor baieti.. pai.. pentru inceput nu prea imi amintesc multe.. stiu doar ca Sai ne-a dat ceva de baut .. si am adormit sau ceva de genul.
-Ai mai vazut pe altcineva adormind inaintea ta? sau ca le-a dat fetelor ceva de baut ? zise Sasuke nervos.
-Da.. Shikamaru a adormit primul .. dupa prima gura din vinul lui, sau .. ce era bautura .. dupa Choji , Neji , Shino , Kiba cu Akamaru.. Ten-ten apoi eu, Sakura , Ino si Hinata nu au adormit inaintea mea.. probabil dupa .
-Naruto , aseara pe la miezul noptii eu si Sasuke nu aveam somn mai deloc si am mers sa ne facem un lapte cald pentru a adormii, dar am venit sa tragem cu ochiul ce se intampla la parter si v-am gasit pe toti dorminad mai putin Sai si fetele , Ino , Sakura si Hinata.. nu stiu ce le-a dat sa bea dar Hinata a vrut sa il sarute pe Sai , s-a urcat pe el , la fel si Ino nu s-au lasat una pe cealalte .. si Sakura la fel , Hinata a cazut pe Ino si a adormit langa tine , iar fetelor le-am aplicat un genjutsu pentru a le calma si a le duce in camera lor.
-Spui ca Hinata a vrut sa il sarute pe Sai ?.....Hinata e prea timida nu cred ca ar face asta intentionat .. + ca eu credeam ca ma place.. si eu o plac foarte mult.
Dupa discutia ce o purtasem , mergem jos si le vedem pe fete luand micul-de-jun, de obicei ne asezasem la masa cu ele , dar in dimineata asta nu .. pt ca eram prea suparati de ce vazusem noaptea trecuta.In capul meu auzeam doar vorbele pe care mi le-a spus Ino "Te urasc , lasama !" si sunetul facut de palma ei pe fata mea.Eu si Sasuke abia am putut manca , mai aruncam din cand in cand un ochi la fete sa vedem ce fac, daca se uita si ele la noi , daca ne-au observat macar .. Naruto nu prea avea probleme pt ca nu luase parte la discutia dintre noi doi si Sai..dormea ca porcu'. Toata masa a fost tacuta , pana cand rupe Sasuke tacerea spunand sa mergem la ele si sa le intreb ce au facut noaptea trecuta sa vedem daca isi aduc aminte de ceva, noi am fost de acord si ne-am asezat cu ele la masa.Le-am intrebat ce au facut , daca au baut , cu cine au stat si au spus ca Sai le-a facut cinste cu o bautura si ca dupa totul este in ceata.Eu evitam sa ma uit la Ino , ma uitam in pamant in partea stanga, ma uitam in gol fiindca stateam la margine.Sasuke si Naruto au propus ca sa le explic si fetelor ce sa intamplat .. si am fost de acord.
Dupa vreo 10 minute de vorbit intruna in care am evitat sa ma uit la Ino , aceasta impreuna cu fetele dandu-si seama de gestul meu, am plecat nervos in camera stand intins pe pat si gandindu-ma daca nu cumva ceea ce a zis Ino a fost adevarat. In timp ce eu eram in camera mea , Sasuke le-a spus fetelor ceva ce eu am evitat de spus , le-a exact cuvintele pe care Ino mi lea spus.
-Ino , Catsuke a evitat sa spuna un mic detaliu .. despre ce sa intamplat aseara.. asa ca o sa til spun eu daca esti de acord.
-Sigur.. spune te rog !
-Pana sa iti aplice acel genjutsu si sa te duca la tine in camera.. i-ai spus urmatoarele cuvinte "Te urasc ! Lasama dr**u in pace ! LASAMA ! " urmate de o palma peste fata lui.. si.. sti ca unii oameni la betie sau cum erai tu.. adica taote in momentul acela.. spuneti adevarul.. mai stiu persoane care la betie spun adevarul.Catsuke a fost deprimat toata noaptea , nu a scos nici un cuvant..
Fetele , mai ales Ino nu stia ce sa zica .. dupa asta am plecat si eu si Naruto fiindca eram si noi la fel ca si Catsuke , suparati pt cele intamplate, pe drum ne-au oprit Sakura cu Hinata , Hinata si-a cerut scuze si la imbratisat pe Naruto rugandu-l sa o ierte fiindca nu stia ce face, iar Naruto i-a raspuns la gest imbratisand-o la randul lui si sarutand-o pe frunte , semn de impacare , in privinta lui Sasuke si a Sakurei.. Sakura la imbratisat si l-a sarutat , asta i-a fost de ajuns lui Sasuke , cu toate ca era destul de suparat , a spus ca el nu poate sta suparat pe floarea lui de cires.
Ino pe de alta parte..

