Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
 Bună dimineața.  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
 Bună dimineața.  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

  Bună dimineața.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

 Bună dimineața.  Empty
MesajSubiect: Bună dimineața.     Bună dimineața.  I_icon19Lun 23 Iul 2012, 10:39

Bună. Sunt Evelina, dar mi se spune Ely sau Elianna. Am dat de acest forum întâmplător în timp ce căutam niște povestioare de citit; cărțile de acasă le-am citit pe toate. Sunt zodia Taur.  
În rest, ce să mai spun? Mă bucur că m-am alturat familiei voastre și sper să fim prieteni cu toții.


Ultima editare efectuata de catre Elina in Sam 01 Aug 2015, 19:53, editata de 3 ori
Sus In jos
Dee ♥
Genin
Genin
Dee ♥

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 251
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 13

 Bună dimineața.  Empty
MesajSubiect: Re: Bună dimineața.     Bună dimineața.  I_icon19Lun 23 Iul 2012, 11:58

Bine ai venit Eliana ! Eu sunt Diana, dar îmi poți spune Dee. Îmi pare bine.
Ești taur :>. Ce frumos ;;).
Uh, am și eu niște întrebări.

Ce muzică asculți ?
Ce seriale / filme urmărești ?
Citești și literatură românească ?
Anime-uri urmărești ?

Cam atât. Ne mai citim ^^. Ședere plăcută pe forum.

Sus In jos
http://deedeewithlove.tumblr.com/
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

 Bună dimineața.  Empty
MesajSubiect: Re: Bună dimineața.     Bună dimineața.  I_icon19Lun 23 Iul 2012, 13:24

Bună, Dee. Încântată de cunoștință. Da, sunt taur, și îmi ador zodia... Acum, pentru că, tot mi-au pus niște întrebări, bănuiesc că aștepți și răspunsurile:

- Ascult toate genurile, de la muzică lentă până la kpop. :) Trupele mele preferate sunt: Big Bang, 2NE1, Super Junior și Wonder Girls.
- Sinceră să fiu, nu prea mă uit la TV, dar urmăresc "The Vampire Diares" cel mai des.
- Da, bineînțeles că citesc. Am citit multe cărți, de la autori străini până la cei români. Cel mai mult m-a emoționat cartea "Invitație la vals", pe care am citit-o acum câțiva ani.
- Normal că mă uit și la anime-uri. :)) Primul pe care l-am văzut a fost Inuyasha, al doilea Pokemon și de-abia al treilea a fost Naruto.


Ultima editare efectuata de catre Elianna in Mier 15 Aug 2012, 13:04, editata de 3 ori
Sus In jos
Dee ♥
Genin
Genin
Dee ♥

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 251
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 13

 Bună dimineața.  Empty
MesajSubiect: Re: Bună dimineața.     Bună dimineața.  I_icon19Lun 23 Iul 2012, 19:13

Asculți kpop ? oh :3. So cute.
Avem aceleași gusturi în materie de trupe. Care sunt preferați tăi din trupe ?
Și ce părere ai de noua melodie a celor de la Wonder Girls Like Money feat Akon ?

Uh, cam atât. Ne mai citim.
Sus In jos
http://deedeewithlove.tumblr.com/
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
 Bună dimineața.  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

 Bună dimineața.  Empty
MesajSubiect: Re: Bună dimineața.     Bună dimineața.  I_icon19Lun 23 Iul 2012, 19:44

Ohh uite un membru nou. Odododo ce mă bucur când văd că avem din ce în ce mai mare familia asta. O să întrăm în cartea recordurilor cu familia asta. * laughs &

Oh bună draga mea. Doamne ce nume frumos şi unic. O_O I like it !!

16 zici ? Ehh cu un an mai mare ca mine. Şi eu sunt taur, bine dar sunt pe data de 15 mai. >:) Lasă că nu-i nimic.

Ohh. Eşti pasionată după cărţi. Mi-am găsit sora pierdută. Eu citesc pe rupte cărţi şi mai citesc şi de pe net până mă satur.

Îţi place şi k-pop'ul. Ohh gosh. Ar trebui să o anunţ pe Piersicuţă ( Elz ) [ Tu nu ştii, dar ea este cea care a venit cu ideea deschiderii unei categorii deicată acestui gen de muzică ]

Oricum ce pot spune sigur îţi vei face prieteni pentru că eşti foarte de treabă şi ai gusturi asemănătoare cu toţi.

Hope you will have fun. ^^
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

 Bună dimineața.  Empty
MesajSubiect: Re: Bună dimineața.     Bună dimineața.  I_icon19Lun 23 Iul 2012, 21:27

Îmi pare rău că răspund așa de greu. Dee, chiar că mă încântă faptul că și tu asculți genul muzca Kpop. Preferați din trupe? Nu am, sincer. Niciodată nu m-am gândit să aleg un membru dintr-o trupă. O să mă gândesc și o să analizez trupele, până când îmi voi da seama care sunt preferații mei. O să dau edit atunci.
Despre melodia nouă de la Wonder Girls : sunt moartă după ea. E așa de frumoasă.

Încântată de cunoștință, Ema. Mă bucur mult că îți place numele meu. Ei, nu contează vârsta, cu siguranță vom fi cu toate prietene. :x Ești pe 15 mai zici? Ododo, tatăl meu este pe 15 mai. Mereu am trăit cu impresia că am o soră pierdută. Ce mă bucur că am găsit-o! Literatura este una din pasiunile mele care o pot face când vreau, oriunde. Crede-mă că, atunci când mă duc la țară în mașină îmi iau o carte ca s-o citesc. Mă plictisesc într-o jumătate de oră, și o carte, pentru mine, este anti-plictiseală. :))
Mă bucur atât de mult că vă place kpopul! Chiar aș dori să o cunosc și pe Piersicuțăƒ. În legătură cu ideea de a deschide o categorie pentru acest gen muzical, a fost pur și simplu genială. Deja o iubesc!

Și acum că să închei di't'amai post-ul o să spun clar și răspicat: Mi-am găsit locul, în sfârșit! Deja am un sentiment de fericire care îmi pătrunde tot corpul! :x
Sus In jos
Continut sponsorizat




 Bună dimineața.  Empty
MesajSubiect: Re: Bună dimineața.     Bună dimineața.  I_icon19

Sus In jos
 

Bună dimineața.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-