Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Hey!Am revenit in forte! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Hey!Am revenit in forte! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Hey!Am revenit in forte!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Midory-Samma
Academy Student
Academy Student
Midory-Samma

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea vampirilor
Nr. mesaje Nr. mesaje : 28
Puncte : 44
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : multe,cat mai multe!!
Stare de spirit Stare de spirit : momentan sunt in balanta!

Hey!Am revenit in forte! Empty
MesajSubiect: Hey!Am revenit in forte!   Hey!Am revenit in forte! I_icon19Dum 29 Iul 2012, 08:27

Buna!Am pierdut un pariu cu vara mea si acum trb sa ii dau ei contul.Nu va suparati ca sunt eu destul de supa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]rata!Oricum cred ca imi stiti descrierea!
"Buna! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ma numesc Amalia Simona Mocanu,am 13 ani prietenii imi spun Amy sau
Amalinda (Ama de la Amalia si Linda de la frumoasa in spaniola) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
. imi place mult sa citesc ficuri dar sunt incepatoare asa ca atunci
cand o sa incep un fic am nevoie de cat mai multe critici!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Oricum cum apare un fic nou cu siguranta voi lasa comm [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] !Sunt prietenoasa,nebunatica,umpic egocentrica,repezita incapatanata si am o parere cam proasta despre mine [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nu am sa scriu o descriere mai lunga de atat pentru ca cred ca va cam plictisesc. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Va [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si va [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] toti! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]"
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Hey!Am revenit in forte! Empty
MesajSubiect: Re: Hey!Am revenit in forte!   Hey!Am revenit in forte! I_icon19Dum 29 Iul 2012, 11:28

buna kyokoo!
ma bucur ca ti-ai facut alt cont:)
inca ma intreb ce fel de pariu a fost ala, de ati pariat pe contul de pe forum:))
anyway... imi place descrierea si ma intreb de ce ai o parere proasta despre tine :-??
mie mi se pare ca esti foarte calumea:**
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Hey!Am revenit in forte! Empty
MesajSubiect: Re: Hey!Am revenit in forte!   Hey!Am revenit in forte! I_icon19Lun 30 Iul 2012, 01:11

Hey Amy-chaaan!!
Ma bucur sa te cunosc. a hug
Eu sunt Denisa, dar mi se spune Sophie sau Mion(Mi-chan) [nici nu mai stiu cate porecle mai am] lough :>.<:
Sincer.....imi place descrierea ta, avem chiar multe in comun. happy
Pai, eu iti urez distractie placuta pe forum! we party !!
Asa...siii....pai...vreau sa te intreb doua lucruri daca nu te deranjeaza.
Prima intrebare ar fi: Vrei sa fi sora mea? puppy eyes
Iar a doua: Cand o sa incepi sa scri un fic ai vrea sa faci unul in colaborare cu mine?
See ya! kiss kiss
Sus In jos
Continut sponsorizat




Hey!Am revenit in forte! Empty
MesajSubiect: Re: Hey!Am revenit in forte!   Hey!Am revenit in forte! I_icon19

Sus In jos
 

Hey!Am revenit in forte!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-