Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ Empty
MesajSubiect: ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿   ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ I_icon19Joi 19 Iul 2012, 10:32

Am deschis acest topic pentru a afla parerea voastra despre Sakura.
Cum vi se pare ca este?
O descriere mica despre ea ..cum o considerati voi ^^.


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Parerea mea este ca se enerveaza prea repede pe bietul Naruto, insa imi place ca se apara si totusi caracterul ei mai violent este interesant.
Imi place cum arata..dar pot sa spun ca in seria Naruto arata mai dragut cu parul lung mai ales ca ea are o culoare frumoasa: ROZ..( e culoarea mea preferata) . Si in seria Naruto Shippuden este frumoasa dar o strica putin parul scurt.
Imi place la ea ca este sufletista, un bun medic ninja si ca are o iubire sincera pentru Sasuke..prin cate a trecut aceasta fata..( ca a incercat sa o omoare Sasuke) ea inca il iubeste ceea ce este surprinzator. :D
Este putin naiva in anumite situatii si se crede tot timpul inferioara ceea ce mie nu imi place.
Totusi parca...e mai puternica acum decat in prima serie ...A mai crescut ..si s-a maturizat. :D
Nu ma deranjeaza ca are fruntea lata..cum i se spunea ei cand era micuta...chiar mi se pare draguta..:D
Sakura 4 ever!! in love
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ Empty
MesajSubiect: Re: ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿   ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ I_icon19Mier 01 Aug 2012, 22:31

Mie mi-a placut de ea din prima. Toata lumea spune ca la inceput era obsedata dupa Sasuke si ca era enervanta. Ok, si pe mine ma deranja faptul ca se purta urat cu Naruto. Dar si pe el la iubit si il iubeste, ca pe un frate.
Pe Sasuke la iubit mereu si il va iubi in continuare. Eu cred ca este o fire dulce si simpatica, un personaj frumos si complex. S-a maturizat, a crescut si vede altfel problemele. Nu se mai cearta cu Ino si se intelege bine cu Naruto. A trecut prin multe si a suferit mult, cred ca este demna de respect pentru personalitatea si caracterul ei puternic de care a dat dovada. Mie imi place mult de ea, chiar daca o prefer cu parul lung, nu scurt. ^^ Asta e partea a doua=))


P.S: Te iubb' vaco <3
Sus In jos
Ava •
Jōnin
Jōnin
Ava •

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Honolulu, Hawaii
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1081
Puncte : 1164
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Dat cu presu' ..
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita . - .-

✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ Empty
MesajSubiect: Re: ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿   ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ I_icon19Sam 11 Aug 2012, 15:54

Parerea mea despre Sakura . in love

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ei binee de cand sunt mica Sakura Haruno este personajul meu preferat feminin din anime-ul Naruto.
Inca de cand ma uitam pe Jetix.. cred ca asa se numea [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]de atunci sunt indragostita
la maxim de ea in love
Cel mai mult mi-a placut din prima la ea infatisarea. Mi se parea si inca mi se pare foarte frumoasa.. imi place culoarea parului ei deoarece rozul este si culoarea mea favorita in love
chiar daca as fi optat pentru o noanta putin mai inchisa. dap !
Imi placea lafel ca si ei de Sasuke. lough Eram indragostita de un tip dintr-un anime.. deci clar nu eram sanatoasa la cap. lough
Mi-a placut ca atunci cand rozalia si-a racunoscut sentimentele fata de brunet cand era pe cale
sa paraseasca satul .. am plans la acel episod sad
Cat despre Sakura din Naruto Shippuden nu am ce sa spun. Imi place lafel de mult mai ales ca acum este mai matura
mai puternica si mai inteligenta fata de cum era cand era mai micuta. in love
Deci clar.. o iubesc! in love dap !

