Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
▬Cosmic Berry; Love? No, I prefer Vodka. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
▬Cosmic Berry; Love? No, I prefer Vodka. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 ▬Cosmic Berry; Love? No, I prefer Vodka.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Psychedelic□
Academy Student
Academy Student
Psychedelic□

Sex : feminin Localizare Localizare : blurry-sky□
acebook acebook :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 7
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : sortarea strugurilor >.>
Stare de spirit Stare de spirit : 。◕‿◕。

▬Cosmic Berry; Love? No, I prefer Vodka. Empty
MesajSubiect: ▬Cosmic Berry; Love? No, I prefer Vodka.   ▬Cosmic Berry; Love? No, I prefer Vodka. I_icon19Vin 20 Iul 2012, 02:46

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
¹ The Mask

Name: Mihaela
Nickname: Drumy , Dae[ganath] , Galalethiel ,Shalentir
Age: Şaisprezece ani
Location: Iaşi . România.


² Real Me

Music : Hardcore, J-Rock, K Pop şi Rock clasic european.
Food : Cartofi pai XD
Drinks: Sprite <3, Cold Tea şi Limonadă~
Anime: Blue Gender, Hellsing, Pandora Hearts, Vampire Knight, Death Note, DN Angel, DRRR
Movie: ''Grace of My Heart''
Color: Green, Dark red
Animal: Black cat, White fox * I'm a P A N D A H O L I C +.+ *



³ Addicted to . . .

Korean Bands : FT Island , SHINee , BigBang , 2PM, B1A4 , 2AM , FCuz , U-Kiss , Block B , B2st , B.A.P , Kat-Tun ( şi The Trax )
Japanese Bands : The GazettE , Cult , Alice Nine , D , LM.C , Nightmare , 12012 , Zoro , ViViD , SuG , Vamps , Sulfuric Acid , Abingdon Boys School <3 , Megaromania ( weird name xD ! ) , Hime Ichigo , V-Neu ,D=out , BY-SEXUAL ( this' name leave me without words =_='''' ) , Aural Vampire , 176BIZ , Sadie *and so on xD ! *
Fav Look : Visual kei , Lolita , R&B , Gothic , Childish stuff =]
TV Show : Non x- x !
Stuff : Teddy toys <33


[ ~ ' ~ ' ~ ]
Sus In jos
Dee ♥
Genin
Genin
Dee ♥

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 251
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 13

▬Cosmic Berry; Love? No, I prefer Vodka. Empty
MesajSubiect: Re: ▬Cosmic Berry; Love? No, I prefer Vodka.   ▬Cosmic Berry; Love? No, I prefer Vodka. I_icon19Vin 20 Iul 2012, 06:29

Welcome here, Mihaela ! Eu sunt Diana, glad to have you here.
Îmi place mult titlul topic-ului tău, e superb :3

Eh, am câteva întrebări deși ți-ai făcut o prezentare completă.
Trupe de fete kpop nu asculți ?
Ce zodie ești ?
Seriale urmărești ?


Cam atât. Ședere plăcută. Ne mai citim ! :)


Sus In jos
http://deedeewithlove.tumblr.com/
Philarmonique Pauper
Genin
Genin
Philarmonique Pauper

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 98
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Vitta dolce moderatto :)
Stare de spirit Stare de spirit : I'm oww ! ~

▬Cosmic Berry; Love? No, I prefer Vodka. Empty
MesajSubiect: Re: ▬Cosmic Berry; Love? No, I prefer Vodka.   ▬Cosmic Berry; Love? No, I prefer Vodka. I_icon19Vin 20 Iul 2012, 13:50

Vaaaai Psyhedelic.., te iubesc !! yeah

Nu imi vine sa cred puppy eyes . Esti singura persoana pe care am intalnit-o, care sa aiba aceleasi gusturi in muzica (,) ca si mine.

Sunt obsedata de JRock. Mai ales de genul Visual Kei.

Legat de JRock : Nu asculti si Luna Sea, Blood, X JAPAN, Versailles [SAU Versailles -Philarmonic Quintet- cum sunt ei cunoscuti in SUA], L'arc~en~Ciel sau Deathgaze, Malice Mizer [probabil il stii pe Mana care s-a alaturat unei noi formati si a creat stilul Lolita, deoarece, cred eu ca sa alaturat din cauza ca sunt in hiatus, dar totusi nu cred ca o sa revina din moment ce Gackt are si el o cariera sola], Girugamesh, Phantasmagoria, Concerto Moon, Perfume, Moi dis Moix, Mucc ?

