Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Life does not end here (eventual +16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Eq KaKy
Genin
Genin
Eq KaKy

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Deci Practic Intr-a Colo.
acebook acebook : https://www.facebook.com/ursea.baa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 103
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Toate :)
Stare de spirit Stare de spirit : nNeBbUNaTTiKă

Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)   Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 I_icon19Mier 29 Aug 2012, 20:54

Cam putin dar nu conteaza astept nextul si poate il pui in aceasta saptaman multa bafta.


Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Itachi_mangekyou_v2_by_zxcv11791-d4azakvLife does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Itachi_mangekyou_v2_by_zxcv11791-d4azakvLife does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Itachi_mangekyou_v2_by_zxcv11791-d4azakvLife does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Itachi_mangekyou_v2_by_zxcv11791-d4azakvLife does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Itachi_mangekyou_v2_by_zxcv11791-d4azakv
Sus In jos
capsunica
Genin
Genin
capsunica

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pierduta in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 140
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa desenez,sa ascult muzica si tot ce tine de distractie

Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)   Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 I_icon19Mier 29 Aug 2012, 22:00

Hey hey
Sakura s-a intors aa?
Sasuke nu poate accepta schimbarea Sakurei...
Dar oare asta o sa tina mult?
Am un presentiment ca cei doi se vor intalni in gradina.
Mersi ca m-aianuntat,sa o faci si data viitoare!
Spor la scris si la tastat!!!!!




Atunci cand destinul

se joaca cu viata ta,

singura solutie este sa il tratezi asemenea unei carti de joc,

o pacalesti ca iti fie aliata!
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)   Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 I_icon19Joi 30 Aug 2012, 18:42

sigur da de Sakura , sau nu...
sper sa ma uimesti in legatura cu persoana misterioasa,
anunta-ma de next ,
a fost foarte frumos acest capitol dar si scurt
stii cum se spune esentele tari se tin in sticlute mici
crisu te pupaceste


Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 S6he8w
Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Npi5xg
Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 2myt0zq




Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)   Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 I_icon19Mier 03 Oct 2012, 18:54

Capitolul 4

Sasuke POV:

Oopsss....am spus ca ma dat de ceva.,Pai nu am cazut pe ceva ci pe cineva!Ma uit pe cine am cazut si il vad pe ...
-Naruto!
-Frate ....da-te de pe mine!Nu esti deloc usor !Chiar nu stiu cum de se intampla mereu ca tu sa cazi peste mine!
Mormai un "mda" si ma ridic de pe el.Imi spune ca au venit toti baietii ...si vror sa mergem la capatul orasului
Are loc Nu stiu ce cursa de masini si se pare ...Hmmm ! Ca am fost provocat!Imi este mila de acel biet om.....

Sakura Pov:

Ma buc sa ii revad pe toti!Dar ....o singura persoana nu a venit sa ma vada !Mda ,eam foare sigura ca nu o sa vrea sa
ma vada!Le spun celor din jur ca sun foarte obosita si o sa dorm purin!Ma duc in camera mea si acolo vad .....nimik
schimbat de la plecarea mea! Ar trebui sa fac o baie dupa toata agitatia asta!Ma dezbrac de haine si intru in cabina
de dus!Nu stiu...de toate au trecut asa repede !Pana la urma nu sunt tocmai o adolescenta obijnuita !Mama a murit
la nasterea mea., de tata nu stiu nimic ,am fost dusa la un orfelinat iar cel mai bun lucru din viata mea a fost atunci
can am fost adoptata de sotii Uchiha!A fost cel mai frumos moment din viata mea!Pana la urma ar trebui sa ii
multumesc lui Dumnezeu ca am avut un acoperis asupra capului si nu nu mai asta !Ca am avut parte de iubire!
Si im pare rau ca Sasuke nu ma suporta .....chiar daca mama incearca sa nege eu stiu ce spun!Imi amintesc foarte
bine ma respingea .Eu mereu incercam sa discut cu el!Dar....niciodata nu ma bagat in seama!Si nu mi-am dat
niciodata seama de ce ma ura asa mult!Nu stui ce am facut sa merit asta!Dar,a venit ziua!A veni momentul sa aflu
de ce ma uraste!Ies rapid din cabina de dus si ma indrept catre geamantan.Imi iau de acolo o percche de
pantaloni scurti negrii , un tricou alb si un sacou albastru inchis.....Iar in picioare iau baschetii negrii!Imi las parul p
pe spate , ma dau putin cu rimel si cu luci de buze , imi iau ochelarii de sore negriisi am plecat!Ajung la masina...of
inca nu mi-am luat carenetul de conducere!Rog portalul sa imi spuna unde este Sasuke ...dar ,,imi spune ca
"NU STIE"Auzi da el pe ce post e aici ...de sperietare!Las'o balta!O sa apelez la......Hinata! Ma duc la sofer si ii s
sa ma duca la casa familiei Hyuga!In timp ce eram in masina ,incercam sa o sun pe Ino !
-Ah nu raspunde!Auzi....poti sa accelerezi!
-Imi pare rau , domnisoara!Dar traficul este mare azi!
-Dar e duminica!
Intr-un final ajungem la casa Hinatei!Cobor din masina si ii spun soferului sa ma astepte!Sun la usa si raspunde
menajera!
-Buna ziua !Pe cine cautati?
Un tipat mare se aude din casa !Era Hinata!
-SAKURA!Nu pot sa cred te-ai intors !
-Hinata...ce bine imi pare sa te vad !Dar, am nevoie de ajutorul tau!Stii unde e Neji?
-Da..numai eu stiu!A zis sa nu spun nimanui dar , pentru tine fac o exceptie!El la un raliu
cu masinni se pare ca
Sasuke a fost provocat de cineva la o cursa!Sunt la capatul orasului...
Hin nu mai apuca sa spuna nimic ca am si plecat !ii spun soferului tare si raspicat!
-Nu-mi pasa ca trafic!Asca ca (scuze de cacofonie) calco!
Soferul nu mai sta pe ganduri si acceleraza ...cand ajung acolo era o agitatie mare!
Cand ma intorc cu spatele dau de........