To be continued..

Sfarsitul capitolului 11
Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19Mier 25 Iul 2012, 23:55

Edit .


Revenind :

Ohh..ce idiot e Sai :| .
Ce Doamne iarta-ma le-a pus alora in bautura ?
A si cred ca Ino incepe sa tina putin mai mult la Catsuke :>
Deci nu pot sa cred cat tupeu pe Hinata rolling on the floor ...
Dragut ! dap !

Ne citim data viitoare!

Te kiss Angy` !!
Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 19:07

Mama mia huh?
Tare capitolul huh?
Da chiar... la betie spui adevarul???
Nu stiam rolling on the floor
Oricum... Sai a scapat ieftin... eu in locul lor il bateam de'l uscam rolling on the floor
Sper sa aduci nextu' mai rpd ;;)
Hai, spor la scris hi!




Numele este Catsuke !! - Pagina 2 1045llh
Sus In jos
CatsuKee
Academy Student
Academy Student
CatsuKee

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Aruncatu' cu privirea in TV / PC .. iesitul pe afara cu prietenii :-??.. fotbalul .. shi Naruto ;x
Stare de spirit Stare de spirit : Vesel 24/7 .

Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 20:10

da ma :D la betie spui adevaru' :> .. mi s'a intamplat odata :-L .. capitolu apare .. pe la .. 11-12..:D
Sus In jos
CatsuKee
Academy Student
Academy Student
CatsuKee

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Aruncatu' cu privirea in TV / PC .. iesitul pe afara cu prietenii :-??.. fotbalul .. shi Naruto ;x
Stare de spirit Stare de spirit : Vesel 24/7 .

Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19Sam 28 Iul 2012, 00:20

Ino pe de alta parte..

Capitlul 12 : Dilema


Ascultati melodia asta la inceput . :> https://www.youtube.com/watch?v=bCHtpS_9Mi0