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre Ava Whiterspoon in Sam 08 Sept 2012, 17:55, editata de 1 ori
Sus In jos
Eq KaKy
Genin
Genin
Eq KaKy

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Deci Practic Intr-a Colo.
acebook acebook : https://www.facebook.com/ursea.baa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 103
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Toate :)
Stare de spirit Stare de spirit : nNeBbUNaTTiKă

✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ Empty
MesajSubiect: Re: ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿   ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ I_icon19Sam 18 Aug 2012, 21:46

Da are o personalitate care te excita :))
Parerea mea este ca Sakura este cel mai frumos personaj din naruto no fi ea puternica ca naruto sau tot felul de lucruri in fine pentru mine ea este totul .
Sus In jos
Lollipop :3
Genin
Genin
Lollipop :3

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Undeva... Intre cer si pamant..
acebook acebook : Pai... Nu conteaza!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 102
Puncte : 120
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Stii... Daca ti-ar pasa de hobbyurile mele, m-ai intreba!
Stare de spirit Stare de spirit : In love :3

✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ Empty
MesajSubiect: Re: ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿   ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ I_icon19Mar 11 Sept 2012, 19:27

Sincer mie mi-a placut mereu de ea... Imi placea mult cand avea parul lung , dar imi place si acum... Ceea ce imi place cel mai mult la ea este ca e puternica dar totusi sensibila. Si imi mai place ca dragoastea ei fata de Sasuke este pura si ...adevarata.
Lollipop va pupa!
Sus In jos
♀Look in the dark♀
Genin
Genin
♀Look in the dark♀

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Heaven
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 218
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : You.
Stare de spirit Stare de spirit : Confuza, chinuita de imaginatie...

✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ Empty
MesajSubiect: Re: ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿   ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ I_icon19Mier 12 Sept 2012, 22:40

Hmmm... ce-mi place la ea?

Prima data nu mi-a placut caracterul, desi la infatisare nu aveam nimic de comentat. Era enervanta cum il trata pe bietul Naruto, felul in care se dadea mare si tare si alte lucruri. Apoi a inceput sa-mi placa dragostea ei pentru Sasuke si uite asa a devenit unul din personajele mele preferate.

Este o persoana puternica, curajoasa si timida dar foarte indrazneata! Sakura e o persoana speciala si simplu, poate asta ne atrage la ea!
Sus In jos
† Sakku †
Genin
Genin
† Sakku †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Infern.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 186
Puncte : 203
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : NARUTO.
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica >:)

✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ Empty
MesajSubiect: Re: ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿   ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ I_icon19Lun 24 Sept 2012, 15:31

Haruno Sakura?A fost, este si va fi personajul meu preferat din Naruto ever. Intr-adevar ma enerva un pic la inceputul seriei cand se lua de bietul Naruto, desi merita era prea cruda, insa am realizat ca oamenii se mai schimba si invata sa aprecieze si sa iubeasca o persoana cand nu il mai are, ca si in cazul Sakurei desi si in prima serie il respecta pe Naruto cat de cat dupa plecarea lui Sasuke mai ales, aceasta nu si-a dat seama de valoarea lui decat dupa ce a plecat cu Jyraia.In fine, sa lasam acest capitol al vietii ei deoarece s-a indreptat considerabil in Shippuden. Ce imi mai place la Sakura este si infatisarea, adica are ochii aproximativ ca ai mei :) si parul ei este splendid mai ales culoarea, ador rozul love. E adevarat ca i-ar sta mai bine cu parul mai lung si ca i se potriveste mai bine, insa tot superba ramane si asa:D. Ce mai apreciez si respect mult la acest genial personaj este si capacitatea ei de a invata, de a intelege si de a canaliza chakra. Personalitatea ei? No comment . Este unicata, desi este cam sensibila, si sufera mult din cauza acelui Sasuke :(, a reusit intr-un fel sa treaca pe aceasta durere si gandindu-se ca dupa Sasuke mai sunt multe alte vieti de protejat a incercat sa-si ascunda dragostea pentru Sasu si sa-l opreasca din a mai face rau omorandu-l:). E ceva de respectat, desi nu eram in extaz dupa ce a luat aceasta decizie, deoarece sunt un fan infocat SasuSaku, la fel cum sutn un fan infocat Sakura:)), dar ma bucur ca nu l-a ucis insa a mai avut Sasuke inca o ocazie sa arate cat de porc este si sa-i franga iar inima Sakurei incercand sa o omoare de 2 ori de data aceasta. nervi! . Sper sa-si reivna la cel de dinainte cat mami repede, sau poate chiar mai bine decat cel vechi :), desi Sakurei cred ca i-ar conveni si acel arogant si misterios si super rece baiat decat dementu' asta obsedat de razbunare si orbit de ura.
In fine, pentru mine Sakura este cea mai speciala si frumoasa din toate kunoichi din anime si are respectul meu 100%.