Stiu ...stiu nu am adus next-ul!De ha ha !Mult timp !u sper sa va placa!Pupici
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)   Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 I_icon19Mier 03 Oct 2012, 21:23

draga mea adu mai repejor nextul ca vreau sa vad ce se intampla
te-am pupat dulceee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
capsunica
Genin
Genin
capsunica

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pierduta in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 140
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa desenez,sa ascult muzica si tot ce tine de distractie

Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)   Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 I_icon19Joi 04 Oct 2012, 14:58

Hey hey
Am venit si eu ...
Mersi ca m-ai anuntat..
Se pare ca m,-am inselat inlegatura cu intalnirea lui Sasuke din gradina lough
Astept urmatorul capitol
Te rog sa il aduci repedee!!
Spor la scris si la idei




Atunci cand destinul

se joaca cu viata ta,

singura solutie este sa il tratezi asemenea unei carti de joc,

o pacalesti ca iti fie aliata!
Sus In jos
S i m p a t h e t i c
Genin
Genin
S i m p a t h e t i c

Sex : feminin Localizare Localizare : N`ai tu treaba!:*
Nr. mesaje Nr. mesaje : 89
Puncte : 150
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : Dafuqq !?

Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)   Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 I_icon19Joi 04 Oct 2012, 21:11

Helauu a hug
Imi place ficu` tau in love
puppy eyes Vreauu sa`i vad pe Sasu` si pe Saku` impreuna rusinos
Siii mai vreau si N.E.X.T.-ul rusinos
Siii daca se poate sa ma anunti si pe mn rusinos kiss

X.O.X.O dap !



All those fairytales are full of sh*t,


Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 39769930205590983750428

One more stupid love song I'll be sick!.


S i m p a t h e t i c ღ

Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)   Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 I_icon19Sam 06 Oct 2012, 19:31

Key Hey.
Asa cum a zis si Capsa, si eu vreau sa ii vad impreuna!! Fa si tu ceva, sa apara din intamplare tatal Sakurei, si sa o i-a inapoi :o3

Imi palce mult continuarea, in mare idea despre masini, m-i se pare super. Chiar vreau sa vad cum se va descurca Sasuke la cursa. Fiind si Sakura pe acolo, sper sa nu faca un accident sau ceva :D

Hai repede cu next, si te rog da-mi de veste ..

Kiss!


Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)   Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 I_icon19Sam 06 Oct 2012, 21:45

de cine da ?

vreau urmatorul capitol ...

sincer chiar il vreau pentru ca nu e frumos sa ma lasi asa in aer...

sper sa aduci cat de repede poti tu continuarea,

pentru mine chiar conteaza..

cris te pupaceste


Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 S6he8w
Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Npi5xg
Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 2myt0zq




Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)   Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 I_icon19Dum 25 Noi 2012, 09:37







Capitolul 5



It's a quarter after one, I'm all alone and I need you now.
Said I wouldn't call but I lost all control and I need you now.
And I don't know how I can do without, I just need you now.