Cum spuneam.. Sasuke si Naruto s-au impacat cu Sakura , respectiv Hinata , dar situatia mea cu Ino nu sta la fel de roz, ca parul Sakurei.. 2 zile nu ne-am vorbit, zile in care nici nu prea am mai iesit din apartament la o bere.. decat sa mananc si sa fac cateva plimbari pe faleza.In timpul asta , din spusele lui Sasuke , Naruto si ale lui Sakura , ea a stat cu ele si cu Ten-ten.. Sakura a spus ca era suparata , se imbatase intr-o seara , noroc ca a fost Sakura si Hinata cu ea , altfel cine stie ce facea, mi-a spus ca ma urmarit ieri cand ma plimbam pe faleza sa vada ce fac ,eu n-am observat-o fiind scufundat in cerul albastru fara un nor pe el si cu gandul la vantul rece care venea dinspre apa marii.Multe nu s-au intamplat pana cand Kakashi a venit si ne-a zis ca azi mergem la vulcanul acvatic Kakanakuwa (nume inventat), chestia enervanta e ca el ne-a pus in autocar.. si ghici cu cine am picat.. daca toti aveau cate un coleg de autocar.. Sasuke statea cu Sakura , Hinata cu Naruto , Neji cu Ten-ten , Choji cu Shikamaru , Kiba cu Akamaru , Shino cu Sai .. Lee cu vreo 10 haltere ca sa se antreneze .. ehh macar nu am stat eu langa el .. iar eu am stat cu Ino.. nu am scos nici un cuvant tot drumul, m-am uitat la geam si am oftat pe tot parcursul drumului , deindata ce se termina drumul , o invit sa iasa inaintea mea , aceasta spunand un mersi , iar eu.. scotand un alt oftat, dupa ce coboram .. am observat ca eram intr-un parc de distractii .. In gandul meu "Grozav.. numai asta nu'mi trebuia acum, Tsk.. si Kakashi asta isi gaseste cele mai de rahat momente", ne duce la trenul groazei.. wow.. Kakashi asta e un "genius" si ne pune sa stam ca in autocar.. ma intreb cum s-a simtit Lee cu halterele alea langa el :)), ehh in fine.. Sakura statea in bratele lui Sasuke,Sasuke sarutand-o usor pe frunte , Hinata la fel cu Naruto , Ten-ten statea pe umarul lui Neji , iar eu cu Ino ne uitam in partea stanga , respectiv dreapta si oftam amandoi , mai mult eu.
Pe la mijlocul casei groazei a inceput Naruto sa tipe ca o fetita, tipa mai tare decat Hinata , defapt ea nici nu prea tipa , se simtea in siguranta la Naruto in brate .. parca si Naruto vroia sa fie tinut in brate :)) , gandindu-ma la asta am ranjit putin si am aruncat o privire la Ino , am vazuto ca ii era putin frica si am intrebat-o sarcastic un "Tie frica?:>" incet la urechia ei, tresarind putin .. nesimtind ca ma apropii de ea , aceasta zicand un nu bosumflat , cazandu-i parul ei de aur peste ochiul pe care-l mai arunca la mine din cand in cand.Dupa ce am iesit din casa groazei , i-am spus ca ar cam trebui sa vorbim despre ce s-a intamplat in in urma cu 3 seri , aceasta fiind de acord , am mers amandoi la Kakashi si i-am spus ca mergem sa bem un suc.
Dupa vreo 5 minute de mers , ajungem la terasa unde comand un suc pentru amandoi si incepem discutia .Primul care a vorbit am fost eu , intreband-o daca ce a spus inainte de genjutsu a fost adevarat si daca nu vroia sa intervin asupra ei , lasand-o sa se "joace" cu Sai. Aceasta rosii pe moment si imi raspunse ca a facut ceea ce trebuia atunci cand a trimis-o in lumea viselor pentru a nu se "juca" cu Sai si ca nu mai are ce vorbii cu derbedeul ala.
-Ok , dar nu mi-ai raspuns la prima intrebare.Stii se zice ca la betie spui adevarul.. mai ales daca nu iti amintesti ce ai facut in timpul mahmurelii.
-Ce sa zic .. nu m-am mai imbatat atat de tare niciodata si nu vreau sa cred ca ceea ce am spus este adevarat , ca te urasc .. nu e adevarat.
-Atunci demonstreaza . Spun eu calm si zambind la coltul gurii. Atunci Ino se ridica de pe scaun , imi inchise ochii , putand sa ii simt respiratia gurii aproape de fata mea , aceasta sarutandu-ma facandu-ma sa rosesc putin , dar asta nu e tot , mi-a marturisit ca este virgina si ca ar avea o supriza pentru mine maine seara.Ce era sa zic .. am tacut si am zis ca abia astept sa vad surpriza.
Dupa discutia pe care o purtasem ne intoarcem la restul grupului tinand mana peste gatul Inei , Sasuke si Sakura observand , venind la noi si zicandune.
-Mai mai , dar uite cine sa impacat ! spuse Sakura zambind .
-Lasai ca avem si noi alte treburi , lasai sa petreaca ceva timp impreuna. zise Sasuke ... se vede ca asta-i fratemiu.
La sfarsitul zilei am iesit cu Sasuke sa bem ceva , in cinstea impacarii mele cu Ino , Naruto nu era pt ca a bagat o scuza .. avea treaba cu Hinata.. eh daca nu ne zice ce treaba a avut cu Hinata publicam pozele cu el in cabina de dush .

Sfarsitul Capitolului 12


Cam scurt capitolu' .. pai e cam tarziu .. deci :)) scuze ca n-am mai postat am avut ceva probleme cu pc'u.. si o sa mai am :-L.. deci nush cand apare next. :D sper ca v'a plakt :P
Sus In jos
Mumf
Legend
Legend
Mumf

Merite deosebite :
Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Asss10Numele este Catsuke !! - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 110
Localizare Localizare : Paradox, CO
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13635
Puncte : 14127
Reputatie Reputatie : 481
Hobby-uri Hobby-uri : AMV , Fan fiction .
Stare de spirit Stare de spirit : Yuk <.<

Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19Sam 28 Iul 2012, 05:18

Bună. kiss

Yupiiii` sunt prima !

