Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Buna!Aici a aterizat Andreea Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Buna!Aici a aterizat Andreea Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Buna!Aici a aterizat Andreea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Matizeeeee
Academy Student
Academy Student
Matizeeeee

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : undeva in balcani
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 17
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : nu spun cas suna urat
Stare de spirit Stare de spirit : happy

Buna!Aici a aterizat Andreea Empty
MesajSubiect: Buna!Aici a aterizat Andreea   Buna!Aici a aterizat Andreea I_icon19Lun 23 Iul 2012, 12:39

Buna ma numesc Andreea!Verisoara mea mi-a dat acest cont!A pierdut la un pariu din pacate pentru ea.Acu contul e al meuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ultima editare efectuata de catre Matizeeeee in Dum 29 Iul 2012, 08:19, editata de 1 ori
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Buna!Aici a aterizat Andreea J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Buna!Aici a aterizat Andreea Empty
MesajSubiect: Re: Buna!Aici a aterizat Andreea   Buna!Aici a aterizat Andreea I_icon19Lun 23 Iul 2012, 19:49

Ohh bună Simona. Ce nume cute ai ^^

Ohh eşti începătoare ? Nu-i nimic, nu trebuie să fac caz de necaz până la urmă toţi suntem începători în toate. Ai nevoie de critici ? Ohh cu siguranţă o să te ajut cât pot. Oricum dacă vrei o critică pe care o poţi cere de la Sasuke & Sakura >> Cereri de critici te rog mai întâi să te uiţi la regulamentul acelui topic cât şi Regulamentul întregului forum.

Păi ce pot să-ţi urez decâţ şedere plăcută ? * laughs *

Hope you will have fun.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

Buna!Aici a aterizat Andreea Empty
MesajSubiect: Re: Buna!Aici a aterizat Andreea   Buna!Aici a aterizat Andreea I_icon19Sam 28 Iul 2012, 11:00

Hey Amalinda hug2. Ma bucur tare mult sa te cunosc .... Si eu am o parere proasta despre mine si incapatanata, pot spune ca sunt foarte incapatanata.

Ma bucur ca ai venit pe aici. Incepatoare? Toti am fost incepatori dar ce sa'i facem ... Trecem peste nu?

Critici... daca le accepti si ti cont de ele vei deveni o scriitoare inraita well? awesome right?. Si eu am 2 ficuri care la unu am fost criticata (am facut cerere) iar la altu nu si am incercat sa fac un alt fic (fic2) dupa acele sfaturi dar se pare ca, tot primul e mai bun lough, dar unul e mai placut ca altu cu toate ca pe al 2'lea l'am inceput dupa ceva capitole bune de la primu.... Nu e bine sa vb numa despre mine....

De unde esti? Ai frati/surori?
Sper sa ne intelegem bine.

Cu drag, Mely happy2.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Buna!Aici a aterizat Andreea Empty
MesajSubiect: Re: Buna!Aici a aterizat Andreea   Buna!Aici a aterizat Andreea I_icon19

Sus In jos
 

Buna!Aici a aterizat Andreea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-