Another shot of whiskey, can't stop looking at the door.
Wishing you'd come sweeping in the way you did before.
And I wonder if I ever cross your mind.
For me it happens all the time.






Sakura's point of view:



.
[i]Ajunsa acolo dau de o multime de oameni.Hmm...si la recitalul meu din clasa a IV-a nu a venit nimeni...De retinut ...Oamenilor le plac curesele de masini.Ma uitam peste tot de Sasuke ..dar numic.Unde poate fi?Atentia imi este astrasa de o persoana cu parul blon si suvite "roz"?Adica eu il am natural dar, ea se vede ca ea are suvitele vopsite.Se intorce catre mine.Oh nu, e Ino.Nu cred?Nu ma observase .Doamne in ce hal a ajuns.Observ ca se duce la gardul ce despartea ternul de multimea de oamenii.Acolo se aflau mai multe fete .Pfff ...fane obsedate.Oare pe cine agreaza?Incep sa tipe.Auch!Imi intorc capul 90° si observ cum o persona mergea catre acele fane.Le da la o parte.Si se duce pe teren.Cine o fi?Nu ii puteam privi fata ...era acoperita de cascaSe urca in masina in care trebiua sa concureze.Cursa a inceput.Dar, totusi Sasuke unde este?Paseam incet in fata dar o mana calda ma apuca de inceiatura mainii.

-Sakura?Esti chiar tu?

Imi intoc capul catre persoana respectiva.Imi dau ochelarii de soare jos. Si observ un blod cu ochii albstrii ca marea.Naruto?Nu pot sa cred ce bunaciune s-a facut.Ah...nu pot sa cred chiar am inebunit.Il iau in brate si ii spun ca ma bucr ca il revad

-Cand ai venit?De ce esti aici?Si...lasa-ma sa te complimentez te-ai facut foarte frumoasa.

-Mai usor cu intrebarile.Si o multumesc !Nici tie nu ti-a mers prea rau.

Zambeste smecher si apoi ma intreaba ce caut aici.

-Cred ca stii foarte bine ce caut aici?Il caut pe Sasuke...Stii unde este?

-A...Sasuke?spune el cu un zambet tamp pe fataTocmai s-a terminat cursa.

Cum?Concureza.?Imi pun rapid ochelarii in chii.Si incep sa alerg catre gard.Cursa s-a terminat.O doamne cine a catigat?Observ cum o persoana se da jos din masina si toata lumea incepe sa aplaude.si sa tipe.Barbatul isi dau jos casaca. Oh god ...este Sasuke.Sare gard si se duce la fanele lui..Doamne ce idiot s-a facut.Nu ca nu a fost.La gandul asta incet sa chicotesc.Naruto se uita ciudat la mine.Ce o gandi...Ma intorc cu spale catre Sasuke si incep sa vorbesc chestii inutile cu Naruto.


Sasuke's point of view

Ce cursa..L-am avertizat.Dar, el nu.Ma duc catre fanele mele obsedate sa le intreb unde este Naruto.

-Uite-l acolo!Sta de voba cu o idioada cu par roz!Ce ridicol..Una este sa iti faci suvite roz...iar alta tot sa-ti faci tot parul.

O aud pe Ino cum bolboraseste.Imi intrept capul catre Naruto si vad langa el pe....Sakura?Ce naiba cauta aici.?

Ma duc catre ei.Pana la urma ce vorbeste el cu Sakura.O iau de incheiturii si ma indrept catre iasire .Aud cum vrea sa spuna ceva.Dar eu o izbesc de usa masinii mele si ii spun clar si raspicat.


-Ce cauti aici?Si ce naiba vorbeai tu Naruto?

Ma uitam la nu parea deloc speriata.

-Ce caut ?Pai am venit la cursa!Dar tu?A si ce vorbeam cu Naruto.Asta nu te priveste?

Isi pune mainile pe bbratle mele si le indeparteaza brutal.Observ cum se indeparteaza de mine .

-Ap da , Sasuke?Mama cu tata stiu ca esti aici?

Ochii mi se fac marii.Si ma holbam la ea.Ce, doar nu o s-o facai?

-O, si daca te gandestica nu o s-o spun !O s-o fac.