Ja Ne !
Sus In jos
floricica gingasa
Genin
Genin
floricica gingasa

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : -2
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen si sa ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : mult mai bine decat ieri

✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ Empty
MesajSubiect: Re: ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿   ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ I_icon19Vin 12 Oct 2012, 16:24

imi place de sakura,dar cateodata este cam enervanta.
imi place de ea pentru ca este amuzanta,dragutza si puternica
Sus In jos
Lissk Ecaterina
Genin
Genin
Lissk Ecaterina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ▲ Peste tot ▲
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 298
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Se poate si mai bine...

✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ Empty
MesajSubiect: Re: ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿   ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ I_icon19Vin 19 Oct 2012, 19:02

Pai e ok sincer,dar mi se pare ca se da mult prea superioara pa langa Naruto,care mereu se comporta frumos cu ea...spre deosebire de altcineva waiting (Sasuke)
Nu imi place ca Masashi Kishimoto asa a facut-o ca si cum ar fi a treia roata de la bicicleta.Adica mereu pe primul plan este prietenia si rivalitatea dintre Sasuke si Naruto si...apoi apare si ea micuta si neajutorata.Parerea mea este,ca ar fi putut fi mult mai dura si mai puternica,decat este... jos palaria in fata


Ultima editare efectuata de catre Juliana Gallagher in Vin 05 Apr 2013, 23:20, editata de 2 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ Empty
MesajSubiect: Re: ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿   ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ I_icon19Mar 08 Ian 2013, 11:41

Buna.
Hai sa vorbim despre Sakura.
Sakura este personajul principal feminin. Voua chiar va place de ea? In prima serie incepuse sa ma enerveze. Sas'ke in sus, Sas'ke in jos si tot asa. Ok, si mie imi place de Sas'ke dar nu sunt obsedata, cred .. Iubirea sa pentru Sas'ke m-a atras intr-un sfarsit. Totusi, acea fetita mica ce se credea superioara lui Naruto doar pentru ca era desteapta iar el un blond hiperactiv, considerat blond si la minte, ceea ce e putin adevarat, ma enervase. El muncea din greu sa devina puternic, sa isi atinga scopul, cel de a deveni Hokage si sa fie recunoscut de toti in special de ea, iar rozalia nu il baga in seama si ii mai tragea si una. Nu zic ca nu merita o palma sau un pumn dar Naruto indurase singuratatea, fara pariti, prieteni. Toti il considerau un monstru. Ma bucur ca l-a acceptat. Mi-am facut o parere buna despre ea. In a doua serie am ramas cu o fata de " WTF?" Aia este Sakura? Era schimbata. Fetita aceea enervanta uneori si slaba *la putere* a crescut. O persoanlitate mai puternica, forta i-a crescut datoria antrenamentelor dure ale bunicii Tsunade. Ca aspect nu ma incantat cand am vazut-o pentru prima data . As fi vrut sa aibe parul la fel de lung dar am observat pe parcurs ca ii sta bine si asa. M-a bucurat cand am vazut-o luptandu-se cu Sasori, roscatul meu preferat , si l-a invins.
Cu alte cuvinte o plac pe Sakura. :x
Sus In jos
ZoZoLe :D
Genin
Genin
ZoZoLe :D

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my world... :D
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 278
Reputatie Reputatie : 7

✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ Empty
MesajSubiect: Re: ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿   ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ I_icon19Mier 20 Mar 2013, 23:11

Parerea mea despre Sakura?