Să fiu sinceră titlul m-a atras cel mai mult. lough

Îmi pare rău că nu am comentat până acum dar niciodată nu e prea târziu..

Ce bine că s-au împăcat Catsuke şi Ino. in love

Vreau să te anunţ că ai un fic absolut superb şi merită continuat.

Aştept următorul capitol, sper să mă anunţi şi pe mine când îl postezi.

Spor la scris şi la idei.
Denii.
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Numele este Catsuke !! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19Sam 28 Iul 2012, 13:51

buna ,


scuze ca am fost asa de toanta sa nu trec pe aici dar nu mai am voie sa dau comm-uri pe telefon ca ma enerveaza ai mei ,

ce sa zic ? un comm si toata lumea se supara pe mine ,

oricum , ai facut ceva treaba cat am fost eu plecata ,

o duci destul de bine fratelo ,

hai cu nextul ,

sunt superbe aceste capitole ,

defapt ficul e superb ,

anunta-ma de continuare ,

zuzu te pupaceste
Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19Sam 28 Iul 2012, 14:57

Ultima? rolling on the floor
Serios? :|
In fine... deci... s'au impacat? well? awesome right?
Bravo lor rolling on the floor
Pai.. nu stiu ce sa mai zic ingrijorat
Sper doar sa aduci nextu' mai repede ;;)
Te puup kiss




Numele este Catsuke !! - Pagina 2 9899nm
Sus In jos
CatsuKee
Academy Student
Academy Student
CatsuKee

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Aruncatu' cu privirea in TV / PC .. iesitul pe afara cu prietenii :-??.. fotbalul .. shi Naruto ;x
Stare de spirit Stare de spirit : Vesel 24/7 .

Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19Lun 30 Iul 2012, 00:24

Capitolul 13 : Cadoul Surpriza


O noua dimineata somnoroasa , eu si Sasuke ne trezim cam greu , observand ca Naruto nu a venit sa doarma la el in apartament , lasam asta la o parte si mergem sa ne facem cate un dush si sa ne luam micul-de-jun , cereale cu lapte {;>}, dupa toate astea , ne imbracam si mergem jos sa vedem ce se intampla , eu eram imbracat intr-un tricou alb cu cateva imprimeuri , pantaloni scurti albi , simplii si teneshi albi , iar Sasuke era imbracat exact ca mine doar ca culorile tricoului si ale shortului erau albastre.In timp ce coboram etajele Sasuke imi spunea ca poate a facut ceva cu Hinata noaptea trecuta , pt ca Naruto nu a venit nici de dimineata, eu i-am spus ca Sakura si Ino nu aveau unde sa doarma , el spunandu-mi ca se puteau duce la Ten-ten, ajungand la parter vedem plasat pe perete un afis cu un concert la stadionul Kamushita de langa statiunea noastra , trupele de top erau Skillet, Evanescence, Linkin Park, Three Days Grace si inca cateva trupe de care nu auzisem, vazand afisul ne-am propus sa mergem , hotarand sa le spunem fetelor si lui Naruto, pana de asta , mergem la o terasa ca sa bem un suc , unde il vedem pe Naruto , nu numai cu Hinata , era impreuna cu Sakura si Ino , Sasuke mi-a spus sa ne ascundem de ei si sa tragem cu urechea, "Poate au facut-o toti 4 aseara !"zice el razand , pe mine bufnindu-ma rasul spunand ca Hinata nu are tupeu sa o faca singura , intr-o excursie .. mai ales cu 4.. Ne asezam la 2 mese in spatele lor , dar tot nu auzeam ce spuneau , la o masa distanta nu ne puteam aseza fiindca ne-ar fi observat,dupa ce comandam , Sakura ne-a observat si le spune si celorlalti , acestia venind si invitandu-ne sa stam la masa cu ei , noi acceptand.Dupa ce ne asezam la masa lor , liniste totala , dupa vreo 2 minute de "reculegere" sparg linistea intrebandu-i pe toti ce au facut seara trecuta , Ino dandu-mi un cot, spunand imediat ca ea si Sakura au dormit la Ten-ten , iar Hinata si Naruto nu au raspuns , eu si Sasuke dormind singuri, am schimbat repede subiectul spunandu-le ca diseara este un concert la Kamushita Stadium, langa statiunea noastra , invitandu-i pe toti la concert , dupa ce le-am spus trupele de top killet, Evanescence, Linkin Park, Three Days Grace.. au acceptat imediat, pierdand notiunea timpului am observat ca s-a facut deja 3:00 , comandam de mancare si indopandu-ne ca porcii , mai ales Naruto.Dupa ce ne terminam "festinul" pe la 5:00 mergem la hotel pentru a ne pregatii de concert , concertul incepand la 7:00, dupa ce ne-am despartit de fete , eu si Sasuke il intrebam pe Naruto ce a facut seara trecuta cu Hinata , pt ca Ino si Sakura au dormit la Ten-ten , deci ei 2 ocupand camera.Acesta nega spunand ca nu a facut nimic.. un raspuns idiot .. ce sa-i ceri.. e Naruto.Dupa vreo 2 minute de "rugaciuni" dobi****ul cedeaza spunandu-ne un alt raspuns stupid dar amuzant " Am penetrat-o pe la 1-2 noaptea." , la auzul raspunlui am inceput si eu si Sasuke sa radem cu gura pana la urechi , dar uimirea a fost ca Hinata a avut curajul sa o faca cu Naruto intr-o excursie.Pe de alta parte, in acelasi timp si Ino cu Sakura o "interoga" pe biata Hinata intreband-o ce a facut aseara cu Naruto , acelasi raspuns la inceput un vag "Nimic !" dar dupa cateva rugaciuni , a spus ca el a penetrat-o pe la 1-2 seara.. Ino si Sakura incepand sa rada la fel ca noi cu gura pana la urechi.Stiind ca azi este ziua in care "Cadoul Surpriza" al Inei trebuia sa vina am presupus ca se va amana , avand in vedere faptul ca mergem la concert.. oftand putin suparat. Ne facem un dush , mancam un sandwich si fara sa ne dam seama se face 6:30 , iar la 7:00 incepea concertul si trebuia sa ne intalnim cu fetele in fata hotelului acum 10 minute, ne imbracam repede si coboram in fuga , eu eram imbracat intr-un tricou negru cu cateva imprimeuri gri , blugi 3-sferturi de un gri inchis , si tenesi negrii , Sasuke la fel , iar Naruto era imbracat cu un tricou portocaliu si niste blugi 3-sferturi negrii , cu tenesi gri, fetele erau imbracate in mov si roz , avand in vedere ca era un concert rock nu cred ca si-au ales foarte bine costumatia .. eh nu prea conteaza asta.