Asa...Care este favoritul tau din the gazettE [pe care apropo, o iubesc, si e preferata mea ], Alice Nine, ViViD, LM.C?
Stai sa iti raspund eu. Deci din the gazettE ar fi..., uff, Matsumoto Takanori; din Alice Nine Shou sau Tora [stiuu, am zis unul, dar na`]; iar in penultimul rand ar fi Koki; si nu in ultimul rand Maya.
O nelamurire. Numele tau nu e luat dupa melodia celor de la the gazettE, Psyhedelic Heroine ? Cam atat ar fi la JRock.

La KPop, te inteleg. Nici mie nu imi plac alea de fete.
De CN Blue ai auzit, sau NU'EST ?
Ma rog. Ai vreun bias, sau poate mai multi ?
Te-ai uitat pana acum la vreo KDrama ? Daca da, care e favorita ta. Vai, si a mea e You are Beautiful. Ieri am reluat-o pentru a doua oara.

Cam atat..., pentru moment.
A da. Bine ai venit la noi ! =)))
Daca ai timp, trage o fuga pe la Regulament daca nu ai facut asta deja.

Mi-a parut bine.
P.S : Poti sa imi spui Ade daca vrei rusinos


Ultima editare efectuata de catre *Fishy♥Fish* in Vin 20 Iul 2012, 15:34, editata de 1 ori
Sus In jos
Psychedelic□
Academy Student
Academy Student
Psychedelic□

Sex : feminin Localizare Localizare : blurry-sky□
acebook acebook :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 7
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : sortarea strugurilor >.>
Stare de spirit Stare de spirit : 。◕‿◕。

▬Cosmic Berry; Love? No, I prefer Vodka. Empty
MesajSubiect: Re: ▬Cosmic Berry; Love? No, I prefer Vodka.   ▬Cosmic Berry; Love? No, I prefer Vodka. I_icon19Vin 20 Iul 2012, 15:06

Hi, Dee ♥, *Fishy♥Fish* ^^
1. Ascult o singură trupă de kpop, şi anume 2NE1. Din păcate restul formaţiilor mi se par foarte "copilăroase", ca să o spun mai frumos... Au adoptat un look foarte lasciv şi pe mine nu mă atrag chestiile de genul ăsta, pisiceli etc. În schimb 2NE1 au un look grozav de rebel, şi foarte atrăgător pe lângă cel al restul formaţiilor ce se apar aproape în toate MV-urile în pantaloni scurţi şi un tricou minuscul, să acopere cât de cât ceva (:
2. Gemeni.
3. Hm, nu prera. Însă când o dramă (în special) mă întrigă, trebuie neapărat să o vizionez (:

Thanks for all.
___________________

*Fishy♥Fish*

Oh my dear, you're so cute and childish xD
Hm, pot spune că ascult şi Luna Sea şi X Japan (pe care o ador întru-cu totul). Însă descrierea de mai sus e foarte veche, de când eram eu copil nevinovat, şi mi-a fost cam lene să o schimb astăzi ,_,
Revenind la subiectul deschis de tine... Versailles nu mai ascult de mult din păcate, nu ştiu nici eu de ce, dar parcă melodiile lor din ultima vreme nu mă mai atrăgeau ca la început. L'arc~en~Ciel încă-i ascult, şi am ani buni de când îi ştiu. Îmi pare rău să te dezamăgesc dar nu ascult Deathgaze sau Malice Mizer. În schimb pe Gackt îl ascult cu cea mai mare plăcere xD ; asemeni şi Girugamesh, Phantasmagoria, Moi dis Moix şi Mucc.
Favoritul din GazettE? Hm, Uruha FTW ; 3;
Alice Nine- Shou
ViViD- same like you, KoKi-kun
LM C- Maya
Nelămurirea ta e cam corectă într-un fel sau altul, numele chiar e inspirat din numele melodiei lor. Dar în schimb l-am adoptat şi pentru sensul lui, care mi se potriveşte în mare măsură (:

Da, am auzit de CN Blue, îi ascult. Nu`est şi multe alte formaţii, care sincer dacă le-aş enumera pe toate mi-ar lua ceva ,___ ,
T.O.P din BigBang, Ren din Nu'est şi Lee Hong Ki din FT island.
M-am uitat la destule, dar favorita mea rămâne "You are beautiful".


Stai chill, sunt genul care mai întâiciteşte regulamentul unui forum, şi abia mai apoi se înregistrează pe el ^^
Thanks for all ,__,
Bai-bai~♫


Sus In jos
Continut sponsorizat




▬Cosmic Berry; Love? No, I prefer Vodka. Empty
MesajSubiect: Re: ▬Cosmic Berry; Love? No, I prefer Vodka.   ▬Cosmic Berry; Love? No, I prefer Vodka. I_icon19

Sus In jos
 

▬Cosmic Berry; Love? No, I prefer Vodka.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-