Poi... la inceput mi se parea putin superficiala pentru ca era indragostita doar de aspectul lui Sasuke si era foarte nedreapta, ca sa zic asa, cu Naruto.

In Naruto Shippuden Sakura s-a schimbat foarte mult (inafara de aspectul fizic, faptul ca are parul scurt si alte haine). Nu mai este acea fata fara aparare care trebuie mereu salvata, este mult mai puternica, dar in acelasi timp este si sensibila daca trecem peste acea violenta specifica ei.

Inafara de asta, ea a reusit sa treaca peste superficialitatea pe care o vedeam eu in prima serie Naruto si a vazut cum este Naruto cu adevarat, chiar daca il face si acum idiot, stie ca nu este asa si ii recunoaste puterea ;)

Iar acum partea a doua, despre cum arata ea... nu am nimic de spus in mod negativ. Imi place cum arata, mai ales ochii aceia verzi, sunt superbi :)
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ Empty
MesajSubiect: Re: ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿   ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ I_icon19Mar 02 Apr 2013, 00:34

Mie Sakura mi se pare o fata foarte energica. Imi place de ea pentru ca este puternica si incearca din rasputeri sa devina si mai puternica. Este una dintre personajele mele preferate deoarece imi place caracterul ei, firea ei, totul. Este foarte gingasa insa recunsc ca, in unele momente ma cam enerveaza, unul dintre momentele acelea fiind cand il bate pe Naruto.
Sus In jos
Madlenn
Academy Student
Academy Student
Madlenn

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In my world
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : dans,muzica
Stare de spirit Stare de spirit : happy..indragostita

✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ Empty
MesajSubiect: Re: ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿   ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ I_icon19Joi 18 Apr 2013, 23:04

Sakura este unul dintre personajele mele preferate din anime-ul Naruto.Inca de cand am urmarit primele episoade,mi-a placut caracterul ei.Doar atunci cand se comporta urat cu Naruto nu prea imi placea...am fost impresionata de faptul ca era dispusa pentru orice pentru a fi cat mai aproape de Sasuke.In timp s-a maturizat si a devenit mai puternica.
Cred ca asta imi place cel mai mult la ea:este o fire ambitioasa.
heh
Sus In jos
Achylis
Chūnin
Chūnin
Achylis

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Într-o cutie. ⇜ ⇝
Nr. mesaje Nr. mesaje : 957
Puncte : 1005
Reputatie Reputatie : 30
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit : I’ve seen so much in so many places, so many heartaches, so many faces, so many dirty things.

✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ Empty
MesajSubiect: Re: ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿   ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ I_icon19Sam 04 Mai 2013, 12:20

E una dintre personajele mele feminine preferate, cu toate că mi-ar fi plăcut să aibă caracterul puţin diferit, să fie mai dură. Înainte de Shippuden mă enerva faptul că trebuia să fie salvată de multe ori, aş fi vrut să fie mai independentă. Nu-mi plăcea nici faptul că era înnebunită după Sasuke, ar fi făcut orice i-ar fi cerut şi nu mi se pare un lucru bun.
Culoarea părului ei nu e preferata mea, îi stă bine în roz şi i se potriveşte, dar i-ar fi stat mult mai bine cu părul lung.