Pe drum inspre concert vorbeam care este trupa favorita fiecaruia , a mea este Three Days Grace , apoi Linkin park , Skillet si Evanescence, Sasuke aproband spunand ca asta este si ordinea lui la trupe , pe de alta parte Naruto spunea ca pe primul loc este Evanescence , urmat de Linkin Park si ca de restul nu auzise .. In gandul meu"Cum sa nu auzi de Three Days Grace si de Skillet ! The f*ck?!", fetele fiind de acord cu Naruto ... ehh se pare ca doar eu si Sasuke aveam gusturi la trupe.Imediat cum am ajuns , Skillet au inceput sa concerteze , incepand cu melodia Hero , Skillet-Hero , urmata de cateva melodii noi , promovate in seara asta , reusite si ele de asemenea, dupa Hero urma Evanescene cu deja faimoasa melodie Bring me to Life , urmata de My Immortal , What you want si Going Under , pana acum totul bine , dupa terminarea primelor trupe , Ino mi-a soptit sa mergem acasa ca are o "surpriza" pentru mine , un cadou , i-am spus ca va trebui sa mai astepte pana la sfarsitul concertului ca va avea loc un eveniment cu totul special, aceasta bosumflata aproband ,dar urma ce era mai bun Linkin Park ! Cu toate astea , nu era atractia serii ( O sa vedeti.), Linkin Park a incins atmosfera cu In the End , Waiting for the end , One step Closer , Breaking the Habit , A place for my head , si inca 2 promovate in acea seara.Dupa ce Linkin Park au parasit scena , luminile s-au stins , iar cand s-au aprins eu , Sasuke , Naruto si Hinata ne aflam pe scena , eu si Sasuke la chitara , Naruto la tobe si hinata la pian , iar Sasuke mai era si vocea.(Ascultati melodia asta , asta ii canta Sasuke Sakurei --> https://www.youtube.com/watch?v=oj9LGPPoBWs <-- si faceti cum am facut eu .. incercati sa vi-l imaginati pe Sas'ke cantand asta , dar unpik mai masculin:)) ).Sakura auzind melodia incepu' sa planga de fericire , in numai cateva secunde cateva reflectoare erau indreptate spre ea , iar ceilalti din gasca , Shikamaru , Neji , Shino , Lee , Ten-ten , Kiba cu Akamaru , Choji si.. Sai , se adunara in jurul ei spunand ca are mare noroc cu Sasuke , Sai era vizibil iritat de faptul asta stiind ca nu poate concura cu asa ceva momentan.Lacrimile de bucurie ale Sakurei picurai pe fata ei de inger , iar reflectoarele facandu-i parul de cires si mai stralucitor, scotandu-i la iveala frumusetea.La sfarsitul cantecului , cei de la Linkin Park ies pe scena aplaudandu-l pe Sasuke si restul , spunandu-i ca a facut un gest foarte frumos , odata cu terminarea cantecului , tot publicul incepu sa chiuie si sa ne aplaude , mai ales pe Sasuke , dupa ce s-au mai linistit "fanii" , Sasuke a spus la microfon un "Te iubesc Sakura !" si a iesit in aplauze de pe scena , ducandu-se la Sakura , care aceasta sarind pe el , sarutandul din toata inima. In sfarsit urma si Three Days Grace, trupa noastra favorita , in debut au cantat Three Days Grace - Time of Dying , urmata de Get out Alive , I hate everything about you , Animal i have become si sfarsind cu Never too late , la final aplaudandu-l pe Sasuke si spunand ca este un gest de milioane si ca nu a mai vazut penimeni facand asa ceva pentru iubita lui, intensitatea era si mai mare fiind vorba de un concert destul de important.
Concertul se sfarseste la miezul noptii , cu totii find putin obositi , dar si bucurosi vazand trupele noastre favorite si vazandu-i "cadou" neasteptat , facut de Sasuke Sakurei , pe drum cei doi raman in urma , Sasuke interband-o daca i-a placut, aceasta punandu-si capul pe umarul lui spunand un da urmat de un sarut.Pe drum nu i-am mai spus nimic Inei despre "surpriza" pe care avea sa mi-o pregateasca fiindca o vedeam putin obosita , a cascat de cateva ori pe drum deci.. nu i-am mai spus nimic.Pana sa intru in apartament , eu fiind ultimul , ma trage cineva de mana , acel cineva era Ino , spunandu-mi sa o urmez . In gandul meu "In sfarsit imi primesc si eu <>", aceasta ma duce in apartamentul ei , in care trebuia sa fie si Sakura cu Ino , dar se pare ca nu erau , probabil erau la Ten-ten.. oricum nu imi mai pasa unde sunt cele 2 in momentul acela, Ino ma leaga la ochi si ma aseaza in pat aceasta spunand ca revine imediat.Auzind usa deschisa de la baie , imi imaginam ca vine intr-un costum sexy , cand am auzit cuvintul magic "Dezleagate", dupa ce am vazut-o am zis "Woaw".. deci asa ceva , era imbracata cu un costum de streaperitsa, negru, cu dungi rosii , sexy , cu chiloti tanga normal.Va imaginati ce a urmat.. dar .. sa ne gandim putin.. Sasuke si cu Sakura au facuto in acelasi pat... Hinata si Naruto la fel.. eu si Ino la fel.. ma deci asta e Patul Dezvirginarii :)).Dupa mai multe partide , ii spun Inei ca a fost cea mai reusita seara din viata mea si ca mia placut foarte mult cadoul , spunandu-i sa'mi mai faca, razand, aceasta sarutandu-ma si adormind pe pieptul meu.

Sfarsitul Capitolului 13


Deci.. scuze ca vine atat de .. tarziu.. trebuia sa apara aseara daar.. in lok de trimiteti am dat previzualizeaza:|.. si.. am dat x crezand ca am dat "Trimiteti" .. :)) deci .. soarta:D.. nextul maine . commuri si sper sa va plaka , si daka e ascultati melodiile :>. :*
Sus In jos
Continut sponsorizat




Numele este Catsuke !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Numele este Catsuke !!   Numele este Catsuke !! - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Numele este Catsuke !!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-