Opreste un taxi si inainte sa se urce in el imi face cu ochiul.Ma holbam la masina care deja plcase.Sesizes ca stateam ca un nu spun cine si ma uitam la masina care plecase.Urc in masina si ma indrept rapid care casa.Trebuie sa ajung inaintea ei acasa.O nu trafic.Duminica?Ce prostie!
cobor din masina si o iau la fuga.Ridicol, nu?Dar, si taxi-ul in care urcase se oprise in traafic.O vad era nervoasa ma observa si incepa sa bata in geam.Eu ii faceam cu mana si radeam haotic.Ce imi place sa supar.Coboara si ea din ,masina si incepem sa lergam ca nebinii.O sa o intrec .Nu o s-o las sa ma spuna mamei .O sa ma pedesepseaca.Greu de crezut, dar, da.Azungem acasa iar cel sau cea care a castigat este...
..
[/i]
Suspans...Haha ...Stiu scur dar o sa ma revanzes eu cumva.

Sper sa lasati un mic comulet.

Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)   Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 I_icon19Dum 25 Noi 2012, 16:14

Yolo!

Sa fiu sincera, ma asteptam la putin mai mult. Adica, vroiam sa descrii mai detaliat cursa, curbele, poate sa evite un mic accident, dar e bine si asa.

Actiunea a fost cam grabita, adica: hop aici este cursa, hop acolo e in drum spre casa. Pricepi ce vreau sa zic?
Ai grija la cuvinte. Sa fiu sincera, nu sunt o infumurata a limbii romane, si eu gresesc. Dar inainte sa postezi continuarea, citeste si corecteaza.

Sper ca nu te-am suparat cu vreo ceva. Vreau sa evoluezi si sper ca la capitolul viitor vei face mai mult. Okey, hai ca ne lungim.

Bafta la scris+tastat. Sper sa ma anunti in continuare!


Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)   Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 I_icon19Dum 25 Noi 2012, 17:47

Frate... cat am pierdut de cand nu am mai vizitat acest fic. Asa-i, a fost cam grabit, dar nu sunt eu cineva ca sa zic. Sa vedem cine castiga. Sa ma anunti, asta daca ai timp si poti.


Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 8BGmFkk
Sus In jos
Just4You
Genin
Genin
Just4You

Sex : feminin Localizare Localizare : in lumea viselor
Nr. mesaje Nr. mesaje : 87
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : n-am chef sa le enumar
Stare de spirit Stare de spirit : happy_*_*

Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)   Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 I_icon19Dum 25 Noi 2012, 19:43

Sa ma anuti cand pui nextul.Pupici:****


Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 4212754870_9c793b92f5


Din cauza voastra plang.
Datorita voua am ajuns asa.
Voi sunteti adevarati criminali.
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)   Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 I_icon19Dum 25 Noi 2012, 20:02

Cherryblosom te rog să nu mai faci spam !

Regulamentul Fan Ficuri a scris:
12. Spam-ul este înterzis în totalitate . Scriitori nu au voie să le răspundă cititorilor la post-uri prin alte post-uri cu mai puţin de 10 cuvinte ( astfel se crează spam-ul ), dacă doresc neapărat să le răspundă o pot face în postul în care există şi capitolul. Dacă nu ştiţi ce să spuneţi mai bine nu o faceţi. Dacă doriţi să discutaţi cu autorului ficului, nu o faceţi în topicul ce conţine fic-ul ci pe chat sau PM-uri. Spam-ul este pedepsit cu ban de la a doua avertizare!!!!!!

Al 3-lea spam ! Să nu crezi că nu vađ că pui la o diferenţă de un minut aceste mesaje.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)   Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 I_icon19Lun 26 Noi 2012, 16:33

hehehe ce tare!!! imi place capitolul mersi de anunt si imi pare rau daca nu am dat comm mai devreme dar am avut calculatorul praf... sad
abia astept sa vad ce se intampla...
te-am pupat dulceee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
capsunica
Genin
Genin
capsunica

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pierduta in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 140
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa desenez,sa ascult muzica si tot ce tine de distractie

Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)   Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 I_icon19Mar 27 Noi 2012, 17:34

Bunaa...
Am venit si eu....De abia astept sa vad care dintre ei castiga...Mersi ca m-ai anuntat si sper sa o faci si data viitoare!
Spor la scris si la idei!!




Atunci cand destinul

se joaca cu viata ta,

singura solutie este sa il tratezi asemenea unei carti de joc,

o pacalesti ca iti fie aliata!
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Asss10Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)   Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 I_icon19Mar 27 Noi 2012, 20:22

Fic blocat la cererea autoarei.

Pentru a-l redeschide, anunţă aici sau un Admin/Moderator/Critic.


Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Continut sponsorizat




Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life does not end here (eventual +16)   Life does not end here (eventual +16) - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Life does not end here (eventual +16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-