Ultima editare efectuata de catre Ayrshi in Sam 04 Oct 2014, 15:36, editata de 1 ori
Sus In jos
Raikiri
Genin
Genin
Raikiri

Sex : masculin Localizare Localizare : Arad, Romania
acebook acebook : Sneider Arpi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 115
Puncte : 127
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Dansatul , cantatul , Karate, Jocuri pe PC
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna , fericit , prietenos

✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ Empty
MesajSubiect: Re: ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿   ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ I_icon19Dum 05 Mai 2013, 21:51

Mie mi se pare o persoana foarte de treaba , prietenoasa , si foarte frumoasa , ea este chunin in momentul de fata , este indragostita de sasuke de mult timp dar el a trecut de partea raului nu stiu ce sa mai schimbat ca eu nu citesc manga .Imi place mult cum se comporta si este foarte puternica ca tsunade profesoara ei , are o putere magnifica si este si un medic exceptional.
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ Empty
MesajSubiect: Re: ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿   ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ I_icon19Lun 10 Iun 2013, 15:04

Nu pot spune ca e personajul meu favorit, dar nici nu o urasc. Mi-e indiferent . Este okai ca si personalitate, poate ne asemanam mult prea tare, mult prea mult. Dar nu imi place felul in care arata, adica toate suntem de parere ca ii statea mai bine cu parul lung. :) .
Probabil povestea ''Naruto'' nu ar fi fost la fel fara ea, si abia astept sa vad ce se v-a intampla in episoadele ce vor urma.
Sus In jos
naruto_4ever
Genin
Genin
naruto_4ever

Sex : masculin Localizare Localizare : sibiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde de starea ta :P

✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ Empty
MesajSubiect: Re: ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿   ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ I_icon19Vin 13 Sept 2013, 09:48

Hmmmm...sakura ? Este personajul meu feminin preferat . E adevarat ca ma enerva foarte tare in prima serie, era prea enervanta si se credea superioara lui naruto desii nu era. Dar incetul cu incetul se shimba de cand sasuke a parasit satul . Si intr-un fel eu cred ca sasuke a ajutato sa se maturizeze, adica pe toti i-a facut. Ganditiva daca sasuke n-ar fi parasit satul sakura ar fi ramas acceasi persooana slaba , si disperata dupa dragostea lui sasuke. Iar naruto nuhs ce sa zic nu cred ca ar fi devenit asa puternic cum e acum pt ca nu ar fi avut determinarea sa isi ajute prietenul . Deci sasuke poate i-a ajutat :) Gata cu el ..sakura e subiectul acum :) In shippuden a devenit o fata frumoasa cu o putere cam nebuna zic eu . Si cu un caracter puternic. Desii saracul naruto primeste cam multa bataie de la o fata:=)): . Si are si ea momentele alea care ma enerveaza cand plange dupa sasuke uneori imi vine sai zic: Soro trezestete !! Nu mai plange atat , in loc sa plangi miscate si antreneazate ca sa il aduceti pe sasuke mai repede in sat !!! Love you sakura in love
Sus In jos
ℰmpress ♔
Genin
Genin
ℰmpress ♔

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 285
Puncte : 297
Reputatie Reputatie : 10

✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ Empty
MesajSubiect: Re: ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿   ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ I_icon19Lun 23 Sept 2013, 20:53

Hei. (:
La început nu prea îmi plăcea de Sakura. Era plângăcioasă, slabă și obsedată de Sasuke. Bun, și eu eram, dar nici chiar în halul ăla.

De când i-a salvat și a devenit puțin mai puternică începusem să-mi schimb părerea.  În Schippuden a început să-mi placă foarte mult.
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ Empty
MesajSubiect: Re: ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿   ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ I_icon19Dum 03 Noi 2013, 18:59

Un personaj favorizat de toti fani serialului, chiar daca uneori e ea ciudat dar tot iubita de toti este
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ Asss10✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ Empty
MesajSubiect: Re: ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿   ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ I_icon19Dum 03 Noi 2013, 22:04

Sakura este n personaj minunat si foarte important pt intreaga serie Naruto. Est o prietena loialasi adevarata si un medic excelent fara de care, multe personaje puteau fi inviate de catre Kabuto.
Parul ma deranjaza si pe mine, era mai scumoa cu parul lung happy2
Sus In jos
Continut sponsorizat




✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ Empty
MesajSubiect: Re: ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿   ✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿ I_icon19

Sus In jos
 

✿Parerea voastra despre Sakura Haruno..✿

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sakura-